Posts by Mors

به جز شباهت نگارش و لحن این عزیزان

موردی نظرمو جلب کرد

و حاظر نشدین تغییری در چینش لیدری

و یا عملکر و برنامه ساید قائل بشید

ولی تو چی دیدی تو خودت که حاظر شدی

اون نیمچه احترامی که بهت داشتیم رو خدشه دار کنی

کلمه « حاضر » هم خانواده « حضور » می‌باشد و املای حاظر غلط است و معانی آن عبارت است از :

• زمان حال
    • شهرنشین
    • در دسترس
    • حی
    • شاهد
    • موجود
    • آماده

این عزیز که با این تفاسیر مولتی اکانت فروم میکشه احتمالا (قطعا) دو روز دیگه به اسم امیر حداد اکانت فروم یا اکانت تو بازی میسازه و پست میذاره که من امیرحداد به قدرت پیشوای بزرگ جهانیان اعتقاد راسخ پیدا کردم و این سرور برای دستبوسیش حظور پیدا کردم که رکابش باشم

سلام به همه دوستان

ساید سرور بعد ما هم مشخص شد با عزیزانمون از تیم استورم سعید استالکر، محسن سالسن ، علی فلوید، مهدی بلک ، ناصر استورم و سروش استورم بر میگردیم به خونه مون اس ای

امیدواریم که سرور قشنگی باشه و لذت ببریم

هنگام شنا مثل یه دست و پاچلفتی

به پا به مسیر دهن کوسه نیفتی

دهنت سرویس اسمت کیه ؟؟؟؟؟یه پیام‌ تو‌ واتساپ بده :D بعد یه کساییم جمع کردی همه به خون‌ هم‌ تشنن

ویرایش : نمیخواد خودم فهمیدم در جا!!!!

سلام راجب لیست خودکار : خیلی از پلیرهای این سایت به شدت به خاطر شغلشون وقت کمی دارن و رید خودکار واقغا نعمته

چاقو هم میشه باهاش میوه میوه پوست بگیری هم ادم بکشی

راجب محدودیت اردوگاه هم همنوطور که میدونید در ورژن اصلی محدودیت رید هشت هزارتایی برای هر ده وجود داره که در این سرور افزایش پیدا کرده و به ده هزار‌ رسیده و اگر این محدودیت نباشه در سرورهای پیش که محدودیت وجود نداشت شاهد اکانت های که غیر منطقی نیروسازی‌میکردند بودیم و بالانس بازی‌ به طور کامل به هم میخورد

در رابطه با سیستم کنفدراسیون این هم قانون ورژن اصلیه و البته بسیار برای مقابله با مولتی بازی خوبه چون شما نمیتونید دفاع از اکانت های اصلی در پلن ها براشون بفرستید و حداقل این زحمت هم به وجود میاد که طرف داخل خوده مولتیا دف بکشه که واقعا سخت میشه

مهدی داداشم کاپیتان؟؟؟

شما اگه یه پلیر کاپیتان پیدا کردی از طرف من ده ک گلد جایزه سرور بعدته

دقیق مثل شما که به ربلز مینازیدین ولی از ربلز به جز یه قضیه چیزی نموند !!!!!! متوجه منظورم که میشی؟؟؟

راجب پلن ها

مهدی دو سرور پیش یادته؟؟نمیخام از دکل ان ای بالا برم خودمم تو اس ای بودم چرا اونموقع لات نمیشد ؟؟؟؟ چون چکی‌ خور شده بود

مهدی پست علی نیاز به درک و شعور داره که متوجه بشیم‌ بی احترامی کرده پست پوریا چی؟؟؟سراسر بی تربیتی و‌نشون دادن محل زندگی خانواده و اطرافیانش

پ.ن : مهدی ‌و‌ دوستان اس ای میدونید این ادبیات من نیست اما پلیرتون یکم دچار توهم خودشیفته شده و‌ بی ادب لازم بود جوابشو بدم

پست بعدی در کار نخواهد بود

تبریک به امید و حسین کینگ بالا بزرگان واقعی حال حاضر اس ای و کل‌ مجموعه اس ای به جز پوریا

جذب مخاطب ؟؟؟؟؟؟

جای پلن قبلی خوب شده ؟؟؟ توقع نداشتم انقدر‌ کم شعور باشی !!! ادب خودت رو خوب نشون دادی

پوریا جان گویا پست های خودت رو‌ نمیبینی چه دلیلی داره مثلا من عکس سگم تیدا رو‌ داخل واتساپ برای اشکان سرلشکر میفرستم بیام از شما در فروم معذرت خواهی کنم که چرا عکس سگم رو برای همسایدیت فرستادم

دو یا سه بار منتظر معذرت خواهی بودی ناصر معذرت خواهی کرد یه بار مردش باش و معذرت خواهی کن سر تهمت خودت یا دوستانت

ناصر مخاطبشو جمع کرده تموم شده

دور دور شماست دوست عزیز

من حرف‌ زدن از منبع قدرت شما رو متوجه نمیشم؟؟یه بار داری تو سرور خالی وینر میشی لات شدی ؟؟

خدا رو شکر

لات بمیری سامورایی

پ.ن ۱ : میلاد داداش بیا دوباره یه پست بزار ، اومد :D

پ.ن ۲ : ماذا فاذا یا فاذا ماذا ، مسئله این است

ما مخالف بازی کثیف هستیم و مقابله به مثل این حرکت هم حتی زشت میدونیم،

مخالف بازی کثیف هستید؟؟؟؟؟

فارغ از این که ساید دلی من ساید اس ایه و رفقایی خوبی مثل امید و حسین و‌ اشکان و مهدی کلت و کسری نو وان دارم

پوریا جان گویا فراموشی گرفتید که چه کردید با ان ای

پ.ن هرجایی از پست ایلیا رو‌متوجه نشدید از من بپرسید بهتون کامل توضیح بدم

پ.ن۲ لایک کن مهدی کلت

پ.ن ۳ چه باحال میشه یه کلمه رو قرمز کنی

همین؟؟؟؟؟

میخوای بلند شم دستمال بگیرم‌ دستم برات برقصم تا همینجاشم‌ جوابتو دادم برو خدارو شکر کن نه خودت نه تیمت در مکالمه عادی هم نیستید چه برسه بحث کردن

پ.ن میگم این‌کتیبه ها باز ترابرد کردن تغییر مالکیت دادن؟؟؟؟؟

باشه. مبارک باشه

مبارک شما و انالیزوراتون باشه

بگم بگم رو بذار کنار

بلوف زنی هم نکن

هرچی اگر هست بگو ماهم آگاه بشیم. البته اگر باشه ..

ما نمیخواستیم ابرو اون بنده خدا رو ببریم‌ ولی چشم

اگر اشتباه نکنم اسمش sajad neisi جاسوس حقیر اس دبل در ساید معظم ان دبل بود که از اول مورد رصد ما قرار داشت حتی چند بار هم درخواست خربد گلد داشت از خوده ما که نمیدونم قصدش چی بود

انالیزورای ما جاسوسا دوساید جنوبیو در همون روزهای ابتدایی سرور پیدا کردن کمی صبر پیشه کردیم ببینیم خوده لیدرهای جنوب چیزی میگن البته آقا امید زودتر به ما اکانت جاسوس رو‌ داد

ولی ساید جنوب غرب به بازی کثیف گونه خودش ادامه داد

یادش بخیر دو‌ سرور پیش یکی از بهانه های شکستن‌ متا جاسوس اس ای بود !!!!! (به اینکه بهانه الکی بود و‌ خودشونم میدونستن کاری ندارم)

گل پسر اون فیکها برای پیدا کردن دهایی بود که دارن چهار موتوره شارژ میکنن

تموم شد ؟؟ تاثیر گذار بود

شیرینم گلم سنبلم لینک فوق مربوط به یه اکانت دفساز گول بود و‌ ده ها مورد از این شاهکار های هنری روی اکانت های مصری و گول دیده شده

بعد از سه روز همفکری و نشست و برخاست به یک‌ نتیجه رسیدید که چی بگید جای تقدیر و قدردانی داره

خوب فهمیدید اون اکانت گول داره چهار‌ موتوره دف شارژ میکنه؟

جایزه گیج (کتیبه) طلایی تعلق میگرد به انالیزورهای دقیق و محاسبه گر سن پلیرها از ولایت اس دبل

حداقل فیک زدن یاد بگیرید !!!! دلمون خوش باشه

سلام ادریس جان و گرین عزیز

زیاد مسئله مهمی نیست اول سرور هم من ای پی دیدم از اس ای با یکی از بهترین اکانت های ما که نه ما روی اتحاد اس ای لاگین داشتیم و نه اونا

سرور پیش هم اگر فروم رو دنبال کرده باشید یکی از لینکهای اس ای روی واندر ان ای ای پی مشترک داشت

احتمالا یا از وی پی ان های عمومی استفاده شده یا قضیه ای که دو سرور پیش اگر اشتباه نکنم چشمان با ایپی توسط ان ای به طرز مشکوکی از اس ای برداشته شد و اصطلاحی به نام ایپی عنکبوتی باب شد

ایلیا احمقت مبارک !!!

دقیقا بگید ما چه چه گناهی کردیم شعرای شما دوستان رو باید تحمل کنیم

هی میبینیم پست جدید اومده و خوشحال از دیدن یک لینک یا نکته اموزنده

دوباره چشممون میخوره پست های شما

پ.ن : عزیزم شما هروقت تونستی یه‌ جمله با مفهوم درست بگی بعد بیا اسم ناصرو بیار

باربعد قبل اینکه اسم ناصرو بیارید

اول : صدقه بدید که از هفتاد بلا دور باشید

دوم : سه مرتبه غسل شرافت کنید بدین صورت که نیت کنید : «غسل میکنم غسل ترتیبی شرافت»