Posts by tondar

نه خودم خواستم نشونت بدم نه تو بازی عددی هستی نه تو فروم دو ماه شمشیر پلاستیکی چرخوندی دور سرت حیدر حیدر کردی فکر کردی خبریه گفتم شمشیر رو از دستت بگیرم دیگه داری بزرگ میشه 6 سالت شده زشته اسباب بازی بگیری تو دستت

این یکماه تیم لیدری گفتن فروم نرید ما هم جواب ندادیم فکر کردید خبریه پسرجان نه حرف زدن بلدی نه بازی بلدی تنها هنرت اینه دیسلایک که میشی بری یک گوشه گریه کنی برگردی

این دفعه توپت بیفته اینجا پارش میکنم گریه نکنیا

تو بچه مثلا داری برای مجید اخیل شاخ شونه میکشی پسر این جلوی الدرز که کسایی توش بازی میکردن که تا اخر عمرت هم بدویی بند کفششون هم نمیشی تو تراوین چندماه تو ربعشون واستاد از پس تویی گه تو یک دیفالت کلت میشکنه بر نیاد

برو اقا هیچی نیستید فقط طبل تو خالی

دیگه پدر ساید اینجوری بره بالا خالی ببنده پایینم نیاد ظرح حال الباقی‌مشخصه

سرمون درد گرفت

اگه به لینکای سرور های قبله ، لینکای دات کاممون رو بزاریم بزات بچه جون

من واقعا عرق شرم رو پیشونیم نشست تو با این درایت دوچرخه هرکولس هیتلر هم بهت نشون میدادم زیادی بود

برو چندتا پست بالا دیوار تندر رو ببین چقدر جای کله رو دیوارشه فازت چیه سرور قبل چیه

تو همینجا پیشی باشه میخوردت دات کام نخندونمون پسر

نشد دیگه ندیدی برو بالا لینکارو ببین موتور رکس گازی هانریش ریچاربرگمن رو بهت نشون دادم تولید 1938 چون مال شناس نبودی و ناشی امدی موتورو برداری ماشینت روشن بود بی ام دبلیو تو بردم

1600 1700 تا کاتا با کلی نیرو کردی دیوار روز 15 20 بازی فکر کنم پز هم میدی؟

ادعای بازی بلدی هم داری؟

بازم سلام

چرا انقدر راحت دروغ میگید شما؟لیدر کل والس رو میشناسی؟میدونی لیدر کل والس یکی از صمیمی ترین دوستهای منه؟میدونی با همین ایدین که برای گنده کردن خودت میچسبونی خودت رو بهش چقدر با همین مملی خاطره و بگو بخند و بزن بکوب داشتیم؟اصلا تو اگه تونستی قضیه جوجه کباب ایدین و والس رو بگی چیه تو همین جمع من ازت عذرخواهی میکنم.

سرور هشت والس مقابل تری دات بازی کرد سروری که بعد سرور یک راند یک تیم تری دات سرور یک بعد چند وقت استراحت اعلام حضور کرد و تمام پلیرهایی که از سرور یک رقیب تری دات بودن تو جنوب شرق اتحاد والس رو تشکیل دادن این تنها سروری بود که من و مملی یک طرف ایدین و فریار و... در طرف دیگه بودن.

سرور بعد که سرور دو راند 3 بود مملی تو تیم ایس بازی میکرد نه تری دات لیدر تری دات هم اون سرور من و اردشیر بودیم که من بعد یکماه حدودا و اردشیر هم چند وقت بعد من رفت بعد چطوری تمام سرورها از والس خورده مملی؟بعدش هم که هم تری دات هم والس هم ایس دیگه بازی نکردن تا سرور الدرز که همشون با هم یکی شدن.لطفا اینجا فاز گنده گویی از 10 12 سال پیش برندار که اصلا نه بودی اونوقت نه چیزی ازش میدونی.

اما برسیم سر بازی که باهاتون کردن لیدرهای شمال و مثل موم تو این سرور رو نوک انگشتهاشون چرخوندنتون هم شما هم حامیهاتون رو تو گروهمون گفتم اینجا هم میگم که یاد بگیری سون تزو تو کتاب هنر جنگ میگه هیچوقت دشمنت رو از 4 طرف محاصره نکن همیشه یک راه فرار براش بذار چون اگه راه فرار نداشته باشه تا پای جونش میجنگه فکر کردی جمع کردن شما و درگیری تو خاکستری با شما کاری داشت؟5 تا پلیر پا کار شتکتون میکردن با 5 6 تا اکانت اما میدونی چرا الان تو فروم دارید جولان میدید چون اگه اونجا با شما درگیر میشدن اولا چندتا نیروی پاکار رو که باید اماده میشدند برای هماهنگیهای اتحاد برای میدگیم و اندگیم توانشون رو باید برای شما میذاشتن این اولین ضرر بود برای اتحاد.

مطلب دوم وقتی تو فشار قرار میگرفتید تو اون مقطع سرور ممکن بود(البته بعید میدونم چیزی از استراتژی و تاکتیک بدونید که این به فکرتون برسه)دهکده هاتون رو منتقل کنید به کلونیهای تازه تاسیس و قطعا اونجا یک کم فقط یک کم جمع کردنتون سختر و با هزینه بیشتری میشد پس توپهای قلقلی دادن بهتون به اسم دیفالت شما اینور زدید و خوردید و دف شدید و انقدر سرگرم بودید که مثلا همرهاتون جز همرهای رضا سورنای عزیز از نیروهایی که الان بچه های ما دارن باهاش ناتار غارت و کاتا میکنن کمتر بود چه برسه به همرها با چندتا توپ قلقلی سرگرم شدید تا شالوده اتحاد تو کلونیها شکل بگیره و زیرساختها کامل اماده بشه. این از این

امدی برای ملت مقدار دفاع رو همر میگی مثلا خیلی واردی برو خدارو شکر کن مملی اون روز درگیر اکسل اتحاد بود و رو اکانت نبود وگرنه 6 تا دیگه همر هم ازش رد نمیشد شما اصلا معنی دف شناور رو نمیدونی ظاهرا دفی که یک دقیقه قبل اتک میرسه و یک دقیقه بعدش بک میشه گندم خور اونا رو از کجا میخوای حساب کنی؟

شماها هنوز خیلی خیلی خیلی باید بازی کنید تا چه تو سیاست چه اتحاد داری و پلن به انگشت کوچیکه مملی برسید.

تجربه بشه براتون سرورهای بعد از همه طرف بازی نخورید عزیزم.

سلام

چی شد تا الان که دوستانتون میگفتن دهکده پدر معنوی شمال شرق رو‌چیف کردیم

ببخشید فارمت کردیم

اگه نوب نبودی دیفالتت چیف نمیشد

حالا که تق کار در امد یادتون امد کاری نداشتید من کار داشتم؟

ع ج ب

برو‌پستهای اقا یاسر و‌اقا پرهامو بخون عرفان جان و اینم بهشون یاد بده که طوری کل کل نکنن که طوری بشه که کل کلشون طوری بشه

الانم کار دارم شب یک پست میذارم که ببینید با همه شلوغ کاریتون چه بازی خوردید از لیدرهای شمال

فرق داستان تو اینه که حتی همین لینکهای دفاع رو هم من دوست نداشتم روش مانور داده بشه بقیه بچه ها هم لینک زیاد داشتن ولی اصلا تو فروم نیومد چرا؟

چون چیز مهمی نبود یک دیفالت بدرد نخور که اهمیتی نداشت اما شما با شانتاژ و شلوغ بازی میخواید کارهاتون رو گنده نشون بدید.

گیریم کسی این لینکهای دفاع رو ندیده بود شما که خودتون دیده بودید چقدر تو همین چندتا پست اخیر رو این دیفالت مانور دادید؟خوب تهش چی یک دیفالت با این همه تلفات این حیدر حیدر گفتن داره؟

واقعا فکر کردید با منم منم بزرگ میشید؟

دوتا پلن رفتید کسی نه تنها بد نگفت بلکه تعریف هم ازتون شد اما انقدر دستتون خالیه که حتی لایک و دیسلایک فروم هم میکنید دست اویز در نهایت چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد به جز دوتا پلن زیبا هیچ کار کرد مفیدی از تیم تروریست دیده نشد دو تا پلن فقط اسیب زد به شمال وگرنه ده تا دیفالت دیگه هم چیف میکردید از اکانتهایی که دهکده هاشون اصلا اتکایی به این دیفالتها ندارن هیچ اسیبی به روند پیشرفت شمال نمیزدید بیشتر از عمل رو تبلیغات اون هم به چیپ ترین نوع ممکن نیرو گذاشتید.

قطعا خیلیهاتون از سرور هم نمیرید بلکه نقل مکان میکنید رو اکانتهای دیگه ایشالا انتهای سرور از زحماتتون نتیجه لازم رو ببرید!!!

در مورد دیفالت تندر خیلی صحبت شد من لینک نگه نمیدارم اما این پست مجید عزیز رو ببینید این اتک اول بود که من اصلا نمیخواستم دفاع کنم بچه ها خودشون لطف کردن دفاع فرستادن

تو اتک دوم هم برای اینکه باز دفاع نفرستن تو گروه اصلا نگفتم کاتا و چیف هست با نیروهای همون دهکده و یک کم نیرو کمکی که محسن عزیز فرستاد لینکهای زیر در امد که اینم الان از دوستان گرفتم حالا اگه اقایون راضی هستن از چیف دهکده ای با ۱۰ ۱۱ کی دف محافظ و شوال ۴۰تا رم ۷۰تا کاتا برای زدن دیوار و اقامتگاه ناتار که همسایه های تروریست ما نمیزدن و من مجبور شدم بسازم برای شما به صرفه هست من هم از شادی شما شاد هستم;););)

سلام

چه خبره ادم فروم رو میخونه حس میکنه سرور یک راند یک تراوین ای ار یا حتی سرور تست هست اینجا انگار دوستان اولین باره اتک زدن یا اتک خوردن بابا چه خبره این همه توهین و تحقیر مگه ارث بابا از هم طلب داریم؟بازیه اون هم بازی جنگی فکر کنم همه هم اندازه موی سرشون یا تارگت شدن یا تارگت زدن این همه هول و ولع برای چیه؟

خسته نباشید میگم به تیم ترور و تیم دفاعی شمال شرق کار هر دو طرف زیبا بود.

پلن با توجه به انتحاری بودن و اینکه هنوز کتیبه ها نیومده که بشه ازش برای مشخص کردن اتک اصلی استفاده کرد پلن بسیار زیبایی بود شخصا فقط رو یک تارگت لاگین کردم و اتکها رو دیدم بسیار حرفه ای و جذاب فیکها ارسال شده بود و قطعا اگر شرایط انتحاری بودن اتکها نبود خودم با توجه به پیامهای توی گروه عمومی و نوع اتکها که میخوندم از نوشته بچه ها سه تارگت تشخیص میدادم و پر میکردم که هر سه هم فیک بود.

اما روانشناسی ترور و انتحار اینو میگه که وقتی اتک انتحاری میزنی باید جایی رو بزنی که ارزش مانور بعد حمله داشته باشه شخصا بدون دیدن اتکها پنجاه درست اکانت دکتر مورتون سی درصد اکانت یوسف و بیست درصد اکانت مملی مد نظرم بود و انصافا بچهای دف کورد به نسبت داشته هاشون خوب دفاع بستن و به ترتیب الویت خوب دفاع رو پخش کردن قطعا همرهای رنک بالاتر الویت مهمتر و به ترتیب از میزان الویت کمتری برخوردار هستن تو این درجه بندی همین اتکها هم میتونست رد نشه که خوب قسمت نبود.

در نهایت باز از تیم ترور که تا اینجای سرور موندن و بازی رو جذاب کردن تشکر میکنم و خداحافظی و ارزوی موفقیت میکنم براشون.به هر حال هرکس یک سبک بازی داره وقتی قرار بر ترک سرور در میانه سرور باشه این سبک تنها سبک جذاب هست.

سلام و احترام

اقا مازیار ما از شما تو اسپید ترا هم لینک ندیدیم

اگه لینکی هست لطفا چشم مارو در بیارید باهاش

سلام یاسر جان

تفاوت تو همینه که میگی نه الان نه زمانی که تو ای ار بازی میکردم هیچوقت هیچکس لینکی از من تو فروم ندیده اگه لینکی هم گذاشته شده از طرف تیم لیدری بوده برای توضیح حملات یا پلن تو فروم میدونی چرا؟

چون کل این لینکها و اتکها برای شخص من اندازه پای چپ مارمولک عمارت شمس العماره هم ارزش نداره هرکی هرکاری تو زندگی انجام میده برای بدست اوردن نداشته هاش هست و رسیدن به هدفی خاص من از روز اول که تراوین رو شروع کردم هدفم سرگرمی و از اون مهمتر مهارت پیدا کردن تو روابط اجتماعی و پیدا کردن دوستان خوب بود که شکر خدا هر سروری که بازی کردم به دایره این دوستان اضافه شده درکنارش هیچوقت هم تو بازی که جمعی و تیمی هست کم فروشی نکردم و تمام تلاش خودم رو کردم که بتونم به تیم کمک کنم احتمالا لینک دست بچه ها باشه چه کسانی که از ای ار لینک سیو میکردن چه تو اسپیدترا اما شخصا درست میفرمایید یک لینک هم ندارم اصلا برام مهم نیست 5 تا گرزدار یا 10 تا کاتا بیشتر یا کمتر اصلا با بزرگترین همر جهان به کسی دوتا نون میدن؟دوست خوبی پیدا میکنی؟پیشرفتی تو زندگیت حاصل میشه؟

یاسرجان ادب مرد همیشه به از دولت اوست طرف بزرگترین همر دنیارو داشته باشه اما لق لقه دهنش توهین به این و اون باشه نهایت حرفی که در موردش زده میشه اینه که ای....اقا چه همری کشیده حالا یکی براش مهم همرکشیدن هست حتی اگه بهش ....اقا بگن یکی مهمتر براش اینه که بهش....اقا نگن

قطعا کسی که تو هر کاری حرفی برای گفتن داشته باشه با زبونش لازم نیست خودش رو ثابت کنه و بگه ای مردم من انم که رستم بود پهلوان تجربه ثابت کرده کسانی که توانشون رو روی چرخوندن زبونشون برای منم منم میذارن تو اون رشته که فعالیت میکنن از ضعیف ترین ها هستن.

اگه خیلی هم شاخ هستید تو تراوین بذارید اینو کسان دیگه بگن نه یک پست در میون دوستانتون زبان به تمجید خودشون باز کنن همین چندتا پستی که بعد پست من گذاشتید برو با دقت بخون همه مثلا امدن من رو ضعیف و خودشون رو قوی نشون بدن اما به نظرم همه اینو میدونن کسی که سعی میکن با پایین بردن کسی خودشون رو بالا ببرن همون جماعتی هست که تو اون زمینه مورد نظر ضعیف ترین هستن.

من خودم میگم از سال 88 اصلا از کام خبر ندارم پلنرتون امده هزارتا حرف هلو زده که بگه نمیتونی کام بازی کنی اینو که خودمم گفتم دلیلش هم اینه که اصلا علاقه به این ندارم که برای سرگرم شدن از گلوی خانوادم بزنم که یک لذت شخصی ببرم حتی اگر تمام دنیا مال من باشه لذتهای خیلی بهتری هست که بتونم براش هزینه کنم در هر حال امیدوارم تو دنیای واقعی چنین حرکاتی از هیچکس اول از همه خودم سر نزنه و همش جلوی همین کیبورد و برای چهرتا عدد باشه

سلام پرهام جان

این پست رو میخواستم اخر سرور بذارم و شخص شما رو مخاطب قرار بدم ولی خوب شما ماندگار نشدید تو سرور پس اجبارا الان این پست رو میذارم.

اولین مطلب در مورد سرور کام هست که خیلی روش تاکید کردید که داریم میریم کام بازی کنیم و....من شخصا از سال 88 89 به بعد اصلا از سرورهای کام اطلاعی ندارم اما دورادور شنیدم تو کام در حال حاضر عربها حرف اول و اخر رو میزنن اون هم با خرج پول فراوان و میشناسم چند نفر رو که تو کام گلد و پول میگیرن برای کشیدن مولتی برای عربها یادمه قدیمها بچه های ایرانی که کام بازی میکردن هر از چندگاهی لینکهایی از دف یا حملات خودشون رو تو فروم ای ار یا تو اتحادها میذاشتن که دست به دست میشد و ما هم میدیدیم و لذت میبردیم اما سالهاست شخصا هیچ لینکی از کام از طرف پلیرهای ایرانی ندیدم قطعا پلیرهای قابلی از ایران تو کام هستند اما بعید میدونم اون پلیرها ماها باشیم شخصا اگر تو کام بازی میکردم و تنها یک لینک از ارسال دفاع هم داشتم چشم همین فروم رو با اون لینک در میاوردم نتیجه اینکه کام بیشتر الان شبیه بیسکویت کام شده برای ما ایرانیها با این قیمت دلار ومخارجی که بقیه تیمها میکنن چیز عجیبی هم نیست این داستان فقط یک لق لقه شده که بگیم من شاخی هستم و کام بازی میکنم یا شاید بیسکویت کام میخوریم!!!!

مطلب دوم شما بسیار تو پستهات(شناختی از بیرون بازی ندارم ازتون فقط و فقط پستهای فروم مد نظرم هست)بسیار بی ادبانه صحبت میکنید مثلا تو همین پست اخرتون میفرمایید تو اسپید ترا فقط مرد شما هستید و در عمل یعنی بقیه نامرد هستن برای شخص من مرد بودن هنر خاصی نیست انسان بودنه که مهمه اما شما دقیقا با منظور این حرف رو میزنید و واقعا دید شما نسبت به مرد و زن جای بسی تاسف داره کاشک خیلی از ماها میتونستیم مثل خیلی از بانوان باشیم که نیستیم متاسفانه.

تو پستهای قبلی قومیت یوسف رو به عنوان رشتی به سخره گرفتید(باز هم فارق از اینکه شما طبق گفته خودتون تو پستهاتون ظاهرا شمال پیش یوسف رفتید و حق نان و نمک اینه که با کسی که هم سفره و هم سفر میشه ادم حرمتشو باید نگه داره که ظاهرا برای شما اصلا مهم نیست)این سخره گرفتن چیزی نیست الا ضعف کامل شخصیتی شما انشاالله من بعد حرمت افراد قومیت و هزار چیز دیگه رو بتونید نگه دارید.

متاسفانه شما اصلا تفاوت طنز و طنازی با بی حرمتی رو بلد نیستید و به نظر خودتون پستهاتون بسیار نغز و زیبا و شادی اوره به عنوان یک خواننده خدمتتون عرض میکنم که کاملا بر عکس تفکر شما پستهاتون بسیار ناپسند و سخیف هست نوشتن و نویسندگی راه و روشی داره که تو تیم شما شخصا نشانی ازش ندیدم.

و اما در مورد این سرور بارها گفته شد که ممنون از تیم ترور که بازی رو زیبا کردن اما چند نکته پر اهمیت این وسط هست

یکی اینکه تعریف خودتون از خودتون خیلی بیشتر از تعاریف دیگران از شماست این نشون میده که جبن و غرور شما بسیار بیشتر از داشته هاتون هست درخت پربار سرش پایینه و دیگران از بار و سنگینیش لذت برده و تشکر میکنن تعاریف چندین باره کسی از خودش قطعا نشانه هرچیزی میتونه باشه جز توانایی و کار دانی.

و دوم اینکه قبلا هم گفتم خدمتتون اینکه شما تو دوی ماراتون 100 متر اول شروع مسابقه پیشتاز باشید و در نهایت به خط پایان نرسید ممکنه باعث بشه خودتون برای خودتون دست و هورا بکشید اما قطعا نشون دهنده اینه که شما دونده ماراتن نیستید باید تو همون دوی صد متر شرکت کنید هر چند قطعا شما در مقابل دونده

های ماراتن صد متر جلو هستید اما هیچ حرفی جلوی دونده های دوی صد متر نخواهید داشت

در هر حال امیدوارم در سرور کام!!! موفق باشید و چند لینک زیبا از خودتون بدون فتوشاپ و دستکاری در همین فروم قرار بدید که ما هم ازش لذت ببریم و به هموطن خودمون افتخار کنیم.

چه کنیم فرض محال که محال نیست من هم ارزویی کردم که امیدوارم شدنی باشه

موفق و موید باشید

سلام

مجدد تبریک به تیم ترور که سرور رو برای همه جذاب کردن.

در ابتدا باید یک تشکر بکنم از تیم دفکوردی شمال شرق که واقعا زحمت کشیدن و به ترتیب جاهای با الویت بالاتر رو دفاع پر کردن و همچنین تشکر از تیم پلنری تروریست.

با اینکه من اصلا اتکها رو ندیدم و فقط تو گروه پیامهای دوستان رو میخوندم(منظورم گروه عمومی هست چون من تو هیچ گروه تخصصی تو اتحاد عضو نیستم)مشخص بود که پلن یک پلن نا منظم برنامه ریزی شده و به قول معروف به سبک حملات نا منظم و پارتیزانی بوده که خود این سبک پلن تبحر و تخصص خاصی رو میطلبه.

یک پلن وقتی به هدفی که براش طراحی شده برسه قطعا پلن موفقی بوده حالا گاهی بی تلفات که میشه پلن موفق و گاهی با تلفات که میشه پلن نسبتا موفق.

طبعا هیچ تارگتی و هیچ همری بی ارزش نیست برای هیچ اتحاد و هیچ پلیری و ارزش تارگتها برای دفاع به صلاحدید مقامات اتحاد هست بنا به هزران دلیل اما پر نشدن یک تارگت اصلا و ابدا نشونه بی ارزشی اون تارگت نیست.

در نهایت باید اینجا حتما تشکر مخصوص و مبسوط از امین عزیز و همبازیهای گلش بشه که با وجود اینکه دفاع داشتن خودشون دفاع رو به جایی که بهشون از طرف تیم دفکوردی ابلاغ شد ارسال کردن.

امیدوارم سرور تا انتها به همین شکل جذاب دنبال بشه اگر و اگر اپدیتهای شبانه و روزانه سرور اجازه بده!!!!!

پلن قشنگی بود باز هم لینک سبز !

یه ضرب المثل مغولی هست میگه همری که از راه حلال بدست اومده باشه دیوار نمیشه دی!

یه سوال فنی داداش میخوای حذف کنی برو اکانت رو تحویل لیدر سایدت بده برو نمیخوای حذف کنی بمون دیگه آرزوی موفقیت کردن برای تیم مقابلت چیه !! یکی بیاد بگه تو حراجی کی رو دست این بنده خدا چکش زده از شمال شرق میخواسته حذف کنه دی

سلام مانی جان

من یک چیز رو متوجه نشدم به هر دلیلی که من هم اطلاع ندارم مجید یک پستی گذاشت شما تنها کسی بودی که لایک کردی الان تو این پست داری در مورد همون پست که لایک کردی با تمسخر صحبت میکنی و در نهایت هم علامت خنده میذاری جدا متوجه این پارادکس تو این مدت زمان کوتاه نشدم من.

سلام

قبل از شروع کل کل ها جا داره تقدیری بکنم از پلیر اکانت هواپیما (متاسفانه اسم شریفشون رو نمیدونم)بابت اخلاق پسندیده و نیکوشون

ممنون از اینکه نشون دادن بازی فقط بازیه.

همچنین تشکر از هم اتحاذیهای عزیز که در حدود دوساعت این چنین دفاعی اون هم‌ در دیفالت دور افتاده جمع کردن

سپاس

بنده هم خدمت شما ارادت دارم عزیزم

تا قبل این پست مخاطب شخص من بودم که خوب پاسخ دادم اما این پست مربوط به اتحاده که اگر لازم باشه لیدرهای اتحاد پاسخ میدن هرچند قبلا صفحات زیادی در اینباره صحبت شد و تکرار مکررات فقط ادم رو وارد یک چرخه معیوب میکنه.

فقط یک مطلب اینجا مهمه ایا کسی که یک نفر رو کشته و بازداشت شده بهتر از کسی هست که بعد کشتن 10 نفر بازداشت میشه؟قطعا اینطوری نیست نفس عمل غلط غلطه و کمی و زیادیش چیزی رو تغییر نمیده و چه بسا کسی که یک قتل انجام داده اگر شرایط و زمانش رو داشت احتمال داشت 100 قتل انجام بده.

غرض از پرچونگی اینه که اگر شما انقدر با مولتی بازی مشکل دارید نباید حجمش براتون میزان باشه بلکه نفس عمل رو باید نکوهش کنید.

اینکه شما میگید چون شمال شرق مولتی بیشتری داره(که البته طبق امار فکر کنم اکانتهای یک ربع دیگه بیشتر باشه از شمال شرق)پس بده و ربعهای دیگه هدف پیکان گفتار شما قرار ندارن دقیقا نشون میده شما اصلا با مولتی مشکل ندارید بلکه با نفر یا تیم شمال شرق مشکل دار هستید

یاسر جان من خیلی واضح گفتم دوتا اکانت روش لاگین دارم خواستی جانشینت میکنم ببینی که یک دونه چوب هم غارت نکردن هیچکدوم حالا کلی مولتی چیه نمیدونم متوجه باگ نیرو هم نمیشم.من کلا تو حراجی هم شرکت نمیکنم که سکه بدم.

نهایتا امیدوارم تمام پیش داوریهاتون به همین دقت نباشه!!!!

انشاالله که موفق باشید

سلام یاسر جان

اون قسمت حکم و اس و بی بی رو که اصلا متوجه نشدم

در مورد دیفالت هم به بچه های خودمون گفتم هرکی میخواد چیف کنه کسی هم نخواست یا میگم دوستان کاتا کنن یا میدم همسایه هایی که تو اتحاد تروریست هستن چیف کنن پس نیازی به موش و گربه توش نیست نهایتش کاتا میشه که تشکر هم میکنم از همین الان از کسی که کاتاش کنه

در مورد مولتی هم من دو تا اکانت دارم که هر دوتا فقط دف ساز هستن و احتیاج به مولتی ندارن این سرور دفاع سازی رو تمرین میکنیم یاد بگیریم.

اما مطلب دیگه من متوجه نشدم با فروش منبع و نیرو بازی کنم یعنی اینکه منابع و نیرو بفروشم؟اگر جواب مثبته پس پاراگراف بعدی چیه که با خریدن نیرو برای برگردوندن ورق نیاز به زمان ندارم؟

من الان به پارادکس عجیبی دچار شدم با این پست که من عضو کدوم دهک هستم 1یا10

از فقر باید دفاع و منابع بفروشم یا از مایه داری منابع و نیرو بخرم؟کل امروز میخواستم این معادله رو حل کنم متاسفانه هنوز به پاسخ نرسیدم!!!

سلام

در ابتدا یک تشکر ویژه داشته باشم از اعضای تیم تروریست که باعث هیجان در این سرور از روزهای اول بازی شدن و یاداور زمانی از تراوین شدن که حتی اگر لیدر یک ساید هم بودی برای ادامه بازی و لیدری اول باید میتونستی اکانتت رو حفظ کنی که دمپاییشو از پاش نکشن پایین خیلی وقت بود ساخت مخفیگاه زیر اتک تعدیل زدن گذاشتن منابع تو بازار برای غارت نشدن و کلی ترفند دیگه فراموش شده بود تو تراوین که این دوستان با بازی شجاعانه و تهاجمیشون مارو بردن تو خاطرات زمانی که تراوین واقعا تراوین بود.

اما خوب قطعا تفاوت هست بین یک دونده دو صد متر با یک دونده دو ماراتون هر دو دونده هستن اما تمرینات استعداد و....هر کدوم با دیگری تفاوت داره و همچنین قابل مقایسه با هم نیست و هیچ کدوم کارشون کم یا بی ارزش نیست.

قطعا اکانتی که دیفالتش با ده دومش چندین ساعت با تاجر فاصله داره سبک بازیش با اکانتی که میخواد هجومی از اول سرور بازی کنه تفاوت داره و به همین دلیل الویتهاش هم تفاوت داره.

اکانت اول عملا دیفالت براش میشه یک دهکده اضافه و سربار اما اکانت دوم قطعا دیفالتش به دلیل اینکه اولین دهکده برای ساخت نیرو هست بسیار مهمه.

پس به نظرم حالا که هر دو طرف بازی دارن از این سرور لذت میبرن با ارامش به بازی ادامه بدیم و از زد و خورد لذت ببریم و منتظر برگشتن ورق و لذت بیشتر باشیم.

سلام

میلاد جان چندتا نکته بگم خدمتت

اولا اینکه لیدرهای 4 ربع بازی همه لیدرهای کارکشته و با تجربه ای هستن و قطعا اگر مشکلی در این مورد باشه در حال رایزنی با هم هستن اگر هم مشکلی نباشه که خوب به من و شما که پلیر ساده هستیم در این حد ارتباط پیدا میکنه که نارضایتی خودمون رو به لیدرها بگیم و در نهایت به تصمیماتشون اعتماد و گفته هاشون رو انجام بدیم

مطلب دوم اینکه عملکرد ادمها با گفتار سنجیده نمیشه بلکه به عمل هست همینقدر که الان بچه های کلاسیک بازی که تو ان ای بازی میکنن نود و نه درصدشون تمام سرورهای ای ار روبروی مملی بازی میکردن و الان اینطوری با هم صمیمی دارن بازی میکنن و دایره دوستانش هم تو همین اسپیدترا اعم از رقیب یا همبازی هر سرور در حال گسترش هست نشون دهنده اینه که حرفهای شما در مورد شخصیت مملی قطعا خلاف واقعیت هست.

در نهایت اینکه همون مدت که شما تو گروه بودی نشون دادی پسر خوب و اهل دلی هستی ازت خواهش میکنم با این طرز برخورد باعث خدشه دار شدن شخصیتت تو ذهن کسانی که بهت علاقه دارن نشی

ممنون

سلام

این حجم از نوب بودن ادم رو دلسرد میکنه از اسپیدترا!!!!

اولین جلسه بازی پاک و شرایطش رو تو اسپیدترا رو من و مملی و ایرج پایه کذاشتیم بچه های اون سرور یادشون هست مفاد قرداد رو برای یاداوری قسمت مربوطه رو تکرار میکنم:

هیچ اکانتی حق نداره در ربع دیگه و در اون اتحاد از امکانات اون اتحاد استفاده کنه توی اون اتحاد باشه زیر سایه اتحاد رشد کنه و چراغ ببینه یا کتیبه بگیره با تک هیرو بده ربع دیگه و.....

اینکه کسی تفاوت اکانت جاسوس رو با اکانت شناخته شده و تو اتحاد اون ربع رو متوجه نمیشه مشکلش بر میگرده به قسمتی از اناتومی بدنی فرد.

اقای صادق مارک شیندا اصلا خودت رو با این داستانها مقایسه نکن شما با اسم جعلی امدی تو اتحاد زیر سایه اتحاد رشد کردی و کتیبه رو زدی دادی اونور این که اینکارو کردی اصلا برای شخص من مهم نیست اما مقایسه خودت با کسی که نه زیر چادر هست نه با اسامی جعلی امده نه حتی تو اتحادهای اون ربع بازی میکنه کاملا مقایسه اشتباهی هست.

ضمنا فراموش نکنیم در میان تمام نیروهایی که برای یک نظام فعالیت میکنن غیر قابل اعتمادترین نیروها جاسوسهای نفوذی هستن و غالبا برای چک و کنترل یک جاسوس نفوذی چندین نیروی محافظ ضد جاسوسی گماشته میشه و دلیلش اینه با اینکه اون بابا داره بیشترین توان رو میذاره و همه چیزش رو گذاشته وسط باز غیر قابل اعتمادترین نیرو هست دلیلش اینه که اینکار شخصیتی میخواد که هر کسی نداره اون هم اینه که هیچی براش نباید مهم باشه نه رفاقت نه فامیل و...چنین شخصیتی قطعا برای هیچ کس قابل اعتماد نیست(تو سیستمهای اطلاعاتی دولتها منظورمه)

میلاد جان من در جریان صحبتهای خصوصی شما و تیم لیدری ان ای نبودم اما تو گروه دیدم که مملی حتی از شما خواهش کرد که تو ربعهای دیگه برای جاسوسی و خرابکاری اکانتی نزنید اینکه الان شما با اون سابقه امدی داری ایراد میگیری دیگه واقعا نوبر بهاره.

در نهایت صحبتی شده ظاهرا بین تیم لیدری ان ای و ان دبل پس تنها کسانی که در این مورد میتونن نظر بدن این دو تیم هستن بقیه گفتها به نظرم هیچ ارزشی نداشته و بیشتر در حد نخون و بگذر باید باهاش برخورد بشه