Posts by Amirali

تک تارگت زدی یا

بعد اون سرور دو ایکس هم تراوین ای ار بسته شد شما تشریف اوردید اسپیدترا ما رفتیم کام وگرنه زودتر افتخار رویت نسیبت میشد

اتکی که دیوار شده تک تارگت بوده.

و اونایی که ما و خیلی های دیگه سبز برگشتن با فیک بوده.

مثل اینکه حافظه تاریخیت ضعیفه.. شما نرفتید دات کام.. شما و چندی از دوستانتون فرار کردید دات کام.

پ.ن: ولی شخصا فکر میکردم سطح بازیت از تایگرز و پیشوا خیلی بالاتر باشه!

امیدوارم که صرفا جهت تفریح اونجا باشی

آنتی اسپم:

حوصله ندارم 4-5 تا کپ لینک سبز قبلشو بزارم حتما دیدی خودت دیگه؟!

تک تارگت بدون فیک هم مشخصه حکمتش چیه!

پ.ن: صرفا میخواستم جهت تف! مشخص باشه.

پ.ن: اگه اشتباه نکنم! شما آقا عرفان همونی هستی که بعد سرور 2ایکس آی آر که ج.ش بودی دیگه رویت نشده بودی!

پ.ن: اتک ها تماما بر عهده تیم هجومی . و درخواست دیوار شدن توسط من بوده

9401-kheft.png

تف تو صورت آدم خالی بند

ماندن ما احمقانه هست

اکانت Green که حذف شد

باقی اکانتا هم تا ساعت ۳ بامداد حذف میشه

پ.ن: اکانت Green واقعا حذف شد دیگه میتونید نگاه کنید ، بقیه اعضای تروریست هم رو حذف هستند

اکانت Green که حذف شد

بقیه اکانتا هم رو حذف هستند

سرور خوبی بود

این باگ برطرف میشه میبینید که تروریست از نقشه پاک میشه و چقدر جاش خالی میمونه

پ.ن: برای لیدر بیست و دو ساله طبیعیه که خاطرات اکانت فروشی های زیر هیجده سالگیش یادش بره

خخخ خخخخخخ خخخخخخ خخخخخخخخ

تُف!!

ازونجایی که جیره بگیرای روزمزد چرچیل های زمانه دست نون بیاراشون رو شده و چرچیل ها حمایت از نیروهای سوخته شونو قطع کردن. لازم دونستم چند نکته برای آخرین بار در مورد تیم دژکوبی ای به نام پیشوا که بعد ها به اسم های مختلفی نظیر تایگرز . تروریست و... تغییر چهره داد توضیحی بدم.. هر چند ممکنه اعضای این تیم ها یکی نباشه.. ولی شاکله این تیم ها یعنی

"بازی خراب کنی". "ساید فروشی" . "تیم یکبار مصرف". "چیزی برای ارایه نداشتن"

کاملا یکسان میباشد!

گویا این تیم ها جوری از خودشون مطمعن شدن که با 10-20 نفر آدم میریزن تو خاکستری و بازم تنها دستآوردشون به چیف چند دونه دیفالت بسنده میکنه.. این کار رو همین مجید آخیل . تنهایی. بدون دف هیچکسی وسط ساید ش.ش و تیم الدرز انجام تو سرور 2 ر 1 بعد فیلتر انجام داد. و تاثیرش از کل تیم شما بیشتر بود.

و بخش جالب ماجرا... تیم شما تو اون سرور داشت چیکار میکرد؟؟؟ من یادمه. تیم پیشوا چوب حراج رو ساید ج.غ گذاشته بودن.. و قیمت برای کتیبه ها و اکانت های ج.غ تعیین میکردن. (تمام مستندات و وویس ها موجود میباشد)(به تخت پادشاهی سامان بد بوی قسم!)

تا جایی که یادمه سرور 1 ر1 و سرور 2 ر 1 پیشوا به تنهایی تونست یه ساید ج.غ رو از بازی به در کنه و متابع رو حراج. تیم تایگرز رو سرور آخر آی آر واضح یادمه که تمام زحمات سارنگ بنده خدا رو چطوری خراب میکردن و باز هم عامل یکدست نبودن اون ساید بودن!

اتفاقا اسم اکانت گرین یه باز به چشمم خورده . البته اون موقع اکانت و کل ساید ش.ش رو فروخته بودن به آمرداد (سرور 1 ر 3 بعد فیلتر) و آمرداد داشت از رو اکانتاتون دف میکشید برای خودشون..

حتی این سرور هم اگه ش.غ حضور کامل پیدا میکرد آقای فروشنده قصد چوب حراج زدن به ساید ج.غ . ایجاد درگیری با هر تیمی که اونجا میبود. و سودای تشکیل غرب یکپارچه!! (شما بخون کتیبه هارو بزن بعد راجع به نرخش حرف میزنیم) داشت..

پ.ن: تلاشی برای کشتی گرفتن و ادامه بحث نکنید. قطعا من چیز یه بار مصرف رو دوبار استفاده نمیکنم.

پ.ن: بابت حضورتون تو این سرور هم ممنونم برای هماهنگی و گرم کردن خوب بودید

علت رو آوردن به جنگ های نیابتی

اول از همه دور کردن جنگ از خاک خودی و انتقال آن به خاک سوم،

و سپس سیاست انکار میباشد،

این دومین سروری هست که شخصا شاهد استفاده این سیاست توسط یکی از ساید های معلوم هستم، و مشکل این اجرا عدم انتقال این جنگ نیابتی به خاک سوم و پناه دادن به گروهک ها در خاک خودیه ،که در بهترین حالت وضعیتی مثل پاکستان (خانه اول تروریست ها در دنیا) ایجاد میکنه..

جای تعجب داره که با وجود رخدادی مشابه در ساید مذکور توسط همین تیم اجرایی و مدیریتی ، مشابهش رو این سرور هم شاهدش هستیم..

نکته جالب تشویق انگلیسی چرچیل های ماله بدست که با تمام قوا و کماکان پاره وقت در سرور حضور دارن از گروهک های تروریستی هست.. امیدوارم غافل از چرخش های یهویی این نمونه از گروهک ها نشید چون دودش تو چشم خودتون میره..

در هر حال شمال شرق در سرور های اخیر همیشه از متروکه بودن NW بیشترین سود رو بُرده و احتمالا این سرور هم همینجور خواهد شد.

سلام

صمیمانه خرسندم که سخنگو و دلسوز شمالغرب لب به سخن گشود و ماله بدست،با آمار های دقیق، به ما بیخردان دیوار های ترک خورده همسایه رو نشون داد، بلکه بتونه هایی که رو مپ کوچیک زده خشک بشه..

لازم به ذکر است که انشاالله همه ما، مِن بعد، "علنا" کارمون رو انجام بدیم و نیاز به ماله کشی و قسم حضرت عباس و سیاست های دموکرات مآبانه برای انجام کاری نداشته باشیم،

لذا آینده از آن علنی هاست، نه ماله بدستان

پ.ن: امیدوارم با وجود افراد با تجربه تر ، دلسوز تر و سخنور تر در شمالغرب از حجم دلواپسان این ساید در آینده کاسته شود

هم توی کال واتساپ و هم اینجا ازت دعوت میکنم تا بصورت تک اکانت یا حتی تک دهکده با داوری هرکسی که میخای توی 2x پلی بدیم تا ببینیم کی کی رو میزنه.

عزیز دل حتی توی کانتر هم بازی تک به تک اونچنان اصولی نیست، اونوقت شما میخوای یکی از تیمی ترین بازی هایی که من تا به حال دیدم رو تبدیل به دوئل تک به تک کنی؟

بحث مولتی هم خیلی وقته جمع شده. تا زمانی که بقیه ازش استفاده میکنن (که قطعا میکنن) استفادش جایز ه،مث این میمونه که وقتی بقیه دارن با توپ و تانک میجنگن شما با شمشیر بری وسط چون ثوابش بیشتره! و نتیجه شاه اسماعیلو تو جنگ چالدران تکرار میکنی..

اگه آرمین نو مرسی بلده خودشو تو جمع جا کنه به هر روشی که میتونه این توانایی شخصیشه و دمش گرم، حتی اگه کاری نکنه ، و روش لذت بردن از بازی رو بلده ، شما هم اگه حالت از این محیط بهم میخوره چه دلیلی داره بازی کنی وقتی لذتی نمیبری؟ میتونی به سرور ها یا بازی هایی که فکر میکنی عادلانه میتونی توشون بازی کنی فکرکنی

شخصا توی این بازی خیلی کثافت کاری کردم،

ولی جسارت بیانش رو داشتم،

دم اون عزیزی گرم که بعد از چند سال ماجرای نیسان رو برام شرح داد، اینقد سخت بود دادن اسم دو نفر خریدار و فروشنده؟

اینشالا به موقعش براتون جبران میکنم.

از دوستان ش.ش عذرمیخوام ولی با توجه به قولی که دادم امکان بازی توی اون ساید برام وجود نداره.

پ.ن: ادمین جان، سرعت سرورو پایین نیار

ول کنید آمرداد و، این بنده خداها اول از برد تو سرور مطمئن میشن ، بعد ورود میکنن، اگه هم مطمئن نباشن و ورود کنن تقریبا «به هر روشی» که شده ورق رو به نفع خودشون میچرخونن که دمشون گرم، حداقل حرفه ای اینکارو میکنن و با قدرت رسانه ای پوشش میدنش، الان پنج ساله هیچکدومشون اندازه یه اسم نم پس نداده 😂😂

پ.ن: تا نو مرسی هست من چرا زن بگیرم؟

پ.ن: چهاردهمی نزدیکه

زمانی که با آمرداد بودیم چه قبل اون ننشستم پستای فروم ساید مقابل رو ریپلای کنم و زحمت و حرفای طرف مقابل رو

۱- قبل اون که خیلی خوب بود، اون زمان شما یه مقدار فتوشاپت خوب بود،یادمه تروپ اکانت رومنتو که عباس روش لاگین داشت دولاپهنا میزاشتی فروم

۲- قطعا با آمرداد هم کف فروم افتاده بودی، با دستآورد هایی مث خرید پسورد اکانت های حریف و متا های سه بع یک جهت اطمینان از برد وارد بازی میشدی و کاری به جز ریپلای کردن تو فروم نداشتی.

پ.ن:این یه صحبت با یه شخص بود، هیچ سایدی مخاطب نبود و منم تو سرور نیستم، یهو داغ نکنید لطفا

از ۶۰ ساعت دیگه میتونی ببینیم همدیگر رو چون از نظر من اونموقع سرور تموم شده است

سرور خیلی وقته تموم شدس جیگر .. از روزی که پشت اسم سامان بد بوی اسم لیدر اومد این سرور تموم شدس..

پ.ن: تایگرز های گرامی ما که سرور دو ایکس از تو ش.ش بازیتونو میدیدیم.. یه تنه باعث خراب شدن کل سرور شدید با دوتیکه کردن و از دور خارج کردن ج.غ.. نقش شما و سامان بد بوی یکیه تو بازی. "ساید خرابکن" یه چند تا سرور باید جوری بزننتون که دیگه روتون نشه تیم ببندید

پ.ن: آدرس منو میخواستی شوالیه هات خفت شد!!؟ بیا لایو لوکیشن هم بهت میدم فقط بیای ها آبروی نژاد رومن

green1.png

میگم برو فرمولشو پیدا کن

.

سیزیُف جان بیخیال شو،

یه مورال رو چسبیدین ۵۰ تا همر لینک سبز رو فراموش کردین، این فایل پی دی اف زیر ۴-۵ صفحه توضیح کامل مورال به زبون فارسی هست برای هرکی دوست داره کامل متوجهش بشه..

یه جوری صحبت میکنید انگار فرمول سری کوکاکولا تو کیفتونه..

https://uupload.ir/view/dp62_مورال_پوینت.pdf/

udl6.png

پ.ن: نهایتت دیروز سوژه خندمون بودی ، امروزم دستگرمی، فاز جان اسنو برندار

پ.ن: گلدات هم تا امروزت صدقه سر ما بوده، شخصیت و مدالاتم فیک بوده، قبل دهن وا کردن ببین کسایی که بزرگت کردن جلوت نباشن.

من میگم یکی از توتال لیدراتون مورال بونس رو نمی دونست چیه، شنیده بود فقط!

دفکورداتون به علاوه لقمان مستی و رنک همرو به هم ربط دادن! چون جوابو میدونستن ولی راه حلو نه!

پس همینا که به قول خودت بازی بلد نیستن زدن همر و کپ شمارو پروندنو اینقد روشون دیوار شدی سیزیُف جان؟

شما که ماشالا ماشالا یه نقد خرد کانت رو رفرنس میکنی وسط فروم تراوین زشته اینقد راحت خودتو نقض کنی

گفتم ده بار دیتا اصل اولیه کاره وقتی آنالیز درست نباشه روشون همون در حد دیتا میمونه،

خوب الان دو تیم باید هر کدوم 5 تا پنالتی بزنن. باید بگم که هر تیمی که پنالتی ها رو ببره یعنی این که بازی رو برده و هر تیمی هم که ببازه یعنی اینکه بازی رو باخته!

ج.خ

پ.ن: وقتی حساب کتاب میکنی بهتره بگی شرق سی برابر شما همر داره و چهار برابر شما دف داره.. خودتو به در و دیوار هم بکوبی نمیتونی کسی رو تحریک کنی..

پ.ن: ازون جایی که یه نفر که قصد ریپلای کردنشو ندارم فاز جان اسنو برداشته لازمه بگم برای ما که یه بار هم سریالو کامل ندیدیم جان اسنو مرده..

مدعی حکومت لنیستر های با اصالت بدون جادو جمبل هستن.. و البته وایت واکرا اژدها و جادوگرا و ملکه های تخم گزارو سامان بدبوی و تخت پادشاهیش و این خرافات تسلیم قدرت میشن..

پ.ن:فروم را مثل بازی براتون جهنم میکنیم.. اگه نتونستیم هم میگیم مدیر فروم و مولتی هانتر باید رسما عذرخواهی کنن وگرنه حذف میکنیم

یا یه نمونه دیگه سرور 6 راند یک ای ار یه پسری بود به اسم no mercy ایشون اون سرور با یه مازیار نامی (با مازیار تری دات اشتباه نگیرید) holy motors کودتا کردن تو جنوب شرق و همین اقا محمد بایگوش و محمد تارانتولا و خیلیای دیگرو از لیدری کشیدن

به به

اول از همه متاتون رو تبریک میگم واقعا از صمیم قلب. اتفاقا ترکیب تیم تایگرز و کلاهبرداران و پیشوا و لویال به نظرم ترکیب جالبی میشه.. خدارو چه دیدی شاید یه سرور دیگه رفتید یه ساید و اسم اتحادتون شد سوپر مگا اولترا مسترز.

اتفاقا اون سرور من و مازیار گاد روی اکانت HOLY MOTORS
    بازی میکردیم و کاملا از جزییات این خزعبلاتی که سرهم کردی اطلاع دارم.. کاری به نتیجه و علت و پیامد و .. اون کودتا ندارم ولی تا جایی که یادمه کسی به اسم شما تو جنوب شرق بازی نمیکرد.. در نتیجه شما توی متای سه به یک علیه ج.ش داشتی شمشیر میزدی..

حوصله خوندن پست های قبلیتو ندارم .. اما همین کافیه که حق استفاده از کلمه بالانس رو نداشته باشی..

ولی یادتون باشه که شما در اخر چیزی جز مستعمره نیستین

بله.. بله .. زیر دستای سامان بدبوی که تا دیروز کتیبه هاتونو میومدید فی میدادید تو دیسکورد امروز کلمات جدید یاد گرفتید؟؟

هرچقد هم مستعمره مستعمره کنید .. هرچقدر هم رفرنس از کتاب ها و فیلمای دوزاری و زرد بریزید وسط فروم.. یه چیزی به اسم "اصالت" رو تحت هیچ شرایطی نمیتونید کسب کنید..

اگه میبینی نشستیم مثل روز اول داریم انرژی میزاریم و حتی تعادل کم نشده (از یه ورمون چیزی کم نشده) به خاطر اینه که میدونیم لیدری تصمیم این متای شرق رو گرفته که توی این بازی "اصالت" داره.. در نتیجه میشه به حرفای این لیدر "اعتماد" کرد .. این واژه ها برات غریبه قاعدتا چون ته لیدری که قبولش دارید سامان بدبوی ساید فروش بوده..

الانم این حجم فشار که روته رو نگه دار چون هنوز اول بازیه... اگه شخصا ذره ای هم ته دلم کم شدن انگیزه به خاطر این متا بود بعد از خوندن پستای فروم طی این مدت به شدت انگیزم برای جنگیدن واسه متای شرق و زدن دریاچه مصنوعی تو خاک پرادعای جنوب غرب با چنگ و دندون بیشتر شد..

راجع به بالانس هم اصلا هیچی بالانس نیست.. اصلا قابل قیاس نیست هیچ چیز شرق با ۴ تا سامان بویی جنوب غرب.. ولی خوب همینه که هست.. میتونی بلند تر داد بزنی

پ.ن: خوشحالم تو جبهه زردا نیستم

پ.ن: هشتایی جون میدونم این فرومو میخونی.. منو عروسیت دعوتم کن

فروم را علاوه بر بازی، جهنم مدعیان می سازیم...

از پلن «جهنم سازی فروم، مثل بازی» مغز های متفکر مثلا پشت پرده جنوب غرب در عکس زیر رونمایی شد

6p0_untitled.bmp

وظیفه اجرای این پلن طبق معمول بر عهده مزدوران لویالیتی بود که مثل پلن های داخل بازی کاملا مشخصه که پلنر ها جفتشون دور یه میز میشینن :))

پ.ن:مدیر محترم انجمن، مزدور به معنای اجرت بگیر است لطفا توهین تلقی نشود

پ.ن: نازی هایی رو تصور کنید که با سلام نظامی معروفشون دارن bella ciao میخونن تاثیرات فیلم گیشه ای دیدن رو فاز ریتالینه اینا..

پ.ن: رضا جون بهم رسیدیم بالاخره

متاسفم اومدم اینجا بازی کنم

هنر تشخیص تارگتهارو که در جریان هستید

بله بله، من بودم وقتی زنگ زدن گفتن کینگ ام ام ای ریله متاسفانه دف هم اندازه کافی نداشتیم، اد شد،

لطفا زودتر تشریفتون رو از فروم و سرور ببرید، دفعه بعدی ام اگه وسوسه به بازی شدید برید تو یه سرور و ساید بیابون که فقط خودتون باشید

لطفا زودتر تشریفتونو از این سرور ببرید وبه علت سرما در رو حتما پشت سرتون ببندید، فقط دوباره حرفتون دوتا نشه.

میدونید فرق اسپید ترا با سایت های مشابهش چیه؟

من یه بار رفتم فروم اونا دیدم همه دارن قربون صدقه هم میرن..

از مدیر سایت تا پلیر همه داشتن از هم تشکر میکردن..

اما میام اینجا میبینم هادی داره وسط فروم عربده میکشه!

قاعدتا به منی که زمان قابل توجهی از نوجوونی و جوونیم تو گیم نت ها و قهوه خونه ها و محیط های مشابه سپری شده

هیجان بیشتری میده دنبال کردن روند و اتفاقات بازی.. اگه قرار نبود تو بازی این حواشی باشه شخصا ترجیح میدادم

بازی نکنم...

پ.ن: ما هدفمون از بازی دورهم بودنه و برد و باخت مهم نیست و این جانماز آب کشیدنا