Posts by Mors

گل پسر اون فیکها برای پیدا کردن دهایی بود که دارن چهار موتوره شارژ میکنن

تموم شد ؟؟ تاثیر گذار بود

شیرینم گلم سنبلم لینک فوق مربوط به یه اکانت دفساز گول بود و‌ ده ها مورد از این شاهکار های هنری روی اکانت های مصری و گول دیده شده

بعد از سه روز همفکری و نشست و برخاست به یک‌ نتیجه رسیدید که چی بگید جای تقدیر و قدردانی داره

خوب فهمیدید اون اکانت گول داره چهار‌ موتوره دف شارژ میکنه؟

جایزه گیج (کتیبه) طلایی تعلق میگرد به انالیزورهای دقیق و محاسبه گر سن پلیرها از ولایت اس دبل

حداقل فیک زدن یاد بگیرید !!!! دلمون خوش باشه

سلام ادریس جان و گرین عزیز

زیاد مسئله مهمی نیست اول سرور هم من ای پی دیدم از اس ای با یکی از بهترین اکانت های ما که نه ما روی اتحاد اس ای لاگین داشتیم و نه اونا

سرور پیش هم اگر فروم رو دنبال کرده باشید یکی از لینکهای اس ای روی واندر ان ای ای پی مشترک داشت

احتمالا یا از وی پی ان های عمومی استفاده شده یا قضیه ای که دو سرور پیش اگر اشتباه نکنم چشمان با ایپی توسط ان ای به طرز مشکوکی از اس ای برداشته شد و اصطلاحی به نام ایپی عنکبوتی باب شد

ایلیا احمقت مبارک !!!

دقیقا بگید ما چه چه گناهی کردیم شعرای شما دوستان رو باید تحمل کنیم

هی میبینیم پست جدید اومده و خوشحال از دیدن یک لینک یا نکته اموزنده

دوباره چشممون میخوره پست های شما

پ.ن : عزیزم شما هروقت تونستی یه‌ جمله با مفهوم درست بگی بعد بیا اسم ناصرو بیار

باربعد قبل اینکه اسم ناصرو بیارید

اول : صدقه بدید که از هفتاد بلا دور باشید

دوم : سه مرتبه غسل شرافت کنید بدین صورت که نیت کنید : «غسل میکنم غسل ترتیبی شرافت»

سلام به همه دوستان

5829-54b0848f-bff3-40c3-95e0-260c24219055-jpg

یک نمونه از همرهای پر پر و پیمون جنوب غرب !!!!به قول معروف مشت نمونه خروار است!!!

سرورهای پیش دوستان لیست کتیبه ها رو اینجا مینوشتن برای کسانی که داخل فروم بازیو پیگیری میکنن دیدم کسی ننوشته گفتم بنویسم که بی خبر نمونن

دوستان توجه کنید شمال یکپارچه اس

اول کتیبه جنگ آموز

کوچک:

ساید شمال شرق : ۱ کتیبه

ساید شمال غرب : ۲ کتیبه

ساید جنوب غرب : ۲ کتیبه

ساید جنوب شرق : 1 کتیبه

بزرگ : هر ساید تعداد ۱ کتیبه به جز اس ای که دو کتیبه داره

و اما منحصر در اختیار ساید جنوب شرق هست

احتمالا ساید جنوب شرق با تعداد بسیار بالای همری که داره با وجود جنگ منحصرش بسیار اذیت میشه البته نکته ای هست که در ادانه بهش اشاره میکنم

دوم کتیبه مرتاض:

کوچک:

ساید شمال شرق : کتیبه مرتاض کوچک ندارد (فکر کنم اس ای یکیشو بلند کرده) اون یکیم در اختیار اتحاد شمال غرب

ساید شمال غرب : تعداد ۲ کتیبه

ساید جنوب غرب : تعداد ۱ کتیبه

ساید جنوب شرق : تعداد ۳ کتیبه

بزرگ : هر کدوم از سایدها یک کتیبه

و اما مرتاض منحصر در ساید شمال غرب قرار داره

گوهر ارزشمندی که در دستان شمال غرب قرار گرفته

سوم کتیبه رازهای معماری

کوچک: تعداد ۲ کتیبه کوچک فقط ساید ان دبل گرفته و بقیه هنوز روی ناتار هستند

بزرگ : دو ساید جنوبی هر کدام تعداد ۱ کتییه

و اما منحصر در اختیار ساید شمال شرق هست

کتیبه ای که مطمئنا چشم همسایه جنوبیش بهش دوخته شده

چهارم : کتیبه احمق

کوچک:

ساید جنوب غرب : ۱ کتیبه

ساید جنوب شرق : ۶ کتیبه

نکته ای که در قسمت جنگ بعدا اشاره میکنم این بود که جنوب شرق با وجود تعداد بالای احمقش کاملا میتونه خلاء کمبود جنگ رو کم کنه

پنجم : کتیبه چشمان

کوچک:

ساید شمال شرق : ۲ کتیبه

ساید شمال غرب : ۱ کتیبه

ساید جنوب غرب : ۰ کتیبه

ساید جنوب شرق : ۳ کتیبه

بزرگ : همه سایدها تعداد ۱ کتیبه

و اما منحصر در اختیار ساید شمالغرب هست

باید دید لیدرهای ساید جنوب غرب چه تدبیری می اندیشند

ششم : کتیبه چکمه

کوچک:

ساید شمال غرب : ۱ کتیبه

ساید جنوب غرب : ۰ کتیبه

ساید جنوب شرق : ۴ کتیبه

بزرگ : هر ساید تعداد ۱ کتیبه

برتری کامل هم باز با اس ایه

هفتم : کتیبه انبار (مهم ترین کتیبه روزهای اول ازادسازی کتیبه ها)

کوچک:

ساید جنوب غرب : ۲ کتیبه

ساید جنوب شرق : ۱ کتیبه

بزرگ : هر ساید شامل ۱ کتیبه

هشتم گیچ که گیج منحصر در اختیار اتحاد جنوب شرق هست

کتیبه های میدگیم (تو فکر کالاف بودم اول نوشتم‌ مید رینج) در دستان جنوب شرق

کتیبه های اند گیم : در اختیار کنفدراسیون شمال

اگر این سرور پتانسیل جنوب غرب بالا بود هم جرات میکردید بیاید از انتقام حرف بزنید

یوسف جان با کمال احترام فکر نمیکنید علمکرد تیمتون همیشه همین هست؟؟ ممکنه اشخاص در ساید شما پتانسیل بالایی داشته باشن حتی بیشتر از سایدای دیگه اما مدیریت غلط باعث هرز رفتن استعدادها شده!!!!

واقعا این بازی برام اونقدر ارزش نداره که به خاطرش به من یا به رفیقم بگن بی شرف ! قطعا شرف من و رفیقام برامون بیشتر از این بازی ارزش داره ...

چی میشه واقعا که انسان به جایی میرسه که به خاطر یه بازی رفیق خودشو بی شرف خطاب میکنه !!!!!!!!

اگر واقعا بی خبرید که چرا نپ به هم خورد و این تضمیم شخص خادم جنوب غرب نبود

کلیه لینکهایی که باعث به هم خوردن متا شد موجوده

میتونید از دوست قارچ دوست و قارچ خور بی ادبتون بپرسید چی شد که نپ به هم خورد

احمق یونیک و احمق کوچیکتونم به یه منظور مشترک زدیم و دلیلشم نمیگم شنونده باید عاقل باشه.

احمق یه اسب وحشیه که سوارکار نداره اس دبل نمیتونه ازش مایه حلال وار دراره

پ.ن : اگر تغییری در مالکیت کتیبه ها در حین پست گذاشتن نیفتده باشه آمار همینه

سلام عزیزان من دارم اشتباه میبینم ؟؟

مگه احمق منحصر و چکمه منحصر تو اس دبل نبود پس چرا تو اتحاد اس ایه؟؟؟

پ.ن همیشه با خودم که خلوت میکنم به این فکر میکنم که اس دبل شوخی بزرگی بود که خدا با همه ما کرد

پ.ن 1 آمادگی دفاع از کلیه پناهندگان اس دبل را داریم

پ.ن ۲ : اشکان سرلشکر حواست باشه فردا صبح علی الطلوع تعداد چهارصد میلیون همر تک برده ای روتون لانچ میشه

پ.ن 3 : وقتی هم ادبو میبازی ، هم بازیو ، هم شرافتو

هنوز ازتحت حمایت نیومدیم بیرون همتون تسلیم شید

screenshot_20220222-210433_brave_pi7n_thumb.jpg

سلام اقا لااقل بگید کی هستید و کجا از دیروز من استرس گرفتم اینجوری گفتید خواب ندارم خوراک ندارم :):)

پ.ن ۱: انقدر مفلوک نباشیم انبار ناتار کاتا کنیم !!!!!! مخاطب : تحلیلگر جدید فروم

سلام به همه عزیزان

جا داره یه تشکر ویژه کنم از تیم لیدری جنوب شرق

گویا پلیری که در جنوب شرق اکانت داشت به صورت خودسر و به قصد جاسوسی وارد تیم معظم شمال غرب شده بود و هنگامی که تیم لیدری جنوب شرق این قضیه رو فهمیده بود پلیر رو مجبور به چینج میل کرد

ممنون از بازی پاکتون امیدوارم لیدرهای ۳ ساید دیگه هم این طریقه بازی رو الگوی خودشون قرار بدن

پ.ن : سکوت بره ها !!!......

پ.ن ۲ : پلن زیبا دستخوش داره ، دستخوش فرهاد عزیز

پ.ن ۳ : ناصر سین کن پیامو :|

خیلی خوب میشه که بحث راجب خوده بازی باشه نه تعریف خاطرات اینکه کی بودیم و جه سالی پلی دادیم و بریم بالا منبر برا قضیه مولتی بازی

جالبه هنوز اندکی از پست شما نگذشته بود دو اکانت از جنوب شرق که یکیشون با بی احترامی و دیگری هم با لُغُز سعی در تخریب داشتند من تعجب میکنم که با وجودی افراد با شخصیتی مثل اقا امید و اقا پارسا ، اشکان سرلشکر ، فرهاد و همه عزیزان اس ای جریان این دو پست چیه

ایلیا جان پی نوشت یک رو عمدا به خاطر شما نوشتم ما میدونیم که شما ترغیب نمیشین و ما هم اصراری به بستن متا نداریم پست فوق صرفا تحلیل بدون جانب گیری بود از قدرت ساید ها

از امار شما استفاده کردم و چند نکته است که گفتنش خالی از لطف نیست

متوجه شدم گویا ادمین هم خیلی سوسکی چند اکانت از ان دبل هم بن کرده پس فقط از اس دبل نبوده (از اس ای هم شنیدم که بن شده اما در امار مشخص نیست)

نکته بعدی روند پیشرفت جمعیت که ان ای با تعداد کمتر پلیر جمعیتش رو دو برابر کرده بر خلاف بقیه سایدها که تقریبا ۱.۷ برابر بوده شاید بگید خیلی زیاد نیست اما نشون از عظم بالای ان ای برای ادامه بازی داره

نظر شخصی من اینه که ان ای به دو دلیل در صورت متا با سایدی غیر از اس ای شاید بتونه زیر میز بزنه و نتیجه بازی که احتمالا برد اس ای هست رو عوض کنه

۱.تعداد حداقل ۲۰ میل دفاعی که میتونه به واندر مشترک یا متاش ارائه بده

۲. کتیبه منحصرش و کتیبه های کاربردیش

۳. بعد روانی

عه شد سه تا

نکته بعدی میزان‌ غارته که مجموع غارت سه ساید دیگه به اندازه اس ای نمیشه!!!

و همونطور که مستحضر هستید میزان غارت تابعیه از قدرت هجومی یک ساید

احتمالا ۷۰ درصد همرهای بالای رنک ۲۰ در اس ای باشه و احتمالا هم همینطور بمونه هم به دلیل انتخاب سنتی نژاد توتن و پوینت بالای توتن در واحد زمان و هم مهارت همر کش های باتجربه اس ای

البته الان هنوز همرهای نانکپ هنوز رنک نگرفتن اما اس ای مثل همه سرورها کمبودی بابت تعداد واندرزنها نداره و تنها راه مقابله با این قضیه بالابردن دفاع واندر هست مثل واندر سرور پیش ان ای که البته همچین نیروی انسانی (نکته : سرور گذشته اکانت های مولتی با بات کشیده شده بودن که گویا بات های سرور پیش در این سرور کار نمیکنه) در هیچ کدام از سه ساید نیست

امار مدافعین اتحادها که البته زیاد قابل استناد نیست نشون از فشار روی ان ای و اس دبل داره

نکته بعدی که توجهمو جلب کرد دو اکانت هون از ساید اس دبل و ان دبلن که در نزدیکی واندر مرکزی اس ای ده زدن(هماهنگ شده یا نشدشو نمیدونم!! ) تلاشی هم برا زدنشون هم فعلا از طرف تیم لیدری اس ای صورت نگرفته

پ.ن : برخلاف بقیه فقط یه چیزو میتونم تبریک بگم اونم مدال طلا دف و پاپ اکانت عمو فرامرزه مبارکت باشه:*

پ.ن ۲ : تمامی نظرات من شخصی و بدون هیج هدف خاصی بوده

پ.ن ۳ : بحث مولتی بازیو ول کنید همتون الان بهتون مولتی بدن میزنید ^^^^

پ.ن۴ : بیاید حیوانات را برای تاپ مهاجمین نکشیم!!!

پ.ن ۵ : روی ۱۵ کراپ چوب بالا ندیم (مخاطب خاص)^^

پ.ن ۶ : حسین کینگ بالا نبینم کم فروغ باشی بیا یه پست بزار

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

دوست عزیز لطفا اول بفرمایید از کجای صحبت من مغلطه برداشت کردید ؟ در ثانی شما تو پرانتز نکته ای گفتید و بنده هم توی صحبتم نوشتم بعید میدونم اینجوری باشه ، حالا شما یه سری آمار دادید و بنده هم یه سری آمار دادم از کجای صحبتم ناراحت شدن بنده رو برداشت کردید ؟ من فقط عرض کردم اگر کسی از بیرون به این پست های شما و آماری که ارائه شده نگاه کنه فک میکنه شما خدای نکرده دارید فرار رو به جلو میکنید . حالا شما اینطور فکر نمیکنید خب بسیار هم عالی به همین روند خودتون ادامه بدید شاید به اون چیزی که میخواید برسید ان شاالله .

یوسف جان بنده اماری اجمالی ارائه دادم و شما سریع جبهه گرفتی در مقابل بنده هم امار پلیرهای ساید شما رو دادم

حالا میخواید فرار رو به جلو یا عقب یا چپ یا راست تلقی بشه

بنده هم که برخلاف شما جزو تیم لیدری شمالغرب نیستم که بخوام سیاست کلی تعیین کنم!!

ور مورد امار ممبر کانال هم بنده اماری از کانال واتساپی شما ندادم فقط گفتم امار کانالتو به حساب پلیر نزار !!!

یعنی هر خط جمله شما هزار فرافکنی و تناقض و عوام فریبی هست !!

تو پستت نوشتی جنوب غرب میگه « SE تیریخیدا با ما کاری نداشته باش ما داریم با NW میجنگیم » درسته ؟ تا الان در مورد ضمیر ناخودآگاه چیزی شنیدی ؟ تو توی ناخودآگاه خودت چنین چیزیو میخواستی به جنوب شرق بگی ، دقیقا میخواستی بگی جنوب شرق ببین شمال غرب چجوری با جنوب غرب درگیره ، پس توروخدا با شمال غرب کاری نداشته باش ، شمال غرب داره با جنوب غرب میجنگه ! علت این به اصطلاح درگیری ها و این نوع پست هایی که میزارید دقیقا همین جمله ی این پستت بود . کلا سیاستی که ریختید مثل اینکه همینه .

خدا رو شکر اینقدری اعتبار بین تیم لیدری اس ای داریم و انقدری رفاقت داریم که بخوایم بگیم مارو نزنید نیازی به دستمال به دست گرفتن مانند دوستان نداریم برخلاف دوستان که حتی جرعت پیام دادن به تیم لیدری اس ای رو ندارن و دستمال به دست تو فروم پست میزارن و خودشونو ناز میکنن.

در نهایت یوسف جان این مکالمه تموم شدس و علاقه ای به خوندن فرافکنی ها و مغلطه های شما ندارم و فک‌ نمیکنم کسه دیگه ای هم داشته باشه!!

کتیبه دزد ارزش ریپلی هم نداری ولی دلم نیومد نگم اینو:

کتیبه دزد نکنه یادت رفته چجوری اومدی اونطرف بیرونت کردن؟؟بعد رفتی برا ما لژیونر شدی !! یادت نرفته که؟؟ بی اعتبار

حتما باید رنگ خودت تیره تر از زردی بشه که گفتی تا یاد بگیری اینجا چاله میدون نیست.

آقا یوسف عزیز چرا مغلطه میکنید‌‌.

من پستی گذاشتم و در پرانتز نکته اید کوچیک گفتم این خوده شما بودید که ناراحت شدید و شروع کردید!!

خدا کنه تعداد اکانتهای کمکی شمال غرب دوبرابر شما باشه !☺☺☺☺☺

یوسف جان با عرض احترام گویا شما از اسم مولتی زیاد خوشتون نمیاد پس من از اسم اکانت کمکی استفاده میکنم.

سرور پیش اس دبل طبق اماری دقیقی که من دارم ابتدای سرور حدود ۴۰ نفر و تقریبا بعد کتیبه ها حدود ۷ تا ۱۲ نفر پلیر فعال داشت و طبق مفروضات شما!!! راجب تعداد اکانت های سرور پیش اس دبل ، ابتدای سرور حدودا هر نفر دو اکانت و بعد از نقشه ها هر نفر ده اکانت کمکی در اختیار داشت

و طبق ریزش پلیری که ساید شما داشته و بعضی دوستانتون در ساید مقابل بازی میکنند حدود ۲۰ تا ۳۰ پلیر (توجه کنید فعال نه عضو گروه واتساپی!!) در حال حاضر در ساید محترم جنوب غرب فعال هستند و انشالله این سرور تا اخر بازی کنند !

پس تعداد شما هم انچنان زیاد نیست

آیا شما آماری از تعدد پلیرهای ان دبل دارید؟؟

آیا شما فقط اکانت مصری رو اکانت کمکی میدونید؟؟

آیا شما همونطور که سرور پیش گفتید مولتی ندارید و خلاقش ثابت شد الان هم گفتارتون با واقعیت فاصله داره ؟؟

سلام به همه دوستان

تشکر از امار دهیتون

منتظر تحلیل کلی شما هستیم

سلام علیکم جمیعاً

فروم این سرور خیلی فعال نیست و به نظر میاد همه بیشتر تماشاچی هستن.

محافظه کاری تیم لیدری اس ای قبل از تعیین سیاستها در فروم همیشه عیان بوده!!

در ان دبل تیم لیدری صحبتی از فروم نکرده و توصیه ای برای دوری نبوده .

از اس دبل هم که خبری ندارم اما خوب تلاشهایی از توتال اس دبل با امار دادن از بازی برا گرم کردن فروم دیدیم که مثمر ثمر نبود !!

البته سکوت فروم یه قسمت دیگش ناشی از کم کاری فروم نویس های با تجربه اس!!

یک اعلام حضور هم بود که آخرش مشخص نشد اومدن یا نه؟؟

نکته دیگه ای که هست اینه که احتمالا این سرور از سرور قبل زیباتره

چون سرور قبل عملا تقابل دو ساید شرقی بود

ولی الان اس دبل هم پرچم مولتی بازی دستش گرفته و شاید شاید این سرور بتونه از چند‌همر خوب رونمایی کنه.

و ان دبل هم‌ بازیکنان زیادی حضور دارن (البته با تعداد مولتی کمتری از دو ساید جنوبی)

همچنین پیشبینی و حدس من از تعداد بالای توتن های اس ای اینه که با تجربه سرور پیش اس ای و علاقه شدید لیدرهای اس ای به دف توتن برنامه سنگینی برای دف سازی داره .

البته آقا لقمان عزیز نقشه پایتخت ها تقریبا اشتباهه ، چون چینج کپ ها کامل انجام نشده و نمیشه به این امار اکتفا کرد.

با ارزوی موفقیت و سلامتی برای همگی

سلام به همه عزیزان

برد رو به تیم بزرگ ان ای تبریک میگم حقشون بود منابع انسانی فوق العاده و مدیریت عالی

و تبریک میگم به همه بالخصوص کسانی که تا اخر سرور بودند (شامل خودم‌ نمیشه چون خودم یکی دو روز بعد نقشه ها بازی نکردم)

تشکر میکنم از همه عزیزان بالخصوص

اقا امید عزیز ستون ساید که خیلی سعی کردم رو مخش باشم و تا حدودی موفق عمل کردم در این زمینه

کلیه بر و بچه های اسکری اقا آرش کاپیتان از بزرگان تیم ، اقا حسین کینگ بالا با تفکرهای طولانیش (خدایی خودت بگو کالاف واجب تره یا سیو منبع ؟)، ارمان ویتچر عزیزم دوست خوب و کاربلد ، آقا مهرشاد تک شاخ ، مهدی کلت که بیصتر با اموجی پوکر فیس یا تک کلمه جواب میده ادریس عزیز و آقا مهدی ترکس

کسری توتال دوست داشتنی مجموعه

اشکان سرلشکر تعصب کش

آرش افکت نمونه اخلاق ساید

امیر کیلر که به طور مستقل و بی ربط و دلیلی منو بلاک کرد

فرامرز د لجند و هورام گل پسرش

هومن امام عزیز

آقا سعید اس روئین تن

حسین فستر مردی با پلنای ده کاتایی مصری 😂

تشکر از کلیه پلیرهای ساید اس دبل مخصوصا

سید سجاد که البته بیشتر اس ای بود

از ساید ان ای مخصوصا آقا مازیار عزیز و اقا محمد علی وگنس و مجید پرشیا تشکر میکنم که بازی و فروم رو جذاب کردن

سرور بعد هم گویا سرور جذابی خواهد شد امیدوارم تیم اینسرور ان ای بازهم شرکت کنه

دوستدار همگی

هومن

ببخشی هومن حان عذر میخوام اشتباه گرفتم

یکی از ایده های خوب کم کردن تعداد ناتارها هستش هست چون تعداد ناتارهای زیاد خودش باعث میشه زد و خورد اول بازی حذف بشه و عملا همه به کشت وکار و نشستن و انتظار برای آخره بازی باشن

مشکل عمده این سرور واقعا بحث بی ارزش بودن گندوم منفی به خاطر مولتی و ناتار زیاد هستش و تا زمانی که این داستان حل نشه و نشه حداقل به کمترین میزان برسه این بازی هیچ موقع جذابیت قدیم خودشو بدست نخواهد آورد

محمد جواد جان اون زد و خوردهای اول بازی اگه یادت باشه دلیلش ناتارهای پر منبع نبود

تعدد بسیار بسیار بازیکنا بود که الان شاید در کل ایران یک پنجاهم اون موقع هم پلیر نیست

طوری بود که اگه ده در ده خودتو فارم نمیکردی قطعا شب میخابیدی فارم میشدی

الانم با وجود کم بود پلیر همه پلیرهای یک ساید داخل یک اتحادن و فارم و فارم بازی اول سرور معنی نداره مگر فارم کردن بین سایدی که اینهم یه امیر بعیده

درود

در کنار اینها بنظر من بالا بردن قیمت گلد هم تاثیر خوبی داره در این جریان چرا که باعث‌میشه نصرفه واسه مولتی اکانت بازهای صنعتی برن پنجاه تا مولتی بکشن ، قیمت پنج شش برابر کنند واسه اون تک اکانتها که اوکیه از پسش بر میان و مشکل درست میکنه واسه اون صنعتی کارا همچنین برای صاحب سایت هم‌چون تعداد اکانتهای سرورش کم شده از این سمت جبران میشه و توجیه اقتصادی داره واسش ران کردن سرور

قطعا پیشنهاد خوب و به جاییه اما نباید بازی انقدرها هم pay to win بشه در یه حد معقول کافیه چون بعضی افراد از سر بیکاری میان و درآمد انچنانی ندارن که بخوان خرج کنن و ...

شما در هرصورت جلوی مولتی بازیو نمیتونی بگیری طرف که پولشو داشته باشه نهایت به جای ۶۰ ۷۰ تا مولتی ۱۵ تا میکشه

سلام محسن جان اصلا میخوایم با کمک هم راه حل بذاریم برای حل مشکل بلاخره توی هر سر یک ایده و فکر هستش

افشین جان کسانی هستن که ایده و تخصص دارن و دارن پلی میدن اگر همه از این کار استقبال کنن و رسول هم مطمعنا موافق این داستان هستش میشه از همشون کمک گرفت تا انشاالله بشه ما هم آواره سرورهای کام نباشیم و یک پکیج قوی داشته باشیم

هومنم محمد جواد عزیز

ایده خوبیه درکل ولی یکی از شرایطش قطعا همین بحث مولتیه چون الان تقریبا میشه گفت با توجه به ناتارهای پر منبع و شیرده و اینکه نیرویی ندارن و دیوار و اقامت بعد از تخریب بالا نمیدن و اکه یه نژاد رایدر برداری مثل گول و هون و یا حتی با شوال رومن تقریبا بازی برابره (به جز اکانتهای باید رید مولتی بسیار بسیار زیاد )

سلام

قطعا سطح سرور بالاتر میره با این موضوع

اما مشکلی که هست در این‌ سبک و با توجه به مولتی بازی گسترده (که البته زحمت خاص خودش رو داره) عملا کسانی که ناتار و آبادی رید میرن موقع تخم ریزی ها که دقیقا نمیدونم تایمش چند وقت یکباره با مشکل مواجه میشن و برعکس کسایی که تمام یا بخشی از ریدشون از مولتیه هیچ صدمه یا صدمه کمی میبینن

در مورد ماهیت ارسال دفاع هم که به نظرم قسمت شرقیه جنوب کار درست رو کرده و نشون داده پاکه توی این مسئله چرا که از خودشون سلب مسئولیت نکردن و زدن صفر کردن اکانتی رو که در شرق جنوبی داشت کار کثیفی رو میکرد. ولی در غرب جنوب این اتفاق نیفتاده و کاملا دارن از روی گردن خودشون باز میکنن. پس اگر کسی از شمال شرق رفت بیرون و اینکارو کردو ما صفرش نکردیم دوستان ناراحت نشن. ولی در مورد شرق جنوب اجازه همچین کاری رو به هیچ کس داخل شمال شرق نمیدم. در مورد قسمت غربی هم من مخالفم. مذاکره کنید مسئله رو حل کنید. راه آخر مقابله به مثل باشه...

چشم اوستاد چه قدرم به حرفت گوش دادند!!!!

نکته : اون قسمت اولم بولد کردم که بدونید این پیام یک ماه بعد از ماجرای اکانت فان بوده و بعدا نگید که نه بعدا ماجرا عوض شد .

اکانت فان در واقع پیراهن عثمان بود بعد از تعجب کردن دوستان در رنک همرها که اول به هر دلیلی موفق نشدند دف بریزند اما الان شدت خشمشون بیشتر شد

این فقط یه نمونه از صدها نمونه اقدام به قول دوستان کثیف (خودتون گفتید کثیف ) و هماهنگ شمال

البته جنوب سریعا مقابله به مثل کرد و همونجور که حسین گفت و فتوای جناب امیدخان پایانی بر این جریان نیست

حالا در کل همراتون اومد بالا؟؟؟؟