Posts by GRAND

پ.ن : ماشالله به بچه های ج ش و ج غ که تالا به نظر من کم حاشیه ترین بازی در زمینه غارت توافقی و ... داشتند

درود

برای خوانندگانی که پست طولانیه شما موجب خمیازه‌شون شد خلاصه پست ؛ دیدگاه و نظرتون توی بازی رو گذاشتم .

انشالله همه پلیرها بتونند مثل شما دوست باتجربه و بازی بلد ؛ همینقدر سریع در یک جمله پاک و ناپاک ؛ توافقی و غیرتوافقی رو قضاوت کنند و علاقه‌‌شون به جنوب غرب رو آزادنه ابراز کنند.

شادزی مهرافزون

درود

در جواب ناصر نف عزیز ( نقش جهان )

ناصر عزیزم

اسکرین شات گرفتن از تاپ غارت و اینکه چرا یهو غارت زده میشه ربطی به مولتی داشتن یا نداشتن نیست .

به ورژن سرور ربط داره و وارد مباحث ناتار میشه این نوع رید .

فرمایش شما در صورتی صحیح که فقط واحه زده بشه .

شادزی مهرافزون

پ.ن : ناصر یه کم گلد بزن خواستم تو بازار پیشنهادتو قبول کنم تا آخر سرور تجار رو از دست میدادم :دی

درود

دوستان گرامی واقعیتش من از حذف دوستان شمالی بسی ناراحت شدم اما خب تصمیم خودشونه و باید بهش احترام گذاشت.

دلایل حذفشون هم هیچ ادله‌ی موجهی نداره و میتونستند هرچی هست رو همینجا اعلام کنند .

دلایلی همچون ده واحه نداره و لول قهرمان کمه هم قابل قبول نیست .

من الان رو یکی از دفسازام تا ۳۰ لول هیرو کتیبه دارم و نزدم !

اکانت رنک یکتون ( با کمال احترام بهشون) به غیر کپشون یک واحه نداره :)

کسی که ادمین بوده می‌دونه که خیلی راحت این ادعاها کذبه و به همین سادگی نمیشه نیرو اد کرد و این ارتباط مستقیم با سواد و دانش شما داره .

انشالله دوستانی که از سر ساید دوستی اسیر اشتباه حذف شدن پشیمون نشند.

دلایل حذف رو هم بهتون میگم .

۱- تا ۱۰ روز پیش کل غارت سرور دست اکانت‌های جنوب بود و کل اتحادهای شمال اندازه دو نفر جنوب رید داشتند که تو پستهای بعدی بهشون اشاره مفصلی خواهم کرد و کاری که شمال از هفته‌ی پیش کرد برای نیرو ساختن ؛ جنوب قبل‌تر انجام داده بود .

۲- تروپ هجومی جنوب چربش خیلی زیادی به شمال داشت که در پستهای بعدی عکس فقط و فقط دو تا همر رو میزارم که بفهمید دلیل حذف چی بوده .

۳- غارتی که شمال به تازگی شروع کرده بود برای ساخت تروپ جنوب برای گندمخورش انجام میداد :دی

۴- پلیرهای عزیز شمالی ؛ اگر لیدرهاتون میگن که بیشتر از این نمیخوان وقت و هزینه ( هزینه خخخخ) بزارن کم کم اون موضوع رو هم براتون شفاف سازی خواهم کرد .

۵- از بیگ هکرهای سرور خود لیدرهاتون میتونند بیان عکس بزارن تا ادعاهای واهی مثل ما قوی بودیم ؛ ما می‌بردیم ؛ ما جارو میکردیم رو براتون روشن بشه که بدونید بازیچه‌ی ۵ نفر بودید که ظرفیت شکست نداشتند .

۶- دف جنوب هم مطمئن باشید بیشتر از شمال بود .

۷- هدف حذف هم ایجاد درگیری بین ساید اس‌ای و اس‌دبلیو می‌تونه باشه که این افتخار رو به حذف خودشون مرتبط کنند .

یک توتال لیدر می‌تونه ساید رو به لذت بازی تشویق کنه و یک فیک‌توتال‌لیدر می‌تونه کاری که با شما کردند رو در راستای منافع شخصیش با شما انجام بده .

ما همه هنوز دنبال یک دلیل محکمه پسند برای حذف شمالی‌ها هستیم که بیان کف فروم بزارن .

شادزی مهرافزون

مهدی قندیل

پ.ن : این هم اکانت رنک یکتون که یک واحه نداره و لول قهرمانش از دفسازای ۵ دهکده‌‌ای ما کمتره

یکی از فواید وجود امپریال در جنوب شرق ؛ ایجاد احساس هماهنگی ؛ تعهد و شیوه درست بازی برای جنوب شرق در برهه میدگیم است .

کاری به کانتر کردن (تغییر میدان تمرین) یا هر شیوه دیگری ندارم و حضور این دست گرمی در جنوب شرق برای لیدرهای جنوب شرق فارغ از مضراتش؛ فوایدی هم داره که در کار گروهی خودش رو نشون میده ؛ صدالبته اگر بیش از حد طول نکشه .

شادزی مهرافزون

درود

خداوکیلی اینارو جدی میگی ؟

سیستم دهکده‌ها سه آبادی برای پایتخت و تمام دهکده‌ها بی آبادی؟

این دلیلته داری حذف میکنی؟

بزرگترین اکانت سرور که کپش سه آبادی داره و فیدرهاش حتی یه آبادی ندارند رو عکسشو گذاشتم :دی

نگاش کن قشنگ و حرفای خودتو مرور کن در موردش

این صحبتا در مورد ایشون هم لابد درسته دیگه؟

سطح قهرمانش هم ۱۵ که با صفر فرقی نداره :دی

خداوکیلی شما هم تراوین بازی میکنی؟

من احساس میکنم دست انداختید این بنده خداها رو .

قشنگ عکس رو نگاه کن

حالا هرچی گفتی در مورد جنوب گفتی در مورد اکانت رنک یک خودتون مرور کن

شادزی مهرافزون

آقای پیمان کینگ هکتور همون سرور بهت ثابت کردم اگه ادمین و مولتی هانتر مثل مهدی خ پشتت نباشه هیچی نیستی قبل فیلتر مهدی خ سرورهارو برات در میاورد توو متینگ های فرحزاد

سرورهای سورنا دیدی از این خبرا نیست سورنا ده تا مثل تو رستورانتو میخره آزاد میکنه

الدرز مجموعه اتحادهای آیس تری دات والس و بقیه کلاسیک بازا بود حالا اینکه هم جمع شدن شمال شرق به خاطر شخص ممد موکسی بود نه موجود عقده ای و چندش آوری مثل تو که الان همه چیو میزنی به اسم آیس
    اون لینکی هم که گذاشتی نان کپ منه توو ان دبل که دارم توافقی رید میزنم شات همر کپمو که توو شمال شرق بود بذار که از ان دبل 1دونه رید زده باشم

هر وقت سرور رسمی آی آر باز شد بیا تو هستی منم هستم کل آیس هم جمع کن باز میام وسط ان ای ببینیم به کجا میرسی مرد حسابی همون سرور تا 30 روز اول سرور جرات گفتن اسم اکانت نداشتی تنها کارت این بود صبح که بیدار میشی یه فیک بذاری رو کپ من

درود

حقیقتا زود عصبانی میشی :دی ؛ با این اعصاب چجوری زنده موندی وقتی فیک لیست میزدن رو دهکده‌هات ههههه.

به بچه‌های کلاسیک احترام بزار چون صرفا دنبال سرگرمی هستند و انرژی که شما میزاری کسی مثل پیمان ده سال پیش گذاشته و بعدش دیگه صرفا در حد بازی ساده بوده براش .

میتونی در عین احترام هم کل کل کنی دوست گرامی .

شادزی مهرافزون

درود

سه تا اکانت شمال ۱۶ میلیون دف دارند طبق فرمایش دوستمون.

من سه تا اکانت میانگین ۴۰ و ۳۰ و ۳۰ دهکده‌ای در نظر میگیرم (اکانت‌های تاپشون که مشکل گندم هم نداشته باشند)

همش رو پیاده در نظر میگیرم اونم محافظ رومن . چون از قرار معلوم این سه اکانت برای واندر دف می‌سازند .

هر‌دهکده باید الان ۱۷۰ کی محافظ رومن داشته باشه(رومن در نظر میگیریم)

با توجه به اینکه شمالیها دم از بازی پاک میزنند پس باید با توجه به کلاهخود سرباز پیاده قبل از کتیبه‌ها هر کدوم از این ۱۰۰ دهکده ۱۴۰ کی محافظ رومن ساخته باشن طبق حساب کتاب این دوستمون فرمودن .

دوست گرامی شما به جای اینکه هر دهکده ۱۷۰ کی دف پیاده نظام میساختی میومدی همر میساختی که الان رو حذف نبودی :دی

خوبه سایت کیریللوید رو ساختن برای این دسته فروم نویسها .

به قول ما کردها : Bexerwa le xeran mangi le new esteran

شما اگر حذف کردی منم حذف میکنم

میرید سرور نرمال اکانت می‌سازید تیم اسپیک میرید تلگرام فعال ولی میگید ادمین مشکل داره :دی

مگه ادمین سه ایکس و نرمال فرق دارند؟ مثلا ادمین نرمال از دوندگان مارتن و مردم حبشه ست و اسمش الیود کیبچوگه و و ادمین سه ایکس یوسین بولت دونده ۱۰۰ متر؟

شادزی مهرافزون

درود

کاری به بقیه پستتون ندارم چون ربطی به من نداره.

شما اصلا منو می‌شناسی گلم؟

البته اگر همون چپ دست سرورهای ۵۰ هستی باید منو بشناسی . با همین اسم گرند سه سرور پشت هم رو بردیم و رنک یک پاپ و هجوم بودیم واندرم صد کردیم و البته شما رو صفر کردیم که ارزشی ندارند چون در حد هم نبودیم .

به بچه‌های کلاسیک بگی میخندن بهت که تحت هدایت مدیریته مهدی قندیل :))))))

قبل از هر سخنی بهش فکر کن .

پشت هر اکانت کسی هست که دارای شخصیت و ارزشه ؛ اگر برای خودت ارزش قائلی برای دیگران هم همینطور باش .

اسم گرند هم اتحاد ما بود تو سرور یک راند یک ایران که سن شما قد نمیده به این داستان جنوب شرق بودیم که بعدها با تایرانت ادغام شد بغل تریدات آرمی (اینارو هادی می‌تونه بهت بگه)

شادزی مهرافزون

سناریو ۱ : دو ساید شمالی حذف میکنند و رو حرفشون میمونند و جا نمی‌زنند .

سناریو ۲: حذف نمی‌کنند ؛ اگر بردند میگن با وجود امداد غیبی بردیمتون ؛ اگر هم نبردند میگن تا آخرش بودیم و با امداد غیبی ما رو بردین :دی

شما که میدگیم گفتید سی میلیون دف دارید دیگه این ناز و کرشمه ها چیه و هر شب یه شاهنامه .

من رو حرفتون حساب کردم و به دوستای خودم تو سه ایکس گفتم از الان همر ساختن رو شروع کنند چون شمال سی میلیون دف میدگیم و تقریبا ۱۰۰ میلیون دف واندرشون میزارن و ممکنه سرور شش ماهه دیگه طول بکشه :دی

خداوکیلی گیریم شما الان ۵۰ میلیون دف دارید . با چه رویی از بازی پاک صحبت میکنید :دی

عاقلان را اشارتی کافیست

شادزی مهرافزون

درود

خب خوشبختانه شمال غرب سرور اونجوری که دارن خودشون میگن ساید بسیار بابرنامه و قوی هستند و کارهاشون رو حساب و کتاب و سه ساید دیگه باید بجنبن و تلاش کنند تا به اونا نزدیک بشن .

اما!

کسانیکه رید میزنند میدونند که از ماه دوم به بعد اوضاع کمی تغییر می‌کنه و این نسبت ریدی که به بقیه پلیرها دارند دیگه گیرشون نمیاد :دی

اگر سالم بازی میکنید البته :دی

درود

سرور همسایه که حماسی شده و گذاشتن رو حذف :دی

جالبه اونجا مولتی اکانت بودن آزاده و دنبال بازی پاک میکردند :دی

هفته بعد سر از این سرور درنیارن :دی

در مورد پست سعید جان نمیدونم چرا این پلیرهای تازه‌کار و جویای نام براشون عجیبه که سعیدجان گفتن تشریف بیارید سرور نرمال بازی قشنگ‌تر بشه و پلیر بیشتر .

شادزی مهرافزون

درود

نکته‌ای که توجه منو جلب کرده کیفیت خوب پلیرها و کمیت پایین پلیر تو سرور می‌تونه باشه .

الان از رنک ۱۲ به پایین اتحادها زیر ۱۰ عضو دارن و با توجه به اینکه سرور نرمال و در طول مسیر هم ممکنه تعدادی از پلیرها خسته بشن (پلیرهای جدیدی هم امکان داره بیان البته ) میشه گفت میشه از الان تا حدودی عیار سایدها رو از لحاظ عددی مشخص و قضاوت کرد .

تا حدودی از اینکه بخواهیم بگیم سرور رو اتحادها اداره می‌کنند باید گفت گروههای بازیکنان تکلیف سرور رو مشخص خواهند کرد .

پس سرور ؛ سرور حماسی نمیتونه باشه ولی سروریه که حساب کتاب توش خیلی مهمه

این یه پون خیلی مثبت برای یک سرور نرماله

مخلصم سیروان جان

قطعا هزار راه برای شناسایی نان کپ هست وهمچنین هزاران راه برای مقابله با اینکه شناسایی بشه ،اما ایا اینکه چون امکان شناسایی با راههای دیگه(که میشه ازهمون راه ها برای گول زدن رقیب استفاده کرد)هست دلیل این میشه که همه پرچم دستشون بگیرن وبگن فلان دهکده من همر داره یا شرط عقله که تا حدممکن از تابلو شدنش جلوگیری کرد.

پ.ن:محمدجان خوشحال شدم بازم ازت پست توتراوین دیدم

درود

شاید بهترین مثال برای وجود نان‌کپ یک ستاره شاخص تو‌یه تیم فوتباله

مثل رونالدو در رئال یا مسی در بارسا (یوونتوسه میدونم)

جنگ آموز کوچک تو نان‌کپ برای گرفتن همر رقیب یا ایجاد فیک‌لیست می‌تونه تو پلن‌ها مشارکت خیلی خوبی داشته باشه .

پلیرهای باهوش میتونن با استفاده از چکمه‌منحصر و نان‌کپهای به عمد لو رفته ؛ رقیب رو تو میدگیم خیلی آزار بدن .

من به شخصه و با بازی ناقصم اگر تو سایدی پلن بدم از نان کپها بیشتر از همرهای کپ برای میدگیم استفاده میکنم.

نکته‌ای که ورژن جدید و نژاد مصری می‌تونه خیلی بهش کمک کنه .

البته یک پلنر خوب تو یک سرور نرمال باید مثلا با استفاده از گیم تئوری ( game theory ) دفاعهای شناور رو شناسایی کنه .

هنوز بر این اعتقادم که چند نان‌کپ رمر و همرکاتاهای کپ برای اندگیم به صرفه‌تره تا ترشی انداختن نان کپها.

چون تو این ورژن تکثیر دفاع به مراتب بیشتر از اتکه ( به دلیل کلاه خودها) میشه با نان کپهای لو رفته و پلنهای تروتمیز (یاد مرغ آتش بخیر) رقیب رو نصف شبی نقره داغ کرد .

سلام و ارادت

امروز دوست عزیزم بهم زنگ زد گفت میای تراوین گفتم نه بابا همین دوتا شب تا صبح بازی میکنم بیشتر حال میده، گفت دوستان هم هستند (مازیار و مهدی عشقی و...) گفتم پس منم میام حال میده. خلاصه اکانت یک دهکده ای رومن در شمال غربی دادند و داریم دونه دونه این چوب ها که میره بالا رو میشماریم و از صبح فقط 3 دست دوتا بازی کردم. خوشحالم که چهره های قدیمی میبینم و از بازی کردن دوباره بسیار لذت میبرم. شما دوستان چه با ما چه بر ما دوست مایید و فرقی نمیکنه بخوریم یا بزنیم.

VaGNeuSS
    RAIDER و.... دیگه بقیه رو نمیگم. اینارم گفتم که به یاد بیارید دوستان

سلام محمد علی جان

بسی خوش آمدی و امیدوارم از بازی لذت ببری

رنک یک بازی تو را می‌طلبد

شادزی مهرافزون

پ.ن: از روزی میترسم که جغدهای بازی شب منتظر دف باشند و روز پلنها اجرا بشه :دی

1-پیدا شو با هم بریم

2- کارو سرور اسپید از همون اول ای ار بازی کرده و سرور تست و دو دات کام نرمال بود و بازی نکرده دلیل بر قدیمی نبودنش نیست

3-یاد همرهای که تو دوایکس کام خورد رو معماری یونیک افتادم

4-الان شما سوزنو رو اول به خودت زدی ؟

5- قندیل جون خودتی ببم؟

سلام بزرگ مرد

ارادت دارم خدمت شما

سروری که چکمه دست تو نباشه جذابیتی نداره خدایی

منظورم اینه درست و دقیق بگیم .‌

۱۳ سال پیش کدوم سرور بوده ایشون ؟ شما یادته :دی ؟ من یادمه؟

و اینکه به رقیب نگیم دشمن

و و و ...

شادزی مهرافزون

درود

پندهای شما ایراد اساسی داره گل من .

استفاده از واژه‌های قلمبه سلمبه برای ادعای کدخدایی و نصایح و اندرز کار درستی نیست .

۱- به جای واژه‌ی دشمن میشه از رقیب استفاده کرد .

۲- ۱۳ ساله شما تراوین بازی میکنی؟ در اینصورت مصادف میشه با سرور ۲ دات کام و سرور تست آی‌آ‌ر که ابدا تصور نمیکنم شما اون دو سرور بودید و جایی من اسم شما رو ندیدم .

۳-انسان موجودی بسیار ضعیف با ادعای زیاد . بهتره اول یه سوزن به خودمون بزنیم .

شادزی مهرافزون

سلام دوست گرامی

فیلمنامه به شدت خوبیه که به نظرم توسط کسی نگارش شده که رابطه‌ی خوبی با شمال شرق نداره :دی

فکر نکنم آیدین هم اینقدر خوشش بیاد ازش نئو‌ی ( لامپ که نیست میفرمایید نئون :دی) ماتریکس بسازید چون مجبور میشن براش یه ترینیتی بگیرن و با شناختی که از آیدین دارم شخصی تقدس زداست و بیشتر به چالش علاقه داره .

به نظرم نگارنده این مطلب کسی باشه که بخواد متاها شرقی غربی نشن :دی

باشد که چنین نباشد

شادزی مهرافزون

پ.ن. تبریک به اکانت های ۳ دهکده ای!

خیلی دوست داشتم یه پست تحلیلی می نوشتم که آیا برای کسی که کراپ هاش ۷ شده و واحه اول ۵۰ درصد رو گرفته، بالابردن ساختمون های سی پی دار و جشن گرفتن دائم توی هر دو دهکده و رفتن به سمت دهکده سوم بهتره الان یا جشن نگرفتن و تمرکز روی فول۱۰ کردن و واحه دوم، اول. منتهی اگه بخوام توی تاپیک آموزش بنویسم که احتمالاً از تنهایی دق می کنم، هم خودم و هم متن م! اگه اینجا هم بنویسم که مصدّع اوقات دوستانِ فول کلکل با تیکه های کاملاً غیرقابل فهم برای عموم به زبانی که از الفبای فارسی تشکیل می شه فقط (نظیر: «هیروشیما زرد نبود، اصغر به من گفت فولاد پارسال نشکفته؛ هاهاها! =)))) من هم بهش گفتم دمپایی صورتی پسرداییش شب ها که کسوف نیست، سرد می شه! خخخخخ»)، می شم. :)

درود

من خودم وقتی دهکده دوم رو بگیرم و به هدف ۱۵ کراپم برسم دیگه خیلی عجله نمیکنم برای ده سوم و تمرکزم رو میزارم واحه دوم .

البته حتی خشت رو از صفر به یک نمیرسونم و تمامی ۱۵ کراپ رو با گلد میزنم و تایم نمیزارم بمونه .

از ده سوم به بعد تمرکز میزارم رو ۷ کراپ واحه دار و با همین فرمون جلو میرم .

ده سوم کراپهاش از هر کدوم که یکی ۱۰ شد نمیزارم جشنها خاموش بشه .

پاپ دهکده ها به همت اثر هنری ؛ با وضعیت کراپها به ۴۰۰ حدودی پاپ میرسن و میرم سراغ ده بعدی .

از ده ۷ به بعد پاپها رو به ۶۲۰ حدودی می‌رسونم و از پاپ ۷۰۰ تجارتخانه ها رو أپ میکنم .

از ده ۱۰ به بعد روی سی‌پی بیشتر کار میکنم .

امیدوارم متوجه باشید که منظورم از پاپ کراپ و عمارت قهرمان و ساختمانهای سی‌پی دار به صرفه با توجه به هزینه هست .

و از ده ۲۰ به بعد پاپ دهکده‌ها میرسه به ۹۸۰ تا ۱۰۲۰

با توجه به نوع اکانت هم که اگر هجومی باشه و سرور متلاطم مجبور میشم تو همه دهکده ها سربازخونه بزرگ و اصطبل بزرگ بزنم .

البته رومن ورداشتم یک سرور دارم با توجه به تغییرات آیتم‌ها رو این موضوع کار میکنم و بازی میکنم

شادزی مهرافزون

پ ن : دموکراسی به معنای رای اکثریت نیست و این جمله زیاد اشتباه به کار می‌ره ؛ دموکراسی یعنی تامین حقوق حداقلیت

درود خدمت دوستان گرامی

اولین پست تاپیک در مورد ۱۵ کراپهای شمال غرب رو بنده گذاشتم و تاکید کردم انحصاری بودن زمینهای لواسان برای یک ربع نتیجه درستی نخواهد داشت و هنوز هم بحث حول همینه :دی

آخرین پستی که گذاشتم حول این بود که پنج روز آینده تفاوت‌ها بیشتر به چشم خواهند اومد و این شکاف بین سایدها واضحتر خواهد بود.

ادبیاتی تو فروم به کار می‌ره از سوی بعضی دوستان که با گفتن «سایدهای شمالی» ؛ «سایدهای جنوبی » در صدد القای شمالی و جنوبی در سرور هستند که به نظر نگارنده این موضوع بیشتر با قبض تلفن حل میشه تا این کلمات .

میگن بهترین هک یا درز اطلاعاتی ؛ هک یا درز اطلاعاتیه‌ که هیچ گاه مشخص نشه و بهترین قدرت ؛ قدرتیه که ازش استفاده نشه .

امرداد شاید و شاید قدرت خوبی داشته باشه (تو گرفتن ۱۵ کراپی ها :دی) ؛ اما دفاع ناشیانه و ادبیات اشتباه این قدرت رو هم به نقطه ضعف تبدیل کرده :)

مهدی قندیل

شادزی مهرافزون

پ.ن

از وقتی که اسلحه سازی و زره سازی با هم ادغام شدند خیر و برکت از تراوین رفت :دی

در ادامه‌ی این نظم و ترتیب شمال شرق و ربات زحمتکش که با عرق جبین دهکده‌ها رو آپ می‌کنه میتونیم به سایر اتحادهای شمال شرق اشاره کنیم که مختصاتشون نشون دهنده‌ی اینه که حتی فکر داستان جدایی متا رو هم کردن :دی

حتی این‌ چهار اتحاد که توسط مستر ربات اداره میشن خیلی قشنگ و با بنای دهکده‌های جدید به سبک رونالدینیو »»

چهار دهکده ای ها یکی به صفر‌و صفر

یکی شمالی به شرقی برای واندر

یکی شمالی به شمال غرب برای تهدید احتمالی متا :دی

یکی هم نزدیک به ارباب