Posts by Vehun

ناصر جان من نه با نمودار کار دارم نه با حساب کتاب های قبلی ، هر کی قرار باشه متوجه بشه میشه ، نخواد متوجه بشه نمیشه

اما عزیز دلم وقتی میگیم هفته سوم منظور روز 21 بازی نیستا ، روز 16 بازی میشه! سرور اگه اشتباه نکنم جمعه غروب شروع شد و یکشنبه شب هفته اول تموم شد !

هفته سومت قبول ، طبق همون حرف خودت تروپ تولیدی هفته سوم میشه 22350 گرزی ، 5450 شوالیه و 1015 کاتا
    چقدر با همر مورد بحث اختلاف داره؟

7650 گرزی 1541 شوالیه و 200 کاتا

خوب فرض رو بگیریم اینا در هفته دوم (روز سوم الی دهم) ساخته شدن و با اصطبل و سربازخونه کوچیک که منابع کمتری میخواد

همین تروپ بیش از 5342918 منابع لازم داره برای ساخت ، در حالی که غارت یویو در هفته دوم قطعا کمتر از پنج میل بوده
    مصرف گندم هفته دوم رو هم حداقل هشتصد هزار تا یک میل در نظر بگیر ( ساعتی زیر پنج کی چون فرض رو بر این میزاریم که این تروپ در انتهای هفته با سرعت بیشتری ساخته شدن و گندم کمتری مصرف کردن)

شما فرض رو بر این گرفتید که اول هفته سوم همه زیر ساختا اوکی هست ، پس باید در انتهای هفته دوم خرج زیر ساخت رو هم دربیاره دیگه ، درسته؟
    زیر ساخت اون همر( اصطبل بزرگ ، سربازخونه بزرگ ، سربازخونه،اصطبل،کارگاه ،دارالفنون و...) در کمترین حالت حدود پنج میلیون خرجشه .
    خوب تا الان منابع مورد نیازمون شد بیش از ده میلیون در حالی که غارت هفته دوم زیر پنج میلیون بوده!!

حالا دیگه با مخارج کراپ اپ کردن و عمارت قهرمان و اوسیس و بالا اوردن کپ و ده سوم و چهارم و... که همشون تو همون هفته رخ داده کاری نداریم

این صرفا در جواب ناصر عزیز بود که از آخر حساب کرده بود وگرنه این روش محاسبه از نظر من غلطه

دوست عزیز وقتی ۸ موج کاتا زده شده یعنی هدف تخریب دهکده نبوده

مورد اول در مورد پخش همر ها فکر کنم اگر توی آبادی هاتون جاسوس میزاشتین همر پخش نمیشد ;) مورد دوم اصلا قصد بدی نداریم عزیز دل اتک های ما صرفا به خاطر فروم نویسی های شماست پست هاتون کاملا جنبه تخریبی سایدی داره و این نشان از هدف خاصی هست اما اگر هدفتون این نیست و حاضر به واگذاری هستین ما واقعا مشتاقیم چراکه ما هم نه سرمون درد میکنه نه دنبال داستانی هستیم این وظیفه ماست که ساید رو برای پلیر ها امن نگه داریم و فکر میکنم شما هم این رو درک میکنید.

سلام پارسا جان

دو تا 24 ویو کاتا ( البته کاتاها باید الانا برگردن و حدودا یک ساعت دیگه تایم لانچ مجددشونه اگه بچه هاتون یادشون نره!) برای اینکه گفتم سیاست ندارید و جز خودتون هیچ کس رو نمیبینید؟ حالا خوبه این مسایل بعد نامه نگاری های شما و حملات کلاهبردارای عزیز اومد تو فروم ، خدایی نکرده اگه ما شروع کننده مجادله بودیم که الان با مامور دم در خونمون بودی:دی عالی هستی عزیزم
    پس نرخ انتقاد تو مجموعه شما اینه؟
    قبلا چون اینقدر مولتی نبود آدما گاهی به کمک هم نیاز پیدا میکردن اما الان ماشاالله همه رو پای خودشون وایمیستن ، پیشرفت خیلی بزرگیه.کل ساید میخواد ششصد هفتصد تا اکانت باشه ، بیش از دویست تاش با پاپ 2 و بدون استفاده هستن ، چهل پنجاه تاش هم که کلاهبردارای عزیز هستن.میمونه چهارصد تا نهایتا. خود شما وقتی برای همر دیفالتت ده تا مولتی استفاده میکنی قطعا وقتی بخوای همر واندرزن با کتیبه بکشی دو برابرش رو لازم داری ، بیست تا هم برای دف شخصی شد چهل تا.ده نفر جمع میشیم هر کی سی چهل تا اکانت میکشه میشیم یه ساید خفن بقیه هم برن پی کارشون!
    (البته تا جایی که خبر دارم این موضوع تو همه سایدا هست اما خوب جنوب غرب سر اتفاقات اخیر بولد شد)
    برای دک کردن ما بهونه الکی نیارید ، اول میگی مجهولید ، بعد میگی جاسوسید ، معرفی هم که میکنیم تهش میگی اصلا بدید پیف پیف:دی
    واقعا مرزهای جدیدی تو سیاست پیش روی خلق گشودی ، دمت گرم!

خداروشکر مشخص شد این سرورها نه مولتی هانتر دارن ، نه پانیش دارن فقط جنگ اعداد و پوله

از همه دوستانی که تو این دو روز بهمون لطف داشتن خیلی تشکر میکنم ، باور کنید اصلا قصد و وقت جدی بازی کردن نداشتیم وگرنه از قبل اعلام میکردیم و کنارتون میبودیم.
    خواستیم یه ماه بی سر و صدا بازی کنیم که صداش بیشتر از هر زمانی در اومد:دی

پی نوشت:
    از اون دوستانی هم که تو سرورهای قبل خاطره خوبی با ما ندارن هم یه شاخه گل طلبشون.بالاخره ممکنه بنا به اقتضای شرایط سرور و مواردی که ممکنه خبر نداشته باشید اتفاقاتی پیش بیاد.مثل این سرور که علیرغم اینکه پارسا پسر گلیه اما من در آینده ازش به نیکی یاد نمیکنم:دی همچنین گوگولی عزیزم

نمیدونم ته داستان ما تو این سرور چی میشه ، هر چه پیش آید خوش آید . شاید قیدشو زدیم رفتیم ، شاید موندیم فعلا الویت اینه که کپ در مقابل هجوم همه جانبه دوستان صفر نشه :دی

فونتشم یکم بزرگ گرفتم تا جوابی به حملات پارساشون بدم، تروپ که نداریم فونت درشت میکنیم:دی

من نگفتم که من زودتر از شما کپ گرفتم یا چیز دیگه . درسته من کپ ۷۵ درصد رو گرفتم که بخوام کپ شما رو کاتا کنم و کلا اکانت رو عقب انداختم تا زودتر کاتا رو اوکی کنم .و اینکه دست کم گرفته بودمتون چون تو این مدت نه یه اسکات از من که ۳ خونگیت کپ زدم کشیدین و نه یه اسکات از گیم اور که یه خونگیت ده زده بود پس زیاد رو تایم ها حساسیت به خرج ندادم . و همین اشتباه من بود که باعث شد الان کسایی که اوج خلاقیتشون زدن مولتی های خودشون و در آخر سر هم لانچ کردن یه همر به واندر و یا ترشی انداختن همرشون هست بخوان بیان در مورد پلن زدن ما صحبت کنن و مسخره کنن .
    امروز صبح باعث شد حداقل ۴ نفر از این تایم سرور لذت ببرن و همین برای من کافیه

با این حرف شما به چند تا نکته پی می بریم

اول اینکه مجموعه شما هیچ تمایلی به صلح یا جذب ما نداشت .وقتی لیدر یک مجموعه برنامه اکانتش رو بر پایه کاتا کردن یکی میچینه هیچ وقت نمیره باهاش مذاکره کنه.
    اینکه بگید من فلان مختصات رو دوست داشتم اما چون نتونستم بگیرم طرف رو کاتا میکنم عین خود خواهیه.

دوم اینکه ما علیرغم این حرکت شما هیچ عکس العملی نشون ندادیم ، نه اتکی ، نه حتی اسکاتی ما با پرچم سفید وارد بازی شدیم اما شما در جواب میخواستی ما رو صفر کنی.

سوم اینکه شادی دل چهار نفر به قیمت آسیب به ساید ، بولد شدن تو فروم ، عقب افتادن چندین اکانت و... بود.قرار نیست اگر شما از چیزی لذت میبری بقیه هم لذت ببرن.

نکته اخر: شما با سارنگ رفیقی درست اما دلیل نمیشه همه چی رو بر پایه رفاقت بچینیم .چون فلانی رفیقمه نمیزنم اون یکی رو چون نمیشناسم میزنم.

درسته من بهت زنگ زدم و دعوتت کردم که این سرور بیای بازی کنی .ولی تو هم جواب منو ندادی وقتی یه نفر که نمیشناسی تو ۳ خونگیت کپ ۱۵۰ درصد داشته باشه چکار میکنی ؟

من بهت گفتم که اومدم اسپیدترا رو از خاله بازی در بیارم و مثل تراوین بهش هیجان بدم .

حداقل اینقدر رو حرفم بودم که فعلا یه شب هیجان انگیز برای تیم مدافع و تیم خودم ایجاد کرده باشم
    و همین برای من پیروزی هست تو پلن . وگرنه از قدیم گفتن نیرو ساخته میشه برای کشته شدن . حالا چه بهتره که این در راه هیجان باشه

ناصر عزیز ، برادر بزرگوارم

فکر کنم کلا موضوع رو اشتباه داری میگی! بنده فکر کنم نفر یازدهم یا دوازدهم سرور ده دو زدم و شما یکی دو روز بعد من ده زدی.حتی ما خیلی تعجب کردیم که چرا ناصر کپشو 75 درصد گرفته در حالی که 125 هنوز خالی بود.

دقیقا این موضوع برعکسه.بچه های ما کپ هاش رو گرفته بود.شما بعد یکی دو روز اومدی 3 خونه ای بنده کپ گرفتی ، چند روز بعد هم ده دو گیم اوور رو اوردید یک خونه ای کپ من زدید فقط برای کاتا کردن من.
    هیجان دوست داری قبول ، زدی نوش جونت اما این باید گلایه ما باشه که چرا شما اومدی چسبیده به ما کپ گرفتی نه شما!

مجید جان میدونم که از دفعه قبلی که باهم بگو مگو کردیم دلخوری ولی من با شما مشکلی ندارم هرچی بوده گذشته حالا اگر توی دلت مونده و خودت یا رفیقاتو فرستادی اینور خرابکاری اصلا مشکلی نیست چون ما از اینجور چیزا کم نداشتیم و از همش هم گذر کردیم چیز تازه ای نیست. ولی به نظر من نیازی به این همه وقت و هزینه نبود.

من هر چقدر فکر میکنم کی میتونه ما رو فرستاده باشه برای خرابکاری جز مولتی هانتر چیزی به ذهنم نمیرسه:دی
    هیچ کس از ما دل خوشی نداره فکر کنم. ما تو سایدای دیگه یاری نیافتیم که اومدیم جنوب غرب

شاید بهتره معرفی کنم دوستانی رو که حداقل قبل تهمت زدن یکم فکر کنید

سارنگ و علی رو که قاعدتا باید بشناسن اکثر دوستان
    بچه های گل تیم پینوکیو ( حسین ، ایمان و پوریا)
    بنده که کوچیک همتون محمد هستم اکانت های قبلیم تو امضام هست

ما نه شاخیم ، نه توتالیم ، نه پرو پلیریم ، نه معروفیم ولی فکر نکنم صحیح باشه هر چی به ذهنتون میرسه بنویسید.
    پارسا جان خیر سرت توتال سایدی
    گفتی تو نامه ندادی ، درسته ولی کاش تو نامه میدادی
    تو یه کله شروع کردی به اسکات کشیدن دقیقا مثل این پستت که همون شروع کردی به حمله کردن به بقیه.دریغ از یه جو سیاست ، برای طرف مقابلت ارزش قائل باش کسی که میاد سریع ده دو میگیره ، خوب اکانتش بالا میاد و... حداقل یه درصد فکر کن شاید پلیر خوبی باشه.چرا خودتون رو تو یه دنیای ماها و اوناها حبس میکنید؟چرا فکر میکنی همه اون افراد دور و برت هستن و بقیه حق حیات ندارن؟ چرا ما رو به ربلز دعوت نکردید؟ چرا از همون اول شروع به هجوم کردید؟ نامه ای که ربلز برای ما ارسال شد اولا بعد از حملات و جاسوسی های شما بود دوما اصلا دوستانه نبود.
    اگر قبول کنیم که ربلز با کلاهبردارا نیست اوضاع خیلی بدتر هم میشه.یعنی شما تو اون اتحاد به اون بزرگی کسی رو نداشتید بگه حاجی خرت به چند؟؟ چرا فکر میکنید هر کی تو تیم شما نیست هیچی نیست؟؟
    ما که قید این سرور رو زدیم ، گلدامون تموم بشه احتمالا رفع زحمت میکنیم ولی عزیزم این راه و رسم توتالی نیست

پی نوشت: حالا میخواید بزنید بزنیدا ، یهو دیدی گلدمون دیر تموم شد بعد شاکی نشید چرا نرفتیم:دی

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    امیدوارم تو این روزهای نه چندان خوب حداقل این بازی باعث بشه یکم از ناراحتی ها دور بشید

حاشیه نمیرم و مستقیم میرم سر اصل مطلب

به خاطر رسیدن آخر سال و کم شدن مشغله های کاری با چند نفر از دوستان تصمیم گرفتیم تو سرور جدید تراوین رجیستر کنیم و یه تجدید خاطراتی داشته باشیم.به خاطر خاطرات خوبی که از اخرین سروری که بازی کردیم ( آخرین سرور اسپید ir و اتحاد بریو) مجددا اومدیم تو جنوب غرب و مشغول بازی شدیم.
    وقتی با تیمهای حاضر در ساید آشنا شدیم چند تا نکته توی ذوق میزد
    اول اینکه انسجام خاصی تو ساید نمیدیدیم ، ربلز ، کلاه برداران ، پیشوا و... که ماشالله همشون هم توتال لیدر و تا نیم قرن تجربه بودن و اصلا مشخص نبود کی توتاله ، کی شوراست ، اصلا مسئولیت ها تقسیم شده ، نشده !
    بعد اومدن دیدیم کلا قوانین جنوب غرب تغییر کرده ! قدیما اوایل سرور میگشتن دنبال پلیرهای خوب ، جذبشون میکردن ، مسئول عضو گیری داشتن و... ولی الان انگار قبل شروع سرور خاک رو تقسیم میکنن و هیچ کس جز خودشون حق بازی نداره!
    اول بازی یه دوستی از کلاه بردارا بهمون نامه داد که اینجا چه میکنید؟ گفتیم والا وضعیت اینه منتظریم ببینیم تکلیف ساید چی میشه که جواب داد ساید یکدسته ما همه با همیم یا تسلیم بشید یا میترکونیمتون:دی که البته از همون روزهای اول همیشه اتک های دوستان روی اکانت های ما بوده ولی ما هیچ واکنشی نشون ندادیم
    دیشب هم یه دوستی از ربلز نامه داد و خودش رو مسئول پاکسازی ساید معرفی کرد اما تو لیست مقامات که چیزی ندیدید ولی به ایشون هم عرض کردیم داستان چیه اما ایشون که کلا دیدگاهش امنیتی بود در اقدامی قابل تحسین تمام تئوری های توطئه رو یه دور مرور کرد و انواع اتهامات از قبیل نقشه برای زدن کتیبه ، نفوذی ساید دیگه بودن و... نثار ما کرد.ما هم دیگه گفتگو رو ادامه ندادیم که دو ساعت بعد حملات دنباله دار و مخوف کلاهبردارا شروع شد ، اول کپ یکی دیگه از بچه ها رو زدن بعد هم نوبت به بنده رسید.

این کل داستان ما و جنوب غرب بوده تا الان . البته من به هیچ وجه بچه های جنوب غرب رو مقصر نمیدونم ، اتفاقا پاکسازی اول بازی لازمه موفقیته اما اون چیزی که منو آزار میده و مجابم میکنه وارد تیم های حاضر در جنوب غرب نشم نداشتن سیاسته.
    تیمی که نمیتونه با پلیرهای سایدش رفتار درستی داشته باشه ، آداب اولیه مذاکره رو بلد نیست ، به صرف داشتن پلیر بیشتر و زور بیشتر میخواد از موضع بالا صحبت کنه ، قبل اینکه طرفش رو بشناسه اول بهش حمله میکنه و... در ادامه قطعا به مشکل خواهد خورد و زحمات پلیرهاش رو هم ممکنه به هدر بده.

دوستان جنوب غربی لطفا از توهم تئئوری های مخوف امنیتی در بیاین.ما چند تا پلیر هستیم که سیاست ها و رفتارهای شما رو نمیپسندیم.بدون متهم کردن بقیه هر طور مایلید رفتار کنید ، بیاید صفر کنید ، چیف کنید و... که قطعا هم میتونید پنج تا اکانت که بیشتر نیستیم! اما اینکه بیاید ضعف خودتون رو پشت تهمت زدن به دیگران قایم کنید درست نیست.

پی نوشت: درسته حرف نمیزنیم اما تمام عزیزانی که توفیق دارم کنارشون بازی کنم افراد بزرگ و سرشناسی هستن و فقط دوست ندارن اسمشون ذکر بشه.لینک ها هم به دست مجید عزیز رسیده و هم ممکنه خیلی دیگه از دوستان سایدهای دیگه و یا حتی دوستان جنوب غربیمون دیده باشن .ما تراوین رو به دید بازی میبینیم و هر چیزی که به نظرمون جالب باشه با دوستانمون به اشتراک میذاریم.