Posts by Kasra.king

سلام دوستان

اول عذرخواهی میکنم بابت این که یکم جمع اوری لینک ها یکم طول کشید

به نوبه خودم از تیم پلنری و لانجری شمال شرق کاملا تشکر میکنم

از زحمت های که تیم دفکوردی عزیز چه اشکان سرلشکر و چه امید عزیز کشیدند واقعا سپاسگذارم،

از فرامرز عزیز که با این که مشکل شخصی داشت دیروز خیلی کمک کرد واقعا تشکر دارم و قطعا کمک های ایشون نبود کار برای ما خیلی سخت میشد

دوستان تعداد لینک ها زیاده هر کاری کردم ارشیو دست جمعی نشد پس دونه دونه میزارم بدون هیچ گونه یاد داشتی

اگه طولانی شد عذر میخوام

به قول آرش عزیز

مایم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

البته این پلن دوجا رو صفر کرد یکی کپ یکی از اکانت های کمکی بود و یکی هم دهکده یکی اکانت فستر بود که دربیابونی ترین نقطه ان ای گرفته شده بود

اگه لینکی از قلم افتاد به بزرگی خودتون ببخشید

جنوب همیشه پابرجاست

پرچم جنوب بالاست

روز خوش

من توی شبیه ساز هم محاصبه کردم اون تعداد نه مهاجم ساخته میشه تا الان !نه اون کاتا ها ساخته میشه از دیشب تا الان؟؟

این سرور دوایکس هست نه هزار ایکس شما چطور حساب کردی؟؟یک روز هم نشده ۱۴۰۰تا کا یا ۱۶۰۰تا مهاجم رو با چی یک روزه اوردی بیرون؟؟؟

مهم نیست چقدر خفت شده مهم اینه که همر رو بهش صدمه زدن!!!

خفت یا دیوار ؟؟؟

مزدور و تیرانداز هر دو هم قدرت هجوم دارند و هم قدرت دفاع !

شاید به نظر بله ان ای دیوار کرده ولی این حمله دیوار نشده بلکه خفت کرده!!!توجهتون رو جلب میکنم به لینک زیر

هفده میلیون مهاجم باید برای تولید این تعداد اسپیدسوار بده که سریع تر از تیرانداز ساخته میشه!و مدافع باید هیجده میلیون منابع بابت ساخت مزدور و تیرانداز های دو تا ده بده؟؟؟

درواقع همر دوتا ده ناقص شد!

حال شما بگید سود بوده یا ضرر؟؟

سلام دوستان

ظهر همگی بخیر

دو تا خفت یهویی دیشب بدون برنامه و هماهنگی زده شد

همینطوری یهویی یک مقدار کاتا خفت شد دم خفتر ها گرم!

الان میان میگن اقا این دیواره!این دف شده؟این رفته بوده ددر اون رفته بود سفر!!

شیر اب همسایه چیکه میکرد رفته بودن اونو درست کنند!

البته تبریک میگم به ان ای بابت خفتی که دیروز زد و تسلیت میگم برای دیواری که قبل اون خفت شد

دوستان ماشین حساب ها رو بردارند!

حساب کنید ضرر زیان همر ها رو!

من یک سوال دارم

همر جنگی چه کاربردی داره؟؟همر جنگی ضررو زیان براش مهمه؟؟؟

که میایین ماشین حساب برمیدارید میگید ان ضرر کرد اون سود کرد؟؟جنوب رقم ضررش بیشتره؟؟؟

پ ن:اقا شماپنج کا دف نیزه بزار ۱کی کاتاهم بزار تنگش من میزنم!

بزار من ضرر کنم شما سود!دوست دارید؟؟؟

پ ن:شمال پارتی گرفته!!

اقا بریم پارتی ؟؟؟

کسی نمیاد خفت کنه قول دادن نزنن

اجازه گرفتم !!

:D:D:D:D

سلام گوسفند عزیز

من اسمت رو نمیدومم پس با همین اسم خطابت میکنم!نمیدونم اکانت فیک کدوم ادم خیلی خوبی هستی ولی هرکس اون اسکرین که گفته شده من نمیزنم رو داده قطعا توتال جنوب شرق نبوده!شما اسکرین میزاری با اسم بزار نه این که خودت بنویسی و کپی کنی بزاری اینجا که نمیزنید!خوب مسافرت باشه مگه ما مسافرت میریم به صدجا پیام میدیم اقا توروخدا نزن میخوام برم بگردم؟؟؟

این یک بازیه بازی به زدوخوردش قشنگه

گوسفند جان امیر هرچی به من بگه برام مهم نیست تو چرا جوش میزنی؟؟؟

درمورد اون دوستت که میگی اون اسکرین رو داده هم باید بگم شما اسکرین میخوای از خودم بخواه چرا منت این و اون رو میکشی گلم؟؟؟ هرکس توی ساید با من مشکل داشته باشه به خودم میگه!شما نگران نباش!

اب خنک میخوای برات بگم بیارن!

گوسفندی واقعا اسم خودته؟؟؟یک اسمی بگو دادا اخه گوسفند چیه اخه

ولی وقتی پست میزاری من لذت میبرم اسم قشنگی برای خودت گذاشتی واقعا محشر هستی،گاهی بیا پست بزار لذت ببریم با تماشای اسم اکانتت!:D:D:D

یاد گوسفند زبل می افتم توی مزرعه داشت با اتیش بازی میکرد اتیش گرفت

8o8o8o8o:D:D:D:D:D

عالی هستی گوسفند

دمت گرم دم ظهری خندیدم

ولی واقعا اصلا دیسلایک هاتون برام اهمیت نداره

سلام محمد علی عزیز

شما خیلی عزیزی برام

ازسال های خیلی دور میشناختمت!

در مورد حرف من به مازیار نباید ناراحت بشی چون من و مازیار علاوه بر رقیب،رفیق هم هستیم گاهی وقت ها پست های که درجواب ایشون میدم در باب رفاقت هست!

درمورد شرایط اول سرور صحبت کردی!زمانی که ما اصلا با اس دبل متا نبودیم خوب دلیلی نداشت که مرزم رو سایدم رو وارد حاشیه کنم!

تنها نپی که با شما بستم برای کتیبه بوده و بس،شما یک اسکرین از حرف های من بده که من با شما سر نپ جنگ و زد و خورد بسته باشم و توی اون کلمه ی نپ وجود داشته باشه به من بده که بعد از متا باشه؟؟؟

من کلیه مکالمات خودم رو به سهیل عزیز داده بودم و ایشون در جریان مکالمات قبل و بعد کتیبه بودند

به نظرت من بعد از این همه سال بازی کردن هنوز اینو نمیدونم که اشخاصی پیدا میشند که مذاکرات رو به فروم میکشونندو سعی در به هم زدن شرایط فعلی دارند؟؟؟

نمیدونم شما یا لیدری من رو ندیده بودی یا چون هشت یا نه سال دور از بازی بودم هیچ گونه شناختی ازمن نداشتی؟؟

این اکانت ها یاد کدوم یکی از شما ها هست؟؟

2funسرورهفت،totalاسپید دوم،سرور دو رند یک!اکانت mfm7, اکانتking teutans سرور اسپید،اکانت offside سرور۳رانددو،اکانتk01سرورنه،اکانت .sigarسرور پنج،اکانت no.۱دو ایکس اخر اکانت legend teamدو ایکس اخر،اکانت dozdسرور چهار اسپید،اکانت ubuاسپید اول ،سلام سوسیس اسپید اخرو کلی اکانت دیگه که همشون لیدر یا توتال ساید بودند

درمورد اکانت ایران صحبت کردی که من انداختمش بیرون و کاتاش کردم خوب ببخشید من بخوام پلیرسایدم رو بزنم باید از شما اجازه بگیرم؟؟

خوب شاید اون موقع مصلحت این بوده

در مورد هر مسله بین سایدی شما با من درتماس بودی نه با یوسف ولی شخصا قبل از متا همه این مسائل رو به سهیل عزیز و ایرج عزیز توضیح دادم! اقا ما بخاطر مرز مشترک یک سری کارهای داریم انجام میدیم وخود یوسف هم درجریان بود!!به نظرم بجای گذاشتن پست های احساسی و حرف های که فقط تصورات اشتباهی از شما به ذهن اشخاص دیگه میاره تمرکزتون رو توی بازی بزارید تابیشتر از این پست هاتون مورد دار نباشه و بازیتون زیبا تر بشه!

روز خوش

سلام

صبح نزدیک به ظهر همگی بخیر

با چند تا لینک صبح رو شروع میکنیم

دیشب دلاوران سرزمین های اتش زده یمنی بار دیگر در اتش سوختند

رگ گردنی که هر روز شاهد خفتش هستیم!!<X<X<X<X

لینک دوم مربوط میشه شمال شرق خفته الان میان میگم ما نبودیم اونها واسه زدن کتیبه بود و ...

اقا یه چیزی اصلا مال ما نبود اشتباه دیدید ولینک جعلیه!!!؟؟

:D:D:D

به تفکر این که رفتن روی مخ من، من عصبی بشم

یک سوال فنی الان دهکده چهارده تارتاروس کجاست؟؟؟ایا ریکاوری شد؟؟؟

الان این حجم حمله به من بخاطر صفر شدن ده چهاردهم تارتاروس بود؟؟؟

خخخخخ

اقا بده دیسلایکو مشتاق دیسلایک های ان ای هستم

کاملا مشخصه کی توهم زده اگه سوال من اشتباه بود سهیل به تفکیک پاسخ نمیداد پس بقیه متوجه شدن و شما نشدی همینجا مشخصه کی توهم زده و چرا میخنده.

زدن به کوچه علی چپ هم راهی هست برای خودش!!!!

کاملا مشخصه کی توهم زده اگه سوال من اشتباه بود سهیل به تفکیک پاسخ نمیداد پس بقیه متوجه شدن و شما نشدی همینجا مشخصه کی توهم زده و چرا میخنده.

زدن به کوچه علی چپ هم راهی هست برای خودش!!!!

داداش کاملا مشخصه کی کجای کوچه وایساده کی داره نقل حسین کرد میزنه

من مطلبی از پست شما دریافت کردم که هرچقدر بیشتر پستتون رو میخونم بیشتر خنده ام میگیره!

بله بنده بعنوان توتال هر اتفاقی می افته با توتال ساید دیگه هماهنگ میکنم یا با دوست عزیزم سهیل که هرچند وقت یکبار باهم در تماسیم درمیان میزارم!

هرچه شما بیشتر به این مسله نپ دامن میزنید فقط وقت خودتون رو میگیرید چون اون کشتی که شما دنبالش هستید سوراخ بود و غرق شده!

روز خوش

کلی خندیدم داداش داری توهم میزنی داداش

میزونی؟؟؟چه نپی برای برداشتن کتیبه از شما؟؟؟

هیچ گونه مذاکره انجام نشده راحت شدی

درود دلاور

شخصا جوابت رو میدم

چندین بار خواستی به هر طریقی بیام و باهات حرف بزنم!!

هر چند وقت تخیلاتی و توهماتی از خودت به من گفتی که من از در گوشم گذراندم!

حالا بحث و حرفت رو به فروم کشوندی!

تصمیم داشتم بیام و رودررو باهات حرف بزنم و مشکلت رو به نحوی که شایسته تو هست حل کنم ولی با تماس از دوستان تصمیم گرفتم که همینجا مطرح کنم،

اول امیدوارم حال مادرت خوب باشه دورادور از بچه ها حالش رو میپرسم و برام مهم بود،بله بنده اجازه خراب کاری توی ساید رقیب رو به شما ندادم چون پایبند حرفی بودم که توی جلسه بازی پاک زده شده بود هستم،جوابی بهت ندادم چون گفتم شاید یکم به خودت بیای و دشمن فرضیت رو شکست بدی!

من قبولت دارم پلیر خیلی خوبی هستی

دوست عزیزم بودی و هستی ولی خوب این حرفهای که پشت سر من زدی واقعا زیبا نبود و مناسب شخص دیگه ای هست که قطعا خودت بهتر میدونی

تا امروز هرپلنی زدیم موفق بوده هر کاری کردم به نفع جنوب بوده!شما که تا ساعت پنج صبح نشستی کتیبه جمع کردی اگه نپ کتیبه نبود به نظرت میتونستی تا پنج صبح منتظر به مونی؟؟؟

از دوستان خوبم توی شمال شرق و جنوب خواهش میکنم یک طرفه قضاوت نکنند این یک بازی هست توهین به هرکس چه دوست چه رفیق چه رقیب در شان و منزلت هیچ یکی از ما نیست!

مازیار جان شما یک لینک بدید که با بنده مذاکره شده برای برداشتن کتیبه

که این کتیبه رو به نپ کتیبه و ... نسبت بدید!

خیر ایشون یک پلیر هست و هرلحظه یک ساز میزنه!جالب بود برام شخصی مثل شما ایشون رو لیدر یک ساید میدونه درصورتی که ایشون فقط یک پلیر ساده و بدون مسولیت هست!

با سلام

دم ظهر بود گفتم چند تا مطلب بگم!

پست کسی رو پیوند نمیکنم چون ارزش تکرار نداشت

اول از دوست عزیزم محسن جان دوست عزیزم دقت کن اون نیزه دار ها اگه قدرت داشتند اون سواره ها رو دیوار میکردند پس حرف من نسبت به پرش از دیوار درست بود!

درمورد عکس من چون اتک رو نزده بودم و فقط عکس بهم رسیده بود گذاشتم چون دیدم باقی عکس ها رو گذاشتید این یادتون رفت گفتم بزارم یکم لذت ببریم!

در مورد حرف سیروان بود فکر کنم!رونین رو میگیم،زیاد نمیشناسمش!البته ما پلیر رونین رو کس دیگه ای میدونستیم پس طبیعی هست نشناسم!درمورد گذشته گفت درمورد سرور های ای ار گفت!میشه دقیقا بگی کدوم یکی از پلیرهای قدیمی مد نظرت هست!نه طنز نوشتم اون پست رو نه چیز دیگه،به قول مازیار مگه رستوران هست که بیام براتون سفارش بگیرم؟؟؟

خوب من دوست دارم شما خوشت نیاد !!!!درمورد فوتبال که اصلا حرفی نباید بزنی چون تا الان چهار تا خوردی !!!

ما نگفتیم برزیلیم حتی نگفتیم ارژانتینیم!ولی انگار شما فکر میکنی فرانسه هستی؟؟؟؟شایدم المان مد نظرته؟؟؟

تعارف نکن منتخب جهان هم میتونی خودتو حساب کنی!

ولی ما دوست داریم خودمون باشیم نه کس دیگه!!!

مازیار جان خسته نباشید میگم بهت ولی خوب پلیر اتحادتون خودش اومده گفته دو هفته انبار رو میچرخونیم بعدش لازم نداریم هرکس خواست بیاد ببره!!!

بیادببره ببخشید میشه بخشش!!؟؟

خوب ما بخواییم هزینه کنیم نیاز نیست بیاد بگه بزنید!؟

یک لینک هم میزارم انالیزگرهای عزیز خواهشا انالیز کنند

دم خفتر عزیزمون گرم!!8o8o8o

درضمن همینجا تبریک میگم به جنوب بابت گرفتن واندر چهارم<3<3<3

راستی میتونید دیسلایک کنید یا لایک کنید خوشم میاد ان ای میاد دیسلایک میکنه!من لذت میبرم

سلام

دوستان صبح جمعه همگی بخیر و شادی

من دو روز نبودم یکم فروم سوت کور شده!!!

یکی از دوستان تایمی برای ادامه بازی نداشت از اونجا که منم حضور نداشتم چندموج اتک روی شمال زده بود که باعث خوشحالی دوستان شده بود!دست مهدی عزیز پلیر اکانتlazy bee درد نکنه بابت اتک هاش که حداقل باعث شد تیم شمال شرق خوشحال بشه!!!

از دوستان عزیز واقعا عذرخواهی میکنم بابت دیرگذاشتن لینک ها چون واقعا سرم شلوغ بود و چند پلن همزمان رو باید انجام میدادم

تعداد لینک ها زیاده حالا یک سری رو گلچین میکنم میزارم اگه نیروی های کسی خفت شد و نزاشتم معذرت میخوام ازش و این هیچ چیز از ارزش های نیروهای که ساختید و خفت شد کم نمیکنه

خوب لینک اول مربوط میشه به مهاجرت غیرقانونی زاغه نشین های یمنی به سرزمین های حاصل خیز جنوب

البته زیاد هست از این مهاجرت ها من یکی رو میزارم جای بقیه فقط دلخور نشن خواهشا!!

لینک بعدی مربوط میشه به پرش از دیوار lazy bee

خوب دیوارش زیاد هم تاثیری نداشت!!!

فکر کنم دوستان ان ای یادشون رفته بود نیزه بدن دست نیزه دار ها!!!

لینک بعدی از دوست گلم صالح از اکانتtofang

دستش درد نکنه خفت کاتاهای این ده باعث شد که ما سومین واندر جنوب رو به راحتی بگیریم دمش گرم

لینک بعدی مربوط میشه به جمع اوری ساکنین یک دهکده توسط مامورین ویژه جنوب به صورتی که اثری از مکان وجود ندارد

دوست گلم ارمین عزیز زحمت اجرای این پلن رو کشید

ممنونم از سازندگان این دهکده زیبا و متاسفم که دیگه وجود نداره!!

به قول دوست عزیزم محمد توهمی

اخی!:D:D

لینک بعدی مربوط به علیرضای عزیز که خیلی این دو روز کمکم کرد دستش درد نکنه

دوست گلم شیطنت نکن بزار یکم لذت ببریم!

به قول ارگین عزیز خفت کوچولو!!!

:D:D:D:D:D:D

خوب لینک بعدی مربوط میشه به اکانت ایران

خوب اینم ترکید!!!

لینک بعدی مربوط میشه به اکانت مارشال که زحمت کشیدن و یک دهکده رو پاکسازی کردند

حیف اون کاتاها 8o8o8o8o

دست گلش درد نکنه زحمت کشیده بود ساخته بود

لینک بعدی از شخصیت برجسته شمال شرق

مهم فقط زدن بود که زده شد!!

به قول محمد توهمی

اقا مازیار عزیز اون بیمارستانی که گفتی بگو سند فوت هم امضا کنه اینجا توی جنوب تابوت زیاد ساخته میشه باید پرکنیم دیگه!!!

دوستان اگه لینکی جا موند عذر خواهی میکنم مجددا و تشکر میکنم از همه کسانی که این دو روز خیلی کمکم کردند!

که بتونیم واندر مرزی رو چیف کنیم!!

تشکر ویژه دارم از

اکانتlazy beeبابت دراختیار گذاشتن همرهاش برای زدن واندر!

از پلنر ها و لانچر ها و خفتر ها بابت هنرنمایی زیبای که کردند تشکر میکنم

8)8)8)8)

منتظر لینک های دیگه باشید

;););)

تبریک میگم بهت محسن جان بابت پلن قشنگت البته نمیدونم حقیقتا حرکت و پلن خودت بوده یا به قول علیرضا عزیز فردین بازی دراوردی!!

اگه پلن خودت بوده خیلی عالی بود واگه کنار چند پلنر خوب باشی میتونی پلنر عالی بشی و مشخصه تاره کاری و داری کپی برداری میکنی ولی اصول اولیه این پلن رو رعایت نکردی شاید هم بهت نگفته بودن اصول اولیه این مدل پلن چیه!!!البته بعید میدونم مال تو باشه و احساسم میگه داری گردن میگیری و فردین بازی درمیاری،دوره فردین و فردین بازی گذشته دوست عزیز!!!

البته این معرفت و مرامت رو میرسونه و از خیلی ها این رو درموردت شنیدم و بهم ثابت شد!!!

موفق باشی عزیز

خوب شکر خدا یکی اومد و توضیحی داد در مورد اتک اشکان پسر ولی محمد علی جان به نظر بدون هماهنگی نبوده و قشنگ با پلن چیف اتک زده شده بود که پشت بندش چیفرها هم خورد و دیوار شد!

بابت دفاع قشنگتون هم بهتون تبریک میگم!درست پلن اتک بدون هماهنگی با پلنر ساید بود ولی خوب زده شد تبریک میگم به تیم starkبابت اتکی که گذاشتن

پلنی جدید و دیواری دیگر

اینبار دوست عزیزمون اشکان پسر قربانی تخیلات و توهمات شد

تصور و توهم جدید باب این که جنوب دف نداره!!!

فراموش کردن این که جنوب دفکوردی مثل اشکان سرلشکر داره!!!!!

این هم پلن چیف شکست خورده و ناکام

و مهمان نوازی جنوب در خاک شمال