Posts by KomatsU

با سلام خدمت دوستانه عزیز

با توجه به اتفاقاتی که تا الان افتاده بنده به همراه چند تن از دوستان در ساید جنوب غرب بازی میکنیم.در خدمت ساید
    امید وارم که بقیه ساید ها هم منسجم و قوی ظاهر بشن دوستیا سرورا ای ار رو بیارید اینجا دشمنیا رو نیارید بذارید همون جا باشه
    هیچ دشمنی با هیچ ساید و بازیکنی نداریم.

رضا جانه انزلی شما تاج سرید خیلی دوست داشتم کناره شما بازی کنم.فرزاد و احمد اف بی ای هم واسه ان ای تلاش میکنن امیدوارم ان ای با حضوره تیم شما و فرزاد قدرتمند تر از سابق بشه

muhamad.komatsu

با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده به همراه چند تا از دوستان نرمال باز این سرور تصمیم گرفتیم که شمال غرب بازی کنیم از تمامی دوستانی که میخوان شمال غرب بازی کنند کمک میخوایم واسه جمع کردن ساید و بستن یک ساید خوب
    هرکسی هم لیدری دوست داشت البته با پیش فرض اینکه یه بابای گفته باید ببری تا لیدریت مقبول حق تعالی قرار بگیره بیاد لیدری کنه ما اینجا پلیری بیش نیستیم اومدیم بازی کنیم خوش باشیم.

muhamad

سلام مجدد
    دوست عزیز شما اینجا کفه فروم دراز کشیدی که از دوستات حمایت کنی نه بازی کنی؟
    بجای این حرفا برو یخورده دف بکش وقتی اتک اومد روتون زنگ نزنید التماس کنید که شما رو هر جور بندازن پایین چار چنگولی فرود میاید
    شما یا کلا فارسی بلد نیستین بخونید یا هرچی من بگم دوست داری برداشته خودتو بکنی
    من گفنم جلوی جمع نباید میگفتم در اینکه لیاقتشو داشته شکی ندارم چون خیلیا توی اون جمع نمیدونستن داستان چیه ولی خودش که میدونست با بغض حرف میزد مثل شما که الان با کینه تایپ میکنی

خدا رو چند هزار مرتبه شکر یه سریالی پخش شد توی ایران که شما یاد بگیری جدال احسن چیه و به معلوماتت اضافه شد و به من توصیه میکنی به شدت پرهیز کنم چشم استاد ولی اونی که بی دلیل و منطق صرفا تفکر دگم ه خودشو میخواد با حرافی و اراجیف بافی به کرسی بشونهه شمایی که نه سره پیازی نه ته پیازی نمیدونی چی بوده چی شده میای اینجا واسه به قول خودت که مردمو این شکلی میبینی عوام خطاب میکنی بلغور میکنی
    به بلغور کردنت ادامه به دوستاتم زنگ بزن بیان لایکت کنن شب مثل یه بچه اروم بخوابی میدونی که من و لایک نمیکنن به قول مدیر فروم اونوریت من شبا خوابم نمیبره 27ساعته شما مثل یه بچه ارروم میخوابی.
    شما تا 24ساعت فرصت دارید بریزید اینجا فله ای دسته همو بگییرید هل هله و شادی کنید ولی چیزی از اصل داستان دروغ گویی وخاله زنک بازی دوستتون کم نمیکنه.

سلام
    تمامی بحث ما اینجا انگار اینه که شما با تلاشی مذبوحانه سعی در پنهان کردن حقیقتت داری و حقیقت چیزی نیست جز اینکه شما ضعف دوستتون رو بهتر از من میدونید ولی میخواید پشت کار من مخفیش کنید اینکه به قول خودتون سن و سالی ازش گذشته میتونه به سبکی و فرمایگی بشینه اراجیف به هم ببافه و دروغ بگه صرفا به این خاطر که با من مشکل داره و همون مشکلش که یکی از دوستانتون اشاره کرد البته به اشتباه فکر میکرد من آدم کسیم و اجیر شدم ساید رو به هم بزنم و هنوز با وجود اینکه خیلی ها بهش گفتن اشتباه میکنی بر اشتباه خودش استمرار میکنه بوجود اومده
    خیلی نمیتونم با شما بی پرده حرف بزنم به این خاطر که بعضی بحث ها و حرف ها جاش تو فروم نیست
    شما منو یاد پرنس میشکن میندازید تو کتاب معروف داستایفسکی به اسم ابله که بی حد به ادمای دورش اعتماد داشت
    چرا فکر میکنید من اصرار دارم بگم کارم درست بوده خیر بنده نباید جلوی جمع همچین برخوردی میکردم ولی به این فکر میکردم که دوست شما وقتی جلوی جمع میشینه پشت سره من و خیلی های دیگه دروغ میگه و تفکرات مریض و اشتباههه خودشو به همه نصبت میده لازم دونستم جلوی جمع جواب کاراشو بدم که همون طور که بد دهنی یه خصیصه بده انسانیه خاله زنک بازی و دروغ گفتن به همون اندازه یه خصیصه بده انسانیه
    شما میدونید دوستتون بی پروا و به شکل عجیبی این کارو میکنه یا از این خصیصش اگاهید و هیچی نمیگید که بت درست کردید و حاضر نیستید ایراد ه دوستتونو ببینید یا اگاه نیستید که ایراده بدتری بهتون وارده که همه ی این بحث رو در صورت عنوان مستتر میکنه پس من دیگه نگم
    شما و دوستاتون که مییاید اینجا به قول خودتون لایک میکنید و مقبولیت همدیگه و تفکرتون که بعید میدونم تفکری داشته باشه بالا میبرید و منو بی اعتبار می کنید خیلی با هوش خیلی زیرک خیلی با حالید ولی پشیزی واسه من اهمیت نداره.
    شما سعی کنید تلاش کنید خودتون باشید ولو بد باشید از نظر بقیه ذره ای از خوتون توی رفتارتون نمود پیدا کنه نه تقلید و ملعبه بودن من شما رو به جایی دعوت نمیکنم ولی اگه میخواید از صحت و سقم حرف های دو طرف اگاه بشید میتونید یه سر بیاید تیم اسپیک بشنوید نه اینکه لم بدید پشت کیببورد همه چیزو قضاوت کنید.
    دوست خفنه من که دنبال ادرس میگردی تو همین جوریشم مارو کشتی عزیزم نمیدونم کجا بودی کی بهت گفته من با معشوقه های زیوسیت برو بیا داشتم ولی الان اظهر و من االشمس ه که کی با کی بده بستون داره شما اکانتتو بکش بالا مرد زوده واسه کری خوندن
    رفتاره ادما موید تفکراتشونه نه حرفایی که میزنن

بحث ندارم باهاتون زیرا حرکتتون فوق العاده چیپ بوده و هیچ جای دفاع وجود نداره همین قدر که هیچ کس نه به خودش اجازه میدهد نه رویش میشه از این ناسزا گوییتون حمایت و دفاع کند اگر همچین کسایی وجود داشته باشن واقعا دوست دارم بشناسمشون به حدی کوچک هستید که جای شرمساری حرکتتون را تایید میکنید . دوست عزیز سکوت اختیار کن و هم نزن

معنی جدی نگرفتن بازی هم فهمیدیم :D خداروشکر زیاد جدی نمیگیرید بازی را و فان بازی میکنید مگرنه دست به گلنگ توی خیابان دنبال ملت میگشتی هه هه

سلام
    آدمای کوچیکی که نمیدونن چی درسته و چی غلط ه از نظر خودشون مثل شما دنبال این هستن بقیه تاییدشون کنن من نیازی نمیبینم کسی بیاد از من دفاع کنه
    اون حرف هایی که دوستت شنید جواب کاراش بود
    جواب شما هم همین جاا میدم که از بقیه بالا میرید خودتون سره سوزنی اسقلال فکری نداری حتی نمیدونی داستان چی بوده فقط بلدی بیای اینجا از دوستت حمایت کنی
    درک کن همه مثل تو کوچیک نیستن همه مثل تو اون دوستت نیازی نیست به کسی وصل باشن تا مقبولیت داشته باشن من نیازی به این جور کارا ندارم
    خلافف شماا خوب بلدم یه بحث رو چجور پیش ببرم ولی شما که شعور داری و حرکاتت بیگ و خفنه بلد نیستی 4تا کلمه کناره هم بچینی

گفتم که این بازیه ولی سوای بازی حرف امون و کارامون شخصیتمونه ولی شما حتی سواد فهم کلمات ساده هم نداری میای اینجا انگشتاتو میذاری رو کیبورد از نظر خودت واسه من کمدی الهی دانته رو مینوسی
    برو مرد کمتر منو بخوندن به قول لورکا به هیابانگ شور انگیز حسرت مخور بخسب

سلام
    اینکه بنده رو فراری و واندر حذف کن خطاب مییکنید 2 حالت داره یا به چیزی که میگید اشراف ندارید مثل همون دوستون یا کلا روحیه مغرضانه حرف زدنتون غالبه به گفتن حقایق
    اگر ترواین واسه شما یه زندگیه که آرزوها و رویاهاتونو توش پرورش بدید واسه من یه بازی که میام واسه کیفیت بازی میکنم نه بیشتر کتمان نمیکنم که ناراحت میشم ولی شما سروری رو بازی نکردید که بخواهید بازی رو زیبا کنید بازی کردید که ببرید به هر قیمتی
    این به هر قیمتی بردن واسه من بی معنیه ولی واسه شما به شدت مهمه هرجایی بازی کردم طرح و برنامه هامو دنبال کردم و اصلا ادمی مثل شما واسم مهم نبوده و خللی تو کارم بوجود نیورده اگرم بحثی بوده درونه ساید بوده که خلاف اون دوست پر حرفه خالی از عملتون من علاقه ای ندارم بحث های درون ساید رو به فروم بکشم برای بزرگ جلوه دادن خودم
    بله بنده باختم بازیه سروره یک رو ولی چیزیو که میخواستم بهش رسیدم به همه ی اون دوستان که بنده در معیتشون بازی کردم گفتم که هدفم چی بود.
    لیاقت هر ادمی رو خودش تعیین می کنه لیاقت کسی که میشینه این و اون حرف هایی نادرستی رو میزنه که هیچ اطلاعی نداره ازشون فقط یاد گرفته چشمشو ببنده و دهنش رو باز کنه حرف نا مربوط بزنه همینه که یه جایی باید بفهمه کارهای ما عواقب داره و ما بعنوان یک انسان بالغ باید اینو بپذیریم که حرفی که میزنیم یا باید بر پایه واقعیت باشه و اطلاع ازش داشته باشیم یا دست از یاوه سرایی برداریم نمشه واقعا یه آدمی به سن و سال این آقا بشینه این و اون ور راجب بقیه حرف بزنه وقتی خودشونو میبینه شروع به بی تفاوتی کنه شاید بعضی از دوستانه قدیمش مراعاتشو کنن ولی من حاضر نیستم آدم دورویی مثل این ااقا به خودش اجازه بده بدون دونستنن چیزی از من بره یاوه سرایی کنه
    این یه بازیه ولی کارایی که ما میکنیم حرف هایی که ما میزنیم شخصیتمونه اونا دیگه بازی نیستن شما نمیتونید به بقیه توهین کنید و به بقیه دروغ ببندید بگید بازیه فقط
    راجب شخصیت من حرف زدید لازم میدونم جوابی بدم که متوجه بشید
    هر انسانی یه مود شخصیتی داره که دارای بال های متفاوتی هم هست مثلا خشکه منطق دارای بال مراقبه و این رو اصلا توهین حساب نمیکنم بیشتر از نظر من ضعف اطلاعات هه
    بله بنده یه شخصیت دارم که در بعضی از مواقع بستگی به شرایط بال های دیگه خودشونو نشون میدن ولی قالبا شخصیت اصلی سره کاره و کارا رو پیش میبره مثل من که خشکه منطقه
    اصولا همه ادما همین هستن از نظر روان شناسی مگر اینکه شما ادم نباشید البته معذرت میخوام
    بنده تحصیلات اکادمیک روان شناسی ندارم صرفا مطالعه آزاد بوده گفتم که در جریان برخورد های انسان های دور و برتون باشید نه اینکه اگر کسی کاری کرد به یک چشم ببینید.

موفق باشید.