Posts by SOURENA

سلام دوستان گرامی.

و عرض ادب ویژه خدمت جناب تیرداد عزیز

برادرم شما فرد باهوش و نکته سنجی هستید و می دانید که جنوب غرب با داشتن بیشترین پلیر فعال و طبیعتا بیشترین اکانت و حضور سه تیم منسجم و پلیرهای دیگه ای که کاملا با بقیه پلیرها هماهنگ شده اند و حتی مسولیت های مهمی به آنها داده شده است می تواند مسیر رستگاری سرور باشد.

اما می خوام بدونی که این شانتاژ فکری که استارت زدی و از جمله های مبهم مثل (اگه اون تیم با افکار عجیبش باشه!) یا (جنگ داخلی!) یا (خبرهایی!) استفاده می کنی که مثلا هر یک از تیم های حاضر در جنوب غرب یا لیدرهاشون به خودشون بگیرن مطلب رو یا به همدیگه شک کنن؛ نخ نما و واضح هست و سودی برای شما نخواهد داشت. جنوب غرب یکدل و یکدست در حال آماده سازی برای یک سرور جذاب هست و هیچ گونه مشکلی در جنوب غرب وجود ندارد که خبرهایی هم به گوش شما برسد! اگر هم از جایی چیزی به شما گفته اند مواظب باشید که بازی نخورید. جنوب غرب با شورای لیدری(بخوانید شورای توتالی) اداره می شود و نیازی ندیدیم یک نفر را به عنوان توتال انتخاب کنیم. دیدم خیلی نگرانی گفتم از نگرانی خارجت کنم تیرداد. چراغها رو هم خودم‌گفتم بچه هاخاموش کنن به وقتش روشنش می کنیم.

الان در جنوب غرب فقط یک تیم وجود داره که داره تمام تلاشش رو واسه سایدش می کنه. ضمنا برای ما جذابیت و لذت بردن از بازی در اولویت هست بعد به فکر بردن هستیم(صرفا جهت اطلاع).

پ.ن ۱: من زیاد اهل فروم نویسی نیستم اما مطالعه می کنم.

پ.ن ۲: ماهم خیلی خبرها شنیدیم اما...

پ.ن ۳: سپاس از نوراله و محمد دیابلو بابت پست های فنی.

پ.ن ۴: مولتی داریم تا مولتی! غارت داریم تا غارت. ما که بخیل نیستیم اما چرا انقدر زور می زنید همه چیز رو عادی جلوه بدید؟ یه همینه که هست خرجشه. والا!

پ.ن ۵: رومن ها و گول ها دمشون گرم. بی دلیل دوستون دارم.

ممنون از همه دوستانی که باعث جذابیت سرور هستند.

SOURENA