Posts by EffecT

درود

درسته ولی به شرط اینکه بتونن از تارگت A تا تارگت G همه رو درست لانچ کنن،متاسفانه تو همین پلن A,B,C از بس زمانبر بود یک سری از تارگت هایی که قرار بود فیک بره روشون رو آخرای لانچ و احتمالا بدلیل خستگی نتونستن درست لانچ کنن و ...

در هر صورت همونقدر که کار برای دفکورد های جنوب سخت میشه برای پلنر ها و لانچرهای شمال شرق هم سخت میشه و شاید سخت تر از کار دفکورد ها

پاینده باشید

درود

دوستان عزیز دقت داشته باشید اسم تاپیک نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 هست،لطف کنید بحث سرورهای دیگه رو اینجا ادامه ندید چون برای یکی مثل بنده هیچ جذابیتی نداره هیچ،اعصاب خورد کن هم هست،الان 3 صفحه رو دارم دنبال یه بحث مربوط به سرور 2 ایکس می گردم و فقط بحث های مربوط به سرور نرمال رو میبینم

لطفا رعایت حال ما رو هم بکنید

با تشکر

در رابطه با این اتحاد،ما خودمون اولین نفراتی بودیم که زوم کردیم روشون و شروع کردیم به زدن اینا

عکس یدونه از اتک ها رو هم برای نمونه میذارم

موفق باشید

1 نکته یاد بگیرید

فقط کاش یکم معرفت داشتن مردم حرف الکی نمیزد کسی

انشاالله نکته رو همه بیاموزن و تجربه بشه که نمیشه به حرف کسی اعتماد کرد

درود

ادریس جان نمیدونم همون ادریسی هستی که سرور 3ایکس جنوب شرق بازی میکردی یا نه،اما در هر صورت یه چیزی رو در مورد این نوع اکانت ها به عنوان برادر بهت میگم:

اینجا اسپیدترا هست،اکثر دوستانی که دارن بازی میکنن از پلیرهای خوب ایران هستن،کسی بخواد بازی کنه از اول سرور پلن اکانتش مشخصه،اونطور که شما گفتی این بنده خدا تازگی اومده یه دهکده نزدیک شما زده،هیچ وقت این تایم سرور یه پلیر بی دلیل جایی دهکده نمیگیگیره (نمیگیره) که یه اکانت با پتانسیل و نیرو دهکده داره،به نظرم اشتباه خود شما بود که گذاشتی رشد کنه،همون روز اول باید میزدی 0 میکردی چون دهکده ای که با دهکده ی خودت واحه مشترک داره ه این معنیه که شب بخوابی و صبح بیدار بشی ببینی دهکده ت نیست و همین اتفاق هم برای شما افتاد،از اون بنده خدا هم نمیتونی خرده بگیری چون اون طبق پلنی که داشت کار درستی انجام داد و موفق هم بود

امیدوارم در ادامه دیگه به همچین مشکلاتی برخورد نکنی:thumbup:

سلام

۱۰۰ شدن واندر رو به بچه های جنوب غرب تبریک میگم،به همه ی بچه های خودمون هم خسته نباشید میگم،هدف دور هم بودن بود که تا آخرش هم ادامه داشت و خوش گذشت،بازی بهانه ای هست برای جمع شدن دور هم و پیدا کردن دوستان جدید،امیدوارم هرجا هستید سلامت و موفق باشید

وقتی کسی نخواد چیزی رو قبول کنه هیچ جوره نمیشه بهش ثابت کرد،حالا ما هرچی بگیم کسی حرف ما رو قبول نمیکنه،دلیلش هم اینه که دوستان فکر میکردن خیلی خیلی گنده ان اما با دیدن یسری چیزا فهمیدن اشتباه میکنن و الان این براشون سنگین تموم شده،حالا ما هرچی بگیم باز میگن نه برا شما همر ادد شده و فقط خودشون سالم بازی میکنن،جالب اینجاست که هک وی پی اس ها و خوردن همر های اس ای بکلی فراموش شده و دیگه حرفی ازش نیست،جالبه نه؟ :))

همگی موفق باشید

دوستان شمالی که میخواین SE رو به خاک و خون بکشید،مراقب پشت سرتون باشید،پل ها داره یکی یکی خراب میشه ها :))

تجربه نشون داده رو حرف بعضی ها نمیشه اصلا حساب باز کرد و فردا ممکنه بزنن زیرش اونوقت دیگه همون ملخکی که هادی هی داره در بارش حرف میزنه هم طرف شما رو نمیگیره و ...

در آخر خدمت همه عزیزان یکبار دیگه یادآوری میکنم این یک بازیه،قشنگی تراوین هم به همین چیزاس،اتفاقا این متای شمال بازی رو جذاب میکنه ولی خواهش میکنم یکاری نکنید که سرور های بعدی اگر خواستیم کنار هم بازی کنیم نتونیم تو چشمای هم نگاه کنیم

موفق باشید<3

زیاد تند نرو داداچ ما تازه اومدیم رو یه اکانت از دف سازا اسمشم چون اکانت خودم نیست و تارگت میشه بهتره محفوظ باشه! اون زمان که شماها تو غار بودین ماجنوب شرق بازی میکردیم الانم میگم فروم ماله نظر شخصیه لیدرا میتونن تو واتسپ و ریدکال صحبت کنن..

من در عجبم انقدر دیکتاتوری شده جنوب شرق که بچه هاش از شما اجازه میگیرن پست بزارن! نه داداچ داری اشتباه میزنی اینجا فرومه هرکیم هرچی دلش بخواد میگه منم نظرمو گفتم نظر جنوب شرق رو نگفتم یه نظر شخصی بود یادش بخیر قبلا فروم برا کل کل و لینک گذاشتن بود الان اجازه میگیرن میان فروم کل کلاشونم لینک نداره .

اتفاقا جنوب شرق اونقدر منظم هست که بچه ها بدون هماهنگی کاری نمیکنن،در ضمن نگفتم بچه ها از من اجازه میگیرن،شما هم مشخصه از بچه های جنوب شرق نیستی،وقتی هم نظر شخصی میدی آخرش اعلام کن نظر شخصیه پلیری از ساید X نه جنوب شرق،اهدافت هم از این نوع پست ها مشخصه و دیدی که همه بچه ها چه از جنوب شرق و چه ساید های دیگه متوجه شدن چی رو دنبال می کنی

موفق باشی

به نظرم که ۲ساید شمالی بهم نپرن بهتره یا حداقل جنوبیا هم بهم بپرن جذاب تر شه خفت چیه بابا کاتاهاتونو تکون بدید ۵ جا صفر کنید عشق کنیم!

به نظرم باید جنوب غرب پاشه بزنه از شمال شرق پلیر در نمیاد:دی جنوب شرقم یه مشت پیر نشستیم داریم بازیمونو میکنیم ..

روبرتووو

شما لطف کن اسم اکانتت رو بگو یا تو بازی پیام بده آشنا بشیم،از بچه های جنوب شرق کسی بدون هماهنگی تو فروم همچین پستی نمیذاره برادر

الان هم همه منتظرن بفهمن شما کدوم اکانتی

اکانت لودر که جاسوس اشتباهی فرستاده از پلیرهای اکانت ما هست اگه هدف این بود که شما میگی از کسی ترسی نداشتیم میگفتیم دف ریختیم پای کاری که کرده بودیم میاستادیم

اکانت ما به شخصه با اینکه دف بریزن توو مولتی هامون مشکلی نداریم چون هم تایمشو داریم که به مولتی ها سر بزنیم هم تجربه شو داشتیم سرورهای مختلف میدونیم باید چیکار کنیم

حالا اگه این سرور قراره دفی توو مولتی ها ریخته نشه 4تا ساید بشینن توافق کنن

منم گفتم مشکلی ندارم،از حرفهای شما هم اینطور برداشت میشه که پلن دارین برا دف ریختن :))

موفق باشید

این تایم سرور اکانتی که داره غارت میزنه و توو اتحاد اصلیه میاد جاسوس هاشو تکی بفرسته توو مولتی ها ببینه داره با چی غارت میشه؟ که بعدش دف بریزه؟

در ضمن دف ریختن توو مولتی ها جزیی از بازی بوده همیشه خود ما مولتی بازیم تمام سرورهایی که بازی کردیم توو مولتی هامون دف ریختن از ساید مقابل حالا یا بک دادیم یا با همر دمپایی دم دستی که مخصوص اینکار بوده دفو کلین کردیم

بله دقیقا سرور پیش اکانت هایی که فکرش رو نمیکردیم دف میریختن،در ضمن الان دف نریخته یدونه اسکات فرستاده ببینه چه خبره

منم مشکلی با این موضوع ندارم،سرور پیش هم گفتم هرکس دف میریزه پای کاری که کرده باید بمونه نه اینکه بعدا بیاد بگه از الان دیگه من نمیریزم و دیگران هم نریزن

درود

دوستانی که میگن یدونه اسکات هم شد دف و ... من کاری ندارم کدوم اکانت و برای کجا تروپ فرستاده اما در جریان باشید یدونه اسکات میفرستن که متوجه بشن آیا اون اکانت مولتی هست و آیا داره غارت میشه یا نه،اگر دیدن اسکات مرد بعدش شروع میکنن به دف ریختن به مقدار لازم،اینقدر هم دفاع بی مورد نکنین،سرور قبل هم همین داستان رو با یکسری از دوستان داشتیم،رو همه دهکده ها و حتی آبادی ها اسکات میریختن،اونم ارسال اشتباه بوده و میخواستن اسکات بکشن؟!!!

موفق باشید

درود

من یک سوالی برام پیش اومده،بچه هایی که میان از امید خرده میگیرن و تیکه میندازن و توهین میکنن دقیقا چکاره ی ساید های متا هستن؟ من یادمه وقتی پلیرهای ساید های دیگه در مورد شمال شرق کوچک ترین حرفی میزدن با شدیدترین واکنش ها و بدترین لحن ها جوابشون رو میدادین،الان به چه حقی این حرف ها رو در مورد سیاست و رفتار امید در مقابل ساید های متا و لیدرهاشون میزنید؟

در مورد ساید خودتون هر حرفی دوست دارید میتونید بزنید چون ظاهرا هیچ لیدری نیست بخواد شما رو مدیریت کنه ،اما در مورد ساید های دیگه هیچ حقی ندارید و اصلا به شما ربطی نداره که در مورد سیاست های لیدرهای متا صحبت کنید

بازی هم هنوز تموم نشده

موفق باشید

ادمین بیاد توضیح بده به جای بن , چرا گرزی پارسا که خودش اشتباه خفت کرده واسش بک دادی ؟

چرا اکانت x3x گندم منفی نداشت؟

در مورد سوال های دیگه من در جریان نیستم و نمیتونم نظری بدم اما این مورد مستقیما به من مربوط میشه،اکانت x3x گندم منفی نداشت؟ وقتی از چیزی خبر نداری در موردش صحبت نکن دوست عزیز، گرزی های من اونجا پارک بوده و 20 کیلو از گرزی های من اونجا از بی گندمی تلف شدن اونوقت شما میگی گندم منفی نداشت؟

سلام عزیزم

مگه من گفتم نمیتونین انجام بدین،من گفتم اکانت لیدوکائین مستقیم اومده دف ریخته رو مولتی من،اما من هیچی نگفتم و فقط دف ها رو بک دادم،اما تا رو مولتی بچه های شما دف میاد همه میریزن فروم و عکس میذارن،نکنه به قول شما عکس گذاشتن وتو بوق کرنا کردن برا ما قفله؟الان هم من مشکلی ندارم با این موضوع،گفتم دف بیاد رو مولتی من منم مستقیم شروع میکنم مقابله به مثل،حالا شما برنامه تون چیه دیگه خودتون میدونین

بله درست می فرمایید ولی اون حرکت در جواب دف ریختن های اکانت kaspersky بو

اگر پلیری کاری میکنه با خود پلیر برخورد کنید،مگه من نمیتونم تو مولتی شما دف بریزم یا مولتی هاتون رو چیف و کاتا کنم؟ اکانت لیدوکائین جزو اکانت های اصلی ساید شماست،برای منم کاری نداره آمار مولتی های شما رو دربیارم،الان هم دارم میگم اگر اکانت من فقط یدونه لاست دیگه سر این کارها بخوره بیخیال بازی میشم و هرچی همر و مولتی دارم میذارم برای بازی کثیف،اونوقت ببینیم کی بیشتر ضرر میکنه،شخصا برای من هیچوقت صد کردن واندر مهم نبوده و نیست،فقط اومدم کنار دوستان چند ساعتی رو خوش باشم،رو همین حساب زدن واندر هم برام لذت چندانی نداره اما پاش بیافته همرها رو میذارم تک تک مولتی ها رو 0 میکنم ،خواستید هم دف کنید مهم نیست اما باید کل دفی که برا واندرتون دارید میسازید جمع کنید برا 0 نشدن مولتیهاتون

موفق باشید

دوست عزیز،دقیقا یک روز قبل اینکه NE بیاد رو دهکده ی من و ما پلن بریم رو NE از اکانت لیدوکائین و ایشی زاکی و چند تا اکانت دیگه رو همه مولتی های من دف اومد،باید عکس میگرفتم تو فروم میذاشتم؟؟؟؟همونجا لاست هم دادم اما چون بازیه و هرکاری تو بازی میکنن چیزی نگفتم،ولی برای شما مثل اینکه اون مثال صدق میکنه که میگن مرگ خوبه(دور از جون همه ی عزیزان) ولی برای همسایه!!

شما هرکاری بکنین خوبه ولی دیگران دف بریزن بده؟