Posts by Owldark

سلام مهران جان میدونی که خیلی دوست دارم

اما با نظرت مخالفم چرا؟

چون هر کسی با طرز فکر خودش و منافع سایدش پست میذاره دقیقا مثل شما و این پست ممکنه به مذاق بعضی خوش نیاد و مورد پسندش نباشه که در این صورت میتونه بدون خوندن ازش رد بشه

اما مسله مهم بازی با کلمات هستش که سعی در منحرف کردن صورت مسله داره و یجوری فرار از هجمه موجود روی طرف شما چندین صفحه از زیر بار عذر خواهی فرار کردین تا جایی که این بنده خدا دوئل ممد موکسی با دست گرفتن تفنگ (ماله)سعی در عوض کردن جو فروم بعد از مدتی حضور نداشتن وارذ بازی شده و پشت اون یکسری اکانت فیک با بی احترامی پست گذاشتن و تهمتی هم به کسری و هم به یوسف عزیز زدن و حتی حاضر به قبول اشتباه و عذر خواهی نشدن که هیچ تازه طلبکار هم شدن

محمدowldark

سلام آقا جاوید

ببین داداش چندین صفحه فروم رو بازیکنان شمالشرق دارن تحدید میکنن ما دف میریزم ما ال میکنیم و از این داستان ها و دارن بازی رو میبرن به سمت کثیف بازی و نباید انتظار هم داشته باشی طرف مقابلت بشینه و جواب نده مدام چندین صفحه اومدن هی میگن دف ریخت از اکانت فلان کسری اومده میگه لینک بده رفته لینک بیار هنوز نیومده ازش در خواست عذر خواهی کرده با اکانت فیک اومده فحاشی و غیره حتی من میتونم لینک بده از شمال دارن ساپورتر ها رو واسه امار گیری تک جاسوس پشتیبانی میفرستند و یا رید میرن ببین بازی کن فعال هست یا نه و ....... ادامه اون که زیاد هستش . ببین عزیزم اول از ساید خودت شروع کن بهشون گوش زد کن بفهمون که هر کاری انجام بدن عکس العملی در پیش داره اگر کاری میکنن باید انتظار جوابشو هم داشته باشن حله

پ.ن : تاز من با این که از این کارها زیاد شده تو این بازی برا اکانتم هنوز به درخواست امید دست نگه داشتم تا تکلیف مشخص بشه و گرنه اگر تا اخر امشب تکلیفش مشخص نشه قید 4 میل دف رو میزنم و کل ساپورت های شمال رو دف میریزم این رو من قول میدم منتظر بیخوابی های شدید باشن باعث و بانی های بازی کثیف کسی که خربزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه

وسلام

محمدowldark

با سلام خدمت فروم نشینان عزیز و پلیرهای گل سرور

طرف تا دیروز دوئل ممد موکسی بود حالا اومده باز ادعا میکنه همچین هم ادعا میکنه که تریلی هم ادعاشو نمیکشه یکی‌ بگه پیر تراوین سلطان فروم نویسی نکشی ما رو با صدای النگوهات

و در آخر داستان این خفته چی بوده وسط ظهر.

و اینم کار زیبای علیرضا رفیق گل که تا صبح منو کاشت تو واتساپ تا لینک قشنگ بده بعد ظهر سر از فروم در آورد:D

واقعیت اولین باری بود که من متوجه شدم چی میگی . و اینکه حرف آخرت در مورد علیرضا هم کاملا درسته چون منم باهاش توی واتس آپ صحبت میکنم و میشناسمش. علیرضا تو پلیر خیلی خوبی هستی ولی جبهه زیادی رو مملی داری. بنظر من از صحبت های مملی خیلی استفاده میتونی بکنی عزیز دل.

ارادت جاوید

سلام جاوید جان

من با این قسمت پستت موافق نیستم این رفتار و صحبت یک نفر هستش که باعث شکل گیری ذهنیت طرف مقابلش نسبت به خودش میشه همونطوری که شما از کسری انتقاد کردی یعنی اون تاثیر منفی رو ذهنیت شما گذاشته و علیرضا هم دقیقا همینطور هستش یکی از دلایل فرار بازی کنان قدیمی شمالشرق همین هست که توی اون ساید ریجستر نمی کنن

محمد owldark

سلام جاوید جان

قشنگی پلن به همین بوده که توی تایمی بزنه که پیلیر اصلا فکرش رو نمیکرده که توی اون تایم اتک داده بشه یکی از اصول پلن خوندن ذهن حریف و عکس العملش هست و این کار به درستی انجام شده وقتی هدفی رو انتخاب میکنی جزییات اون اجرای اون هدف هستش که سرنوشت اون پلن رو مشخص میکنه توی پست قبلی برای پلن شما من گفتم این جزییات هست که موفقیت هدف و پلن رو تضمین میکنه

محمد owldark

سلام عزیزم

فقط علاوه بر ایراداتی که پلن داشته و در بالا ذکر شد . داستان اینطوری زدن این سواره ها چی بوده واقعا ؟

از اینا نمیشد استفاده بهتری کرد ؟

جای این همه رعد بد بخت 4تا همر جنگی ( که میگید ما زیاد داریم و ...) میذاشتید حداقل تلفات بیشتری میگرفتید بهتر نبود !

ببین وقتی وقتی میخوان پلن بچینن اول اصول اولیه پلن رو اجرا میکنن که خیلی ها یادشون رفته یکی از اون اصول این هستش که تارگ مورد نظر رو طوری همر برای زدنش میچینن که حداقل 100 کی بیشتر از دفاع فرض شده براش رو رد کنه که متاسفانه رعایت نشد و نکته های ریز دیگه ای هم هست که بماند .....

به هر حال چیدن /در آوردن تایم ها و همچنین لانچ همر ها دقت کن فقط لانچ همر ها خوب بود اما پلن طراحی شده و همر های مورد استفاده اصلا خوب نبود و این صحبت فقط باب تحلیل بوده و اصلا از زحمت پلنر و ارزش کارش کم نمی کنه :

و نکته جالبه این پلن و همینطور دفاع جنوب شرق چینش نوع دفاع ها کنار هم بوده به طوری که من تاپ 10 رو نگاه میکردم با کمترین لاست دف اون همه گندوم خور رو دیوار کردن

و اما قسمت شیرین :

پ.ن :

این بنده خدا رو ریپلی نکنید خدایی الان اوضاع روحی روانیش داداش خوب نیست آب یخ هم نزده ایشون تو کل دوران تراوینیش این سرور بهترین عمل کرده کل عمرش رو داره انجام میده که البته فکر میکنم دوئل بازی بلدی داره اونجا بازی میکنه وگرنه رکورد کل دوران بازیش بیشتر از 50کی تبر نبوده و در صورت بازی خودش نخواهد بود زیاد جدیش نگیر داداش

حسین جان شما اثبات شده ای داداش ایشون یکم نارحت حرفش رو به دل نگیر در عوض بیا به یک لیوان آب خنک دعوتش کن آرام بگیره

آیی آیی یاد قدیم ها بخیر پویان ne hero پلن میبست رو تردات ردخور نداشت شاهد زندش اونور هست میگه لیدر تریدات بوده

سرور قبل هم اشکان و بهنام پلن میبستن باز هم ردخور نداشت شده بود میلیمتری رد میشد

این ها تجربه در کنار تحلیل عالی بود

محمدowldark

سلام دوستان

خسته نباشید میگم به تمام دوستان شمال شرق. همر سازهایی که یک ماهی میشه میگن بزنید. تبریک خیلی بزرگ به ساید جنوب شرق بابت دفاع عالی و محشرشون که تونستن دوتا از همرهای جنگی خوب مارو بگیرن و باقی همرهای دیواری. از کسری و یا کسانی که عکس حمله رو میزارن خواهش میکنم قشنگ بزارن که از لحاظ بصری خوانندگان لذت ببرن.

تبریک - شادزی

سلام

دست پیش گرفتی پس نیفتی یوقت ;)

یک ماه میخوایید بزنی؟

همر دیواری ؟

همر جنگی ؟

من یک سوال واسم پیش اومده معنی همر دیواری و همر جنگی چیه ؟

طرز استفاده ازش چیه؟

کجا باید استفاده بشه؟

چطور استفاده بشه تا بهترین آسیب رو بزنه

پلنر پلن خوبی زده و لانچر ها هم خوب بودن دمشون گرم

دفکورد جنوب و دفسازه عالی بودن الخصوص فرامز و X3X

دفکوردها عالی بودن مخصوصا سرلشکر

,,با سلام خدمت اهالی فروم و پلیرهای عزیز

من همه پست ها رو خوندم فقط یک چیزی رو متوجه نشدم چرا بزرگ و پیر تراوین تندر عزیز دقیقا زمانی این جریان رو بزرگ میکنه که جنوب 4رومین واندر رو میگیره و این دقیقا همون پست تحلیلی لقمان عزیز هستش مه واقعا جنوب داره به بهترین شکل انجامش میده و این یعنی نهایتا یک یا دو راند بیشتر شمالشرق نمیتونه اون واندر ها رو بیاره پایین با توجه به این داستان طبیعی هستش دست و پا زدن برای عوض کردن روند فعلی بازی و بهم زدن متا و جالب تر از اون افرادی هستن که در راس متا هستن و بسیار با درایت عمل کردن و هر دفعه این داستان سازی ها رو خنثی کردن و این کار اینقدر قشنگ صورت گرفته که پلنر و تحلیل گر اعظم (تخیل گرای بزرگ) راهی جز ایفای نقش لایک و دیس لایک براش نمونده

پ.ن: واسه کسی که آی آر بازی کرده جابجایی کتیبه به واسطه رفاقت نباید تعجب داشته باشه (درادیس هم از این کارها میکرد پارکینگ و کتیبه میداد واسه تفرقه انداختن میدونی که درادیس لیدر اعظم تریدات همون که جناب پیر رو انداخت از سرور بیرون کیه دیگه !)

جنوب های عزیز راه درستی دارید میرید با متای مستحکم تون با همین فرمان برید جلو

محمد owldark👉

با سلام و خسته نباشید خدمت همگی هم به خاطر کتبه های زده شده و هم پلن ها و دفاع های انجام شده که باعث زیباتر شدن فروم و بازی شده

راجب پلنی که دیوار شده یک مورد هست که پلیر که لانچ کرده در نظر نگرفته و این اشتباه رو مرتکب شده این هم لانچ چندین ده از یک اکانت روی تارگت که کتر رو راحت کرده واسه دفکورد تا بتونه تشخیص بده اتک ریل رو و همینطور چینش اتک ها درست نبوده میتونست لاست بیشتری از مدافع بگیره به هر حال کارش و شجاعتش قابل تحسین بوده و من بهش تبریک میگم

محمد owldark

سلام

ممنون میشم از همهگی بحث رو تمام کنید

لقمان جان اگر فرصت داشتی تحلیلی بذار

پ.ن: نکسوس,اوژن،آیس،الیدرز...و اینا گره خوردن به بزرگانی که کم و بیش هستن یا نیستن و به خوبی ازشون یاد میشه یا نیمای عزیز که تریدات فقط با نام و لیدری اون جاودانه شده پس خواهشا تمام کنید این بحث رو و در چهارچوب ادب با هم بحث کنید و سعی کنید آستانه تحملتون رو بالا ببریرد

محمدowldark🙏👉

یوسف جان مرزهای بازی کثیف فقط به همن موارد کتیبه ها خلاصه شده یا موارد دیگه هم جزو اون هستش آخه این ناتار کاتا کردن دو سروری هست از سوی یک یا دو ساید انجام میشه و موارد دیگه ؟

والا همهش واسه شما چه کله ش و چه آبش نوش جونت همش واسه شما فقط مراقب باش گیر نکنه تو گلوت اون موقع دیگه نمیشه کاریش کرد

در مور پست همه اگر اهمیت نداره چرا میخونی؟ اگر میخونی و اهمیت نداره چرا جواب میدی؟ این همون جایی هست که میگم مراقب باش گیر نکنه ;)

والا نظر بچه های شما یک طرف قضیه هستش که واقعا هم به کسی ربطی نداره اما طرف دیگه قضیه به پلیر های بازی و خوانندگان فروم هستن که شاید براشون مهم باشه و اون هم به شما ربطی نداره :D آره اینجوریاست هر موقع خواستی واضح بگی اول یک لیوان آبشو خنک بزن تا فشارت نیوفته اینجوری بالا پایین بپری:thumbup:

در کل همه ش مال شما اصلا مال خودت به هیچ کسی هم نمیخواد بدی 8o

محمد owldark:thumbup:

پایبندی به موارد بالا بسیار ارزنده هست به شرطی که واقعا رعایت بشه نه اینکه آخرش موتونیم و موکونیم بشه امیدوارم به همه خوش بگذر

پ.ن:

سلام خدمت مجید دلبندم هر کسی مختار هست نظرش رو بگه و فکر نمی کنم به شما ربطی داشته باشه که بخواد بذار در کوزه یا جایی دیگه این رو خواستم روشنش کنم شما اگر نارحت هستید میتونید نخونید و به جاش آبشو میل کنید تا خنکت بشه تمرکزت بره بالا و همچنین بهت برنخوره.

دلت نخواست میتونی راجب اون ده حرفی نزنی اما خوانندگان و پلیرهای فروم میتونن راجب اون تحلیل بذارن

محمدowldark:thumbup:

درود بر اهالی فروم

یک سوال برام پیش اومده چندتا ناتار نزدیک مرز شمالشرق کنار اکانت ما توی مختصات تقریبا 50*-10 لب مرز و با جمعیت 300 یکدفعه پریدن از بچه های جنوب شرق درخواست دارم یک توضیحی بدن که چرا ناتار با اون جمعیت کاتا شده آیا از طرف شما بوده یا شمالشرق ؟

یک سوال هم از از مولتی عزیز چرا ناتاری که کاتا شده در همون مختصات یا حداقل در 10*10 همون مختصات ظاهر نشده ! آیا قانون قبلی در سرورهای گذشته تغییری داشته ؟

آیا کاتا کردن ناتار از الان شروع شده ؟

با توجه به ظاهر شدن ناتار ها به این شکل که اگر قانونش تغییر کرده باشه مطمعنا باید مختصات دهکده های کتیبه نیز تغییری داشته باشه و این اگر درست پیش بینی کرده باشم معدلات خیلی از اکانت های که برای زدن کتیبه طبق قانون قبل برنامه ریزی کردن نقش بر آب خواهد شد :D یعنی این سرور اگر مولتی هانتر عزیز این تغییرات را داده باشه سرور خیلی جالب تر خواهد شد:S

محمد owldark:thumbup:

با سلام

داشتم مپ رو چک میکردم با یک اکانتی که برای دیدن سرور ساختم با منظره جالبی انتهای ان دبل روبرو شدم اول فکر کردم مختصات ها اشتباه و دارم شمالشرق چک میکنم اما بعد دیدم نه انگار اندبل هستش فقط اسم های دیدم که بیشتر توی شمالشرق در سرور های قبل دیده میشد با پروفایل های آشنا 8o فکر کنم شمالشرق با برنامه سرور رو استارت زده و با پلن قشنگش میتونه اندبل رو جارو کنه (کتیبه + غارت ناتار ها ) همینطور اکانت های نام آشنایی ساید شمالشرق هم چینش قشنگی داشتن لب مرزهای برای کتیبه زدن و این نشان از برنامه داشتن هستش باید دیید قبل کتیبه ها چینش ها چطور هستن

پ.ن :

اکانت تارتاروس ظاهرا یک ده زده وسط اسدبل به اسم توهمی داستانش چی هست ؟ مختصات جالبی هم هستش میتونه یک کتیبه خوشگل و تاثیر گذار اونجا ظاهر بشه

با این تفاسیر واسه ساید اسدبل هم برنامه ریزی کردن فقط میمونه اس ای که فکر میکنم با رصد اکانت ها تا حدودی میشه دید که یکسری اکانت جالب هم اونجا هستش که هنوز هیچ اتحادی گردن نگرفته 8o

تا اینجا برنامه ساید شمالشرق قشنگ بوده و ساید های دیگه رو هنوز نتونستم قشنگ چک کنم فقط کسایی که توی تاپ بودن رو چک کردم و دهکده هایی با مختصات های کتیبه رو

محمدowldark:thumbup:

با سلام من سرورهای قبل هم واسم مسله ای بود که ظاهرا الان هم که دارم فروم این سرور رو‌میخونم هنوز این مشکل پادبر جا هستش نمیدونم چرا حس‌میکنم‌ اسمش رو نبر این فروم پلیر داخل سرور هم هستش !🧐 سرور قبل که به جرعت این جریان بود اما به دلیل متا بودن اسدبل و ان ای کسی به حرف ما توجه نکرد ولی ظاهر الان داره بیشتر نمود میکنه.

عجب حکایتی شده

محمد owldark

با سلام خدمت همه پلیر های عزیز

قصد پست گذاشتن نداشتم اما یک مسله ای هستش که از روز اول اسپیدترا و تراوین چه آی آر و چه کام وجود داشته و هر سرور هم باز تکرار میشه حالا چه از روی سیاست و چه از روی فشار آوردن به حریف اونم مسله مولتی هستش بیاید این مسله رو تمام کنید همه میدونن توی تمام ساید ها این قضیه موجود هستش حالا توی یک ساید کمتر و توی یک ساید بیشتر نسبت به پلیرهای موجود در اون ساید و این مسله انکار ناپذیر هستش هر لیدری نسبت به هدفی که برای اون ساید پایه ریزی کرده و پلیر جمع کرده برنامه ای هم برای هدف خودش داره که مستلزم ابزارهای خودش هست

انشاالله به همگیتون خوش بگذره

محمد owldark;)

خوشحالم که بعد از فرار از سرور قبلی بالاخره بستری فراهم شد که شماهم دوباره بتونی توش نظرات خودتو دوباره بازنشر بدی

ایشالله که در تمام مراحل زندگیت همینجوری بری جلو عزیز دل چون از قدیم گفتن هر شکست به منزله ی گامی برای پیروزیه بعدیست

به افسانه جون سلام مارو هم برسونید

میدونی خندم از کجا میگیره ؟

این که بعضی ها جلو توپچی ترقه در میکنن ;):D

شکست ؟ ماذا فاذا ؟ حالت خوبه ؟ بهت پیشنهاد میدم قرص هاتو بشوری بخوری بهتر بهت جواب میده 8o

تحقیق کن بعد پست بده و نخود شو عزیزم :thumbup:

من هیچ اکانتی نداشتم توی سرور قبل ^^

سرور قبل تر هم که با آمرداد از روتون ردشیم که هنوز جاش نیاز به آب خنک داره :D:D برو تمرین کن شاید یک روزی به جای رسیدید که آمرداد افسانه ای در حدی دیدتون که بخواد بیاد باهاتون بازی کنه فعلا پا به زمین بزن و تمرین که چون فعلا در حدمون نیستی :love:

سلام و عرض ادب

آقا مجید باعث افتخاره که بیای جنوب غرب و پیش ما بازی کنی .

تیم امرداد تا جایی که میدونم سرور اسپید بازی نمیکنه ، چون پلن تیمشون روی سرور نرمال بسته شده ، از اونجایی که تو سرور نرمال تا اندگیم تو ساید های مختلف ریزش شدید پلیر داریم ، این تیم از همین ضعف بهترین استفاده ممکنو میکنه ، ولی چون توی سرور اسپید اصولا ریزش پلیر خیلی کمتره واضحه که این تیم حضور پیدا نمیکنه .

تیم زئوس هم تا جایی که میدونم تو تاپیک آمادگی به صورت رسمی اعلام حضور نمیکنه و بعد یک ماه که سرور بگذره کم کم ظهور پیدا میکنن ...

شهر که خالی باشه هفتیر کشی مد میشه !

باشد که رستگار شوی . سعید عزیز گفتنی ها رو گفت هنوز تیمی در خور مقابل آمرداد پیدا نشده که اعلام حضور کنن