Posts by norollah

سلام

منم تبریک عرض میکنم بازی خوبی بود خسته نباشید همگی دی::D:D

البته تعدیل خودکار خیلی خوبه این جوری در وقت هم صرفه جویی میشه وبازی برای همه یکسان میشه تا حدودی

ولی بشتر به درد اکانت های مولتی میخوره چون اکانت اصلی که پلیر روش هست

ولی سودش بیشتر از ضرره منم موافق هستم

سلامی به گرمای تابستان

نمی دونم چرا بعضی از دوستان حرف از شیر میزنن منیاد این شیر میفتم

افرین به زئوس صد افرین به لئو

یه سرور خالی برای اینها ران کنید خودش و ناتار بازی کنن یکم برای ناتار شاخ شونه بکشه !!

پ.ن ادریس جان چه انتظاری داری ها زودترین اعلام حضور زئوس بعد 3به 1 روی ساید مقابل بوده دی:

پ.ن . این دوبیت شعر گویای همه چیز هست

آن یکی شیر است ا ندر بادیه و آن یکی شیر است اندر بادیه

آن یکی شیر است که آدم می خورد و آن یکی شیر است کادم می درد

سلام به دوستان عزیز

دوستان عزیز بهتر نیست بعضی از بحث ها داخل پی وی صورت بگیره

فعلا که سرور شروع نشده و زمان احتمالی سرور 9تیر هستش با بحث های بهتری مثل سرعت سرور .تیم هایی که در 4 ربع بازی هستن . حضور تیم های جدید و قدیمی که میخوان حضور داشته باشن و....

پ.ن . به نظر من هم سرعت 2ایکس هم منابع و هم حرکت نیرو بهتر باشه چون فینالم هست جلوه بهتری داره و این جوری برای پلیرها هم بهتر باشه که به کارو زندگی خود هم برسن

سرعت 2ایکس برای اسپید بازها و نرمال بازها هم خوبه که هر دوطرف بتونن بازی کنن

پ.ن پلیرهای خوب و نام اشنایی اعلام حضور کردن امیدوارم که 4ربع بازی پر قدرت بازی کنن و برای ساید خودشون تلاش کنن که یه سرور خوب و به یاد ماندنی خلق کنن

پ.ن دوستانی خوبی قراره از پلیرهای دژکوب با تیم هاشون بیان اگر از این دوستان کسی هست یه اطلاع رسانی بکنه کدوم ساید قراره استارت بزنن

ای جان ای جان رضا استیل

خوش امدی<3

یعنی هر کدوم از بچه های فشار تیم اعلام حضور میکنن من بیشتر جذب بازی میشم

عمو رضا میگن سرور شلوغه خیلی خفنه نمیشه با 15کاتا کتیبه زد :D:D

شما راست میگید واقعا چون شما خوردین ان ای رفت توی تاپ دف :D:D

بیخیال دیگه داشتین حذف میکردین دیگه یادتون رفته که مگیفتین ما برای گرم شدن سرور کوری خوندیم

یه جورایی جملش مثل این( بود ما یه چیز گفتیم چرا شما جدی گرفتین :D:D:D)

حوصله ندارم برم پست هاش پیدا کنم

بازم میگم کاری نکنید سرور شروع شد پیداتون نشه بگید ما برای گرم شدن سرور بحث کردیم

پ.ن :این دفاع کی میرسه پس الوووو

پ.ن نه سعید ملا مثل این میمونه که اسرائیل بگه امیرکا پشتمه

پ.ن من که گفتم بعدا شاخ مشن ولی حداقل جوری صحبت نکنید که انگار زرنگی کردید یکم معرفت داشته باشید و احترام تاروز اخر بازی تشکر میکردید الان یادتون رفته ؟؟؟؟

سلام میلاد

ببین میتونی پارتیزان و پیام فونیکسم بیاری ما هرچی میگیم میگن کار داریم

به نظرم دیابلو و سورنا ماالان خودمون 50نفری هستیم اتحاد مافیا ستی رو احداث کنیم در ساید پنجم

بعد شب میشه روز میشه گاد اعلام میکنه درشب گذشته امرداد از دست دادیم و دف هم توراه بودو نتونست کاری بکنه:D

عععع

این همونیه که برای رتبه یک هجوم دف ریخت تو مولتیا :D:D:D

لعنتی ها با 20تا همر دف میرختن اخرشم که واندر 5ایکس رو فکر کنم 25 روز استپ کردن تا برسن

اخرشم حرف یه دوستی رتبه یک داد بهشون

در کل نهایت نامردی که واقعیت انکار کنید که اگر دوستان نبودن روز 30بازی امرداد وجود نداشت در کل خیلی ها امدن لعنتی اسپید ترا شاخ شکن هست و تو افق محو شدن بعد10سال برگشتن که همه یادشون بره

امرداد نکنه از قبل بستین انقدر شاخ شونه میکشید بهنام جان (میگنادم عاقل از یه سوراخ 2بار گزیده نمیشه)

سلام سلام

حوصلم سر رفته بود امدم فروم بخونم دیدم اشکان زده به جان نوری خواستم بگم تف بهت دکی 😂😂لعنتی این همه ادم فقط نوری

پ.ن . الان شب ها میشینیم مافیا پیدا میکنیم

پ.ن یوسف که اول سرور صدای پای اسباش میومد بلاخره رسید یا نه

پ.ن . الان پارتیزان فونیکس سورنا و ....

خیلی های دیگه مافیا بازی میکنن وسط بازی فکت کم میارن از فکت تراوین استفاده میکنن😂😂😂 تاثیر ترکش تا ۴سال هست 😂😂😂

یکی ۴تا عکس از اتحاد ها و تاپ ۱۰ سرور بزاره دوستانی که مثل ما از بیرون تماشا میکنن هم ببینن و صفا کنن

خلاصه که امدم پیام بازرگانی گذاشتم که بهنونه ای باشه برای دیدن دوستان

امیدوارم سرور جذابی داشته باشین همگی

😍😍😘😘😘<3<3

سلام سلاطین

داستان چیه ؟؟؟؟

بچه ها میگن صدای پای اسب میاد 8o8o

یوسف تراوین ابدیت شد ارابه امد توش تو هنوز با اسب میای :D:D

اسطوره ها کجان ؟؟؟؟

کدوم تیم ها هستن کیا هستن کدوم ساید ها ؟؟//

از الان رفتین چسبیدین به مولتی بازی اخه :):)

چرا امضاء من بستین :saint:

8)monakoمامور مخفی NE8)

:D😂😂😂😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣 سلاطین چه خبرا ؟؟؟؟

میبینم همه تراوین بازها کم کم بدن درد دارن میگیرن😂😂😂😂

امدن ببینم چه خبره چیکار میکنین شنیدم اسلام در خطره🤣

دم همه تون گرم فرو خوندم یعنی قشنگ جو بازی حس کردم

سلامت و پایدار باشید <3

خب ببین افسانه جون

زیر سایه ان ای بودی دیگه فرومش هست اون موقع دستمال به دست دنبال همین ادم ها بودی که نزننتون یادت رفت لعنتی

اره تو راست میگی شلوار ما خاکی

ولی تو نداری لنگ میزنی نمیتونی راه بری ^^

اره جیگر من اخرشم افسانه که هیچ سکینه هم نشدین^^^^ اخر بازی یا بزارید ما اولی بگیریم یا میزنیم زیر متا یعنی در این حد گنده گویی

از همین جا میگم شما از گنده گو های خوب بازی هستین خلاصه که دلم برات کبابه فشار انقدر زیادبود که تاالان داره جاش درد میکنه تا اخر عمرت یادت میمونه ^^;)

ای ای نزن خودم میرم ^^^^^^

اول سرور قبلم گنده امدی ۱ هفته بعد گفتی برای گرم شدن سرور بوده و ما ...

اره گلم اینجوریه بازیش 8)

شما شاخ بودین ولی ۱۵ روز واندر ۵ ایکس استپ شد

شما شاخ بودین که با تهدید این چیزا رتبه گرفتی

شما شاخ بودی که از اول سرور لنگ دستت بود

شما شاخ بودین که ۱۰روز اخر سرور دف میریختین توی مولتی ها که تلفات بگیرین یعنی در این حد شاخ بودین 😂🤣

لعنتی ها فقط گنده حرف میزنن از رو هم نمیرن جنس ایرانی خوب نیست ها 😂🤣 همش یاد عکس سنگ پاهای دیابلو میفتم وقتی افسانه جون حرف میزنه😂😂

میخوای عکس اون سرور رو بذارم که احمق تورج رو زدیم و جنابعالی بجای اتک کمکی فرستاده بودی

و باعث شد اتک تورج دیوار شه و کتیبه بیاد تو اس ای

لووووول

کی به کی میگه بازی بلد نیستی

میخوای عکس همون سرور بزارم که با ۵کی گرزی با ۵۰تا کاتا ۱هفته بعدش همون احمق برگشت اسم ده رو یادته

به عشق عمو تورج

دوم اینکه حد خودت بدون از تو گندهاش نتونست حرفی بزنن الان بی نام نشون دارن بازی میکنن پس سکوت کن

فروم سرور ها پاک شده میبینم یکی یکی دارین از افق برمیگردین فقط ادعای خود پشت در سرور بزارید 😎:whistling:

UnKnOwN
    دوست عزیز تیک شمارو هم سرور قبل زدیم 😂

بحث نرمال توی فروم خودش هست هرکسی چند صفحه اخر بخونه میفهمه داستان چی بود درسته ماشاخ نیستیم ولی شاخ شکن خوبی هستیم

به خاطر یه اکانت ۱۵ روز واندر ۵ ایکس استپ شد 🤣اخرم گفتن یا بزارین ما اول بشیم یا متا بهم میخوره که اونجا دیگه کوتاه امدیم 😂

انگار هنوز داره میسوزه

جعفر و وگنس این بنده خدا چی میگه 😂😂گفتم بزار فشار بیشتر کنیم سرور بعد نتونن بیان نزاشتید دیگه 😁

داشتم فروم میخوندم بحث مولتی رو دیدم خواستم به عنوان یه بی طرف نظرم بگم

ببیند دوستان همه ما میدونیم

۱. که داخل همه سایدها مولتی هست حالا یکی غارت میکنه یکی دف میکشه یکی جلو زن میسازه

۲. توی دات کام و ای ار هم بوده و هست

۳. من خودم از اول این سایت اینجا بودم و الان سال۴ اسپید ترا هست اگر اشتباه نکنم که هر کاری از دستشون بر امده انجام دادن و یه سروگردن از رقیب های خودشون بالاتر بوده

۴.فر هنگ استفاده یا پولدار بودن ؟

توی تمامی سرور ها در ۱ماه اول بازی بحث سر مولتی بوده و اخرشم همه داشتن😂

اما ایا هرکس توان هزینه های بالا مولتی داره ؟؟

ایا هرکسی زمان انجام این کار داره؟؟؟

به شخصه مخالف مولتی بازی بودم ولی بعدش که یه سرور خواستم مولتی بیارم بالا دیدم واقعا بدون بات که کارسختی هست و حتی با بات هم کار سختی هست و فقط گفتنش راحته

نکته بعدی ایا واقعا ما ایرانی ها جنبه داریم که به اندازه استفاده کنیم ؟؟؟

مثال

گیر دادن به مولتی بازی مثل گیر دادن به کولر پرایده !!!که چرا مثل کولر بنز نیست 😎

خب طرف پولش داره ووقتش داره چرا نباید استفاده کنه ؟؟؟

یکی برای بازی ۵ساعت و ۱تومن هزینه میکنه

یکی ۲۰ساعت و ۱۰ ملیون !!!

ایا واقعا این دوتا یکی هستن

خود من بعد کلی بحث و درگیری با این موضوع گفتم نوش جونشون من نسبت به چیزی که میزارم باید انتظار برداشت داشته باشم پس مشکل از اون نیست و حتی مشکل از من هم نیست !!!

پس مشکل کجاست ؟؟؟

مشکل اینجاست که

مرغ همسایه غازه

چون ما به طرف نمیرسیم باید اون هم سطح مابشه 😂

در نهایت

هرکه بامش بیش برفش بیش

در نهایت به عنوان یه ادم بی طرف میگم ۳به ۱ ان ای بزنید😂😂😂😂😂😂😂

ان ای فروختم 😂

سلام به همه عزیزان و پلیرهای تراوین

دوستان برای شفاف سازی و دلگیر نشدن عزیزان و دوستان گرامی این پست میزارم

از اون جایی که عزیزان و دوستان برای ما قابل احترام هستن و دعوت های بسیار شد برای حضور در این این سرور ولی متسفانه به دلیل مشغله های زیادو تایم کم نتونستیم این سرور کنار دوستان باشیم

و من از همین تریبون اعلام میکنم

من و عمو عموتورج عزیز و از طرف بقیه دوستان که میشناسید در این سرور حضور نداریم ودر هیچ سایدی پلی نمیدیم عزیزانی که میشناسن میدونن که هرموقع دوستان و هم تمی ها بودن از اول با اسم اصلی بازی کردیم

تشکر میکنم از همه دوستان که برای ما احترام قائل بودن و همه دوستان برای ما قابل احترام هستن

امیدواریم همیشه موفق باشید و سروری جذاب و با زد خورد بالایی در پیش رو داشته باشید

روز خوش <3

دمتون گرم چقدر شما زرنگید اخه لعنتیا بهنام اسکی نکن عزیزم بدون جنگ اموز تک اکانت ۱۰روز طول کشید بهم برسی تازه یادت افتاده بیای گنده گویی کنی

لات کوچه خلوت هستین دیگه

نزن نزن خودم میرم های دیروز لات های امروز

این فشار ظریف رو یادگاری از عمونوری به یادگار داشته باشید

واقعاتو شرایط غیر مساوی هم نتونستید کاری بکنید من به جای شما خجالت کشیدم باعوض کردن اسم اتحاد واندر و پا درمیونی افراد عزیز گذاشتم رتبه ۱ بشی مدال رتبه ۱ هم چیز خورد فدای تارموی عزیزان

من رفیق هام مهمتر هستن

یه تشکر ویژه از همه عزیزان که این سرور با ما بودن و با هم اشنا شدیم اسم نمیبرن خیلی زیادن

دم دوستان برون ساید گرم که رفاقتشون ازبازی مهم تره مثل مصطفی فلفلی که هر وقت باهم بودیم سرور پاره کردیم دیابلوو یوسف و محمد مدین چایناو ناصر که این سرور رفیق مابود ولی قبلش رقیب بازی اخرشم تشکر نکرده رفتی ناصر 😂😘

. از مانی عزیز و علی فلوید که به من لطف داشتن

یه تشکر هم از عموتورج عزیز و و دوستانی که به خاطر ما امدن تو سرور مثل مهدی و وحید و .....

یه تشکر ویژه از جعفر عزیز که واقعا سوپر پلیر با اخلاق هست

یه تشکر از پرچم دار و دوستی که تا اخرین لحظه با هم بودیم محمد علی وگنس عزیز

و بقیه دوستانی که تا اواسط بازی بودن دمشون گرم که رفتن تا بقیه رو بهتر بشناسیم

از بچه های لویال از بابک و علی اسپایدر و سینا ومجتبی و حتی دکتر اشکان 😂 تشکر میکنم و خوشحالم که باهاشون اشنا شدم 😘

بقیشونم که چیزی نبودن دیوارشدن 😂

زدن رکورد قهرمان رو هم تقدیم وگنس و جعفر و اقا مازیار 😁میکنم :*

در اخر سعیدملا ۱دلار بده تی اس نصب کن بیا مافیا

دم همگی گرم

بهنام عکس خوب میزاری عکس سه نیم ملیون پینت اکانت واچ رو هم بزار یادگاری بمونه اینجا

نکته بعدی به اندازه کافی رفیق پیدا کردین این سرور بقیشون هم ارزونی خودشون چون ادم حسود بدرد نمیخوره

یه چیز دیگه بهت بگم همون ادمی که بهش میگی اسکات ساز اگر ۱ماه پیش این حرف میزدی الان دیگه وجود نداشتی خودت که خوب میدونی 😁

البته ادمی که از نزن نزن خودم دارم میرم دلش به واندر خوش کرده انتظاری ندارم نمیخواستم چیزی بگم مثل بقیه و به روت نیارم ولی انگار خودت دوست داری

اگر ما شاخ نباشیم شاخ شکن خوبی هستیم انقدر واندر نگه دارید که ۶ملیون پوینت رو جبران کنید

با این که ما دنبال چیز دیگه بودیم اما بعد این که هوا برتون داشت گفتیم یه حالی بهتون بدیم بدون اپ ۱لول واندر ۱۰روز توی کف هستید

امروزم سرور تموم نشد عجب داستانی شده 😂😂دوستان گفتن دیگه کافیه در همین حد منم دیگه به خدا میسپارمتون برید حال کنید 😎

بهنام یه گرز گرزدار قهرمان دیگه چیزی نبود که رفتی به همه گفتی نوری گرز داده به ما 😂

دوست داریم گل من

انشالله بعدتموم شدن سرور اسامی میگم

دیگه اتاق فرمان هم صداش در امده میگه نوری بیخیال شو بنده از همین تیربون میگم حله

دم همگی گرم

لازم نداریم اون ۱۶ میل رو واندر خودش ۱۰۰میشد

بگو یه سرور خالی گیر اوردیم داریم عقدهای سالیان که هیچی نبودیم خالی کنیم فعلا عکس این ۳ملیون بیار ببینیم شرین کاریت چیه

بعدشم شما دف خودتون رو میکشید خوبید من دف اسکات کشتم بدم عجب

بنده خدا اگر پینت ها درست بود که تموم بود برو دعا کن که ازاد بود

خیلی سطحتون پاینه یا عشقش دارین دیگه همه فهمیدن جلو روتون نمیگن دیگه خجالت بکشید😂

وجدانن یاد سنگ پا های دیابلو افتادم رو نیست که سنگ پا از نوع خوبش هست

ما بد بد بد شما خوب فقط یه سوال این همر رنک یک کجا میخوای بزنی که پوینت بگیره تابلو میزنی به دفاع خودتون و اسکات های نامرئی ما که اونور اکانت نداریم 😁

فقط عکس همرت نزار خیلی بده بگی تو کل سرور مایه ساید بودیم ۲نفرم توی یه ساید دیگه بودن و هیچ واندری هم بالا نیومد ما رتبه ۱بودیم و بازی بردیم 😂😂

تازه باتم داشتیم لعنتی کل سرور ریدشون دقیق هر ۵دقیقه داشتن میزدن😂هنوزم دارن میزن

بهنام ازکتیبه های یونیک اکانتت خجالت بکش تازه واقعا خودتون با ما مقایسه نکنید چون ما با چرخش کتیبه تا قبل این ۵ایکس شدن همرهامون خیلی شاختر بودن الان به جای واندر همون گرز گرزدار داشتین 😁

اهان بریز بیرون فشار درونی رو لعنتی ها از ترستون اکانتم دارید تو اتحاد ما 😂😂😂بنده خدا من با ۱نیم ملیون نفر دوم بودم توی سرور قبل میگم ارزوی شما خاطرست

خیلی ها شما رو شاخ کردن برای خودمون وگر نه الان وجود خارجی نداشتین همه همرها خورد توی دفاع خودشون و خیلی چیزهای دیگه پس ساکت به بازیتون برسید 😂😂😂

اختلاف ۶ ملیون تابلو هست که میزنید به دف و اسکات خودتون پس گنده گویی نکنیم 😎

اگر سرور جایزه داشت همه این پینت ها پاک می شد اون موقع اون همرهایی که میگید ترشی میشد گل من اون موقع باز باید دفاع میدادین به لویال و میزدید و تشکر میکردین😂

خدایی فازتون چیه ۱هفته واندر ۵ ایکس نگه داشتین بعد امدین برای ۱اکانت توی یه ساید کری میخونین معلومه کی عقده داره ؟؟

پ.ن انگار اب بیش از حد بالا امده

پ.ن نوری خار چشم ماست باید حذف کنه

پ.ن پست های منم برای فشار بیشتره نه برای رتبه ۱ تازه اگر اول دوم سوم نشید زشته اگربشین که کاری نکردین ۱هفته میشه یه همر ساخت 😂😂😂

خودمم بقیه ده هارو پرو ندم صفا کنید 😁

من موندم توی سروری که کسی نیست به جز زدن دفاع خود میخواین چیکار کنین که الان گنده گویی میکنید باز اگر همین زدن نبود من رتبه ۱بودم قبل این داستان ها و تموم میشد

خدا بگم چی کار کنه اون ادم رو که با ۴۰ میل دف و اون همه همر به شما رو داد همر های ما هم بدرد نخور شد وگرنه واندرتون سوراخ میشد گل من 😎

وای که تو سروری که نزدیک واندر واندر ناتار هست دست پا زدن چند نفر چقدر حال میده

سرور ۵ ایکس ۱هفته هست واندرش استپ کردین که برسین خخخخخخ

با انواع کتیبه یونیک و غارت میلیاردی و اون همه پلیر خاطره ما براتون ارزو شده

بات بهتر از شما بازی میکرد

اتاق فرمان میگه فشار زیاد شده 😂😂

نوری بیخیال شو

پ.ن .گنده گویی نکنیم که طرف گرز گرزدار بده بهمون 😎

این پست هم یاد گاری بمونه 😁

دیگه راحت باشین ما کارمون تموم شد ولی اگر شاخ بشین با تک ده 😂😂😂نمیزارم ها

😂😂😂