Posts by Amirali

فرق من با شما و صحبتي كه راجع به مردونگي ميكنم اينجاست

كه همين سرور دو ايكسي كه ازش صحبت ميكنين اتفاقا معماري منحصر رو خودم با پسورد آوردم شمال شرق، اما جرات اينو داشتم كه بعد از سرور به حسين تي ان تي بگم كار من بوده

اگه من كينه اي از آمرداد داشتم همين سرور دو ايكس پسورد دو تا اكانت gone hero و kaspersky دستم بود ولي به رضايِ جنوب شرق گفتم پسوردشو عوض كنه.

من به قطع ميگم شما از كنبود مردونگي تو بازي رنج ميبري و درك درستي از كلمه بازي نداري.. و فقط كسي كه جلوتون بازي كرده باشه اينو ميفهمه چون ديوار حاشاتون بلنده..

راجع به سه تا موضوعي كه ذكر شده

مازيار ميخواست جنوب شرق بازي كنه كه من از نحوه صحبتت خوشم نيومد و عطا رو. بخشيدم!

دو تا موضوع بعدي هم اوليش كه پشت صحنه ها حرف! زياد ميزنن من دلم بخواد بازي كنم تو هرسايدي دلم خواست ثبت نام ميكنم

راجع به سه به يك هم زير فشار عادت كرديم عزيزم! ترسي ازش نداريم ولو نتيجش باخت باشه..

در نهايت گفتم فقط در صورتي كه اسم فردي كه پسوردو بهتون داد فرستاديد ميام بازي ميكنم.

در غير اين صورت هم اميدوارم سرور خوبي و بيابون هاي حاصلخيزي داشته باشيد.

اونم صرفا ميخوام بدونم اون آدم كي بوده و قيمتش چقدر بوده! وگرنه كار شما ديگه برام مهم نيست.

"هر چه بیشتر سکوت کنی، شیطان هراس‌انگیزتر نعره می‌کشد".

طی هشت صفحه اعلام آمادگی در فروم در 80% پست ها شاهد اعلام آمادگی تیم آمرداد بودیم

که با زیرکی تمام "لات کوچه های خلوت بودنو" به "میترسن بیان جلومون بازی کنن" تبدیل کردن

با وجودی که دلایل کافی برآمده از تجربه یه سرور بازی کردن مقابل تیم مذکور جهت عدم ارزش وقت گذاشتن تو این سرور به شرح زیر دارم

1-دور زدن قطعی قانون عدم استفاده از بات.. که خودمون هم میدونیم کار اصلا سختی نیست و فقط باعث میشه عزیزانی که کالیبرشون به خاطر پولشون یاری یافتن راه حل نداره دست از مولتی بازی و بازی کردن در این سرور بکشن.. وگرنه ما بقی دوستان کما فی السابق به راحتی مولتی هاشونو میکشن که تیم آمرداد هم جدا ازین زمره افراد نیست

2-تبدیل کردن ساید های کم پلیر به مستعمره و لوس کردن بازی، در سروری که عرض کردم تمامی همر ها و اکانت ها و کتیبه (جز یدونه!) های دو ساید مجاور این تیم دست این بنده خدا ها بود.. و حتی دفاع واندر این تیم توسط دو ساید مجاور ساخته میشد

3-مجاز دونستن انجام هر کاری جهت پیروزی.. به طوری که با وجود برتری در تمام فاکتور ها شاهد خرابکاری این آقایون در اکانتی که یه سرور نرمال تحت شرایط سه به یک و پر زد و خورد پاش وقت گذاشته بودیم و تیکه کردن و کوبوندن همرش به واندر بودیم.

و مهم ترین عامل عدم وجود اخلاقی که به اصطلاح "مردانگی" گفته میشود در این تیم هستیم که حتی بعد از انجام چنین کاری حاضر به اعتراف به این موضوع نیستند.

و مثالی هست که میگن:

"‏ما آنچه را داریم نشان می‌دهیم؛ آنچه را هستیم آشکار می‌کنیم."

این تجربیات رو این تیم طی یک سرور برای من آشکار کرد.. و فکر میکنم علت کافی ای جهت میل به بازی نکردن جلوی این تیم باشه..

اما ازونجایی که این تیم میل نداره خیلی خالی خالی عکس واندر 100 شدش رو تو کانال تلگرامش بزاره و سعی برای تحریک 4 نفر داره که بیان تو سایدای مختلف بازی کنن

اگه اینقدر مرد باشید که اسم کسی که پسورد اکانت نیسان و مبلغی که اون پسورد رو بهتون داد به من بگید (تو تلگرام منتظرم :)) )شخصا تو یکی ازین ساید های بیابون حضور پیدا میکنم و سعی و تلاشمو جهت آوردن 4 نفر تو اون ساید و جذاب تر شدن بازی میکنم..

موفق باشید!

پ.ن: ازونجایی که آب پرتقال فروش محل ما محرم و صفر میره عزاداری، من به تایم شروع سرور اعتراض دارم..

لطفا بندازیدش بعد اینا

با سلام

بهونه آوردن صرفا ارزش وقت و زمان گزاشته شده رو زیر سوال میبره و از حقایق هم نمیشه فرار کرد.

شمال شرق گول تعداد مولتی ها و چوب ادعا شو خورد..

شمال شرق پتانسیل صد کردن خیلی راحت تو شرایط سه به یک با وجود تعداد اکانت داشت.. اما پشتکار. تجربه و دلسوزی لازم رو نداشتن پلیر هاش.

اگه هرکدوم از این اکانت ها با یه خاور ادعا به جای دغدغه تعداد همر و رنک هجوم یا... منابع یه اصطبل بزرگ یکی از N تا همر هاتون رو خرج ساید میکردید شاید با چند تا ساپورت و بیخیال شدن دف میلیونی روی همر هاتون انبار های واندر الان سر جاش بود. یا واندر جنوبی دست ج.ش نمیبود.

پ.ن:با این کلمات جلمه بسازید...چکمه ی فرمانروا-مهمیز بزرگ-دیوار:D

اگه شما بازی بلد بودید با عوض کردن آیتم هیرو دف سه ساید مقابل نمیریختی تو یه واندر..

بشین گرزی و اسکات بساز خفت کن . زشته با ۱۵۰ تا مولتیت پشمک ازت بالاتر باشه!

الان میتونید تعداد بالای همر هاتونو . سنگینی همر هاتونو و رنک هجومتونو عکس بگیرید و رو پیشونیتون پچسبونید بلکه کمی از عقده هاتون فروکش کنه..

راجع به بقیه مسایل هم این ساید فقط یک دفکورد داشت که کار لیدرو دفکورد و هولدر و گندم رسان رو انجام میداد و چیزی تحت عنوان لیدر یا پلنر یا .. درساید وجود خارجی نداشت تنها دلسوزهای ساید سپهر و بهنام و چند نفر تیم دوروبرش بودن که بدون توجه به اسم اکانت و ... برای ساید زحمت میکشدن و دل میسوزوندن..

بابت مسایل مربوط به سرور و ادمین و ... از نظر من اگر شک و شبهه یا اعتراضی وجود داشت همونموقع باید حذف اکانت صورت میگرفت..

تبریکی بابت دفاع خوب به سه ساید متا میگم بابت اینکه تونستن همه جوره هوای هم رو داشته باشن..

تشکری هم ازسپهر و ۴-۵ نفر بچه هاشون که واقعا برای ساید زحمت کشیدن و دیگر پلیر های معدودی که برای ساید و بدون توجه به چیز دیگه ای زحمت کشیدن در شمال شرق میکنم و یه دونه دانیال :دی

در نهایت نتیجه سرور هنوز صد درصد مشخص نیست اما برای من مهم نیست شخصا.

پ.ن: اگر توی ذهنتون سواله که خودت چیکار کردی یه پیام بده تا بکوبم تو پیشونیت.

پ.ن: اونایی که میگن جای این حرفا تو فروم نیست حداقل تو فروم اگه فحش بدن بن میشن! تو تیم اسپیک خطر فحاشی بددهن های مجازی وجود داره.

پ.ن: عامل اصلی سه به یک شدن تعداد مولتی و رید میلیاردی شما دوستان بود.

پ.ن: این صحبتا برای آخر سرور بود اما بنا برفشاراحساسات الان گزاشتمشون.

پ.ن: ویژه ترین تشکر برای تک کارگر زحمتکش ساید ممد زد هست.

سلامی به بلندای دیوار ان ای

دومین کتیبه احمق از ساید شمال شرق برداشته شد.

حلالتون..

کتیبه ای که بخواد با دیوار سطح ۸ بره از ساید الان نمیرفت یه جای دیگه میرفت...

پ.ن ۱: کاش اندازه "تز" دادنمون "عمل" هم داشتیم..

پ.ن ۲: مخاطب پ.ن ۱ فقط یکی دو نفر نیستن..

آنتی اسپم:

s664834_.png

یه جور بچهای ne خوشحالن

انگار چیکار کردن!!!!!

سلام

معذرت میخوام بابت خوشحالی بچه های شمال شرق.. به هر حال وسط عذاداری شما نباید خوشحالی کنن..

اینشالا مراسم ۷ام همر خفت شده و دیوار هارو برگزار کردید بعدش ما خوشحالی میکنیم!

تا اون موعد پخش مستقیم نوحه تو روم ۱ > ۳ تیم اسپیک شمال شرق میزاریم.. بلکه شما هم راضی شدید!!

ممنون میشم شما هم خدمت عزیزان عارض بشید که جنابعالی چکار کردید؟؟؟

بفرمایید دستآورد هاتون رو "در این سرور" بلکه ما به ناچیز بودن کار هایی که کردیم پی ببریم..

حرف من اینه که دیوار کو؟

با فرض اینکه شما روی اون اکانت بودی و دیدی که سطح نیروها ۲۰ هست و دیوار نداشته.. بازم عوامل دیگه ای هست که باعت نبود دیوار باشه

بعضی وقتا موقع جابجایی جنگ آموز به علت برگشت نیرو ها از غارت پلیر مجبور به تخریب دیوار میشه که هیرو رد بشه.. "شاید" پلیر یادش رفته دوباره دیوار بسازه و الان چون خفت شده گردن سرور میندازه!

به هر حال اتفاقات زیادی تو این سرور دیدیم اما اینکه دیوار بخواد دقیقا موقع اتک شمال شرق ناپدید بشه یه مقداری دور از ذهن هست.

امیر علی جان اول برو سعی کن اتک هاتون رد بشن بعد بیا از تاثیر کتیبه روی پلنتون صحبت کن . بر فرض که خزانه رو هم زده بودین با چی میخواستین بردارین کتیبه رو ؟

والا یه سری خط های آبی از اکانت های توقیف شده زیاد میبینم اخیرا.. گفتن این یکیشو باید باز کنم یکی اومده بلبل زبونی..

فدات شم اگه اون رد میشد و خزانه رو نمیزد که الان صاحاب سایت باید میومد همونطوری که کتیبه زوری از ما گرفت جواب پس میداد..

اینکه شما اینقد پروفشنال هستی که میگی ادمین تو گیم پلی دست برده تاثیر گیج بزرگو یونیکو* یکی کرده از دیگر افاضات تیم بین المللی جنابعالی هست که با سه تا پلن با رمز بانک مرکزی شعبه نیوهمپشایر یکیشو با گوشی زدید و دیوار شدید

یکی شو برای چیف اومدید و دست از پا دراز تر برگشتید تو آخریشم اومده بودید ادای سوزن رودربیارید رو چشمان بزرگ..

سر یه دمپایی دیوار کردن اونقد شور و شوق پیدا کردید احساس میکنم دو تا واندر زن دیوار کردید..

البته حق دارید بعد از اینهمه ناکامی بالاخره حد و اندازه تیم بین المللیتون در همین حدوده..

اما توصیه میکنم بشینید توی خلوت خودتون جشن بزرگ به پا کنید برای دیوار کردن دمپایی بدون هیرو

پ.ن: عوض شدن کلاه هیرو به خاطر شارژ با جنگ آموزه .. وگرنه شما ارزش چنج کردن کلاه ندارید

پ.ن: خوبه رصد کردید و اینقد دف سنگین ریختید..

پ.ن: از اتاق فرمان اشاره میکنن این سرور ۸ سوراخ شد و شخم خورد اما اسم اکانت بعضیا معلوم نشد!

پ ن پ :)) : آخر سرور قطعا میگیم ۸۰٪ لذتش واسه شما بوده

جمع که خواستن تمومش کنیم (مولتی زدن رو)

هم دف میریزیم تو مولتیای ان ای

سلام

مولتی زدن و دف ریختن تو مولتی ها دو تا مقوله جدا از هم هست

و هر دو مورد از سمت جنوب شرق شروع شد و توسط ش.ش ادامه داده شد..

مورد اول که دف ریختن تو مولتی ها بود. از اکانت Kaspersky و Gone Hero شروع شد و توسط اکانت های دیگر مثل X3X ادامه داده شد و باعث اقدام متقابل شمال شرق شد

که این موضوع چند روز پیش رفع و رجوع شد و فکر میکنم چند روزی هست دف از سمت جنوب شرق رو مولتی ها نیومده و همچنین تا جای که من اطلاع دارم دفی از این سمت روی مولتی های جنوب شرق نرفته

موضوع دوم که پروندن ده ها هست هم استارتش از طرف جنوب شرق بود و کماکان هم ادامه داره و اکانت های Kaspersky و Pashmak روزانه دهکده های مرزی شمال شرق رو کاتا میکنن

و قاعدتا شمال شرق هم طی اقدام متقابل شروع به کاتا کردن دهکده های جنوب شرق کرده و کماکان و متقابلا این موضوع ادامه داره

نکته قابل بحث اینجا هست که این چنین کاتا کردن و دف ریختن از سمت شما پاسخ چند برابریه یه عده پلیر که از فرط قرنطینه و نسخ بودن حوصلشون سر رفته رو در بر خواهد داشت

و احتمالا دودش کمتر تو چشم شما و بیشتر تو چشم بقیه پلیر هاتون که دخلی به این موضوع ندارن میره.

سلام

این جریان دیوارشدن همر ویکتوریاسکرت(امیرعلی) چیه دقیقا ؟

سلام

حقیقت امر اینه که تحت شرایط خاصی به صورت خودسرانه اون همر جنگی رو لانچ کردم و به کسی نگفتم.

بعد از اون هم اتحاد رو ترک کردم و شروع کردم به مسخره بازی که شاهدش بودید.

نتیجش هم این شد که لینک نگرفتم

سودش واسه من این بود که حاشیه ساز بی قرارم آرامش خاطر پیدا کرد

ضررش هم واسه من این بود خیلی بد دیوار شدم (توقع نداشتم نیم ساعت مونده به چنج شدن احمق بخواین این حجم از دف رو بریزید)

جا داره یه عذرخواهی بکنم از لیدر ها و همه پلیر های شمال شرق که بدون اطلاع و خودسرانه و صرفا به خاطر ارضای روحیه شخصی خودم اقدام به لانچ کردم.

امیدوارم بتونم اشتباهمو جبران کنم برای ساید.

موفق باشید

تارگت با پاپ بالا و حداکثری مورال پوینت و دیوار رومن..

با سلام

این دومین باره دارم این عبارت رو پست های شما مشاهده میکنم..

شاید از ناآگاهی من باشه اما میشه یه مقدار توضیح بدید ..

مورال صرفا تاثیر توی اضافه کردن پوینت دفاعی صرفا در صورت کمتر بودن پاپ مدافع داره.

و تاثیری توی اضافه یا کم کردن پوینت هجوم نداره!

یعنی اگه اکانت مهاجم چه ۱ دونه یه ۱۰۰۰۰ دونه جمعیتش کمتر از مدافع باشه تاثیری توی قدرت هجومی نمیزاره..

این عبارت شما کاملا اشتباه هست.. لطفا اینقد تکرارش نکنید و در پلن هاتون دنبال کشتن دف بیشتر به این صورت نباشید با تصور اینکه به قدرت هجومیتون اضافه شده..

پ.ن:

برای درک بهتر میتونید این فایل رو مطالعه کنید

http://uupload.ir/view/8qb_%D9…88%DB%8C%D9%86%D8%AA.pdf/

راجع به جنوب شرق نتیجه پلنشون موفقیت آمیز بود و جا داره بهشون تبریک گفت.. اینکه اون همر گرزی چرا خرج اونجا شد و اصلا میصرفید براشون یا نه هم خودشون حتما صلاح دیدن.. اما از نظر جنبه روانی و روحیه حاصل از نظر من میصرفیده براشون

در هر حال میشه گفت تارگت بسیار هوشمندانه ای انتخاب شده بود.

"همر تبر قشنگی هم بود و حیف شد از دست رفت ."

راجع به اون یکی پلن هم که از همون نوعی بود که روس ها سایه کرده بودن گویا جنوب غرب قصد داشته هر چی همر جنگی داره رو دیوار کنه تا بتونه راحت تر دفسازی کنه. که جا داره تبریک بهشون بگیم که این نوع پلن دات کامی رو با موفقیت اجرا کردن اینجا.

در کل گویا همه راضی هستن از نتیجه حاصل که خیلی هم خوبه. ایشالا به همین روند ادامه پیدا کنه. بهرحال ش.ش هم به گفته دوستان بعد بیشتر دف شناور اکانت های مهمش لاست خورده و بعد از مردن اون ۲ میلیون دف الان بی دفاع محسوب میشه...

البته مقدار قابل توجهی دف کشته شده اما بازم ریکاوری همر سخت تره.

درود بر شما با این تحلیل زیباتون

الحق که درو تخته خوب با هم جوش خوردن و این تحلیل (دات کامی) شما برازنده پلن (سایه کردن روس ها) هست..

خوشحالم که این هارمونی و هماهنگی موجود در جنوب غرب رو میبینم

پ.ن: تشکرات فراوان از دست اندر کاران .

تا مدت ها تو فروم پیداش نمیشد

با سلام

اعمال گذشته ما متوجه و شاکله وضعیت امروز ما هست.

شما نمیتونی انکار کنی موضوعی که خاطر جنابعالی رو مکدر کرده اگر برای ساید دیگه ای اتفاق میوفتاد و شما در جایگاه مقابل بودید این صحبت رو انجام نمیدادید!

شما زمانی مهر تایید به انجام این گونه اتفاقات زدید که در جبهه ای که سود کرده تشریف داشتید و سکوت کردید.

وگرنه مشخصه چون الان کامتون تلخ شده دم از اخلاق مداری میزنید . زمانی شما واقعا شخص اخلاق مدار هستید که وقتی خودتون کامتون به همین روش شیرین شد بتونید این موضوع رو نهی کنید..

تا جایی که حافظه بنده یاری میکنه این موازین اخلاقی در خطوط قرمز تیم موجود در شمال غرب وجود نداره. همچنین در جنوب شرق هم بنده خاطره ای آقای رضای انزلی که گویا لیدر جنوب شرق هم هستن دارم که هم زیر توافقشون زدن هم بدون هیچ ابایی از داشتن اکانت در ساید های حریف حرف زده و لذت میبردند

این دو موضوع نمونه جزیی و بیانگر نابود کردن موازین اخلاقی توسط خود شما در گذشته هست که امروز یقه خودتون رو گرفته و بقیه از شما بهتر عمل کردن..

خطاب قرار دادن جنابعالی هم صرفا جهت بیان حرفم بود وگرنه منظور من متوجه تمام عزیزان هست. نه شخص شما...

بعدشم این دوستمون امیرعلی بنده رو ((...)) خطاب کرد

خوشم میاد رفتی تحقیق کردی اطلاعاتت بالاتر رفته قبلنا دوزاریت کج بود

آره فدات شم. خطاب کردم ده بار دیگه هم خطاب میکنم. تو خیابون هم ببینمت خطاب میکنم بهت.
    هرکیم هرچی بهت خطاب کرده خوب کرده. گناهشم گردن من.
    با هرکسی باید متناسب با "ذات" اش برخورد کرد

اصلا دوست نداشتم تورو ریپلای کنم اما چون حرفت راست خواستم به بقیه بگم این اولین حرف درستی بود که از دهن این بنده خدا بیرون اومده.

بای بای

پ.ن:اسپم هم حال میده انگار :دی
    پ.ن:شبیه اسپم نباشید.
    پ.ن:برید با گوشی اتکاتونو لانچ کنید
    پ.ن:سعی کنید با گوشی سیم بزنید
    پ.ن:وقتی کبریت بی خطر نمیتونی درست کنی
    از بمب حرف نزن

پ.ن: مدیر جان این پست اسپم . توهین و خارج از بحث سرور میباشد لطفا این پست و تمامی پست های مشابه آینده رو پاک کن و اگه من یا بقیه دوباره تکرار کردیم دسترسیمون رو برای چند روز به فروم محدود کن ! اوکیه؟؟؟

گلم وقتی دیدم شعورت به سنت و سنت به ما میخوره چشم توضیح میدم بهت . ما بلد نیستیم شما بزن ما یاد بگیریم ما انقدر بلد بودیم بهترشو میتونی بزن نمیتونی زیپ رو بکش

خوب میرسیم به بخش اعترافات

نکته اول میگن نبین من کیم. ببین من چی میگم!
    تو ولش کن که من چند سالمه فرض کن ۱۵ ساله ام . کجا بازی میکنم یا سرور چندممه فرض کنم سرور اولی ام.
    ۲ سه تا سوال ازت پرسیدم که از زیر همشون در رفتی و تنها جواب سرراستی که بعد از شاهکارتون بهم دادی با ۱۵ سال سابقه بازی این بود که
    "بلد نیستی"

نکته دوم اینکه تو هم یه ورژن دیگه ای از اون رفیقتون که تو فروم فحاشی میکرد هستی. فقط تا جوش نیاری و نری زیر منگنه روی واقعیتو نشون نمیدی. که خداروشکر دارم میبینم

نکته سوم یه مثالی هست که میگه اگه حرف زدنو بلد نیستی. حرف نزدنو هم بلد نیستی؟ وقتی ۲۴ ساعت تو فروم در حال اسپم کردنی توقع داشته باش که یکی بیاد جوابتو بده. در غیر این صورت بشین یه گوشه بازیتو بکن. تو خودت دنبال حاشیه بودی و الان حاشیه تا شیرینیشو به کامت نچسبونه ول کنت نیست!

پ.ن:‌با این وضع پلن رفتن قضیه یکی بودن کلاهبردارا (تایگرز سابق) با ج.غ کلا منتفیه از نظر من!
    هرموقع یاد گرفتن سیم بزنن بعدش میتونید شک کنید :دی

پ.ن: مدیر محترم فروم. ۸۰٪ پست های اخیر اسپم و توهین بودن. اگه این وسط پست من ادیت شه واقعا دلم میشکنه.

خدا رو شکر هستن هنوز پلیر های قدیمی که ما رو یادشون باشه

سلام استاد بحثارو ول کن بیا جواب منو بده

شما که ماشالا ۱۵ ساله پلیری
    تیمتونم که همشون بین المللی و خفن بودن
    بیا یکم راجع به
    پلن خارجیتون توضیح بده بهم
    هدفتون چی بوده؟ اصلا اون ۴۰ تا رمر رو دیدم قلبم گرفت.
    بیا توضیح بده استاد تا خدایی نکرده یه بی تجربه ای مثل من سابقه تیم بزرگ کلاهبردارارو به سخره نگیره

تایم موج هاتونو داشتم نگاه میکردم دست مریزاد بهتون . سواری های خط زاهدان-زابل از وسطش رد میشدن

پ.ن: کامت همیشه شیرین باشه

اول پست ها رو خوب بخون
    بعد شیرین بازی در بیار
    ایشالله که تو دل اونی که باید جا بشی شده باشی

برای بار دوم میگم

لطفا لینک های پلن "کلاهبردارا" رو بزارید تا "سطح بازیتون" رو ببینیم و بحث رو به حاشیه نکشونید

پ.ن:فک میکنم شما به اندازه کافی در مورد میزان شیرینی و جا شدن بنده وقوف نداشته باشی

در مورد اینکه چند سال دارم بازی میکنم هم شاید 15 سال نباشه چون یادم نیست کی شروع کردم اما از سرو هفت و 3 کلاسیک دارم بازی میکنم حالا برو بشین ببین چند ساله حساب کن خبرم کن

اما هر کی رو که دم دست باشه میزنیم
    ادم باید به خودش شک کنه وقتی توتال یک ساید رو نشناسه

با عرض سلام

بر اساس گفته های مجید و خودتون گویا شما اولین پلن سرور رو رفتید

لطفا بیاید لینکاشو بزارید تا ما یکم پلن ها با استاندارد های بین المللی رو ببینیم

به هرحال بعد از ۱۵ سال سابقه بازی بین المللی و داخلی و این همه "توتالیت" باید پلن زیبا و حساب شده ای باشه

فقط امیدوارم مجید "same min" و پی نوشتش مزاح باشه چون ما توقع لینک های بین المللی داریم

امیدوارم شفافیت لازم انجام شده باشه

سلام.

دو تا سوال داشتم
    یک اینکه تیم مذکور که سیاست هاشون از شما جدا هست احیانا تمایل به گرفتن کتیبه از ج.غ ندارن؟‌ و اگه بخوان شما راضی میشید که کتیبه های جنوب غرب رو این تیم داشته باشن؟ یا به صورت کاملا اتفاقی این تیم کتیبه ای هم از ساید ج.غ نمیخواد؟

دوم و مهم تر اینکه اگه فرض بگیریم فردا روز یه تعداد از پلیر های ش.ش تصمیم بگیرن سیاست های مستقل نسبت به ساید ش.ش داشته باشن و به صورت کاملا مستقل برن وارد جنگ با آقای ایکس و ساید ایگرگ بشن آیا خود شما اون عده از پلیر های "مستقل" رو با مابقی ش.ش به یک چشم میبینید یا خیر؟