Posts by Alizkng

هر چی بیشتر تلاش برای خراب کردن این متارو میبینم بیشتر به ضعف رقیب پی میبرم

امیدوارم فقط در اخر سرور مجبور نشیم همر هامونو رو واندر خودی لانچ کنیم و همچنان تا اخر شاهد تیم ش. ش باشیم که بازی جذاب تر بشه

پیشنهاد شخصی برای جذابتر شدن بازی تا اخر سرور :

ازونجایی که هممون فهمیدیم که دیگه تیم شمال شرق از قدرت نظامی نا امید شده و به حربه های کودکانه رو اوورده جهت خراب کردن متا چند پیشنهاد برای کارامد تر کردن تیم شمال شرق میذارم که در اینده و سرور های پیش رو حداقل بازی جذابتری ارائه بدن تا شاید بازی از حالت یک طرفه خارج بشه (حداقل برای ایندگان)

1.تعیین تیم شیفت شب که با در دست داشتن پسوورد اکانت ها و چک کردن گزارشات مانع خفت خوردن های متعدد دوستان خواهد شد

واقعا دلسرد کنندس که هنوز بعد از گذشت اینهمه وقت از بازی هر شب اینقد لینک خفت اپلود بشه داخل فروم

2.تعیین تیم انالیزوری و پلنری :

در توضیح این موضوع باید اضافه کنم ما واقعا داره حوصلمون سر میره :)) لعنتیا حداقل یه دو تا فیک بذارید جیگرمون حال بیاد

نذارید بعد ازین سرور از ش. ش به عنوان بی بخار ترین تیم تاریخ یاد بشه (تیم سالمندانه دوستدار گیلاس یا به عبارتی TSDG :))

3.وقتی که در فروم گذاشته میشه برای زدن اکانت های فیک (goosfand, astrazanka,...)

که همه در یک تاریخ ایجاد شدن و صرفا جنبه ی لایک و دیسلایک دارن استفاده میشن و حجوم های ناگهانی دوستان انالیزور و پر پتانسیل (خداوند هیچ سروری رو از انالیز دوستان محروم نفرماید، امین) رو اگر تیم ش. ش صرف بازی و انالیز اهداف پیش روی خودش میکرد

مطمئنا امروز شاهد این نبودیم که جنوب چهارمین واندر خودشو بگیره و شمال شرق در حال اتل متل و چرخش تکراری کتیبه روی اکانت های خوبش باشه(اونم از چشم ما دور نیست، نه از چشم ما و نه از چشم پلیر های خود شما)

و در کلام اخر درود میفرستم به رزمندگان جبهه ی جنوب که واقعا با دست خالی و دمپایی به دست، حریف تا دندان مسلح(تا دندان مولتی) خودشونو مجبور به به عقب نشینی تا دم واندر مرکزی خودشون کردن

که امروز شاهد تغیییر مسیر فروم از لینک های نظامی به خاله زنک بازی های کودکانه بشیم

اخرین خبر:

3 کشته و دو زخمی بر اثر پست های فوق تحلیلی و سوپر انالیزوریه مملی در جبهه ی جنوب !

گزارش ها حاکی ازینه که 3 عدد از رزمندگان جبهه ی جنوب بعد از دیدن پست های استاد بزرگ در جا خودشونو به ضرب دمپایی خلاص کردن و 2 نفر دیگه جامه هارو بر تن دریدند و سر به بیابون گذاشتن که به ضرب گلوله در مرز های خاش زمین گیر شدند

در پی پست های این بزرگوار جبهه ی جنوب یک هفته عذای عمومی اعلام کرده

و در جلسه ی ستاد مشترک ارتش های جنوب فرمانده ی گروه ((جون چه جیگرایی)) امیر سرتیپ پارسا لاقونچر فرمودند:

تا درودی دیگر بدرود (مارو از انالیز و دعای خود محروم نفرمایید)

خیلی خوشحالم که بعد از یک ماه دوری از تراوین به دلیل مشکلات دوباره فرصتی پیش اومد که در خدمت ساید همیشگی و رفقای عزیزتر از جانم باشم

از امروز پذیرای همر های شما جیگرای عزیز هستیم و قراره در طول سرور باهم یه خیلی عشقو حال کنیم

ولی یک موردی که باعث بالا اومدن علامت تعجب شد روی سرم شد :

1.در روند سیاسی سرور هر اتفاقی هم که افتاده نذارید احتراما و رفاقتا از بین بره و مبحث تحلیل و بررسی سرور رو فضایی برای تخریب شخصیت افراد نکنیم (چراغ کسی خاموش شه چراغ تو پرنور تر نمیشه )

2.خواستم اینو کتابی بنویسم ولی دیدم حال نمیده :))

(سرور کوچیکه همه همدیگرو میشناسیم لذا از کار های نکرده ی خود در این مکان سخن نگویید)

پ.ن:در اخر یادم رفت تبریک بگم به متای بزرگ جنوب (به شخصه این تیم جنوب رو قلبا دوس دارم همه مشتیو با صفا)

داداش همین که ایشون با بی احترامیش به یوسف عزیز باعث به هم خوردن متای جنوب غرب و جنوب شرق شد و معادلات سرور به هم ریخت و در اخرم فرار و این داستانا خودش نشون دهنده ی اینه که ایشون چقدر برای وقت و هزینه ی پلیر های اس ای ارزش قائل بوده دورت بگردم

سرور پیش شاهد ضعیف ترین عملکرد تیم لیدری اس ای بودیم در تاریخ تراوین (هر شب خفت ,هر شب دعوا ,هر شب قهر و در اخرم حذف دسته جمعی)

این بود کارنامه ی شما (چه در سیاست و چه در برنامه ی درون سایدی)(شما حتی نتونستین گرفتن واندرتون رو مدیریت کنید :)) )

با برنامه ریزی همین جوجه لیدرا تا اخرین روز بازی هم نتونستین حتی یه دونه کتیبه یا کپ از جنوب غرب بزنید (با داشتن پتانسیل 3 برابر ما)

اما در ازاش هفته ای 1 میلیون گندم خور خفت ازتون میزدیم که ثابت کنیم شما فقط لبو دهنید و داخل فروم حرف میزنید اما داخل بازی نمیتونید از پتانسیل این همه پلیر با تجربه استفاده کنید

امیدوارم این سرور شاهد همبستگی بیشتر و برنامه ریزی بهتری باشیم زیر نظر تیم لیدری جدید اس ای (از شما بخاری بلند نشد اما من به این تیم جدید و با تجربه خیلی امیدوارم)

با سلام خدمت شما دوست عزیز

طبق آمار، توی ساید خودتون هم نژاد مصر بالاترین تعداد را داره. نمیگم کسانی که ادعا میکنند مولتی باز نیستند دروغ میگند ولی قطعا کسانی در جنوب غرب هستند که مولتی باز هستند. مشابه ساید ما و همچنین ساید های دیگه از جمله جنوب شرق

خدمت شما عرض کنم دوست عزیز تر از جان

داخل هر سایدی که مصری درصد بالایی داشته باشه نمیشه گفت که دارن مولتی بازی میکنن

تیم ما هم به نوبه ی خودش با برنامه وارد سرور شده و میدونیم به دلیل کمبود تعداد اکانت داخل ساید (به دلیل ممنوعیت مولتی بازی چه صنعتی و چه سنتی)ممکنه با سختی مواجه بشیم در طول سرور به همین دلیل هم هست که تعدادی از افراد برنامه ی خودشون رو عوض کردن و برای بهبود عملکرد ساید نژاد مصری رو برداشتن دورت بگردم (مثل خود بنده که این سرور بر خلاف تمامی سرور های تراوین که گول و هون برمیداشتم مصری برداشتم)

باز اگر مدرکی داشتین دال بر مولتی بازی داخل واتس اپ به ما بگید ما حتما پیگیر میشیم داداش

باز هم میگم این که ما میگیم جبهه ی مخالف مولتی بازی جهت کل کل یا تخریب مولتی بازی نیس عزیز

ما اومدیم با جمعی از بزرگان (به بودن کنارشون افتخار میکنم) که به تراوین بازای ایران ثابت کنیم که اقا داداش گلم برای لذت بردن از بازی داخل هر سرور نیاز به خرج کردن چند صد میلیونی و داشتن دو تا اتحاد 60 نفره مولتی نیستش

با همین تک اکانت های خودمونم میشه با کمک همدیگه از کنار هم بودن لذت برد

اینکار باعث جذاب شدن بازی برای افرادی که تایم و هزینه ی کافی هم ندارن هم میشه دورت بگردم همچنین باعث برگشتن پلیر های قدیمی تراوین از دات کام به سرور های ایرانی

تنها و تنها هدف جنوب غرب در این سرور همین بوده و هست رفقا

لذا درخواستی که دارم از شما دوستان گلم دارم اینه که به ما در رسیدن به این هدف کمک کنید شاید بالاخره روزی رو دیدیم که تراوین ایران به اوج خودش رسید و دیگه 4 تا بچه خوشگله پولدار صرفا به خاطر هزینه ی بیشتر اینجا واسه همه شاخ و شونه نکشن

دمتونم گرم

امیداوارم که سرور خوبی رو پشت سر بزاریم و به انسانیت و شرف خودمون بیشتر احترام بگذاریم و مثل بعضی از دوستان در گذشته مردونگی رو فدای نتیجه گیری در بازی نکنیم

واقعا من تعجب میکنم از اون همه پلیر با تجربه توی اس ای چطور شمارو مسئول کرده بودن توی سرور پیش

شما خودت قابلیت اینو داری به تنهایی معادلات یه سرور رو به ضرر سایدت کنی با حرف زدنت

تنها و تنها بازم تکرار میکنم تنها دلیل به هم خوردن متای اس دبل و اس ای شخص خود شما بودی(نمیدونم البته اگه حسین خودتی دارم درست میگم)

باور کن اگر من این برشی که داخل اس دبل دارم رو داخل اس ای داشتم حسین جان شمارو کلا تا اخر عمرت ممنوع الورود به اس ای میکردم

یعنی ستمی که تو در حق پلیر های اس ای کردی سرور پیش با اون حرف زدنت توی جلسی مشترک بین سایدی صدام حسین در حق خرم شهر نکرد

انشالله که خدا کمی از غرورت کم کنه و بجاش به اگاهیت اضافه کنه

الهی امین

لازم دونستم خدمت دوستان عزیزم عرض کنم نیازی نه به تخریب شخصیت هست نه بی احترامی

تراوین صرفا یک بازیست که همگی برای پر کردن اوقات فراغت و گذراندن وقت در کنار دوستان قدیمی هنوز بهش اعتیاد داریم

اینکه یوسف عزیز از اشکان درخواست میکنه که به ساید جنوب غرب بیاد تا در کنار هم جبهه ی بازی سالم رو رو به جلو ببریم در واقع به خاطر رفاقت هاییه که از قدیم مونده (از زمان لویال فقید)

اما اینکه ما بیایم لیدر یه ساید دیگه رو به خاطر این در خواست ,خیانتکار ,دروغگو و کم اعتبار جلوه بدیم به نظرم اصلا کار جالبی نیستش

چرا کار جالبی نیستش؟؟

1. همه ی ما به طور قطع یوسف رو میشناسیم و هممون از ویژگی های رفتاری این عزیز اگاهیم پس این صحبت هایی که شد من اینطور برداشت میکنم که عموما جنبه ی مزاح و شوخی دارن)

2.با توجه به سرور پیش و دوستی های شکل گرفته و شناختی که از یکدیگر پدید اومده ,تخریب متای سابق عمدتا باعث از بین رفتن اعتبار تخریب کننده چه در تیم مقابل و چه در تیم خودی میشه (اشتباهی که بار ها در تراوین ایران پیش اومده و ضررش رو نه فقط تخریب کننده بلکه کل تیم پرداخت کرده)

3.کلا تخریب شخصیت کار جالبی نیس دوستان به قول قدیمیا :چراغ هرکی خاموش شه چراغ شما پر نور تر نمیشه

در اخر تشکر میکنم از لقمان عزیز برای انالیز های زیباشون

به امید بازی سالم و جذاب برای هر 4 ساید

به قول استاد بزرگ معبد شائولین :اب رو باید بریزی همون جا که میسوزه

هر کودکی با حداقل ایکیو 75 این پست شمارو بخونه متوجه میزان حرص و عصبانیت و کینه ی قبلی به خاطر باخت جلوی تیم اس دبلیو میشه

لازم دونستم اینم خدمتت بگم که جنوب شرق سرور پیش در 100 روز بازی در سرور دو ایکس کلا تونست 3 تا کپ به قول شما مولتیه مارو بزنه (تمام دستاورد تیم شما در سرور با داشتن پتانسیل 3 برابری جلوی ما)

پس به من بگو چرا باید برای ما مهم یا نگران کننده باشه که شما که عضو کوچکی از اون مجموعه ی ناتوان بودی بخواد کجا بره و کدوم ساید ثبت نام کنه؟

البته پیشنهاد دوستانه ای بهت میدم دوست عزیز:

وایسا ببین معادلات سیاسی سرور به چه شکلی پیش میره بعد بیا و تو ساید دشمن ما ثبت نام کن چون که ممکنه ما دوباره با تیم شمال شرق متا ببندیم اونوقت شما بمونیو و حوضتو و یه کینه ی قدیمی ناشی از شکست های پیاپی

داشتم پست شمارو میخوندم ناخوداگاه یاد اون سکانس معروف از فیلم مغز های کوچک زنگ زده افتادم که نوید محمد زاده با لباس پاره و صورت سیاه با بغض توی صدا و با ناله این جمله ی معروفو گفت: من الان باید دهن کیو سرویس کنم؟

با توجه به نزدیکی زمان شروع سرور قهرمانان اسپیدترا شما می توانید در این تاپیک به معرفی خود و اعلام آمادگی برای حضور در این سرور بپردازید و از حضور دیگران مطلع بشید .

صحبتیم راجب تیم نشده و هر کس جداگونه میتونه بیاد اعلام امادگی کنه گل من

حالا شما اگه اعصابت از ما خورده بهت پیشنهاد میکنم سخن استاد اعظم در اول پستم رو دوباره بخونی

عرض ادب و احترام

در مورد سختگیری برای مولتی بازی به نظرم پیشنهاد یوسف عزیز بسیار هوشمندانه بود که ما بیایم یک یا دو ساید رو به عنوان میزبان این برنامه معرفی کنیم که اصلا ببینیم ایا ما توانایی مدیریت این مجموعه رو بدون مولتی و باگ داریم که برای سرور بعدی در مقیاس بزرگتر و سرور انجامش بدیم

مدیریت این برنامه صرفا جهت محک زدن خودمون خواهد بود هم در ضمینه ی بازی سالم و هم در ضمینه ی توانایی در هندل کردن امور و برخورد با افراد خاطی و بردن بازی در اولویت اخر مطرح میشه

چرا که ماشالله کارنامه ی همه شما بزرگواران به قدری پر بار هستش که دیگه برای بردن بازی نکنید (حداقل در سرور های فیک)

مورد بعدی که میخواستم بگم اینه که این موضوع رو نمیشه به مدیریت سپرد چرا که برای مدیریت مبارزه با مولتی بازی سودمند نیستش و مدیریت محترم هم تا الان نشون دادن که بیشتر به فکر سود هستن تا به فکر بازیکنان تراوین(اینو از خلوت شدن تدریجی سرور ها میشه فهمید)

خلاصه ی کلام دوستان اگر خودمون کاری نکنیم نباید انتظار داشته باشیم دستی از اسمون نازل شه و برامون کاری انجام بده

برای همین بنده با صحبت های یوسف کاملا موافقم چرا که بالاخره روزی باید این اتفاق بیوفته و چرا اون روز ,روز استارت سرور پیش رو نباشه؟

کلا از خلاصه های صحبتت اینجوری برداشت کردم بهنام جان که :

ما عرصرو خالی میکنیم برای بچه های جنوب غرب چون کسی دیگه برای حرف ما تره هم خورد نمیکنه و اگه فراخوان بدیم واسه این سرور امکانش هست کسی نیاد و ما کتک خور بشیم و ابرومون بره

پس برای جلوگیری از رفتن ابرو و جلوگیری از کتک خور شدن احتمالی ما ترجیح میدیم که با مغلطه این سرور رو بپیچونیم و نیایم

در کل با بقیه ی صحبتات موافقم سرور های ران شده تا الان پر از باگ بوده و واقعا دلسرد کننده

ولی در کل به تصمیم شما احترام میذارم و برای شما و اعضای تیمتون ارزوی موفقیت دارم

اوضاع سرور تا الان:

شمال شرق:ان ای تیم (اریانا +فونیکس)

جنوب غرب :SW GUARDS

شمال غرب:؟؟؟

جنوب شرق:؟؟؟

شمارو به یه مقدار اب خنک ,ادب و خویشتن داری دعوت میکنم اقا محمد عزیز

پست های شما به شخصه تو فروم سرور قبل از مجموع تمام پست های من که حضور فعال داشتم حتی بیشتر بوده

و لحن حرصی شما که ناشی از فشردن دندون ها به هم در اخر سرور و همینطور اسم شما بر روی چندین اکانت در جنوب شرق فراری سرور قبل گواه بر چیز دیگری میکند

در اخر و به دور از حرف های پوچ و تو خالی خواستم بگم که اینجا تاپیک اعلام امادگی برای سرور بعدی هست نه تاپیک فرار به جلو برای خنک کردن جای سوختگی شکست های قبلی

پس اگر قراره شرکت کنید بیاید یه یا علی بگید و اگر نه لطفا

از کار های نکرده ی خود در این مکان سخن نگویید

شهر که خالی باشه هفتیر کشی مد میشه !

باشد که رستگار شوی . سعید عزیز گفتنی ها رو گفت هنوز تیمی در خور مقابل آمرداد پیدا نشده که اعلام حضور کنن

خوشحالم که بعد از فرار از سرور قبلی بالاخره بستری فراهم شد که شماهم دوباره بتونی توش نظرات خودتو دوباره بازنشر بدی

ایشالله که در تمام مراحل زندگیت همینجوری بری جلو عزیز دل چون از قدیم گفتن هر شکست به منزله ی گامی برای پیروزیه بعدیست

به افسانه جون سلام مارو هم برسونید

بسم الله الرحمن الرحیم

همونطور که عمو یوسف عزیز فرمودن انشالله اگر عمری باشه همراه با رفقای عزیز تر از جان مثل همیشه در تیم SW GUARDS به این ساید خدمت خواهیم کرد

انشالله که سروری جذاب و کم حاشیه رو تجربه کنیم

ضمن تشکر از مدیریت محترم برای فراهم کردن بستری برای دور هم جمع شدن رفقای قدیمی از ایشون تقاضا دارم مثل سرور پیش غارت خودکار هم در این سرور فعال باشه

پ.ن. مشتاقانه منتظر واندر جنوب غرب هستم ببینم با چقدر دف میاد بالا !

پ.ن. سرور بعدی اگر عمری باقی باشه در جنوب غرب ثبت نام میکنیم به همراه تیم شنیدیم اونجا خادم و خدمتگزار زیاد داره نیاز به پادشاه داره فقط

سلام بر پادشاه کوچه های خلوت و سرور های بیابون شده

انشالله که خداوند عمری بلند به شما بده که هر سرور بیای جنوب غرب ثبت نام کنی و شاهد نتیجه اعمالت باشی

از میان حرف های شما مانی جان اینجوری استدلال کردم که میخوای باقی مانده ی جنوب شرق رو زیر پر و بال خودت بگیری و ایندفعه با ترفیع درجه تبدیل به لیدر بیابون ها بشی که البته همین هم برای کارنامه ی شما بسیار سنگینه

گفتم کارنامه یه مقدار از کارنامه ی شماهم بگیم که دوستان بدونن بزرگ مرد عرصه های بیابون چه ها کرده

1.سرور یک راند 4 (ای ار بعد فیلترینگ):ثبت نام در جنوب غرب و زیر پرچم ما رو به همر سازی اووردن ایشون (اونموقع اکثر افراد تیم حاضر اس دبل در تیم پیشوا حضور داشتن و کسایی که اشنایی دارن میدونن هر کسی اجازه همر سازی نداشت اونموقع به خاطر سختگیری ها و بازرسی های متعدد )

به هر حال به ایشون اجازه همر سازی داده شد ولی به خاطر مشاجره با یکی از پلیر ها (امیر رول بک یکی از لیدر های فعلی اس دبل)کلا ایشون رو کیک اوت کردیم و اکانتشون حذف شد و رفتن شمال شرق اکانت ساختن (یعنی تعصب رو ساید ازیشون سرچشمه میگیره)

اون سرور هم متای جنوب برد و ایشون با چشم گریون دست اخر حذف اکانت کردن

2.سرور نرمال اسپیدترا:ثبت نام در شمال شرق و باز به دلیل درگیری لفظی پناهنده شدن به شمال غرب (یعنی اینهمه تعصب روی ساید منو داره میکشه)

افتخارات و کارنامه ی پر بار ایشون و فروم نویسیشون از همین سرور شروع شد که به دلیل حذف تیم اکسفرد برادرز در شمال غرب این ساید تبدیل به بیابون شده بود و ایشون به مقام پر افتخار دف کوردی در بیابون با 6 اکانت موجود در ساید دست پیدا کردن (که البته قابل تقدیره)

3. سرور دو ایکس اسپیدترا:برای اولین بار در تاریخ تراوین مانی عزیز در همون سایدی که ثبت نام کرده بود مونده(البته فعلا ) به دلیل این واقعه ی مهم دیروز در جلسه ای با قدیمی ها ما میخواستیم این سرور رو مبدا تاریخ تراوین قرار بدیم به افتخار این حرکت :)))

و باز مثل اینکه بعد از حذف اس ای و بیابون شدن ساید ایشون قصد دارن کارنامشون رو پر بار تر از قبل کنن (شاید این دفعه مسئول گروه چت سایدی با 8 تا اکانت)

خلاصه عزیزم این کارنامه ی زیباتو به هر کی نشون بدی تا سر کوچه ام باهات نمیان چه برسه به سرور بعد اونم تو جایی که ما هستیم (به شخصه از اول شروع بازی تراوین تاحالا تو هیچ سایدی بغیر از جنوب غرب بازی نکردم ,نه فقط من 20 نفر دیگه حاضر در تیم هستن که فقط خاک خورده ی اس دبلن و واسه این ساید دارن زحمت میکشن و اعتبارشونو تریلی نمیکشه )

اینکه عمو یوسف مشتی گری کرده و اسم توتال لیدر رو خودش نذاشته و گذاشته خادم بخاطر مرامو معرفت خودشه و رفاقتی که تو ساید هست(خیلی مهمه که هیچکس از هیچکس برتر نباشه تو ساید ولی باز با این حال حرفت برش داشته باشه و اینا هیچ کودوم میسر نمیشه مگر با رفاقتو و همدلی کل پلیرای ساید)

حالا تو کلا با 40 کیلو وزن که تاحالا یدونه سرورم تو همون سایدی که ثبت نام کردی تهشو ندیدی و اصلا معنی تعصب رو ساید و رفاقت و اعتبار سایدی رو نمیدونی میای و مینویسی که خادم زیاد داره پادشاه لازم داره :| (اصن میمیک صورتت به پادشاه میخوره جون داداش؟پاشو یه مین جلو اینه خودتو ببین حضرت عباسی :)) )

ختم کلام :

1.رزومتو واسه هم تیمیات بفرس ببین تا سر کوچه ام باهات میان په برسه سرور بعد

2.خیلی مشتاقم بعد از ثبت نام تو جنوب غرب به واتس اپم یه پیام بدی و اسم اکاتو تیمو بگی که برای بیعت خدمت برسیم ای پادشاااااه :|

من نمیدونم دوباره چی شده از غار خارج شدین و حمله کردین فروم

(اینکه رفتین یه اکانت جدید فروم واسه دیس کردن درست کردین جای تقدیر داره)

پیشنهاد دوستانه :نصف این وقت داخل فروم رو اگر در بازی خرج میکردین و یا روی اکانت های دوستاتون لاگین کرده بودین الان برنده ی 100% سرور شما بودین و ما دیگه با بهانه های وقت کم و مشغله های شخصی مواجه نمیشدیم

هنوزم دیر نشده

دلم تنگ شده برای اون روزایی که افراد با لینک پست میذاشتن نه به خاطر گزافه گویی و صرفا خالی نبودن صحنه

پ.ن:از اتاق فرمان اشاره کردن دوست عزیزمون هم که روی اکانت King Has Return بازی میکرده در ساید اس ای به خاطر عدم مدیریت صحیح و نالایقی لیدر های این ساید اکانتش حذف شد

پتانسیل تقریبی اکانت بر اساس اسکات های موجود چیزی حدود 400 کا انویل شناور مرزی بوده که شاید اگر اون اکانت رو اس ای نگه میداشت ما شاهد این لینک های پایین نبودیم

destroy_dehe_deragon_cj5t.jpg

امیدوارم باز 4 تا اکانت نسازید دوستان که مثلا از بیرون سرور تماشا چی هستن و تو پست اولشون بیان مارو دیس کنن برای ماس مالیه لینکا

برید قشنگ اکانتارو بازرسی کنید مرزاتونو ببندین

تیم شب تشکیل بدین و پسوورد هارو بدین بهشون (پاشو مرد زانو هاتو بتکون یه بار دیگه تلاش کن)

و سعی کنید دفعه دیگه که حمله میکنید فروم با لینک بیاید که هم جذابیت فروم حفظ شه هم از کل کل بیخودی دوری کنیم (کل کل با شما جدا جذابیتی نداره شاید با امرداد جذاب بود ولی با شما اصلا )

خلاصه بازم میگم نصف وقتی که داخل فروم حروم میکنید رو داخل بازی به کار های مثبت برای ساید اختصاص بدین که همین چهار تا اکانت باقی مونده حذف نکنن برن ما اند گیمو بشینیم تخمه بشکونیم

نمونش حذف اکانت XAUSSD (اکانت هون با 3 عدد همر مرزی که پتانسیل بسیار بالایی داشت تیمی که روش بازی میکرد)

نمونش تحویل اکانت South East به ساید و فرار پلیر از دست تیم لیدری جنوب شرق

نمونش حذف اکانت XxX ( یجوری زیرشو خالی کردن یه عده هنوزم که هنوزه یاد اون چیزایی که تو پروفایلش نوشته بود میوفتم به حال تیم الان اس ای خندم میگیره)

نمونش جدا شدن amir killerx از تیم فعلی جنوب شرق

نمونش حذف اکانت SE Guard (اکانتی که پلیر های بسیار با تجربه و قدیمی روش بازی میکردن و اون ها هم به دلیل مدیریت نا مناسب ساید اس ای رفتن)

نمونش لانچ شخصی اکانت M.W.R.T یکی از بهترین همر های هون جنوب شرق که تو پلن شخصی پلیر به چوخ رفت دلیلشم ناکارامدیه تیم اس ای در پلن رفتنه

نمونش زدن کتیبه ی چشمان کوچیکتون از اکانت Marava

نمونش پناهنده شدن ارش کاپیتان به اکانت های شمال غرب

نمونش همین لانچ هایی که امروز عکسشو براتون گذاشتم

نمونش خفت بالغ بر 500 کا گندم خور در هفته که تو هر صفحه فرومو ببینید 20 تا از لینکاش هست

نمونش اینه که تا دو هفته پیش جنوب شرق و شمال شرق با هم تو تاپ تن برابری میکردن ولی الان دارین نصف شمال شرق غارت میزنین

نمونش گذاشتن همر های جنگی هون جلوی همر های پر تعداد شمال شرق

و...

بازم بخوای تا صبح میتونم بهت بگم داداش گلم ما معمولا زیاد با جو سازیو این چیزا حال نمیکنیم و همیشه رو بازی میکنیمو واقعیت رو بیان میکنیم

نکته ی مهم: اشکان جان هم خودت هم خودمون میدونیم اوضاع اونجوری که میباید نیست تو اس ای (ان دبل که تعطیل کردن رفتن شام )وگرنه خودتم اینقدر گارد نمیگرفتی جلوی حرفای من (اگه حرفام اشتباه بود میگفتی خب یه چی گفته و ازش رد میشدی)

ولی ما از اوضاع اگاهیم و میدونیم چجوری به دشمن روحیه بدیم که حذف نکنه تا اند گیم که هیجان سرور به هر حال حفظ بشه که امیدوارم بتونید اوضاع رو مدیریت کنید و تا اند گیم همین چند تا اکانت و چند تا تیمیم که موندنو نپرونید (ارزوی یه سرور پر زدو خورد تا انتها رو نذارید رو دلمون)

وگرنه ما نه اهل جو سازییم نه خوشمون میاد ازین داستانا

چشم هارا باید شست ,جور دیگر باید دید (برو اون موارد بالا رو یبار دیگه بخون بعد به عنوان خواننده بی طرف فروم بگو چی فک میکنی؟)

خبر ها حاکی از حذف تعدادی پلیر سرشناس و بازی بلد از ساید اس ای به خاطر اختلافات داخلی رو میدن

همینطور کوچ کردن تعدادی پلیر از اس ای به سمت شمال غرب و بازی روی اکانت های شمال غرب (ارش کاپیتانی که دهش صفر شد چون چراغش زرد بود گویا داره رو اکانت سید تو شمال غرب بازی میکنه)

به هر حال مثل اینکه اوضاع داخلی تو ساید متای جنوب شرق-شمال غرب خوب نیس و فشار اعضا برای پلن رفتن روی شورای لیدری هر روز بیشتر میشه

و به دلیل ناتوانی در پلن های اخیر این دو ساید گویا پلیر ها دست به لانچ های شخصی میزنن که حداقل همر هارو ترشی نندازن که نتیجه ای جز دیوار نداره(واقعا شاید اگر منم شانسی توی برد تیمم نمیدیدم و تیم لیدری هم هیچ تلاشی برای بهبود اوضاع نمیکرد شاید اینکارو میکردم که حداقل از زدو خورد بازی لذت ببرم )

با هم دیگه به یه سری ازین لینک ها که شامل خودکشی نهنگ هاست نگاه میکنیم

-توجه:این لینک ها شامل صحنه هاییست که ممکن است برای افراد زیر رنج سنی 16 سال مناسب نباشد

لینک اول سوپر خفت اکانت ashkan pesar از شمال غرب :

ashkn_psr_uwcp.jpg

لینک دوم :سوپر جلو زن اکانت mars از جنوب شرق (اخ گلبم گرفت)

mars_2o3s.jpg

لینک سوم:سوپر لانچ اکانت No.1 از جنوب شرق (بعد از سوپر جلو زن بالا لانچ شد به صورت گتره ای در 8 موج که در هر موج 1000 رعد به همراه 100 کاتا بوده در مجموع 8کا رعد و 800 کاتا که چون عکسا زیاد میشه یدونشو میذارم کیف کنیم )

no.1_0680.jpg

امیدوارم این پلن ها و لانچ های دیواری صرفا جهت هیجان بازی باشه نه حذف کردن چون واقعا ما سعی کردیم نزنیم که حذف نکنید اگه قرار باشه با دیوار کردن حذف کنید که دیگه خیلی بده :(

پ.ن:امروز داشتم لینکای ممد توهیمو تو یه فولدر جمع میکردم که دیدم حدود 1 میل گندم خور همر خفت کرده داداشمون پس حق میدم بهتون با چیف یه تک ده اینقدر خوشحال باشید برید تو گوگل دنبال اموجیو ترول بگردین واسه پست فروم :))

پ.ن:امشب قرعه ی خفت به نام چه کسیست؟جنوب شرق یا شمال غرب ؟(مراسم قرعه کشی با روش سنتیه (ارمان نوارا) ساعاتی بعد در چت Suicide Squad

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی شما عزیزان

یک موردی که لازم دونستم بگم اینه که قبل از شب های قدر به پیشنهاد عمو ایرج گل و بنده در Suicide Squad قرار شد که هیچ خفتی در شبهای قدر از تیم های رقیب انجام نشه که عزیزان در ساید های رقیب با دلی ارام و خیالی راحت به عزاداری و مناسک خودشون بپردازن که تمامی بزرگان در این تیم مخوف موافقت کردن

و خدارو شکر که این شب هارو رو سفید پشت سر گذاشتیم

همینجا از تمامی اعضای Suicide Squad کمال تشکر رو دارم بابت این میزان مرام و معرفت بالا و ستودنی

لازم به ذکره که ما در این متا رفقایی پیدا کردیم که اخلاق و مشتی گریشون فقط با پهلوان مرحوم تختی قابل قیاسه و در دورانی از تراوین که اخلاق واقعا مرده و بازی کثیف بسیار مرسومه این افراد هنوزم که هنوزه جزو اسطوره های اخلاق حساب میشن(نام نمیبرم کسی از قلم نیوفته)

اما در نمایشی ستودنی دیشب خفتر های Suicide Squad ساید شمال غرب رو شخم زدن و جای همرای این ساید هویجی جا گذاشتنو برگشتن

img-20210507-wa0006_txg.jpg

خفت بعدی خفت تر از قبلی

img-20210507-wa0007_bu37.jpg

خفت بعدی خفن تر از دوتای قبلی

img-20210507-wa0009_nsvk.jpg

خفت بعدی دیگه نگم براتون

img-20210507-wa0008_g3mt.jpg

همینجا از علی فلوید عزیز تشکر میکنم بابت بازی قشنگش و اینکه تقریبا نصف پتانسیل شمال غرب رو این اکانته که ما دیشب رفتیم سراغش

پ. ن:دوستان فارغ از مبحث کل کل و این صحبتا شمایی که میای لینک خفت میذاری باید خدمتت عرض کنم فعلن فعلنا باید بدویی تا برسی تازه اگه برسی

کاری که شما تو دو ماه میکنی اونم با دو تا لینک میای فروم میریزی خوشحالی میکنی تیم خفتور های ش.ش-ج.غ تو یه روز دوبلشو انجام میده ولی دیگه چون عادی شده حال نمیده تخریبتون کنیم

هر عقل سلیمی بره تاپ تنو نگاه کنه متوجه عمق فاجعه میشه

حالا نمیدونم شما میاید اینجا این چیزارو میگی مارو گول بزنی یا پلیرای خودتونو

پ. ن:رضا جان یه چیزی راجب خاطرات تاریک و تلخ دوران 16 سالگیت گفتی که این دفعه زیر بلیط امیر رول بک شمارو به خدای مهربون میسپارم (هم شما مارو میشناسی هم ما شمارو دیگه دوس ندارم وارد جزییات بشم)

پ. ن:دم بچه های جوخه ی انتحار گرم مخصوصا ممد توهمی و عمو لطیف به خاطر خفتای خوشگلشون

نکته ی مهم:رفقا اگر بحث تخریب باشه این مبحثو پایه گذارش خود ما بودیم خودتونم میدونید که ماشالله اینقد این سرور گاف دادین بخوایم شروع کنیم تو ده روز اینده فروم میره رو 100 صفحه

ولی چی؟

یک اینکه حسش نیس و دوس داریم حرمتا باقی بمونه چون اینجا بازیه و اخرش یادمون باشه همگی قراره بیایم اینجا باز از هم حلالیت بگیریم و خدافظی کنیم

هم اینکه دوس نداریم شاهد حذف زودهنگام جنوب شرق و شمال غرب باشیم

دوس داریم بازی تا اخرین لحظات هیجان خودشو حفظ کنه حتی اگه هیجانش کاذب باشه

;)

در اخر تشکر میکنم از تمام بچه های متای NE-SW به خاطر بازی قشنگشون

خدا میدونه این دفعه چه داستانی داریم تو سرور که دوستان از غار خارج شدن و یادشون افتاده کری بخونن

مطمئنا در چند روز اینده شاهد حلول مبارک یک جاسوس یا جا به جایی یک کتیبه با تک هیرو و یا سایر موارد بازی کثیف خواهیم بود (متاسفانه تنها روش بازی جنوب شرق تو سرور استفاده ازین تاکتیک ها برای جلوگیری از باخت زود هنگام بوده)

به همین دلیله که روزانه شاهد حذف تعدادی پلیر های بسیار خوب و پر پتانسیل ازین ساید و لانچ های شخصی (که نتیجه ای جز دیوار تا الان نداشته) هستیم

که اینرو به شخصه من پای ضعف تیم لیدری اس ای میذارم

ممد اولدارک عزیز: من جای شما بودم به جای وقت گذاشتن داخل فروم به کمک ساید اس ای میرفتم و با کمک های مستشاری و لجستیکی سعی در بهبود شرایط اسفناک این ساید میکردم

متاسفانه چیزی که ما شاهدیم حدود هفته ای 1 میل گندم خور خفت همر و هفته ای 500 کا تا 1 میل گندم خور دیوار شدن همر های خوب داره ازین ساید در میاد که اصلا وضعیت جالبی نیستش

همینطور حذف پلیر های سرشناس ساید(ببین با پلیر چجوری برخورد شده که گفتن دیگه حتی جنوب شرق ثبت نام نمیکنن)

به هر حال ما خیلی دوس داریم که یکی بیاد و این شلوار کردی سفید رو از پای جنوب شرق دربیاره و برای این ساید ابرو بخره امیدوارم اون شخص شما باشی عزیزم