Posts by Owldark

با سلام خدمت دوستان گلم در swمن اهل پست بازی نیستم کلا این پستم در حمایت از سایدم میزارم که یه مشت حل وهوله در مورد دوستان ما نظر ندن میشه بپرسم رفیق تو که این همه حرف مفت میزنی چقدر همر ساختی چقدر دف اصلا کلا تو بازی چه کردی که اینجوری یه چیزم طلب کاری کلا یه چس همر ساختی یه کمی هم دف اونم با کلی سلام صلوات لطفا در مورد خودت حرف بزن نه ساید موقع هایی که کلا سپهرتنها رو واندر بود شما خواب تشریف داشتی برادریه جور میگی دف منو بک دادن هر کی ندونه فکر میکنه 3میل دف داده بودی کلا 200ک دف این همه دادو بیداد نداره جوری حرف میزنی انگار 6تا همر ساختی واسه ساید بعد در حقت ظلم شده عمو بیا برو تو پرانتز حوصله حرف مفتتو ندارم انتظارت خیلی مسخرس از سایدی که کلا 6نفرم نبودن به جایی که بیایی از بچه ها تشکر کنی و بگی مرسی که وقتتونو تو این سرور گذاشتید وبا تمام نامهربانیهای بد این سرور ساختید(وارد ریز مشکلاتش نمیشم که میدونم ادمین فشار میاد بش پاک میکنه پست رو از نظر اون همر ادد کردن دف ادد کردن ومولتی کراپ 18 دادن یه چیز عادیه گلد رایگان که جزو اجیل های شب یلدا بازی بوده بگذریم؟) سپهر جان حسام جان بکس شومبول بهنام viva بهنام وارلاک اشکان هیدن عزیز اقا ماهان عزیز علی رضا و بقیه دوستانی که این سرور تلاش کردن دمتون گرم خسته نباشید سپهر بابت لانج همر هم بهترین کارو انجام دادی ودر اخر هم به ساید se برد رو تبریک میگم اونا هم تلاش کردن و بازی رو بردن ولی کاش سرور 2.5 به0.5 نبود و بازی جذاب تر میشد اگه هر بدی از من به دوستان شد معذرت میخوام و واستون بهترین ها رو میخوام

بچه جون فکر کردی دفی که تو گریزلی شد از ارث پدر تو بود همین الانش که دف لاست خورده 600کی دف تو ده هست پس زیاد دور ورت نداره زیپ رو ببند برو بزرگترت بیاد همر بد بخت اصلا ما واسه دف اومدیم اما بارم همون همر واندر انی رو صفر کرد یعنی همر 1میل گرزی کسی کا سنگشو به سینه میزنی با چس همر ما یک کار کرد پس بازم زیپ رو بکش خوب بیایم سر تو تو کی هستی بچه جون معرفی کن ؟ اما هزینه و وقت همشو آخر بازی یک جا گرفت بچه از تواب بلند شو کاسه داغتر از آش هم نشو دفاعی که تو منحصر بود مال کی بود و غیره کی کتیبه منحصرو خالی کرد و غیره بخوام بگم خیلیه کلاهتو بذار بالا بچه

جالبترش میدونی کجاست دف بک شده رو دوباره فرستادیم واندر اما بازم بک شده میخوایی رنک رفاعی بگیری آیی ببین ما کجا با کیا بازی میکردیم چقدر سوژه داشتیم خبر نداشتیم اون میره میکوبه واندر انی واسه پوینت اون یکی ف بک می ه دف خودشو میذاره پوینت بگیره فقط این وسط مو سر کار بودیم رمز دادیم دست یمشت آدم نمک نشناس هر موقع دف خواستن اومدن رو اکانت هرمر خواستن لانچ کردن باز گفتیم ولش کن الان میفهم چقدر اینا واقعا ... تشریف داشتن ماهان که کلن در این مورد فروش سابقش خرابه که اگه از اول به من گفته بودن تو سرور من عمرا پامو ت این ساید نمیذاشتم سپهرم که آخر کا ی بدجور خودشو نشون داد

محمد جواد عزیزبه نظرم بهتره اول از زیر و بم یه اتفاق با خبر بشین بعدا توی فروم عمومیش کنیم
    در جواب یه نفر نباید یه حرفی زد که به چند نفر دیگه بر بخوره
    توقع من از شما بیش از اینه

هانی عزیز شما توضیح بده بگو ما هم بدونیم به خدا اگه اون همر 10یا 15 لول بیشتر کم میکرد بدونه رم ولی همرهای ما رو چک کن چقدر کم میکرد حالا اینا به کنار چرا دف واندر بک میشه بازم این به کنار خودت یک قضاوت بکن بیاید توضیح بدید مگ فقط میدونم دیگا با بعضی ها عمرا بازی کنم همین سرور هم نمی خواستم بیام کاری به سپهر ندارم اما یکسری دیگه متاسفا ثابقه توبی ندارن چه توی تراوین وچه توی سرور اوی فیک هانی تو منو میشناسی هر کوری واسه سایدم میکنم کنارت بودم اما این که دف بک بشه تو منطق من نمی گنجه ازگا یک علامت سواله که متاسف شدم از بازی کنار خیلی ها تاجر های ما میرن 6ساعت بعد برمیگرده بعد دفاع من ب میشه ....... نالا تو بیا بگو الان روز کی باور میکنه

(ویرایش شد) ، بابا برو بگو بزرگترت که سر کیسه رو شل کرد بیاد جواب بده 700کی دف فقط از اکانت ما بک خورده بچه جون و همر هایی که رو انی خورده برو ببین بعد بیا شلوغش کن

این عکس و دف توش خیلی حرف واسه گفتن داره هانی جون من باهات هم بازی بودم خوب میشناسم خودتو و تیمتو !

ببین اومدم بهت نصیحت کردم منتها گوش ندادی حالا فشار رو تحمل کردی عیب نداره هر کس حرف گوش نکنه همین میشه

البته من خدمت هانی عزیز و تیمش افتخار ام بازی داشتم خیلی هم دوسشون دارم خودشون هم میدونن این سرور به عنوان دف ساز اومدم چون سپهر قول گرفته بود حتی حمزه هم گفته بود بیام او اکانتش اما قبلش قول داده بودم نمی شد وگرنا مثل راند قبلش زووسو زدیم در کنار هانی میموندم تیم قابل احترا،ی هستن که تا آخر تلاش میکن همشون و قابل تقدیر اما Neسایدی که توش بازی یاد گرفتم ساید مقدسی ولی ...... بگذریم یاد خیلی ها خالی تو Neهمون موقع رو میگم که بزرگترین همر سرورش همر اکانت mallboro بود و علی اوجاقی یا علی نی نی 3 و بهترین رمرش مال بابک بود و اکانت ثبت یادت نمیاداون روزا هم رفیق بودن هم رقیب کری میخوندن منتها احترا، همو نگه میداشتن همون روزایی که چیزی به اسم فارم لیست نبود بات نبود و فقط از روی گژارش ها رید میدایم و 19 هفته رنک یک رید بودین نه توافقی رید واقعی ......
    اینا رو گفتم عزیزم که نیای اینجا چارتا لینک تیکه تیکا بذاری و ادعا کنی بعدم با یکم فشار پشت رفیقاتو تالی کنی از زیر بار مسوولیت شونه خالی کنی

یک استاد دانشگاهی تو تراوین بود رقیب بود اما یک حرفش همیشه تو گوش من هست میگفت شمشیر دیپلماسی از شمشیر جنگ برنده تره میدونی معنیش چیه
    وقتی سپهر بیخیال بازی شده ماهان همینطور میزاشتی بازی تموم بشه بعد ادعا میکردی نه اینکه بیای اینجا اینطوری پراتو بچینن

با تشکر از بچه های اسی و انی و کل کسایی که تا آخرش واستادن

محمد owldark

پارسا جان در حد ادعا کردن نیستی پس زیاد تو پرفایلت جو نگیرتت
    آب که سر بالا میره قورباغه ابو وعطا میخونه جریان همینه

جاده خاکی هایی که ما از سرور تست تراوین ازش گذشتیم شده آرزویی واسه شما

اگه چیزی نمیگم یا کاری نمیکنم فقط به حرمت سپهر و ماهان هستش وگرنه یدونه از اون ده هات هم نمی موند تو سرور اینو باید از بزرگترات بپرسی

16موج کاتا زده هر موج 500تا بعد برقش قط شده خخخخخ

تو هنوز نمی دونی هر ساختمان چندتا دونه کاتا بر،اش کافیه کل اون اکانت و یکسری اکانت تو اسی رو کردید تو دیوار یک اکانت بعد ا ومدی تو فروم ادعا ،از اینک واقعا سوژ خنده ما رو فراهم نمودید

حمید بیا ببین چی میگه این ترجمه کن حمید سوزوکی کجایی میخوایی تو امین 48 ساعت از رنک یک بیاریمش پایین

پایتم داداش دلتنگ قدیم شدم واقعا رفاقت رو رقابت هاش دیگه تکرار نمیشه یادم همر هک شده رو واندر همه ساید ها رفتن تو صلح تا دفاع واندر بک شد و همر سالم برگشت و دوباره جنگ شروع شد کاری که دیگه هرگز تکرار نمیشه یادش بخیر پویان انی هیرو آیدین پیمان کینگ اینا شاید اسم باشیه که اینجا میاد ولی هر کدوم واقعا یک پایه آموزش تراوین بودنو هستن دکتر رضوان که یادشه بخیر کام بودم باهاش یا کسی که افتخار ایران توی کام بود و الان فقط یادش هست و خودش از بین ما رفت و یادشو باقی گذاشت .....

یاد فروم قدیم خالی این تایم سرور حداقل 40نفر اون پاین داشتن فروم میخوندن یا لینک های قشنگ میومد یاد پیمان هکتور بزرگ شهاب و ممز و محمد رضا آیدین بزرگ و خیلی های دیگه که رقیب بودن مثل پیام امپرور هومن گاو بندی و غیره خالی واقعا دیگه تراوین قبل تحریم تکرار نخواهد شد

محمدowldark