Posts by Mr.Sajad

پ.ن:Get_right من صرفا به صادق کمک میکردم اشکان اکانت من نبود اون اکانت صرفا رفتم یک هفته رو اون اکانت کمکشون اون اکانت کار کسی بود که ایمیلو داشت فکر کنم

سلام اسم اکانت get_right اومد،این اسم اکانت من در سرور x3 ایران بود،راجب این اکانت صحبت میکنین یا اکانت دیگه ای؟

سلام به همه دوستان،باعث خوشحالیه که بعد از مدت ها یه سرور داره ران میشه که میتونه دوباره خاطرات قدیم رو یادآوری کنه و سروری هست که میشه اسمش رو تراوین گذاشت

فقط یه خواهشی از دوستان دارم،حالا که این بستر فراهم شده و بات جواب نمیده،همه همکاری کنین و دنبال روش های جایگزین برای ساخت مولتی نباشید،از مدیریت سرور هم تقاضا دارم با هرگونه مولتی بازی و غارت توافقی در این سرور به شدت برخورد کنه

پ ن ۱ : تیم خوب آمرداد از اسم تیمتون خیلی خوشم میاد چون خودم مردادی هستم فقط یه چیز، دیدم خیلی جاها نوشتین مخالف مولتی بازی هستین و علت عدم حضورتون در اسپید همین قضیه بوده،امیدوارم این سرور تیم شما و سایر تیم ها مولتی بازی نکنن (کانال تلگرامی آمرداد رو دیدم و آمار سرورهای قبلیتون علی الخصوص آمار اتک پوینت نشون میداد اونقدرا هم از مولتی سازی بدتون نمیاد :D)

اشکان جان قبلا تلگرامتو داشتم و یه مدت تلگرام در ارتباط بودیم،آیدیتو برام بفرست

پ ن ۲ : یه عکس از تاپ رید سه ایکس دات کام و یه عکس از تاپ رید سه ایکس اسپیدترا میزارم،از لحاظ میزان رید در یه حدن ولی جالبه بدونید اسپیدترا روز ۱۳ و دات کام روز ۴۴ هست ،چقدر سطح ما از دات کام بیشتره :D

ایشالا که این سرور نرمال به دات کام شبیه بشه

سلام با تشکر از تیم مدیریت بابت این ایده خوبشون،این سرور اگه بات واقعا کار نکنه خیلی خوب میشه برای پلیرا،هر چند برای مدیریت سایت سود آوری کمتری خواهد داشت،دمتون گرم که رضایت پلیرها براتون مهمتر هست

این سرور میتونه خاطرات قبل رو زنده کنه زمانی که توی ورژن ۳.۶ بدون بات سه چهار هزار تا اتک میرفت و میومد هر چند زحمتش زیاد بود و باید دستی میزدیم ولی چون سالم بود ارزششو داشت

با توجه به اینکه الان نسبت به قدیم تعداد فارم ها خیلی خیلی کم هست و بدون بات مولتی هم نمیشه ساخت از مدیریت سایت تقاضا دارم تعداد ناتارها رو در این سرور زیاد کنه تا پلیرها هم دنبال مولتی نباشن،ایشالا که سرور خوبی در میاد با این شرایط

سرور اسپید به دلیل نداشتن تایم بازی نمیکنم،ولی این سرور شاید بشه یه کوچولو وقت گذاشت

دو تا عکس از سرور 2x.com سال ۲۰۱۸ میزارم،اینجا تنهایی با اکانت گول فقط و فقط با غارت ناتار مدال غارت گرفتم چون اونجا مولتی بازی به اون صورت وجود نداشت(بعد این سرور دیگه غارت سالم نداشتیم)

به امید داشتن چنین سروری

عزیزم من مقایسه نکردم،فقط خواستم بفهمین که کار تیمی خیلی مهم تر از رکورد شخصیه

من خودم ابتدای سرور منتقد اکانت پشمک بودم،ولی خب خودتم میدونی اکانت پشمک برای ساید se خیلی مفیدتر از لیدوکایین برای ساید ne بود،من ترجیح میدم اکانتم پشمک باشه و برای اهداف ساید بازی کنم تا یه اکانت با n تا مولتی و همر داشته باشم،از پتانسیل ساید استفاده کنم و آخر سرور همرامو کور کورانه بزنم دیوار^^

هیچ جور برام قابل توجیه نیس بیای پنج شیش تا واندر زن بیگ بسازی و همش با مخ برن توی دیوار

راستی اینم برام جالب بود کل دفتون روی همراتون بود و واندرتون قبل نقشه ها رنده شد،ظاهرا حفظ اون همرا مهم تر از واندر بود

Ne به خودخواهی اکانتایی مثل لیدوکایین باخت ;)

سلام

خسته نباشید میگم به همه پلیرهای سرور‌،به نظرم سرور سطح خوبی داشت و با توجه به حساسیتی که داشت وقتگیر بود به همین دلیل بخاطر مشغله کاری

حدودا دو ماه هست توی سرور نیستم و اکانت رو (MsN) دادم به آرش کاپیتان عزیز و تیم خوبش که زحمت کشیدن و آخرشم یه خفت خوب زدن(هر چند که اگه دوستان شمال شرقی از سرور فرار نمیکردن و خفت زودتر انجام میشد بهتر بود)

تبریک میگم به متا سه گانه و لیدرای این متا که با وجود وسوسه های ساید مقابل پای حرفشون موندن،تبریک ویژه به بچه های گل ساید se که با وجود اینکه خیلی از دوستان نبودن بازم گل کاشتن و نشون دادن se همیشه قدرتمنده،حقیقتا بعد از ماجراهایی که واسه کتیبه ها افتاد فکر نمیکردم انقدر خوب بتونن عمل کنن،دمتون گرم(مخصوصا امید عزیز)

حمزه دمت گرم با پشمک رکورد زدی و اکانتای شیش هفت همره بهت نرسیدن^^

اما سخنی با بازیکنان و لیدرای ساید ne

با توجه به اینکه قبل از فیلترینگ تراوین چندین سرور ne بازی کردم (زمان لیدری پیمان کینگ هکتور)ساید ne رو همیشه خونه خودم میدونم و تا قبل کتیبه ها خوشحال بودم که ne انقدر قدرت گرفته و

با توجه به میزان همر و دفی که ساید ne داشت انتظار اندگیم جذاب تری رو داشتم و عجیب بود برام که انقدر راحت تسلیم شدین،با اون همه همر که ne داشت قبل و بعد از نقشه ها میشد کلی پلن اجرا کرد،اما فکر میکنم هدف خیلیا فقط فردی بود و دنبال شکستن انواع رکورد همر بودن و لیدرا خوب مدیریت نکردن

یه سوال از همرسازای اصلی ne ،انقدر همر ساختین و خرج کردین که آخرش بدون هیرو بزنین به واندر؟با این همه همر میشد کلی پلن اجرا کرد و شانس برنده شدنم داشتین‌.

پ ن : دوستان وقتی کل کل میکنین به سابقه حریفتون احترام بزارین،از اونجایی که از سرور یک راند یک با تراوین آشنا شدم و زئوسیا اونجا از خوبای سرور بودن همیشه به عنوان یه تیم حرفه ای که حضورش هر سروری رو جذاب میکنه بهشون احترام میزارم،هر چند که خدا لعنتتون کنه که این سبک وی پی اس بازی رو وارد تراوین کردین :D

پ ن دو ) دکتر هانی منتظرم یه بار دیگه اعلام امادگی کنی و بریم بترکونیم،جات خالی بود توی سرور

خوشم میاد از هر تکنیکی استفاده میکنین تا متا رو بهم بزنین^^

حدودا یک ماهه دیگه توی سرور نیستم ولی اینو مطمئنم هرکار کنین متا بهم نمیخوره پس خودتونو خسته نکنین

مهم نیس واندر توی چه خاکی صد بشه مهم *متا* هست

سلام فارغ از اتفاقاتی که افتاده به نظرم با شرایط فعلی هر چی از سرور بگذره جذابیت بازی کمتر میشه و با جنگ و احمق هایی که ne داره هر چقدر زمان بگذره حجم همرها اونقدر زیاد میشه که سه ساید جای خود داره پنج تا ساید هم حریفش نمیشن و این برای خود پلیرهای ne هم جذابیتی نخواهد داشت،سرور باید متعادل باشه تا حساسیت داشته باشه

سه ساید nw,sw,se بجای حذف کردن متحد بشین و با پلن مشترک علیه ne یه خرده بازی رو جذاب کنین الان تنها فرصتی هست که براتون هست

پ ن : خیلی خوشحالم برا ساید ne که قدرت خوبی گرفته و افتخار میکنم حوالی سال های ۲۰۱۱ ،۲۰۱۰چندین سرور ne بازی کردم،اما به نظرم برای جذابیت سرور الان نیازه سه به یک بشه

خوب اما از اینا که بگذریم بازیکن بعدی که خیلی برام جالب بود اکانت PashmaK بود این اکانت گول هستش و مختصاتایه عجیب غریبی هم گرفته از شمال شرق تا جنوب شرق :دی و نکته ای که درش هست امتیاز مهاجمینش هست معلوم نیست داره چیکار میکنه!:دی خودم به شخصه خیلی مایلم ببینم چی میکشه! اما چیزی که به راحتی میشه فهمید بالا نبودن تجربه قهرمان هست این یعنی تو این همه کشت و کشتار قهرمان یه گوشه نشسته داره هوا می خوره! و احتمالا کلی رعد و شمشیر زن میسازه میکوبه به ابادیای مختصاتای مختلفش! البته واقعا نمیشه حدس زد شایدم کسی رو خفتی چیزی کرده ما خبر نداریم ولی به هر حال فکنم این ملی داره بازی میکنه :)) نکته جالبیه این اکانت اینه تا دهکده رو می زنه یه واحه هم پشت بندش میگیره :دی تو هر جمعیت و لول منابعی که خودش جالبه!

سلام راجب این اکانت با توجه به اینکه لول هیرو پایینه و واحه های اطرافشم اکثرا پر هستن بنابراین واحه نمیزنه یا حداقل اونقدری نیس که بخواد این همه پوینت گرفته باشه،خفت گیری هم بعید میدونم یا اگرم باشه هر هفته انقدر نیس
    به نظرم این اکانت در حالی که از بازی پاک و بدون مولتی حرف میزنه،یه سری مولتی داره و گرزیای مولتیاشو با رعد خفت میکنه (کاری که من توی ورژن 3.6 بعضی وقتا میکردم) :D

سلام دوستان علی آقا
    AliDr.xeno
    راجب نحوه بالا اومدن اکانت های تاپ سرور سوال کرده بودن و دوستان هم در جوابشون توجیحات خنده داری مثل داشتن سبک بازی خاص و همچنین با تجربه بودن و پیرمرد بودن رو مطرح کردن.من احساس میکنم بحث راجب این موارد بیهوده هست هم سوال کردنش هم جوابی که داده میشه چون جوابش مشخصه و همه میدونیم:

"مولتی بازی"

از همون اولین سروری که حدود یازده سال پیش در ایران راه اندازی شد تا به امروز سروری در ایران و حتی سایر کشورها(البته در ایران و روسیه به مراتب بیشتر) وجود نداشته که اکانتای تاپ سرور با بازی کاملاً سالم بالا بیان(به جز موارد خیلی خیلی محدود).منتهی در طول زمان با توجه به شرایط سرور از نظر تعداد پلیر،ورژن سرور و ... روش های خاصی برای بالا اومدن غیر عادی وجود داشته.بعضیا مولتی ساختن آی پی مشترک خردن بعضیا هم مدرن کار کردن خرج بیشتری کردن وی پی اس گرفتن و قانونو دور زدن
    بنده با هر سه نژاد، هم در ایران هم سرورهای خارجی از ورژن 3.6 تا الان تاپ تن غارت رو زیاد تجربه کردم و تقریباً نود درصد زمانایی که تاپ تن غارت بودیم مولتی بازی کردیم که بسته به زمان و شرایط خاص، روش فرق داشته اما اصل عمل یکسان بوده.ورژن 3.6 که خبری از تراوین پلاس و قفس و پماد و وی پی اس نبود سنتی کار میکردیم یه نفر اکانت اصلی رجیستر میکرد بقیه چند تا اکانت میساختیم و اکانت اصلی رو به مدت یک هفته از همه نظر(خالی کردن،پوش،دف) ساپرت میکردیم بعد یک هفته تمام اکانتا حذف میشد و همه میومدن رو اکانت اصلی آی پی هم نمیخورد.به مرور زمان تراوین پلاس اومد که همه باهاش آشنایی کامل دارین(واحه خالی میکنه،اکانت فارم میده ،دف میده،از همه جالب تر مدال دف هم میده ).الانم این سرور که تراوین پلاس نیست روش مشترک تمام اکانتا(نژادم فرق نمیکنه) برای شروع سرور اینه : ساختن مولتی برای خالی کردن واحه و غارت واحه با اکانت اصلی.یه سریا آی پی میخورن بن میشن یه سریا بیشتر خرج میکنن وی پی اس میخرن همین حرکتو انجام میدن آی پی نمیخورن بن نمیشن
    هر که خرجش بیشتر غارتش بیشتر(همون هر که بامش بیش برفش بیش) واسه ادامه سرور هم مولتی و فیدرزنی اطراف کپ و غارت توافقی.همین الان شما فقط با غارت دو تا فیدر میتونی روزی حدود یک میل و دویست غارت کنی و تاپ غارت باشی
    علی آقا شما و تیم زئوس استاد این روش هستین پس نباید براتون عجیب باشه.بقیه دوستان هم لطفاً اسم این روش عمومی رو پیرمردی و داشتن سبک خاص نزارین