Posts by SaNGaK

پ.ن: تلاش من بر اعلام حقیقت و فاقد کل کل بوده و بسیاری از انتقادات رو وارد نکردم. اگر خاطری آزرده شد تقاضای حفظ متانت و آرامش فروم رو دارم

سلام ایلیا جان

ممنونم بابت توضیحات کامل و جامع

در هر صورت همیشه صحبت های نا تمومی باقی میمونه که فک کنم با توجه به تمام شدن سرور اضافه گویی هست

در مورد نقدهایی که گفتی نه تنها خاطری ازرده نمیشه بلکه اتفاقا خوشحالم هم میشیم

در مورد بازی سالم هم همونطور که گفتم فرهنگسازی رو از خودمون شروع کنیم

و خوشحالم که سالم بازی کردیم

سلام به قاصدک های خبر رسان که محکوم به خبرند

و سلام به شقایقهایی که محکوم به عشقند

و سلام به شما که محکوم به دوست داشتنی . . .

اینجانب به عنوان کوچکترین عضو از خانواده بزرگ و شخیص تراوین به همه خدا قوت و خسته نباشید اعلام میکنم سرور خوب و پر لذتی در کنارتون گذروندیم دم همگی گرم

قبل از صحبت در مورد موضوعات مختلف

تشکر وقدردانی بنده حقیراز دوستان خوبم در تیم THE OLD MAN که همگی با کلی کمبود، مشغله کاری و کمبود وقتی که داشتیم

مثل گذشته ها با هم دوباره در ترواین وقت گذروندیم و روزگار رو به این شکل با هم گذروندیم

در وهله نخست جدای از تیمی بازی کردن خوشحالم که تمیز، پاک و سالم بازی کردیم و از هر حاشیه ای به دور بودیم

چون نیت این بود یک در کنار هم باشیم و دوم با کمترین امکانات بیشترین استفاده رو از پتاسیل تیمی ببریم

با اینکه فرسنگ ها و فرسخ ها از چیزی که تو ذهنمون بود فاصله داشتیم ولی باز نمره قبولی تیمی رو، در مجموع به تیممون میدم !!!

دم تک تک اعضای تیم گرم

ساید شمال شرق :

بابت همکاری و کمک هاشون کمال تشکر رو داریم با اینکه سایدهای دیگه میگن شلوغ بوده بنده به جز

اکانت NOOB با نام مملی

اکانت A3PIK با نام آرین

اکانت پرچمدار با نام امیر حسین

اکانت TSCO با نام مانی و ممد توشی

اکانت BATMAN محسن جامی

شخص دیگری رو ندیدم یا اگه شخصی رو از قلم انداختم پیشاپیش معذرت میخوام علی رغم فان بازی کردن این دوستان که ما هم حس کردیم هم دیدیم ( بر خلاف خودمون که جدی بازی کردیم ) بازی خوب و لذت بخشی بود بعد مدتها در سرور ایرانی

نقد : ما و دیگران برای وقتی که میذاریم و میزارن ارزش قائل هستیم پیشنهاد میکنم برای وقتی که میزارید ارزش قائل باشید هنوز درک نمیکنم چرا فان بازی کردین !

ساید جنوب غرب :

بابت همکاری که بین ما و شما به وجود اومد و ما حصل این اتفاق آشنایی با شما عزیزان و باعث افتخار بود

یوسف ریتالین عزیز زحمت کش

میلاد تگزاس دوست داشتنی و عصبانی

سید ممد که فرو تن بود

خوشحال شدیم در کنارتون بودیم و لذت بخش بود برامون

چون زیاد نمیشناسم و از نزدیک از مسائلشون با خبر نیستم نقدی هم ندارم با وجود اینکه چند اتفاق اگه نمی افتاد بازی جذاب تر بود

ساید شمال غرب :

چون تازه وارد هستیم و زیاد نمیدونیم کی به کی هست سر جمع صحبت میکنم

صحبت اول : تبریک ویژه بابت 100 کردن واندر از نظر بنده حق شما بود برد بازی . نوش جونتون هم بیشتر وقت گذاشتین هم بیشتر پلن اجرا کردین بهتون میرسید این برد شیرین

صحبت دوم : از وجود رقیب قدرتمند نه تنها خوشحال میشیم لذت هم میبرم

صحبت سوم : با تعدادی از شما تو دیسکورد صحبت شد در مورد پاک بازی کردن ! فکر کنم در انتها با داشتن تعداد همرهایی که رو نمایی شد ( اکانت هایی که براتون اسم بردیم )

اگر پاک بازی نمیکردیم به جای 1 همر رکورد چند همر رکورد میساختیم و به جای 1 همر اند گیم چندین همر اند گیم میساختیم ! ( با توجه به شناخت تیم میدونم که راحت میتونستن )

صحبت آخر : از آشنایی با شما خوشوقت و خوشحال شدیم و باعث افتخار هست بازی در کنار شما

مهدی کلت

عرفان

پرهام گرین

محمد پاتریوت

نقد : با داشتن کلیدی ترین کتیبه بازی ( جنگ یونیک ) و وجود بازیکنان حرفه ای انتظارمون خیلی بیشتر از این رونمایی بود که انجام دادین ( فکر نمیکنم انتظار بی جایی باشه )

ساید جنوب شرق :

شوخی : هر دم از این ساید بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد

وجود بازیکنای حرفه ای و رقیب قوی و قدرتمند به ما نه تنها حال میده بلکه انگیزه بازی هم میده بازی در کنارتون باعث مباهات بود لذت بردیم از بازی در کنارتون

شلوغ ترین و ثروتمندترین ساید این سرور بودین و نتیجه گیری بدی هم نمیشه گرفت از بازی تون

پلن های جالب و جذابی هم رفتین که عمده این پلن ها پلن مشترک بود که سختی دو چندان داشت که جا داره بابت وقتی که گذاشتین ازتون تشکر کنیم

پلن زدن نقشه ها خیلی باحال بود و چالش جدیدی برای ما بود دمتون گرم تجربه جدیدی بود

ایلیا

کسری

دکتر دانایی

ارش

سروش

بانو شریل (TRAVIAN MOM)

نقد : خواهشم اینه که اشتباهاتتونو بپذیرین و اگر نقد میشین به جای اینکه مثلاً بگین الکی زدیم بگین زدیم و نشد !

مثل پلنی که روی DEAD MAN رفتین و وقتی دیوار شدین به جای اینکه بگین تنها تارگتی که توی شمال شرق وجود داشت

و باید میخورد. اینایی رو که تو فروم گفتین در شأن و شخصیت شما نیست!

نقد : پلن زدن نقشه رو ما به خوبی انجام دادیم و نقشه رو ازتون زدیم به جای اینکه قبول کنید ما خوب نقشه رو ازتون زدیم نیایید بگید که خودمون دادیم . در شأن شما نیست !

نقد : امن ترین ساید در این سرور بودین که کمترین اتک رو متحمل شدین امتیاز دفاعی اتحاد هم برای واندر هست با این پلیرهای خفنی که داشتین خیلی بیشتر از اینا ازتون انتظار داشتم

سرور 5 ایکس

تو این دوره زمونه پیدا کردن همفکر و هم علاقه خیلی سخته ! من که نمیتونم در مورد تراوین با بقالی سر محل صحبت کنم

باید کسی باشه که مثل شما درک و شعورشو داشته باشه صحبت کنم پس لطفاً از بی احترامی های غیر منطقی و جانبدارانه خودداری کنید

یکسری از تخریب کردن ها واقعاً در شأن همه ما نیست ! کل کل و شوخی خوبه مزه میده خودم طرفدارشم ولی یه سری از پست ها تو این دست ها جا نمیگیرن

به طور مثال اگه منو ضعیف جلوه بدی برد خودت رو کم ارزش کردی و در نتیجه تو سرور آسونی رو بردی !

فرهنگ سازی رو از خودمون آغاز کنیم !

تشکر و قدردانی ویژه از تیم TEH OLD MAN

حمید دی جی

محمد کینگ ام ام ای

محمد دی جی

احمد اف بی ای

مجی سامورایی

الناز ویکتور

مصی قلب یخی

سارا کمل بلک

مهدی مرلین

کلام آخر

دم همگی گرم ! خیلی حال داد در کنار شما بودن !

تو ای تنهاترین واژه

قدم در شعر من بگذار

بساز این بیت آخر را

غم از این قافیه بردار

کلام شعر من با تو

هوای تازه می گیره

تمامش خط به خط بی تو

عبوس و سرد ودلگیره

تو ای .......