Posts by Atkinz

این دوستمون همرش تازه خورده تو دیوار امادگیشو نداشته

زیاد گیر بدید برمیگرده تنظیمات کارخانه ، همر خودشو چیف میکنه

با چ زبونی بگه ما دیگه همر نداریم ( و یا نمیخواییم فعلا بزنیم میخواییم سیو بدیم ) و نمیدونیم چطوری شمارو تحریک کنیم تا مارو بزنید یه جارو هم ما دیوار کنیم و درنهایت بگیم دیدید اینسرت و دفاع رو چجوری انجام میدن

لعنتیها😂

طرف گلد میگیره بازی میکنه

یکی خودش گلد میخره بازی میکنه

آیا فرقی داره ؟

اونی که گلد میده از روی رضایت اینکارو‌میکنه یا خیر ؟

اونی که گلد رو بهش میدن و بازی میکنه آیا نوب محسوب میشه ؟ اگه بله چرا گلد رو حیف میکنید

اگه خیر داخل کل کل هاتون به چیزایی اشاره کنید که به بازی مربوط باشه

یکی میاد میگه خرج اکانت تورو فلانی داده

آیا اجبار شده این خرج رو داده یا برای منافع سایدش خرج‌کرده !

یکی میاد میگه تو گیر اون گلد بودی برای همین این همه پاپ زدی ، طرف اینجوری لذت برده اخر بازیش یه گلدی هم گیرش بیاد تورو سننه قربونت برم

یکی دیگه گلد داده یکی دیگه گلد گرفته اینا جلز ولز میکنه

بازیتونو بکنید و لذتشو ببرید

تا دیروز به طرف میگفت پدیده ۲۵ ایکس چون میخواست از توانایی طرف بهره کشی کنه تو سرور ۲۰۰ ایکس کشیده زیرش میدونه طرف باهاش دیگه بازی نمیکنه اومده متهم میکنه تو گلد میگیری

گیرم که میگیره ، چیزی رو عوض میکنه کیفیت بازیش کم میشه

بچه خوابه

۳۲ صفحه از فروم این سرور رفته

از همه ی کسایی که اینجان یه نظر سنجی بزاری بگی کی

تاپ ۱۰ شر و ور گویی هست قطعا اولیش پرهامه

دومیش خودتی

ادامه دادن این بحث بی فایده اس چون شما خفن ترین بازیکن های تراوین ایران هستین و هرکی جلوی شما باشه نوب محسوب میشه

یه سایدی اینارو گردن بگیره گلد و وی پی اس بده به اینا ، نمیدونن چجوری اینو عنوان کنن به رنکشون اهانت نشه

یا دراکولا ها

زارت

سیاوش

حرف شما اینه چون اقای ایکس تو سرور قبل یا سرورهای قبل تر یه سری کاری ( وظیفه )برا سایدش کرده الان میتونه بیاد تو فرو م شر و ور بنویسه

من تفننی بازی میکنم درگیر اسم ها هم نیستم

اسم و رسم برا شما که دنبالشی مهمه وی پی اس و گلد مفتی برای شما مهمه که مولتی میکشی ، ما گلدمونو خودمون تهیه میکنیم

ادعای بازی هم ندارم بازی میکنم خودم لذت میبرم ازش

سیاوش

سلام

یه چند تا نکته بگم جهت اطلاع:

شمال غرب این سرور رو الان نزنید اخر سرور هم از روتون رد میشن هم انواع کری هایی که تو چند صفحه اول کردین رو بی جواب نمیزارن پس خیلی عاقلانه اس که کاروی چپ دست سکان هدایت ساید رو در دست بگیره با تفکرات ارش

شمال غرب به ارامش نیاز داره تا مولتی هاشو بکشه بالا و همراشو به تعداد زیاد تو اکانتهای هجومیش بیاره بالا

تو این مرحله زنجیر گردن ه . ل کردن تا فعلا پاچه کسی رو نگیره به وقتش زنجیرش رو باز میکنن تا بگه اگه میتونین بیایین بزنین ( روز ۶۰ )

پتانسیل شمال غرب برابره با شمال شرق ، جنوب شرق و جنوب غرب

من تو سرور نیستم بازی رو جذاب کنید برای خودتون ، شمال غرب رو بزنید اونا به بازی جنگی عادت ندارن اونا همیشه تو سایه متا همر ساختن

راستی الان میگن دو نفری اومدیم زئوس نیست این پست رو یادگاری میزارم اتفاقات سرور جوری رفت که شمال غرب دست برتر میدان بود زئوس یهو چادر برمیداره برگای همتون میریزه که اینا که دوتا بودن

فردا سرور شروع میشه

چند تا نکته

اول اینکه هرکی کل کل میکنه وجود داشته باشه سر حرفش بمونه ،وقتی رجز میخونی یا بیا تو میدون یا بگو غلط کردم و خلاص

روز ۶۰ بازی معلومه هر ننه قمری میتونه کری بخونه که میبینین منو نمیتونین بزنین

دومین نکته : دوستانی که اعلان حضور کردن دمشون گرم بازی میکنن دوستانی که اعلان حضور نکردن رو بعدا اگه اومدن کری خوندن جدیشون نگیرین اینا زمان کودکی مورد ازار و اذیت قرار گرفتن با اینا با لطافت برخورد بکنید

جناب اخیلیوس شما هم توانایی خودتو تو بازی نشون بده گرچه دیدیم قبلا چیکاره هستی

زئوس مهدی اواتار حسین رپر بود نه این پلیرای دوزاری

یاعلی

پ.ن: اگه یه وقت فیک تیمتونو زدن واکنش نشون بدید پس فردا پلیراش میان میگن خودتون فیکید :))

پ.ن: هسته اصلی تیم؟! :))))

سلام

لیدرای ایگلز : پوریا ارواخه، سهیل پابلیک انمی ، سعید اسکانیا ، رضا استیل

شما کجای تیم ایگلز بودی کسی شمارو نمیشناسه

خود این لیدرا انقدر ادعای بازی و دوباره جمع کردن بچها رو ندارن

اونایی که ایگلز رو میشناسن پلیراشم میشناسن

امین اکانت pgn بود سرور ۳ قبل فیلتر

در ضمن وقتی جز لیدرای مجموعه نیستی حق استفاده از اسم تیمشم نداری عرفان جان

اسم اکانتت رو بگو چون عرفان نداشتیم تو ایگلز

یاعلی مدد