Posts by Alizkng

علی جان پلن اسپاون دیفالت که چیز تازه ای نیست چند سروره دوستان با برنامه ریزی میان خبری نداریا:)))

بعدم تصمیم ما از قبل استارت که گرفته نشده...سبک بازی هر کسی مشخصه و اسم اکانتشم مشخص...نقشه هم که برای همه قابل رویت:)

خداروشکر ماهم تو تصمیمون اشتباه نکردیم بنده خدا از حمایت در نیومده اتکاش شروع شده.

توضیح بیشترم لطفا نخواید گویا مذاکرات خوبی در پشت پرده در حال انجامه و دو طرف راضین.

بسیار ممنونم از پاسخ شما فرهاد جان

اگر هر دو طرف راضین که خیلی هم عالی

عجیبه که محمد علی سر اینکه ما پست یه نفرو لایک کردیم یه پست گذاشت که اینا فتنه گرن و میخوان شمال شرق دو پارچه بشه و مسائل شمال شرق چه ربطی به جنوب شرق داره.

ولی وقتی پلیر سایدش راجب اختلاف دو ساید شرقی پست میذاره نه تنها رگ گردنش باد نمیکنه که به خودشون مربوطه کسی دخالت نکنه ،میاد پستشونم لایک میکنه.

شما که لطف کردی و جواب پست بنده رو دادین کاشکی پست رو تا اخر میخوندی

پ.ن:سوال های بالا صرفا سوال های یک ناظر بی طرف هستش بدون چاشنیه تخریب

پ.ن:هر گونه لایک و دیسلایک زیر این پست کاملا نامربوط به سیاست های سایدی میباشد

پ.ن:ساید کمونیستی دیگه چیه زیبا؟وقتی همه سعی میکنن بهت احترام بذارن ،توام سعی کن به خودت احترام بذاری<3;)

ببینید قطعا همینطوره که شما میگید و ما واقفیم که رقبای رو به رومون پلیرایی توانمند و قابل هستن.اما متاسفانه تهدید رو پلیرای شما شروع کردن که از قضا چینش مپشون هم دقیقا اینه که پلنشون برای ساید ماس

سلام و خسته نباشید

بنده تا جایی که در جریانم اولین دهکده دوم سرور رو اکانت warmaster از ساید جنوب شرق در شمال شرق زدن

و شما در توجیه این حرکت میفرمایید که اول شمال شرق شروع به تهدید شما کرده بر اساس چینش مپی؟

اینجا بحث دو جبهه به خودش میگیره

یک بخش ذهن من براش سوال پیش میاد که ایا وقتی هنوز کسی دهکده دوم رو نزده شما چگونه چینش ده های دیفالت ساکنین شمال شرق رو تهدید برداشت کردین ؟(are u kidding?)

و یه موضوع دیگه اگر صحبت شما واسه بعد از احداث دهکده های دوم هست و منظور شما چینش دهکده های دوم ساکنین ساید مذکور هست

فکر نمیکنید که اول حرکت شما باعث این موضوع شده باشه (برای مثال شاید اصن همچین برنامه ای نبوده ولی وقتی از طرف شما همچین حرکتی دیدن خب طبیعتا باید این حرکتو میزدن)

پ.ن:سوال های بالا صرفا سوال های یک ناظر بی طرف هستش بدون چاشنیه تخریب

پ.ن:هر گونه لایک و دیسلایک زیر این پست کاملا نامربوط به سیاست های سایدی میباشد

به نظرم صحبت های مملی خیلی هوشمندانه بیان شد و نتیجه ای که میخواست رو گرفت

-چرا هوشمندانه؟

صحبت ها فقط با تعدادی سوالات مبهم به عنوان یه پلیر ناظر و بی طرف مطرح شد و گاهی هم با کنایه به طرف مقابل و دادن بار روانی به سوالات مطرح شده تونست جوابی رو بگیره که شاید یه شخصیت هوشمند، با سیاست کلامی خودش به هیچ عنوان این حرف هارو در شرایط عادی در فضای عمومی فروم مطرح نمیکرد

-چرا جواب خودش رو گرفت ؟

ازونجایی که اکثر صحبت ها در قالب سوالی و به دنبال رفع ابهام صورت گرفت، اما در جواب اون ریپلی هایی رو میبینیم که سعی در تخریب یا حتی دخالت در امور سایدی دارن (حماسه افرینی ، ناصر کجایی که سایدتو دزد برد و ...) که اصولا فرار رو به جلوی خیلی زیرکانه ای نیست و نبود :)

امروز حرف زیبایی رو سید عزیز مطرح کرد که خلاصه کلام به این صورت بود:

تراوین دیگه روح قدیم خودش رو نداره و الان دیگه فقط شاهد رقابت گلد خرج کردن هستیم

به شخصه امیدوارم با لابی گری های خارج از بازی این بازی زشت این روز هارو زشت تر نکنیم

پ.ن:پرهام داداش فارق از بحث ها و جدل هایی که در گذشته داخل بازی باهم داشتیم رفتن شما از سرور منو ناراحت میکنه و دوست دارم که با انرژییه همیشگیت به بازی ادامه بدی (با ارزوی موفقیت برای تیم کوچور)

باید بگم اول از همه باید با ما هماهنگ بشید بعد ورود بزنید

حتما زیبا

لطفا بفرمایید که این هماهنگی با چه کسی و به چه صورتی میبایست انجام شود

نمیدونم چراحس میکنم همه ساید ها جنگ داخلی خواهند داشت

انشالله بعد از هماهنگی های لازم به عنایت خداوند متعال و شما ,شاهد چنین چیز هایی در جنوب غرب نخواهیم بود

حالا که این بحث پیش اومده سوال میپرسم چند نفر واقعا حاضرن تو اون سرور کاملا بدون مولتی بازی کنن ؟

همینجا یه آمار بگیریم ببینیم چند چندیم با خودمون

سلام و عرض ادبو احترام خدمت دوستان عزیز

یوسف جان اگر موفق به ران کردن همچین سروری شدین بنده هم اعلام امادگی میکنم

واقعیت که مولتی بازی خیلی از دوستان رو از تراوین دلسرد کرده از جمله خود من که تصمیم گرفته بودم دیگه بازی نکنم

چرا که حضور تیم های خرج کن و بات باز و مولتی باز عملا کفه ی ترازوی سرور رو عوض میکنه و ما قشر فقیر و نیازمند عملا از همچین چیزی بی بهره ایم (اگه وقتشم داشته باشیم واقعیت از پس هزینه هاش بر نمیایم)

لازم به یاد اوریه که چه بیگ همر هایی که با رید سالم فید شده بودن لانچ شدن رو دفاع های بالای ۷۰ میلیونیه واندر که فقط ۱ سطح تونستن لول واندرو کاهش بدن

چه شب نشینی هایی که دوستان نکردن برای خفت اما هر جارو اسکات کشیدن بالای ۳۰۰ کا دفاع پارک بودن

خودمونو اگر بذاریم جای اون دوستان واقعیت بهشون حق میدم که از تراوین فاصله بگیرن

چه بسا که سرور اولی که تو همین اسپیدترا ران شد(سرور نرمال ۲ سال پیش) چه استقبالی ازش صورت گرفت اما به مرور زمان با تداوم مولتی بازی خودتون ملاحظه میکنید که چی شد

سرتونو درد نیارم عزیزان به هر حال اگر سروری ران بشه که مدیریت بتونه مولتی بازی رو توش محدود کنه و یا جلوشو تا حد توان بگیره بنده به همراه اندکی از دوستان هم کمک به جذابیت هر چه بیشتر سرور با بازیه سالم خواهیم کرد

یا حق

ناصر جان تو هم این بازیو باختی هم سرورو باختی هم ابروی نداشتت و هم شرافتی که معنی لغتیش رو هم نمیدونی

دستاورد های ناصر توی اسپیدترا

1.تغییر نام از zarazora به کلاهبردار :))

2.ارتقا از مقام دلقک ساید به لیدری ساید

3.بلند نکردن حتی یکدونه همر از اکانت های ناصر (تمام کسایی هم که حتی دارن باهات بازی میکنن هم ندیدن تو حتی 1 بار همرتو حتی جای تارگت سیف بزنی که اینا همش از ترسو بودن خودته)

4.گرفتن لقب جارو برقی دفاعی در ساید(هر کسی باهات بازی میکنه میدونه که روش زدن سایدی که تو توش هستی فقط یکی هست به شرح زیر)

ابتدا شروع به فیک سنگین میکنید روی اکانت ناصر

ثانیا بعد ازین که تمام دف ساید روی ناصر جمع شد بقیه ی تارگت هارو شما میتونید با لینک سبز بزنید :))

ببین اوضاع چقدر بیریخته که دیگه پرهامم با تک همر خودش اومد ازتون تک جنگ اموز سایدتونو با همین روش زد و رفت :)))

5. زدن زیر تمامی حرف ها و قول و قرار ها

سرور پیش قرار بود دف ندی به واندر ان ای که دادی بر خلاف گفته هات چون ادم ترسویی هستی

این سرور اومدی گفتی متا نمیکنیم چون اگه بزنیم میگن دو به یک زدیم (که 10 روز بعد همین حرفت رفتی با ان ای متا بستی مثلا تو ذهنت فک کردی چرچیلی)

گفتی فقط نپ :نپم که نتونستی پلیرتو کنترل کنی . متقابل ماهم زدیم و باز خودت گفتی از نپ خارجیم (به خاطر این کارت تو حتی تنها رفیقت توی اس دبل عمو شاهین شیرکش رو از دست دادی که الان دیگه هیچکس تو اس دبل تورو حساب نمیکنه چون لول شخصیتت پایینه (ترسو و خود چرچیل پنداری)

باز ما دوباره تا دوتا خفت زدیم ازت پیام فرستادی گفتی نپ کتیبه :))

باز خودت شروع کردی به فیک رفتن که اینور بچه ها جنگ اموز و دیفالت میلادو پروندن

شماهم با سوپر پلن ((شرافت زنده است)) اومدین و دیوار جنوب غرب رو بوسه زدین و رفتین :)) (دوباره شبش گفتین بشینیم مذاکره کنیم)

6.تحلیل های فوق سمی رو ماده ی مخدر کروکدیل :)) ببین راجب خرید و فروش کتیبه چیا تحلیل کردی که حتی جنوب شرقم اومدن مسخرت کردن :)) خاااک

متاسفانه شما باید این سرور نهایت نهایتش مسئول پخش 15 کراپی ها میشدی نمیدونم کی این سمت ها رو بهت داده تو شمال غرب

روی صحبتم با بچه های شمال غرب هستش :

دارید با کسی بازی میکنید که نفعش توی طولانی شدن سرور و خرید گلد بیشتر توسط شماست داخل پنل گلد سرور (این صحبت منو یادتون باشه اگه سوالیم راجب این مورد بود همتون شمارمو دارین میتونید بهم پیام بدین بیشتر راجبش صحبت کنیم)

پ.ن: میزبان تمامی همر های شما در جنوب غرب هستیم قبلا گفتم باز هم میگم جنوب غرب مقصد بی بازگشت همر های شماست (مخصوصا اگه پلنرش رضا سورنا عزیز دف ساز جدید شمال غرب باشه)

پ.ن:

جنوب غرب تا الان با همه سختیاش وایساده مردونه جنگیده با اینکه از 3 ساید روش همر لانچ شده ولی 80% همرای لانچ شدرو به گور فراخوانده

در مقابل شما چیکار کردین

1. شمال غرب با پتانسیل 1.5 برابری ما : از دست دادن تک جنگ اموز شمال غرب و پریدن دهکده های مرزی

تغییر کاربری اکانت empire و sourena و diablo به دف سازی

دیوار های متعدد جوری که دیگه توی ام ام لانچ روی جنوب غرب حرام اعلام شده:))

خفت خوردن های متعدد و احتمال وقوع جنگ داخلی

2.شمال شرق با پتانسیل 0.75 بابر ما :

روابط دوستانس ولی خب یه لانچ هایی هم این وسط لانچ شد که اونم به لطف خدا و مسئولین دیوار شد که تیم لیدری شمال شرق سریع به موضوع رسیدگی کرد دستشونم درد نکنه

3.جنوب شرق با پتانسیل 4.5 برابری ما :

این ساید با داشتن پتانسیل فوق العاده در همر هاشون از 3 پلنی که لانچ کردن موفقیت دو پلنشونو مدیون سیستم تازه تاسیس کنفدراسیون هستن که البته باز دمشون گرم زیادن میشینن چک میکنن به هر حال هر کی بیشتر وقت بذاره نتیجه بهتریم میگیره

به هر حال ما ازوناش نیستیم که فرار کنیم وسط سرور :))

جیگر لطفا لینک همری که اونجا ارسال کردین و نصف شد رو هم بذار

بعد طبق دو دوتا چهارتای خودتون بشینید و حساب کنید

ایا اون میزان همری که لاست خورد در مقابل 9 کا مذدور و 3 کا تیرانداز عددی حساب میشه یا نه (دو روز داشتین برای دیوار اون 9 کا مذدور پست و لایک میذاشتین)

اون ده با دیوار کردن اون 6 کا اسکات از همر اسکاترتون به رسالت خودش رسیده بود

شما فقط کمک کردین که رسالتش تکمیل بشه

اون میزان پتانسیل رو چه از لحاظ پلیری چه از لحاظ مولتی و رید رو اگر ما داشتیم الان جای جنوب شرق در نقشه سوراخ شده بود

اهل کل کل نیستم ولی شماهم واقعا پلیر نیستین اگه بودین اوضاع این نبود(بلا نسبت عده ای که واقعا در اخلاق و بازی همیشه پیشتاز بودن و شخصا دوسشون دارم)

موضع ضعف کجاست ؟

پاسخ:موضع ضعف جاییست که شما با داشتن پتانسیل 6 برابری در برابر دشمن در خاک خودتون مشغول کشتی گرفتن با ان باشید و بعد با خوشحالی و صفحات فروم رو با حرف های پوچ و خاله زنکی پر کنید

مثال:فکر کنید روسیه در اواسط درگیری با اوکراین بیاد و خبری حاکی از زدن یک پادگان نظامی تقریبا خالی رو در نزدیکی کرملین پخش کنه(تو خاک خودش) و طبق امار نصف نیرو های ارسالی به اون پادگان هم طلف شده باشن و از تمام قرقاول های ارتش روسیه(اسکاتر ها) یک دونه هم برنگشته باشه

اینو اگه شما اسمشو پیروزی میذارید که ماهم به نظر شما باز احترام میذاریم :))

پ.ن:این که در تمثیلم از روسیه استفاده کردم صرفا به خاطر تسلیهات مولتی بازی بسیار گسترده هستش وگرنه قدرت اصلیه روسیه , رهبر اون کشور پوتین هستش

که متاسفانه در جنوب شرق من همچین شخصیت کاریزماتیکی رو نمیبینم که بخواد ازین قوا به درستی استفاده کنه و نهایت با زدن 1 دهکده و دیوار کردن 10 20 کی مذدور این ساید برای خودش هر روز داره جشن بزرگ میگیره

پ.ن:حوصله ی اپلود عکس ندارم لطفا ساید پیروز لینک همری که زدرو خودشون بذارن :)) (البته اگه گذاشتنی بود که تا الان گذاشته شده بود)

سلام خدمت عزیزان

تبریک میگم بابت دیوار کردن 9 کا مزدور و 3 کا تیرانداز محمد توهمی

تبریک میگم بابت دیوار کردن 10 کا استپ و 23 کا مزدور (از نظر شما همر جنگیه خوبی بود ما هم به نظر شما احترام میذاریم)

واقعا اگر میدونستیم که اینقدر باعث خوشنودی شما عزیزان میشه که بابت هر کدوم 4 تا پست و 25 تا لایک بزنید سعی میکردیم بیشتر ازین کارا بکنیم

تواضع رو از پست پارسا لاقونچر عزیز یاد گرفتم که وقتی دو تا از همرای رنک دار دیفالتتون دیوار شد و یک همر مرزیتون چیف شد کلا فقط اومد 3 تا عکس گذاشت و تهش با جمله ی پیروز باشید پستش رو خاتمه داد (الحق که لاقونچر برازندته عزیزم)

حالا اینکه شما عزیزان بابت دیوار هر 3 کا تیرانداز و 9 کا مزدور میاید میریزید تو فروم و جشن بزرگ برپا میکنید همه ناشی از چند مورده

1.تقلیل فشار حاصله از سرور قبلی:این موضوع درک متقابلی هستش و من در این مورد حق رو به شما میدم ,شاید اگر ما هم سرور پیش به اون صورت چه در فروم و چه در بازی تحقیر میشدیم ,این سرور رو حداقل در فروم سعی در جبران فشار حاصله میکردیم تا مبادا روی دلمون بمونه

2. رنج سنی:رنج سنی باعث پخته تر عمل کردن و حرف زدن میشه و اینطوری که تیم انالیزوری ما براورد کرده میانگین رنج سنیه شرکت کننده داخل فروم اس ای همه متولد 1378 به بالا هستن(لذا اگر میبینید که اکثر پست های شمارو بدون جواب و یا حتی دیسلایک از کنارش میگذریم ناراحت نشین ما شما رو دوست داریم)

3.بزرگ نمایی:واقعا با این میزان پتانسیل ساید اس ای (تعداد پلیر 3 برابر ما,تعداد مولتی 7 برابر ما,میزان رید 6 برابر ما )این ها اگر واقعا از نظر شما حرکات بزرگی به حساب میان باید به حال شما تاسف خورد

اما در اخر باید خدمتتون عرض کنم ما همیشه از حریف قوی و هرگونه زد و خورد استقبال میکنیم

شما عکس از قوانین تراوین میذاری

ما عکس از همرای شما

kheft_gartal_q3ml.jpg

مرسی از علیرضای عزیز بابت خفت قشنگش

خلاصه مارو تو اخبار نشون میدن

شمارو کجا؟تو پی ام سی؟

مونده تا برسی:))

پ.ن:اینم گذاشتیم یکم فضای خاله زنکی فروم جنگی شه

پ.ن:گروه سایپا سواران به زودی تقدیم میکند :))

این سطح از حقارت رو ندیده بودم در دنیای تراوین

پلیر ان دبل اومده ده زده دم واندر اس ای همراه با پلیر ما

بعد جای اینکه ساپورتش کنید, اومدین توبیخشم کردین (خدایا یه شهاب سنگ بزن مارو راحت کن)

برگردیم رابطه ی ان دبل با اس ای رو مرور کنیم :

1. بعد از دست بوسی هایی که ان دبل برای اس ای کرد ,اس ای اب پاکی رو ریخت رو دستشون و گفت ما با هیچ سایدی متا نمیبندیم :))

2. این تیم ولی از پاچه خواری خسته نمیشه و ادامه میده و میگه اس دبل تو هم مرزی تورو میزنن

و اینبار هم اس ای میاد میگه مرز در دنیای تراوین مثل دنیای واقعی نیستش و شمارو هم میزنیم :))

3.در یک عمل تکرار نشدنی که کاپ دست بویسه هفترو ان دبل به خاطرش دریافت میکنه ,این ساید میاد پلیری که با هوش تراوینی بالا همراه یکی از قدرتمندترین اکانت های بازی رفته کنار واندر اس ای دهکده زدرو توبیخ میکنه که شاید اس ای ببخشدشون

که ایندفعه باز هم اس ای میره کنار واندر ان دبل 2 تا ناتار چیف میکنه و قشنگ میگه این توبمیری اون تو بمیری نیست

اقا واقعا غرورتون کجا رفته ؟؟؟

از کی تاحالا پس گردنی خوردن و ببخشید گفتن به سایدی که شمشیرشو از رو بسته باهات اسمش شده افتخار و یا کنترل ساید یا سیاست؟

شما اکانتتو نمیتونی کنترل کنی بعد میخوای سایدو کنترل کنی؟چه حرفا ادم میشنوه حضرت عباسی تو این تراوین

چادرتونو از سرتون بردارید ,به خودتون بیاید ,پس گردنی خوردن اسمش سیایت نیست,

بعضی موقعا فک میکنم شاید به دلیل سن بالا دیگه هورمون تستسترون تو بدنتون جاشو داده به استروژن و پروژسترون

اسم 4 تا پلیر خوب و جنگیم تو اون ساید کنار شما خراب میشه

استدلال دوستان برای حذف اکانت عجیب منو یاد سخنان استاد فیاض پور میندازه

اینکه دوستان از مولتی بازی دارن انتقاد میکنن بخاطر اینه که شما شاید بهت بربخوره که نمیخوره

تازه عزیزان ناراحت هم شدن به خاطر انتقاد دوستان و ابراز ناامیدی کردن و میخوان حذف اکانت کنن :)

توجه شمارو به بخشی از سخنان استاد فیاض پور جلب میکنم

لطفا بعد از تماشا استدلال هارو باهم مقایسه فرمایید :)

https://www.aparat.com/v/WjGl3…_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87

اول از همه تسلیت میگم به ناصر عزیز و خانواده ی محترمشون بابت فوت مادربزرگشون

دوم اینکه اقا ولش کن ,شما خوبی ,شما همرو زدی یدونه مساوم ندادی واخرج منی (از ما خارج بفرما. الهی امین)

جنوب شرق بخواد مارو بزنه نیاز به وکیل وصی نداره میزنه ,شمام عزیزانم بزنید و ما استقبال میکنیم

خلاصه هر وقت هر جا خواستین بزنین ما در خدمتیم

فقط دفعه ی دیگه که اینجا خواستین پست بذارین با لینک پست بذارین که ماهم از لذتش محروم نشیم

(شما از زدنای سرور پیشتم عکس بذاری قبوله ما بهت امتیاز میدیم)

لطفا از گذاشتن پست های بی محتوا جدا جلوگیری کنید

شما نیومدی ببری و صرفا اومدی لذت ببری(به ما چه ,چرا الان این باید عمومی سازی میشد ؟)

دیشب با جنوب شرق صحبت کردی (به ما ربطی نداره واقعا ,ایشالله خدا جلساتتون رو بیشتر کنه)

راه قدس از کربلا میگذره(به ما ربطی نداره تو ذهن تو چی میگذره لطفا تراوشات سمی ذهنتو عمومی سازی نکن برادر من)

انتظار دارم پستای بعدی با لینکای خوشگل بیاد بیرون سطح سرورو فرومو ارتقا بده

سلام خدمت تمامی عزیزان امیدوارم سرور زیبایی رو در کنار هم سپری کنیم

نکته ای که لازم دونستم خدمت عزیزان بگم اینه که بله همونطور شما بزرگان میفرمایید جنوب غرب متاسفانه با کمبود پلیر همراهه

و این مشکل کلا از بعد از فیلترینگ همیشه گریبان گیر جنوب غرب بوده و همچنان هست ,چنانکه من خودم رتبه ی سوم رو در بین ساید ها به جنوب غرب اهدا میکنم از نظر پتانسیلی در این سرور

موردی بعدی که خدمت دوستان میخواستم عرض کنم اینه که توی این سرور تمامی 4 ساید دارن مولتی بازی میکنن و هرکس به اندازه ی وسع خودش ,پس اگر دوستان گله ای دارن راجب مولتی بازی باید خدمتتون عرض کنم که از ما مولتی باز تر هم هست (و اینکه بخاطر مشکلات شخصی گذشته حالا بخوایم فقط گیر بدیم به جنوب غرب از مرام و معرفت بدوره این حرکات)

نکته ی اخر ابراز خوشحالی از حضور بسیاری از دوستان در این سرور حتی به عنوان رقیب و ارزوی موفقیت برای تمامی عزیزان

پ.ن:بازگشت همه به سوی جنوب غرب است

پ.ن:مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ,همراهانش را نمیشمارد

بعد از غیبت کبرا و دیدن لینک های موجود در فروم باید واقعا به تیم شمال شرق تبریک بگم بابت بازی حرفه ای و برنامه ریزی هوشمندانه ای که داشتن

مزد زحماتشون رو با بردشون گرفتن

متاسفانه این سرور من و عمو پارسا به دلیل خدمت سربازی نتونستیم اونقدری که باید و شاید به ساید محبوب خودمون خدمت کنیم و در مقطعی از سرور خداحافظی کردیم

که به نوبه ی خود ممکنه باعث ضربه خوردن به تیم شده باشه که همینجا از تمامی سروران در جنوب غرب پوزش میطلبم و امیدوارم مارو حلال کنن

در رابطه با همون حضور اندکی که اول سرور داشتیم اگر احیانا باعث رنجش خاطر عزیزی در سرور شدیم بدین وسیله ازش درخواست بخشش و حلالیت میکنیم

خسته نباشید میگم به دوستان شمال شرق بابت بازی حرفه ای که از خودشون به نمایش گذاشتن

دست مریزاد میگم به تمامی سروران جنوبی بابت رقابت سرسخت و جانانه و تا اخرین همر

این سرور قسمت نبود تا انتها کنار شما عزیزان تجربه کسب کنیم

انشالله که فرصتی باشه تا دوباره در کنار شما عزیزان بشه رقابت و رفاقت رو تجربه کرد

طبق اخرین گزارشات گویا مصرف چسب در بین TSDG های شمال شرق رشد بسزایی داشته

گویا دوستان هر شب بعد ازین که لینک خفت هارو میبینن و بعد از مراسم زیارت عاشورا پا میشن زانو هاشونو میتکونن و میگن بچه ها وقتشه بریزیم فروم و بلند داد بزنیم بگیم اصلا درد نداشت

صحبت های لو رفته از کار گروه فروم ان ای:

TSDG Leader :اکبر تو برو تو فروم یه انالیز از بهتر بودن کتیبه ی چشمان متوسط نسبت به گرز گرزدار بذار

اصغر توام برو خودتو بساز بعد بیا فی البداهه تو فروم رپ کن جوری که هیچکس متوجه نشه چی میگی، سعی کن توشم از کلمات مربوط به تراوین استفاده کنی که مثلا فک کنن مام اررره

قنبر داداش توام برو اونجا از مزیت های خفت شدن تعریف کن و بگو که مصرف هر شب خفت با روغن بنفشه چقدر میتونه در بهبود ساید به ما کمک کنه و ما با این خفت هایی که هر شب میشیم هر روز داریم به بردمون نزدیک تر میشیم

نوبته سفتره، سفتر داداش شما میری تو فروم شروع میکنی از تخریب متای رو به رو صحبت کردن

میگی من جهزیه ی دخترم تو دهکده ی مرزی ان ای و اس ای بود و وقتی اینا با هم نپ کتیبه بستن تمام دسترنج 20 ساله ی من تو اون دهکده به فنا رفت

اخه اینا از لیدرا هستن؟ اخه این درسته؟ :( (با بغض)

دوستان شمال شرقی هر کسی میتونه بنا به قید قرعه یکی از شخصیت های بالارو واسه خودش برداره