Posts by Kasra.king

مازیار جان این لطف شما رو میرسونه که ساید اس ای رو با وجود پلیرهای کم که بخاطر این که اس ای حیات خلوت نباشه تشریف اوردن قوی میدونی جای تشکر و قدر دانی داره

(البته من از همه پلیرهای که تشریف اوردن به خاک اس ای تشکر و قدردانی میکنم)

در مورد گفت و گو ها و ... خودت میدونی که خیلی زوده برای این حرف ها

در مورد چیپس و ماست که ما از روز اول هم داریم چیپس و ماست موسیر میخوریم

به قول شما سیب رو که رها میکنیم صد تا گل میخوره میاد پایین

من ان ای رو بهشت مولتی باز ها میدونم نمیگم اس ای یا اس دبلیو مولتی ندارند شاید باشند کسانی که روی یک اکانت بازی میکنند ولی خودشون اکانت جدا هم دارندو با جانشینی بازی میکنند.ولی چه ایرادی داره که ان ای بهشت مولتی باز ها باشه؟؟؟وقتش رو داریدنفرش رو دارید خوب اینم یک سبکه!!!

بهتره قبول کنیم تیمی که یوسف عزیز زحمت کشیدن جمع کردند جزو یکی از تیم های جدید و قوی اسپیدتراست و تفاوت زیادی با سرور قبلی داره و البته تیم ان ای که شما باشید یک تیم قدرتمنده!!!

درمورد تنش هم گذشت زمان مشخص میکنه که کدوم یکی از ساید ها با دیگری درگیر میشن من اصلا منظورم این نبود که احتمال درگیری اس دبل با ما کم هست!!

منظورم جزئیات سرور بود که کسانی که توی سرور نیستن و مطلب میخونند درجریان رویارویی قدرت های سرور باشند!!

شاید یک سری از پلیرهای قدیمی اس ای یا ان دبل تشریف بیارند و دوتا ساید دیگه هم یکم قدرت بگیرند

با سلام خدمت اساتید فروم نشین

بعد از گذشت دو هفته از شروع سرور این اولین پست من توی این تایپیک هست

اول از همه دوستانی که لطف کردن و به من تبریک گفتن کاملا تشکر میکنم

این سرور اس ای کاملا یهویی جمع شد و من به شخصه انتظار اینو نداشتم که بعد از هفت سال دوری از تیم لیدری دوباره منو لیدر اعلام کنند.

ازهمه دوستانی که به بنده لطف داشتن کاملا تشکر میکنم و امیدوارم سرور جذابی داشته باشیم.

این سرور تقابل تیم خوب و نوظهور محافظین اس دبلیو هست که یوسف جان زحمت کشیدن و این سرور جمع کردند

تیمی با پلیرهای خوب که متشکل از یکسری پلیر قدیمی ای ار و کام وپلیر جدید و با انگیزه

با تیم قدیمی و قدرتمند ان ای

شاید تیم امردادو تیم زئوس این سرور می اومد سرور جذاب تر میشد ولی تقابل دوقدرت فعلی اسپیدترا هم جذاب هست

سلام

سید خوبی

دوست عزیزم من همونجا با چند نفر از بچه ها حرف زدم حتی با لیدر اونجا گفتم اصلا ارزش داره بخوای این همه هزینه اینور بکنی؟؟؟یه سری میگن که بدون گلد عادت کردن ولی چون خودم بدون گلد بازی کردم و دیدم حرفشون صحت نداره و کم کم حداقل یک بار گلد خریدن!

یعنی یه پک بخری ششصد هزار بدی واقعا زور داره!!

احساس کردم فکر میکنند سرورهای ایران جذابیت نداره در صورتی که اینطور نیست و هر سروری که استارت میشه جذابیت خودش رو داره!

واقعا چرا پلیر های ایران باید توی کام بازی کنند وقتی سرورهای خوبی توی خود ایران هست!!؟

خوب دلایلش میشه گفت

۱.عدم اگاهی

۲.احساس کردن بی طرف نبودن ادمین

۳.مولتی بازی و ناتوان بودن در اجرای مولتی بازی

و چند مورد دیگه

ولی واقعا اگه پلیرهای ایرانی از کام خارج بشند و توی سرورهای خودمون حضور داشته باشند سرورهای ایران اون شور و شوق قدیم رو خواهد داشت و این بسته به مدیریت داره و تبلیغات بازی که هم پلیرهای جدید حضور پیدا کنند و هم پلیرهای قدیمی دوباره برگردن به بازی

با تشکر

یوسف جان من با شما یا لیدری شما هیچ مشکلی ندارم

من زیاد شما رو نمیشناسم که با شما مشکل داشته باشم!مشکل من اگه دقت کنی فقط و فقط ثابت موندن روی حرف هست!

دوست عزیز من سال های سال بازی کردم هیچ ترسی از باختن ندارم!

من بعد از فیلتر توی تراوین ایران بازی نکرده بودم و اولین حضورم سرور یک ایکس کنار دوست های قدیمی خودم توی تیم امرداد بود که سرور یک ایکس تیمی اومدیم و بازی رو بردیم!سرور دو ایکس فقط چند نفر بودیم و بنا به اجبار مجبور به حذف شدم!

هیچ مسله ای هم برای من نداره!

من نگفتم ان ای بازی میکنم یا اصلا بازی میکنم این سرور گفتم اگه بازی کنم سمت مازیار هستم ولی ترجیح میدم مثل دوست خوبم سعید مولا و تیم خودمون امرداد فقط نظاره گر باشم

پ ن:اقای علی زد کینگ پست شما ارزش پیوست نداشت و فقط داشتی یه سری حرف های بی ارزش میزدی من از اس دبلیو و سرور قبل نه عصبانی هستم نه کینه دارم یاد بگیر اینو که هرچی توی سرور قبل بوده همونجا مونده!بردو باخت اصلا برام مهم نیست فقط لذت بردن از بازی برام مهم هست فقط همین!

اره من عضو کوچیک از یه تیم توی اس ای هستم ولی همین یه عضو کوچیک که شما فکر میکنی کل اس دبلیو رو سرور قبل روشن کرد چند تا همر خفت کرد ولی میشه شما بگی شما که ادعای بزرگی داری و خودتو شاخ ترین فرد تراوین میدونی چیکار توی سرور قبل کردی!!!؟

و چرا من گفتم بخوام بازی کنم سمت متففین میرم تا متحدین انقدر پرخاشگر شدی!!!؟

سیاست های هر بازی جدا هست و وقتی تیمی توی بازی نباشه مطمعن باش نه ان ای نه هر تیم دیگه هیچ وقت بازی برده خود رو با تیم دیگه تقسیم نمیکنه!!

با سلام

من بعد چند وقت اومدم و دیدم که مدیریت سرور جدید گذاشته!خوشحال شدم که یه سری دوست دارن بیان و خودشون رو بدون مولتی محک بزنن

ولی خیلی برام جالب بود که اس دبلیو و تیم جدید محافظین به لیدری یوسف عزیز این نهضت رو دوباره برپا کرده!!

مثل سرور قبل نهضت بدون مولتی زدی ولی رفتی با مولتی بازها متا زدی خودتون ادعای بدون مولتی کردید ولی بعد از پریدن کپ چندتا از مولتی هاتون اومدید و توی فروم نوشتید که کپ یه سری از اکانت ها پریده یا چنج شده!!!

جسارت نباشه یوسف جان

من به شخصه بخوام بدون مولتی بازی کنم توی سایدی بازی میکنم که اطمینان داشته باشم لیدرهاش روی حرف خودشون هستند نه اس دبلیو!!!؟

خوب اونهای که توی سرور قبل بودند تیم اس دبلیو رو دیدند!

البته نظر شخص خود من با نظر مازیار عزیز یکی هست و من با این که هر سرور بازی کردم تک اکانته بودم ولی ترجیح میدم کنار مازیار و توی جبهه متفقین باشم تا توی جبهه متحدین!!

اول تایپیک نوشته شده تیم های که دوست دارند توی سرور بازی کنند اعلام امادگی کنندولی کلا یک بار تیم ان ای اعلام امادگی کرده و تیم اس دبلیو کلا اومده اکانتی اعلام امادگی کرده!!!

جالبه هنوز تیم های ان دبلیو و اس ای اعلام حضور نکردند!!!!

دقیقا حرفات درسته

کاوه جان مدال رو بنداز گردنت

پست اولم که حذف کردم نصفه ارسال شده بود

گفتم که تو فقط فکر کن من یک عدد پیاده گول داشتم

نه فهمیدن تو برام مهمه نه کس دیگه

همین قدر که تیم دفاعی اس ای هر روز دفاع من رو بین بچه ها جا به جا میکرد که حتی یه اسکات درست از اکانت من دستتون نیست نشون میده که کارشون عالی بوده

دم اشکان سرلشکر گرم که تونست این حرکت رو انجام بده

درمورد دوال شدن شما هم باید بگم شما فعلا باید بری بازی یاد بگیری بعدش امتحان ورودی بدی بیای پیش من بازی کنی اونم البته اگه جا باشه. کسانی که روی اکانت من بودن همشون از پلیرهای مطرح بازی بودن درست وقت زیادی نداشتن ولی بهترین بودن خود صالح رو فکر کنم رضا اشکبوس عزیز میشناسه (همبازی نه دوال) اکانت scaniaسعید بود

محمد جواد هم که تاج سرمه خیلی هم کمکم کرده

شما یه سرور بخاطر حذف دوستان شاید ببرید دارید ادعای پلیری میکنید

من نمیدونم مهندس بابک چطور افراد فوق حرفه ای مثل شما رو اورده روی اکانت

شما عکس از اکانت خودت ندادی میشه شات اکانت خودت رو بزاری وسط پلیر بودن خودت رو بشه

گفتم که شات های که میزاری شات اکانت های بچه های هست که دارند زحمت میکشند و بازی بلدند نه امثال شما!

پلنی که توی فروم گفته بشه همه یاد میگیرن و ممکنه دراینده رو بشه!!!

این پلن روی خود من انجام شده و سروری که برده بودیم و بازی تمام شده بود رو تیم مقابل برد،

تیمی بود که پیام و مانی اون رو اداره میکردند؟؟؟؟یا تیم جدیدی هست که اومده و مدتی که از بازی دور بودم کلی تیم تشکیل شده و همه ماشالله حرفه ای!!!؟

راستی چهل کا تیرانداز یکی از ده های مارس هم دیوار شد که میشه گفت همرش سنگین تر هم بود

من این بحث رو ادامه نمیدم چون واقعا مسخره هست با کسی بحث کنی که هیچ چیز از بازی و سرور نمیدونه حتی نمیدونه طرف مورد بحثش کیه

الان این بحث کردن من مثل اینه که دارم اب توی هاون میکوبم

روز خوش

محسن جان یه سوال!!!

الان که شما کشف کردی که میتونی نقش دلقک رو برای ساید ها و فروم بازی کنی

چرا یه تست توی سیرک نمیدی!!!؟؟؟

همه ما محمد رو میشناسیم و به توانی هاش اگاهیم ولی توانایی شما رو کشف کردیم عالی بودی عزیز

البته به دلقک امیدوارم توهین نشه!!!

جا داره که این عکس رو بزارم تا فروم نشین ها یادشون نره که تیم رو برو با چه خفتی سعی داشت کتیبه چشمان کوچک رو با صحنه سازی و با این اتک برداره که با مشکل به اسم کسری مواجه شد

کاوه جان این از اکانت همر ساز من که دیشب حذف شد

اکانت darkکه هر موقع اسکات میکشیدید کاتای توش نبود

اکانتی که برای شما هست اکانت babak نیست و صرفا اونجا دوالی بیش نیستید

عکس از اکانت خودت بزار یعنی

tata. Se7en

عکس اکانت no.1بعد از حذف گذاشته میشه البته اگه بچه ها زحمت بکشند و برن روش چون من اکانت بزارم روی حذف هیچ وقت روش لاگین نمیکنم!

امروز یکی از دوستان یک عکس از انبار های اکانت no.1بهم داد که نشون میده من پنج یا شیش روز هست که روش لاگین نکردم و فقط تنها لاگین من گذاشتن روی حذف بوده

و دوستم صالح گفت که توی این شیش روز حدود سیصد کا لاست بی گندمی دادیم

دوتا عکس هم داد بهم

من افتخار نمیکنم به این که توی این سرور بودم ولی افتخار میکنم که دوستان قدیمی خودم رو دوباره دیدم چه در تیم رقیب و چه تیم اس ای. ما سه نفر بودیم که هرکدام یک اکانت با ایمیل من ساخته بودیم و تنها من روی همه اکانت ها لاگین داشتم.

تجربه نشون داده افرادی که ادعای بیش از حد دارند در واقع چیزی در چنته ندارند

و زیر بلیط دیگران خودنمایی میکنند.

شما فرض کن من حتی دفاع پیاده هم ندارم دریغ از تک دفاع

دونستن یا ندونستن شما هیچ اهمیتی برای من نداره چون اشخاصی مثل من هدفشون از بازی فقط لذت بردن از دقایق هست و نه بیشتر!

ولی افرادی مثل شما که زحمت دیگران رو به اسم خودتون میزنید هدفتون فقط و فقط گرفتن مدال جدید خودتونه!!!

اقای داور و مدیرکل تراوین المان لطفا مدال و کاپ قهرمانی رو بدید به دوست عزیزمون که خیلی زحمت کشیده!!!!

سیما خانم اکانتتون واقعا خیلی خوب بود بهتون تبریک میگم

سامان جان درسته مولتی زیاد داشتید ولی خوب خیلی ها عادت کردند مولتی بکشند و راحت و بی دردسر بازی کنند.یادم رفت ازت تشکر کنم بابت همرهای زیبای که کشیدی.

عمری بود سرور بعد حتما میام اگه نه که دیگه هیچ

بدرود دوستان

راستی عزیز خفت یکی از دهکده های شما هم توی پلن من و رضای عزیز بود :D:D:D:D:D که انجام شد

من هیچ وقت شات یادعکس نمیزارم دوستانی که روی اکانت من بودن میدونم دفاع من در چه حدی بود!حدود ده یا پانوزده روز کتیبه جنگ روی اکانت من بود

اگه روزی فقط از پنجاه دهکده من یک کا پیاده ساخته میشد!کافی بود!شات یا عکسی در کار نیست چون نمیخوام روی اکانت لاگین کنم.شما نمیتونی بفهمی چی میگم چون هنوز درکت از بازی درحد همون شات هست.اگه اسکات از اکانت من میکشیدید که صد در صد کشیدید دفاع من کلا پارک بود روی کتیبه ها روی واندر روی کپ اکثر بچه ها و موقعی که بک میخورد من نمیدونستم چیکار کنم!!!این که جاسوس ارزشمند شما توی روم بهتون خبر می اورد که اقا ایشون دفاع نداره و ... حرف مفت بود چون پلن ما همین بود که یه سری حرف ها زده بشه که رفیق ... شما اطلاعات بی اساس کسب کنه!که گاهی وقت ها از دهن یه سری از بچه ها حرف های در میرفت که نمیشد جمع کرد!ولی شما در نظر بگیر کلا خالی بود اکانت.هیچ تفاوتی برای من نداره!

مازیار جان خواهش میکنم عزیز

من که چیزی نگفتم من دیدم داری همه رو میترکونی گفتم یه شوخی بکنم،ما که سن تراوینیمون خیلی نزدیک به همه نباید از هم ناراحت بشیم داداش

ببین محمد جان عزیز دلم

تا اونجای داستان شما رسیدیم که کلا میگفتی تو سرور نیستم بعد اعلام کردی من رو اکانتی که زیر 18 ساعت لوگین نباشم میگم نیستم تو سرور !!

یکی از دلایل ضعف های جنوب شرق قطعا شخص شما بود که یه پای دلت پیش دوست جونت نفت جون بود تو شمال شرق یه پات تو جنوب شرق دو خط هم تایپ میکردی تو گروه سه خط تایپ میکردی به کسی نگید تو سرورم !! تو اول وجود داشته باش ! وقتی هستی بگو هستم اصطلاحا باش لات کوچه خلوت باش

مازیار که اسطوره بازی و لیدر اخلاق و خردمند با تجربه سرور نرمال بود با امرداد متا بود ! نقش افتاپ پرست چادر به سر و داری ایفا میکنی الان شده لات کوچه خلوت بعد خودت رو داری میچسبونی به امرداد !

ما به اینا میگیم حزب باد

مانی جان محمد عزیز از افراد و ارکان اصلی تیم امرداد هست

سرور قبل هم اکانت ریکی مال محمد عزیز بودو روی واندر هم حضور داشت

من امردادی نیستم ولی بعد از مدت ها که برگشتم و از تیم امرداد سر در اوردم و به این تیم افتخار میکنم

البته اگه منو از اعضای خودش بدونه

با سلام

من هم به نوبه خودم اومدم از همه عزیزانی که توی فروم بودن و توی سرور بودن تشکر کنم این مدت کل کل ها شوخی ها و پلن ها و ...فقط توی بازی بود و یاد بگیریم به هم احترام بزاریم

ولی خوب قبل حرف هام چند تا ریپلی دارم

اول دوست عزیزم بیا کلا خودتو معرفی کن تا اینجای کار خودت شخص گمنامی برای من!!!!نه بازیت چنگی به دل میزنه نه تحلیلات و نه ...

مانی عزیز رو من از سرور هفت ای ار میشناسم فکر کنم سال 87یا86.

پلیر خیلی عالی بود.یکی از کسانی بود که جنوب شرق رو تونست جمع کنه!و بعد چند سرور یکی از کسانی بود که درتشکیل اتحادهای والس تلاش زیادی کرد.

مازیار ترقه هات تموم شد بگو برات از بازار بخرم دادا.

زیادی داری جو میدی حالا خوبه بچه ها زدن روی حذف اگه میزدیشون چیکار میکردی!!!؟؟؟

با سلام خدمت عزیزای دلم

الان که برای متای NW و SE مثل روز روشن شده که توان زدن متای قدرتمند NE و SW رو ندارن و هیچ شانسی برای برد ندارن و از الان باخت رو گردن گرفتن به ادمین محترم سرور پیشنهاد میکنم سرعت سرور رو به 10 ایکس افزایش بدن

لابد دیدیم شما توی بازی هستی فرار کردیم!!!!

من که کل دهکده هاتو اسکات زدم امار کامل اکانتت رو دارم باید همون روز اول فرار میکردم!!!:D:D:D:D:D

ناقلا یکم بازی یاد بگیر حرف بزن

توکه منو کشتی بلا!!!!

خوب باقی صحبت ها نه ارزش خوندن داشت نه ارزش ریپلی

من دیشب توی جلسه چند نقطه به تیم اس ای گفتم ولی خوب تصمیم عوض نشد و بخاطر مشکلات به وجود اومده حذف اکانت تصویب شد تا خواب زده ها بیان و اینجا های و هوی کننددرصورتی که اگه پلن من اجرا میشد و همه پلن من رو کاملا قبول داشتند که پلنی بود که برنامه سرور رو عوض میکرد ولی خوب تصمیم عوض نشد!!!

این چند هفته که اعلام کردم وقتم ازاد هست و میتونم توی پلن ها باشم خفت های شبانه به شکل وحشیانه شروع شد

من از کسی توی اس ای گله ای ندارم جز خودم که چرا به سایدم دیر کمک کردم و تمام تمرکزم توی دفاع سازی و پاپ بود

هم سایدی های عزیز عذر من رو بپزیرید.

اکانت من نیز روی حذف رفت تا برای اولین بار اکانت من توسط خودم حذف شود.

اول از بچه های ان ای تشکر میکنم بابت همه زحمت های که کشیدن

از سهیل و ناصر عزیز که با این که بلیط گرفته بود و هی میرفت و می اومد من همیشه پشتش بودم توی فروم

از دوست خوبم مازیار و رضا اشکبوس عزیز

از رضا گارد که همیشه اینجا حرف هاش بی منطق بود ولی خوب میگفتیم رضا هست دیگه

از مجید پرشیا عزیز که سرور قبل بعد مدت ها دیدمش و اینجا هم باهاش دوباره رو در رو شدم

و ...

داداش اون در رو ببند اینا سردشون میشه

😅😅😅😅😅

نچاییی!!!!

از بچه های ان دبل تشکر میکنم

از سید عزیز

از محمد عزیز و همه عزیزان که بودن و تلاش کردن

از جنوب غرب هم تشکر میکنم

بابت خفت های کودکانه!!!

که کل سایدشون رو شخصا روشن کردم توی یک هفته و فقط دو یا سه اکانتشون خوب بودو چیزی برای گفتن نداشتن

و اینجا حرف مفت همش میزدند

البته بهترین اکانت اس دبل اکانت لرد بود

تبریک میگم محمود جان کارت عالی بود

راستی معنی foxمیشه روباه گلم که لقب من بود و هست لول

از بچه های گل اس ای تشکر ویژه دارم

در حین حال که برنده میتونستیم باشیم تصمیم به حذف گرفتیم و در اوج حذف کردیم اون هم با اون همه حجم دفاع و همر!!!!

هومن و فرهاد عزیز،رضا و سجاد و ارش عزیز،اشکان سرلشکر،سعید گل،هومن عزیز،مرتضی داداش خودم،فرامرز دوست داشتنی،مهدی با مرام،مانی عزیز،محمد سپاهی گل،افشین و میلاد عزیز،حسین عزیز،مهرشاد گل،کسری و مهربان عزیز،حمزه و امیر کیلر و ...

تیم خودم محمد جواد گل ،صالح عزیز و کسری کینگ

دوستان ان ای و اس دبل میتونند خاله بازی کنند چون تیم های اس ای و لن دبلیو که توی سرور هستند تمایلی به سرعت ده ایکس شدن سرور ندارند

شب همگی خوش

موفق و موید باشید

سرور خوبی داشته باشید

سلام

تریدات 4 سرور در تراوین ایران بازی کرد که 3 سرور لوزر بود با دخالت مستقیم و علنی ادمین و یک سرور وینر بود. در دو سرور در راس امور قرار داشتم و حداقل بزرگان نکسوز و والس میتونن اینو تایید کنند. ممد اولدارک خیلی خیلی دروغگویی. حداقل منی که در راس امور بودم اینایی که تو میگی عین دروغگوییه ! یا داری از جایی آمار میگیری که .عقده هاشون داره از چشاشون میزنه بیرون و متاسفانه هیچ کاری نمیتونن بکنن جز دروغگویی و سیبل کردن تو و یا خودت داری دروغ میگی، خودتو بیش از این کوچیک نکن.

پ.ن: مانی من پستتو ریپلای کردم که بهت بگم اوایل آشناییمون ازت خوشم نمیومد. اواخر سرور گذشته این حس تبدیل به یک بی تفاوتی شد (یعنی نه خوشم میومد و نه نمیومد) اوایل این سرور کمی ازت خوشم اومد. الان دیگه عاشقتم پسر ! ببخش منو.

☆☆☆چهار سرور نرمال بود و سه سرور اسپید

تیم نکسوس همون امیراینا منظورته!؟؟؟

میشه اسم رهبران نکسوس رو بگی محمدعلی جان!!!؟

نمیخوام سر کسی رو درد بیارم فقط محض یاداوری بود شاید یکی از همون رهبران اینجا باشه!!

سلام رضای عزیز

رضا جان من به عنوان حالا نمیدونم تریداتی محصوب میشم!!!پرشینی محصوب میشم یا والسی نمیدونم

ولی این بحث ها برام جالب بود چون منو یاد قدیم انداخت

یادش بخیر اسم مهدی پنتر اومد دلم براش یه ذره شد

یاد سیامک فایرلرد افتادم یاد لیدر تریدات توی سه ایکس

یاد نیمای عزیز افتادم اونهمه اتفاق توی سرور یک

من یک چیز از گذشته میگم تریدات زمانی تریدات بود که لیدرهاش لیدر بودن نه الان که هر کسی ادعای لیدری تریدات رو داره

محمد عزیز فقط یک بار در یکی از اکانت های اس ای اون هم بنا به رفاقت عمیقی که با من داره لاگین کرده و نمیتونید ایشون رو دروغگو خطاب کنید!

پ ن. محمد علی عزیز اتحاد ایس کاملا یادمه!اتحاد الدرز کاملا یادمه!

من نمیگم پلیر بدی هستی اتفاقا پلیر خیلی خوبی هستی ولی به پای محمد نمیرسی

عذرمیخوام دخالت میکنم

به قول دوست عزیزم ناصر

شمافقط بلدید انگ خیانت بزنید و با ابروی اشخاص بازی کنید

لاف زدن تا کی!!!!

پ.ن: محمد توهمی عزیز لطفا کم روی اکانت ها نامه بزار سپردم به بچه ها دیگه جواب ندن

چقدر سلام

سلام

سلام

کسری جان خسته نباشی دلاور

بله این لینک ها خفت محسوب میشن

فقط دلاور یادت رفت از مملی بخوای سردار نفرسته درخونت

شاید فردا صبح سرداراش در خونه ات بودن

واقعا یاد سرور یک می افتم نمیدونم چطور نتونستند اتحاد لویال رو جمع کنند

البته پلیرهای مثل مرتضی عزیز و دوست عزیزم نورالله اونجا بودن پس حق بده که نتونه لویال رو جمع کنه

سلام ناصر جان

در این که به شما ارادت دارم شکی نیست

من بعد از سال ها دوری از بازی تازه دو سرور هست که برگشتم و دوستان قدیمی خودم رو اینجا پیدا کردم

مثل سهیل عزیز که خیلی وقت پیش کلی توی سرورها خاطره داریم

مثل اشکان که سرور قبل خدمتش بودم

و حسین کینگ بالا و حسین رپر عزیز و خود شما که باهم توی امرداد بودیم!

ولی من هرچی فکر میکنم میبینم اتفاقی نیافتاده که شورش کنند!!!

سلام جاوید جان

اول باید عرض کنم هر نژاد استراتژی خاص خودش رو داره

توتن و هون به عنوان غارت گر و نژاد وحشی شاخته میشن

گول و مصری نژاد دفاعی

و رومن نژاد قدرتی

ولی خوب سبک پلیر ها توی بازی متفاوته!!!

یه سری دوست دارن با گول همر بکشند

یه سری دوست دارند با توتن دفاع بکشند

یه سری دوست دارن با مصری فقط پوش بدن

یا با رومن برن خفت گیری یا فقط دفاع قدرتی بکشند

سوال دوستمون از شما این بود که یونیت های دفاعی هون چیه!!!

شما با تجریه بالایی که داری باید میگفتی تیرانداز و مزدور

حالا شما داری تحلیل میکنی و واژه ها رو معنی میکنی و یک کلاس ادبیات برای ما گذاشتی از شما کاملا تشکر میکنم

ولی من ترم اخرم رو سال های خیلی دور پاس کردم

!!!!!

ولی با حرف شما که نژاد هون یک نژاد عالی برای رید رفتن و خفت کردن هست کاملا موافقم

با تشکر از اساتید دانشگاه های عالی تراوین

گروه مبارزه با کلاس های فیک و اماتوری

سلام

چون هیچ جوابی برای بچه ۵ ساله ندارم و عاشق بچه ها هستم اکانت نپی ب امیر حسین واگذار شد

ولی تو اتحاد اس دبل میمونه چرا که اینجا دوستان بهتر و عزیزتری دارم گویا:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

سهیل جان خوبی دلاور

خسته نباشی عزیز من هم بخاطر اون بچه پنج ساله سعی میکنم بهش اتک ندم

سلام دوست عزیز

لطفا شما هر روز بیا و کلی پست بزار

من از خوندن پست های شما کاملا شاد

حالا اکانتno.1 یه مقداری رعد داشته یه مقداری کاتا شما دیوارش کردی این شد حذف دسته جمعی!!!!؟

دوستانی که عرض کردید مثل امیر عزیز

ایشون واقعا مشغله کاریشون زیاد شد حتی اکانتش یه مدت دست یکی از پلیرها بود که بعد امیر به شخص خود من گفت که کلا نمیرسم به بازی توی این سرور حالا

شما توی توهمات خودت بمان

ولی خواهشا حتما هر روز بیا و پست بزار

بزار ما بخونیم و شاد بشیم

فکر کنم اکانتse gurd هم جواب خوبی بهتون دادو نیاز به جواب دادن به شما نیست

ولی شما توی همون توهم بمون که اس اس توش جنگ داخلیه هم مثل کودکستان افتادن به جون هم

یه ضرب المثلی هست که میگه

مرغ همسایه غاز هست

پس شما هم بگو ما تایید میکنیم