Posts by Majid.Persia

بنده به نوبه خودم به ان ای تیم و اس دبل تیم تبریک عرض میگم و خستهدنباشید به تک تکرپلیرهای ساید اش ای و ان دبل.

سرور مهیج و خوبی بود.

حقیقتا یک پست نوشتم خیلی طولانی مخصوصا درمورد تهمتها و اراجیفی که ادریس در روند سرور بهم گفت،اما باز یه حس قلبی نزاشت منتشرش کنم.

بهمین خاطر این سرورو با خوبی و تلخیش به خاطرات میسپارم و سکوتم رو همچنان هم‌ادامه میدم.

هر اتفاقی هم که افتاد و هرکار خوب و بدی هم که انجام شد حتی چیزهایی که چند نفر میخاستن بیام و درموردش شفافسازی کنم، با خودم دفن شده و از همینجا از اسپیدترا خداحافظی میکنم.

دوره ی ما توی تراوین تمام شده.

پ.ن:کاوه دوستت دارم.

میخام میتینگ رو بیام تنها دلیلش عدم امنیت جانی من هست از دست تو.این امنیت رو یکی ردیف کنه ۵ شنبه بیام:دی

لاو یو تاتا سون و اشکبوس

ادریس جان،من بعنوان پلیر خالص شمال شرق، لیدر شمال شرق در چند سرور اخیر،شخصی که نمیتونی یعنی در حدی نیستی که بتونی زیر سوال ببری نظرم رو، به شدت پست مانی رو منم نقد منفی روش میزارم و مطمئنم اکثر لیدرهای فعلی و سابق و پیشکسوت ان ای،با من موافقن.

بنظرم وقت دوربرداشتنت تمام شده بهتره رو حرفی کا میزنی دقت بیشتری داشته باشی.چرا که من خودم رو مثال زدم تا بفهمی کسی که چند سرور توتال ان ای بوده و من خیلی کوچکتر از محمد علی هستم، یاد بگیری چطور صحبت کنی.

سرور تمام شد و رفت دیگه بسه هرچی تحت تاثیر اراجیف اومدی فک زدی کسی چیزیت نگفت.

بعنوان یکی از بزرگان شمال شرق بهت تذکر جدی میدم با این رفتارت سرور بعد اجازه ی بازی کردنو بهت نخواهیم داد.

دیسکوردم بهت گفتم،خودت رو اصلاح کن.تا الان همه سکوت کردیم،چون لازم بود یکی کارارو انجام بده.

پست تکمیلی من با گفتن خیلی چیزها برای فردا انشاالله.حتی تشکراتم از ادریس.این پست صرفا تذکری بود برای نحوه صحبت کردنها.

بفرما،بتمرگ،بنشین ۳ کلمه ای که یک مفهوم رو میرسونه اما طرز گویشش خیلی تفاوت داره.

بزرگ شو ادریس.

نقل قول

تنها شرط ما برا متا با اس دبل فقط این بود که واندر داخل ان ای ۱۰۰ بشه

شما؟

تو اصلا چیکاره بودی که شرط متا بزاری؟

برو بزار باد بیاد.

کسی که شرف هم سایدیشو براحتی ببره هوا،۵ دقه بعدش پیام بده با تو نیستم،۳ روز بعدش اسامی چند نفرو بیاره روز بعد بگه جاوید خوبه مجید بده،فردا میگه مجید خوبه جاوید بده!چند چندی عمو جون؟اصلا چیکاره ی ساید بودی که مخالف باشی یا موافق؟

مجهول الحالی مثل تو که حالش دست خودش نیست ارزش نداره وقت بزاریم پستشو کامل جواب بدیم.

اخرین باری که دیسکورد بودیم،یادمه تو جمع پرتت کردم گفتم هری.همون موقع میدونستم چه تحفه ای هستی.

حیف که فقط پلیر تورجی وگرنه تو یکی رو جوری ادبت میکردم که اینقدر دهن باز نکنی هرچی از دهنت در میاد تفتش بدی.

و در اخر تف تو هر واندری صد شه:((

پ.ن:مملی گفتی این پست رو بزنی ۱۰تومن میدم.بزن ۱۰تومنو مرسی اه.

پ.ن: درمورد مرتاز هنوز حرف میزنید؟

وقتی رفتنی شدم ۲ ۳ روز التماس ب زمین و زمان کردم جابجاش کنید‌چشم کل ساید کور جابجاش میکرد پس الان هیچکس حق نداره بگه صاحب اکانت.صاحب اکانت التماسها کرد جابجا کنید نکردید.

اینقدر گردن گرفتم بسه.گردن گیرم پر شده.

بگو ارباب وگنس دهنت عادت کنه پسر

نه داداش حافظه ات مشکلی نداره

به قول جاوید بود فکر کنم که سرور رو به دو قسمت قبل تارتاروس و بعد تارتاروس تقسیم کرده بود!

بله موقعی که شما بودید سرور تقریبا برابر بود ولی بعد رفتن شما و حذف اکانتهاتون سرور نتیجه بازی از قبل مشخص بود!

مجید جان موفق باشی داداش

نوستراداموس کی بودی تو.

با این پیش بینیهاتونه که ۶ سروره هرکاری کردید وینر نشدید جلوی ما.

موفقیت یو تو عزیزم.

راستی کسرا جان بعد ۴ ۵ سرور پلیر اکانت ایران‌که‌دف میریخت تو مولتیای ان ای و بعد بردیش اتحاد اس ای و بعد گفتی کاره ای نیستم، پیدا شد؟

😆

کسرای عزیز دوستداشتنی

من یکم حافظم ضعیفه ببخشید

همون ۲ ایکسی که ما متا وینر شدیم؟

یا منظورت اونه که فریز شد و باز شانس برد ما بیشتر بود؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

پ.ن:اگر پستهای ما‌ همچنان حالت کل کل داره چون سرور هنوز ادامه داره و قصد جسارت ب تیم و سایدی رو نداریم.

اصولا بعد از صد شدن واندر کل کل تموم میشه و از رقیب و رفیق تقدیر تشکر.

دوستان خارج از ساید ب دل نگیرید کل کل فروم جهت انگیزه ی بیشتر برای سرور و سرورهای آتی است.

خب امشب چه شب شلوغی بود.

اقا من یه مشکلی دارم از مدیریت محترم تقاضای رسیدگی دارم اینکه هر عکسی رو با موبایل یا لپتاپ میخام اپلوو کنم خطای ناشناخته میزنه حتی پست اکثر مواقع ارسال نمیشه و ظاهرا ایلیا هم اشاره کرد همین مشکلو داره و باید فیلتر شکن وصل کنه تا اوکی بشه.

ممنون میشم مودیریتور عزیز این موردو رفع کنه. چون داشت حس مترسگ بهم دست میداد.هی بخونم نتونم جواب بدم.

خب ایلیا که چندین پست نوشت و اشاراتی به تارتاروس یا من داشت که تو تلگرام از خجالتش در اومدم: دی.

لپ مطلب:

تارتاروس همراش لانچ شد.تمام شد.

هفت همر واندر زن روش ساختم. یکیش سبز چیف شد توسط ایلیا دمش گرم.

۶ تاش روی واندر اس ای لند شد.

این سایز همرهای من‌نیست.

تایمی که ول کردم سایزش بیشتر از اینها بود:دی.

اگه بودم طلق حساب‌کتابم‌ همر مرتاز ۶۵۰‌۷۰۰ک مزدور ۲۵ک کاتا و بقیه همرا ۵۰۰ک مزدکر ۲۲ ۲۳گ‌کاتا میشد.

شاید بگید زر میزنی :

نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

دفعه‌اولم‌نبوده همر سنگین با تعداد بالا بسازم.

برای اخرین بار ایلیارو یه وشکونش بگیرم‌امشب:

چیف همر تارتاروس+زدن احمق یونیگش+زدن مرتازش+خفت مرتازش+۱۱۵ک‌لاست گندم مزدور همرش اونم امروز اخرین‌همرش که عگسشو ایلیا دید و چون باگ دارم با فروم‌نمیتونم عکس بزارم بجای ۳۰۰ک مزوکر ۱۹۰ک رسیده به واندر

اینارو در نظر میگیری ایلیا و هی میگی مجید مجید؟

اگه‌مجید بود یک صدم این‌اتفاقات هم‌ حتی توی تخیلت‌رد نمیشد.

احمق هم از ناتار نزدی.

چندین سروره کتیبه ای از ان ای کسی‌نتونسته بزنه.

اما سرور بعد این طلسم شکسته میشه و احتمال زدن کتیبه های ان ای میره‌بالا.

بستگی داره واکنش‌ان ای بعد از صد شدن درمورد من و حقایقی که‌نگفته شده چی باشه.....

منتظر پست هایی گه باید بیاد هستم تا تصمیم بگیرم ان ای رو ول کنم یا نه.

پ.ن:داداشم‌ ایلیا دیوار

پ.ن سنگین:با وجود اینکه مید گیم جذابی رو سپری کردیم و اوایل واقعا بازی بالانس بود، زمانیکه پست گزاشته شد مسئولیت هارو امید عزیز بعهده گرفته ما هم خوشحال شدیم هم ناراحت،خوشحال شدیم که رقیبمون با لیدری امید توانمند تر و پر قدرتتر جلومون ظاهر خواهد شد و اند گیم فوق جذابی رو تجربه خواهیم کرد ، و ناراحت شدیم چون زحمت و سختی کار ما ۲ چندان میشد اما: با وجود مسئولیت ها بر گردن‌امید نه تنها کار‌ما‌سخت نشد بلکه به صورت خیلی افتضاحی اس ای فرت فرت فرت از چپ و راست سیلی خورد این خفتی که این سرور اس ای تجربه کرد تا سالیان سال از یادها نخواهد رفت.

استاد فستر:

من میخاهم از مریدان شما شوم و در مکتبتان کسب علم‌ کنم و از دانش گستره ی شما در حیطه ی تراوین بهره ببرم تا از دریای علمتان ، بر برکه ی علم ما بیافزایی و بتوانیم از حضورتان ، این بنده ی حقیر نوب را پرورش دهی و دلیل این همه شاهکار را ازت یاد بگیریم.

چیف همر قدیمیه

واندر زن،تصادفی، شیب ، بام، ابوزید ابادی های کاشان: BA BE BO😆😆😆

دروودی بی انتها

خب 48 ساعت اخیر چه بزن بزنی بود تو سرور.

اول از همه دم تک تکمون گرم اس ای ان ای و اس دبل و ان دبل .واقعا توی 4 5 سرور اخیر این سرور جذابترین سرور بوده برای هممون.به همه خسته نباشید میگم که باعث شده سروری مهیج رو برای هم رقم بزنیم.بجز این ایلیای بد قول(باغ نمیای نه؟)

بابت بک کردن مرتاز ان دبل تبریک میگم حرکت جسورانه و تمیزی بود و جای خسته نباشید داره و همچنین پلنی که بچه های ما روی مرتاز و چکمه ی بادوم رفتند حتی اگر چندین همر روش دیوار کردن دفاع شناور سنگینی از ان دبل هم این وسط پرید اصلا نیومدم ماله بکشم اما واقعیت این همرها که هیچ علاوه بر اینها هم هست که باد کرده و برای ازادسازی باید استفاده بشه و طی روزهای آتی باز شاهدش خواهیم بود.

نمونه بارزش:

فی المجموع طبق محاسبات بچه ها و آماری که بهم دادن جمعا 84 کپ از اس ای کراپ لاک و روی 6 الی 7 کپ هم نیمچه کلینرامون دیوار شدند.

همزمان با این پلن گسترده ناتارهای اس ای زده شد دقیقا کاری که با ما کردید رو باهاتون کردیم.

وقتی اومدید ناتار ان ای رو بزنید، 5 ساعت بعدش لانچ پلنتون انجام شد.

مزه ی اینکارو بچشید و ببینید بازی کثیف برای ما هم کاری نداره منتهی ما خودمون مخالفشیم اما وقتی حریف موقع غرق شدن خویش دست ب هرکاری بزنه ،ماهم مظلومانه یه گوشه اروم نمیگیریم.

خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو.

از روز اول گفتیم به چوکور، هرکاری بکنید بدترشو باهاتون میکنیم.

دهکده زدند =دهکده زدیم خیلی هم بیشتر.

اکانت زدند اکانت زدیم خیلی هم بیشتر.

برای کتیبه اومدنن برای کتیبه هاشون رفتیم و نصف کتیبه هاشونم زدیم و چوکور دسته بیل هم از ما نزد.

اس ای برای کتیبه اومد و هیچی نصیبش نشد.

پلن اومدید دیوار شدید.

متوسل شدید به ناتار.

گفته بودم:

حرف من زمین نمیمونه.

زمینم نموند.

اون تایمی که نزدم دلیلش صحبتهای مانی و امید عزیز بود و به احترام اینکه حرف مانی عزیز زمین نیوفته چند روز صبوری کردیم،

وقتی فتوای لیدر اس ای صادر شد که پلیرهای ما آزاد و مختار به انجام هرکاری هستند، متای ما نیز پلیرهارو مختار به انجام هرکاری میکند.

این ناتار شروع کاری نیست هنوز، مقابل به مثل کاری هست که خودتون شروع کردید.

شروع کار کثیفی دیگر قطعا با جواب کوبنده تری طرف خواهید بود.

از لیدرهای محترم اس ای مخصوصا دوست عزیزم امید عزیز تقاضا میکنم جلوی دهن جوجه پلیرهاشون رو که نمیتونن حرمت و احترام رو نگه دارن ببندن، این عزیزمون ابتدا توی تلگرام به جاوید عزیز توهین کرده و ناسزا گفت چشم پوشی کردیم، دیگه فروم فضای خصوصی نیست و جایی برای این نیست هر زری هست بزنیم.

اگر شما نمیتونید جمع کنید ما بلدیم اینارو جمع کنیم تا چرت و پرت وارد فروم نشه.بزارید فضای فروممون همون رقابت شیرین و سالممون ادامه دار باشه.

میزنیم میخوریم لذت میبریم.لطفا نیایم زرتو پرت کنیم.

فشار ناتار اینقدر زیاد بوده یارو رد داده.ازش انتظار نداشتم.مطمئنم اینکار مورد تایید امید جان و بقیه لیدرهای اس ای هم نیست و صرفا تقاضای رسیدگی دارم تا این موارد خزعبل تکرار نشود.

و در انتها از دوستانی که همر در اختیار تیم پلنری متا قرار دادند تشکر ویژه میکنم و عزیزانی که زحمت پلن و لانچ رو برعهده گرفتن

بخصوص امیر حسین عزیز که 48 ساعت اخیر فشار سنگینی رو متحمل شد تشکر و قدردانی میکنم و یک عذرخواهی از تمامی پلیرهای متا دارم که اون مرتازی که مفت زدند توسط اس ای مقصر من بودم و تایمی که باید سر میزدم خوابم برد.

امیدوارم در ادامه بازی بتونم این اشتباهم رو جبران کنم.

ارزوی موفقیت برای همتون بجز ایلیا.

وای وای وای وای وای اشکم دراومد

همر زیبا و سنگین گاد فادر واقعا چه حیف ما از گاد فادر همرهای سنگینی دیدیم روی واندر چرا باید اینطوری بسوزه.....

تورین دوست داشتنی، تورین سپر بلوط(کاراکتر فیلم سینمایی)

و تروپ خالی کینگ وای وای وای

و اما گنده لاتمون داداچیمون که پروف نویس توپیم هست:

چه همرهایی

چه دیوااااااااااااااااااری

پلنر ایلیا دیوار بود؟؟

تبریک به همرهای زیبای اس ای.

تبریک جانانه به تیم دفکوردی متامون.

دست بوس همه بچه هایی که از سر شب تا الان موندن و کمک کردن

تشکر ویژه از ج غ دوست و یار ما که کمکیار بسیاری بود برای این پلن.

دیواری به بلندای چین

با زرزرت حال نکردم.

پس توافقی هم نمیمونه.

والسلام.

اینقدر بزنید تا ببینم ما بیستر میزنیم یا تو