Posts by Moji samorai

جوووون تو فقط حرف بزن امیر اینقدر بچها رو به چالش میکشی اما خودت فراری هستی ... برام سوال شده چرا...؟

ضمنا تو که خودت پلیر شمال شرق میدونی میگی 10سرور گذشته ne برنده شده اسپید ترا ۱۰ تا سرور هنوز ران نکرده... و دوم اینکه شما اصلا پلیر نیست بازیچه دست آموز فرزاد پانیشری..‌ من خیلی چیزا حضور ذهن دارم... حواست باشه تو همون امیری که شمال غرب بودی زیر دست فرزاد ... جالبش اینه تو میگی ne ده سرور ۱۰۰ کرده کدوم ۱۰ سرور عزیزم؟ مدارکش موجود هست؟ من خودم تو ne بودم وقتی تو نبودی الان برای ما آدم شدی؟!!! تو سرور های قبل اسپید ترا و قبل تر از اون کجا بودی داشتی تو کوچه قایم موشک بازی میکردی:) یه جوری حرف میزنی انگار قله دماوند فتح کردی اینجا تراوین... من که سابقه دارم تو هر 3 ساید ne sw و Se یبار اینقدر نگفتم آقا من اینجوری اینجوری بعد تو دوتا سرور اومدی مولتی کشیدی آدم شدی؟!! برو خدا روزیت جای دیگه حواله کرده نه تو تراوین بیای بگی من 10سرور ne ۱۰۰کرده...

ما رفتیم این توپ این میدون ببینم شما با 10 تا سرور قراره کدوم رئیس جمهور جدید معروف بشی هر وقت کاندید شدی یادت نره یه تبلیغات بکنی تو آیت فروم با بچها میایم بهت رای میدیم دکتر 10 سرور تراوین ...:love::*

داداش از حافظه ی افسانه ایت استفاده میکنی بگی کدوم سرور بود همرت چیف شد

پ ن : خود کرده را تدبیر نیست

جوووووون تو فقط چیف بزن لطفا تو مسائلی که بهت ربط نداره دخالت نکن

امضا

مجی سامورایی

سلام یوگی جان ازادیمون مبارک

من یه نصیحت دارم هرکسی با هم قد و قواره خودش کل کل کنه.

دوست خوبم دوست قشنگم دوست نازنینم اوگی داگی فدات بشه خاله به دورت بگرده در شان امیر حسین نیست ک جوابتو بده منم حوصلم سر رفته بود گفتم بهت بگم پس فردا نگی ترسیدن جوابمو ندادن

پ ن : اعصابم مثله چشمام سگ داره بچه خوشگل! فاصلتو حفظ کن تا تیکه پاره نشدی

ما تو سرور های فان هم واندر صد کردیم تو ای که تو هیچکدام معادلات سرور هیچی نیستی اینبار تو صد کن.

امضا

مجی سامورایی

با سلام

به عنوان عضو کوچکی از تیم THE OLD MAN لازم به ذکر دانستم ک چند نکته را یاد اوری کنم در ابتدا تنها هدف حضور تیم ما دراین سرور فقط و فقط تشکیل یک تیم کامل و جامع و پلن های درون تیمی بود (جهت هماهنگی تمام اعضا) باتوجه به اینکه شناخته کمی نسبت به دوستان درون ساید داشتیم ولی خیلی سریع به هماهنگی نسبی با ان عزیزان رسیدیم و وظایف خود در قبال ساید را کم و بیش به ثمر رساندیم . تیم از ابتدای بازی هیچگونه هدفی برای واندر نداشت و نداشته و در خصوص اتفاق های بوجود امده هیچگونه نظری نداشته و نداریم شایان ذکر است هرکدام از این واندر ها ک صد شود میتونه واندر ما باشه هیچ فرقی به حال ما نمیکنه .

پ ن :به تمام عزیزان حاضر در سایت خسته نباشید میگم به تیم برنده و بازنده هر دو تبریک میگم سرور جذابی بود لذت بردیم اگر احیانا به کسی خواسته و نا خواسته بی احترامی شد شده ک شده همینی ک هست دی: دوستان اگر عمری بود یه سرور دیگه در خدمتتون خواهیم بود از اونجایی ک واسمون فرقی نداره کدوم ساید پلی بدیم اگر تیمی قابل دونست و دوست داشت میتواند از ما دعوت کند امیدوارم واندر دلاتون صد بشه خوش گذشت خدا نگهدار تا سرور دیگر بدرود

امضا

مجی ساموریی

با سلام نمیدونم چرا یوگی و دوستان امروز بوم بوم نمیکنن فک کنم هنوز داغ خفت شدن دیشب رو دلشونه🤣🤣🤣🤣

پ ن: برای خفت کردن حتما قبلش باید غسل خفت را انجام دهید این یک پیشنهاد است به همه حتی شما دوست عزیز.......🤔🤔🤔

امضا

مجی سامورایی

دوست قشنگم دوست خوشگلم میخام بیام در خونتون نگو نمیام .....

ادریس تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت، از تنهایی معصومانه دست هایت آیا می دانی که در هجوم دردها و غمهایت و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود ادریس اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری در آبی بی کران مهربانی ها به پرواز در آیی و اینک آن شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست

پ ن:ادریس جان سر متای کتیبه ها گفتن تو هیچ کاره ای الان میتونیم روت حساب کنیم ک یه کاره ای..

امضا

مجی سامورایی

من هی میخام تحلیل نکنم شما بی تعدبیرا نمیزارید

هدف از پلن;جذاب شدن بازی

نتیجه پلن:کشتن یک ملیون سیصدو هفتادو شیش هزار نیروی دفاعی ازاد کردن گندم خور های ساید ان ای برای قدرت مانور بالاتر نسبت به کمتر شدن تارگت های دفاعی ومتمرکز شدن دفاع ساید بر اهداف خاص ناقص شدن دو همر ان گیم ساید حریف زدن یک کتیبه ی کوچک استراتژیک استرس شیش ساعته به پلیر های ساید رقیب

پ ن :از یک پلن بیش از این ها چه انتظاری میشه داشت من شخصا با هفتاد درصد موفقیت امیز بودن این پلن موافقم ولی سی درصد با شکست خورد

پ ن:دوستان فهیم حاضر در فروم خود نتیجه گیری کامل را از پست بنده ونتیجه گیری های مختلف دوستان برداشت خواهند کرد موفقیت ویا شکست پلن قضاوت با پلیرهای بازی بلد تراوین ن اونا ک خاله بازی میکنن قابل توجه یوگی دوستان خاله اوگی داگی مهدی کتلت وسایر عزیزانی ک از راه دور ونزدیک تشریف اوردن

امضا

مجی سامورایی

سلام یوگی خوبی خفت کن درس شده ولی همچنان چیف کنت خراب هواست باشه با احمق سوتی ندی ک دیگه نمیشه جمعش کنیم

پ ن:والا همه میگن سرور فان ولی یوگی و دوستانش دو دستی چسبیدن به سرور نمیدونم سرور برای ما فان یا برای همه

پ ن:بابا ملت منتظر جواب نظر سنجی هستن نتایج انتخابات امریکا انقد طول نکشید ک الان مال تو طول کشیده

امضا

مجی سامورایی

یه بار جستی ملخک دوبار جستی ملخک ...

پ ن :کتلت مهدی داریم اونم رو دف ساز داداش اگه با اوگی داگی مشورت میکردی شاید دیوار نمیشدی پلنرتون یوگی خوشگله بود یا خاله و دوستان دمتگرم داری بازم بزن حد اقل سوژه خنده هامون جور بشه دیگه کم کم داره حوصلمون سر میره

امضا

مجی سامورایی

نگاه کن اینکه ما داریم اینجا ریپلیت میکنیم داریم بهت اعتبار میدیم وگر ن یوگی جا تو از تایمی ک از کهکشان خارج شدی خاله و اسب هفت تیر کش جاتو پر کردن

پ ن : یوگی اوگی داگی دونبالت میگرده یه اسکات ازش بکش شاید گم شدت اونجا باشه دیشب پلنگ صورتی زحمت کشید یه احمق از ما زد ببین بکارت نمیاد اگه خودت نخاستی بگیر بده به ببو خرسه

امضا

مجی سامورایی

وقتی قدرتو نمیدونن

سکوت میشه بهترین حرف

و نبودن میشه بهترین حضور...😎

بازگشت یوگی به فرم بلخره با هر ترفندی بود کشیدمت فروم اخرش نگفتی همرت چید لاقل جواب نظر سنجی و بده 🤣🤣🤣🤣🤣

پ ن: دوستان همه منتظر جواب نظر سنجی هستن

امضا

مجی سامورایی

شما یه آدمـــِـــــــــــ

HOT

دورُ بَریاتـــــــــــــ همه

LAT

فازِتَمـــــــ گیریم که

QAT

مامـــــــ نمیرسیم به

PAT

فیلمــِ خوبی بود√هـــــه√

CUT

بازی تمامـــــ،کیشــــــــــُ

MAT

پ ن:قابل توجه اونا ک میگن فیکی گاهی سرتون ببرید تو تاپ حتما امامتون و بالا سرتون میبینید

امضا

مجی سامورایی

یوگی اسم خانواده ات هست... عزیزم نه اسم من... من اسم دارم خودم کور نیستی که بخون

در ضمن شما میگی همر کدوم همر ؟ صحبت کدوم سال میکنی؟ صحبت کدوم سرور میکنی تو خودت کی هستی اصلا بهت ادب یاد ندادن هر جا میری اسمت بگی... یعنی انقدر ترس برت داشته که حتی اسمت هم نمیگی... پس اسمت میزارم خاله فروغ چقدر هم بهت میاد ... اسم جدیدت مبارک خاله فروغ... در مورد حرفهای دیگه ات هم هر وقت مدرک گذاشتی وسط فروم بعدا حرفش بزن در غیر اینصورت دیگه جوابت در این مورد نمیدم ...

سلام یوگی عزیز خوبی

شنیدم باز رفتی کتیبه ی احمق ورداشتی فقط خواستم بگم وقتی خواستی فعالش کنی از خاله مشورت بگیر نزنی باز همرت چیف بشه دو دستی بزنی تو سرت

پ ن : لطفا از مطالب بنده اسکی نرو اگرم اسکی میری لطفا با ذکر منبع برو نخوری زمین دست و پات بشکنه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

پ ن :عکس مربوط به یوگی هست بعد بلند کردن کتیبه ی احمق

امضا

مجی سامورایی

شما میگی ولی متاسفانه بعضیا اینجوری دوس دارن ما هم مطابق خودشون رفتارکنیم فکر کنم تا الان باید متوجه شده باشی چند تا تهمت و حاشیه برام درست کردن ...از این خاله ها هیچی بعید نیست زیر چادر همه جوره هستن 😒😒

سلام یوگی خوبی ازادیت مبارک

از خودت یکم خلاقیت نشون بده اسکی چرا میری

البته اشکالی نداره چون من امامتونم میتونی ازم پیروی کنی

پ ن راستی جواب اون نظر سنجی چی شد لطفا بیا تو فروم بنویس برای بچه ها شفاف سازی بشه

اخر نفهمیدیم همرت چی شد

امضا

امامتون مجی سامورایی

به قول الناز وکینگ ام ام ای(بچه های تیم )بخودمون مربوط

دوستان تا الان نمیخاستم براتون پست تحلیلی بزارم اما این دفعه میخام یه چیزی براتون تحلیل کنم

کتیبه ی مرتاض منحصر تو همچین سروری ۳۰ درصد کارایی بیشتری ندارد براساس حجم تولید گندم میزان مولتی های استفاده شده برای اکانت های خاص تاثیر انچنانی ای این کتبه در روند بازی نداردولی ما چون جزو کتیبه های منحصر سایدمون بود باید این کتیبه را بر میداشتیم واین کتیبه از اونجایی ک هیچ نقشی در پلن های ان ای نداشت

بهترین کاراییش این بود ک چند همر روش دیوار بشن.

پ ن. تبریک به اتک های زیباتون به مدافع و مهاجم تبریک میگم

تموم شد خیلی تاثیر گذار بود

امضا

امامتون مجی سامورایی

سوخت موشکتون رسید

پ ن : ما توی اسکریپت پلیر نشدیم واقعا این حجم از تقلب قابل قبول نیست برای سرور فان)( ما برای وقتمون ارزش قائلیم)

پ ن: واقعاروز هشتم بازی من تو اسپیدترا بود خوشگذشت

پ ن:یوگی عزیز و دوستان هروقت خواستیدبیاین سرور های بین المللی بگید بهتون تیکت بدم

اقا اونی که اسکی میره رو چی بهش میگن

خوشحالم ک هر جا میرم ابدا کننده ام و یکسری ازم تقلید میکنند راستی خاله جون اخرش قیمت ندادی نگفتی چند ....

با تشکر از یوگی و دوستان بخاطر اسکی رفتن از مطالب بنده

با تشکر

امضا

امامتون مجی سامورایی