Posts by m.2pac

درود

بنده در تکمیل صحبت شما باید بگم در کوزووو دسترسی به پنل هم شدنیه، تا قبل از خراب کردن سرور نقش موش رو بازی میکنند که طعمه شیر شدن ولی پس از اینکه سرور رو پوکوندن و باعث شدن چند ده نفری که به عشق قدیم اومدن بازی کنن نه به عشق خاله بازی، خداحافظی کنند، یهو نقش عوض میکنند و میشن شیر خفته و افسانه و غیره :دی

و نکته تاسف بارترش اینه که تاپیکهای کوزوو پر هست از شخصیتهای بافرهنگ که رنگ‌به رنگ‌دوز به دوز مصرف میکنند، قبل از ورود به تاپیک هم یه سرچ ناقابل در گوگل میزنند و کپی پیست میکنند و کلی خوشحال هم میشن از لایکها و میرن سراغ دوز بعدیشون

ببینید دوست عزیز ما اون راه هارو امتحان کردیم ، پنج نفر بازی کردیم با پنج اکانت ، چهار مصری و یک هون ، که مصریها هوای هون رو داشته باشند ، اسمش هم مولتی بازی نیست ، اسمش بازییه تیمی هست ، نه تونستیم پوش انچنانی انجام بدیم و نه اینکه همر میلیونی بکشیم ، شما اینهارو لحاظ کنید از این اتفاقات نمیوفته مطمئن باشید، در صورتی که یکبار و فقط یکبار از یک اکانت هم اتحادی غارت بشه شما شیر فلکش رو تا یک ماه ببندید (چیزی که اونجا انجام میشه) حتی دف هم نمیشه فرستاد دیگه

کسی نتونه از بات استفاده کنه

کسی نتونه ای پی بندازه ولی بعد باز سو استفاده کنه

شما جلوی اینهارو بگیرید اگر کسی بازم تونست سو استفاده کنه نوش جونش همه هم راضین ،چون قطعا یه تنه بجای چند نفر وقت گذاشته

درود و خسته نباشید

محسن توپاک هستم کوچیک همه دوستان تراویان باز واقعی :دی (اینم خز کردن جدیدا)

بنده در این سرورها مصدع وقت شما دوستان گرامی نمیشم ولی چون اعتیاد دارم گهگاهی خواننده فروم هستم ، در دو سرور گذشته خیلی چیزها خوندم در فروم و خیلی صحبتها شده باهام و خیلی با خودم کلنجار رفتم که پستی بذارم یا نذارم ، تصمیم گرفتم یک پست بذارم و برم دنبال کارم چون میدونم تفاوتی ایجاد نمیشه و همینه که هست از فردا شب بدتر هم میشه :دی

به ترتیب عرض میکنم خدمتتون نکات رو اگر پاک نشه البته ، شاید که باید :دی

۱- در موردمولتی بازی تنها و فقط و فقط و تنها مولتی هانتر میتونه فصل الخطاب باشه نه پلیرها ، اینکه بیایید بگید ما دشمن مولتی بازی هستیم و....... اما در سرور بصورت قانونی جلوش گرفته نشه همش کشک هست که میتونید بزنید به اش رشته میل بفرمایید نوش جانتون :دی

۲- مشکل پلیرها با مولتی بازی صنعتی هست ، این مشکل حل بشه و همچنین قوانین بروز تراوین جهانی در سرورها اعمال بشه ( توسط مولتی هانتر) جای هیچگونه نق زدن و بهانه گیری نمیمونه و دیگه نهضت سواد اموزی و این حرفها نداره

۳- قوانین تراوین‌جهانی در مورد مولتی اکانتی یا نحوه غارت و ای پی و اتحادا چیست؟

هر اکانتی با ای پی مشترک بن خواهد شد

از هم اتحادی پس از یکی دو غارت دیگه منابعی نمیماسه، این قانون در مورد اتحادای هم پیمان هم صدق میکنه

از اکانتی خارج از اتحاد خودی یا اتحادای هم پیمان نمیتونید منابع پوش کنید ، دف بگیرید، دف بفرستید

بونس اتحاد که اگر در اتحاد و اتحاد های هم پیمان نباشید از دستش میدید ( سرعت بیشتر ساخت نیرو، فرستادن نیرو، امتیاز فرهنگی، پوش از طریق بازار.....)

مهمترین بخش: اگر از اتحاد یا اتحاد های هم پیمان خارج بشید حتی برای چند لحظه و برگردید به اتحاد تمام اپشن های بالا رو برای ۷۲ ساعت از دست میدید ، در واقع مولتی باز تبدیل به یک طعمه راحت میشه برای گرگهای گرسنه

پس متولی اصلی بازی همواره خودش رو اپدیت کرده با این جریانات مولتی بازی و این حرفها تا دیگه کسی نخواد علمدار این حرفها بشه و سینه بزنه و جبهه درست کنه و‌این حرفهای خنده دار که اخرشم همه میدونیم حرف مفته :دی

پلیر وظیفش بازیه و مولتی هانتر وظیفش مدیریت بازی ، اینو جا بندازید در خودتون که وظیفه شما مدیریت بازی و جبهه گیری علیه و له پلیرهای دیگر نیست چون اونها نباشند شما هم نیستید ، شما پلیر هستید و بازی کنید لذت ببرید، اگر فشاری هم میخواییید بیارید به اونی بیارید که وظیفش اینه و داره پولشو میگیره که اینکار رو کنه

کلام اخر: دوستان در حیطه خودتون کار کنید ، پلیرید و ارباب رجوع این سایت در همین حیطه باشید و از متولیش بخوایید که نواقصو بگیره ، نه اینکه فکر کنید خدا شدید یا پیامبر که رسالتی دارید باید همه رو امر به معروف کنید یا انگار دولت اخیر جهادی باشید ( سریع ، فوری ، انقلابی) :دی

پ ن: ممنون از ناصر استورم عزیز ، کاکو جان الان موقعش نیست ، اگر عمری باقی بود بموقعش