Posts by Mors

خوب مفروضات مارو بزارید بر ۳ همر واندر زن و گندم خور حدودی ۶ میل با دف کلی اکانت و خود همرها

همچین اکانتی باید هفته ای یک میلیارد رید (بدون احتساپ تولید کپ و فیدرها) داشته باشه که فقط لاست نخوره و کمتر اکانتی در سرور همچین ریدی رو داره

خوب حالا ما بیایم مواقع شارژ یا قبل از خوابوندن همر ها و بعدش بیایم مرتاض کنیم که حدود ۲۴ میل سیو منبع به ما میده که برابر حدودا دو روز شارژ یه همره یا با برگشت زدن دفها حدودا برابر ۱۲ ساعت تحمل گندم خور بدون ریده حالا

خوب البته این فقط خاصیت مرتاضشه و یه پلیر با سطح شما خوب میدونه که کارایی احمق فقط این نیست همونطور که قبلا اشاره کردم

اما سوالی میتونید بگید حدود چه قدر دف برای سوپر همر زیر لازم بود که کتیبه به این شکل نره و اینکه ساید شما با وجود دف بالای صد میلیونی چه قدر به ۵۰۰ تا دلاور احتیاج داشت؟؟

و سوال اخر که امیدوارم پاسخ بدید

با چه حساب که شما احتباجی به این‌کتیبه نداشتید تا ساعت ۴:۱۹ چیفر تلف کردید؟؟

و نکته ای کا لازم بود گوشزد کنم چند وقت پیش ادعایی مبنی بر اینکه تعداد همرهای ان ای ار ۵۰ همر برتر سهم بیشتری داره بیشتره شنیدیم

خوب همونجور که مستحضر هستید همر واندرزن استاندارد خاصی داره و نمیشه هر همریو واندرزن (مخصوصا با وجود معماری یونیک) حساب کرد

پ.ن حسین فستر دمت گرم خدایی فک میکردم جلو زن زدی یا همر سنگین زدی

پ.ن ۲ : ارقام فوق بدون ماشین حساب و به صورت ذهنی بوده اگه ایرادی داشت شما حمل‌ بر نوب بودن بزار

سلام خدمت همه

اقا مازیار از گوسفند توقع داشتم که بگه احمق الان‌ کارایی نداره از شما توقع نداشتم

یعنی چیزی در تملک شما باشه کسی بخواد بیاد ببرش شما هیچ‌مشکلی نداری باهاش

شما دمتم گرمه

مثل این میمونه شما یه گردنبند طلا داشته باشی یه بنده خدایی از حواسپرتی شما سواستفاده کنه بزنه تو گوش گردنبنده و به شما بگن حواسپرت یا ... شما هم به خاطر اینکه بگی من حواسپرت نیستم میگی اصلا من اونو استفاده نمیکردم - خودم بهش دادم و هر بهانه دیگه ای

البته اقا مازیار ما هم قبول داریم همر و دف شما تا اخر سرور شارژه ولی مردش باش و کتیبه نبر رو اکانتت !!

بعدشم شما فقط از خاصیت جنگ احمق استفاده میکنید؟؟ بازم دمت گرم

یعنی مرتاضش برا سیو منبع یا بعد از لانچ

چکمه اش برا موقع لانچ

چشمانش برا تشخیص ریل و فیک

معماریش موقع دفاع

اینا کارایی نداره ؟؟

یعنی این قضیه فقط دست و پا زدن تو باتلاقه هر چی بیشتر بگید فقط بدتر میکنید قضیه رو

پ.ن ۱ : گوسفند رو میشه بگید باد کدوم گوسفندیه؟؟

پ.ن ۲ : کلاسهای اموزشی استفاده از احمق توسط بچه های جنوب شرق (اگه الان محمد علی عزیز نیاد بگه دیدید دیدید از کلمه جنوب استفاده نکردن ) به صورت هفتگی و با رعایت دستورات بهداشتی حسین کینگ بالا برگزار میگردد

سلام‌ مجدد خدمت همگی

سلام عزیزم. هاشم عقاب رو نمیشناسم ولی اینایی که گفتی به من ربطی نداره. به نظرم واندارتونو یکی کنید. اسم اتحاد هارو مرتب کنید. همه یک شکل باشه. یه سری ها SW و یه سری ها SE نباشه. تمام واندرها بره روی استحکام منحصر به فرد. اتحاد واندری تشکیل بدید و.... آقا زیاده. شما استادی دیگه ادامه ندم.

واقعا برامون مهم نیست و اینو به کرات گفتم، گفتیم. واقعا درک نمیکنم چرا ما هیچی هم نمیگیم میاید وسط فروم هی میگید جنوب اینجوری جنوب اونجوری. آقا به ما چه. خودتون هی میاید و حساسیت ایجاد میکنید. دیگه به ما ربطی نداره که میایم دو تا نکته میگیم دو صفحه فروم مینویسن که بگن آقا ما همه با هم هستیم. چرا رگ گردن میزنه بیرون؟ یار ذخیره از کجا پیداش شد آخه. در مورد سئوال دومتون هم خیر. یه توتالی توی جلسه دو نفره گفت خوب ما متامونو بهم بزنیم تو چیکار میکنی ؟ گفتم بازم رقیب ما جنوبه فرقی نداره... ما با هیچکس متا نمیکنیم. جسارتا ما همه نوبیما ! فقط این سرور دوست ندارن بچه ها با کسی متا کنن. حتی اگه ببازن. در نتیجه نه تنها غش نمیکنیم تو گوشی هم میزنیم.

ممنون از توصیه های شما !!

محمد علی جان شما خودت در نقل قول دوم نقل قول اول رو کاملا نقض کردی ما اخرش نفهمیدیم شما قصد دخالت دارید یا نه !! متای جنوب براتون مهم هست یا نه؟؟

بچه هاتونم کاره بسیار خوبی میکنن دنبال متا نیستن چون کسی هم دنبال اونا نیست!

پس شما مثل اینکه تجربه خوردن گوشت خر بجا کباب رو دارید.

یگ گرسنه زدور بدید سراب

میپزند در میان باغ کباب

چون که بود او گرسنه وبی تاب

سوی دیوار برفت او به شتاب

رفت بالا و دید داخل باغ

عده ای غربتی کنند خر داغ

جسارتاً خر داغ کردن کنایه از (بر خلاف انچه دیده میشود خبری نیست ) است و بر خلاف شما قصد توهین و بی ادبی نبود .

نرود میخ آهنین در مورد شما هم صدق میکنه یعنی ؟ از شما بعید بود این سبک پست ها.

البتع پست فوق فقط جوابیه ای بود نسبت به اتهامات شما و دوستان

آقای محمدعلی خان دوست عزیز منظور بنده از پست های بی مورد و بی محتوا که قبلاً خدمتتون عرض همچین پستهاییه که در زیر یک‌ نمونشو ریپلای میکنم

حالا این سبک پستا چه میخواد از طرف جنوب متحد باشه چه از شمال شرق قدرتمند

سلام دو لیدر کل جنوب که با هم هماهنگ هستن و همه کاراشونو به هم میگن و و خیلی خیلی خوبن کلا

اگر لیدرهای شمال شرق رو در این حد در نظر گرفتید که شروع به ارسال دفاع کردید و اونا میان فقط به جنوب غرب مقابله میکنند سخت در جهالت به سر میبرید. ینی نمیفهمن که جنوب غرب آس و پاس معلومه همر نداره خوب خودشو میاد میندازه جلو با کولی بازی های یوسف مظلوم میگه آقا قبول دوئل میکنم. <X<X<X<X<X

همه اینارو گفتم چندتا سئوال کنم: این جنوب غرب انقدر نوکری میکنه خسته نمیشه خدایی؟ جان من. جان گوسفند. خسته نشدید تو سری خور متا بودید همیشه؟ همیشه کتک خور بودید ؟ همیشه برای برد دست به هرکاری زدید؟ حتی خفت کتک خور. خفت دفاع ساز. خفت خیانت. پلیر جنوب غربم. یاد پارسا و ممد بخیر. جنوب غربی که جلوی سه رب میموند و مبارزه میکرد. اون جنوب غربها کجا. این جنوب غرب کجا. بیشترین افتخارتون برد همراه با متا بوده. تن بزرگان جنوب غرب داره میلرزه. کجان ببینن ای وای من. کجان ببینن جنوب غرب شده تو سری خور سایدهای دیگه. کجان؟ تف به غیرتتون. بیاید جنوب غرب رو نجات بدید.

یه پست بی محتوا و پر از توهین که حتی ارزش ریپلای هم نداره خواهشاً هیچکس پستهای این شخص مجهول الهویه رو ریپلای نکنه کسی که معلوم نیست کیه و رو کدوم اکانته ادعاش گوش فلک رو کرده ریپلای منم به قصد اوردن مثال بود حتی ارزش ریپورت کردن‌هم نداره.

یه توصیه برادرانه هم بهت دارم یکم سطحت رو بیار بالاتر به جای اینکه روز به روز از لحاظ شخصیت پس رفت کنی

اگر از پلیرهای جنوب کسی واقعا هدفش دیدن لینک های مربوطه و روشن شدن ابعاد ماجراست، واتساپ در خدمتم

شماره واتساپ: 091577777101

درود فراوان

من‌ میخواستم واتساپ پیام بدم لینکها رو بگیرم بزارم فروم که ختم قائله بشه اما گویا شمارتون یه رقم اضافه داره و نتونستم باهاتون تماس بگیرم.

در حال حاضر نیازمند یک تحلیل راجب واندرهای گرفته شده هستیم

همگی عشقید.

با سلام خدمت همه دوستان علی الخصوص آقا محمد علی عزیز

یه زمانی تو تیم زئوس یه عووقاب نامی بود که هاشم صداش می کردند بنده خدا همیشه کف فروم بود ولی این فروم نشینی هم تنهایی هاش رو پر نمی کرد و مثل عوووقاب همیشه تنها بود

برای خودش کف فروم بازی می کرد و هم تیمی هاش تشویقش می کردند

پست های شما رو که می خونم نمی دونم که چرا ناخودآگاه یاد هاشم عزیز می افتم آخه اونم مثل شما دوست داشت نظر بده ولی صرفاً نظر می داد و کمتر پیش می اومد غیر هم سایدی هاش سر از کارش در بیارند

محمد علی عزیز با تمام احترام که برای شما قائلم شما که به این زیبایی متای جنوب رو تحلیل می کنید نظرتون برای ادامه بازی چیه ؟!

پیشنهاد میدید که لیدر های جنوب چه سیاستی رو پیش بگیرند که شما از اون به همبستگی تعبیر کنید ؟

اساسا اگر متای جنوب از اساس از نظر شما زیر سوال بره چه اتفاقی می افته ؟!

می خواید سمت یکی از جنوبی ها قش کنید ؟؟ اونم اینجای سرور ؟!

وقتی دو گروه آدم به هر طریق و سبکی با هم به تعامل رسیدن انتقاد از روش های تعامل به جز ایجاد تنش و گرفتن ماهی از آب گل آلود چه هدفی می تونه داشته باشه ؟!

سناریوتون بد جوری نخ نما شده خدایی

اصلا نگاه می کنی انگار تار و پودش از هم جدا شده خدایی جای این کار ها الان بازی نیست !

اولش هم خیلی شیک و مجلسی به بقیه رفقاتون اشاره می کنی که بچه ها بی خیال بشید نقشه قبلی جواب نداد این یکی رو می ریم جلو :))

شما که این قدر هوشیار، آگاه و با دانش قضیه برخورد جنوب شرق رو با اکانت خاطی بعد از روشنگری های حسین کینگ بالا تحلیل کردید و اقدامات جنوب شرق رو درست، کامل و به موقع توصیف کردید تو جند روز گذشته کجا بودید ؟!

به قول خودتون حضور داشتید و پست های مجید رو لایک می کردید نمی تونستید اشتباه رفقا رو حتی در گروه شمال شرق با به صورت خصوصی بهشون یاد آور بشید و این اقداماتی که فرمودید رو بهشون گوش زد کنید ؟!

حتما باید حسین تمام راه های فرار به طرفین رو براتون می بست که به ناگاه قلبتون به نور علم روشن بشه و متوجه اقدامات کسری بشید ؟!

چند روز پیش که انواع تهمت ها رو به کسری می زنند و زیر سوال می بردنش نمی تونستید اعلام حضور کنید ؟!

ظاهراً امروز دور دور شماست و قراره دوست هاتون مجید خان و آقا مازیار استراحت کنند و شما بیای برای کنترل فروم و شما چه خوش گزینه ای هستید به نظرم بعد از مازیار عزیز که به درد کسروی گری دچار شد و ناچار مدتی به لایک پست ها بسنده کرد

بعد از آقا مجید که ظاهراً مدتی گذر زمان رو در سیاره میلر تجربه کرده بود و زمان براش نمی‌گذشت

حالا شما دوباره با یه دکمه عقب گرد اومدی که همون راه رو بری ؟!

بابا آخر این راه خبری نیست

رهروان یه شایعاتی کردند ولی باور کنید آخر جاده خر داغ می کنند

حالا از ما گفتن !

سلامی به بلندای دیوار جنوب متحد

تبریک فراوان به شمال شرق بابت پلن فوق العاده و تشکر از اقا امید و اشکان سرلشکر و دفسازهای جنوب بابت دفاع عالی

اولا شما؟

به جا نیاوردم

دوما اگه من رو اکانت دیگه جز اکانت خودم لاگین کردم حتما دومیش شمایی منتظر باش فعلا.

اگه پستی از هر کس دیگه ای ریپلای میکردید و میگفتید شما ؟؟قابل قبول بود اما اینکه شما حسین کینگ بالا رو نشناسید نشانه کوچیک بودن حسین نیست و اهدافتون محقق نمیشه

راجب اکانت ایشون هم بعید میدونم ندونید کدوم اکانته خواستی میتونی از بزرگای بازی بپرسی

پس یاد بگیرید وقتی اسمی ازتون میبرند اینطور پاسخ ندید

سعی کنید پستهاتون حداقل یک مطلب ارزش خوندن داشته باشه که اگه مطلب چرتی داخلش بود اونو پوشش بده

یکمی از امثال لقمان ، وگنس و ریتالین یاد بگیرید که به جای پست های بیهوده پست های تحلیلی میزارند

پ.ن ۱ کسری گوشیت پر شده

پ.ن ۲ خدایی ۴۰ ۵۰ ک رعد همر دیواری نیستند

استفاده های بهتری میشه برد

سلام به همه پلیرهای تمام سایدها

تبریک میگم به جنوب همیشه سرافراز بابت خفت ها و پلنهای زیبا و تبریک میگم به ساید محترم شمال شرق بابت خفت زیباشون دم همتون گرم

و تشکر میکنم از اقا کسری و اقا مهرشاد تک شاخ (شاه) بابت توضیحاتشون و همچنین اقا امید و اقا حسین کینگ بالا بزرگان اس ای بابت حمایت های همیشه گیشون

بنده هومن (mors) کوچیک دوستان پلیر اکانت belial هستم

راستش قصد توضیح نداشتم اما در دفاع از اقا کسری که مورد هجمه دوستان قرار گرفته اومدم توضیح مختصری بدم

اکانت بلیال از همون ابتدای کار به قصد کلین کردن کتیبه ها آغاز به کار کرد و همرهاش همه در مختصات های سابق کتیبه ها و سایز همرها در حد زدن یه کتیبه بودن و دیدید که بعد از اکانت زیبای تارتاروس با وجود ۴ دمپایی بیشترین پوینت هجوم رو زد و این خود گواه این حرفه

روز قبل از کتیبه ها به دلیل سفر کاری اکانت تحویل دوستان گردید که همرها در کتیبه ها استفاده بشن

متاسفانه کمبود وقت باعث شد اسکات و دف کاملا لاست بخوره و دوستان که اسکات اتحاد رو چک میکنند متوجه نشن

اما دوستان که میفرمایند همین ته همرها برای کلین کردن واندر باید میرفت درست میفرمایند و بابت کم کاری معذرت میخوام.

امیدوارم سرور جذاب و پر زد و خورد ادامه داشته باشه و هر روز لینکهای زیبا ببینیم و در انتها هیچ دلخوری نباشه

پ.ن : همتون رو دوست دارم

ولی نمیدونست که جنوب غرب هیچ وقت بازیچه نمیشه !

سلام اقای بازیچه چه خبرا؟؟؟

بارها این بحث گفته شده اما بازهم برای یاد آوری میگم

آرمان جنوب غرب به زعم خودش چی بود؟؟

۱بازی تمیز

۲نبود مولتی بازی

خوب نتیجه چی شد ؟؟

طبق گفته (خادمتون) به خاطر

۱. قضیه مایک شینودا و کتیبه ها ان ای

۲.مولتی های اس ای که فرمودن خلاف آرمان های ماست

کشیدن زیر متا و رفتن با ساید پرچمدار مولتی متا کردن

طی یک روز هم قضیه زدن کتیبه های ان دبل از تو خاک ان دبل توسط ان ای رو شد

چند روز بعدش هم یکی از بازیکنای به گفته خودتون بزرگ اما خُرد اعتراف کرد که پسورد مولتیاش لو رفته!!!

چند روز بعدشم قضیه اکانت admin لو رفت !!

حالا بماند که همچنان مخبر دیگری هم بود اما نقششو خوب ایفا کرد

چرا اون موقع خادمتون رگاش ورم نکرد؟؟

بله همچنان شما بازیچه این اما بازیچه ...

و نشون دادین (داد) بی اعتبار ترین ساید (شخص) سرور ایشونه

عکس زیر تزئینی میباشد;);)

پ.ن ۱ :

دود اگر بالا نشیند کسرِ شأن شعله نیست

جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است

پ.ن۲ : اوشین که فاز سامورایی نمیگیره:S

اشکان جان تصور حقیر برای جلوگیری از هرگونه بی حرمتی راه حل این هست که وارد مباحث فنی بشویم بلکه از بحثهای خاله زنکی بزنیم بیرون و هر کسی نشان بده چه مقدار به امور فنی آشنایی دارد.

سلام بر آقا ناصر عزیز ایشالله که سلامت باشید صرفا جهت اطلاع این دو پست رو ریپلای میکنم تا تعریف خاله زنکی رو با هم مرور کنیم

خبر ها حاکی از حذف تعدادی پلیر سرشناس و بازی بلد از ساید اس ای به خاطر اختلافات داخلی رو میدن

همینطور کوچ کردن تعدادی پلیر از اس ای به سمت شمال غرب و بازی روی اکانت های شمال غرب (ارش کاپیتانی که دهش صفر شد چون چراغش زرد بود گویا داره رو اکانت سید تو شمال غرب بازی میکنه)

به هر حال مثل اینکه اوضاع داخلی تو ساید متای جنوب شرق-شمال غرب خوب نیس و فشار اعضا برای پلن رفتن روی شورای لیدری هر روز بیشتر میشه

پ.ن ۳: نمی‌دونم ‌اون‌جا چه خبره اما انشالله که خیر هست..

نمونه های بسیار دیگری هم هست که واقعا توان و حوصله پیدا کردنشون رو ندارم در کل قصد بی احترامی به هیچ کدام از دوستانو ندارم صرفا بحث خاله زنکی باز شد گفتن اینا رو بزارم و برم

راجب بحث اکانت dr.trax

آقا به مولا هر کاری تو زندگی واقعی از تراوین واجب تره پلیرش کار داشته اکانتو اصلا لاگین نکرده

حالا زیاد دخالت نمیکنم

ولی

تا وقتی که پلیرش خودش روی اکانت بود بود زهر چشم از کل مرز گرفته بود و قطعا استراتژیک بوده که اکانت براش ریحستر کردین اما اگه همون همرشو نگاه میکردین متوجه میشدین که یا کلادیگه شارژ نشده یا شارژش خیلی محدود بوده

همین که تا الان برا زدنش لفتش دادین جای تعجبه!!!

پ.ن : گاهی بُردن یک جنگ، بدتر از باختن آن است. بیلی هالیدی

یکی از کارهایی که بنده در حال انجامش هستم همین سیستم صنعتی هجوم هست که به نظرم میتونه بر سیستم صنعتی که همه بهش اشراف دارید غلبه کنه. تحلیل خودکار و انتخاب تارگت های خودکار و دستورات خودکار برای اکانت ها. گرچه رباتی که مستقیماً اکانت رو بازی کنه در کار نیست. یک سریالی بود نام Travelers که یک سوپر کامپیوتری تحت عنوان Director همه کاره بود و آدم ها از آینده به زمان حال میومدن و خلاصه داستان بسیار جالبی داشت (اسپویلش نمیکنم براتون - گرچه متاسفانه کنسل شد و میتونست خیلی خوب پیش بره). هدف بنده هم نهایتاً اینه که بتونم یک Director برای تراوین بسازم. :D گرچه بسیار بسیار کار سختی هست و هنوز اوایل راهش هستم ولی علم ساختنش رو فکر میکنم دارم. باید اون سریال رو لااقل یک چند قسمتی ازش ببینید تا صحبت بنده رو درک کنید.

سلام آقا لقمان با خوندن این یه تیکه خیلی هجان زده شدم

نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ولی این سیستمی که گفتید دو سوال برام پیش اورد

۱ این سیستم با هوش مصنوعی کار میکنه یا وظایف از پیش تعیین شده؟؟

۲ آیا به نظر شما همچین سیستمی با این قدرت که نه ولی ممکنه کسی همین الان به همچین چیزی مجهز باشه؟؟چون همچین چیزی مثله حلقه یگانه در ارباب حلقه هاست!!!

ممنون میشم اگه منو از جهل خارج کنید

با دیدن هجوم یهویی شمال شرق و جنوب غرب به فروم و جنگ روانی که انجام دادن حقیقتا هیجان زده نشدم !!!

جالبیش اینه در حالی که ما خبر نداشتیم دو تا واندر زن شمالی و ده توهمی پریده تو فروم این موضوع سریع تر به دست ما رسید !!!

حالا فارق از اینی که واندر زن بوده یا نه پریده رفته پی کارش !!!

یاد جمله ای از لرد ولدمورت در هری پاتر افتادم

You have fought valiantly, but in vain. I do not wish this

شما شجاعانه جنگیدید ولی بیهوده بود . من(se) مایل به این نبودم

پ.ن صحبتی بود راجب سخن بزرگان از حضرت مسیح که دوست خوب و بزرگوار و منطقی ما فرموده بود دوستان مسیحی ما ناراحت شدن

میشه بپرسم چرا ناراحت شدن؟؟؟یا اینم از خودت دراوردی

پ.ن ۲ شنیده شده از صحرای شمال شرق صدای نوحه حاج محمود کریمی میاد:

(کجا میخوای بری؟؟چرا منو نمیبری)

پ.ن ۳ دوستان اب یخ همراه خیار و ماست و انواع سردیجات فراموش نشه

پ.ن ۴ منتظر دیسلایک دسته جمعی دوستانم مثله سری قبل

پ.ن ۵ حالا نیاین بگین لرد ولدمورت اخرش شکست خورد دیالوگ مهم بود

قصد من فروم نویسی نیست و این آخرین پست من در این رابطس چه جواب بدی و چه جوابی ندی (مهم نیست)

دوست و برادر عزیزم طبق فرموده حضرت عیسی :

با شریر مقاومت مکنید، بلکه هر که به رخسارۀ راست تو طپانچه زند، دیگری را نیز به سوی او بگردان.(اگر کسی به تو سیلی زد طرف دیگر صورت خود را به او نشان بده)

داداش گلم مرد بزرگ دوران ها سلطان اسپیدترا و آی آر ، خان خانها اون جمله برا همه بود بابت اینکه خودتو به کوچه علی چپ زدی !!

اما راجب گردن گرفتن یا نگرفتن من :

بنده به هیچ عنوان قصد ندارم که با فروم نویسی کسی منو گردن بگیره یا نه !!!

حالا منظورتون از جور دیگه چجوریه اعلام کنید حتما استقبال میکنم.

اما در هر صورت اگر از حرفای من ناراحت شدید

بنده به هیچ عنوان متاسف و متاثر نیستم

پ.ن گردن گیر خودتون که ماشالله خیلی ضعیفه ;);)

سلام خدمت همه بچه های پاک سرور که هیچ خطا و خلافی داخل کارشون نیست...

در هر صورت این یه بازیه و دلیلی برای کثافت کاری توش نیست..

نمیخواستم چیزی بنویسم که این جمله مسخره رو دیدم که فک کنم گویندش فقط به خاطر حرص و غضبش این رو گفته!!!چون هیچ جوره برداشت دیگه ای نمیشه کرد

دوست عزیز اگر شما متوجه منظور پست میشدی هیچوقت چنین جوابی نمیدادی تا مسخره خاص و عام بشی

گل به خودی که زدی رو خیلی دوست داشتم

شما قبول کردی که سایدتون مولتی میزنه و فقط دنبال اینی که توجیح کنین خودتون رو

توصیه : سعی کنید در زمان نوشتن پست کمتر گل به خودی بزنید.با تشکر

داداش گلم این حرفتو جدیــ زدیــ ؟؟؟ یا سو برداشت عمدیـــ (یا از سر جبر) بود؟؟

خواستی یه چیز برا نوشتن داشته باشی

ولله حرفای شما تو ... هیچ عطاری پیدا نمیشه!!!!

مشکل از خوده شما نیست مشکل از تفکرتونه که بوش چهار سایدو برداشته

ممنون از eragpn عزیز که سیلی خوبی بهتون زد!!!

همه خواننده ها تاکید میکنم همه از این به بعد باید با خودشون تصمیم بگیرن متناسب با رفتار ، درک ، شعور ، منطق و ذات طرف مقابل (راستی طرف حرفای من که شما نبودی چرا داغ کردی:D:D؟؟؟)حرف بزنن!!

راستی راجب اکانت mr.scary

آن را که حساب پاک است از معامله چه باک است؟؟

اما تمام این مدت در ساید ما نه تنها از اس‌ای جاسوس بود (برای اموری مثل دیدن چراغ جهت خفت، خوندن ام‌ام‌ها و دیدن لینک‌های اتحاد) بلکه جاسوس عزیز ما وارد گپ واتس اپ هم شد، درب دوستی رو باز کرد، تعامل کرد (خداییش دو سه تا پیشنهاد خوب و به درد بخور هم داد دمش گرد :دی) بعد توسط اکانت دیگری و به طبَعِ اون اکانت‌ها و دهکده‌های دیگری (که دیگه حسابش از دست ما و فکر کنم از دست خودشون هم داره درمیره) دقیقا تایم کتیبه‌ها (که با بچه‌ها جمع شده بودیم برای اجرای بلند کردن کتیبه) تلفنش رو خاموش کرد، یهو ناپدید شد و بعد اومد تاپ هجوم، و بعد هم دیدیم دو کتیبه کوچک ساید ما رو زده تا تقدیم دوستان کنه..

اگر متوجه حرفای من نشدید خواهشمندم سه چهار بار بخونید اگه دیدید متوجه نشدید دیگه نخونید ممکنه سیم کشی داغ کنید!!!

ممنون از مخاطبان با درک و کمالات<3<3

سلام دوباره خدمت همه بچه های با معرفت فروم و عرض معذرت بابت این پست

دوست عزیز خواستم این پست رو نزارم اما بهو تصمیم گرفتم

باب اول : خودکرده را تدبیر نیست

این که به این شکل میای و میگی خاله زنک من که نفهمیدم منظورت با کی بود ولی یه حرف میتونم بهت بزنم

بی ادبی بی ادب

شما که با این حجم سابقه و زحمته فراوانی که میکشی هنوز نمیتونی خشم خودت رو کنترل کنی یه پیشنهاد دارم و اونم این که نیت کنی و یه دوش آب سرد بگیری

یه موزم روش بزنی که بشوره ببره تمیز و مرتب

باب دوم : یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به بقیه

البته از دید شما غارت 250 میلیونی حرام خوریه اما غارت 600 میلیونی حلال و بابتش یه تیم زحمت کشیدن

ای کاش ما هم مثل شما زمان و حوصله بررسی اکانت بزرگ کلاب رو داشتیم

باب سوم : از بخت بدم آیینه فروش شهر کوران شدم

مشکل این نیست که فکر کنیم اینجا شهر کورانه یا نه مشکل خودمونیم

که فکر میکنیم چشم جهان بینیم ولی دور و ور خودمونو نمیبینیم.

مخلص آقایان

با سلام خدمت دوستان عزیز

این اولین پست من داخل فرومه و دلیلشم این بود که اول فک کردم دوستان ne داخل فروم اکانت ندارن.

بعدش یه پلن رفتن و یهو ۵۰ تا تحلیل اساتید اومد رو میز و پلن بقیه ساید ها رو بی ارزش قلمداد کردن و گفتن ما خوبیم و شما ....

یکی از دوستان قدیمی تیکه کلامش همیشه این بود برای ما بد بود اینم شده حکایت ما

دیوار شدنای شما معلوم نیست لاست منابعتون معلوت نیست میاین برا خفت نتیجه دو یک میشه معلوم نیست ولی ماله ما بده اَخه

پ.ن ۱ یکی از دوستان دیدم اومده بود موز برداره و بره

داداش موز گرونه شرمنده اومدین نبود او دوست تویوتا سوارتون داره

پ.ن ۲ تشکر فراوان از اکانت بلاچاو بابت سوپر خفت دیشب:thumbup:

پ.ن ۳ داداش عزیزی که رفتی برا خفت خودت تو خونه حریف خفت شدی یه بخش هست به اسم شبیه ساز جنگ بعد که میری اونجا اهنگری خودتو دست بالا میگیری ماله طرفو لول صفر نگیر که اینجوری نشه:);)

پ.ن ۴ معذرت از تمام دوستان بابت علط های زیاد نگارشی و املایی