Posts by GOJEFARANGI

اشکان جان ما ارادت خاصی نسبت به شما داریم،

یک بنده ی حقیر و بی اکانت هستم(از نسل پیر مرد های 3.6)

خب وقتی شما حرفی میزنید باید منتظر پاسخش هم باشید!

نه بی احترامی شده نه خواهد شد.

پ.ن: شما میتونید همون گوجه فرنگی صدام کنید.

آقا من کاری به هیچی ندارم؛ ولی واقعا این کپی که پاپش ۵۰۰ عه و اکانت حتی تو اتحادم نبوده رو هم جرئت نکردین بزنین؟ مارو باش باکی اومدیم سیزده بدر! بقول یه عزیزی میگفت ما همه اینارو زدیم دیگه زدن ندارن؛ درستم میگفت؛

منم از همینجا اعلام میکنم که هیچ کاری با هیچکی ندارم ؛

شما برو کل دفتونو جمع کن تو اون چنتا همر هاتون و بقیه رو شب احیا نشستید دست به دعا و قران بر سر که دف نموند، بزار دعا کنیم همونا ریل باشه؛

پلن شما با 6تا همر خوب اومدید دوتا ده پروندید خیلی خفن بود :دی

ما با 4تا لنگه دمپایی اومدیم مهمونی و رفتیم.

همین ما را بس :ایکس

سلام آقا/خانوم گوجه فرنگی

حمزه خودش جزو دفکورد های جنوب شرق بوده و تو زمره لیدری قرار میگیره ...کاملا واضحه شما حتی اسمشم نمیدونستی و الان فهمیدی

پیشنهاد من به شما اینه که از دوستان مشترک خودتون و حمزه بپرسید مشکل حمزه چی بود اگر تبدیل به رب نشدید هر چی شما بگید درسته.

همیشه هم برای ما قابل احترام میمونه و مطمئنا سرورای بعدیم کنار همیم.

ابتدا باید بگم که عزیز من مشکل مشکله، چه از سوی لیدر و چه از سوی پلیر؛

در هر صورت شاهد حذف های مکرری از سوی دوستان ج.ش بودیم و هستیم(بنا به دلایل عدم مدیریت صحیح)
    حتما هم نیازی به استفاده از اسم نیست و تگشون کفایت میکنه ؛)

قابل ذکره که بگم ایشون فرمودند:

برام مهم نیست که دیگه پلیرهای جنوب شرق چه فکری درباره من میکنن چون دیگه اگه سرور بعدی وجود داشته باشه قطعا جنوب شرق رو انتخاب نمیکنم تا درس عبرتی بشه برای بقیه

و همچنین راجب به گفته ی زیباتون:

پ.ن:کری خوندن منافاتی با رعایت احترام نداره و این استفاده از واژه ناموس که دوستان از دهنشون نمیفته یکم اذیت کنندس ازین به بعد لطفا اگر میخواید به این طرز چیپ ازین واژه استفاده کنید پست بنده رو جواب ندید چون یا جوابی نمیگیرید یا تو جوابی که میگیرید.... انشالله که بخشکه ریشه این بی ادبی و ساختن ترکیب های اضافی که به دور از شخصیت بچه های ماس.

تمام این بحث هم برمیگرده به گفته های دوست دیگرمون(گفته بودم اسم نمیاریم ولی به خاطر گل روت میگم اقا حسین عزیزمون)؛

2- شما می دونید که واندر هر ساید حکم ناموس اون ساید رو داره ؟!

شما اسمش رو گذاشتید ناموس ساید؛ و ما فقط نقل قول اقا حسین رو ادامه دادیم :دی

باید اضافه کنم که به دور از بازی همه دوست و رفیق هستند، نیازی نیست که شوخی داخل بازی رو به خودتون بگیرید!

درود

ضمن عرض خسته نباشید به تک تک دوستان سرور،

این جانب یک گوجه فرنگی ساده اعلام میکنم زین پس در فروم حضور خواهم داشت و درخدمت دوستان هستم.

یاد اور چند نکته (نقل قول) زیبا از دوستان عزیز مون میشیم؛

...خداروشکر رابطه تیم لیدری اینقدری با پلیر ها خوبه که هر نقطه نظری رو مطرح میکنن که از 3حال خارج نیست یا تصمیم تیم لیدری اشتباه بوده یا در جواب قانع میشن یا اینقدری اطمینان دارن که اعتماد کنن برای همین ضمن تقدیر از پاروزدن شما در راستای منافع سایدتون برای بحرانی نشون دادن اوضاع جنوب شرق این بخشو میبندم.

و در پاسخ به گفته های زیباتون، کسایی بودن که این سخنان گوهربارتون رو تا حد و حدودی نقض فرمودند :)

درود

الان که دارم پست میذارم تا 4 ساعت دیگه اکانت se_guard حذف و پلیرهاش با این سرور خدافظی میکنن

حقیقتا سرور خوبی نبود ولی تجربه شد که وقتمونو با کسانی بگذرونیم که برای همدیگه ارزش قائل میشن و کیفیت بازی انچنان اهمیتی نداره

برام مهم نیست که دیگه پلیرهای جنوب شرق چه فکری درباره من میکنن چون دیگه اگه سرور بعدی وجود داشته باشه قطعا جنوب شرق رو انتخاب نمیکنم تا درس عبرتی بشه برای بقیه

بدرود<3

دوست عزیزم شما در حفظ و نگاهداری دوست و رفیق که (حرمت داره) کوشا باش، نیازی به اموزش و نصیحت نیست :دی

کمی بهتر و منسجم تر برخورد میکردید شاید الان "ناموس زیبای ج.ش" در دستان پر مهر و در اغوش خود بچه های ج.ش بود :)

در ادامه باید تشکر ویژه داشته باشیم از تیم پلنری و لانچر های عزیز بابت پلن زیباشون با چنتا از همون "لنگه دمپایی"ها گل کاشتن :ایکس

شب زیبایی بهاریتون بخیر :)

درود بر شرف تو سامان جان

و خسته نباشید به تمام پلیر های اکانتتون واقعا :ایکس

یه چنتا سوال برام پیش اومده بود و خواستم بپرسم

اگه نتیجه گیری هاتون صرفا بر این اساسه که چون ما نمیتونیم ایمپریال هم نباید بتونه

عزیز تر از جانم چنتا نکته کوچک فقط بگم.

۱. آدم‌ها باید گنجایش داشته باشن و یکمی هم انتقادپذیر باشن!

۲. به نتونستن نیست که گل‌پسر جونم....

۳. به قول دوست عزیزم «آیدین»

قضیه اینه که آدمهای خیلی پولدار (بالای ۱۰۰ میلیون دلار دارایی) همیشه می گن که اون یک میلیون دلار اولش که باید با تلاش به دست بیاری خیلی سخته؛ بقیه ش خب پولت رو سرمایه گذاری می کنی و به قول معروف «پول پول میاره».

و اینجا باید گفت چطوری و چگونه این سرمایه اولیه به وجوداومده برای شما:

با یه غارت و بازی کاملا تمیز میتونه باشه، البته در خصوص شما صدق نمیکنه!

میگی چرا؟

با این حجم از غارت و نداشتن رتبه هجومی اونم برای توتن که تخمریزی گرزی برابر با شیوع کوئید-۱۹(کرونا خودمون) هست، اصلا غیر قابل درک نیست!

چند نمونه از دوستان تاپ غارت هفته نخست:

و همچنین:

ولی در هفته دوم با اختلاف چشم گیر یهو میای و میشی هم غارتگر هم مهاجم...!!!

خب پس چطوری غارت کردید هفته نخست تا به اینجا رسیدید ؟؟؟

۱. واحه با قفس خالی شده؛ که در اون تایم میشه گفت امکانپذیر نیست، چون:

_۳روز زمان لازم هست برای باز شدن بازار

_کل هفته نخست ۳~۴روز بوده(برای دوستانی که به قول خودشون با یک روز تاخیر)

_یا شاید هم ۶،۷تا قفسی که از ۱۰ماجراجویی اول و ساخت سرباز به دست میاد(برای خالی کردن حدود ۵۰الی ۷۰ واحه)

۲. استفاده از هیرو عزیز که قدرت هجومیش در اوایل بازی برابر ۲.۵ گرزی که حتی نمیتونه یه گراز هم بکشه!

که البته شدنی هست ولی نیاز شدیدی به داشتن سطل و پماد هست که باز هم اگر در اولین ماجراجویی هم بهتون بده به درد بخور نیست همچنان (البته این قضیه باز هم برای شمایی که امتیاز هجومی نداشتید صدق نمیکنه)

۳. استفاده حدودی از ۲۰ اکانت مولتی برای پاکسازی واحه های اطراف با هیرو و سرباز های اولیه

من خودم خیلی سرورها از این روش استارت استفاده کردم، در کنار اینکه واقعا کار سخت و وقتگیری هست و خیلی هم دقت بالایی میخواد برای هماهنگیش، بی‌نهایت هم لذت بخش هست.

چون بدون هیچ تلفاتی به راحتی میتونی اکانت تارگت رو بکشی بالا و کم کم جون بگیره خیلی سریعتر از اکثر اکانت ها ( همون داستان یک میلیون اولیه که از کجا اومده) :دی

در اخر باید بگم:

نه که نتونیم

خوبترشم میتونیم

ولی تایم و درگیری روزمره مون اجازه این پلن‌هارو به ما نمیده :ایکس

پ.ن۱:هرکی یه چیزی به قهرمانش میده، یکی میگه خون میدیم بهش تا وحشی بشه، یکی هم میلیونی بهش کتیبه میده تا وحشی شه، ولی من بهش خیار میدم :دی

پ.ن۲: به قول اقا «مازیار» گلمون: خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

با تشکر

یک گوجه‌فرنگی ساده

درود بر تمامی دوستان

(تمامی دوستان/رقبای کلاسیک گل و دوست داشتنیمون (به جز برادران V.4 ))😍😬

این جانب یک گوجه‌فرنگی ساده اعلام میکنم که از لحظه به صورت کاملا جدی در فروم حضور پیدا کرده‌ام.

اول از هرچیزی باید بگم ممنونم از آیدین عزیزم بابت تحلیل های زیباش که یه تایمی افتخار اینو داشتم پلنرمون بوده و از پلن‌های زیباش لذت میبردیم و خیلی چیزها ازش یاد گرفتم و ناگفته نمونه که یکی از بهترین پلنرهایی بوده که تاریخ تراوین به دیدگان خود دیده است (فقط یکمی خودخواه به قول یکی از دوستان).

کمی به چالش بکشیم...

در ابتدا باید بگم که دوست عزیزمون ™I M P E R I A L این حجم از مولتی و این حجم از پوش رو در روز ۱۲ بازی اصلا غیر قابل بخششه و این جانب به هیچ وجه ازت نمیگذرم...

ناگفته نماند که اکانت مجهز به خیار است :ایکس