Posts by norollah

ایرج واقعا فکر میکنی متای شرق برای ما اهمیت داره که حتی بخوایم به هم بزنیم ؟؟؟

سود این حرکت کجاست برای ما ؟؟؟

ولی شما از ترستون نمیتونید کاری بکنید برعکس ما شما هنوز عشق خیلی چیزهارو دارید که بهش برسید

بهنام شما اول بازی نمک زیاد کردی که ان دبل داشت نفت استخراج میکرد الان پشت دفاع ان ای قایم شدی برو حرفای اون موقعت رو با الان مقایسه کن که میگفتی ما اون موقع برای گرم شدن بازی داشتیم شاخ شونه میکشیدیم !!!

در کل انشالله همیشه متا تون پا برجا باشه چون اهمیتی نداره اصلا متای قبل بازی و رفاقت وخراب کردن یه سرور هیچ ارزشی نداره هیچ

منم اگر ۲۰تا مولتی رید میدادم مشکل گندم نداشتم ۱۰۰تا شات موجوده در انواع حالت شما ادعا دارید ولی زیرش موندیم وگرنه ما ادعایی نکردیم بات و اون تعداد مولتی جلوی گلدون بزاری اخر سرور همر میده بیرون اینجا همه میدونن داستان چیه خرابترش نکنید خود دانی !

ایرج همین الانشم ما مشکل نداریم با پلیرها با افکار ادم هایی مثل مازیار مشکل داریم همونطور که گفتم اخرین سرور شما نفوذی ها در ان ای هست لذت ببرید

اره ما عشق لیدری داشتیم که امثال مازیار اوردیم حمایتش کردیم که برای خودمون شاخ بشه همون روز اول اگر میگفتیم بشین یهگوشه بازیت بکن یا خدافظ الان وضع ان ای این نبود که اس ای بیاد بالاخاش در بیاد که ....

پ.ن . جو زده و احساسی نباشیم

پ.ن . ببعضی مواقع سکوت دربرابر اشتباه مثل تایید ان اشتباه هست

دیگه چه خبر

بعد رفتن ما کبوتر لونه کرده ؟؟؟

مازیار که همیشه اعصابش داغونه یه دوره لیدری باید بگذرونه در تراوین جدید مثل اصحاب کهف بعد ۱۰سال امده میخواست زرنگ بازی در بیاره که نشد یه سوال ۰و ۱۰۰ مال ان ای حساب میشه دیگه دلتون به این خوشه یازدن واندر فیک هم دیگه باشما کاری ندارم اس ای چرا باید همچین کاری کنه جدی میگم برام سواله ؟؟

تیمی که میگفت ۳ به ۱ میزنیم چطور میشه اریانارو گردن بگیره ؟؟

مازیاری که زیر همه حرفاش زده داخل این فروم

و از ترس امرداد رفته با دوستانش متا کرده قابل اعتماد نیست

مگه به جز راضی بودن کار دیگه هم میتونید بکنید ؟؟؟

دیگه ان ای که خراب شد دنبال چی هستید زمان مشخص میکنه

امیروال شما دنبال این بودین که فقط بگین زدین وما دنبال حرکت کم با کیفیت خیلی بهتر بودیم به نظرت به جز من اشکان حسین ۳تا دیفال که ۲تاش همون روز اول زیر ۳ساعت زدین به نظرت این لویال که چیزی نداره؟؟

شما فکر کن ما با همون همرهامیومدیم همین همرهارو صفر میکردیم فرق چی بود ؟؟

بهنظرت توی ۱ماه مانتونستیم ۱همر بکشیم ؟؟

جواب سوال هارو نمیدیها زیرشاخه اس ای بودن حال میده ؟

یعنی الان شما هایه ساید زیرشاخه اس ای کردین ؟؟؟

چون مازیاربیشتر تصمیم هاش به ضرر ان ای بوده میشه بگید از وقتی توتال شده چه حرکت مثبتی داشته ؟؟

امیر وال با اون همه اکانت اقلیت این چیزا ۶۰کی گرزی نتونستید نگه دارید یا ترس از پریده شدنش بود ؟؟

حالا هی بگم خودت خراب نکن هی بالا پاین نپر مثل بقیهسکوت اختیار کن گوش نمی دی ما کاملا اهدافمون با متا هم راستا هست و بدون هیچ چشم داشتی واقعا مثل یه تیم و یهساید داریم بازی میکنیم این بارها توی عمل ثابت کردیم و فقط حرف زدنش مونده برای شما 😎

تازه نزدیک عید هم هست ما یه سال کامل بازی کردیم محمد دیابلو قول عیدی کامل داده 😂😂

واقعا دمتون گرم اصباب خنده مارو تو گروه فراهم میکنید 😂😂

پ.ن . دلت بسوزه من لواشک دارم تونداری 😁

پ.ن .پسرک بازی گوش نباشیم .

پ.ن توروخدا با این سیاست ها بین مارو بهم نزنید بزارید بازی کنیم 😂😂😂

۸

تبریک به بچه های تیم نظامی و بقیه عزیزان زحمتکش که دوباره یه حالی به زیرشاخه شمالی مسترز دادن ،

دم بچه های مسترز هم گرم که دف کتیبه هاشون رو میفرستن شمال

و اینم بگم که قطعا و مطمئنا و حتما خیلی ها باور نمیکنن که یکی از اصلی ترین اهداف این پلن دیوار شدن یه سری همر بود که داشت مشکل ساز میشد، ولی خب ما خوشحالیم بالاخره مهدی قندیل از شر این همر راحت شد، دیگه غرغر نمیکنه :دی

نورالله میدونم باور نمیکنی، بودن ولی دوتا از این همرها داشت دعوا درست میکرد :دی ، حالا چشمک میزنی یا باور نمیکنی میل خودت هست، اما این همرها، خصوصا همر Rate باید دو هفته قبل دیوار میشد ، اتفاقا دوبار سر تارگت هایی استفاده شد که احتمال میدادیم 100 درصد دیوار میشه، ولی خب وقتی سالم برگشت خودمون تعجب کردیم و سالم برگشتنشون شدیدا به بچه های اون اکانت فشار وارد کرد.
    الانم باهاش خطر از دست رفتن یه یونیک رو کم کردیم، میدونم بخاطر دفاع کردنشون خیلی خوشحال هستی، ما هم خیلی راضی هستیم ، جنوب غرب هم که راضیه، ببین مملی چه پلنی میده همه رو راضی میکنه

اره امیر فقط همر یت همونجا خودش یه یونک بلند میکرد هاجالبه یعنی ۱هفته نتونستید همر نگه دارید؟؟؟

به نطر خودت واقعا الان اکانت طاها نابود شد ؟؟؟از هر همر نهایت ۶کی گرزی و ۳کی تیکا نهایت یعنی الان همین ۶کارو نمیشه توی یه هفته ساخت ؟؟؟

یعنی ۶کا گرزی این همه تاثیر داره؟؟

به نظرت الان چندتا همر دیگه مونده توی انی ای که کتیبه بزنه ؟؟؟

وبعد کتیبه چندتا همر می مونه ؟؟

سوال بعدی به نظرت خودت جمع دف که اوناجابود چقدر بود ؟؟؟

وایاباز هم به نظرت اون دف نهایت کار ۱اکانت هست در ۱هفته !!!

اون همه کاتا که رفت تو دیوار چی اگر مشکل همر بود چرا کاتاهاش حیف کردین 🤔

یعنی انقدر حقیر شدین که به فیدر زنی افتادین و دلتون به اکن خوش کردین به نظرت من الان ساکت میمونم و میزارم فیدر ها سالم بمونه ؟؟

نکته بعدی این که الان میخوای بیای سفسته کنی ؟؟؟یاقبول میکنی مخوام ببینم پستهات تعصبی هست یا منطقی؟؟

دوست عزیز اکانت mjk هم که چند تاخفت عالی داشتن خلا صه که این چند وقته حسابی با برادران مسترز دور هم صفا کردیم

لویال و مسترز

خب انگار پسرک بازیگوش عکس هارو ناقص گذاشته و خواسته نشون بده که گندم خور کمتر ازاد کرده

من خودم اون تک چیفر که خفت شد خیلی دوست داشتم !!خیلی خوب بود

وهزاران کاتای دیوار شده در این تارگت

رفتن دروغ گو و مال کش بزرگ اوردن مازیار بیا ۴تا دروغ شاخ دار بگو حال کنیم

اقا وقعا دمت گرم زحمت عکس هارو کشیدی

میشه عکس های خفت همرها و کاتاها و اسکات هارو هم بفرستید ممنون میشم

از اخر پستت قشنگ فشاررو میشه احساس کرد مگه بچه هستی ؟؟؟

دلتون بسووووزه من لواشک دارم تو ندااااریییی😂😂😂😂 وای که چقدر خندیدیم

پ.ن .ناصر ۳۰ کی گلد من چی شد ؟؟؟

پ.ن محمد دیابلو به جز حقوق ما اینارو اضافه کاری حساب کن 😂😂😂

از همه دوستان و عزیزان متا تشکر میکنیم تا اینجای کار واقعا مثل یه تیم عمل کردن دمتون گرم وسیله ایاب و ذهاب محیا هست بریم سرخاک همر های عزیز انشالله تو شادیاتون جبران کنیم اکانت اسلیم شیدی بد جایی پارک کرده !!!

پ.ن ۱۰۰بار گفتم گندم خور میخواین ازاد کنید واندر بزنید حالا عیبی نداره ما میگیم گندم خور بوده;);)

ابولفظل چه انتظاری داری ها اینا نهایت حرکتشون خرید اکانت هست چون توان مقابله ندارن ۲بار کپ زدن هنوز صفر نشده

خداوکیلی چه حالی کردن پلیر های شمال همین الان هرکس میگه من میرم بالویال ۲ملیون اکانتشون میخرن 😂😂

اینا اگر بازی میخواستن بکنن که نقشه خاله بازی نمیکشیدن که کل ساید هارو مجبور به حذف کنن که بعدش واندر مرزی ۱۰۰ بشه ونهایت جذابیت براشون زدن سوری هم دیگه باشه که همرها ترشی نشه 😂 که زدن نزدن هیچ فرقی نداره

بعد جالبه اینا دنبال بالانس بودن

میگم اینا لب دهن هستن مخصوصا توتال بزرگ که واقعا هیچ ولیلی نداره به ساید قوی دف بده

متا کنه

اگر یادتون باشه کلی زحمت کشیدیم که ان ای توی فروم پست نزاره و کاملا بی طرف باشه بعد کل این زحمت هارو اقا مازیار عزیز ۱روزه خراب کرد

پ.ن .شما ها خودتون هرکدوم از یه ساید دیگه امدین بعد به ریجستر ما گیر میدین 😂

پ.ن . کپ رتبه ۱ سرور مواظب باش !!!

پ.ن . تاحالا نشنیده بودیم طرف بگه من برای ساید بازی میکنم ولی همه تصمیم هاش برای اس ای باشه !!

پ.ن . تیم لویال با قدرت از برادر ودوست خودش اس دبل حمایت خواهد کرد تا اخرین گرزی پای متا خودشون می مونن😎زیرش کم کن اریاناسوخت 🤔

پ.ن ناصر کلاه بردار گلد مارو ندادی ها !!!

پ.ن .محمد دیابلو حقوق هارو بریز دیگه ناصر گلد نداده هنوز پول لازم هستیم 😂

پ.ن .چون خرید فروش اکانت داخل ساید ازاده من از همینجا اعلام میکنم هرکس میخواد بفروشه من می خرم اینجوری گرونتر میفروشید ها!!!!

فی امان الله

اگه کسی ازت پرسید اینجا چه اتفاقی افتاده، بهشون بگو که شمال همه چی یادش می مونه.

چقدر اکانت کاربرساده زیاد شده هروقت وجودش داشتی با اکانت اصلی پست بزاری بیا

در مورد رید مولتی هم ادعا پاک بازی داشتن که برعکسش ثابت شد همین اما شما که الان این حرف میزنین تا دیروز توی تی اس داشتین میگفتین امرداد اینقدر مولتی داره امرداد بات داره الان به خاطر متا و .....مالی دارید طرف داری میکنید جالبه واقعا !!!

عمو تورج بیا ببین همرت زدن تو ان ای

کسایی که برات دم از رفاقت و مردونگی میزدن،امیدوارم فراموشش نکنی کسی رو که میگفتی مهدی عشقی نیست عشقه ببین انقدر زدن که اخر دیوار شد عکسشم خودشون گذاشتن ;(;(همر مفت همینه میشه دیگه گفتم اکانت نده اینا لب دهنن فقط :cursing:

پ.ن امیر وال نگران ما نباش نیزه هم بسازیم بازم به ضرر شماست خودت به جای اینجا برو وقتت بزار روی اکانت یه چیزی دربیاد ازت حتی به غلط

پ.ن امیر وال شما هم همون کار امیر وال بکن

WINTER IS COMING

نترس خودم میام خاستگاریت 😂

ناصر کلا بردار ۳۰ کی گلد بزن روی موناکو بزار اینا بسوزن 😜 😜😜

این همه اینا میگن گلد میدی وجدانن لااقل خجالت بکش یه گلد بزن دیگه 😂😂😂

این کیه یکی این گردن بگیره بدو بچه بزار مهر ثبت نامت خوش بشه بعد بیا فروم

انقدر تابلو زدین که اگر میگفتم که کپ من فیکه گردن نمیگرفتین که 😂

خداوکیلی اون تارگت هفته پیش زده بودین اون رو الان فکر کنم کراپش ۱۰ بود

گندم خور میخوای سبک کنی بزنه به واندر😂😂

بیخیال این فعلا چندتا همر بقبشم بمونه برای پلن بعد

مازیار جان زیر لویال زایدی که البته فشار رویال میگم رفتین با اس ای امدی

تادیروز دخالت بود امروز کم اوردین شدن دوستان شرق 😂😂😂

در اخر از تمام دوستان تشکر ویژه دارم دیگه اسم نمی برم مثل بعضی ها یه فیدر صفر میکنن ۱۰ صفحه اسم میارن دم بچه های خودمون گرم دم بچه های اس دبل هم گرم صادقانه بازی میکنن

پ.ن کم اوردین سوت بزنید !! سوت

پ.ن همر فرشید یا نو وان تازه ۱کی کمتر شده بود از ۲۰روز قبل 🤔🤔 بعد این برای ما داره پست میزاره

پ.ن فیک های این پلن تولید نیروی ۱روز بود بعد اخه اونجا 😂😂

پ.ن ما بعد اتک 🤔🤔🤔واقعا چرا ؟؟

پ.ن . حاج حسین زخم کردی اینارو ولشون کن بنده خداهارو سرویس کردی 😂😂هرموقع امدم دیدم همرت درحال رفتنه 😂۱حاج حسین براتون کافیه

پ.ن وگنس این همه گندم خور ازاد میکنی چرا دنبال همر میگردی پس ؟؟؟

مازیار زشته خداوکیلی سنت اندازه تخت جمشید هست این همه دروغ میگی

بنده خدا همین نوب اگر نبود که تا الان ۳بار رفته بودی یادته هیچ کس قبولت نداشت همین نوب بود که گفت ازت پشتیبانی بشه که جاپات سفت کنی یادت نره

من نوب فقط یک ماه با شما سلاطین تراوین سر فهموندن بونس اتحاد به شما روزی ۱۰بار توبه میکردم

الان باز هی دروغ میگی من ۲تا اسکرین میزارم میگی من میرم شکایت میکنم عزیزم پینوکیو بعد ۸۰ قسمت دیگه دروغ نگفت کوتاه بیا

اکانت بدون چشم داشتی دادین ویس بزارم بانقشه کشیدین برای پس گرفتنش؟؟؟؟

هزینه روی اکانت که ۲تا ده داشت با ۲ کی گرزی با ۳تا همر وزیرساختهمر ۴ از خرید اون دوتا اکانت بیشتره نگو چشم داشت بگو ترس

اون اکانت ها از دست ما فرار کردن اسکرین بزارم زمانی که من روی حذف بودم خودم گفتم بفروشین اونا هم مشورت کردن ودوستان ما هستن

میخوای بگم که طرف اکانتش میخواد ولی شما نمیدینش

پس حرف از مردونگی قول قرار نزنید توی همین فروم هزاران بار زدین زیرحرفتون اسکرین بزارم ؟؟؟

مازیار چنج میل کن فقط خواستم به همه بفهمونم لب دهن هستی فقط همین وفقط سنت زیاده

اینم یاد بگیر احترام دو طرفه هست ما از شما بزرگتر ها توی این سرور خیلی چیزها یاد گرفتیم

مثل دروغ گفتن و بعد ضایع شدن و بازم باپرویی دروغ گفتن

حرف زدن و زدن زیرش خیلی راحت

سیاه بازی و مظلوم نمایی به دروغ

گنده گویی و وفکر کنی بقیه نوب هستن

بعد از یک بار صفر شدن و ۲بار خفت

بار دیگر سلطان سیهل نپی اسطوره می افریند

سبک لانچ . استاد علیرضا باقری

پ.ن . ایرج میفرماید:

در حالی که واضح بوده و هست که آدم نمیاد ناتارهای ساید خودش رو کاتا کنه =))) مگر برای اون ساید نباشه و قصدش خراب کردن بازیِ اکثریت ساید باشه :)

عالی بود پلنتون ان ای خراب کردین

پ.ن .الله اکبر این همه دروغ

پ.ن پاک باز بودن یا ادای پاکبازهارو دراوردن مسئله این است !!!!!درباب چالش گفتم در کل بدون در نظر گرفتن شرایط بازی واقعا دوست دارم بدونم اون همه رید از مولتی هست یا نه چون دوستان انکار کردن چالش چالش قشنگی میشه

انقدر گفتین برای همه دوستان جالب شد این موضوع ؟؟؟؟؟!!!!!!

سلطان علیرضا باقری

اقا ما داریم ناتار کاتا می کنیم

اینا رو میزاریم فردا بهونه ای نباشه برای مظلوم نمایی

نوری بدبدبد !!!

پ.ن .یعنی چی ما هم شروع کنیم دیگه انشالله

پ.ن خسته نشدین از این همه دروغ و ریا دستتون برای همه رو شده کاری بکنید ۴روز دیگه وقتی اسمتون میاد بگن فلانی ادم خوبی بود باحال بود نگن فلانی .......خودتون پر کنید 😁

پ.ن جغد سیاه عزیز که بعد ۳تا سرور ما تور نشناختیم اوی ای ار بعد فیلتر مدال های ۱۰سال با تراوین رو ۶هزار خورده ای نفر داشتن که توی مسابقاتش اعلام کردن وکاملا منطقی هست ۱۵ سال

دقیقا یوسف عزیز

دوتا ساید دارن هم دیگهرو میزنن اس دبل گفته ما ۳به۱روی هیچ سایدی نمیکنیم چرا مازیار باید بدن اطلاع شورای لیدری برداره دف ساید بده به اس ای که فقط غافل گیر شده بود و نهایت ۱ماه برمیگشت به بازی با اون حجم از اکانت مولتی و پلیر واقعا این کجاش بالانس بود؟؟؟

مبحث بعد ما باشورای لیدری ان ای رو دور ازسیاست و حاشیه نگه داشتیم بازحمات میلاد و خودم و حسین ان لی در بهترین حالت و بدن حاشیه داشت بالا میومد و هیچ سایدی قرارنبود با ان ای درگیر بشه این مسله کامل توی پست های تحلیلی سرور داخل همین فروم معلوم بود

اشتباه ما و شورای لیدری انتخاب توتال بود شاید مازیار اگر تیمی داشت به عنوان مسول تیمش داخل شورا بود بهتر بود شخصی که ساید یک پارچه با کل مرزبندی و کامل تحویل میگیره و الان وضع ان ای این شده

در اخر هم با بی احترامی کامل دسترسی ما رو گرفتن واقعا چه رویی میخواد این کار و احساس زرنگی کردن چوبشم میخورن

وضع الان ان ای فقط فقط مسولش مازیار هست دیگه از سرور بعدی اگر باشن ان ای نمیتونن پلی بدن وجالبه هرکاری کردن که توتال بمونن خنده دارش اینجاست فقط توتال ۴نفر از دوستای خودشون شدن نه ان ای

ان ای از ای ار توتال پس زده این یادت باشه مازیار

پ.ن مازیار چنج میل کن اکانت های امانتی رو

عجیب عاشق دیس لایک هاتون شدم 😂

اینا مارو شاخ کر دن ملت

پست اقا مهدی عشقی که نوری نزار من بخورن خخخخ

اینم قندیلکم

عجب

اینا دوستادارن ان ای هستن واقعا !!!

و اما ما زمانی که توی اعلام امادگی فهمیدیم ان ای خالی هست

حتی برای یک پارچگی اسم تیم نزاشتیم و با ne وne+پلاس شروع کردیم

راند اول اس دبل واندر ۱۰۰ کردیم ولی ان ای خالی بود و حرف از پارکینک کردن ان ای بود کلی زحمت کشیدیم که این جوری نباشه خیلی از بچه ها که حذف کردن رفتن ولی زحمت ساید کشیدن پس توتالی مازیار ضعیف بود

الانم افتخارتون تو سرور چیه یعنی انقدر قدرت مهمه ؟؟؟

زمانی که گفتم ان ای توتال نمیخواد برای همچین روزی بود گفتم اصحاب کف بیدار شدن امدن برای ریاست نکنید این کارهارو گوش نکردین اخرشم هرکدوم با انگ جاسوس و نفوزی گذاشتن کنار

انشالله تجربه باشه 😎

پست ها پاک شد انگار پست من چرا پاک شد خدا میدونه ؟؟

خب یه بار دیگه مینویسم که صفاکنید

شما مارو شاخ کردین بیخیال من همون مهدی عشقی که الان دل سوز ساید هست به گفته شما از زیر چادر در اوردم گفتم نترس بازی کن خخخخخ

بعد حذف ایدین ایرج که داشت میرفت مهدی عشقی هم که دنبال این بود بزنه زیرپلی دادنش اینا ساید جمع کردن ؟؟؟؟؟

خیلی ها هم به خاطر گلد و فروختن اکانتهاشون یا گرفتن پول همرهاشون وبعضی ها هم به خاطر منفعت خودشون چشم روی حقیقت بستن چون به نفعشون هست اتحاد اریانا همین الانشم بادروغ و با وعده سرپا مونده

در اخر

مازیار منتظر چنج میل اکانت های امانتی هستیم حالا نوبت تو هست ببینیم با ۶۰ سال سن چیکار میکنی

پ.ن .خودمون کردیم که لعنت برخودمون باد امان از اعتمادگفتیم سنشون زیاده اینم اخر عاقبت توتال سن بالا

پ.ن لویال برای هرکسی بد بود حداقل برای شما بعضی ها خوب بوده ما گلد نمیدیم الان خبر امده پول همر لانچی هم پیشنهاد شده بزنید دیوار شد پولش بگیرید

پ.ن خدایا توبه !!!!!!

پ.ن .خبر امده مازیار گفته واندر ۰ و ۱۰۰ اگر ۱۰۰بشه اون مختصات مال ان ای حساب میشه^^^^^^ لعنتی خیلی زرنگی کل سیاستت همین بود

پ.ن. بعد پلن خاله زنک بازی سومین پلن توتال پرهام ریخته بعد پلن اینکه شما صبر میکردی شاید ما میزدیم زیر متا اینا سیاسته اینپلن از قبلی هم قشنگتربود

پ.ن .خدایا بسه دیگه

پ.ن این کلاغ ۳چشم کیه این همه ویس خبر میاره

یه سوال اینایی که الان دارن کوری میخونن همونایی نبودن که داشتن پشت هم میخوردن میگفتن کری خوندن اول سرور به خاطر گرم کردن سرور بود ؟؟؟

چی شده اب بالا امده ؟؟؟

یه جور میان مینویسن مازیار متای کامل اعلام کرده انگار مازیار میخواسته واندر توی ان ای ۱۰۰ کنه والله راند دوم اتک روی اس ای بود انقدری که مازیار برای دف رسوندن به شما بالا پاین میپرید خود اس ای به فکر نبود

لیدر خوب اون لیدری هست که اول ساید خودش بعد به فکر متا و....باشه

نه این که فکر دف دادن به اس ای باشه تا توجه اس ای بگیره که فقط اسمش توی واندر ۱۰۰کردن باشه

مازیار میتونید اکانت شاهگوش و پرمومنت رو که به صورت امانت پیش شما بود پس بدین ؟؟؟ مثل اکانت نو وان که امانت بود و هزینه ای که روش شد برای ۳تا همر وزیرساخت همر ۴ بیشتر ازهزینه خریداین اکانت هابود

منتظریم اکانت هارو چنج میل کنید و هزینتونم پس بگیرید

میخوام ثابت کنم فقط میخوای حرف های قشنگ بزنی البته این ثابت شده هست برای همه !!!!

سلام ملت

واماخب

نکته اول ایرج جان بخور نوش جونت گوشت بشه بچسبه به جونت8oفقط نشسته نخور

دوم اینکه امیر وال گندشون تویی تو هیچی نیستی هیچی نیستی (جمله توتالتونه ها) جیر خوار مازیار و امرداد بودن چه حسی داره ؟

خب من هی میگم فیلم بازی نکنید گوش نمیدید من میام هی شیلنگ اب میگرم رو تون خنک بشید 😁

عزیزم مگه مگه شما به فکر ساید نبودید چرا رفتید متایی که که خود مازیار گفت به حاطر شناخت بود بستیم بعدش امدین به ما میگید شما اگر سیاست مارو خراب نمیکردی شاید ما میخواستیم متارو بهم بزنیم

تا دیروز که همتون توتال های دات کاپ بودید ساید یه پارچه معنایی نداره شاید توی یه ساید ۳تا اتحاد باشن هرکدومم بایه ساید متا کنن البته اگر واقعا دات کام رفته باشید این همه گیر نمیکردین

نکته بعدی فعلا که ما کاری نکردیم داد بیداد راه انداختین

۲ایکس قبل یه تیمی بود که افتخار هم بازی بودن رو در کنارشون داشتم به اسم فشار خلاصه که به بزرگی خودتون ببخشید من ناشی هستم یدفعه فشار میدم ;)فکر بد نکنید فشار روحی میگم :D

ایرج ارثت که از تورج گرفتی ایا اون ۳تا همر وزیرساخت همر ۴ که اماده استارت بود هم جزو ارثت بود :?:

واقعا چطور روت شد بری بگی ارث منه با ۱۲۰سال سنت واقعا الان چطور روت میشه پست بزاری میشه اکانت شاهگوش و پرمومنت که امانت تا اینجا دستتون بوده رو پس بدین ؟؟؟

حقوق ناتار که خوبه حقوق پست توی فروم چنده دست ما رو هم بگیر

فکر نکنم سروری رو وسط هاش ول کرده باشم گلم دست پا نزن من تا اخرش هستم هر کس هم بره خودم میرم روی اکانتش پلی میدم خوبه !!!!

از تو شاخ ترهاش امدن اینجا رفتن گفتم که با گندی که بالا اوردین همین سرور هم نکشن زیرتون خیلی هست !!

اگر من میخواستم به تو وامثال مهدی عشقی باج بدم که از اتحاد نمیزدم بیرون الان یه طومار نوشته نهایت کاری که کردم پست توکوتاه بود خوندم جواب دادم

پ.ن پول ۱کیلو میوه رو الان بچه های۱۳ساله هم دارن مزه اب گازدار میکنن

پ.ن . مرد بودن هم به ریش نیست به ریشست

پ.ن یه بنده خدایی انواع فحش هارو سر قول به خودش میداد بعدش میزد زیرش به خودت بگیر این ادماها برایخ ودشونم ارزش قائل نیستن چه برسه به بقیه

پ.ن هیس فریاد نزن همه خوابن 😊

اینم جواب رازبقایی برای دوستان خخخخ

پ.ن گندگی هم به بزرگی نیست وگرنه زرافه ۴متر قد داره فیل هم چندصد کیلو وزن ولی شیر سلطانه باز خود شیر هم سلطان جنگل نیست نهایت سلطان بیشه زار هست که اونم اگر بیاد داخل جنگل ببر به ۳۰روش سامورایی میخورتش;)

و این گونه بود که شاعر میفرماید دست بالای دست زیاده اسوده بخوابید :D

پ.ن یه مرغه بود انجیر میخورد نوکش کج بود اونم تقصیر منه :D

پ.ن اقایون خانوما مگه شما قوی نیستید مگه مارو نکشتید خب افرین برید مرحله بعد دیگه:Dچراجوش میزنید اخه

پ.ن این ۳۰بار گفتیم بازم میگم تک دهکده پاپ صفر نا امیدمون نکنید

پ.ن کمتر بنویس همیشه بنویس ;)

پ.ن یکی مهدی عشقی گردن بگیر این من بهزور از زیر چادر درش اوردم با کلی وعده مجبورش کردیم بیاد فروم اعلام حضور کنه از ترسش اولش گفت من داخل سرور نیستم الان ۴نفر دورش گرفتن اینم برای ما کلاس میزاره

پ.ن امیر وال عزیز دوست دارم نظرم کلا درموردت عوض شد شما درک بالایی داری و واقعا شخصیت دوست داشتنی داری کل کل بازی هست دیگه وگرنه قصد جسارت ندارم <3