Posts by W Ss

سعید جان تو همون ادمی هستی که اول سرور رفته بودی به ناصر گفته بودی که به جون مادرم حسین رپر و مجید msh رو اکانت پرهام دارن پلی میدن :دی

یادته دیگه؟؟؟

در مورد تیرداد عزیزتون ایشون هر موقع با نیم قرن سن یاد گرفت به دیگران احترام بزاره احترامم میبینه

همه هم احترام بلدیم هم بی احترامی ، مثلا من تا امروز به اقا رضا سورنا جز احترام نکردم و تو همین ساید با خیلیا یه جور دیگه حرف زدم

هر کس لایق احترام باشه بهش احترام میذاریم ، الانم بحث نیاز به اینه که فروم جواب اون 11 نفری که دیسلایک دادنو موج رگباری تحلیلای 2 هزار تومنیشون الان میخواد دامن گیر ما بشه مطرحه مگه نه جناب مازیار عزیز لایق بیشتر از اونی بود که عرض کردم

به وقتشم به حساب کتابش رسیدگی میشه

در آخر اینکه ما از تو انتظاری نداریم هر کاری دوست داری بکن ادای کسیم در نیار که تو ساید ما مهمه

طرف فکر کرده ما هر روز میشینیم تو دیسکورد میگیم سعید ملا امده فروم فلان حرفو زده :دی

من اشکانو بهنامتونم به حساب نمیاریم چه برسه یه تو عزیز دلم :دی

از تیم آمرداد تنها کسی که تو سطح خودم میبینم حسین 44 هست و بس

برو دنبال باززززززیت

خب ادمین زحمت کشید با 6 روز تاخیر اکانت مارو باز کرد

یعنی بی درو پیکر بودن تا این حد که میبندنت تاریخم اون بالا زده بعد 6 روز بعد باز میشی :دی

سعید ملا :

ببین الان پیچیدنت به محمدو درک نمیکنم یه نفری که از خود گذشتگی کرده تو اولین اتکی که رو ساید ما امده دفاع رو روی خودش جمع نکرده و حتی تلفات خوبی هم گرفته ولی فازت اینه که کلا بیای 2 تا تیکه به محمد بندازی

الان اگه همین داستان بر عکسش بود قهر میکردی میرفتی که

20 روز اکانت فروم ما بسته بود باز طالبی ها خربزه شدن

محمد دیابلو یکی از با معرفت ترین بچه هایی هست که تا اینجای بازی دیدم

خدارو شکر که شما این بازی رو انقد جدی گرفتین که 50 نفر تو فروم گذاشتین فقط به جملات ما دیسلایک بدن

ما به این یکی یه چیزی میگیم ، قبضش میره در خونه اون یکی :دی

این نوع رفتار شما تو فروم اصلا پسندیده نیست

جنوب غربی که این سرور 2 ساید شرقی در تلاش بودن زمین بزننش الان امدن اینجا میگن ما از درگیری داخل SW حمایت نمیکنیم :دی

آتیش راه افتاد سوزوند خاکستر شد تموم شد قربونت برم از چی میتونی حمایت کنی؟؟

کی میخواد حمایت کنه؟ شمال شرق؟

مازیار امده میگه کتیبه میزنم از جنوب غرب؟ عزیز دلم فدات بشم من همت بکنی .....................

اشکان جان تلاش شما برای تفرقه افکنی در ساید جنوب غرب قابل تحسین هست

۳ تیم مدعی در جنوب غرب استارت به بازی زدن که از اول سرور ساید شما میون این ۳ تا تیم موش دوانی کم نکرد

خب اینکه امروز بدون بلند شدن حتی ۱ نیرو این ۳ تیم کنار هم بازی می‌کنن و با هم مچ‌شدن مدیون بزرگ منشی بچه‌های جنوب غرب هست

طبیعتا ما با بازی هم آشنا نبودیم و تازه داریم آشنا میشیم ، امروز جنوب غرب با روحیه ای بسیاز بالا و کاملا متحد در حال بازی کردن هست

و بنده در تیم پلنری ساید در کنار پلنر های بزرگی مثل آقا ناصر عزیز ، آقا حمید گل و همچنین بازیکنایی که هر کدوم توانایی توتالی ساید شمارو به شخصه دارند

این که شما میفرمائی از ما چیزی ندیدی به این دلیل هست که ما هنوز کاری نکردیم😂

یک پلن شخصی سعید رفته ، یک پلن شخصی هم سهند مطمئنا ما هم پر قدرت در کنار این عزیزان در جهت جبران خسارات وارده به اکانت‌هاشون هستیم

برنامه پلن داخلی ساید جنوب غرب در حال طراحی روزانه هست و ساید جنوب غرب برای End game برنامه ریزی داره ، پس عجله نکن هنوز که حلوا‌ها هم خیرات نشده

در مورد گذشته انفاقا به نظرم خیلی مهم هست سرور گذشته بنده با شما متای سیبیلی بستم و تا آخر سرور هم پاس وایسادیم هرچند که متای واندرو پرچم داشتیم که شما آخر سرور اکانتای مارو از اتحاد واندر اخراج کردی واس ۴ تا مدال پروفایل

باز هم این سرور تماس گرفتین و یکی از علل حضور بنده داخل این سرور تماس شما بود

امروز ما از این خوشحالیم که در جنوب غرب یک خانواده چه بسا بزرگ تر و حرفه ای تر از تیم آمرداد داریم و حاظر به دوئل با تیم آمرداد تو هر سرور و با هر شرایطی هستیم

فکر می‌کنم این موضوع هر تیمی رو خوشحال کنه اما برای شما منجر به بازی کثیف بشه

هرچند که تا قبل از این سرور بازی کثیفی از شما مشاهده نکرده بودم اما این سرور آقا سعید مولا عزیز داره این کارو واس خانواده آمرداد انجام میده

پ.ن: تیزر تیمتون دانلودیه؟ بگین براتون یه دونه بسازم از شما پولم نمیگیریم

پ.ن: چه خبر از جاسوستون تو جنوب غرب؟ دیگه آمار چراغ نمیده بهتون

شما اینجای سرور با زیرو رو کشیدن کاری هم از دستت بر نیومد

این نویدو میخوام بت بدم که ازین پس به صورت ۲۴ ساعته تو جنوب غرب بیدارم ، پس بچرخ تا بچرخیم فقط بپا سرت گیج نره

اینجا تو جنوب غرب از بس نیرو‌ ریخته ما نمیدونیم باش چیکار کنیم! همینجوری‌عشقی دیشب ۲ تا خفتر زدم روتون

خداییش ۵۰ تا ازون ۱۶۰۰ تا کاتایی که اونجا پارک بودو زده باشیم بسه

آها راستی نگران رید ساید ما نباش ازین به بعد خودم برای بچه‌ها لیست فارم میزنم

یادت بیاد سرور ۱ که تازه روز ۱۰۰ سرور با یه انحاد پوش تونستی بزنی بالا ، تنها کاری که بلدی مولتی بازیه ، داری اینو به رخ می‌کشی؟

پ.ن :یه‌رفاقتی بین شیر و ۳ تا از کفتارا بود ، که کفتارا زیر بارش انبار دار شدن و رفتن یواشکی با شمال شرق متا بستن

پ.ن: حسین رپر قبل سرور زنگ زدی گفتی برو به سامان بد بوی بگو دستبوسیم میخواستی بیای تو جنوب غرب پلی بدی

پ.ن: حسین رپر احترام حال و روزتو باز هم من نگه داشتم (خدارر شکر که فهمیدیم مردان جنوب شرقی با کجاشون حرف میزنن)

پ.ن:میگن داغ بازار خیلیا ،شروع ما پایان خیلیاس

ای بابا تا دیدی میخوام صفرت کنم اعلام باز نشستگی کردی؟ :دی

آرین و آرگین کین؟ قدیما هرکی دیوار میشد میومد میگفت اکانت واگذار شده بود :دی

در کل منتظر باش برادران آرین و آرگین بیان بت بگن گرین امد کراپ لاکت کرد

از الان بت 30 روز زمان میدم دفاع هم جمع کنی :دی

آها این مازیار خوانتون تو مایه‌های همو عمو عطا تاینانه؟

میگن سرور بعد میخواد بره تو تیم آمرداد بازی کنه

هرکی امد یه مازیار خوان بگه گلد بگیره

علیرضا ایران نکنه گلد تورو هم عمو مازیار داده؟

راستی شنیدم تیم مقتدر آریانا اقدام به خرید اکانت داره می‌کنه

جشن سرورتون این بود؟ که برین اکلنت بخرین؟ حتی دیوار کردن پلن دیشبتونم بوی نامردی میده

آبروی شمال شرق و خودتونو بردید غش کردید واسه جنوب شرق ، رو ساید خودتون بلند کردید واسه دستبوسی اشکان فریدام

علیرضا ایرانی که یه روز صداشو کلفت می‌کرد می‌گفت من بچه اراکم ، دنبالمن فلان امروز دستبوس اشکان فریدام شده

شما حق یه عده رو تو ساید خودتون خوردید حالا اونارو می‌کنین بده؟

شنیدم واندرم قراره تو Se صد شه

ایمیلشم که مال حسین رپره

پس علنا شما امدین این سرور دفسازی جنوب شرق رو بکنین چون تا الان یه پلن برون سایدی هم نتونستین برین

از اولم به بچه ها گفتم Ne دفسازای خوبی داره میتونه رکورد دفاع بزنه

دف بساز بفرس تو آبادی عمو اشکان

بر طبل شادانه بکوب :دی چون یه مدت دیگه شما میشین طبل و ما صبح تا شب در حال کوبیدن ، انقد می کوبیم که زیر مخفیگاهتون یه تونل باز شه ظرفیتش از رو ظرفیت گیج هم بیشتر شه

کلا فرومو کردین مافیا بازی دست جمعی میاین دیسلایک میزنین مثل دولت روحانی برا خودتون جشن گرفتین :دی

یعنی دیوار کردن تو ساید خودی یا زدن ساید خودی انقد خوشحال کنندس؟ باریک الله علیرضا ایران واس هرکی اینجا قپی بیای من که 2 سال بات بازی کردم

نمیدونم از کی با دوستان داخل اس ای آشنا شدی

ما خیلی وقته میشناسیمشون و هرچه میگذره بیشتر میشناسیمشون

ببین چه قشنگ سکوت کردن اینجا شمال شرق و جنوب غرب رو انداختن به جون هم !!!!

الان اشکال با اون کله ی خوش فرمش نشسته داره میخنده ولی اشکان جان به زودی میام سراغت من ساید جنوب غربم تو تک تک نیروهاش

لانچای جنوب غرب مثل شمال غرب خاموش شدنی نیست حالا شمال شرقم میخواد مزشو بچشه؟؟

خودتونو در حدی دیدین که شاگرد سامان بد بوی بخواد روتون ناز شصت بزنه؟؟؟

فک میکنین یه لینک قرمز بتونین از تو لانچای من در بیارین؟؟؟

پ.ن: اولین اکانتی که از SE میفرستم بره خونشون اکانت Viana هست ببینم چند مرده هلاجین

پ.ن : Watch and Learn این اکانت ارزش زدن نداره چون کلن یه جای سرور میزنیم چیفش میکنیم داش سعید برنامتونو چیده

پ.ن : سعید مولا زیاد صحبت کردی تورو نمیزنمت مولات میکنم

سلام دوست عزیز

چه خبر ، حالت چطوره؟ خوش میگذره؟

😂😂😂😂

آمرداد یا زئوس

امدی ناتار تو ساید ما کاتا می‌کنی؟

تو ساید ما دهکده میزنی!

تهدید می‌کنی؟

دو به هم زنی می‌کنی!

بعد پشت تلفن حرف از رفاقت میزنی؟

راستی شنیدم گزارشات مکرر هم کردین رو پروفایل من 😂 خوب زور میزنین

قبل از سرور se میاد میگه میخوان ۳ به ۱ کنن رو ما 😂 بعد اینجا حرف از سیاست جدا نشدنی شمال شرق از جنوب شرق

من با تیم لویال کنونی ۲ سرور ۲۹ ایران و ۴ ایران روبرو هم بازی کردیم به نظرم از تیم آریانا خیلی بهتر هستن

تیم آریانا به زودی پاک سازی خواهد شد یه شب تو همین شبا یهو میبرمتون زیر زمین

برای علیرضا ایران آرزوی موفقیت دارم هرچی باشه رفیق چندین ساله و هم بازی بنده بوده فقط به نظرم تو ساید اشتباهی قرار گرفته

40 50 کی؟؟ لینک اتک خودتو دیدی ؟ تقریبا قدرت حجومی قهرمانت از سایر لشگریانت بیشتره

ساید جنگ داخلی را انداخته؟؟ آخه نامرد بودن هم یه حدی داره :دی شما رفتی پیام زدی تو اتحادت که وقتشه بکشم از برق اورانوس ، یه منبع تا که بشم فرزند زئوس

تنها چیزی که در مورد تو میخوام بگم اینه که یه آدم طمع کار و دارای کمبود هستی که الان به خودت افتخار می کنی که یهو زیر دلت درد گرفته امدی یه اکانت که نزدیکت بوده رو زدی نیرو ازش خفت کردی اونم از ساید خودت

بعد چرا اینکارو کردی؟ در اعتراض به عملکرد تیم لیدری

فقط یک آقا زاده میتونه برای اعتراض به تیم لیدری ساید بزنه اکانت یک پلیر ساید رو بش زیان وارد کنه

اولین تارگتتو که ما خواب بودیم :دی دومیشم که بلند کردی مثل ... رفتی تو دیوار

و این که یه حساب شخصی بین منو تو هست که مربوط به بازی نمیشه اگر واقعا مردش هستی خط منو از بلک لیست در بیار پسر خوب

سلام

من یه بار بعد از فیلتر دیدم تیم پیشوا واندر گرفته بود.. فقط چون اون سرور بازی نمیکردم متوجه نشدم و نشد بپرسم چرا واندر رو با نژاد رومن گرفته بودن و داشتن آپ میکردن.. میشه یه توضیحی بدید به من؟

والا راستش من میترسم اسم اکانتمو بدم به شما.. بی خیال این یه مورد بشید و اگه میشه فقط جوابمو بدید

خب خوشم امد زنگ زدن بچه ها از پایین امدن

تا جایی که یادمه سرور 5 راند 3 واندر مشترک پیشوا و آمرداد 100 شد ، آخرین سروری که قبل از بسته شدن سایت به دلیل تحریم بنده بازی می کردم

موضوع بعدی سروری که شما میفرمایید مربوط به سرور 4 راند 1 میشه احتمالا شما اون سرور با تیم جنوب شرق بازی می کردین

و خیلی کسای دیگه ای که الان تو Ne بازی میکنن مثل حسام ، نیما و مجتبی و سینا که قبلا عضو تیم ما بودن در جریان این سرور بودند

سرور 4 داخل ساید جنوب غرب تیم خود مختار به لیدری ابولفضل طناب بازی میکردند حدود روز 40 سرور وقتی که تیم پیشوا با این تیم درگیر شد جنوب شرق اقدام به همکاری با این تیم علیه ساید جنوب غرب کرد

یعنی تیم مخالف پیشوا کمک خارجی در جنگ داخلی گرفت قضاوتش تا اینجا با شما

البته گفتن این موضوع که اول سرور مرز جنوب شرق رو مثل وسط هلو پاره کرده بودیم دردی دوا نمیکنه ولی جلسه ای گذاشتن که ما رفیقیمو قصد متا داریمو این داستانا ولی بعدش به حرفای خودشون پشت کردن

البته حاصل اون سرور رفاقت من با نیما و حسام بی ادب شد :دی

بعد از پاک سازی ساید جنوب غرب روز 90 سرور صحبت های مقدماتی با ساید شمال غرب در راستای متا انجام شد که همچنان سیاست اعلان جنگ به جنوب شرق ادامه داشت

شمال غرب پای مفاد قرار داد متا واینساد و جنوب غرب به شمال غرب هم اعلان جنگ کرد

ساید شمال شرق هم تو اون سرور کویری بیش نبود

در واقع جواب سوال شما اینجاست که اون سرور با اتمام تایم سرور برنده ای جز تیم پیشوا و جنوب غرب نداشت حالا شما فرض کن ما با اکانت گول واندر گرفتیم

مگه شما تونستی 100 کنی که الان اینجا آوازه خوان فروم شدی

2 تا ساید با هم حریف تیمی که جنگ داخلی پشت سر گذاشت نشدین

پشت سر تیم پیشوا همیشه حرف بوده ناراحتی ای هم از این موضوع نداریم تو ساید شمال شرق خیلیا هم بازی من بودن یه نمونش علیرضا ایران و مانی پارتیزان

یوزر AnGel چند سالی یو شمال شرق فعالیت داشته و رزومه مشخصی هم داره همچنین یوزر Green کلیه اعضای تیم پیشوا هم همواره با نام های مخصوص خودشون پلی دادن

پلنایی که تیم ما رفته از لحاظ کیفی از تیم های دیگه کم نداشته که هیچ زیادم داشته

باز هم از دوستان تو جنوب شرق ، اشکان و حسین عزیز میتونید در مورد صحت این موضوع سوال کنید

قصد شما تخریب و دو به هم زنی هست که مشکلی نداره تلاشتون رو بکنید ، جنوب غرب منتظر بازو بسته شدن دهان شما نیست

من حس می‌کنم شما بیشترین سود رو از درگیری در یک ساید به جز ساید خودتون رو باید ببرید

دایه مهربان تر از مادر شدی برای جنوب غرب

یک تیم رو تخریب می‌کنی در صورتی که نمیتونی نام ببری تو کدوم سرورا بازی کرده و چه کاری انجام داده

خیلی تو جو واندر رفتی دوست عزیزم حداقلش تو این تیم کسی با وی پی اس بازی نمیکنه اینو از ۳ تا ساید دیگم میتونی تاییدیشو بگیری

ساید جنوب غرب بعد از فیلترینگ هیچ تیم منسجمی نداشته به جز تیم امیر حداد که در حال حاظرم به دلیل کثیف بازی‌های خیلی از دوستان بازی نمی‌کنند

اعضای تیم پیشوا از زیر زمین یا آسمان نیومدن

با این تیم بازی کردن و عضوش شدن شاید دیگران هم اگر کور کورانه مثل شما نظر نمیدادن تیم پیشوا هم تو کارنامش ۱۰۰ کردن واندر شد

ولی شما اگر تونستی یه لینک از مید گیم مبنی بر دیوار شدن یکی از پلنای تیم پیشوا گیر بیاری بیا میدوت دست بگیر

اسم اکانتتم خوشحال میشم بدونم

پ.ن: فرصت جمع آوری دفاع هم بت میدم مختصات ریل هم بت میدم تونستی دیوارش کن

خب دوست عزیز سیبیل قشنگ من نتیجه تحلیل جناب عالی چی هست ؟ معلومه که کار با ماشین حساب رو نخواستی به رخمون بکشی :دی

وقتی تو جنوب غرب سرک میکشی مواظب باش سیبیلات سوسی نشه

مسائل جنوب غرب به خودش مربوط میشه و مطمئن باش کسی به سوسه امدن شما و با نمک بازی هات که کیفیتش مثل همین عکس پروفایلت هست اهمیت نمیده .

این عکسو برامون سند کن مام رو پروفایل فروممون بزاریم خداییش خوشم امد

پ.ن : حاجی شدی؟

پ.ن: مگسای دور شیرینی

سلام به شما مربوط نمیشه

با ورود تیم زئوس به فروم صحبت های فروم به مولتی بازی و پوش و غیره رسیده شما حتی ورودتون به یک جا هم اونجارو کثیف می کنه

به شما باید جایزه کثیف ترین تیم تراوین رو بدن ، تنها چیزیم که توش پیر شدین خرج های بیهوده برای خراب کردن بازی عده ای که زحمت کشیدند و اثبات خودتون هست.

کسانی که الان اسامی تراوین ایران شدند متاسفانه رو اکانتای ما فقط میتونن برن تو حراجیا دنبال جنس . به نظرم پیر تراوین عطا بید وحشی بود

چرا که اگر پولم خرج می کرد سالم خرج می کرد .

هادی از عکس تلگرامت خجالت نمیکشی میری پول میدی اکانت میخری؟ هرکی ببینه فک میکنه چک میدن دستت نقد میکنی بعد خجالت ازین چهره با ابهتت نمیکشی؟

---------------------

ساید شمال غرب 6 تا اکانت با مجموع غارت 32 میل داره خب 8 میل هم توسط بقیه 46 نفر غارت شده که سهم هر نفر میشه 190 کیلو

اما نکته جالب اینجاست که خیلیا هرچقدر پوش میزنن به اکانت ایمپریال نمیرسن ، من از همینجا تبریک میگم به دوست عزیزم میثم چرا که نشون داد پوش زدن هم کار هر بچه ای نیست

جدی هر بچه ای یه تور بروزر نصب کرده رو سیستمش 50 تا اکانت ساخته این مدلی بازی میکنن؟ :دی

ناتارای سایداتون رو بگید ما بزنیم حداقل منابش حیف و میل نشه

------------------------------------------------

اما دوستان واقعا هیچ راهی برای جمع کردن مسائل تخلفاتی تراوین نیست خب تو سرور های رسمی طلا گرون بود بات نبود الان که طلا ارزونه طرف به بات نیاز نداره

این که خوشحالی نداره

بازیکن ایرانی باید یه فکری به حال خودش کنه ، تا زمانی که الگوی عزیزان تیم زئوس باشه وضعیتی بهتر از اینم نخواهد بود

بازی رو از تیم پیشوا یاد بگیرید تنها تیمی که 1 بار هم از Vps استفاده نکرد

دوست عزیز یک پست قبل تو یک دوست عزیز از جنوب غرب اومد و شورا و لیدرارو مشخص کرد و اسمی از شما ندیدم . پس یه گوشه ساکت بشین شاید نیایش صبح گاهی رو دادم بهت مام آمین هامونو میگیم که نگران تنهاییات نشی .

ما با جنوب غرب مشکلی نداریم کما اینکه چند تاشونم رفقای من هستن سر صحبت بنده به جنوب شرقه که هدف ما از اومدنم مشخصه یه گوشه بشین نیایشتو بخون چیکار به اینکارا داری .

دوست گلم بنده خودم یک ساید هستم با نام ساید پنجم

میشه با منم مشکل داشته باشی؟ لطفا لطفا لطفا

کم میاری سراغ ده بقلیو میگیری سرتو بنداز پایین وقتی پیام مارو میبینی

دیگه نبینم ریپلی کنی

دوست عزیزم واژه فشار در سطح و کیفیت شماست لطف کن از استفاده از این واژه اینجا خودداری کن شما با دوستانتون مجهز به فشار سنج بیاید جنوب غرب تا ببینید اختلاف فشار زمانی که شما تو شمال غرب رجیستر کنید یا جنوب غرب رجیستر کنید چقدره

حاجیت فیزیک دان نیست ولی حسابیه ، خیالیه؟؟

فروم یکم حوصله سر بر شده برای همین فعلا حوصله فروم نویسی نیست فعلا دوستان در حال آنالیز نژادی هستند چیزی که چندان هم بدرد بخور نیست چرا که این موضوع بیشتر رو اکانت‌های مولتی مصری اثر گذار هست

مصطفی جان شما بدون شک بازیکن خوبی هستی و از قدیمیای این بازی

اما یکی از تیم هایی که Vps مود کرد همین تیم زئوس بوده

مانی زئوس حداقل ۴ تا ۵ سرور هم بازی من بود

اولین باری که نژاد رومن بازی کرد با من بازی کرد

افتخار آشنایی با اعضای تیم لیدری زئوس مثل مهدی هم نصیب ما شده کم ندیدم تو ساید های دیگه اکانت بکشن بالا و سیاست های کثیف پشت پرده داشته باشند

بحث من فقط به اکانت لئو و هادی سیستم برنمیگرده

بلکه اکانتی که به عنوان لیدر یه تیم میره بالا تو سروری که فیک هم نبوده و کاملا توسط ادمین آلمان داره چک میشه با ۳ کتیبه بن میشه و باز هم نمیشه

هرچقد تلاش کردن نتونستن بازش کنن علت خرید و فروش اکانت

این اولین و آخرین سروری نبود که این بحث تو این تیم وجود داشت تو همون سرور عادل و سارنگ هم بودن که Nw ده روز قبل کتیبه ها حذف دست جمعی انجام داد

بحث ساخت دفاع با اکانت های مولتی به هیچ وجه بازی کثیف نیست چرا که تعداد بازیکنای سرور کمه اما غارت توافقی، خرید و فروش اکانت و ساخت اکانت‌ تو ساید‌های دیگه به شدت بازی کثیف هست

بنده تو هیچ سروری غارت توافقی نزدم و هیچ وقت هم این کار رو نخواهم کرد

ما همیشه تمیز غارت کردیم و با همون چیزی که کشیدیم خیلیارو زخمی کردیم

در هر صورت من شما رو به عنوان یکی از با اخلاق ترین ها میشناسم و تمام این مواردی که در مورد بازی کثیف گفتم هیچ جوره به شما نمیچسبه اما مثل یه لکه از بعضیام به هیچ وجه جدا نمیشه

خب مثل اینکه دو‌ساید شمالی اعلام متای خودشون رو انجام دادن سیاست جالبی بود

چطوره تیم زئوس سرور بعد پاشو بزاره تو SW

امید وارم این اتفاق بیفته بعد متوجه میشین که بجز مولتی بازی هیچ کار دیگه ای بلد نبودین

کاش یکبار هم که شده بیاین و بازی رو از سامان بد بوی کبیر یاد بگیرین اون موقع متوجه میشین پیر‌ تراوین کیه

لینک زرد از اکانت بدبوی گرفتین به عنوان‌پیر تراوین ازتون یاد می‌کنیم مگه نه که 😂😂

سلام و درود اقا مصطفی تا جایی که یادمه شما ۲ سرور توتال لیدر se بودی با nw متا بستی اخرشم حذف اکانت کردی ، یه جوری بلند بالا مینوسی هرکی ندونه ما که میدونیم

اکانت AnGeL رو باید به خوبی به یاد داشته باشی

اخرین سرور نرمالی که اکانت لئو بن شد سرور ۲ راند ۱ سال ۹۷ بود تا اخر سرور هم با ۳ کتیبه بن شد

اینایی که پستای شمارو لایک می‌کنن که الان نمیان شهادت بدن از کثیف بازی تیم زئوس

من خودم با این تیم بازی کردم سبک بازیشونم میدونم از خرید همر و کتیبه و غیره هم دیدم تو سبک بازیشون

این شد حرف حساب بیاین چایی نباط حاظره

تنها چیزی که از اواخر شما به یاد ما مونده بن شدن اکانتتون به صورت مکرر به خاطر بازی های کثیف و خرید کتیبه و غیره هست

امید وارم هیچ وقت شما و امثال شما و تیم زئوس رو در سرور های نرمال نبینم

پ.ن: فکر نکنید 4 تا سرور اسپید رفتین 3 به 1 بستن روتون پیر تراوین شدین هنوز جا واس یاد گیری آموزش هست

اما نیاز به همت بالا و تحمل زیاد داره

پ.ن: چقدر حال میده وقتی هزینه می کنین یه سایدو با جاش میخرین ؟ :دی

خوشحال شدیم

parham Green

به به آقا مجید :دی کم پیدایی داداش یه 3 ، 4 سالی بود ازت خبری نبود :دی

سرور 5 تا ساید داره لطفا اصلاح کنید