Posts by EffecT

همر شما هم البته خیلی خوب بود و قطعا اگه تو موقعیت بهتری قرار داشت میتونست تبدیل به یه واندرزن بشه.خسته نباشید میگم بابت ساختش.

من هم منظورم به شما نبود،دوستان ادعا داشتن که ...

وقتی اول بازی آرمین چند بار میاد درباره اکانت effect صحبت میکنه و با توجه به اینکه میدونم آرمین حدودا از سبک بازی من شناخت داره میدونستم قطعا برای زدن همر من میان،دفی هم که جمع شد یک بخش از بچه های اتحاد و اکانت های دف ساز ساید بوده و یک بخش زیادش از اکانت هایی که لطف کردن و برای اکانت من دف ساختن که دوباره ازشون تشکر میکنم

پ.ن: نکته باحالش اینه با اینکه پلن موفق نبود همون شب همری که میخواستن از بین ببرن دیوار شد.

وقتی دهکده ی همر 0 بشه و استفاده نشه با اینکه همر بزنه 500 کیلو گندم خور رو صاف کنه و دیوار بشه خیلی فرق داره

راستی من فکر می کردم پلن درست پیش رفته و میخواستن همرها دیوار بشه چون دیگه نمیتونستن جمعش کنن!!؟؟

بالاخره نفهمیدیم هدف چی بوده،اگه میخواستن دیوار بشن دیگه چرا میان میگن دست های پشت پرده؟خودشونم میدونستن رو اون دهکده دف خوبی جمع میشه،اگه پلن درست پیش نرفته چرا اومدن گفتن میخواستیم بزنیم از شر همر راحت بشیم :|

همر خودم رو همینجا اعلام میکنم پلن خوب پیش نرفت و دیوار شد،به دف خوب بچه های شمال شرق هم تبریک میگم ،ولی از اونجایی که میدونستم میان برا همر گفتیم لانچ کنیم بدون استفاده نمونه

آرش جان دوباره پست رو مطالعه کنی میبینی دلایلش رو بیشتر این کار به این دلیل بود که خبر رسید که جنوب شرق به همراه شمال غرب می خواد جنگ یونیک شمال شرق رو برداره! این رو می تونی از امید هم سوال کنی در ضمن آدم با کسی معامله میکنه که طرف مقابلش هم رو حرفش پایبند باشه صرفا یه معامله ی ۲ طرفست! و وقتی یکی از طرفین بخواد زیرآبی بره قطعا نمیشه پایبند بود!

آرمین عزیز،روزی که با امید تلفنی صحبت کردی چند لحظه بعدش امید به من گفت با تو سر کتیبه ها بسته و از NE کتیبه نمیزنیم و کتیبه ای هم از ما نمیزنن،زمان زدن کتیبه ها هم همین صحبت شد وگرنه اگر قرار بود جنگ یونیک شما رو بزنیم اکانت یکی از بچه ها با اون کتیبه 10 خونه فاصله داشت،حتی صاحب اکانت پرسید بزنم یا نه،امید هم گفت نه،اگر قرار بود کتیبه زده بشه مطئن باش خیلی زودتر از همر شما اون کتیبه بلند شده بود،از این بابت خیالت راحت باشه،امید هیچوقت زیر حرفش نزد و بخاطر همین هم یکسری از بچه ها بعد اینکه شما کتیبه های ساید ما رو زدین خیلی از دست امید ناراحت بودن،خود من هم ناراحت بودم چون فکر میکردم سر حرفت میمونی!

آرش جان تبریک میگم بابت دفاع خوبت فقط میشه به ما یاد بدی چجوری از بین ۱۰ تا تارگتی که حتی چیدمان اتک هاشم مثله هم زده شده بدون اسکات آنالیز میکنی!:دی عجبب ماشاالله تورج حسابی براتون گل کاشته!

ممنونم آرمین جان

جواب سوالت رو تو پست های بالا دادم،به همون دلیل که شما دنبال یه همر میگشتین که ارزش زدن داشته باشه و اینکه مختصات دیفالت من برای لانچ از ساید شما مناسب بود،در هر صورت باید یک سری چیزها رو در نظر گرفت و تصمیم گیری کرد که البته در نهایت تصمیم با لیدرهای محترم بود و من فقط نظر دادم،در ضمن روی تارگت های دیگه هم دف بود و بیشتر اینسرت زده شد همونطور که رو همین اتک ها هم چند تا اینسرت خورده بود

در ضمن همینجا بگم اصلا از تو انتظار نداشتم بیای بگی زدم زیر حرفم،من شخصا روی تو و حرفت جور دیگه ای حساب باز میکردم

موفق باشی

چند نکته این پلن داشت که برای من به شخصه غیر قابل قبول بود!! اولین مسله ی پلن طوری چیده شده بود که ویوهای اولیه رو واندر زن ها در ساعات ابتدایی پلن لانچ میشد و اتک های ریل در ۴-۵ ساعت آخر پلن لانچ می شد که مهم ترین چالشی که ما داشتیم غایم کردن همر از دید اسکاتر ها بود اون هم حدود ۸ ساعت مدام باید ۵ همر مخفی میشد سوالی که این جاست با توجه به اسکات نزدن از همرها توسط جنوب شرق چطور میشه ۴.۵ میل دف جمع کرد اون هم تو ۵ ساعت؟! دوستان جنوب شرق احتمالا با بالا در ارتباطن :دی و از تورج خان ممنون بابت حسن اعتمادتون زحمت کشید ۱۰ ساعت پلن زدیم که شما بری سره رفاقتت به فناش بدی عجب بابا عجب ..

در جواب آقا آرمین عزیز هم که گفت چرا رو این دهکده اینقدر دف جمع شد،شما رو ارجاع میدم به پست یکی از دوستان خودتون که گفتند تصمیم گرفتیم تارگتی رو بزنیم که ارزشش رو داشته باشه،اینو دیگه همه میدونن تو جنوب شرق دیفالت اکانت افکت برای NE از هر همر دیگه ای خطرناک تر هست،بازم میگم فکر نکنین فقط خودتون بازی بلدین دوستان

سلام

دوستان نمیخواستم پستی بذارم اما گاهی پست هایی رو می بینم که نمیتونم جلو خودم رو بگیرم،چطوره وقتی NE دیوار میکنه میشه درایت دف کورد اما وقتی دیوار میشه اسمش رو میذارن دست های پشت پرده؟ میشه یکی توضیح بده؟یعنی فکر میکنین فقط خودتون پلیر هستین و ساید های دیگه هیچی حالیشون نمیشه؟ آنالیز بلد نیستن؟؟ همیشه اتفاق های خوب برای شما بدلیل حرفه ای بودنتونه و اتفاق های بد بخاطر دست های پشت پرده؟ ماذا فاذا!!؟؟

ادمین جان اجازه هست یه پست جدید با موضوع نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 | ایجاد کنیم؟ من واقعا دیگه حالم بد میشه وقتی میام تو فروم،هی میبینم پست جدید ارسال شده فکر میکنم این بار دیگه یکی یه پست خوب برای ما تازه کارها گذاشته چند تا مطلب جدید میخونم و چارتا چیز یاد میگیرم،ولی باز میام میبینم همون ادامه بحث های قبلی،دوستان هم هیچکدوم کوتاه نمیان،همه هم باید حتما نظر بدن
    عزیزانی که تو کل صفحات این تاپیک پست گذاشتن و ادعای حرفه ای بودن و پلیر تاپ بودن دارن لطفا این بحث رو ادامه ندن و بجاش چند تا مطلب مفید بذارن که بدرد همه بخوره
    با تشکر

سلام

سلام دوستان ...
    پست یکیو دیدم که برام جالب بود :

AliDr.xeno :
    شما همون فردی نیستی که راند 3و4 بعد بن شدن به دلیل مولتی فراوان و گلد هکی ( طی چند سرور )، عکس همراتو درست کردی و با دست کاری ، گذاشتی داخل فروم که جمع همر ها با مجموع نمیخوند :دی؟
    حالا راجب تراوین خوب یا بد صحبت میکنی و سابقه ی بازی ؟ دوتا تحلیل آبدوغ خیاری هم تهش میبندی ...

و یادت نره این سبک رو شما به تراوین اضافه کردین با جمله ی معروف *میتونیم میکنیم* ! حالا هم *تونستن و کردن* :))

پ.ن1 : دوستانی که تو اون سرور حضورداشتن یادشونه که تا ماه ها بعد سرور به عکس ها میخندیدیم و سوژه خنده بود ... عزیزان میتونن بیان تاییدیه و تکذیبیه بدن و شما پاتو فروم نمیگذاشتی :))
    این حرکت شمارو از یک آنالیزور افسانه ایی تبدیل کرد به افسانه ی پانیشر ورژن 2 :دی (!)
    پ.ن2 : آنالیزت و کار ندارم خنده داره یا جدی ! اما این جذابه که کیا میان آنالیز میزارن و یک سری بدون آگاهی فقط لایک میکنن :))
    حداقل دوتا رزومه از طرف بخواین

موفق باشی

درود
    دوستان عزیز اینجا تاپیک نقد و بررسی سرور فینال هست،من به شخصه هر سری میام اینجا چند تا مطلب درباره این سرور ببینم و یکم از دوستان بازی یاد بگیرم ،میبینم بحث درباره مسائل (اکثرا شخصی) سرور قبل هست،لطف کنید یه تاپیک جداگانه برای این مسئله ایجاد کنید و بحث رو (اگر ادامه داره)اونجا ادامه بدید،
    بپیشاپیش از لطف شما متشکرم

درود
    زیاد اهل پست گذاشتن نیستم ولی وقتی آدم یه چیزایی رو میبینه نمیتونه ساکت بشینه،متا بستین نوش جونتون ولی نگید نپ هستیم،وقتی از 3 تا ساید همر بلند میشه و همه تو یه زمان میخوره به واندر معنیش چی میشه؟ نپ؟؟؟!!!احتمالا تعاریف بازی تغییر کرده و ما بی خبریم
    دم بچه های SE گرم که با دفاع خوب تونستن 5-6 تا همر رو دیوار کنن،البته واندر لولش یکم پایین اومد ولی خوب به نسبت همرهایی که همزمان زده شد دفاع خوبی انجام شد
    به بچه های اکانت killing god هم بابت دفاعشون نبریک میگم
    موفق باشید

درود
    شما همر دیفالت رو تا آخر سرور نگه میدارین ترشی بندازین یا ازش برای پیشبرد اهداف ساید استفاده میکنین؟همر جنگی رو برای همین می سازن و مشخصه که همه چیز طبق پلنی که داشتند پیش رفته،اگر غیر این بود اون دهکده 0 نمیشد،حالا شما فکر میکنین که ارزشش رو نداشته ولی افرادی که پلن رو ریختن طور دیگه ای فکر میکنن و به همین دلیل چند تا همر رو پشت هم لانچ کردن چون میدونستن احتمال دیوار شدن دو همر اول زیاده
    به امید اینکه سرور تا آخر جذاب باشه
    موفق باشید

درود
    به همه ی عزیزانی که تو این سرور بودن خسته نباشید میگم،به تیم NE تبریک میگم
    هدف از این تاپیک تشکر از چند نفر از دوستان بود که باعث شدن سرور رو تا آخرش بمونم،اول از همه امید عزیز که شاهد لحظه به لحظه ی وقتی که برای بازی گذاشت بودم،سینا ی عزیز که زحمت ساخت دفاع رو میکشید،امیر عزیز که یکم زود از کوره در میره ولی میدونم چیزی تو دلش نیست،پدرام عزیز،آقا حسن گل،حامد ،حسین،رضا و دکتر هانی عزیز و ...
    اگر اسم کسی جا موند به بزرگی خودش ببخشه
    در آخر هم به مهدی و رسول عزیز خسته نباشید میگم که همیشه پاسخگوی مشکلات بودن و هستن،دم شما گرم
    پیشاپیش عید رو به همه تبریک میگم
    بدرود

درود
    دوستان عزیز بهتره فراموش نکنیم که اینجا جمع شدیم تا بعد از مدتها یه بازی خوب بدور از مشکلاتی که تو سرور ir وجود داره رو تجربه کنیم،یه خواهشی از همه ی دوستان دارم،لطف کنید این بحث رو همینجا تموم کنید،دیگه کسی ادامه نده چون اینطور که داره پیش میره به احتمال خیلی زیاد به خراب شدن سرور و خراب شدن بازی حداقل 200-300 نفر دیگه می انجامه!
    به امید داشتن یک سرور خوب ، پر از هیجان و بدور از حاشیه

ممنون از دوستانی که با ادامه ندادن به این بحث به خودشون و به دیگران احترام میذارن <3