Posts by BMW

سلام مخلص همه دوستان عزیز هستم

داداش من اصلا راجب این موضوع حرف نزدم که بخوام بگم شما دروغ گفتی یا راست اما نمیدونم چرا به اسم من تموم شد.کلا من فروم زیاد نمیام ک بخوام جسارتی هم ب شما عزیزان کنم.باز اگه فکر میکنی از جانب بنده بوده پوزش میخوام.

فقط خطاب به یکی از دوستای عزیز جنوب غربیم بگم بابا ما یه خبطی کردیم بچه گیامون با اسمBMW اکانت ساختیم همون هم شد اکانت دائمی ما.حالا توو پروفایلت نیاز نبود یاداوری کنی من ژیانی بیش نیستم😄

قبول دارم من در مقابل شما ژیانی بیش نیستم باعث افتخارمه دوستام از هر سایدی که هستن از من قویتر و حرفه ای ترن.

با احترام

ما همیشه لات بودیم عزیزم،تو رو خدا اگه چیزی تو چنته داری رو کن بذار همه بدونن،لازم نیست بهشون بگم اونها خودشون وقتی نگاه کنن اکانت اصلی تو رو همه چی رو متوجه میشن و میفهمن که کی بیشتر وقت گذاشته برای اکانتش اکانتی که ده تافیدر داره که با بدبختی بالا اومده با اکانتی که 26تافیدر زمین تا آسمون فرق داره تو اگه روی اکانت من بودی که وضع اکانت خودت اون نبود،یکی از پسورد های اکانت رو که بقیه بچه های اس دبل هم داشتن رو بگو فقط😂،میدونم آتیش از کجا گرفتین و این آتیش از کجا بلند شد دقیقا،😂،میگم تو اکانت خودت چقدر دف کشیدی شاتشو بذار بچه ها ببینن که چقدر دف کشیدی تا بدونن چقدر وقت گذاشتی 😂😂😂😂

خب رنک دفاعیم نشون میده چقدر دف کشیدم.

بله ممنونم مفهوم بازی تراوین رو هم متوجه شدیم.هرکی فیدر بیشتر داشته باشه بیشتر بازی رو بلده.

آقا یکی ب این بگه کتیبه گیج کننده رو تربیت سربازا تاثیر نداره😄😄😄

نمیدونم چرا لیدرا قبل از استارت آموزش نمیدن😅😅

آقا یکی بیاد واتساپ من چند تا اسکرین شات خوشگل دارم از چند خط مکالمه😂😂😂

داداش همر واندر زنم هم داریم،میخواهی بندازیم روت ؟به دوستاتم بگو خوب نیست از وسط سرور یه ساید بره رو دف کشیدن یا اینکه قبل از نقشه ها بذاره روی حذف،اونم منم منم کن های nw که یکیش دوست خودم اکبر هستش...

به به لات کوچه های خلوت پیداش شد😄😄

تو چقدر رو داری پسر

نذار حقایق رو بر ملا کنم.خودت میدونی من امانتدار خوبی ام.

راستی به بچه های اس دبل گفتی کی اکانتتو اورد بالا؟؟؟؟😁😁😁

آب که سر بالا بره قورباغه ابو عطا میخونه دقیقا داستان تو هستش

تو رفیق منی اما اینکه اسم منو اوردی مجبورم از خودم دفاع کنم.هر وقت فرق کتیبه احمق و با گیج فهمیدی بیا صحبت کنیم😅😅😅

سلام ارادت

خوشحالم که این سرور در کنار شما عزیزان بودم

تک تک شما عزیزان در قلب من جا دارین

فارغ از هر ساید و رقیب بودن.

این سرور اخرین سرور بنده بود هر چند که نا ملایماتی های زیادی رو به همراه داشت

دوستدار تک تک شما سروران هستم

موفق و موید باشین

تلاش تون برای جذاب تر شدنِ بازی قابلِ ستایشه؛
    قبل از اینکه این سوال رو از من بپرسید، بهتره به عملکرده ساید تون نگاه کنید، چون منو یاده سرورِ تلخی میندازه که پایانش خیلی آشناست
    کمتر از 30 روز دیگه به آزاد شدنِ نقشه ها مونده، اما نیازی نیست تا اون موقع برای گرفتنِ پاسخ تون منتظر بمونید...

نگران نباش سمت ما شعبده باز زیاده.نقشه هارم یه کاریش میکنیم😉

نهایتش هم شما ۱۰۰ میکنین.چه چیزی بهتر ازین برای شما؟؟

یوسف از دوستان بسیار خوب بندس و خیلی هم با اخلاق.

متاسفانه موافق حرفات هستم منم متعجب شدم احتمالا از روی عصبانیت بوده

پ.ن:الان ما گفته بودیم اینارو ادمین یا پاک میکرد یا بن میکرد.حالا پیدا کن پرتقال فروش را🤣🤣🤣

پرهام جان دورت بگردم در مورد کدوم شکست صحبت میکنی؟مگه سرور تموم شده که خودتون رو برنده میدونین؟

بزرگوار بنده به شخصه خفت های شما رو تحسین میکنم و اصلا این موضوع رو کتمان نمیکنم.خفت شدن برای هر پلیری پیش میاد اما مخالف این هستم چون اسکات نداشت خفت شد.مسلما اگر غارت اتومات بود این همه نیرو توو جمع نمیشد.شاید خفت باز صورت میگرفت اما نه به این حجم

خب این الان بنظرت نکته منفی ساید هستش؟؟

این عکس رو هم خودم بهت دادم که بدونی همیشه برات سورپرایز دارم.

تا دلت بخواد ازین عکسا دارم

باز گندم خور هر اکانتی رو خواستی بگو برات بفرستم.

تازه این گندم خور واس ظهر بود.عصرو ندیدی.تنها مشکل ما نبود نفرات هستش که متاسفانه باعث خفت های شبانه شده و تبریک میگم ب دوستان بابت خفت و ارزش کارشون رو هم کم نمیکنم و خفت های زیبایی داشتن.

اما اگه حس کنیم اتکی بیاد دف میلیونی روانه میکنیم و از لحاظ دفاعی قدرت زیادی داریم.البته فکر نکنم اینکه من چیزی رو ب صورت خصوصی برات میفرستم و تو توی فروم میذاری خوب باشه.بالاخره منم چیزایی دارم که رو کنم اما امانتداری رو فدای بازی نمیکنم

ابی جووون😘😘😘❤❤❤

باز هم از تمامی اساتید با شخصیت تراوین پوزش میخوام.عرض کردم بنده اصلا فروم نمیام فقط به خاطر ناصر عزیز اومدم تا رفع ابهام و تهمت بشه.بنده از تک تک شما بازی یاد گرفتم و ممنونم که هستین.در کمال احترام امیدوارم موفق و پیروز باشین و امیدوارم همگی شخصیت پنهانمون رو توو این محیط نمایان نکنیم.

در پناه خدا

درود آقا ناصر (اگر اسم تون رو درست گفته باشم)

چون خودم لینکِ گزارش و حملات و... برام جذابیت داره و دوست دارم حتی برای دوستان رو هم ببینم، میشه لینکِ آپاراتی که فرمودید رو بذارید ببینیم؟
    اگر بذارید ممنون

بنده اکبر هستم

ناصر با آیدی کلاهبردار هستن

این لینک مربوط به سرور ۸ هست

اون موقع اسپید ترا وجود نداشت و امثال این اشخاص هم وجود نداشت😁

خب جا داره خدمت اقای رضا عرض کنم بنده شدیدا منتظر یه سرور مناسب هستم که حضور داشته باشی و هر سایدی باشی روبروی شما بازی میکنم تا ببینم چند مرده حلاجی.سورپرایز های ویژه ای برات دارم.خیلی.تا.متاسفانه یا خوشبختانه اون موقع که شما دنبال خرید جامدادی بودین ما تراوین بازی میکردیم.

در قبال امثال شما هم کلامی و هم صحبتی کراهت داره.چون بنده در کمال احترام صحبت کردم اما شعور ذاتی شما یه جور دیگه جواب بنده رو داد.این لینک رو ببین تا کمی متوجه بشی مقابل هر کسی هوچی گری جواب نمیده

https://www.aparat.com/v/1mh0U…D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF_2

آقای نمکدون کاملا شخصیت شما از طرز صحبتت معلومه و فکر نکنم انقدر سن شما قد بده که سرور ۴ s و s6خاطرت باشه. حتمالا اون موقع ها انرژی خورشیدی بودین.سال ۸۴ سرور s4 بود.بنده با یه سری از دوستان با اکانت اخیلیوس هولدر واندر بودیم که حتی بی گهمر گول هم از افتخارات ما بود.میتونی فیلمشو توو اپارات سرچ کنی.شما که خیلی به اینترنت علاقه داری.یه سرچ بزن.

پارسای عزیز ۱۶ سال رو بنده عرض کردم

اما سابقه ناصر رو بخوای بدونی فکر کنم پدر تراوین ایران باشه

اگه قرار بر چراغ چک کردن هم باشه باید این حرف رو ب من بزنین نه ناصر.

و باز هم میگم اگه من میخواستم از این روش استفاده کنم مسلما تا الان اکثر اکانت های sw به دفسازی رو میاوردن و همری براشون نبود

خارج از این بحث ها با من بازی کردی و میدونی این نوع روش بازی رو من اصلا انجام نمیدم.

بالاخره ما دوستانی هستیم ک توو همین بازی باهم اشنا شدیم.و این سرور رقیب هم شدیم.ولی قبل از رقیب بودن توو یه زمین توپ میزدیم

من این سرور اصلا وقت بازی ندارم و اینکه گفتم ۱۶ سال سابقه بازی دارم حمل بر خودستایی نیست.تک تک شما دوستان اساتید بنده توو این بازی هستین.منظور بنده از کمک ب ابی توو سرورهای قبلی هستش.مسلما ما از نفر تایم و نفرات درnw از ساید های دیگر ضعیفتریم اما تمام تلاشمون رو میکنیم که با رعایت بازی جوانمردانه هیجان بازی رو افزایش بدیم.متاسفانه تنش هایی ب وجود اومده ک احساس میکنم دوستان احترام رو فدای برد کردن و اصلا برام جالب نیس.

اما باز خدا روشکر که نسبت ب نفراتمون باز خودمون رو قویتر از تصورات میدونم و امیدوارم اخلاقیات فدای ۱۰۰ کردن واندر نشه.

سلام دوستان ارادت

بنده اکبر هستم و خیلیاتون بنده رو میشناسین

اصلا هم فروم نمیام.و توو این ۱۶ سال بازیم اولین بار هستش که توو فروم پیام میذارم.اون هم بخاطر تهمت هایی ک به ناصر زده شد که چراغ چک میکنی.

فقط خواستم بگم که من اگه میخواستم از این شیوه ها استفاده کنم زودتر از این ها خفت شده بودین. و در ضمن برای شخص بنده اول رفاقت مهمه بعد رقابت.این رو بچه های sw میتونن از ابی بپرسن خودش توضیح میده این سرور با این که رقیبم بوده براش چه کارا کردم.از این رو میگم از ابی بپرسین که رفاقت برام مهمتر از رقابته.

پس لطفا به هیچ عنوان به ناصر افترا نزنین.

همتون رو دوس دارم

و یادتون باشه این فقط یه بازی هستش