Posts by AVENGER

درود.

حسین جان دستمریزاد خیلی هم زیبا.فقط مراقب باش این وسط یهو همرتو چیف نکنی 😍

تا نصیحتی بعد خدا نگهدار😅

درود و وقت بخیر .

میگن کاسه داغ تر آش قشنگ خودتو گفتن . 1.عزیزم اینقدر فشار نیار به خودت 2. بازم فشار نیار 3.در حدی صحبت کن که اندازه دهنت باشه این حرفا بزرگه برا شما به لیدرت بگو بیاد صحبت کنه عزیزم

پ.ن موندم فرهاد و هومن کجان که این بنده خدا افتاده توی فروم دهن باز کرده

پایدار باشید

حقیقتا عمو قناد ادامه نمیدادی بیخیال میشدم ولی خب دلیل دست و پا زدنتو درک نمیکنم آدم خوبه از اشتباهاتش درس بگیره نه توجیه کنه و از همه مهمتر سو استفاده ( پیش خودت گفتی بچه های امرداد نیستن بزار هرچی دوست دارم بگم) من دوست دارم آدم وقتی حرف میزنه پشت حرفاش مدرک باشه منم در مورد شیرین کاری های اون سرورت مدرک میزارم

بزرگان و عزیزان فروم کسایی که مشتاق دیدن شاهکار های عمو قناد هستن این لینک باز کنن و مشاهده کنن

https://www.aparat.com/v/NmGl5

پایدار باشید

درود.

هی ما هر چی میخایم صحبت از سرورهای قبل نشه شما علاقه خاصی داری به بحث های دو نفره آرش هم گفت بحث دو نفره نکن ولی خب متوجه شدم شما علاقه زیادی به بحث دونفره داری .پس من ی کوچولو برات یاد آوری میکنم .

اکانت مارس که همر اول سرور بود دف شمارو رد کرد شما هم دفکورد بودی اون سرور اکانت تراکسس هم که کپتو کراپ لاک کرد این نشونی هارو دادم که یادت بیاد بعد از اون موقع ما اومدیم گفتیم عکس همرتو بده بهونه آوردی امروز فردا تا الان ،بعد الان اومدی حرف از بحث های دونفره میزنی یادت باشه از جنوب شرق ی اکانت پانیش خورد ولی از جنوب غرب بالای 10 نفر پس نزار دیگه بیشتر روشو باز کنم که باید قید فروم بزنی . دیابلو جان اینقدرم لاتیشو پر نکن شما برا ما همون عمو قنادی دیگه دنبال بحث های دو نفره نباش که خیلی حرف هست و زده بشه جز سرافکندگی چیزی برات نداره گلم

پ.ن دوستانی که علاقه دارن کلیپ عمو قناد ببین میتونن آپارات سرچ کنن اگه کسی هم نتونست پیدا کنه بگه براش لینک بفرستم تا شاهکارهای اون سرور عمو قناد رو ببینید

پ.ن مهم اینه که اون سرور امرداد هتریک کرد 😅

پایدار باشید.

درود بی انتها❤️

خب از اونجایی که دوستان میبینن این عکسا گواه خیلی چیزاس اوایل سرور بود که مملی گفت با ان دبل نپ هستیم و نه دهی زده بشه نه اتکی و... اما دیشب داشتم نگاه میکردم و متوجه این صحنه ها شدم حالا یا ما معنی نپ درست یاد نگرفتیم یا واقعا موضوع چیز دیگس از دیروزم که به مملی زنگ می‌زنیم یا جواب نمیده یا جواب سر بالا میده که ما تکلیف خودمونو بدونیم حقیقتا از پیام دادن و زنگ زدن به مملی خسته شدم و نتونستم ی جواب بگیرم الان سر صحبتم با بچه های ان دبل و لیدر محترمشونه که آیا نپ هستیم ؟ اگه هستیم اینا چیه ؟ و اگه اشتباه زده شدن چرا دیستروی نمیشن

منتظر جواب بچه های ان دبل هستم ممنونم

ممد چی زدی چی میگی افتادی وسط فروم برو بشین بازیتو بکن کم شلوغ کن

فارم شخص خودم😅

بیا پایین بچه مغزمونو خوردی فروم دربست کردی مال خودت اه اه حالمونو از هرچی فروم و بازی و بحث بهم زدی . خودت میگی خودت جواب میدی خودت میگی خودت میخندی بچه یکم غرور داشته باش آخه

پ.ن خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی

درود .

الان چون بالای پروفایلت خورده کاربر حرفه ای اینقدر زننده داری پیام میدی . اتفاقا دست رو بدجاییت گذاشته مملی که اینجور فشاری شدی گلم ی لیوان آب خنک بخور هیجانتو کنترل کن بعد پست بزار که سوژه عام و خاص نشی .

ی جوری ما ما میکنی یکی نشناسه فکر می‌کنه کی هستی بشین حالا گل پسر مهر دوتا سرور بازی کردنت خشک بشه بعد ما ما ما ما کن

شمال غربی شمال غربی هم نکن گنده تون هادی لولو بود که زیر چادر گل گلی بای بای کرد شما که دیگه بماند جای خود داری

از قدیم گفتن کسی ک من من می‌کنه هیچ نیم من هم نیست

سلام بر عزیزان دل 😍

ایشالا اگه صحبت هایی که شده واقعیت باشه و مولتی بازی در کار نباشه ما هم ی تیم کوچولو میایم و در خدمت دوستان هستیم البته هر لحظه حس کنیم مولتی وجود داره و حرف های که گفتن خلافش ثابت شده حذف اکانت میکنیم چون نه وقتشو داریم نه هزینه شو ،زندگی هم به اندازه کافی سخت شده برا هممون پس میایم که اگه سرور عادلانه بود وقت بزاریم و لذت ببریم ،چون حقیقتا زورمون به مولتی باز ها نمی‌رسه 😅

ساید هم فعلا اعلام نمیکنیم 🙃

مملی دلمون برات تنگ شده 😅

بخدا بدون مولتی هم میشه تاپ غارت بود 😅

پایدار باشید ...

درود...

من خیلی وقته از سرور لفت دادم و فقط فروم میخونم اما ی چیز. رو گویا بچه‌ای جنوب فراموش کردن!!!!

بترسید از شمال شرق !!!

سایدی که هر سرور نشون داده چه پتانسیلی برای کشیدن دف داره و هیچ همری قادر نیست ی خش روش بندازه .

پ.ن . خوبه که تیم پلنری جنوب شرق تکمیله و بازی رو جذاب کرده اما آیا کافیه ؟؟؟

پ.ن . برعکس همه که فروم رو میخونن و فکر میکنن شمال شرق با از دست دادن کتیبه زیر فشار و .و.و. با شناختی که من دارم ازشون این کارها ضعیفشون نکرده که هیچ مصمم تر شدن برای جا ب جا کردن رکورد دف و تداوم وینری

عجله نکنید کباب زیر برنجه 😂😂

پایدار باشید

AVENGER

😂😂😂 هومن مورس عزیز محمد اولدارک عزیز من دور برنداشتم حقایقی بود که گفتم من حتی به ناصر هم اشاره کردم که نباید اس ای رو خطاب کنه چون همه پلیرهای اس ای جز امید خوبن و هیچ انگشت اتهامی روبروشون نیست آدمی که با زبون بازی سر همه رو می‌بره باید با حرف لهش کنی. پرسیدی چرا رفتم ساید دیگه ؟ دوست خوبم من روزی که رفتم گفتم تا وقتی این طرف که از بردن اسمش هم حالم بد میشه توی اس ای باشه من اون ساید بازی نمیکنم .

هومن جان شما کاسه داغ تر از آش نشو چون کسی به شما توهین نکرده بشین بازیتو بکن همشهری بازی هم در نیار اینجا سربازی نیست .شما خودت هم زیاد خاله زنک بازی درآوردی در مورد فرامرز هنوز هم چت هات هست . سکوت کن بازیتو بکن گلدتو بگیر.

پ.ن اس ای با پلیرهایی امثال حسین هومن فرهاد اشکان و... اس ای شده نیازی به امثال اینا نداره....

درود...

خوشحالم این بحث کتیبه باعث شد آدمی به بیچارگی امید دستش برا همه رو بشه آدمی که هیچ کس گردن نمیگیرتش حتی....

ناصر عزیز اس ای پلیرهای واقعا خوبی داره که هم از نظر تجربه بازی با استعداد هستن هم از نظر پایبندی به قول هاشون پس به اس ای شک نکن این مرد عقده ای رو با پلیرهایی مثل حسین کینگ بالا هومن فرهاد رضا فرامرز و... مقایسه نکن. کثیف بازی کردن این شخص و همچنین شخصیتش ی چیز عادی پس انتظار نداشته باش ازش.

من بعنوان پلیر اس ای از بزرگان این ساید میخام این طرفو که پلیر ان دبل بوده و اومده توی اس ای و داره کثیف کاری می‌کنه و همش بنام این ساید تموم میشه رو پرت کنن بیرون ، اس ای کم لیدر نداره بنظر من تک تک پلیرهای اس ای پتانسیل لیدری دارن.

پ.ن از روزی که اومده توی اس ای اکثرا پلیرها رفتن از این ساید بخاطر کثیف بازی کردن این بشر چون توی وجودشون مردونگی داشتن.

پ.ن امیر کیلر از این به بعد تنها نیستی کاری‌میکنیم که کلا از اسپیدترا بره

درودی بی انتها....

من قول داده بودم که دیگه پست نزارم ولی خب گردن کلفتی کردن این دوستمون متقاعدم کرد که یه رنگ کاری ریز انجام بدم بهشون...

اولا که محمد توهمی اندازه موهای سر خودت خفت زده همر پرونده رنک یک تاپ بوده و هرچی که شما در کف بدست آوردنشی تجربه کرده . بس زیاد نکش بالا بیمه بدنه نداره میوفتی دست پات می‌شکنه . شما که یهویی از لپ لپ درومدی و اومدی به بزرگای خودت توهین و بی احترامی میکنی و واقعا از حد گذروندی زحمت بکش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سایلنت شو (رعایت ادب) و چادر گل گلی رو که چندین روز سر کردی الان سفت ترش کن برو اگه هم راه خروج بلد نیست اون بغلا بگردی دکمه قرمز هست اولشم با حرف s شروع میشه بزن اجکت کن 😂

پ‌. ن آقا مازیار شما به بزرگیت این جوان جاهل و نادم رو ببخش و حق بده بهش توی بازی که رسماً فارمی بیش نیست و نبوده تنها امیدش این فروم

پ.ن پرهام جان من تا قبل اینکه باهاتون صحبت کنم خیلی اشتباه راجبتون فکر میکردم ولی خب انسان با شخصیتی هستی ولی این دوستان با خامی که داری شخصیت شمارو هم خراب میکنن.

پایدار باشید ....

Avenger

درود...

مهدی جان اولا تبریک میگم بهت خسته نباشی کارت زیبا بود ...

موردی که باعث شد ریپلایت کنم این بود که پست قبلی منو بخون شاید متوجه نشدی، من یادآوری میکنم بهت ، نوشتم من به علت مشکلات شخصی نیستم و اکانت واگذار کردم به ساید، این حرف منم ‌‌‌‌‌‌‌‌کاملا نوع اتکات معلوم می‌کنه که اصلا دف نشدی و... من اصلا نمیخام کارت رو بی ارزش کنم و اولش هم تبریک گفتم بهت اما اون ده رو ما روش حسابی باز نکرده بودیم و منتظر صفر شدنش بودیم بخاطر همین زیاد بهش نرسیدیم و نیرو سازی نکردیم. کلا طرف صحبتم این بود که اگه من بودم روی اکانت و پلی میدادم شما که هیچ اون دست خدا که داری براش بازی میکنی هم نمی‌تونست ی دونه تیرانداز از من لاست بگیره اونم اون تایم شب🤤

آخرین پست من در فروم این سرور بود امیدوارم سایدی که زحمت می‌کشه و البته مهم تر از همه با شرافت بازی میکنه وینر بشه

پایدار باشید ...

AVENGER

درود ...

مهدی جان شما اگر واقعا پلن واقعی میرفتی فکر کنم شب و روز لحاف تشک مینداختی وسط فروم که بگی ای ملت من پلن رفتم ... آقا پست گذاشتی تشویقتم کردیم سوتی های به قول خودت پلنت هم ، هم ما فهمیدیم هم خودت دیگه زیاد وارد جزییات نشو چون خودت ضرر میکنی. با چند تا اکانت به هر روشی که حالا من اسمشو نمیارم اتک زدی کلا هم دیوار بغل کردی دیگه زخممون نکن😂

در ضمن بنظرم همرهای شما که خورد هیچ دمپایی لا انگشتی هم ازش نموند 🤤 اکانت هارو بزار دیوار زیر قیمت چون دیگه اکانت سابق نمیشن😂

پ.ن دست خدا اینقدر که روی چراغ و این صحبت ها برا وینری حساب کرده روی همراش و دف هاش حساب نکرده ، پیش قاضی و ملق بازی 🤤 ( مخاطب خاص)

پایدار باشید