راهنمای استارت موثر

• سلام دوستان

این مقاله برگردان یک مقاله انگلیسی در باب استارت موثر می باشد که ما در تیم آمرداد از اون استفاده کردیم جهت سریعتر زدن ده دوم و اینجا اون رو در اختیار شما میگذارم.

همونجور که مستحضر هستین سرور یک ایکس بات و مولتی کار نمیکنه و اول سرور شما قهرمان اضافه جهت خالی کردن آبادی و منابع مازاد جهت ساخت سریعتر ده دوم ندارید.

و از طرفی میدونیدکه 15 کراپ بالای 125 درصد یکی از فانتزی های بازیکنان سرور بوده و هست ولی با توجه به تعداد اکانت های زیاد تیم آمرداد و تیم های دیگه موجود در سرور رسیدن به امتیاز فرهنگی مورد نظر (2000 عددcp)و منابع جهت ساخت مهاجر و اقامتگاه کمی مشکل می باشد که با خوندن این مقاله شما می توانید در سریعترین زمان و کمترین مصرف منابع بدون غارت به این مهم دست پیدا کنید.البته همیشه شانس در غارت و مصرف گلد بیشتر در این وسط تاثیر به سزایی داشته و دارد.

1-1 چند نکته مهم

1-2 گلد:داشتن گلد اجباری نیست ولی بودن این گلد (حداقل یه پک 250 تایی)باعث سرعت ساخت ده دوم شما میشه و نسبت به رقبا شمارو خیلی جلوتر می اندازه.

1-3 قهرمان:بعد از هر لول قهرمان یک پوینت به قدرت هجومی قهرمان (جهت شهید نشدن در ماجراجویی های سخت)و سه پوینت به منابع بدین.سعی کنید به هیچ وجه هیروتون نمیره چون برای زنده کردنش منابع زیادی باید هزینه کنید.

1-4 منابع:نزارید به هیچ وجه انباراتون پر شن حتما برای تایم شب محاسبه کنید و آلارم بزارید و با تعدیل منابع رو حفظ کنید.همچنین جایزه های ماموریت ها و ماجراجویی ها رو به درستی مصرف کنید.

1-5 تولید بیشتر:حتما هفته اول و دوم 25% تولید بیشتر رو برای همه منابع بزارید .البته بعد از ساخت مهاجر میتونید اونها رو آف کنید یا فقط گندم رو روشن کنید(من خودم فقط گندم رو روشن میکنم)

1-6 حمایت تازه واردین:نیازی نیست حمایت تازه واردین رو تمدید کنید حتی اگر همسایه شما امردادی نبود و لب مرز بود.چرا؟چون طبق این مقاله شما قراره کلی مخفیگاه داشته باشین(جالب شد نه؟)

2-اکتیو کردن اکانت

بعد از اکتیو کردن راهنما اولیه یا همون TUTORIAL را انجام دهید.چرا؟چون هیرو شما 20 درصد تجربه میگیره و مقداری پماد.

وقتی هیروی شما مقدار سلامتی کمی داشت اونو به دورترین ماجرا جویی بفرستین .اینجوری توی مسیر تایم بیشتری میخرینو جونشو نجات میدین.اگر هم کتاب دانش تونستین بخرین در تایمی که ماجراجویی ندارید کل پوینت قهرمان رو به تولیدات اختصاص بدین.

بعد از اون ما بقی ماموریت هارو انجام بدین

من براتون لیست میکنم:

1- معدن آهن سطح 1

2- ساختمان اصلی سطح 3

3- یکی دیگه از منابع به سطح 1

4- مخفیگاه سطح 1

5- انبارغذا سطح 1

6- سفارت سطح 1

7- ساختمان اصلی سطح 5

8- اقامتگاه سطح 1

9- کراپ سطح 1 ، معدن آهن سطح 2 ، معدن خشت سطح 2 ، چوب بری سطح 2

10- بازار سطح 1

11- کراپ سطح 2

12- تمام منابع سطح 1

13- انبار سطح 3

14- انبار غذا سطح 3

15- دو کراپ سطح 2

16- انبار سطح 7

17- دو کراپ دیگه سطح 2(الان همه کراپاتون سطح 2 هست)

18- سرباز خونه سطح 3

19- دیوار 1

20- دارالفنون سطح 1

21- آهنگری سطح 1

22- کراپ لند سطح 3

23- تمام منابع سطح 2

خب بهتون تبریک میگم شما اکثر ماموریت هارو انجام دادین بدون اینکه منتظر منابع بشینین

الان تولید دهکده به حد خوبی رسیده و میتونید روش حساب کنید

3-ساختن دهکده:

این قسمت بر اساس سناریوی بازی شما متفاوته اینکه شما گلد میخرین یا نمیخرین ، اینکه رید میکنید یا با تولیدات خودتون ده دوم رو میزنید.خب برای اینکه ده 15 یا 9 کراپ بعدیتونو بگیرید نیاز دارید که به اندازه کافی امتیاز فرهنگی داشته باشید.اینکه بدونید چقدر امتیاز فرهنگی لازمید (به اختصار میگم سی پی که یاد کسی هم نیفتم و تلفظش سریعتر باشه)به داخل اقامتگاه برید و میزان تولید و نیازتون رو میتونید ببینید.برای اینکه شما ماکسیمم میزان تولید سی پی رو داشته باشید در عوض هم تولیدتون بالا باشه و هم سی پی ارزان تری داشته باشید میتونید به این لینک سر بزنید http://travian.kirilloid.ru/build.php#mb=1&s=1.45

البته اگر میرفتید دیگه نیازی به مقاله من نبود :دی ولی خب من طبق تجربه شخصی روش زیر رو بهتون پیشنهاد میکنم

بهترین سناریو ممکن مناسب افراد با تایم کم:شما گلد میخرین و فقط با تولیداتتون میخواید ده دوم رو تاسیس کنید.

الان شما همه منابعتون دو شده و نیازه کمی سی پی و منابع رو افزایش بدین پس پیشنهاد میکنم این مراحل رو دنبال کنید:

1- یک کراپ لول 5

2- آسیاب سطح 1

3- 5 کراپ سطح 3

4- 4 عدد چوب بری سطح 3

5- 4 عدد خشت سطح 3

6- 4 عدد آهن سطح 3

7- 5 کراپ سطح 4

8- 5 کراپ سطح 5

الان تولیدتون به حد خوبی رسید.

بریم سراغ سی پی:

1- یک مخفیگاه رو به سطح ده برسونید.

2- هشت مخفیگاه رو به سطح 3 برسونید(مخفیگاه بیشترین و ارزانترین سی پی ممکن رو به شما میده چیزی که در اول سرور ما دنبالشیم)

3- ساختمان اصلی 10-6 که این امر باعث میشه شما با 5690 منبع هفت سی پی اضافی داشته باشید(در مجموع 12 سی پی)

4- بازار لول 2 به 8 (7192 منبع در مقابل 9 امتیاز فرهنگی اضافه به نظر هنوز نسبت خوبیه)

5- دارالفنون لول 2 به 5 (3915 منبع در مقابل 5 امتیاز فرهنگی اضافه)

خب الان بهترین حالت برای ساخت سه مهاجر هست

تنها کاری که میکنید اینه که اقامتگاه رو ده کنید و مهاجر لعنتی رو بسازید!

این وسط ممکنه منابع مازادی هم گیرتون بیاد که بسته به سیاست اکانت میتونید نیرو بسازید غارت کنید .و یا روی ساختمان های سی پی دار سرمایه گزاری کنید.مثل ساختمان اصلی , بازار,سفارت ,آکادمی و .... و لطفا بیخیال ساخت سنگ تراشی و خزانه و ... بشید :love:

شاد و خندون باشید

سعید

molla