Posts by norollah

واقعا درکت نمیکنم فکر کن 2تا چیفر زدین روی ناتار ان دبل که من برم اونجارو چیف کنم که کتیبه ان دبل بزنم اگر نزدیک باشه زمانی که شما توی کل خاکستری داشتین شخم میخوردین یا خفت می شدین توی این پلن در حد همین کم کردن امتیاز ناتار بودی

اصلا دوست ندارم درمورد سرور های قبلی حرف بزنم چون همه بودن و یا اگر برن فروم سرور 2رو بخونن میبینن که شما همش درحال حذف و رفتن بودی جهت یاد اوری گفتم که منم بودم که توی دیسکورد از این که ما نیرویی نداریم تورو خدا برای ما وقت بخرید بچه هامون دارن حذف میکنن حرف میزدی

اما ما هم دف داشتیم هم مولتی و هم 1همر ما مساوی بود با 10تا اکانت شما که باز هم توی فروم هست

حالا چرا شما رو میزدن و هیچ کس به جز ایلیا که یه خف زد از پارسا و ما هم جواب دادیم روی هیچ کدوم از اکانتهای اس دبل یه اسکات هم زده نشد به خاطر بازی بلد نبودن بود وگرنه که شما توی همه سرور ها جزو نفرات برتر بودین از اخر البته

در نهایت به تو نمیرسه در مورد هم تیمی ها ودوستان ما حرف بزنی درنتیجه حد و حدود خودت بدون و بدون با کی چطوری حرف بزنی فرق کل کل و بی ادبی سرچ بزن بخون منم مجبورم توی جای عمومی این طوری جواب بدم ;););)

پ.ن. یه جور میگه ما دف نخواستیم انگار مثلا ما برای 2کی تیرانداز قرار بود به این اقا دف بدیم

فکر کنم تا همین جا کافی باشه چون واقعا کل کل وخراب کردن تو سودی برام نداره

موفق باشی

حاجی چه ببند ببندی شده ;);)

اقا یه دقیقه متا نبندین رید زدیم تو راهه:D:D:D:D

کلاس داره متا بستن انگار توی روز 4بازی اخه:!::!::!::!:

منم به عنوان پلیر ساده اعلام میکنم هرکی میخواد متای پلیری میبندم باهاش :/:/:/

پ.ن .متای سایدی متای مولتی متای اکانت متای فروم متای شب متای خفت پذیرفته میشود:saint::saint::saint:

پ.ن . اهای پلیر شهر کرد کجایییییییی:?::?::?:

پ.ن . مایه دارها چه حالی میکنن :huh::huh:

پ.ن. اقا این جوری توی ان ای ده میزنین ساید خودتون خالی نمونه:!::!: فردا نگید ناتارهاتون زیاده مال ما کو پس^^^^

مشکل دوتا هست الان کل کل که بلد نیستی حرف زدنم بلد نیستی برای چی پست میزاری که نتونی جواب بدی برای این که کم نیاری مجبور به توهین بشی واقعا چرا:?:

واقعا اگر جنبه ندارید بازی نکنید یا فروم نیاید این جا جای عمومی هست هرکسی میتونه بیاد پیامتون بخونه پس با ادب بودن و احترام برای خواننده ها هست

نه کسی که فرق اینارو نمیدونه

پ.ن.تو همونی هستی که مانی پارتیزان بعد هرپست لپت بوس میکنه :*:*

پ.ن. اخه مجازی خودش چیه که پرووش چی باشه8)8)

پ.ن .مانی پارتیزان بیا من بوست کنم اینا بترسن :D:D:D:D

پ.ن. گارد میگن ناتارهای ان ای منابع میده بالا برای بقیه ساید ها انبار درسته:D:D:D

پ.ن .سید عزیز بله این مشکل برای بیشتر بچه ها اتفاق افتاده این مشکل درحراجی اتفاق افتاده که البته با نامه به مولتی هانتر برسی میشه ولی خب تایم 8ساعته حراجی میپره که باید از اول بزاری

چی میگی پرهام با کی کار داری پرهام دنبال چی هستی :?::?:

اونایی که بهت زنگ زدن برای این بوده که جوگیر نباش ولی غیر مستقیم بهت گفتن وگرنه که نعمت کجا و تو کجا

یاد بگیر وقتی با یک نفر بحث میکنی جمع نبندی :thumbup:

نکته بعدی از خودت مایه بزار ;) نه این که یه خط اسم بنویسی من از این افراد دست بوسی این لحن صحبت ندیدم با این کارت اونارو هم خراب میکنی :saint:

ان دبل بزرگتر نداره :?::?::?:

سلام به عزیزان

اگر عمر باشه در خدمت دوستان هستیم در ساید شمال شرق امیدوارم سرور خوب و جذابی داشته باشیم

پ.ن . زیر چادر کسی نمونده باشه بعد کتیبه ها بیاد ها 🤣😎

پ.ن .دوستان قدیمی اگر کسی هست خوشحال میشیم دوباره با هشون هم بازی بشیم شماره خیلیهاتون نداشتم خبر بدم😘😘

پ.ن . لعنت به کسی که عید مارو خراب کرد 😂

سلام اساتید

الان سوال اینه مولتی ازاده یانه؟

ای2تابسازمن نمسازم اینا حرفه

نکته بعدی بات ها هست انواع بات ها یابرای همه یا هیچ کس اینم معلوم کنید

حداقل اگر خواستیم بازی کنیم بدونیم چیکار کنیم

خلاصه وسط بازی یهو سوپرایز نشیم:saint::saint:

نه الیا بازی نمیکنم مگه من زِئوسی هستم بعد کتیبه ها چادر از سرم بردارم :D:D:D

دیگه وقتش نیست شاید یه سه ایکس 4سایدی استارت بشه بیایم بازی کنیم

دیگه دلمون تنگ میشه میایم یه سر میزنیم میریم

پ.ن اسدبل. ناتار .ان ای :D:D:Dلعنت بهت

همری هم نداریم بخوابونیم تهدیدت کنیم ولی وایسا زنگ اخر کنار واندر ساید خودتون :D

سلام به همه

حاجییییییییییی برگاااااااااااامممممممممممممممممممممممممممم

بچه ها گفتن برید فروم 5ایکس اسپید ترا رو بخونید روحیتون عوض میشه ^^

فکر نمیکردم انقدر اب بالا امده باشه :D:D:D

انگار وضع خیلی خرابه :D

پ.ن. انگار باز 3به 1 مثل همیشه روی ان ای هست اره ؟؟؟ حتی تو 5ایکس :D:D

پ.ن ارادت خدمت سلاطین:love::love:<3<3:saint::saint:

سلام اساتید

یکی بیاد یه عکس بزاره ببینیم وضع سرور چطوره ؟

چقدر مونده به واندر ها ؟

کدوم یکی از ساید ها جلوتر هستن؟

البته یه چند صفحه خوندم از فروم رو درباره امار چیزی ندیدم

با تشکر

جهت فان

پ.ن سورنا هستی هنوز شرینی یادت نره :*

پ.ن مصطفی فسقلی کی اذیت کرده تو به من نشان بده :D

پ.ن پارتیزان از من بپرس سوال داشتی 8)

پ.ن مهدی شاهگوش این دف ملیونی ما چی شد :/:/

پ.ن مواظب گارد های خود باشیم :D:Dلعنت بهت گارد سامورایی :love:<3

پ.ن این اخری هم بگم برم مخاطب خاص (تو خودت گلدی )<3:*

سلام به همه

اکانت MONAKO هم در حال حذف هستش یادم نمیاد سروری رو شروع کنم و تا اخر نبوده باشم حتی در بدترین شرایط

این سری هم ....

یه خسته نباشید بگم به همه دوستان دمتون گرم واقعا

پ.ن سورنا این یه اتیش بزرگ درست کن همه اینا رو بریز توش بسوزه

پ.ن دلیل همه نداشتن وقت بود دلیل ما هم نبودن دوستان

ارزوی موفقیت برای همه

من همش فکرم درگیر بود این نقش حرفه ای رو توی مافیا از روی کی ساختن الان فهمیدم از روی مجید اخیل ساختن :|:|

فقط یادت باشه مجید جان حرفه ای اشتباه بزنه خودش میره بیرون ;);)

پ.ن به به مصطفی فلفلی هم امده ولی خسته تر از همیشه 2هفته هست قراره بیاد دیسکورد:D(پلن مست بزنیم مصطفی )

پ.ن سورنا منم فکر میکردم استاد چیف نمیشه ولی انگار میشه :D:D

پ.ن استاد یه کارت سفید به ما هم بده مثلا رفیقیم ها

هنوز سرور شروع نشده اینا دنبال 3ب1 هستن خدا اخر عاقبت بازی رو بخیر کنه :saint::saint:

اولا دلیل 3ب 1 هیچ ربطی به پست های رضا یا هیچ کس دیگه ای نداشت بهتره بگید به جز 3به 1 نمتونستیم کاری بکنیم سایدی که 6تا واندر همزمان میزنه و 90میل روی واندرش دف هست رو که نمیشه زد درسته ؟؟/؟

نکته بعدی این که تیم حاضر اون موقع ان ای اگر میخواستین بازی ببرن که کتیبه استحکام یونیک پس نمیدادن

کتیبه رو پس دادن تاساید مقابل حذف نکنه بمونه که بازی جذاب بشه این توی جلسه گفتن و همه بچه ها حضور داشتن

پست های داخل فروم هست که مگفتم میخوایم حذف کنیم

در هردو صورت داستان فکر نکنم به کسی این داستان ربط داشته باشه

پ.ن . سورنا بلاخره رسیدم چقدر دوربودین شما ^^ رضا گارد تف کرده رو چادر نامرد:D:D:Dمیله چادر هم برداشته رفته وسط بیابون حیرونمون کرده لعنتی :(:(

سرور خوب و به یاد ماندنی رو برای هر 4ساید ارزومندیم <3

ای بابا نشد که واقعا تیم زئوس نمیاد یا بعد متا و دفاع کشیدن میخوان اعلام حضور کنن؟؟؟

کدومش ؟

گفتم اعلام حضور نکنید بزارید بعد این که امدن راه برگشتنی نداشتن بگیدها

پ.ن : خسته نباشید زحمت کشیدین تشریف اوردین داخل فروم 4تا پست گذاشتین رفتین ^^;)

پ.ن یاد جمله یه بزرگواری افتادم که میگفت نزنید برای کل کل فروم اونارو گفتم ;);)

پ.ن . مصطفی فلفلی کجایی اهای بیا بعد سالها هم سایدی شدیم دلم تنگ شده برات لعنتی:*:*

پ.ن محمد وگنس مرسی که باز پیش قدم شدی توی این مسئله نظر شخصی من اگر 4تا ساید موافقت کنن خیلی خوبه ولی اگر سایدی قبول نکنه نمیشه کاریش کرد

سلام

تشکر ازدوستان عزیز بابت پست های زیباشون

واقعا لذت میبریم با خوندن این گونه پست ها

اما میبینم بعضی از دوستان دارن بی احترامی میکنن

ما هم دوستانمون رفتن جنوب ما هم به احترام اونا و درخواستشون در کنارشون هستیم به عنوان مهمان (اما دل ما شمالی هست و خواهد ماند )

با عرض معذرت از دوستانی شمالی سامان و وگنس و.....

پس اقای پرهام گرین سعی کن پست هایی با محتوای بیشتر و با ادبیات بهتر بزاری و به کسی توهین نکنی تا جلوه ساید و تیم های حاضر اونجارو بهتر جلوه بدی نه بدتر .

پ. ن: ارمین رفتی پلن زدی لعنتی ایپی خوردی :D:D:Dلعت بهت پسر بعد میگی همر بده بزنیم .

پ>ن: گارد من چادر جمع کردم خیلی لب مرز رفتم محاسباتت اشتباه بود افتادم sw.

سلام به همه دوستان

لینک ها خیلی زیاد بود فقط چند تا از قشنگ ها رو میزارم از سرور تست

خب در این پلن که میبینید در اتک اول اردوگاه و دیوار تخریب میشه که نیروها گریز نخورن

واینجا خفت میشه

درحرکت بعدی

این خفت زیبا این همر با جنگ اموز شارژ میشد

گفتم یکم جو ببریم سمت بازی

لینک ها خیلی زیاد بود دیگه همهرو نزاشتم

خسته نباشید همه بچه که زحمت میکشن <3<3

پ.ن اخه کی 11صبح خفت میشه :D:D

سلام

البته بستگی داره داخل قلیون ها چی بزنن دوسیب خانسار یا ادامس دارچین :D:D

از دوستان و یاران قدیمی اگر کسی هست و دوست داره داخل این سرور بازی کنه یه پیام بده <3<3

عزیزان چه ما بخوایم چه نخوایم از بات های بازی استفاده میشه برای تعدیل خودکار و حتی اپ منابع ولی نه برای همه !!!!

هر کس قدرتش داشته باشه ویا توی تیمش برنامه نویس باشه راحت برنامش میسازه همه هم این موارد رو دیدیم

پس اگر یه همچین چیزی باشه برای همه یکسان میشه

فردا بحث این که فلانی بات داشت ما نداشتیم از این حرفا هم زده نمیشه و همه درشرایط یکسان بازی میکنن

یه مثال کوچیک برنامه اد کرن ناتار روی سایت باشه که همه استفاده کنن بهتره یا مثلا یکی یه اسکریپ بنویسه و فقط تیم خودشون استفاده کنه ؟؟؟

که انواع این حالت هارو هم همه دیدیم در انواع سرور ها

روز خوش:saint:<3