Posts by Hooman

مانی واقا منطقی و با استدلال و احترام کامل حرف میزنه بر عکس من که بی منطق و هیجانیم ولی فراموش نشه در عین حال سیاستمدارم اصلا در جایگاهی نیستی در مورد مانی جان حرف بزنی هم از لحاظ تجربه هم لیدر هم پلیر واقعا بینظیره من به بودنش توی شمال غرب افتخار میکنم خیلی دقیق با هدف و دلسوز وقت برای ساید میزاره کل سایدت جمع کنیم یک جا به مانی نمیرسه نه این که نخواید نمیتونید یادت نره یادتم رفت اند گیم یاد میگیری که پلی دادنش چیه مانی هیچ چیز از ساید کم نکرده که هیچ خیلی چیزارم به ساید اظافه کرده.

شمال شرق : کلی پلیر آماتور با لیدری بدتر پلیراش.

نکته : به نظر من این تحلیل است ، نظر شما هم برای من مهم نیست ;)

اصلا بحث نداره آره حق با شماست کتیبه میخوایم چیکار مال خودت باشه من که میگم با این انباره 2تا کپ 20 کن ما دف بریزم کسیم زد دف باشه گندم اذیت میکنه ولی قول بده ازش استفاده خوبی بکنی این پستتم لایک کردم راست میگی با همر زدی نوش جونت بله حق با شماست ما باید از شمال غربم بریم من که به شخص کار زشتی کردم به نپ لتمه زدم باید بزارم از ساید برم نپ پا بر جا باشه بله جای عذر خواهیم همیشه هست ولی بزار من تنهایی برم تو اتاقم به کارای زشتم فکر کنم:evil: بیام دونه دونه عذر خواهی کنم یکم بزرگی کن بزار ببینم چه کارای اشتباهی انجام دادم;( یا دادیم بعد باز همین پست و ریپلای میدم .

تصمیم و سیاست نهایی ساید مارم ali fluid با اکانت ali2113 میگیره:love: هی سوال نکن دوست خیلی خوب من که فقط بخاطره ایشون باز برگشتم:) و از سرورای قبل بهش بده کارم.

البته من از جانب یک پلیر شیطون در شمال غرب حرف میزنم زیادم اهل بحث آروم و منطقی حرف زدن نیستم پلیر یاغی توریم فکر کنم تراوین اشتباه از اول یادم دادند سنمم خیلی نیست به قول اون یارو کی بود گفت این بچه هیجانی شده آره هیجانیم یکم تا حالام تصمیم تصمیم علی بوده و من خیلی بخاطر ایشون سعی کردم بیخیال باشم کاری نکنم(تهدید الکی چون هیجانیم^^ اخه ساید ما که نیم حساب میشه چون اک هجومیا رفتند میگفتند یک سریا) بخدا که مدیونشید میگی نه ببین ;)8)

اصلا من نمیدونم تو کی با کی کار داری از سمت شما بارها فیک اومد تذکر دادیم فایده نکرد ali 2113 دوست و بزرگ ماست احترام قاعلم کاملا براش الکی حرفای 2 دستگیو اینا نزن من 3 میل به تنهای دف روی لویال ریختم بعله ولی تا بچه ها گفتن نپ کردیم بک دادم اخه بک نمیدادم که تو الان 1 گندم خوره هجومیم نداشتی آره داداش اصلا نمیدونم اکت چیه لیدری هستی یا نیستی بعدشم مساعل ما با جنوبه غرب کاری به شما نداره یه چیزی بگم بدون کسی مارو از اول سرور زده لینک بزاره یا علی 26 ساعت انلاینی همه ی همرا بلند شد فقط 2 تا کپ 13 11 خورد که اماره همراشون لو رفت فردا 0 شدند همینا که باز تاپ ریدن اینو بدون بپرس من اهل حرف نیستم ولی با کسایی که صحبت کردم یا حرف زدم یا دف دادم بپرسی خوشگلم دف من به شخصه انداره ی تو که هیچی انداره کله سرور الانم تست کن ببین هست یا نه شمال غرب 1 گندم خور از اول سرور لاست نداده نیرو دفاعی میدونی که انشالاه اوناییم که رفتند فقط اکانتای هجومی بودن ما ریکاوری میخوایم؟ :D کی مارو زد که ریکاوری بخوایم الانم باره اخره فیک تک گرزم بیاد رو شمال غرب دچار مشکله بدی میشی من دفمو میدم سایدای دیگه چون گندم نداریم بدیم اگه جا داری به توام میدم بشین بازیتو بکن 2تا دمپایی با 2 تا دف بکش برا سایدت رو واندرت 2 میل دف باشه زمان واندرت آبرو ریزی نشه خب حالا میخاید بگید وای این مولتی بازه اره هستم توام باش اره 100تا اک دستمه هر جایی که فکرشم بکنی هست ادا مدا در نمیارم یا حرف الکی بخوام بزنم رزوممو که سوال کنی بهت میگن گنگم گنگم بالاست;)^^ هم سایدو غیر سایدیم برام مهم نیستو نبوده اون 70 تا ده که میگیم آفرین دیدیشون یکم بیای جلوتر بیشترم میبینی دفشو حساب کنم زیاد میشه آره خیله میدونی که زیر 2 ساعاتم میرسند برای خوشامد گویی هنوزم میگم ali2113 حرفش کاملا محترم و بزرگ ماست و من بخاطره احترامی که قاعلم کاری نمیکنم که به اون و سایدمون لتمه وارد بشه

باز میگم نتوانست فارسی صحبت کرد غلط املایمم زیاده نمیخواد ادیت کنید.

نقطه آخرشم به عشق اون کسی که گفت ویرگول و نقطه بزارم عشقه منی هم وطن.:love:

اینارو بیخیال اصلا زده باشه تو دیوار زده دیوار شده فدا سرش به هر دلیلی کی به شما ها تراوین یاد داده بگید مام واچ بدیم بعدم لرن بگیریم :D 100 گرز با 2700 رم چجوری کارگاه فکر کنم هر وقت حوصلتون سر میره یه شارژ میزنید یا با منابع خود ده فکنم شارژ میکنید

اون موقع سرور ایمپریال 65 گرز با 7000 رم زد یادم باشه دیگه کارگاه شارژ نکنم 8)فکن مثلا موقع واندر بشه 500 گرز با 10 12 رم خیلی عالیه اینجوری ادامه بدید :)

قبلا یکی بهم گفت یادم نیست کی بود که بلد نیستم فارسی تایپ بدم و نقطه ویرگول این چیزا بزارم قبلش خودم بگم که باز نگی

من نتوانست فارسی صحبت کرد به بزرگی خودت ببخش.

نقطه آخرشم به عشق خودت گزاشتم8o

ناموسا کاری به دیوار شدن اینا ندارم ولی کاشکی از امرداد یک پلنی لانچی میدیدم اصلا ببینیم بلدن چیزی غیر خرید اکانت بقیه و پلیر اینور و اونور بفرستند 2 دسته کنند ساید حریف یا نه یک تیمه دف ساز کشاورز و کثیف بازید و تمام کلا یک پلن رفتند که 26 ساعت طول کشید لانچاش که 2تا کراپ 13 فقط زدن:D این یعنی از تراوین فقط حرف زدن تو فروم و کشاورزیش بلدید طرف کل آمار همرا سایدشو داد که 2تا کپ 13 بزنه که فرداش نصفشون باعث شد دهاشون بپره یک لینک بزاز که ده پروندی خفت کردی لانچ قشنگ پلن قشنگ توش بوده دیگه من کلا ریپلای بچه ها اس ای نمیدم کاش میفهمیدم به چی الان مینازید یارو داره نوب کشی میکنه تازه همونم زورش نمیرسه میره با پول و کثیف کاری عجب زمونه ای شده کی این نوبا زبون در اوردن ما نفهمیدیم.

سلام منم از اتفاق باهات حال کردم این اخریا که میخواستی بزنیم و بریم منم که از سرور رفتم نمیدونم بچه ها کسی میمونه یا نه شاید حتی بچه های اکانت ماام بمونن ولی من که دارم میرم فینال دات کام با چند تا بچه ها اون همرارو قرار بود سامان بزنه که زد ولی وسطش پلن حالا توسط لیدرا یا هر کس دلیلشم نمیدونم کنسل شد تو دقت کنی اصلا کاتاها کامل برای دیستروی موجاش کافی نبود چون کنسل شد و همر بقیه با کاتا اضاف نشد همر 1 منم قرار بود رو مارس بخوره با 1 یا 2تا دیگه همر اینم شانس تو جدیدا هر کسیو میبینم نوب تره شانسش بهتره تو بگو دلیلشو میدونی؟ توی دنیای واقعیشم همینه وگرنه همین بیگ خوشکله اکانتتم میرفت سایدتم که دف سازی بیش نیستن چند تا دمپای که بعدن میخوان بزنن واندر:D چیزی از توشون در نمیاد اگه البته بابا رسول مثل اون سرور از نا کجا اباد توی 2 ایکس 9 میل کاهن تک ده در اورد که هر چند برای ساید بچه ها بود برندم شدن به دهاتون دف اضاف نکرده باشه.

امیدوارم حضور این فراری ها با خون هیچکی قاطی نشه ، اینا چندسال پیش یه سرور رسمی جلوی ما بودن، به میدگیم نرسیده حذف کردن :دی (البته میدونم خودت بودی باهامون)
    بودن اینا یعنی سرور با شروعی کثیف، میدگیمی همراه با حذفشون ، اندگیمی بدون لانچ شدن همر رو واندرمون ،

کلا پیشنهاد میکنم هیچکی این تیم رو تو سایدش راه نده، در غیر این صورت تاریخ تکرار میشه براش

اره سروری بود که مثل این سرور مولتی هانتر عزیز کل اکارو بن کرد یارو بندال اکانت پلیر داری بود که کپ به جای ونوم گرفته بود توی سایدش هر سری یکیتون و میزد هم اون و بن کرد بعدشم بقیه اکانتا که اصلا ای پی مشترک نداشت من سرور ای ار میگم که باز بسته شد توی اون سرور اگه منظورت اون سرور دلیلش باز همین مولتی بود که اون سرورم از لحاض دف همر رید کسی جا مولتیامونم نمیگرفت رزومه ی دات کام تیمی که حرف میزنی و ببین ببین لیدر کجاها تو چه سرورای دات کامی بوده که بعدشم کلی شکایت به دات کام شد از مولتیا سرور ابرو برش که به بهونه تحریمم باز گل گرفت سرور ایرانشو هر جایی که ادمینش ایرانی باشه همین وضعیت بعد یکی مثل تو با دو تا دف و دمپای خوشحالی البته اینا اصلا برای امثالی مثل شماها این سایتارو بالا میارند.بلاخره توام در حد فروم اونم یه فروم همچین جایی شاید زورت برسه 2تا پست بذاری ذوق کنی

اون موقع که زاوش لیدری میکرد فکر کنم یک سریا اینجا بدنیا نیمده بودن یا نمیدونستن از موس کیبورد چه استفاده ای میشه کرد همچنان الانم لیدره و تصمیم تصمیم ایشون هیچکسم ناراضی نیست

من اگه روز اول میدونستم نوبای مثل شما جلو ساید ماست اصلا پلی نمیدادم مثل اون یکیتون رقابت عجیبی تو نوب بودن دارید اومده میگه قهوه خوری روی پوینت هجوم رنکینگ عمومی سرور تاثیر داره به قول یکی اوضاع خیلی خیته راستی این ده گود بای پارتیتو باید شب عزاداری خوبی براش بگیری دف جمع کن به مارسم گفتم شما 2تا جمع کنید دف سایدا دیگم بگو کمکت کنن.:)

تو در حدی نیستی جوابتو بدم تو رو خدا زده من لازم نیست کاری بکنم تراوین فکر کنم سرور اولت اون موقع ها 10سال پیش عمو جون مصریا نبودن یاد میگیری فارم که بشی این سرورم بازیت بهتر میشه

آقا یه سوالی خیلی ذهنمو مشغول کرده

شما که اجازه نمیدادین توتن کپ ۱۵ کراپی بگیره

الان چی شده اجازه دادین توتن فیدر ۱۵ کراپی بگیره؟!:huh:

اگه هنور دهت هست بگو تا برات اوکیش کنم هر چند به ما نمیخوری خیلی زوده برات بخای عکس از ده ما بزاری

آقا یه سوالی خیلی ذهنمو مشغول کرده

شما که اجازه نمیدادین توتن کپ ۱۵ کراپی بگیره

الان چی شده اجازه دادین توتن فیدر ۱۵ کراپی بگیره؟!:huh:

اخه نوب تو اگه مال زدن بودی که میزدی همر داری چیزی یا دف سازی تو باید بری مار پله عمویی بازی کنی ده تو ساید خودتون هنوز نتونستید بزنید انقدر اماتورید که 7 در 7 چک نکرده اون توتال که بیاد کاتا کنه دفعه آخر باشه عکس از ده من میزاری سری بعد روی لیست فارم میری