Posts by patriot

درود بردوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    این سرور فکر کنم قسمت نبود آقا مجید آخیل رو زیارت کنم.
    از شروع سرور دوست عزیز تشریف مبارکشونو بردن سر منبر و دارن صغری کبری میچینن و منم منم میکنن.
    چندتا مطلب:
    سرور قبلی که ترنس و آخیل و بعضی دیگه از دوستان، آقای ساید بودن و شما میگفتین بزرگ ما هستن، الان شدن ترنس مرنس و آجیل ماجیل؟؟؟!!!! عجبااااااا.
    جالب اینجاست شجاعترین نفری که اومد وسط بچه های ما، فقط اومدا، تا سرور تموم شه تو حمایت بود.8o8o8o
    این سرورم که دوست خوبم رفته سر منبر که همر دستش بوده زده. بابا بخدا من همش توی گروه سر این بچه داد زدم که ادییییی سگ بزنت انقد این دوستانو اذیت نکن. سرور یه طرفه شده فاز نمیده. گوش نمیداد.
    راستی این زدن دقیقاً منظورت چیه؟
    ما تا بودیم که خوردین، وقتی هم همه حذف کردن، فقط ادی میزد، داش عرفانم بنده خدا همش دنبال ادی بود خرابکاری نکنه. بچه ی شیطونیه لامصب.
    ای تک نفره ساید بگردون، ای مرد تنهای شب و روز و وقت و بی وقت.
    ای همر بلند کن، ای بدون مولتی بازی بازی کن.
    جون جدت از سر منبر بیا پائین، آدرس ساقیتم بده، فقط امیدوارم از موتوری جنس نگرفته باشی. چون موتوریا جنس خوب تحویل آدم نمیدن. از مغازه دار جنس بگیر. خودشو واسه یه مشتری خراب نمیکنه. جنس خوب میده. خخخخ
    داداش گلم بذار این 4،5 آیتمی که فرمایش کردی رو کنار هم بذاریم و جمع بندی کنیم ببینیم دقیقاً فازت چیه، بعد راجع بهش صحبت کنیم. خوبه؟
    آخه فاز تهدید، کل کل ، متا، قهرم نمیامو، همه با هم قاطی شده. بخدا نمیدونم کدومشو باید مد نظر قرار بدم.
    اصلاً یه کاری میکنیم. داش پرهام، دوست خوبمون آقا ایلیا مستمر آزاده توی سرور. کسی چیزی بهش نگه. کاریشم نداشته باشه. ادی تو هم نری طرف ایلیا ها که من میدونم و تو. افتااااااااااااد؟
    8o8o8o

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.;);)
    ضمن آرزوی ساعاتی خوش برای همه دوستان خوبم در عرصه تراوین، امیدوارم داش مجید آخیل هم بر بنده منت بذارن و توی این سرور مفتخرمون کنن.
    رسماً از دوست خوبم آقا مجید عزیز دعوت میکنم بیاد و چند صباحی با دوستان دور هم خوش بگذرونیم.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

درود بر دوستان خوبم.
    خسته نباشید به همه دوستانی که تا الان توی سرور موندن.
    چند مورد جالب دیدم، گفتم خدمت دوستان عزیز عرض کنم.
    مورد اول: یه عده از دوستان، نظرات شخصیشون رو راجع به سرور داشتن و یه سری درخواستها داشتن، از بچه های شما و جنوب تقریباً 17،18 نفری لایک کردن(یعنی هر دو طرف نظر دوستمون رو تأیید کردن)، جالب اینجاست رضا گارد، دیسلاک کرده بود.
    خدائیش برید حال کنید که ساقیه من اینه.
    فازش جوریه که وقتی ازش جنس میگیرم، تا یه هفته نوار خالی گوش میدم.
    موتور ساقیمون پنچر شده، خبری ازش نیست. فقط دیسلایک میکنه.خخخخ

مورد دوم: آقا محمد عزیز نگران اکانت تنسره.
    داداش گلم اگه این اکانت الان به فنا رفته و در غیبت کبری به سر می بره، بخاطر ادی مصیبته.خدا ازت نگذره ادی که اینجوری داستان درست کردی واسمون.
    الان همه نگران تنسر هستیم.خخخخ.
    یه دوستی هم سنتی و صعنتی رو با هم زده و میگه سرور بعدی.داداش گلم. اینجا همه شاخای شمال کنار هم بودین، دو سوم حریفاتون هم بیخیال سرور شدن(بخاطر سبک بازی جالب شما.)فکرشو کن سرور بعدی همه نباشید، رقبا هم بیان و بمونن.خخخخخخ. چه شود.
    پ.ن1: سبک بازی رو بخاطر این عرض کردم، که ادمین عزیز مجبور شد واسه اینکه مولتی هاتون جا بشه، مجوز آپارتمان سازی به ساید شمال بده. وایه چیف یه دهکده. فکرشو کنی به اندازه 10 تا دهکده چیفر ارسال میشد تا یه مجتمع بگیریم.8o8o8o

پ.ن2: گزارشا حاکی از اینه دوستان SE سری قبلی که رفتن، چندتا پلیر به جای کتیبه آوردن. لطفاً برگردونید به شمال،خوبیت نداره، بزرگترشون نگرانشونه.;(;(;(

پ.ن3: پرهام و عرفان. حرف ندارید، خدا ادی رو از هممون بگیره.

:D:D:D:D

خب حال کردم باهات طررررف.
    اگه ساقیم تو بودی مطمئن باش، یکی از فازام نوارخالی گوش دادن بود.
    ضمن احترام به بچه های SE هنو حتی یه پست رو با هماهنگی کسی ننوشتم.
    همه اش صرف جلز و ولز کردن شما بوده.خخخخخ
    آها راستی یادم نبود. از قدیم گفتن به سر آمده حکیم است.
    من تو سرور نیستم که بخوان ازم به عنوان پلیر استفاده کنن.
    توی این فروم چند روزی یه بار میام یه تست روح روان از شما میگیرم و میرم.خخخخخخ
    بچه های SE دمشون گرم کارشون شده تایم تریل انفرادی. دیگه پلن هم نمیریزن. نفری خودشون میان کتیبه، دهکده، پلیر، خلاصه هرچی دم دستشون بیاد ورمیدارن میارن اینور.

مشخصه کل فازت دیدن عمو پورنگه بازم خداروشکر.
    نری زلال احکام نگاه کنیا. ممکنه استاد 2C شرمنده ات بشه.خخخخ
    اینو عرض کنم که روح روانت بیشتر شاد شه، شما در حد عمو پورنگ بودی ، واست برنامه اینجوری اجرا کردیم.
    ایشالا سنت بالاتر رفت، قول میدم کنار صفحه تی وی واست بزن +12 ولی مواظب باش صبح نگاه کنی، چون شب ببنی ممکنه ترس ورت داره .
    آقایون داداشم از اینکه این بنده خدا اینجوری ناراحت شده، جلوی جمع ازش عذرخواهی میکنم. روحیه اش حساسه. نباید چیزی بهش بگین. من نمیگم، شما هم نیگد.
    دم همتون گرممم.

خواستم یه مقداری از خجالتت در بیام آقا رضاگارد عزیز ولی خبببب به همین اندازه بسنده کنیم. به هر حال شما هرکاری میکنی نمیتونی حرکتی بزنی.از همینم ناراحتی که میای اینجوری صحبت کنی.
    اگه باعث خنده بقیه میشم که خدائیش دست گلم درد نکنه. اگه بقیه مارو اسکل میکنن بازم دممون گرم که سرگرمشون میکنیم.هرچند به پای این همه روان شادی که شما و برخی از دوستان توی این سرور واسه بقیه داشتین نمیرسه. ولی خب کاچی بعض هیچیه.
    هلاکتم رضا گارررد که خدائیش ناراحتیتو تو متن پستت میشه دید.خخخخخخ یه دونه طررررررررررف.
    پ.ن: ادی و عرفان دریابید رضا گارد رو.خخخخخخخخخخخ

یا کف همین فروم عذرخواهی میکنی بابت پستت

یا یه کاری میکنم دوباره ۱۰ نفر از فروم نویسای ترور بن بشن

خود دانی حالا

اخطار رو جدی بگیر

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    آقا یه برنامه دارم. از این به بعد هرکی از شمال کتیبه بیاره بی معرفته. گفته باشم.
    زشته بخدا. ببینید الان آقا رضا چقد ناراحت شده که تهدید میکنه.
    راستی آقا رضا کف فروم عذرخواهی کنه؟
    آخه بعضی از بچه ها قدبلندن، نمیشه سقفش عذرخواهی کنن؟
    داداش بخدا ساقیت آدم نامردیه. جنسش قاطی داره، ازش جنس نگیر نوکرتم.
    خب کتیبه از دست دادین. چرا آمپر میچسبونی برادر من.
    خودتو ناراحت نکن بابا. بچه ها شوخی میکنن. بهت قول میدم سرور بعدی بازم کتیبه ها میرن سرجای خودشون. خوبه؟
    تو خودتو ناراحت نکن، بخدا دماسنج(از تب سنج گذشتی نوکرتم) لازم میشیا.
    بچه های محترم SE ایندفه اگه کتیبه بیارید، بخدا میگم کوفتتون بشه.:D:D:D:D
    با روح روان آقا رضا بازی نکنید. گناه داره بخدا. زشت نیست واسه یه کتیبه اینجوری حرصش دادین.

پ.ن1: عرفان داداش گناه دارن اینا. بخدا قهر میکنن از سرور میرن، باور کن دیگه آیتمی واسه خنده پیدا نمیکنیم.
    پ.ن2: عرفان داداش، ادی رو سگ بزنه.
    پ.ن3: دوستان محترم تیم ترور جوب مجیدو بدین دلخور میشم. گناه داره. بذارید خودشو تخلیه کنه.
    پ.ن4: ببینید چقد فشار(روحیا، جسمی نه.) روی آقا مجیده که اینجوری داره حرص میخوره. نگرانشم
    پ.ن5: عمو رضا سورنای عزیز ببین ما چقد بچه مثبتیم. بازم اینا فاز ادبیاتی نگیرنا. نوکرتم سلطان
    پ.ن6: پرهام داداش دریاب مارا. هنوزم رئیسی بخدا.
    پ.ن: ادمین محترم، لطفاً یه قراداد با فوریتهای پزشکی ببندین، ممکنه انواع سکته رو مشاهده کنیم.
    چقد زیاد شدن. اووووووووووو.8o:D:D

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    آقا رضا گارد عزیز و محترم میشه خواهش کنم، شما نحوه اتک، خفت و یا هر موردی که مد نظرته رو بگی بچه ها بدونن به چه شکلی اتک بدن که شما بهانه نیاری؟
    میخوای یه پیشنهاد بدم:
    بچه ها اینجا بنویسن ساعت 12 و 2 دقیقه ظهر روز فلان، با یه قهرمان(با مشخص کردن میزان قدرت قهرمان) و تعداد مشخص شده سواره و پیاده(نوع و تعداد، به همراه سطح آهنگری برای هر نوع نیرو)، مشخص کنن که چطوری و کجا اتک میدن،(البته قبلش رضایت نامه شما نیازه، که بگی میتونی دیوارش کنی یا ن.). فکر کنم اینجوری اتک بدن به شما، سالم ترین و زیباترین اتک باشه؟
    اگه موافقی لایکو بزن.
    البته مد نظرت باشه ها اگه با این حجم از اطلاعات، بازم اتک رد بشه، یا خفتی انجام بشه، خیلی بده هاااااااااااااا. گفته باشم نگی محمد patriot نگفت.

خدایا از تمامی اخلاق و روحیات شمالیا، این اعتماد به سقفشونو بهمون بده.8o8o8o
    لال از دنیا نری بلند صلواااااات بفرست.

به به سلام به روی گل آقا مجید.
    خوش اومدی رفیق. دلم واست تنگ شده بود.
    بخدا بازم معرفت خودت که اومدی تو خاکستری و تا قبل از خداحافظی از سرور، تو حمایت موندی. راستی داداش، هنو اکانتت توی حمایته؟؟؟
    حیف شد نرسیده به دهکده، اکانت من حذف شد. به هر حال اگه گزارش میومد و به نفعت میشد، فروم رو گلبارون میکردی از عطر حضورت.
    ولی خب نشد، همون یه حرکت رو زدی،میتونستی با زدن یکی از نوب های سرور، اسمی واسه خودت در کنی.
    خدائیش دمت گرم که خداحافظی کردی از سرور. چون رفیقات دارن همدیگه رو میفروشن. یکی میشه جاسوس، یکی میشه نفوذی. یکی میشه جنوبی شمال اومده و و و.
    اگه نمیرفتی و خدای نکرده، اینا بهت تهمت میزدن، خدائیش ناامید میشدم.
    خب از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد.
    داش پرهام گفت خراج بدین راحت تاآخر سرور باشین. خودتون نخواستین و سنگینتر از توانتون سنگ برداشتین.
    الانم من پیشنهاد میکنم همه روی یه اکانت جمع بشید، اون ته ته مپ، به جای 24 ساعت شبانه روز، 25 ساعت کار کنید شاید تا آخر سرور همون یه اکانت دوووم آورد.خخخخ.

پ.ن1: ما هنوز نوبیم ها.8o8o8o

پ.ن2: آقا مجید، تمام مطالب بالا، و همه پستهایی که مرتبط با شما بود، صرفاً کل کل این بازیه. شخصاً واست آرزوی موفقت و بهروزی میکنم.هرجا هستی شاد و خرم باشی.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

توی تمام پستهایی که گذاشتم، چه از طرف دوستان خودم، چه از طرف عزیزان رقیب پیامهایی داشتم که متن پست ها جالبه و خوشمون اومده.

تلاشم اینه لبخند روی چهره دوستان بیاد. از این بابت خوشحالم.

ولی الان مسئله یه چیز دیگه است. همه اش دیگران رو میخندونم. الان:

بخد 1 ساعته دارم میخندم.

دقت کردین توی زمان آرامش سرور کلی رجز خونی میشه.که خاک اندازیتون میکنیم. میایم خاکستری و نشونتون میدیم.

نوبین و در حد ما نیستین و از این معقول سخنان گوهربار.

ولی وقتی از اتحادهای SE ، SW و یا تروریست اتکی روی اکانتها میشه با این مطالب جذاب رو برو میشیم:

اتک به تنسر:
    این دهکده رو خودمون نمیدونیم کی زدیم. اصلاً واسمون مهمم نبوده، حتی پلیرهای تنسر سالی یه بارم بهش سر نمیزدن.8o8o

اتک به رضاگارد:
    شما که کاری نکردین، یه میل دف بوده چون گشنشون بود و نمیتونستیم گندمشونو بدیم، گفتیم شما بزنیدشون. دهکده هم اضافه بود همون بهتر که چیف شد. کتیبه به چه دردمون میخوره. همه اش واسه خودتون.

اتک روی مجید آخیل:
    آقا این مورد از اشتباهی اومده تو این متن، چون مجید خیلی وقته اومد تو خاکستری و یه اتک ریز داد، که دیر رسید. دلم واسش تنگ شده.(مجید آخیل هرجا هستی خوش باشی دوست خوبم.)

اتک روی پلیرهای دیگه:

این اصلاً تو اتحادهای ما نیست که ، خودتون ببینید، به همین برکت قسم تا روش اتک اومد، فوری از اتحاد انداختیمش بیرون و پشتشو خالی کردیم.

کتیبه هم که نگم براتون.

کتیبه چی هست اصلاً
    کلاً تکذیب میکنیم. ما کتیبه ای از دست ندادیم.=O=O=O=O

این سرور دوتا ورژن قاطی زده، یکی واسه سایدهایی که میخوان کتیبه بگیرن و واندر 100 کنن و برنده بازی بشن، یکی هم واسه شمال که میخوان کشاورزی کنن و کتیبه هم اصلاً به دردشون نمیخوره و دوسشم ندارن.

در کل خدائیش انقد بهانه های الکی نیارید. بچسبین به بازی یا حذف کنید برید. زشته به زمین و زمان تهمت میزنید. جنوبیارو ناجوانمرد میخونید، هم اتحادیهای خودتونو جاسوس خطاب میکنید. راستی خودتون چی هستین؟
    الهه ی پاکی ها؟ :D:D:D

پ.ن1: ادمین محترم، لطفاً جایزه بیشترین توجیه شکست رو بدین به شمال، جای تقدیر داره واسه هر ضایع شدنی یه بهانه دارن.

پ.ن2: بازم ادمین محترم، لطفاً پست قبلی منو حذف کنید، نصفه کاره ارسال شد. نشد ویرایشش کنم.

پ.ن3: پرهام داداش دمت گرم که گفتی از سرور بریم بیرون، وگرنه نه ما و نه بچه های جنوب نمیتونستیم این حجم از مطالب جذاب شمالیارو بخونیم و بخندیم. لامصبا روح و روانمونو شاد میکنن. دمشون گرم.

پ.ن4: ادی بخدا چیزی تو شمال نیست، ول کن بیا دات کام.

پ.ن5: عمو رضا بازم پست منو ببین. بخدا هیچ توهینی توش نیست.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    توی تمام پستهایی که گذاشتم، چه از طرف دوستان خودم، چه از طرف عزیزان رقیب پیامهایی داشتم که متن پست ها جالبه و خوشمون اومده.
    تلاشم اینه لبخند روی چهره دوستان بیاد. از این بابت خوشحالم.
    ولی الان مسئله یه چیز دیگه است. همه اش دیگران رو میخندونم. الان:
    بخد 1 ساعته دارم میخندم.
    دقت کردین توی زمان آرامش سرور کلی رجز خونی میشه.که خاک اندازیتون میکنیم. میایم خاکستری و نشونتون میدیم.
    نوبین و در حد ما نیستین و از این معقول سخنان گوهربار.
    ولی وقتی از اتحادهای SE یا

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    پیشاپیش از همه دوستان بخاطر پر حرفیم عذرخواهی میکنم.
    اول عذرخواهی میکنم که یه چند روزی نبودم.
    باور کنید گفتن شمالیا برنده سرور شدن، فکرکردم سرور تموم شده واسه این نیومدم. وگرنه زودتر خدمت میرسیدم.
    باور کنید خودمم خبر نداشتم همین امروز صبح فهمیدم گرون شده؟!!!!!
    چند مطلب خدمتتون عرض کنم.
    مورد اول روی صحبتم با محمد diablo هستش:
    برادر من دوست خوبم رفیق نکن اینکارو. آقا این بندگان خدارو اذیت نکن. واسه خودشون توی این سرزمینهای شمالی دارن کشاورزی میکنن. برادر من شما اشتباه اومدی اینجا،همش به اونا گیر میدی. اینجا تراوین نیست، farm twon (از این بازی های مزرعه داری و پرورش مرغ) هستش. همین بازیا که یه دختر خانم میاد گندم درو میکنه، یه ببعی میاره تو مزرعه اش. تازه مشتریاشم میان شیر میخرن می برن. چون رنگ نقشه اش مثه تراوینه، اومدی اینجا به اینا گیر میدی؟
    بخدا خوبیت نداره داداش.8o8o8o8o

برو تراوینتو بازی کن و با مزرعه بازی اینا کاری نداشته باش. من ازت خواهش میکنم.

مورد دوم:
    اون بابایی که میخواست به ادی و عرفان پلن یاد بده. میشه منم یاد بگیرم عمووووووووووووو.:D:D:D:D:D
    و اما مورد سوم:
    ادمین محترم شفاف سازی نکردی، که آیا توی این نسخه از بازی کارخونه ساخت کتیبه توی شمال هست؟
    آخه این جنوبیا سرویس شدن از بس رفتن کتیبه آوردن. به همین برکت قسم سری قبلی یکی از بچه های جنوب یه نمیدونم بادیگارد یا همچین اسمی بود، با خودش آورد، گفت دهکده کتیبه نداشته، ریش سفیدشو آوردیم.
    یه مطلب دیگه هم اضافه کنم:
    دوستان محترم جنوب ازتون انتظار بیشتری داشتم. فکر میکردم روی مطالب توی فروم بیشتر تأمل میکنید.آقااااااااا الان دوست عزیزمون آقای رضا گارد محترم به حالت شوخی داره پرچم تسلیم می بره بالا. ولی شما توجه نمیکنید. خواهش میکنم احساسات آقا رضا رو توجه کنید. خوبیت نداره.

پ.ن1: از همه دوستان تقاضا دارم هرجایی نشستن و صحبت از تراوین شد، بگین شمالیا اومدن و زدن، ما هم میگیم زدن. خوبه؟؟؟؟؟

پ.ن2: دوستان محترم شمالی، بخدا برین بگید توی یه سرور 100 نفریم داریم با جنوبی مبارزه میکنیم که 2/3 حذف اکانت کرده، خیلی از اکانتها بدون پلیر هستن، تازه روزی چندتا کتیبه و دهکده و پلیرو(این آخری رو کجای دلم بذارم) از دست میدیم، باور کنید تست مخدر ازتون میگیرن. نگین محمد پاتریوت نگفته.

آی خدا چرا اینا انقد روح و روانمونو شاد میکنن. خدائیش شما از سرور نرید. بخدا حیفه. از کمدی بودن سرور خیلی کم میشه. باور کنید.

ارادتمند همه دوستان خوب
    محمدPatriot

درود مجدد بر دوستان
    من بازم اومدم.
    دیگه یکی من در میون شده پستهای فروم.
    خدائیش حیف شد اینو نگم.
    دمتون گرم که دیوارم میشید بازم همدیگه رو لایک میکنید.
    خدائیش الان باید حداقل چندتایی ازتون زیر سروم می بود.
    یه موردم هست خطاب به دوستان SE عرض میکنم:
    - آقایون محترم، بخدا زشته، از 5 دقیقه یه کتیبه اومدین روی 5 ثانیه یه کتیبه. خدائیش این همه کتیبه میخواید چکار. بذاری بچه های شمالم یه ذره ذوق کنن بگن کتیبه داریم(البته کتیبه واسشون سنگینه. همون دفتر مشق بگن بهتره.)
    - مورد بعدی دقت کردین از وقتی شمالیا حرفی تو فروم واسه گفتن ندارن، پست های من لایک میخوره و سبز میشه.خخخخ
    خدائیش هلاکتونم.
    الوووو. بله، جانم، خودمم، آره آره. خب. اوکی گرفتم.
    دوستان از دفتر ادمین تماس گرفتن و میگن دوتا از همرهای شمال روی یه دهکده اتک زده، بنده خداها با صورت رفتن توی مشت های همدیگه. مدیونید اگه فکر کنید این خودزنیه. احتمالاً این حرکتشونم بخاطر ترور بوده و سرورم کجه.خخخخخ
    بخدا انقد خندیدم به این همه حرفه ای بودن شمالیا که رد دادم.
    خدایا هیچی نمیگم، جون خودت یه ذره فکر کن ببین هدفت از خلقت اکانتهای شمال چیه؟
    پ.ن1: عمو رضا همه پستهای منو ببین. هیچکدومش توهین نداره، فردا نیان واست معرکه بگیرن که چرا جلوشونو نگرفتی.;):)
    پ.ن2: داش پرهام. نموندی تو سرور این حالو روزشونه، می موندی چی میشد؟8o8o
    پ.ن3: همه دوستان فروم، خیلی آقایید.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    آقا از ادمین محترم یه سوال فنی دارم؟
    آیا میشه یه سایدی رو از این سرور جدا کنید؟
    مثلاً NE . واسه خودشون جداگانه بازی کنن. اگه تاآخر سرور تونستن بمونن بهشون جایزه بدین.
    دقت کردین توی جنوب هر اتفاقی میوفته، حتی ناراحتی پیش میاد، کسی پشت دوستاشو خالی نمیکنه. نارحت میشه ولی به دوستاش پشت نمیکنه.
    هلاک این شمال هستم که کلاً همه چیش اوکیه. از شاخ های تراوینش گرفته تا بزن بهادرهای پوشالیش.
    دوستان چندبار عرض کردم خدمتتون. بخدا حاضرم به بچه های جنوب بگم بیخیالتون بشن.
    باور کنید روی منو زمین نمیندازن. اینجوری به نفع خودتونه. حداقل تا آخر سرور میتونید به کشت و کارتون ادامه بدین.
    هرچند مسبب و مقصر این ماجرا خودتونید، آخه اگه یادتون باشه داش پرهام عزیز بهتون گفت باج بدین کاریتون نداریم. خودتون نخواستین.
    الان دیدین، چند برابر اون باج رو هزینه کردین، آخرشم موندین بیاین فروم یا از دست ادی فرار کنید.
    بچه های SE هم دمشون گرم هر چند دقیقه یه بار دارن لینک میذارن که فلان کتیبه اومد جنوب.
    علی ایحال امیدوارم که حداقل فقط و فقط سرور رو ازدست بدین، خدای نکرده بخاطر ناراحتی، سلامتیتون رو از دست ندین. خب سلامتی از همه چی مهمتره.
    یکی از دوستان شمال بود که در جواب پرهام گفت، گلد بدین بیخیالتون میشم، کجاست، نمیبینمش؟
    پ.ن1: ادمین محترم لطفاً توی همین فروم شفاف سازی کنید که آیا توی ساید شمال کارخونه سنگ پای قزوین راه اندازی شده، آخه اینا از رو نمیرن.
    پ.ن2: ادمین محترم، جایزه سرور رو از 100 کردن واندر، به از رو بردن شمالیا تغییر بده، تا هیچکدوممون برنده نشیم.خخخخخ
    طرررررررررررف چه حسی داره که هم کتبیه از دست میدن، هم نمیدونن بیان تو فروم چی بگن.خخخخخخ
    از اینکه موجبات شادی و خنده مارو فراهم میکنید، واقعا سپاسگزارم.

.نمحمد جان شما با زبانت در خدمتش بودی. اینهمه اکانت داری یک ریپورت هم بر روی اکانت آفلاین آنتی نوب نیست.

برای پست زدن مجبور به استفاده از سوم شخص غایب نیستی. گفتم در جریان باشی

هلیکوپتر هم صفر شد و سهل انگاری اکانت تنسر بوده که ناتار اطرافش رو چیف نکرده.

با اینحال پررویی پلیرها و سماجتشون جای تحسین داره :)<3

:D:D:D:D

خدائیش دمتون گرم. حرف ندارید بخدا
    من اسم این دوستان رو بردم، به منزله این نیست که این همه اکانت دارم. خواستم بگم، وقتی پاش برسه، اسم فرقی نداره، همه ما یکی هستیم.
    در خصوص هلیکوپتر هم که صفرش کردین. درسته.منکرش نیستم.فقط.....

همون دهکده صفر شده از وسط سرور، دوباره شروع کرد. الان بلای جون شمال شده.خخخخخ
    اتفاقاً این تیم، اولین تیمی بود که از بازی کردن کنارشون واقعاً لذت بردم. پر رو نیستن آقا ایلیای عزیز. فقط نسبت به افرادی که دچار خود بزرگ بینی مزمن شدن حساسیت نشون میدن.خخخخ
    دیدین که. تک تک افرادی که توی فروم اورت اومدن و منم منم کردن، یکی یکی از خجالتشون دراومدن.

پ.ن: خدا ازت نگذره ادی که این همه بی احترامی کردی. الان کل شمال رو باید دهکده به دهکده بگردم، ریش سفیداشونو پیدا کنم و عذرخواهی کنم.
    آخه بچه یه گوشه بشین بازیتو بکن. به جون خودم سرور بعدی میفرستمت ته مپ حق نداری از 15*15 اکانت خودت خارج شی.8o8o8o

پ.ن: عرفان، یک نمره از انضباطت توی گروه کم میکنم، چون مراقب ادی نبودی.;););)

کدوم اکانتی؟

مجید نیست حرفیم نمیزنه شمام نیستی سکوت کن مشتی

علیک سلام به روی ماهت دوست خوبم.
    من نوکرتم داداش.
    تنها پستی که از مجید آخیل تعریف کردم همین پست بود. اونم شما ناراحت شدی. :دی

واکنش نشون بدیم، ناراحت میشید، تعریف کنیم، ناراحت میشید، آقا چندچندین با خودتون. بگید از بلاتکلیفی در بیایم.خخخخ

دوست عزیز من از بدی مجید نگفتم. یه بار پست رو مطالعه کنی، تازه از حرکتش تعریف کردم.
    روی صبحتم با تمام دوستان شمال بود. گفتم مجید حداقلش یه حرکتی زد و رفت. شما که ماشاءالله مجسمه شدین.تکون نمیخورین.
    من همه جا هستم. یه جا سامانم، یه جا پرهامم، یه جا عرفانم، یه جا ادی هستم، یه جا ممد دیابلو هستم. یه جا ناصرم یه جا رضا سورنا هستم.(البته از همه این عزیزان و بزرگواران عذرخواهی میکنم.پا جای بزرگترا گذاشتن کار ما فقیرفقرا نیست.).
    آقا ایلیای عزیز مجید بودش در خدمتش بودیم، رفت. شما هستی در خدمتیتم تا بری. ما کلاً هستیم تا شما تشریف ببرین.
    شما تصور کن من همون اکانت هلیکوپترم. ببینم شما نه، کل مجموعه شمال میتونه تکونش بده؟
    ما رجز خوندیمو شروع کردیم به زدو خورد. یکی خوردیم چندتا زدیم.
    به جای دعوت کردن به سکوت، شما اگه خودت میتونی بزنی که نوکرتم هستم. نمیتونی، بگرد ببین دوستان شاخی که مارو نوب فرض کردن، میتونن بیان کمکت. باور کن پشتتو خالی میکنن. آخه همه در رفتن.خدائیش خوبیت نداره، مقابل 3،4 نفر از بچه های ما موندین و هیچ حرکتی نزدین. همین دو سه نفر اگه روی هر اکانت بخوان لوگین کنن کلی زمان میبره. یعنی هیچکاری نکنن،فقط لوگین کنن.اونوقت موندین که کدوم حرکتشونو جواب بدین.

پ.ن: ما بودیم 2 نفر همراه، شما بودین 1000 نفر تنها.خخخخخ.
    پ.ن: در هر صورت از تعصبت بخاطر آقا مجید خوشم اومد. ایول.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    اول از ادمین عزیز تشکر میکنم که چک کرده و میگه شمال خلوت شده. ادمین جان شمال خلوت نشده، حیاط خلوت شده.
    خدائیش اون شاخهای تراوین کجان. بابا لامصبا، مجید آخیل واسه اینکه ثابت کنه میتونه، اومد خاکستری دهکده زد. اونم کنار من، نوب ترین نوب سرور.خخخ
    شما رفتین ته مپ.
    من الان دست به دعا شدم. میگم خدا کنه سرور رو هرکی می بره تروریست نبره. بخدا زشته، یه مشت نوب ببرن.
    دوستان عزیز جنوبی، جون جدتون از تعداد افرادی که توی سرور موندین،خواهش میکنم خواهش میکنم و باز خواهش میکنم 50 درصدتون بازی رو ول کنه. اینجوری شاید شمالیا تکونی به خودشون بدن.
    بخدا زشته طبق آمار و ارقام آمار نویس حرفه ای آقا یوسف(از وقتی یادم میاد فروم اتحاد رو واسه سامان درست میکرد) بیشترین پلیر، بیشترین اکانت، بیشترین دهکده، بیشترین همه چی، توی شمال باشه. بعد یه چندتا بچه نوب جنوبی اینجوری فراریشون بدن.
    وسطای سرور به عنوان یه نوب از گروه نوب تروریست این جمله رو عرض کردم:

مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی.

الان به حرف من رسیدین. لامصبا دو سوم گروه تروریست یا حذف کردن یا اکانت رو ول کردن و رفتن. الان کلاً 3،4 نفر از تیم دارن بازی میکنن. فکرشو بکنید اگه همه بودن الان بازی تموم شده بود.خخخخخخ
    مجید آخیل کجایی ببینی دوستات جمله معروف آب قطعه رو توی این سرور به طور کامل و جامع نشون دادن.
    در آخر عرایضم از خدا میخوام حرفه ای های شمال رو واسمون حفظ کنه. با اینا شدیم 85 میلیون. قدرشونو بدونیم.
    پ.ن: لال از دنیا نری بلند صلوات بفرست.
    پ.ن: ادی، بچه نخند، صلوات بفرست.X/X/

درود مجدد بر دوستان خوبم.

راستش اصلاً دوس نداشتم همچین پستی بذارم.
    چند سال پیش. وقتی واسه اولین سرور با سامان بدبوی آشنا شدم، یه مقداری کل کل بود که تعدادی از بچه هاش شمال دوس دارن بیان توی جنوب بازی کنن.
    یه جورایی من واسطه شدم تا سامان همه رو یه تیم کنه.این دوست خوبمون آقا یوسف اونجا خیلی بله قربان و چشم قربان کرد.
    یوسف، برادر من، همیشه توی زندگیت یه چیزی رو یادت نره. گذشته ات رو هیچوقت فراموش نکن.
    اگه گذشته ات رو فراموش کردی، و یه خیلی بالا رفتی. ممکنه یه روزی زمین بخوری. اونوقت دیگه اون بالا بالاها جایی نخواهی داشت.
    اگه به لطف سامان شدی بازیکن. پس همیشه حرمت نگه دار. اگه خدای نکرده یه روزی تو هم بزرگ شدی، یکی نیاد بهت بی حرمتی کنه.
    اولین ارتباطم با سامان، کل کل و جرو بحث بود واسه یکی کردن ساید.الان با اینکه سالها با سامان ارتباط ندارم، ولی هروقت به یادش میوفتم میگم دوست و برادر عزیزم آقا سامان.
    حالا ببین چندتا از دوستات همچین حسی نسبت بهت دارن آقا یوسف؟

پ.ن: پرهام داداش. ما نوب هارو از تو فروم جمع نمیکنی؟؟؟؟
    خخخخخ. این گلوی ما صاف نشد.
    پ.ن: مجید آخیل. خاکستری نموندی ببینی تروریست از بالای نقشه زد بیرون.8o8o8o

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم برگشتم.
    یه چند روزی فقط سعی کردم فروم سر بزنم.
    مورد اول:
    به قول خودم: ادی سگ بزنت.
    به قول عرفان: خدا ازت نگذره ادی.
    آقایون و دوستان کاملاً حرفه ایه شمال که خیلی مارو نوب حساب میکردن، جون جدتون یه تکونی به خودتون بدین. بخدا زشته تمام شاخهای تراوین که توی شمال هستن، از ادی دارن میخورن.
    آخه لامصباً با اعتقاداتمون اینجوری بازی نکنید. همش فکر میکردم شاخ تراوین با شاخ پوشالی کلی فرق داره.
    شما با این همه حرکت عجیب و غریب دارید ناامیدم میکنید.
    یادش بخیر مجید آخیل کلی جولان داد که میام خاکستری و چه میکنم و چنان میکنم.
    یادش بخیر رضا گارد کلی تهدید کرد و اورت اومد.
    آقاااااااا میخواید از ادمین وقت اضافه بگیرم؟
    شاید بتونید یه حرکتی بزنید.
    آخر عرایضم، بزرگان شمال. ببخشید که نوبهای جنوب، علی الخصوص تیم ترور شمارو از بزرگی انداختن.
    پ.ن: ادی بمیری که با این کارات، همش مجبوریم از این همه آدم بزرگ معذرت خواهی کنیم.;(8o
    پ.ن: خدائیش یکی از پستهایی که گذاشتم توی فروم چندتا لایک داشت. آقا اینکارو نکنید. رکورد دیسلاک رو دارم توی فروم میزنم.
    دوستان دیسلایکی هم اکنون نیازمند یاری سرختان هستم.8o8o

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.
    از همه دوستان خداحافظی کردم.
    اکانتم هم توی سرور حذف کردم.
    خدائیش الان قدر منو میدونید.
    توی فروم فقط با داش مجید آخیل کل کل کردم. البته از نوع محترمانه اش(از طرف مجید، جوجه و بچه و نوب خطاب شدم.خخخخخ)
    ولی در کل هرچقدم بحث میکردیم، کل کل بازی بود.
    آخرشم از همه دوستان علی الخصوص مجید آخیل عذرخواهی کردم(آخه وقتی اتک زد روی اکانت من، قبل چند دقیقه قبل از برخورد.اکانت حذف شد و داش مجید اشتب زد.خخخخ).
    الانم به عنوان همون نوبی که داش مجید گفت، خواهش میکنم انقد کشش ندین.
    چوب توی لجن میزنی، وقتی هی بیشتر میچرخونی، بیشتر گندش بالا میاد.
    ول کنید جون جدتون.
    همه دنبال مقصر هستین. خب پیدا شد. چه مملی باشه چه آرمان، بعدش؟
    آخرش دوستای مملی باهاشن، دوستای آرمانم باهاش می مونن. پس ادامه اش ندین.
    مثه منو داش مجید باشید. داش مجید امیدوارم از حمایت بیرون زده باشی. یه دونه ای.
    به امید پست های بهتر از طرف دوستان، توی فروم.
    ارادتمند، محمد patriot.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    از همه بزرگان این فروم عذرخواهی میکنم.
    از اینکه این مدت پیامهای خسته کننده بنده رو خوندید و تحملم کردین از همتون عذرخواهی میکنم و سپاسگزارم.
    همینجا از همه دوستانی که باهاشون شوخی کردم عذرخواهی میکنم.
    من خیلی حرفه ای نیستم که بمونم و بزنم. چون نوبم.;);)
    به احترام دوست عزیزم آقا پرهام اومدم.خدارو شکر با دوستان عزیز زیادی آشنا شدم.
    به جرأت میگم اولین سروری بود که هماهنگی گروهی رو تجربه کردم.
    یه گروه که روند بازی رو تغییر داد.
    جا داره از تک تک بچه های گروه تروریست تشکر کنم.
    از دوستان تیم رقیب هم تشکر میکنم. اگه حرفی زده شده، صرف این بود که بازی رو هیجانی کنیم. مطمئن باشید بیرون از فروم و سرور معرفتمون بیشتر از اکانتمونه توی تراوین.
    از آقا مجید آخیل عزیز هم معذرت خواهی میکنم خیلی اذیتش کردم.
    صرف شوخی: داش مجید من حذف کردم و رفتم. تو نرسیدی؟خخخخ
    ولی خوشحالم از حمایت آزاد شدی. نری تو حبس صلواااااااات.اینم شوخی آخر بود داش مجید.
    دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنید.
    مجید داداش ما خاکستری رو خلوتش کردیم واسه شما و همه دوستان. بیاید حالشو ببرید.
    همه دوستانی که دستی بر کار دارن یادشون باشه، تروریست بنیانگذار ساید پنجم تراوینه.
    بجز اون دسته از دوستانی که بی ادبی کردن، درکنار دیگردوستان واقعاً خوش گذشت. حتی در کنار مجید.8o8o
    همه شما عزیزان رو به خدای بزرگ و بلند مرتبه می سپارم.
    ارادتمند همه دوستان محمد patriot