Posts by lawless

بخش ششم) لژیونر بد ، لژیونر خوب :

تا الان چندین بار دیدم که میگید شما لژیون خوبی به ما داید و ما لژیون بدی به شما دادیم ! اولا بسیار خوشحالم که لژیونر ما اونجا خوشحاله و شما هم از بودن کنارش خوشحالید ، ما یکی از بهترین پلیر های خودمونو به شما دادیم و حتی اگه هیچ وقت به جنوب غرب برنگرده باز هم هیچ وقت تخریبش نمیکنم ، اما بشنویم از شمال شرقی که توتال لیدر سرور قبلی خودشو چنان تخریب میکنه که من خجالت میکشم ! تو شمال شرق دوستان زیادی دارم ، توصیه برادر کوچیکتر شما اینه که دست از تخریب توتال سابق خودتون بردارید ، این ره که شما میروید به ترکستان است ، فقط دارید به خودتون سیلی میزنید و یه خش هم رو اندام این لژیونر نمیفته ! از ما گفتن بود ...

جالبه بدونی که توتال در شمال شرق حکم رئیس جمهور در آلمان داره کاملا فرمایشی :دی شمال شرق اینقد مچ هست که نیازی نباشه یک نفر حرفی نهایی رو بزنه چون همه ی تصمیم گیری ها جمعی گرفته می شود.

در مورد امیر رولبک بگم که بنده خدا آدمی بی حاشیه ای هست و این حسن و ادبش هست که توی ان ای جای داره والا ما از دیگر دوستان چیز خاصی نخواستیم که غیر از این موارد باشد. پس لطفا طوری رفتار نکن که فکر کنن حرف حساب رو شما زدید .

دورد بی کران به افرادی که ادب رو سر لوحه کار خودشون قرار می دهند!

این طرز نگارش شما فقط در حد کسانی هست که واقعا حد و حدود نگارش منصفانه و بسا صحبت هایی که در جمع خصوصی گفته می شود ارزش قائل نیستند ، می باشد.و این که یک ساید اجازه می ده یک شخص ولا با سن بالا و داری شخصیت اجتماعی و خانوادگی اینطوری در مکان عمومی پست بذاره بعد هم بیاد با یک یک افراد تماس بگیره بگه من مشکل هم در حد بازی و از این حرفاس واقعا نشان می ده اتفاقاتی که در سرور قبلی افتاد حق با چی کسی هست.

پ ن : انگار فروم صاحب نداره که دوستان هر طوری می خواد هرچی می خواد می نویسه

پ ن : مولتی سنتی هم مگه داریم ؟

پ ن : کلنی هایی که دور اکانت های مهم اس ای و اس دبل هست اینا همه سنتی هست ممنون

لژیونری که ما گرفتیم لژیونری که اس دبل گرفته

unnamed_njk2.jpg

اومدی تو ساید من ده زدی رو یکی از لیدرهای شمال غرب کاتا بلند کردی بعد میگی یه چیزی هست بین من و تو .

نه گلم با اینکار رسما اعلام جنگ دادی

گفتم که میخوای از خود شمال شرق دف و پوش بگیرم تا ببینی این حمایت به خاطر رفاقت بوده نه مسایل پشت پرده 🤣🤣🤣🤣

شما کلا پاسخ دادن طفره می رید و اینکه ممد توهمی اتکهای شما رو لانچ می کنه هم توضیح نمی دی . پس لطفا دیگه ادامه بحث نده که خودتو سایدتو کوچیک می کنید که حتی نمی تونه به شما 3 تا قهرمان بده . :دی

Warlord

Stark

Mr.scary

Morisniff

Sed-mmad

از اینا دف گرفتی که ... این همه دوست داری :دی

سلام دوست عزیز

فکر کنم چراغ اول رو شما روشن کردی اول اینکه خودت تو خاک ان دبل هستی ولی تو اتحاد ان ای پس نمیتونی بیای به ساید دیگه ایراد بگیری که چرا اومده تو خاک ان دبل

دوم از همه فکر کنم اول شما شروع کردی به کاتا کردن اکانت تو ۳ خونگیت .

سوم اینکه داداش اینقدر اعتبار دارم تو تراوین که وقتی میای کاتا بلند کنی رو اکانت من از جنوب غرب که هیچ از تو دل خود شمال شرق هم بهم کمک کنن .

پس بدون این جنگی هست که تو با شمال غرب آغاز کردی و اگر از سمت جنوب حرکتی دیدی فقط به خاطر حمایت از یه دوست قدیمی بودی .

من مشکلی با ساید شمال غرب ندارم و اینکه شما رو کاتا کردم یک مورد هست بیین من و شما و ساید من و شما . اینکه ساید جنوب از شما حمایت کرده کار درستی نیست مگر اونجا حیاط خلوت جنوب باشه . اکانت سید ممد همان طوری که دوست خوبم آقای ممد توهمی اشاره کرد اتک ها رو ایشون زده که نشون دهنده رابطه قوی پلیر های های ساید غربی با متای جنوبی دارد. ما از جلسه ای که شما سه ساید با هم داشتید و قرار بر این شد که شما در سایه بازی کنید و جنوب به صورت رسمی متا کنه خبر داریم پس خواهشا پشت رفاقت و دوستی مخفی نشو که من با خیلی ها توی جنوب دوست هستم.

خوب دوست خوبم جناب یوسف ریتالین عزیز سلام

احتراما پیروی صحبت هایی که در همین پست اعلام کردید متای جنوب شکل گرفته شده است . اما اشاره ای به حضور دوستان گنده ای و گنده کننده ای که با حضور در شمال غربی به صورت اشکار و علنی افسار دوستان شمال غربی رو دست گرفتن اشاره نکردید. لازم به ذکر هست هرگاه تونستید به صورت رسمی بیانه ای اعلام کنید قبلش با همین رفقای که بوق در کرنا (شیپور،جار. جار زدن) می کنن اعلام بفرمایید موارد زیرا را :

·         سه در سه خودتون رو با رعد زدن خفت نیست .

·         فرض بر اینکه خفت باش ولی اگر پلیری دو روزه نباشی ، صبر می کنی که ببینی که کانتر نشی بعد بیای سر و صدا کنی

·         اینکه حتما در نوشته هاتون از ادبیات فارسی و نقطه گذاری هم استفاده کنید.

* نکته مهم و آخر لطفا هر چه سریع و قاطع درمورد حضور افراد متوهم خود رو در شمال غرب اعلام نظر بفرمایید.

:P

تنها به این دلیل که گذشته مطابق با آنچه خواسته‌اید پیش نرفته است به این معنا نیست که آینده شما نمی‌تواند بهتر از آنچه تصور می‌کنید باشد.

درسته که مولتی بازی حرامه ولی از رو مرام . حالا که شما متا کردید می تونید همین سوالات در مورد مولتی بازی و بازی پاک رو از سایدی که با هم متا کردید بپرسید(فرض بر اینکه شما پاک بازی می کنید) .

• من هیچ وقت از عکس پروفایل هایی که گذاشتی لذت نبردم .
    • ولی واقعا لژیونرخوبی به ان ای دادید . :دی
    • به نظر من می تونی یکم به محمد توهمی ادبیات فارسی هم یاد بدی چون پستی که میذاره نیازمند مترجم داره :دی

سلام و وقت بخیر

این داستان مرد بی عمل

من همیشه برام سوال بود که می گن تا پای جون می مونیم و می جنگم یعنی چی ! یعنی شامل تعطیلاتم میشه ؟

الان که ساید معظم بوووق دف بهتون نمی ده باید رفت تعطیلات !

الان که هر کی دف شخصی داره باید رفت تعطیلات !

ما به این چیز می گیم طرف از ترس و از نداشتن وجود رفت تعطیلات!

لابد تعیطلات تا زمان کتیبه هاست .

شما چند روز امدید گفتید اره ما مذاکره می کنیم تا تایم بخرید همر شارژ کنید .

لطفا گزینه تعطیلاتو هم توی فروم اکیتو کنید . آقایون به اصطلاح مرد. البته سخن با شما ها کاهل مثل آهن سرد را کوبيدن است.

پی نوشت : آدم کاهل :

سلام و شب بخیر

تعلیم مده کم ذات را

کم ذات گر مولا شود

گردن زند استاد را

به نظر من این اتفاقات در مجموعه به نفع خوارج شد یاد گرفتن که چ جوری یک دل و یک دست بشن نه مثلا بعضی از دوستانشان همر لانچ نکنن و هیرو توی واحه بذاره بلکه با قیمت بالایی بتون اکانتشو بفروش. ما اگر قصد خرید اکانت های شما رو داشتیم همون روزی که توی جمع 30 نفر اعلام کردید من گلد ساپورت برای مولتی ها و وی پی اس برای صنعتی و سنتی بازی کردن می خوام درخواستتو قبول می کردیم.

خلاصه در بازی تراوین باید یاد می گرفتی که :

خواهی که ز هیچکس به تو بد نرسد

بد گوی و بدآموز و بداندیش مباش ;)

یاحق