Posts by norollah

واقعا برای خودم متاسفم که شرایط بازی کاری کرده که یه عده ادم که اصلا معلوم نیست کی بازی یاد گرفتن کجا پلی دادن امدن یه حرکت هایی هم میکنن بعد افتخار هم میکنن 1درصد فقط 1درصد گر درست بود کارها الان ان ای نباید وجود داشت

monako مامور مخفی sw

به نام خدا

خب امروز یه تحلیل کامل در مورد سرور1 نرمال( راند 1)براتون میزارم که امیدوارم خوشتون بیاد (کاملا بی طرف )

خب نگاهی به جدول کتیبه ها میندازیم

خب اول تعدا کتیبه های گرفته شده

ان ای: 2کتیبه یونیک + 0کتیبه بزرگ + 9کتیبه کوچک =11کتیبه در کل

اس دبلیو: 3کتیبه یونیک + 3کتیبه بزرگ + 10کتیبه کوچک =16کتیبه در کل

ان دبلیو : 1کتیبه یونیک + 3کتیبه بزرگ + 2 کتیبه کوچک = 6کتیبه در کل

اس ای : حذف دسته جمعی

خب به خاطر نبودن یک ساید بقیه کتبه ها روی زمین هستن و ساید ها با جمع اوری کتیبه های یونیک و کوچیک (به خاطر تاثی بیشتر ) فعلا کتیبه های بزرگ جمع نکردن

سطح سرور خیلی بالا نیست به البته با این تعدا پلیر خوب تونستن کتیبه ها رو جمع اوری کنن

خب از کتیبه گرفته شده معلومه که SWتونسته کتیبه ها رو خوب جمع کنه و کتیبه های بهتری بزنه و این نشونه داشتن همر زیاد و هماهنگی این ساید هستش و حتما میتونن دفاع این همه کتیبه رو بدن!!!! چون دفاع کتیبه هم مهم هستش ودر غارت بعد ازNEدر جایگاه دوم هستن

NEدر مرحله بعدی کتیبه های خوبی جمع کرده و نشون میده که همرهای کمتر ولی سنگین تری دارن چون با تعداد اکانتهای موجود در NEو غارت بالاشون انتظار خیلی بیشتری ازشون بود واین نشونه زیاد بودن مولتی هستش و یا شاید هماهنگ نبودن اعضا و شایدم ازهمرهاشون برای گرفتن کتیبه استفاده نکردن و پلن دیگه ای دارن

NW دراخر هستش و با تعداد پلیرهای کمتر نسبت به دوساید بالا تر تونسته 6کتیبه رو بگیره و با این تعدا پلیر خوب تونسه کتیبه هارو جمع کنه نسبت غارت این ساید به بقیه کمتر هستش و داری همر کمتر و به همون میزان دف هستن ولی با چندتا اک قدرتمند احتمل داشتن همر های سنگین رو دارا هستن

درکل سرور متوسط و کمی ضعیف رو شاهد هستیم وشاید یه دلیلیش حذف دسته جمعی ساید SEبود که اگر بودن رقابت جذابتری در پیش بود ولی سرور جذاب و غیر قابل پیشبینی داریم

و بازی کاملا بالانس و شرایط یکسانی رو داره و هنوز هیچ متا یا نپ بسته نشده و همه سایدهای موجود به صورت انفرادی کار خودشون ادامه میدن

خب این یه تحلیل نسبی از جمع اوری کتیبه ها و وضعیت سرور

امیدوارم خوشتون امده باشه

خبر امروز sw خبر های دیروز هم هست !!!

دراولین حمله های swهمر و یه دکده چیف شد

اخرین پیام از لیدر ne: چند میگرید کل neرو شخم بزنید اماده کنید برای کاشت شلغم !!!

خبر هایی از تحویل تبرهای 70کا تبری داده شده که مجهز به بیل کلنگ شدن تا مثل چین اقتصاد دستشون بگیرن

دفاع لیدر با 7کا نیزه دار

نداشتن حس برای جاخالی دان وخفت شدن

• تا خبر های بعدی خداحافظ

سلام دوستان

یه اقایی امده گفته 70کا تبری داریم میشه بگی چطوری 70کا تبری ساختین برای من جالبه ؟؟؟؟ تا الان 70کاتبری یه جا دیدین شما ؟؟؟؟ و چیز دیگه این که seدر حد 3 به 1 هست ایا فقط مولتی دارین دیگه همین

و میشه اسم 3ساید دیگه رو هم بگید مابدونیم چطوری بازی سه به 1 هستش

و این که یکی امد گفت بهونه میگیرد برای باخت که باختین بگین ناتار کاتا شد از این حرف ها دوست عزیز به این میگن بهونه 3به1خخخخخخ

وقتی هنوز متایی اعلام نشده

و این که یکم با ادبتر جواب هم بدیم بهتره

چون هرکس ازاده با هر سایدی همکار کنه و اگر حرف شما درست باشه بازهم ناراحتی نمیبینم چون شما میگی مافکر3به1 کردیم پس دستمالی بازی این حرفارو جمع کنید

و این که الکی جو گیر نشو برادرمن swسایدی هستش که همه جوره خودش رو ثابت کرده

سلام

این بحث اخرشم هیچه چون هیچ خدایی گردن نمیگیره برای همین بهتره این بحث رو تموم کنیم

وایه چیز دیگه دوست عزیز میشه اسم اکانتتون بگید ما بیشتر بشناسمتون
    Mostafa_felfeli

بعد شما کی رو زدین که نتونستن دف کنن برام جالب شد بدونم

-------------------------------------------------------------------

گر صبر کنید زگوره شراب گیریم صبرکن مورال تونم میبینیم

من موافقم ولی مولتی داره راست میگه نمیشه چون منم بهش گفتم گفت توی جریان بازی دخالت نمیکنه چون این پلن طرف هستش واون حق نداره بگه واین درسته

ولی خداییش خیلی پلن مسخره ای هستش یکم مرد باشید (برای دوست عزیزی که کاتا میکنه) باورکنید اگرمامیخواستیم کاتا کنیم تا الان هیچ ناتاری نبود دیگه

پس بیخیالش بشید چون اگر ادامه پیدا کنه من خودم بشخصه میگم منم کاتا کردن شروع میکنم ونهایتش یه ام ام هستش باور کنید توی 2روز ناتارها کاتا میشن

کاتا کردن برای ای ار بود اونم سرباز خونه اصطبل کاتا میکردن که تلفات ندن نه برای اینجا دوست عزیز ی که این کار کردی با یه پیام معذرت خواهی تمومش کن به جایی ر نمیخوره باور کن بعد ش شاید اگر همه ساید ها موافق بودن به مولتی نامه میزنیم که ناتارهارو درست کنه اگرقبول کنه

اگر کسی لینک کاتا کردن جدید داره بزار ه ماهم شروع کنیم

ولی این کار یه نفر نیست این کار یه ساید یا تیم به خصوصی هستش یه نفره نمیشه با این سرعت کاتا کرد

سلام

اقایون دیگه هرکس تا الان کاتا کرده بود دیگه بسته این مسخره بازی رو تموم کنید الان همه پاک باز شدن دیگه

خداوکیلی یکم بزرگ بشید اگر کسی به خودش شک نداره

میخواید یه پیام بزاریم اینجا تا مولتی جواب بده که کی داره کاتا میکنه قبول میکنید خوبه اون موقع مشخص میشه بعد معلوم میشه کی داره زیر ابی میره یه بی ... . داره همه چیز میریزه روی جنوب با این که اولین کسانی که اعتراض کردن مابودیم

سلام دوباره نمیخواستم ریپلای کنم ولی مجبورم
    از بزرگای بازی معذرت میخوام
    ولی دوست عزیز فکرنکنم سابقه بازی شما در حد باشه که اونجاهارو دیده باشی قبلا 20هزار تراوین پلیر داشت اون موقع زدن فیدر هم نامردی بود کلی طرف مسخره یکردن که فیدر زن شدی خجالت نمیکشی الان دیگه فرق کرده داستان خداروشکر گنده پاره کردن دیگه کنتر نمیدازه و دوستان همه قبل فیلترینگ همردار لیدر بودن نمیدونم چرا اینارو ندیدیم ما !!!
    ویه چیز این که خیلی از اینا با پست های اموزشی خود بنده باا امدن روش بازی یاد گرفتن

1- در مورد کاتا کردن اگر ما میخواستیم کاتا کنیم که الانne وجود نداشت
    2-این که به نظر شما سایدی که مولتی بیشتر داره ما هستیم یا شما (نقشه کوچیک مراجه کنید شبیه قارچ شده ) پس شما با کاتا کردن ناتار که پلن جالبی نبود خواستید ساید های دیگه رو ضعیف کنید

3- مولتی دو دهکده ای وتک دهکده ای که بدرد نمیخوره پس برای چی ساختین واقعا چه فکری کردی ؟؟؟ میخوای بگم تولید منابع مولتی از اول سروربامنابع سطح 10رو یا دفی که میشه ساخت رو باهمون مولتی ها خخخ گل من یه چیز بگو نخندن بهت

4-درمورد اون بنده خدا که رفت یه چیز بگ که اگر همون میموند شما الان اینجا نمیتونستی پست بذاری چون الان یه سرور دیگه داشتی پلی میدادی
    5-در مورد بهونه گیری اینابهونه نیست واقعیت بهونه بهچیز دیگه میگن دی:
    6- شما همون برد در نظر بگیر انشالله بهش میرسی خخخخخخخخخخخخ (نمیدونم شاید اسپری خود باور امده ما خبر نداریم )

کلا توی هیچ رتبه بندی سرور نیستی اگر 20برابر جمعیتتم نیرو بودی بازم اخه نباید اینجوری صحبت میکردی جمعیتت بیار بالا حداقل ببیننت بشه رو حرفت حساب کرد

خودم خندم گرفته به خدا کار مارو ببین همهرو برق میگیره مارو باطری

سلام به همه دوستان چه خبر
    دوستان عزیز یه چیز که کاملا مشخصه این هستش که شمال اول کاتا کردن ناتار شروع کرد دلیلشم داشتن مولتی هستش که خیالش راحت هست که منبع کم نمیاره و بچه های ما تا جایی که میشد کاتا نکردن و مخالف این کارها بود
    کم شدن جذابیت این سرور به خاطر حذف کل ساید اس ای بود که سرور یکم اورد پایین وگرنه که هنوز مونده تا جذابیت سرور الان نزدیک کتیبه ها هستش دوستان نظرهاشون وتحلیل هاشون برای کتیبه بزارن
    ماشالله با مولتی که شمال داره من خودم به شخصه انتظار همرهای سنگین تر و دف بیشتر هستم ولی
    یه جمله هست که یه شاعر چینی گفته کمیت و کیفیت خیلی بهتره
    و در اخر چیز جدید که مد شده تو سرور این هست که دوستان بعد چیف نامه نمیزنن مستقیم دف میکنن خب برادر من ما هم همین کار میکنیم مگه اول سرور نامه میزدین در نمی اوردیم یا برعکس ما هم به شما نامه میزدیم خب هر عملی عکس العملی بع همراه داره

وبازم در اخر این که اقا من اردک نگه میدارم ایا اردک رو هم اخر پاییز مشمارن؟؟؟؟