Posts by norollah

رونمایی از سوپردمپایی های لویال

این ها هم بمونه یادگاری بعدا شاخ نشن

از اتاق فرمان میگن ریپورت هم نگرفتن این حرکت اخر نشون میده پتک قهرمانمونم نیستید 😁

دیگه این سرور هم کارش تموم شد

تا چند ساعت دیگه اپ واندرها شروع میشه

پست بعدی پست اخر سرور هست

والله ماتورو فقط توی فروم دیدیم همیشه هم دنبال خاله زنک بازی بودی گلم اولین سرورت نیست که !!

ای تف به این سرور ببین چی کار کرده که من باید بیام این رو رپلای کنم که نقش دیکشنری بازی داره

خدایا بسه دیگه 😐

بی خیال تو راس میگی

فعلا تفسیر این بنویس ببینم بلدی یا نه

不会是我们在你身旁你是谁

ولی ترست دوست داشتم

منتظر عکس العمل بیشتر هستم

پ.ن محمد دیابلو نکته کاملا ریز بود اسمون ابی خوب گرفتی داستان رو 😁

پ.ن . سایدو فروختیم خودمون فروختیم کتیبه رو فرو ختیم گلد هم گرفتیم اقا یکی بیاد پول اینارو حداقل بده امان از جنس خوب و رفیق بدامان امان !!!😉

تو دلت نمیخواد برای ان ای بسوزه اگر دوست داشتی میومدی ان ای ریجستر میکردی نه ساید دیگه

درمورد دکل برق هم بسوزه پدر تجربه معلومه چند بار برق فشار قوی گرفته تورو کلک ^^

از چی میترسی گلم نترس نترس

اگر ان ای سالم بود هم میتونستی بیای اینجا اینجوری صحبت کنی !!!

الانم حسم این بود داری موش میدونی گفتم بهت بگم فکر نکنی خبریه

درسته ان ای شکاف خورده ولی هنوزم هستن کسایی که نزارن حرکت اضافی بشه

اگرم واقعا خوشحالی از نپ که پستهات چیز دیگه ای رو نشون میده الکی تفسیر مفهامیم نزار اگر جایی متوجه نشدیم حتما بهت خبر میدیم بیای تفسیر کنی گلم ;)

مسله شمال شرق به شما هیچ ربطی نداره

شما چه در متا بین ساید یا نپ بین ما هیچ کاره ای پس دخالت نکن

دوم بستگی دره تو چطور بفهمی که دیدم اصلا دوست داری همه چیز برعکس نشون بدی و تفرقه بندازی دیابلو هم وکیل وسیع نمیخواد که تو بیای منظورش بگی

خودش بلده منظورش بگه پس سکوت اختیار کن ;)

پ.ن .درکل سبک بازی علیرضا میشناسم این همینجوریه 🤣😂😂قبل کتیبه همیشه میره !!!!یا مجبور میشه میره یا میزننش میره خلاصه میره دیگه

یاد این پست خودم افتادم خخخخ

مصطفی فسقلی 😂😂😂وجدانن صفا کردی گفتم این سرور هم کتیبه رو نمیبینه 😂اینم مثل یه بنده خدا یه کت لند داشتیم ۳تا سرور بازی کرد مارو بزنه اخرشم انقدر فیک زد و در افق محو شد

من از اون اسمون ابی میخوام

امیدوارم پرچم شمال شرق باز هم بدرخشه

بزگترین اشتباه ما رو دادن و شاخ کردن امثال تو به خاطر سن سال برای خودمون بود

دمتون گرم شما خیلی خوبید ما بد هستیم

اصلا هم کتیبه نزدیم کی گفته ؟

شما خوبید خداوکیلی از سنت خجالت بکش

دوست داری برای خودت توهم بخری ؟

خیلی تبر هستی مردونه اسکرین پست هات میگیریم میزاریم توی گروه بهت میخندیم اینارو نگه میداریم بعدن شاخ شدی خاستی بگی ماخوب بودیم این شات هارو بزاریم همه بخندن😂😂

همه رو برق میگیره مارو باطری

نمیدونم اریانا کسی نداره به جز این بیاد این جا خودش خراب کنه ؟؟

ببین عزیز جان میشه لینک بقیه کاتاهاشو هم بذاری اگر تک موج هست که منم دارم اقامتگاه و دیوار میزنم و این مشکلی نداره اما اگر موج دیگه همراه اون هست بذار ممنون

چون رم گذاشته و تکم موج زده میخواسته تلفات خودش و هم اتحادیشو کم کنه شما هم به جای شلوغ بازی بهتر بری بچسبی به کتیبه ها تا سهمیه گلدت قطع نشده

تیرداد جان خوشم میاد این عمو رو هیچی حساب نمی کنی در به در هی میاد پست هاتو ریپلی میکنه یا مورد خطاب قرارت میده واسه جالب توجه و شما بهترین کار یعنی دایورت کردن ایشون رو انجام میدی

بیخیال پست قبلی من پاک کردن بعد ۳تا سرور هر بار میای از یه سایدی میری بالا سرور بعدی یه ساید دیگه اکانت فیک کی هستی که ۳تا سرور داخل بازی ندیدیم تورو😉😉

چون تیم خاص وساید خاصی نداری احساس میکنم دست های پشت پرده فیک هستی 😁😁

نه عزیزم چون انبار نداشت گندمزار خورده و

ما هم از این به بعد تلفات کم میکنیم

نکته بعدی تو چیزی که بهت مربوط نیست دخالت نکن مرسی

😎

سلام به همه

درباب کاتای انبارهای ناتارهای ساید ان ای و بحث های قبلی که من اسکرین کاتای ناتار گذاشتم که دوستان گفته بودن ما کاتا نمیکنیم دیگه و این کار یعنی خراب کردن ساید و ما برخورد شدید میکنیم با این افراد

این بار بعد چیف دهکده انبار نداشت که هیچ و کراپ لاک هم داشت میشد 😑

واقعا نمیدونم دیگه چی باید بگم این همه تناقض در حرف و رفتار !!!🤯

واقعا نمیشه روی حرف شما حساب کرد ما به خاطر دوستان بی طرف ساید نمیخواستیم ناتار کاتا کنیم ولی انگار این حرکت های شما برای بد جلوه نشون دادن ما تمومی نداره وفقط به ضرر ما بوده این داستان چون این ناتار ۳روز پیش ظاهر شده بود کاتای این ناتار نشون میده این کار با برنامه و به صورت گسترده هست 😡

از این به بعد اسکرین ناتار برای ما هیچ ارزشی نداره دیگه 😐

واقعا شما رفته بودین حد مرز پاک بازی مشخص کنید؟؟؟!!!!!!🤨🤨😐

پ.ن.مرغ های مرغ فروشی مازیار اینا بعد دیدن این عکس دباره قدقد کردن و به نشانه اعتراض دوباره تخم گذاشتن:|

پَندمازیاری:

اول توبگو کیستی

بعدن من بگم چیستی :(

^^^^^^

یا

اول من میزنم زیر حرفم

بعد میام ماله میکشم

;););)

پ.ن . به بعضی هاهم باید گفت انقدر دنبال مرد میگردی ،مگه میخوای شوهر کنی اخه :whistling::whistling:

X/X/X/

تو خودت یکی از چادر به سرهای خوب سرور هستی

با یه متر ریش سر حرفت نموندی و از ترست اعلام وجود نمیکردی

در کل پستت خیلی چرت پرت بود یا سطح ببر بالا یا اسپم نکن

رو نیست که سنگ پای قزوینه خدا وکیلی چه رویی داری باز پست میزاری

😎

ایرج تو از رفاقت اینا چیزی نمیدونی به خاطر عشق مقام ایدینم فروختی

الانم اصلا تو در حد اندازه عمو تورج نیستی که بخوای کاری بکنی یا حرفی بزنی

تو کی پلیر شدی اخه الان بخوای حرف یا نظر بدی

و اصلا بیخود میکنی بخوای احترام نزاری حواست به جایگاهت باشه جو گیر نشو

فکر کنم قبل اس ای روزی ۴بارتاکمر خم میشدید که جایگاهت حفظ بشه الان اقا بالا سرت عوض شده ۱ماه پیشت یادت رفته

زیادت جوابت دادیم فکر کردی خبریه!!!

ویس ترس از تورجت بزارم کف فروم که یهوتورج من نزنه کپم نزدیک اونه :D:D:D

۴تا ایموجی بزارم بیشتر بسوزی 8o8o8o8o8o

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^:D:D:D:D:D

گلم معلومه تو که نه از تو گنده ترشم خرج اکانت من نمیتونه بده

راند بعدی هم بیا یه مولتی میدم بهت بکشی بالا بعد بیای توفروم شاخ شونه بکشی

چیه فشار امده بهت اب سرد بخور

چی شده فهمیدی که گفتم اکانت حذف میکنم ولی دست اینا نمیدم الان امدی داری جلو گیری میکنی که خراب نشید 😂😂

اره گفتم که محمد دیابلو عیدی هم در نظر گرفته 😎

شما فکر خودت باش که خربزه اب هست دستتون رو شده برای همه دنبال درست کردنش هستی

در اخرم باز میگم یهبار یه اکانت خودت بساز بازی کن بعد بیا شاخ بازی در بیاراصلا کسی تورو به رسمیت نمیشناسه و فقط لب دهن هستی داخل فروم

خودت کنترل کن یهلوان اب سرد بنوش از کرم استفاده کن برای سوزش بعدش کاسهرو بردار بدو سمت اس ای بگو عمو اینا مارو اذیت کردن دعواشون کن :D:D:D

ساید که فروختین واندر رو هم که فروختین بزار کتیبه بیاد اون موقع همه چیز مشخص میشه

اتاق فرمان گفتن این سنش زیاده نوری فشار کم کن سکته داره میزنه ;)

فکر کنم این بحث قدیمی باید پایان یابد ، حوصله ام سر رفت بابا ، بی خیال دیگه ، ما مسوول بی اعتباری شما در بازی تراوین از بابت فروش کتیبه و خیانت به ساید و اینها نیستیم ، تصمیم گرفتید پاش وایستید ننگش هم مال خودتونه تبدیل به افتخار هم نمیشه به هیچ روشی! ، هر جایی هم بازی کنید به عنوان سایدفروش اسم روتون هست ، بی خیال دیگه ، ما هم قول می دیم هر جایی رفتید داستان رو تعریف کنیم که شما راحت شناخته بشید

بی خیال !

دوستان تحلیلی از وضعیت نیروی ناتارها دارند ؟

یه کلام از مادر خروس 😎

گلم مگه تو توی سروی هم بازی میکنی نهایتش یه اکانت حولتی بدن بالا بکشی بسته 😂

اینارو ول کن بگو ببینم دستورات جدید چی امده از طرف اس ای که مازیار انجام بده حیاط خلوت بودن چه حسی داره؟؟؟

ساید فروش 😂😂😂😂جمع کنید کاسه کوزتون رو ساید دوتیکه کردی دفساز اس ای کردی روزی ۴بار هم توی فروم قربونش میرید اکانت میخرید و میدین به اونا بعد ما ساید فروش شدیم

والله شما دنبال افتخار و دیده شدن داخل اینجا هستی :|

بالا بری پاین بیای اونایی که سرور بعد داخل ان ای بازی میکنن ماییم و برای همینم تعصب داریم

وگرنه که شما یا پلی نمیدین از این هم گندی که زدین یا برمیگردین کنار دوستاتون اره گلم ;)

نه تورو خدا بیا با اعتبار هم باش بعد این همه گندی که زدین افتخار هم بکن 😂

نوری

از روزی که ادمین بهمون گفت همرهای مجید رو تو اینجوری کردی از چشمم افتادی

قبلش دوستت داشتم

واقعا ادمین گفت !!!😎

بدبخت ادمین هرچی میشه ادمین گفته !!😐

خب اگر اینجوریه ادمین برای به ما گفته شما بات اسکریپت داری

مجید کیه؟؟؟همر مجید ؟؟؟🤔

مارو دور نداز ما این همه هم بد نیستیم 😁

ایرج گپ دوستانه رو هم شما گفتی یادت رفت منم کل داستان گلد و بقیه جریان هارو بهت گفتم حالا چه شما نقشه بکشی برای اس ای چه اونا که منتظر سوتی گرفتن باشید از هم لویال هیچ سیاستی برای امثال تو مازیار و چند نفر نداره چون با وجود شما ان ای درگیر جنگ داخلی شده و هیچ چیزی نصیبش نشده

اگر توی تی اس جور دیگه صحبت میکنم چون خارج از بازی میدونم اونجارو مثل شما نمیگم با ادم میام بالاسرت😂😂

پ.ن . هندونه الکی ندین به من من اصلانم دوستون ندارم 😁😁

پ.ن بادست پس میزنید با پا پیش میکشین

جالبه!!

پ.ن ایرج جان شما ۶۰سالتم بشه نهایتش میشی یکی مثل مازیار پخته تر نمیشی که !!😎

پ.ن .همر مرتضی یا مجید مسئله این است مارفاقت داریم همر مرتضی رو جایی نمیزنیم

پ.ن . چرا بعد کل کل تو فروم توی واتساپ پیام میدین ؟؟؟

این همه فشار از کجا میاد

بالا پایین پریدنت رو دوس دارم

قندیلکم برای زیبایی صوت به کلاس های حاج طوسی برو یکم روت کار کنه حیفی واقعا😂

تو ۵۰کی گرزی روبا اون همه مولتی به قول دوستات نمیتونستی نگه داری ۱ماه پیش همر دیفالتم من ۵۰ کی گرز بود سطح تو بالا هست واقعا 😂😂😂

ایرج ما تورو به عنوان جوگیر ترین فرد سال تراوین شناختیم که از یه طرف ترس داری و از یه طرف فکر میکنی پست هات خیلی شاخ هستن

در نظر داشته باشه ان ای شاخ شکن زیاد داره 😁

متا که بهم بخوره نخوره برای ما فرقی نداره چون برد ان ای با این شرایط کمتر از همون حیاط خلوت اس ای نیست

از روزی بترس که ایرج.......

یه موقع بد نباشه با این همه ادعا دستمال کش ساید دیگه بشید که اقا ما دف دادیم بهتون ان ای خراب کردیم براتون بزاریم بریم دلتون میاد 😂😂

ایرجکم خوبی گلم

دیپلماسی شما هم مثل رهبر کره شمالی هست

ایشون توی زیباترین مرد کره شرکت کرده ولی از بین ۵نفر برگزیده توی مسابقه هچ کس تاروز مسابقه زنده نموند دقیقا داستان همینه تک تک پلیر هارو از دور خارج کردین خیلی ها رو گفتین جاسوسا یا موزدورن یا استپ سوار هستن😂

خداوکیلی این همه دروغ از کجا میارین

زشته این همه از زیر جواب دادن فرار میکنید چرا واقعا؟؟؟

چون کاری نکردین که بتونین اعلام کنید از زمان ورود شما ان ای از هم پاشیده

الانم دلتون رو خوش کردین به مسخرترین متا که وجود داره

عمو تورج خوش امدی در بهترین زمان در بهترین مکان هستی

پ.ن پسر بازیگوش نباشید

پ.ن هیس ترسو ها فریاد نمیزنند

از سکوت شما داشتیم لذت کافی میبردیم لازم نبود توی مسائلی که بهت مربوط نیست دخالت کنی فعلا برو باخاطر گذشتت حال کن هر شب بگو

عجب شاخی بود .عجب شاخی بود

شاید منطق وحالت خوب بشه یکی از دلایل این وضع خود تو بودی که هیچ نقشی داخل سرور نداره و از روز ۳۰ یا۴۰ بازی یادم نیست امده و میخواد نظرش تحمیل کنه

همهچیز واضح هست و واقعا چیز خاصی گفته نشد واقعا چرا این همه ترس داری

اره ان ای برای ما مهمه چرا چون سرور بعد هم ان ای بازی میکنیم ولی اگر تو بازی کنی ۱۰۰در ۱۰۰داخل ان ای نمیای چون سایدت نیست

یکم شما هم برای ان ای دل بسوزونید کاش یکم از اون قدمتی که گفتی رو یادت بیاری که تعصب روی سایدشون داشتن در مورد گلد هم همین بگم که اکانت عبید زاکانی که دوست ما هستن هزینش از اکانت تو بالاتر بوده

پ.ن یک رنگ باش قالی از هزار رنگ بودن زیر پا افتاده است

پ.ن افتادگی اموز اگر طالب پندی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

پ.ن اخه ادعا داشتن توی همچین سروی که یهسایدش حذف کرده و سرور بالانس نیست ومتا باساید قوی تر نمیدونم چه افتخاری داره که تو دنبالشی

این هزار بار گفتم من به شخصه دنبال کیفیت ولذت ونتیجه گرفتن هستم نه برد بازی

به جز ان ای ۳ساید دیگه هم داخل بازی هستن که ابن تصمیم روی بازی اونا هم تاثیر گذاشت حتی خود اس ای این همه میدونیم و فقط جرعت گفتنش ندارن که یه موقع بد نباشه ولی خب تاکی اخه واقعا ؟؟؟

ایرج واقعا فکر میکنی متای شرق برای ما اهمیت داره که حتی بخوایم به هم بزنیم ؟؟؟

سود این حرکت کجاست برای ما ؟؟؟

ولی شما از ترستون نمیتونید کاری بکنید برعکس ما شما هنوز عشق خیلی چیزهارو دارید که بهش برسید

بهنام شما اول بازی نمک زیاد کردی که ان دبل داشت نفت استخراج میکرد الان پشت دفاع ان ای قایم شدی برو حرفای اون موقعت رو با الان مقایسه کن که میگفتی ما اون موقع برای گرم شدن بازی داشتیم شاخ شونه میکشیدیم !!!

در کل انشالله همیشه متا تون پا برجا باشه چون اهمیتی نداره اصلا متای قبل بازی و رفاقت وخراب کردن یه سرور هیچ ارزشی نداره هیچ

منم اگر ۲۰تا مولتی رید میدادم مشکل گندم نداشتم ۱۰۰تا شات موجوده در انواع حالت شما ادعا دارید ولی زیرش موندیم وگرنه ما ادعایی نکردیم بات و اون تعداد مولتی جلوی گلدون بزاری اخر سرور همر میده بیرون اینجا همه میدونن داستان چیه خرابترش نکنید خود دانی !

ایرج همین الانشم ما مشکل نداریم با پلیرها با افکار ادم هایی مثل مازیار مشکل داریم همونطور که گفتم اخرین سرور شما نفوذی ها در ان ای هست لذت ببرید

اره ما عشق لیدری داشتیم که امثال مازیار اوردیم حمایتش کردیم که برای خودمون شاخ بشه همون روز اول اگر میگفتیم بشین یهگوشه بازیت بکن یا خدافظ الان وضع ان ای این نبود که اس ای بیاد بالاخاش در بیاد که ....

پ.ن . جو زده و احساسی نباشیم

پ.ن . ببعضی مواقع سکوت دربرابر اشتباه مثل تایید ان اشتباه هست

دیگه چه خبر

بعد رفتن ما کبوتر لونه کرده ؟؟؟

مازیار که همیشه اعصابش داغونه یه دوره لیدری باید بگذرونه در تراوین جدید مثل اصحاب کهف بعد ۱۰سال امده میخواست زرنگ بازی در بیاره که نشد یه سوال ۰و ۱۰۰ مال ان ای حساب میشه دیگه دلتون به این خوشه یازدن واندر فیک هم دیگه باشما کاری ندارم اس ای چرا باید همچین کاری کنه جدی میگم برام سواله ؟؟

تیمی که میگفت ۳ به ۱ میزنیم چطور میشه اریانارو گردن بگیره ؟؟

مازیاری که زیر همه حرفاش زده داخل این فروم

و از ترس امرداد رفته با دوستانش متا کرده قابل اعتماد نیست

مگه به جز راضی بودن کار دیگه هم میتونید بکنید ؟؟؟

دیگه ان ای که خراب شد دنبال چی هستید زمان مشخص میکنه