Posts by urgot

آرمین جون عزیزم راستش من امروز صبح چهل تا اکانت توی شمال شرق ریجستر کردم هروقت پیداش کردی بیا پیوی لیدرامون صحبت کن مچمو بگیر البته اسمارو به لیدرا نگفتم :دی

این حرفت ۲ حالت داره آرمین، یا اینکه تو بزرگتر سایدت نیستی :دی یا اینکه کسی تو سایدت به حرفت احترامی قائل نیست که خب لیدرا واسه همین اومدن تو تراوین که تکلیف سایدا مشخص بشه باهمدیگه و بدونن چند چندن و اینکه یه بزرگتر ساید :دی از اتفاقات توی سایدش هیچ خبری نداشته باشه فکر نکنم جالب باشه؛ بگذریم...

سلام به به آقا رضا

هرچی امید بهم گفت چیزی نگم ولی نتونستم:

عزیزم شما تو یک خط خودتو نقض میکنی میای آرمینو زیر سوال میبری در صورتی که امیدم زیر سوال بردی شما به قضیه اکانتا اینجوری نگاه کن یکی مثل خودت هست که هرچی بهش میگه شیطونی نکن خودش میره پست میزاره :))
    دوستان فکر کنم یه داستان غلطی تو سایدا افتاده فکر میکنن (اشاره به ساید خاصی نداره) شمال شرق میترسه
    شمال شرق از هیچ سایدی نمیترسه سعی کنید کمی منطقی برخورد کنید

پ.ن:خوب دیگه خسته شدم :D

سلام و خسته نباشید
    عزیز تیم شما کلا سطح فروم رو خیلی داره پایین میاره احتمالا چون شما تو دات کام نمیتونستی پست بزاری اینجا داری خودتو خالی میکنی
    عزیز شما فقط فروم خیلی بی مزه کردین هر دفعه میایم میبینیم 2 صفحه ادب و تربیت و نداشته هاتون همش کف فروم میریزه
    کلا کارتون شده تهمت و حرف های بی پایه و اساس من از مدیران محترم فروم حسین (تی ان تی) و هر عزیز دیگه ای که دسترسی داره کمی پست های بی مفهوم کل کل های کاملا اسپم رو از این فروم حذف کنه که چند نفر که میخوان فروم بخونن با پست های بی سرو ته مواجه نشن من به همه بچه های خودمون گفتم فردی که چشماشو میبنده و جیغ جیغ میکنه ارزش کل کل نداره تو هزاریم جوابشو بدی اون نمیشنوه و کار خودشو میکنه پس خودتونو در سطح این افراد پایین نیارید
    این آخرین پست من در جواب کودکان کلاهبرداری بود

پ.ن:امیرعلی ابدوالوهاب چی شد؟
    پ.ن:سارنگو میزنید ؟ سارنگ اگه میومد ان ای گل بارونش میکردیم هی گفتم نرو بیا پیشمون آخر یواشی رفتی (خیلی دلم شیکست :D )

ل گلد ساید. نه فقط تو . استیل و ملامین و قاشق چنگال و لیدوکایین و لوبریکانت و یدوکینول و مرد سبزو ابی و مشکی و همتون ... گلد اکانتاتون و مولتیاتونو از من گرفتین . من به اکانت سپهر گلد دادم سپهرم بین همتون پخش کرده

سلام استاد من خودم قبلا تو اس دبل بازی میکردم میدیدم که پارسا محمد کوماتسو به خیلی از بچه ها گلد دادن ولی تا حالا ندیدم مثل شما احساس کنن چون من گلدشونو دادم فلانو بهمان عزیزم شما عاشق چشم و آبروی کسی نیستی که بیای گلد کسی رو بدی شما میخوای سایدت ببره که گلد یه تیمو میدی بیان تو سایدت بازی کنن در صورتی که حتی مطمئن نیستم گلدی داده باشی. بهتره بخاطر گلدی که برای پیروزی ساید خودت دادی منت سر کسی نزاری
    اون سرورهم شما از صدقه سر 3 ساید دیگه صد کردین شرق که میگفت ما ان دبل نمیزنیم (داداشیمون شانیز ) که اس دبل بزنه اس دبلم اگه میزد بازی 3 به 1 میشد مطمئنا میباخت متا شد غرب واندرو صد کرد وگرنه با اراده اس دبل واندرتون صفر بود از کلمه ان دبل استفاده نکنید در بردتون زیر متا واندر 100 شد

پ.ن:فقط صحبتا برام جذاب بود :D
    پ.ن:کاش خدا اگر به کسی پول میده جنبه اشم بده
    پ.ن:خداروشکر از کسی تاحالا گلد نگرفتیم

به نام خدا
    سلام خدمت همه ی عزیزان سرور
    ابتدا بگم شمال شرق در حال حاضر تیم لیدریش مشخص نشده و بعد بگم که شمال شرق چه درحال حاضر چه در آینده نسبت به صحبت هایی که پلیر های ساید های دیگه میکنند برای سیاست گذاری اون ساید توجه نمیکنه مگر لیدر اون ساید مشخصا شمال شرق رو مورد خطاب بده در اون صورت به صورت رسمی به اون ساید پاسخ داده میشه بقیه اش صحبت دوستان از جمله خود شخص من برای جذاب کردن بازی و کل کل های مشخص فروم است
    شمال شرق اتحاد کلاهبرداران یا هرچی اسمش هست رو به عنوان یه ساید به رسمیت نمیشناسه با پارسا عزیز صحبت کردم و فهمیدم حتی جنوب غربم مسولیت این افرادو به عهده نمیگیره
    حالاسوال از بچه های خودمون دارم دلیل این همه جبهه گیری راجب یه تعداد افرادی که عضو هیچ ساید نیستن چیه؟
    دوستان عزیز شمال شرق هیچ خط قرمزی رو مولتیاش نداره ولی هر زدی خوردی داره

من الله توفیق
    پ.ن:حاج رضا من تا حالا پشت سر کسی فحش ندادم نمیشد اون لحظه جواب بدم چون اسپم میشد
    پ.ن:آرمین باید ادب بشه :D

سلام استاد این آمار دقیقا از کجا میاد؟
    تو فروم هر تیمی اومده گفته میریم اس ای فقط 60 نفر تو فروم اعلام کردن
    NE: ما هرچی گشتیم 180 نفر نشدیم اگه خواستی ای دی بده اددت کنم ببینی راجب بقیه سایدا هم فکرکنم همین باشه
    درست نیست آدم تو یه سایدی که بازی میکنه تو فروم خودشو ضعیف جلوه بده (البته نظر شخصی منه مشکلیم باهات ندارم رضا جان)اس ای نه تنها از همه سایدا پلیراش بیشتره هم سابقه ی پلیراش بیشتره

پ.ن:آرمین اون دویست نفر دیگه هم بیار بشیم 380 :D

سلام
    محمد دیگه واسه قاضی ملق بازی؟
    سرور 3 کپ 75% 24 ساعت درحال پارک کردن همرش رو پارکینگای ساید (نمک خوردن نمکدون شکستن)
    سرور 6 راند یک اکانت RianT-TeaM در این سرور محمد بایگوش عزیز 3 بار نان کپ و کپشون خورد بعدم بخاطر اینکه با اتفاق نظر بچه ها شورای ساید تبدیل به توتالی میشه قهر میکنن در شرایط 3 به 1 با سایدهای روبرو یعنی ان دبل ان ای و اس دبل روی ساید خودشون اس ای پلن میرن
    سرور 1 راند 3 این سرور اکانت بایگوش یک همر داشت که اکانت ما (نیسان آبی) جنگ آموزشو از روی چشمان بزرگ میزنه(گرزیاش با شمشیرزنای ما برابری میکرد ) این سرور با شرایط بازی 3 به 1 روی ان دبل که با داشتن بیش از 2 برابرپلیر فقط در ساید اس ای نسبت به ان دبل پیگیری کردن (دف ریختن تو فارم ها,ریپورت دادن 24 ساعتیه اکانتا,خریدن رمز یکی از 4 اکانت بزرگ ان دبل اکانت نیسان( هنوز دنبال اون بیشرف هستیم)که ثابت شد کار امرداد بود لانچ 15 همر بدون رم کاتا شما بگو جادو(درشرایط 3 به 1 باورکردنی نیست این همه گند کاری)
    آخرشم اومدن گفتن بردیم (آفرین)
    سرور 1 راند 4 که هنوز نان کپ اشکان دست آرمینه :))

شاید فکر کنی پلیر خوبی هستی ولی همیشه ... بودی تو همه شرایط حتی سرور 3 همر overdose,irreversible که یادته :D حالا برو به دات کام برس
    پراکنده در دات کام موفق باشی

پ.ن:حاجی هیچ سایدی دنبال زدن شما نیست :|

با سلام خدمت همه ی عزیزان
    به صورت پیش فرض وقتی کلاغا میان ماهم هستیم دیگه اما به هرحال لازم دونستم اعلام کنم با توجه به اینکه سرور قبل اس دبل کنار دوستان بودم
    این سرور کنار بچه های ان ای هستیم و با آرزوی موفقیت برای لیدر های اس دبل (ما هی نمیایم بگیم فلان ساید بودیم نزنید نزنید آخرم با دلیل ....خیارهمررو همون ساید بلند کنیم فکر کنیم زرنگیم در قالب بازی یا دوست همیم یا رقیب هم این مورد شامل 4 ساید میشود خارج بازی همه باهم دوستیم و رفیقیم)
    این سرور ان ای متشکل از چند تیم مختلف برای هدفی مشترک باهم بازی میکنند
    با آرزوی موفقیت برای هر 4 ساید و زیبایی دو چندان سرور
    پ.ن:روزبه روز اسمای جذاب میبینم محمد جان بایگوش اون سرور بعد از اونکاری که کردین در شرایط 3 به 1 (نابرابر)به نظرم تجربه دوباره اش باعث سرافکندگی دوباره میشه
    #نوستالژیای_الکی

به نام خدا سلام خدمت همه ی عزیزان
    منم به نوبه ی خودم به غرب تبریک میگم امیدوارم واندر زندگیشونم همیشه 100 بشه خوب به نظر میاد شرق پر ادعا جلوی غرب بی ادعا شکست را پذیرفت ما هم عضو کوچکی از جنوب غرب برای سایدمون تمام تلاشمونو کردیم و خوشحالم که به ثمر نشست و واندر غرب 100 میشه
    از علیرضا یو یو پارسا عادل عزیزمحمد بزرگوار محمد کوماتسو که به عشقش این سرورو بازی کردیم و همه ی بچه های گل اس دبل تشکر میکنم که باهم خیلی خوب بودن
    امیدوارم اگر روزی باز هم کنار هم بازی کردیم از بعد از کتیبه ها درگیری ها شروع بشه حداقل معنای واقعی تراوین رو بچشیم و همینطورم امیدوارم پلیر ها و تیم ها تحت تصمیم خودشون پخش شن و باکسایی که دوست دارن بازی کنن نه برای بالانس شدن بازی کنار هم پخش شن چون لذت تراوین فقط تو بالانس بودن سایدا نیست لذت تراوین تو بالانس شدنه بازی تو سروره با تصمیمات و سیاستا دف ها پلن ها
    پ.ن:دم تک تک بچه های اس دبل گرم که هرچقدر سخت بود 35 میل دفوباهم تو واندر نگه داشتیم
    پ.ن:آرمین جان پلن جلو استاد؟ :D باشد که رستگار شوی:)))
    با تشکر
    دانیال

توی همون سرور 6 که دانیال بهش اشاره کرد من کتیبه های SE رو جمع کردم ما جنگ یونیک داشتیم و جنگ کوچیک یکی افتاد بهمون(دومیش رو از NE زدیم)

سلام استاد خوبی چه خبرا دلم واسه winter is comingهات تنگ شده امیر جان
    والا من تمام مختصاتی که نوشتم از رو ناتار بوده و من سرور 6 راند 1 صحبت کردم که شما نبودی نه راند 2 قصد بی احترامی ندارم ولی تو سرور 6 راند دو هم شما دوتا مرتاض کوچیک داشتین که یکیشو ساید ما اس دبل زد اونم همر و تایم بندی هاشو من کردم که از اس دبل هم کاتا هم همرشو من لانچ کردم مثل اینکه متوجه نشدین که دوتا داشتین که این موضوع رو بهنام میدونه اگر بخوای میگم بیاد بگه یادت باشه تو ای ار باگ خورده بود کتیبه ها مختصاتشون شده بود 250,300 که بکتاش مجبور شد از مختصات 300 کتیبه بزنه (منظور هیچ چیزی بدون ضعف نیست همون ای ار کلی باگ داشت کلی مشکلات از جمله غیب شدن همر ها تو سرور 6 راند 1 باگ گلد بی نهایت اسپید غیب شدن همر اکانت من overdose تو روز صلح سرور 3 راند 1.... ولی ادمیناش جواب کسی رو نمیدادن تو فروم تا اعتراضی میشد همرو بن میکردن که مجبور میشدیم سکوت کنیم) همین دوایکس شما چشمان منحصر داشتین با 2 تا چشمان کوچیک اونجا که یادت هست؟
    اما بریم سراغ سرور 6 راند یک اون سرور ما تو اس ای بودیم با آرمین مازیار امیرعلی و .... که کیارش بهنام اینا اس دبل بودن من اون سرور مختصات کتیبه هارو نوشتم مختصاتی که عکسش رو گذاشتم مختصات ناتارهست و بصورت کامل نوشته شده مثال رندوم بودن رو بازم میتونم تو سرور 1 راند 3 بزنم که تو جنوب شرق یک گیج یونیکافتاد من چینش کتیبه هارو نمیدونم رندوم بوده یا با یک قصد خاص اتفاق افتاده ولیبحث من اینه که تو ای ار هم امکان این اتفاق هست چون یه عده آی ار رو کرده بودن قدیسه درصورتی که اینطوری نیست من نه شمال شرق بازی میکنم نه هیچی که بخوام دفاع کنم در صورتی به جرعت میشه گفت بهترین کتیبه بازی تو اسپید معماری یونیک تو شمال غرب بود که از دست رفت(حالا به هر دلیلی) مشکل جنگ آموز میتونست با یک متای هوشمندانه یا سیاست درست حل شه که راحت ترین کار (حذف) انتخاب کردن
    من امیدوارم میدون تمرین هرچی سریعتر حل شه چون یکم گول ترسناک تر شده :D

بهترین کتیبه اند گیم معماری یونیکه اسما افتاده تو شمال غرب ولی به جنوب غرب نزدیکتره
    وقتی داری حرف میزنی برو اول نگاه کن بعد دهنتو باز کن

بازهم سلام من اصلا قصد دخالت ندارما ولی مختصات کتیبه - - بود ؟ اصلا متوجه نمیشم اسما تو ان دبل بود ولی نزدیکه اس دبل بود یعنی چی؟ ادمین اومده گفته اکانت اس دبل کجا داره بندازم اونجا طبق مختصاتی که دادم تقریبا مثل ای ار بود ولی ممنون میشم توضیح بدین بدون عصبانیت حرفای من جهت تحقیر نیست صرفا برام سوال شده بود راجب بقیه مسائل هم من نظری نمیدم من صرفا سر همون قسمت از حرفای کیارش عزیزصحبت کردم و وکیل وصی سرور نیستم که بخوام ازش دفاع کنم, مختصات یونیک معماری -7 47 اگر اشتباه نکنم

سپهر جان عادل هستند (adelv(adel vampire,من دو سرور با عادل بازی کردم حالا این لحنتون به عنوان یه لیدر به نظرم جالبه و ناشی از فشارزیادیه که به شما وارد شده
    این هم اکانت عادل عزیز هست که با اجازه ازش گذاشتم

من صرفا یک تحلیلگرم روبروی من جبهه نگیرید (امین و کیارش از دوستای خوب منن تو ان دبل)
    بازهم اگر قسمتی از حرفام درست نبود میتونید دلیل بیارید همه هم قانع بشیم این لحن ها چیزی رو حل نمیکند
    با تشکر
    پ.ن:کیارش بردیا سلام میرسونه :))

سلام ببخشید من الآن متوجه نشدم همر یه عده رو دیوار شده یا کردین الآن اعتراض شما سر اینه که برگشت خورده و تعادل بهم خورده
    راجب کتیبه ها هم بگم این عکس مال سرور 6 ای ار همونطور که میبینید مرتاض یونیک و 2 مرتاض کوچیک تو جنوب شرق بود که خودم نوشته بودمش
    پس این مورد که هرکی یونیک داره صرفا باید حتما یک کوچیک داشته باشه اشتباهه
    مورد اول رو باید ادمین ها پاسخگو باشن من در جریان اوضاع نیستم
    با تشکر

سلام میگم اینایی که زدی بزار از بیمارستان در بیان :D
    ما هم احتمال زیاد با جمعی از دوستان قدیمی بریم اس دبل
    باشد که رستگار شوید