Posts by norollah

شاید باورتون نشه ولی احمق رو هم با باگ زدیم:D :D:Dخخخخخ

مگه میشه 17ساعت بری و سبز کتیبه بیاری

یعنی اگر طرف چیف میزد چشمان میکرد و فعال میشد اتک میدید باز5ساعته میتونست دف بریزه یا جابه جا کنه

پ.ن. این کتیبه صفر کیلومتر هست دست یه دکتر بوده فقط از ناتار برده بوده اصلا استفاده نشده بوی نوع بودن میده ^^:D:D

پ.ن . الان میان میگن نمیشه اگر راس میگید اموزش بدید;);)

پ.ن . تا کی ...:?::?:

بای بای nw

این اهنگ خدافظی هم برای عزیزان ان دبل (باریتم اهنگ خوانده شود)

تو یه دستم نیزه و تو اون دستم عکس توئه ♫♪

امشب شب رقص نیزه من و شب رقص درد توئه ♫♪

از دنیا میرم حتی عجلم دنبال منه ♫♪

دیگه تو روزای دنیا فقط پنج شنبه ش مال منه ♫♪

خون مثل بارون میباره کسی نیست اون بند بیاره ♫♪

دست و دل سنگ تو توی تابوت مرگم میذاره

من میرم واسه همیشه من میرم دنیا تموم میشه ♫♪

همه بلند بگن

اون ته مپی های ان دبل بلند بگو

این داستان عمو قناد با شلوار کردی و قمه

گفتم کامل دیوار کنیدها اینا اگر از همرشون 1دونه نیروبرگردهه فکر میکنن خدا شدن

چرا هل کردی 2بار فرستادی پست رو

مگه مجبوری اخه این همه گنده صحبت کنی اخه اصلا لات عینکی نداریم

تو بازی که هیچی نیستی نهایت پست گذاشتن و فشار دادن تو توی فروم کار یه پست هست دقیقا به چیت مینازی:?::?::?:

والا دیگه انواع حرکت هارو زدم یه چیزی ازت ببینم که به حرفات بخوره ندیدم

الان دنبال بهونه قانع کننده هستی حذف کنی خب برو حذف بکن تو که اخر بازی رو نمیبینی الان حذف نکنی هفته بعدی :D:D:D

در مورد اون داستان اینسرت هم میتونیم میکنیم الان میخوای چی کار کنی مگه به مدیریت نگفتی خب برو پیگری کن از مولتی هانتر الان چرا داری به خود ما تو ضیح میدی :D:D:D

در مورد گارد و مصطفی هم ترسیدیم چیزیت بشه اینا بدیخت بشن وگرنه مورچه چیه که کله پاچش چی باشه الان اینم میاد میگه ادرس بده :D:D

اگر مدیریت قبول کنه من لو کیشن بزارم اینجا دوستان انقدر اسپم نکنن برای ادرس :D:D:D8o8o

من که تا حالا از گنده گو های مجازی چیزی ندیدم چون بیشترشون یکی هستن مثل خودت چون میدونی هم نمیبینیم هرچی مخوای میگی دیگه

تو هم مثل شاهین نهایتش 1سال تهران نمیای بعددر امدن امارت:D:D:D

میتونم میرم بیابون بازی میکنم واندر رو سوراخ میکنم وقتی امثال تو درگیر 100کی گندم خور هستن :D:D یه جور میگه رفتی بیابون انگار مثلا دیفالتم که پایین هست رو سوراخ کردن بقیه رو نتونستن بزنن از اول سرور فقط اسکات زدن لذت بردن :D:Dمنم هرکاری کردم تارگت بشم نشد فعلا مواظب باش از ده کنارت باز چیف نشی8o8o8o

پ.ن خدایا این سوژه هارو از ما نگیر یه 2روز مگذره بچه ها میگن برو یکم اینارو تو فروم فشار بده از لحاظ عصبی البته:D

پ.ن . وقتی دارم با بزرگترت صحبت میکنم خودت نداز وسط که بیام شیلنگ بگیرم روت

پ.ن . طرف بقالی محلشون نمیشناسه میاد تو تراوین همه رو زده مساوی هم نداده جو گیر نباشیم

خلاصه با پوشیدن شلوار کردی و زدن همر بدون هیرو لات و پرو حساب نمیشی بهتر بحث تو بازی بمونه وگرنه من مجبور میشم فشار بیشتر بکنم اون موقع ناراحت میشی پاکدشتم که نمیتونی بیای مجبوری بیای توفروم جیغ بزنی ها ;););)

سلام سلام

اخبار شمال بزرگ

در پی جمع اوری کتیبه ها

سهم ان ای

31عدد کتیبه از 80تا کتیبه بود 8|8|8| گفته شده بعد دیدن کیتبه های ان ای ساید های دیگه پاییز شدن

خبر بعدی این هست که

ورود گارد به تاپ رید به دشمنان تسلیت عرض میکنیم :D:D:D

گارد کبیر ان ای 2کتیبه رو بارعد زد :D:D:D و بعد این حرکت وارد تاپ رید شد :/:/:/گارد بیا اموزش بزار برای اون دوستای عزیز که دنبال اموزش بودن 8)8)

در اخرین اتک ان دبل به ان ای موفق شدن موز بردارن

که بعد برسی .......

به جمله ی سلام سوسیس برخوردن:D:D:D

پ.ن .مثل این که تازگی ها کت و شلورار گرون شده بچه های خارج ان ای با شلوار کردی میگردن و قراره برن امل و گنگستر بومه:D:D:D

پ.ن. تو قع اس ای از زدن کتیبه ها مثل این بود که پرتغال بخری دعا کنی موز باشه :D:Dهی کتیبه میزنن که شاید جنگ باشه :|

پ.ن. کلاس های اموزشی اینسرت و رید از ناتار و جمع اوری کتیبه درحال برگزاری میباشد مکان مهدیه تهران 8)8)8)

پ.ن . این همه بحث و بی احترامی شد هیچ کس نیومد نظر همه رو بپرسه برای جلوی گیری از این کار الان 4موج کاتا دیوار شده امدن فروم جو میدن

پ.ن . شاید همه بعد کتیبه یادشون رفته باشه ولی وگنس ما هنوز یادمونه لاگین کردین روی اکانت اس ای و این که تو نمیتوی یه روان شناس رو تخریب کنی :D:D

پ.ن . و در اخر ایا بنده وکیلم .........:/:/

سلام محمد عزیز خوبی <3

من در ساید پلیر کاملا ساده هستم و پست من از طرف ساید نیست اقای جاوید از طرف ساید داخل فروم پست میزاره :saint:

دیگه ان ای که نمیتونه تیزانداز باشه حداقل شوالیه سزاره ^^

اگرم ماشین سنگین داده باشن فعلا ما که لازم نداشتیم احتمالا تو پارکینگه

والله از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون مصطفی فلفلی بهم گفته هرکی چپ نگاهت کرد عکس بده جنازه بگیر

ولی از مملی وگنس واقعا ناراحتم چرا برای اس ای فارم لیست میزنه نمیاد حال مارو بپرسه وگنس بیا شفاف سازی بکن الان تراکتورها دست کیه چرا به من تراکتور ندادی:cursing::cursing::cursing:

سلام

عزیزان لیدر اس ای من یه دوستی دارم داخل اس ای خیلی وقته میخوام زنگ بزنم بهش عید تبریک بگم اگر اسکرین تماس مارو نمیزارید زنگ بزنم بهش :saint::saint:

دمش گرم هرکی ناتار کاتا کرده اینم یه سبک بازی هست دیگه حتی به نظرم جو فروم هم عوض کرد و برد سمت بحث متفرقه یک تیر دونشان حالا اگر این کار ادامه داشت دنبال ساید نمیگردیم که کی اول زده ناتارهای هم کاتا میکنیم ^^:Dتابقیه هم برن مولتی بسازن :D:D

پ.ن . مصی ای فلفلی من خسته شدم از بس نیرو ساختم :(:(

پ.ن وگنس ما هنوز یادمون نرفته توی اس ای چراغ داشتید ولی استفاده نکردید :D:D:Dاز فرصت ها استفاده کنید 8)

پ.ن . چرا اتحاد چوخور حذف نشده هنوز از اخرین حذف 1هفته گذشته به جز ده بار اول :/:/:/ ایا اس ای قول های جدیدی به ان دبل داده :?::?: :?:

پ.ن . منظور هومن از موج سواری ان ای ^^ این کچله کیه تو ان ای کچل نداشتیم:/:/:/

پ.ن. به نظر من با این همه بندو تبصره بیاید از سرور بعدی به جای بازی بگیم مدیریت 3نوع بسته نیرو بزاره 1دفاع 2 همر واندر زن 3 همر جنگی اولش هرکی بره یه بسته بخره وکل تایم سرور روز صلح باشه روز اخر همه انلاین بشن بزنن برن

پ.ن . فکر کن توی دات کام بری بگی

ایرانی

نو ناتار کاتا ^^:Dنو اتک فیدر :D:D

بازی جوان مردانه اوکی :?::?:

خارجی

یو ایرانی :?::?:یو پلیر اس ای (به خاطر پاک بازی توی دات کام هم میشناسنشون)

ایرانی

یس

خارجی

چنج گیم گو تو خاله بازی (اینجا خارجی میگه برو بازیت عوض کن):D

ببخشید دیگه معنی فارسیش ننوشتم بزنید تو گوگل ترجمه کنه براتون <3

چرا بدوبدو امد گفت نوری بیا میخوام پیام پرهام برسونم بهت :D:D:D

ببین قرار نیست هراتفاقی میفته تو بیای جواب بدی یا خودت درگیر کنی من کار خودم میکنم دنبال افراد دیگه هستم پست من یه بار دیگه بخون

میدونی که جواب سلام علیک هست :saint:

با اخبار حوادث اسپید ترا درخدمت شماعزیزان هستیم از شمال بزرگ (ان دبل هم الان خاک رزمایشی ان ای هست )8)8)8)

طی پلن 14.14.14 ارتش ان ای <3 اهالی ساید ان دبل به ان ای پیوستن که عکس اتک گویا هست :D:D^^^^

شکایت ان دبل به ساید پاک باز اس ای به خاطر نقطه زن بودن کاتاهای ان ای درحال برسی هست که طی این پلن 14دستگاه تراکتوردر حال حرکت در نوار مرزی تخریب شده 8)8)8)

نا کار امدی بودن گنبد اهنی (متای پشت پرده) اس ای به چشم میخوره:!::!::!:

در یک حرکت جهادی ان دبل تصمیم گرفت که شمشیر رو زمین بزاره و بیل به دست به سر مزارع بره :D:D:D

پی نوشت هم نداریم ^^:D

امروز صبح اسکات زدم از ان دبل با این صحنه روبه رو شدم:/:/

خسته نباشی جنگ جو:D:D:D

خبر امده که اس ای گفته حذف نکنید ما تراکتور براتون میفرستیم سرباز ها رو خودشون لازم دارم برای واندر تاریخ مصرف ان دبل برای اس ای تموم شده دیگه حداقل تراکتور هار و بگیردید :(:(

تراکتور های اس ای

خدایی صفر هم هستن 8)8)

پ.ن . عمو رضا استیل عالی بود قسمت یا سبز ای بزرگ ^^ :D:D:D:D

پ.ن . چرا اکانتهای ان دبل حذف نشد کتیبه ها رسید دیگه لعنتی هامال اینا تایم 30روزه داره انگارشایدم مال ما زود حذف میشه:/:/:/:/

پ.ن. داداشم مصطفی فلفلی :D کجارو سوراخ کردی لعنتی :saint:

پ.ن . این صادق پارتیزانم ول کنید بنده خدا اولین بار امد اسکرین اتک گذاشت ازسوپرهمر خودش بعد اتک لعنتی 20کی شمشیرزن زده بود :D:D:Dبعد رفت واندر گرفت یه همر خورد واندر صفر شد:D:D:Dانقدر چیف نکنید از این چیزی در نمیاد بزارید بازی کنه:D:D:D

پ.ن . دیگه کسی هم نمونده بیاد خراج بگیره تففف دیگه این دنیا ارزش نداره

دوستان عزیزان طرف توی فشار نزارید بزارید بره به زندگیش برسه دیگه تایم 2کی تیراندازهک گذشته من خودم قول میدم هفته ای 10تا نیرو بزنم به واندر جای این بنده خدا

شما همه بیکارهستید بات دارید مولتی دارید کار هاتونم لاکچری نیست تازه ^^^^^^

منم باشم حذف میکنن خب ولی من وقتی تو بازی سایدم رو شخم زدن و شلغم کاشتن به جاش نمیام تو فروم پرو بازی در بیارم بگم درد نداشت

پ.ن برعکس مانی پارتیزان ما ضعیف کش هستیم به خاطر حذف پلیرهای ضعیف ما هم گذاشتیم رو حذف

پ.ن. توتال 3دهه اخ اخ سورنا :!::!::!:

پ.ن . اگر رفتین در هم ببندین میخوام کولر بزنم8o8o

واقعا من حرفی برای گفتن ندارم اصلا خبر نداره داستان چیه فقط بدو بدو امده فروم که اره اصلا هم درد نداشت :D:D

الان فقط باید تبریک بگی و به روی خودتون نیارید که مثلا فشار روتون زیاده و این گونه سوت بزنی :whistling::whistling::whistling::whistling:

نه گلم اون ها هم سبز خورده بودن دیگه انگار جاوید لینک های قشنگتری داشت 8)

والا اس ای هم مولتی داره بات هم دارن یه راند اونارو بزن ما حسن نیت شما رو برای جلو گیری از مولتی بازی ببینیم وگرنه بهونه الکی نیار ای شما پاپتون زیاده دهتون زیاده امروز ان ای برف امده و........

تمام

فکر کن همر لانچ کنی بدون دفاع

نام اثر : خود بزرگ بینی :D:D:D

یه 10 تا هم دیفالت ریدی از ساید اس ای ترکید که عکس نمیزارم خودشون میدونن 8)

بعد دیدن این صحنه پلیر اکانت گذاشت رو حذف ?(?(یکم ابرو داری کنید خب زشته :huh::huh::huh:

پ.ن . بعد پلن خود کشی نهنگ ها :D

پ.ن . هم اکنون منتظر بهونه های حذف شما دوستان هستیم :saint::saint::saint:

پ.ن . چرا عاقل کند کاری که بازنیاید همر به خانه چراااااا:?::?:

پ.ن . دمتون گرم خسته نباشید لینک ها عالی بودن <3<3

انگار یه بار دیگه پیراهن خونی عثمان پرچم خون خواهی شده :/:/

10نفر ریختن اینجا پشت هم پیام میدن که نه همچین چیزی هایی نشده یا نگفنتیم

حالا فرهاد فرید یا هرفرد دیگه ای مهم نیست مهم اصل کاره که انجام شده

حالا همون طور که شما دارید دور میزنید چون اکانت لو نرفته (البته فعلا) ما هم از اصل کلمه دیفالت و فیدر استفاده میکنیم ^^^^

مهم ما هستیم که ثابت شد بهمون 8)

پ.ن.فعلا دزد گرفته نشده پادشاه بمونه تا به وقتش دستش قطع کنن :saint::saint:

پ.ن داستان حجت و و اس ای در قاب عکس

پ.ن . به قول دوستان زرنگ زنبوره 8o8o8o

ایلیا من با جاوید موافق هستم کامل لینک بزار حداقل

یاد حسین فهمیده افتادم :D:D:Dیه زمانی بهونه ازاد کردن گندم خور بود الان شده گرفتن مدال مهاجمین :D:D:D

اتک اول برای خفت بود که نگهبانها رو بوسید

این جا مثلا امده مطمعا بشه مدال میگیره :D:D:D

این جا دیدیم که طرف مدال مهاجمین میخواد بگیره گفتیم عقب نمونیم حداقل ما هم دف بگیریم8)8)

پ.ن . من فقط پست گذاشتم زحمت اصلی رو اشکان کشیده ولی اکانت فروم نمیسازه لعنتی <3<3

پ.ن . من گفتم برای این که ما نگیم دیوار شدن میرن پست میزارن شما گفتین نه اینا عمرا نمیزارن ;);)

پ.ن . این اخری دوست دارم :D:D:D

شما که تا دو روز قبل داشتین حذف میکردین رفته بودین زیر چادر چی شده ریختین بیرون :/:/

در کتاب خاطرات پیشوا کبیر سامان Badboy

هیییسسس

حذف کنندگان فریاد نمیزنن:!::!::!::!::!:

پ.ن . اخه کی با اینا متا میبنده خدایی فکر کن بری بینی با اینا توی دیسکورد درمورد متا حرف بزنی :D:D:D

پ.ن . این بنده خدا از نعمت نوری و گارد با چادر خاطر ه بدی داره 8)

پ.ن .نتیجه گیری با 3نفر بزرگتر از خودت توی چادر نرید 8o8o

پ.ن . سامان بد بوی اگر خوب بود که 1001 روش دفاع نمی نوشت یه 10روش بهتون یاد میداد که تا وسط بازی باشید :D:D

اقا من کی گفتم ناتار های ما منابع اپ میکنه مال بقیه انبار شما باور نکردین بیا اینم سند ;);)

پ.ن .شمال این روزها سرده لباس گرم یادتون نره ایموجی یخ زدن نداره تف تف تفففف

پ.ن. عید همه گی مبارک سال خوب و پر برکتی داشته باشید در کنار خانوادهاتون :love:

ببین پسر خوب من مولتی دارم تو هم بساز به جای اکانت زدن تو ساید های دیگه

من با هیچ کدوم از روش ها مشکلی ندارم

به قول ادریس دور زدنش هم بلدن همه و این کار هیچ جلو گیری از مولتی بازی نیس چرا چون طرف 10تا اکانت میسازه در ساده ترین حالت همون هارو میزنه

ولی حالا تو پرهام میخوای بیای مولتی من نوری رو بپرونی یا رید بزنی که من ازش استفاده نکنم یا سدو نبرم ولی نمیتونی دیگه چرا چون نهایت میتونی با 10مولتی این کار بکنی که به صرفه نیست چون اگر خودت 10مولتی بزنی خیلی کارت راحتره حالا این یه طرف داستانه اوکی دست خودت نیست متوجه نیستی یا واقعا خودت میزنی به نفهمیدن

این سیستم تو پلن ها فول با گه یعنی برای پلن رفت اول باید 10تا اکانت رو بزنی بعد پلن بری چرا چون اون 10تا دهکده پلن ایپی نگیره

دوم دیسروی دهکده اول بازی سخت می شه چون منابع میمونه و دفاع گندم دادن راحتره حتی برای مولتی

دهکده مولتی ها بایه کلوپ جا خالی میدن و منابع دست نخورده میمونه و باز نیرو میسازه

اکانت های ول تو ساید نمی شه زد دیگه این واقعا بده

و.........

الان مولتی طرف نزدیک منه نمیتونم رید بزنم چرا چون با اکانت های ول شده توی ساید 10تا ایپی دارم 100کی منبع بدون هیچ دفاعی فقط تونستم نگاه کنم وحسرت بخورم :D:D

وگرنه با همون 10مولتی طرف 2تا همر خوب میکشه و کلی دف پس مشکلی حل نشده

والااین حرکت 10اکانت رید فقط برای مولتی باز ها سوده

الان دیگه نمی شه اکانت ساید های دیگه رو رید زد یا اکانت های که داخل ساید هارو غارت ز د بیس تراوین با این حرکت رفت زیر سوال

مولتی اختصاصی شد الان کل اتک های اکانتها خالی برگشت

حداقل باید مگفتین 24ساعت دیگه اعمال میشد

در کل این حرکت فقط فقط به سودی مولتی اکانتهاست چون دیگه منابعشون فقط مال خود شونه دیگه مخفیگاه نسازید چون نمیشه غارت کرد :(:(:(

اهان کم کم داره اوکی میشه کاش دیروز پست میزاشتین 2کی گلد شرط بسته بودیم :(:(:(:(:(:(

چی شده اتحادتون 60نفر شده یا 2کی نیرو هاتون شده4 کی جنبه 4تا پلیر ندارین ها حالا یه اتحاد توی ان ای زدین یه اتحاد توی اس ای حیف دیگه اگر فقط شما تو بازی بودین اون موقع باز اتک میزدین و حذف میکردین حیففففف لعنت به این روزگار

گارد خب باعث افتخاره پروندن 2تا ده از تو نگاه کل شورای لیدری امدن جواب دادن

پ.ن قاطی نکنید اروم اروم بازی کنید نگاه سورنا میگه برنگردید به سرور های قبل دیابلو تو هم گوش بده دیگه زشته هر کس علاقه داشته باشه میره فرومش میخونه تازه اکانت من رو پارتیزان گردن گرفته بود :D:Dگندم خور همر ها اندازه دف واندرتون بود البته اون سرور هم اخر بازی ندیدین سرور قبل هم که فریزشد اوه تا الان واندر ورزن 4.6رو ندیدین که چقدر بد

پ.ن.این یکی رفت تو مافیا یا علی پست بعدی میگه یادته 2بار به من گفتی پسر بد منم گفتم اینه خدا:D:D:D

پ.ن . خلاصه داستان هر سرور با سرور بعدی فرق داره کم میارین یه ده تو ان ای بزنید چرا بحث متفرقه میکنید .

پ.ن . الان من تارگت شدم یا فشار بیشتر کنم یا چی (البته از جنبه روانی ها )8)8)8)

پ.ن یه سوال پیش امد درمورد پست دوست عزیزم دیابلو اسم دیگش همونی که بچه ها به تو میگن :?::?:

پ.ن .شاخ نبودیم ولی شاخ شکن خوبی هستیم

اسم کسایی که نیستن نیار همین الان بخواد اون تیم بازی کنه ساید خودت میندازت بیرون مطمعا باش

دوما چرا متوجه نیستی اصلا قرار نبود برای 2کی تیرانداز شما دفی بفرستن وگرنه همون روز اول کنفدراسیون میکردن بقیه داستان رو از سورنا بپرس بهت بگه

پ.ن . خدارو خوش نمیاد هر سرور یکی این بنده خدارو میندازه جلو

پ.ن . گارد بیخیال این شو این هنوز نمیدونه سرور 2 ایکس جریانش چی بود وگرنه درموردش حرف نمیزد اصلا بعد تو میگی پلن اکانت ;(;(:(

پ.ن . بیا در مورد این سرور حرف بزن مثلا من دیروز 160دونه گرزی زدم به مولتی طرف دیوارم کرد 100تا تلفات دادم بیا این تحلیل کن چرا 100تا چرا 101نه:?::?:

پ.ن اصلا چرا نقشه بازی کروی هست:/:/:/ یا تو کتاب دانش چی نوشته که قهرمان میخونه :/