Posts by strawhat

سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت تک تک عزیزان در سرور

پر حرفیه من رو ببخشید اگر حس کردید جاییی از پست کل کل دارد مطمعن باشید کل کلی نیست
    تبریک هم میگم ب برندگان سرور بدون در نظر گرفتن اتفاقات
    تبریک دوم برای بازیکنای بازی بود ک برنده بازی نبودن (از نظر من برنده بودن قشنگه ولی مهم نیست مهم این بود ک دور هم باشیم و ی گیم بزنیم نه چیزی بیشتر ک اگر برد برام مهم بود اینهمه سرور خودمو تو سایدای قوی جا میکردم و برای بقیه کری میخوندم ک من خیلی خفنم چون ی ساید گنده پشتم بود و خودمو شاخ نشون میدادم)
    این متا بود ک برنده شد و همیشه در همه جا چ در جوامع کوچیک و بزرگ افرادی هستن ک باعث اختلاف و مشکل میشن
    اینا چیزی تو قلبشون نیست و متاسفانه اول عمل میکنن و هیچ وقت فکر نمیکنن چون ی ادم موقعی میتونه فکر درست بکنه ک از دید خودش دنیارو نبینه نه کسی ک دیدگاه خودش رو قبول داره
    ی تبریک ویژه میگم ب محمد وگنس عزیز ک وجودت تو اس دبل کاملا روند اس دبل رو بعد از مدتها عوض کرد و ما شاهد ی اس دبل خاص بودیم بعد از چند سال

دوستانی ک همیشه ب اس دبل تیکه میندازن و دستاورد هاشو کوچیک میشمرن باید بدونن اگر اس دبل با تعداد اکانتهای مشابه ساید های پر جمعیت ظهور کنه و محمد جان باز افتخار بده و مدیریت کنه باید رو ما 3 ب 1 کنید
    علت: بازیکنای اس دبل طبق شناختی ک دارم چ اونایی ک هستن چ اونایی ک ساید عوض کردن بازیکنان بسیار پرقدرتین ولی همشون رفتاری مشابه رضا گارد دارن و برای همین اس دبل هیچ وقت نتونست با وجود بازیکنای با کیفیت ساید با کیفیتی باشه ب جز این سرور ک باز هم برمیگرده ب محمد جان ک زحمت بسیار کشید در این ساید
    ی تشکر ویژه دگ هم دارم از کل عزیزان در سرور شاید خودتون ندونید ولی ولی بدون شما بازی صفایی نداره پس لطف کنید اگر میشه بازی رو رها نکنید تهش ب خودتون مرخصی بدید و بیایید بازم.
    خب
    تشکرات ویژه ای دارم از تمام عزیزانی ک شب و روزشون رو گذاشتن ک بازی رو قشنگتر و با کیفیت تر کنن .

آرش
    محمد
    مهدی
    حسین

شایان
    منصور
    محسن
    علی

یوسف🙄
    میلاد
    میلاد

هادی
    محمد
    این عزیزان ک نام بردم همه و همه زحمتها کشیدند داخل ساید و دمشون گرم اسامی رو نمیدونم کامل گفتم یا نه ولی واقعا تشکر میکنم ازتون افتخار بزرگی بود البته حداقل دوبار باهاتون هم سایدی شدم تو کمترین حالت ولی تو ساید همدیگه هم نباشیم بازم قابل احترام و ستودنی هستید هرج جا هستید موفق و پاینده باشید
    تشکر زیادی دارم از بازیکنای متا
    اسامی رو چون کامل نمیدونم چند نفری ک اسماشونو میشناسم رو نام میبرم چ خیانت کار ب متا چ غیر خیانت کار مهم اینه ک برای بازی جنگیدید و این ستودنیه
    امیر حسین
    مجید

محسن

مانی

رضا
    ادریس (اون چکمه ک میگفتی خودت از ان ای اوردی هم مال چیپز بود بعدا میتونی بری چک کنی ک یاد بگیری قبل اینکه تند برخورد کنی ی تحقیق کوچیک بکنی)

پرهام
    جاوید
    و تمام عزیزانی ک بودن و ب ما دست دوستی دادن تا با هم فاتح این سرور باشیم .
    حرف زیاده حوصلم کم
    پس مستقیم میرم سراغ چندتا نکته:

1-کاتا کردن انبار ناتار چیزی جز ظلم ب بازیکننان بدون مولتی ساید خودتون نیست بعد شامل حال سایدهای دگ

-----------در زمان قاجار تو تا از علمای اصفهان ب مشکل میخوردن مریداشون مزارع مریدان اونیکی رو اتیش میزنند .
    -----------در نتیجه قحطی شدید در چند شهر میاد ک باعث این میشه ادمها ب همنوع خواری بیافتن.....
    2- دف ریختن بعد از چیف ناتار :

دوست عزیزی ک هنوز اینکارو میکنی واقعا بالای ناتاز ننوشته قرار است در فلان ساعت چیف شود پس اگر کمبود و عقده نداری نکن اینکارو دهکدم بپره حرص نمیخورم ولی لینک قرمز بابت چیف ناتار موهامم سفید میکنه ب خدا ما هم بلدیم ولی در شخصصیتمون نیست ب هر چیزی برای اسیب زدن ب حریف چنگ بزنیم
    یادمه اولین باری ک ناتار چیف کرد داداشم و زنگ زد بهم دارن میان برای کاتام رفتم رو اکش دیدم ی موج کاتا داره میاد

گفت دف ریختم تو ده
    رفتم دف رو بک دادم ی اقامتگاه سطح یک ساختم و منتظر نشستم کاتاش بخوره و بره بدون تلفات کلا ی اقامتگاه سطح 1 !!!
    ب بازیکن پیام دادم در ساید رو بروی ما بود گفتم داداش کل ناتاری منطقرو من عقیم میکنم تو کاتا نزن ی وقت میخوره تو انباراش تصادفی حیفه بازیکن اسم اکانتش (MORI SNIFF)
    اسم اوردم ک بدونید شاهد دارم
    هرکسی اینکارو میکنه در حقیقت مثل تف کردن میمونه اتفاقی نمیافته ب اعصاب حریف اسیب خورده فقط بلکه همیشه هم حریف نیست بازیکن داخل اتحاد خودی هم میکنه اینکارارو
    3- چ میبرید چ میبازید ب کسی توهین نکنید کسی رو تحقیر نکنید تمام بازیکنان فعلی اسپید ترا از 10 نمره همشون بالای 7 هستن و این یعنی بازیکنان قابل و قوی زیادی داخل سرور هستن پس ب خودتون اجازه ندید ی بازی کارکتر انسانی تونو از بین ببره
    4- بازیکنان کم سن تر و جوون تر شماها وقت بیشتر و درگیریه ذهنی کمتری نسبت ب افرادی دارین ک سن بیشتری از شما دارن پس وقتی تمام چیزی ک از تراوین یاد گرفتید حاصل تجربیات این افراده و تمام افتخارات شما خاطراتشون کل کل نکنید مطمعن باشید اگر شرایط یکسان باشه شما ناشناخته میمونید چون این افراد در زمانی ک وقت داشتن تو تراوینی ب مراتب سخت تر دووم آوردن و افتخار آفرینی کردن پس بی خیال بشید
    5- این نکته ی جورای مثل جمله بالاس
    اونایی ک میگن ناتار نباید شیردهی داشته باشه اونوقت باید خودتون دوشیده بشید آیا آمادگیشو دارید ؟تراوین صرفا ناتار رو برای ما گذاشت ک ریزش پلیر(درآمد سرور) کم نشه و در عین حال بازی جذاب بشه و هم بتونن منابع بیکران داشته باشن مثل مولتی بازا (فقط ما ناتار بازا تلفات بیشتری میدیم )
    مثلا چندتا اند گیمی ک دیدم اندازه لاست من رو ناتار گرزی داشت کلا
    6- ماها ی مشت رفیقیم ک شاید همدیگرم نمیشناسیم ولی داریم با هم بازی میکنیم پس احترام رو از قلم نندازیم
    ----------------------------------------------

پ.ن: آقا این میتینگ وینرا مارم راه بدین تورو خدا از آخرین میتینگ تراوینم 13 سال گذشته 🤣😂

پ.ن: تشکر از رضا گارد و دوستانی ک همر کوبیدن ب واندر ان ای تو اس دبل و ب ما رنک دفمونو دادن وگرنه با رنک 10 سرور تموم میشد برام تلخم میشد 😂🤣
    پ.ن: سرور نرمال سال 99 سه همر رومن با رنکهای ب ترتیب 7 سرور 11 سرور و 19 سرور در هولدینک اکانت من و دادشم بود "PIRATEKING"
    ساعت 7 صبح خوابیدم بعد از اینکه نیرو هارو فرستادم رید (رید اتومات نبود هنوز) ساعت 8 و نیم دادشم از سر کار زنگ زد گفت اکانتو بازم هک کردن 😐😐 . رفتم رو کاننت دیدم بعله نیرو ها همشون ب صورت خورد خورد تو مسیر اتک ب واندرن ک ب خاطر نزدیکی من ب واندر مرزی با اندبل کلا 1 سات و نیم راه بود (45 روز ب کتیبه ) و زیر ساخت دهکده های دیفالت و کپم همشون 0 شده با گلد اکانت خودم و فقط همر سومم اونم 1 چهرمش تو بیس بود و رفته بود ب سمت واندر و بقیشم چون تو رید بود سالم مونده بود منم ب موقع رسیدم نتونسته بود دهکده همر سومم رو هم زیر ساختاشو 0 کنه فقط اسطبل بزرگ نبود با میدون تمرین .
    واکنش من فحاشی تو گروه عمومی بود بدون اسم میگفتم هرکی کرده هرچیزی میگفتم ک یارو تحریک بشه
    همون روز کل اس دبل تصمیم ب حذف گرفتن ولی من گفتم این دقیقا هدفیه ک پشت این برنامه بوده و تا جایی ک تونستم جلوی حذف به هم خوردن آرامش همسایدیامو گرفتم .بعد اون هم دگ PIRATEKING رو جدی پلی ندادم و چند سرور هم شرکت نکردیم با داداشم .

واندر کلین شد تا زمان حذف اکانت رتبه یک مهاجمین رو حفظ کرد ک بیشترش مال کلینه واندر بود و ی چندتا خفت اینا هم قاطیش بود .

برداشت از این موضوع ازاد ولی اینو نوشتم ک افرادی ک همراشون خفت شد چ ب عمد و چ غیر عمد من جزو معدود افرادی هستم ک کاملا درک میکنه امیدوارم شاهد همچین چیزای دگ نباشیم

دوست و دشمنی و جود نداره اینجا یا دوستیم یا قرار بعدا دوست بشیم پس برای همتون آرزوی موفقیت روز افزون دارم

کوچیکتون احمد

سلام ادریس جان

از شما بعیده این حرف ک رید خودکار خاموش باشه

خاموش شدن رید خودکار برای منی ک بات ندارم اذیت کنندس نه کسانی ک بات دارن و بات مینویسن
    این غارت اتومات اومده ک نیاز ب بات رو حذف کنه جاش برای سرور در آمد زایی بشه کاملا هم درسته
    اگر با غارت اتومات مشکل دارین برید ب بات های موجود بگید ک ساده ترینشم از قدیم غارت اتو داشته
    موفق باشید

سلام
    میترسم اگر مولتی بازی نباشه تعداد بازیکنا از اینیم ک هست کمتر باشه اخه تا اونجایی ک ما دیدیم ی سریا مولتی نداشته باشن اعتماد ب نفس رجیستر هم ندارن
    بهشون بگی موولتی نه هزار و یک دلیل میارن ک مولتی نیازه یا اگر نیاریم ساید دگ میاره
    پس ب مولتی بازی نپردازیم بهتره بنده در تمام ادوارر تراوین همیشه با یک اکانت رجیستر کردم (توان بازی رو چند اکانت رو ندارم ) ک اینهم دلیلش زمانه ک ندارم صرف کنم حتی رو ی اکانت
    گزینه بعدی اینجا باز همه از بات مینالند ولی ب داخل چند اکانت ک نگاه کنی میبینی ک بات آپ شده حداقل اینطور ب نظر میاد
    پس بحث مولتی و بات رو تعطیل کنید چون اونهایی هم ک نظرشون اینه ک مولتی نباشه بازم نیاز ببیننن مولتی میکشن
    وقتی مولتی بازی کردن و بدون لاست حتی ی گرزی همر کشیدن و افتخار کرددن ما اندازه حجم همرشون رو ناتار لاست میدادیم پس عمرا این افراد مولتی رو رها کنن حتی سرور فان و 100 ایکس (دیده شده مستندشم هست)
    موفق و پاینده باشید
    کوچیک شما احمد