Posts by Amirali

یه مشت بی همه چیز
    عمو جان؟

فک میکنم شما هویتت و ذاتت رو تو چند تا پست آخرت برای همه نمایان کردی لیدر بین المللی
    خداروشکر که یک رنگ شدید
    فک میکنم که ادامه صحبت با شما مثل کشتی گرفتنی هست که شما از کثیف تر شدن توش لذت میبری

من فقط یه سوال احتمالا بی پاسخ مثل همیشه از شما دارم اینکه شما تا دیروز سیاست هاتون جدا بود از مابقی ج.غ و مستقل بازی میکردید الان چی شده مدافع حقوق لیدر هایی که سیاست هاتون مستقل بود و ربطی به هم نداشتید شدید و مجبور به عوض کردن رنگتون شدید؟

کاری که لیدراتون

متاسفانه هنوز هیچ لیدر خاص و مشخصی تو ش.ش نداریم دوست عزیز!

تنها مسولیتی که من فک میکنم تا الان بر عهده کسی باشه اینجا هماهنگی ۱۵ کراپ هاست!

ممنون میشم لیدر ش.ش رو به ما معرفی کنی وقتی من و مابقی دوستان به عنوان پلیرهای ش.ش هنوز اطلاعی نداریم!

دوستان این بحث تموم بشو نیست
    چون صرفا بهونست!
    بهونه ای برای اینکه قبح عبارت ۳ به ۱ شکسته بشه و نطفه این عبارت در از ذهن ها کاشته بشه
    وگرنه دوستان گفتن تعداد اکانت های ش.ش بیشتره. ما هم نابینا نیستم و میبینم که بیشتره
    در جواب این موضوع بحث "زمان" اومد وسط به علت اینکه تکلیف بیشتر از ۱۵۰۰ تا اکانت بی اتحاد ( بیش از نیمی از اکانت های سرور) بنا بر آماری که گذاشته شد نا مشخصه! و معلوم نیست متعلق به کدوم ساید هستن!
    و مهم تر از همه اینکه تا وقتی اکانت ها پا نگرفتن و رشد نکردن شما اصلا نمیتونی تو همچین معادلاتی حسابش کنی!
    بعد از اینکه ده ها زده شد و کپ ها یکم جون گرفت یه جوون مردی میتونه بیاد تعداد دهکده های هر ساید یا از لحاظ جمعیت کل ساید هارو با هم مقایسه کنه ببینه به چه نتیجه ای میرسه! و اونوقت میشه از روی اون تحلیلی انجام داد !
    اینکه شما صرفا فقط بخش اول ماجرا رو میبینید و
    اصرار بر ادامه این بحث و کشوندنش به این سمت دارید از نظر شخصی بنده اصلا اتفاقی نیست!
    حالا اینکه کی این وسط با به زبون انداختن این عبارت بیشترین سود رو میبره الله اعلم!!!!

پ.ن:این دومین اتفاق خنده داریه که دارم تو این سرور میبینم!!!

یک تک ساید از هر سه ساید اکانت بیشتری داره،

سلام

والا دو تا نکته حس میکنم بدون جهت گیری خاصی لازمه بگم

فک میکنم باید این شمارش و نتیجه گیری رو یه مقدار به تعویق انداخت
    چون اون دوستمون که زحمت کشیدن تعداد اکانت های موجود در ساید هارو با توجه به تعداد اتحاد های موجود شمردن
    به مجموع ۸۵۵ اکانت رسیدن
    در صورتی که تا الان ۲۵۰۰ تا اکانت رجیستر کردن
    ازون جایی که چند تیم مختلف تو ش.ش رجیستر کردن طبیعیه که مجبور به اتحاد بندی سریع تر اکانت ها به علت امکان عدم هماهنگی تیم ها در شناخت اکانت خودی و غیر خودی وجود داره!
    اما ممکنه این مسئله تو یه ساید دیگه نباشه و لازم به اتحاد بندی اونم الان نباشن!شاید چون هماهنگ تر باشن باهم! و توی شمال شرق این هماهنگی وجود نداشته باشه!!
    و نکته بعدی اینکه بعد از گذشت زمان مشخص میشه که چه تعداد ازین اکانتا با برنامه ساخته شده و چه درصدیش صرفا از روی هیجان اولیه ساخته شده!
    اگرصرفا تولید منابع رو در نظر بگیریم ممکنه یه اکانت با تعداد ده های بالا و نوع پایتختش اندازه تعداد خیلی بالایی اکانت تک یا دو دهکده ای که نیمه کار رها شده بتونه بازدهی داشته باشه!
    و نتیجه هر دو مورد رو فقط "زمان" مشخص میکنه
    درنتیجه نمیشه صرفا به علت تعداد بیشتر اکانت ها توی روز "چهارم" سرور همچین نتیجه گیری که شما داشتید کرد و با عرض پوزش فراوان بیشتر شبیه به شانتاژگری بود این صحبت.

سلام

معدرت میخوام وسط صحبتتون میپرم
    لابد وقتی اینجا ثبت نام کردن نمیخوان تو شرایطی که شما میگید (بنا به هر دلیلی)
    بازی کنن
    لطفا اجازه بدید تو همین توقوز آباد بازی کنیم ما و شما برید آمریکا بازی کنید و اگه میخواید سطح آمریکایی خودتون رو به توقوز آبادیا نشون بدید یه مقدار این بحث کشدار و بیهوده رو بیخیالش بشید

پ.ن: *(رفیق با تو نیستم به خودت نگیر)*
    -این فقط یه بازیه یاد بگیر کینه هارو توش منتقل نکنی

درود بر شما

والا با این طرز فکر و آمار و اسکرین شات هایی که شما تو فروم میزارید من فکر میکنم هر سایدی باید سر و دست بشکونه برای حضور شما
    امیدارم هرچه زودتر یکی از لیدر های ساید ها (به جز NE) بیان تو فروم و شمارودعوت کنن و از نحوه نگرششون به بازی بگن تا بلکه ما هم چیزی یاد بگیریم.

اینشالا هرچی زودتر پست دعوت از شمارو ببینیم تا اون موقع هم که شما تشریف بیارید مولتی های NE احتمالا آماده شده کپ هاشون براتون فقط بزنید و شارژ کنید

درود بر پیشوا

پيشوا تيم

حقيقتا من به از حضور شما استقبال ميكنم، به حرفاي يه مشت آدم بي فرهنگ و دون مايه توجهي نكنيد
    تا موقعي كه سامان بر روي تخت پادشاهي نشسته باشه حقانيت شما به همه اثبات شده
    من خودم سه چهار ساله كتاب ١٠٠١ روش دفاعي استاد رو مطالعه ميكنم اما متاسفانه دركم پايينه هنوز اينشالا اين سرور حضور داشته باشن بيشتر ازشون ياد بگيريم

ارادت

هر شخصی خودش می تونه حرفش رو بزنه و به قول معروف آدم زنده وکیل و وصی نمی خواد!!

نگا کارنامه تیم شما برای همه مشخص شده
    الان بحث سر این نیست که چرا کتیبه خریدین یا پسورد خریدین یا هزارتا ** کاری دیگه کردید
    دمتون گم کردید اما اینکه اون آغا که جنابعالی "وکیل وصی" اون آغا هستید جرات نداره بیاد بگه تونستیم خریدیم تنها مشکله
    وگرنه هزارتا اتفاق مشابه و یا حتی بد تر و فحش کاری تو کلی سرور دیگه اتفاق افتاده اما به فراموشی سپرده شده

اما تیم آمرداد و به خصوص جنابعالی با مفاهیمی مثل کینه و خودبرتر بینی و دروغ. روح و اصالت کلمه "بازی" رو زیر سوال بردید
    خوشحالم از اینکه امروز عمده افرادی که اینجان از ذات شما خبر دار شدن.

نکته اول اینکه شما که اینقد فضای فروم رو دوست داری موقع صحبت کردن با وجود اینکه کنتوری اینجا نسب نشده مراعات حال و هوای بقیه رو بکنید با این فرمون شما تهویه جواب نمیده..

والا این سرور های آی آر این تیم کذایی که میگید بازی کرده که به قول شما سطحش "درخورتون" بوده یه سرورشو ما بودیم که دو تا سایدش بیابون و حیاط خلوت تیم آمرداد بود و سطح سرور اینقدر بالا بودکه کتیبه ها و دفاع دو ساید دیگه بعد از مذاکرات جدی و انتقالات ارزی و مرزی به تیم شما میرسید
    البته با مدیریت ضعیف حسن مهدی اصل ملقب به سورنا که بدون هیچ علمی از بازی مدیریت میکرد کاملا درخور شما و تیمتون بود.

پ.ن:لات کوچه های خلوت 8)

کی لات شدی شما محمد بایگوش ما خبر نداشتیم شیطون؟
    تا دیروز ارزشی بودی الان دم از لاتی میزنی؟

پ.ن:اشکان حضور در این سرورها رو تکذیب می کنه.

"جارچی" محترم
    این بنده خدا یا اون موقع که "عاقا" شد اسمشو عوض کرد یا من اشتباهی دارم اعلام حضورشو تو سه تا پست بالاتر میخونم

پ.ن:اشکان سلام رسوند.

ای بابا

نیومده رفتید که

داستان آمرداد همینه
    صبر کنید یه سرور پیدا شه دو تا سایدش خالی باشن بلکه بتونید سه به یک یه تیمو بزنید

پ.ن: به اون که سلام رسوند بگو مرد باشه بیاد بگه پسورد نیسانو از کی خرید من هنوز نمیدونم :))

چند نکته بود که باید توضیح میدادم اول اینکه جناب امیر علی خیلی آدم باید وقیح باشه

وقیح اونه که اکانت های حریفو میخره و در ازای پس دادنش کتیبه میخواد من تا بحال بازی کن ها و لیدر هایی که اینقد تو بازی کثیف همدل باشن و متفق القول حاضر به انجام هر کاری برای پیروزی باشن ندیدم

چهارم. شمال غرب را بخواییم کمتر از یک روز به بیابون تبدیلش میکنیم

نخوریمون یه موقعی چقدر ترسو واهمه برم داشت!
    از چی داری میترسونی مارو؟‌:))
    کلا دو تا تارگت اینجا داریم که کار شماها نیست زدن این دو تا تارگت
    بقیه هم دفسازن یا ۴ تا دمپایی که پلیر حال کرده برا خودش بکشه هزینه بلند شدن همرای شما از خسارتی که میزنید کمتره.
    پس شما چه مارو بزنید چه نزنید ضرر میکنید عزیزم ما نه میخوایم واندر بگیریم نه هیچ چیز دیگه ای هدفون صرفا نشون دادن اینه که بازی کثیف تو این حجم آخر و عاقبت نداره!!!
    امیدوارم یه روزی پلیر ها و لیدر ها به خودشون بیان و بفهمن زحمات و وقت و هزینه دیگران رو ناجوانمردانه خراب کردن روح بازیو از بین میبره.
    من بار ها این موضوع رو اعلام کردم که این موضوعات خرید اکانت تو ساید حریف و خرابکاری هایی ازین قبیل داره ریشه دار میشه بین یه عده آدم
    که جز عقده ای صفتی براشون پیدا نمیکنم که گویا دنیای سرگرم کننده بازی رو با محلی برای کینه ورزی . انتقام و طمع اشتباه گرفتن
    شمال شرق کثافت کاری کرد تو این سرور و وقت و هزینه چندین نفر آدم واقعی رو با کارهاش خراب کرد

یاها :))

دوستان می بینیم اس دبلیو ان دبلیو رو کرده حیاط خلوت خودش چکمه و جنگ میاره برا خودش میبره برا خودش

من اول سرور به سامان گرس L.Aی لیدر شمال شرق گفتم لایی کشیدن واسه شمال غرب مساوی با صد نکردن شمال شرقه!
    و من از دادن کتیبه و دف ساز کردن کل ساید اگه منجر به 100 نکردن شمال شرق بشه ابایی ندارم
    اما سامان جان اگه شما l.a ای هستی گویا قدرت NA رو دست کم گرفته بودی و شمال شرق چندین اکانت تو ساید ش.غ رجیستر کرد و همچنین اکانت guns 4 war به همراه یه اتحاد اکانت رو شمال شرق خریداری کرد و برای پس دادن این اکانت ها به ما در حضور تمام لیدر های شمال شرق اعم از رضا انزلی و تورج و بقیه علنا از ما باج کتیبه یونیک + کتیبه های جنگ آموز کوچک و بزرگ و مرتاض و چکمه و احمق و انتقال بلافاصله این کتیبه ها به ش.ش به عنوان باج در ازای نزدن ش.غ رو با اکانت هایی که تو ساید خودمون خریدن و رجیستر کردن داشت
    و علنا گفت تورج تحلیل کرده که اگه ما با شمالغرب درگیر شیم حواس ساید های جنوبی از ما پرت میشه یا کتیبه هارو بدید به ما یا با اکانت های خودتون و خودمون میزنیمتون.
    اما ازونجایی که ما آدم باج بده ای نیستیم و چیزی برای از دست دادن نداشتیم یه بار هم شده علیه این حجم از بازی کثیف شمال شرق که از عرف بازی خارج و واقعا زشت و وقیحانس کتیبه هارو نه بین ج.غ بلکه بین هر دو ساید جنوبی پخش کردیم.
    جهت اطلاع شما کاتا گیج یونیک از اکانت خود بنده زده شد و ج.ش بلندش کرد
    کتیبه های چکمه کوچیک و مرتاض بزرگ هم همر ها از جنوب شرق و کاتاها باز هم از اکانت بنده بلند شده بود تا ببرن اما ش.ش با اکانت هایی که تو شمالغرب داشت بلندشون کرد. جنگ و چکمه بزرگ هم با هماهنگی کامل وارد ج.غ شد
    الان هم ساید شمالغرب داره تبدیل به سایدی تماما دفساز میشه و دفاعش بنا بر میل هر دو ساید جنوبی جابجا میشه و تنها وظیفه ما تو بازی اینه که ببینیم شمال شرق 100 نمیکنه :))

یه روزی باید لیدر های بی بصیرت مثل لیدر های الان شمال شرق بفهمن که اکانت خریدن و اکانت رجیستر کردن تو ساید های حریف منجر به سود براشون نمیشه و موقعیتی بهتر برای نشون دادن این موضوع ندارم.

درنهایت هم تعداد افرادی که اینجا بازی میکنن کمتر از تعداد انگشتای دسته اما همین تعداد انگشت های دست میره تو چشم شمال شرق تا سرور های بعدی بازی کردن درست رو یاد بگیره
    منتظر آنالیز های تورج هستم سامان جان :))

موفق باشید

حالا باز NE یا SE بود حرفتون منطقی بود :D

شما باید خوشحال باشید که یک نفر پیدا شده داخل سایدتون سرمایه گذاری کنه :D

امیدوارم به کلمه "سرمایه گذاری" گیر ندن :d

من معذرت ميخوام اما قبل از سرمايه گذاري اون مختصاتارو دوباره بخون

ضمن عرض سلام مجدد خدمت تمامی عزیزان
    همونطور که قبلا در این تاپیک به اطلاع بزرگواران رسوندم هیچ تیمی در شمال غرب حضور نداره.
    و تعداد انگشت شماری از دوستان جهت بازی کردن بدون حاشیه و ایجاد چالش برای خودشون اعلام آمادگی جهت حضور در ساید شمال غرب کردن،
    همچنین اندک اعضای شمال غرب به هر تیمی که بخواد جهت منافع ساید و پبیشبرد بازی بدون حاشیه وقت و هزینشو تو خاک شمالغرب خرج کنه خوشامد گو هستن
    و حضور در این ساید نیازمند اجازه هیچ شخصی نیست.

ضمن عرض سلام و خسته نباشید
    با توجه به عدم حضور هیچ تیمی
    در ساید شمال غرب تصمیم بر این شد
    که به همراه تعداد اندکی از دوستان
    به منظور تلاش جهت ایجاد تعادل
    و همچنین جذاب تر شدن بازی
    در ساید شمال غرب در خدمت باشیم

با آرزوی موفقیت و بازی جذاب برای تمامی عزیزان در تمامی ساید ها