Posts by M.H.N

سلام رفقا

واقعا بسه خداوکیلی سرور تموم شد شما هنوز بی خیال نشدید ؟!

آدم میاد اینجا رو می خونه به جای لذت بردن حالش بد میشه واقعاً

مهرشاد داداش بسه دیشب هم گفتم بی خیال شو دنبال چی هستی؟!

تو پلیر خوبی هستی امیر حسین و سامان عزیز هم همین طور به گواه این دوستان کاوه هم برای سایدش زحمت کشیده (شخصاً افتخار اشنایی باهاشون رو نداشتم ) دمش هم گرم واقعا اجرش با سازندگان کتیبه های باستانی

از صفحه یک این تاپیک تا الان به جز یه سری از پست ها که مطالب جذاب و اتفاقات بازی رو بازتاب دادند بقیه فقط من خوبم تو بدی و تو نوبی من خفنم بوده !

بابا به خودتون بیایید

فکر نمی کنم دیگه کسی باشه بازیر بیست و پنج شش سال سن که این بازی رو انجام بده !

اما یکی از بیرون بیاد اینجا رو بخونه میانگین سن پست گذارندگان رو عمراً بایای 8 سال نه اصلا 16 سال بتونه تخمین بزنه

اونی که برده باید جنبه بردن داشته باشه اونی هم که باخته باید جنبه باختن

اونی که برده مبارکش باشه که برد

اونی هم که باخث تجربه بشه براش برای اینده

یه کم به خودمون بیایم

درسته کسی اهمیتی به حرف من برای خیلی ها اهمیت نداره ولی ما وظیفه مون گفتنه یه وقت یکی مثل محمد جواد منت سرم می زاره و کلا بی خیال این دست جریان ها میشه یه وقت هم یکی مثل مهرشاد یه موضوع رو کشش میده

شاید یه کم هم در دوستان شمالی تاثیر کرد

پ ن : ساختن کلید اسرار رو ادامه بدید تا یه قصه قشنگ از مثنوی براتون تعریف کنم (حقیقت الان دیدم خودش تولید تنش می کنه اما اگر می پسندید این فضا رو قسمت های بعدی رو بسازید تا جوابش رو هم از حضرت مولانا بگیرید )

پ ن 2 : اگر کسی رنکی رو می تونه بگیره دمش گرم لطفا به برده کشی به کمک سهیل عزیز ادامه بدید :دی

پ ن 3 : دیدگاه شخصی افراد ربطی به تیمی که در اون بازی میکنند نداره

پ ن 4 : ادم های کوچک از خودشون حرف می زنند و دیگران راجع به ادم های بزرگ

صبوری خویشتن داری و تحمل شما رو کوچیک نمی کنه بلکه نشانه شخصیت شماست

پ ن 5 : حکایت عجیبیه که بعضی ادم ها وقتی در فضا و ساختار بازی قرار می گیرند اساسا افتادگی و فروتنی و سر به زیری و کلی صفت دیگه رو کاملا فراموش می کنند

پ ن 6 : میلاد 200t عزیز دلم یه بحث مفصل و جالب می تونیم در خصوص اون چیزی که تو سرور فینال گذشته دیدیم و اینجا تفاوت ها و شباهت هاش با هم داشته باشیم

فقط یادت باشه که رفقای قشنگت و تیمشون (محمدین رتیل و جغد و بر ور بچتون) سرور پیش حدود 50 میلیون دف برای واندر ساختند پس رقم هایی که اینجا می بینیم هم تغییر کلی سیستم تراوین رو نشون میده

درسته من خودم دوستش ندارم و به نظرم بی مزه شده ولی واقعیت اینه که خود من هنوز دارم تو 10 سال پیش سیر می کنم

این تغییرات رو سیاست های مدیریتی سایت نمی تونه عوضش بکنه متاسفانه ترواین 2022 با 2008 تا 2010 خیلی فرق داره

بحث مفصل بمونه بعد تموم شدن سرور یا زمانی که حضوراً در خدمتت بودم

باشد که رستکار شوید

سلام و عرض ادب خدمت همه شما سروران و بزرگان گرامی

تبریک عرض می کنم به دوستان عزیز خودم در ساید جنوب شرق بابت همر های خوبی که ساختند و باز هم نشون دادند که مثل همیشه جنوب شرق در کیفیت همر ها حرف اول رو می زنه هر چند تعداد پلیر هاش کم باشند

تبریک و تقدیر و تشکر از یک به یک دوستان باشه برای پایان سرور و بعد از رو نمایی از همه همر های ساخته شده و اخذ پوینت های دفاعی ممکن

به هیچ عنوان نمی تونم ایراد و اشکالی به عمل کرد دوستان خودم داشته باشم چون واقعاً زحمت کشیدن و وظایفی که اول سرور براشون ترسیم شد رو به بهترین شکل ممکن اجرا کردند

از بچه های جنوب غرب هم تشکر می کنم که در حد و اندازه های خودشون ظاهر شدند و این دوستان هم تلاش لازم رو داشتند

یک دست مریزاد و مرحبا هم به دوستان شمالی که عملکرد بسیار خوبی داشتند و با بهره گیری از دفاع مناسب و اولویت بندی دقیقی که صورت دادند باعث عدم کارایی بخش قابل قبولی از همر های جنوب شدند

استفاده از الفاظی نظیر مولتی باز و غیره که در این چند پست گاهاً به چشم خورد تلاش مذبوحانه و سیاست نخ نمایی است که واقعاً نمی تونه اجر و قدر کاری که دوستان انجام داند رو ضایع کنه

از دوستان خودم در جنوب خواهش می کنم که توانایی های جناح رقیب رو نادیده نگیرند و با این الفاظ باعث خنده ما و سایرین نباشند

دم بچه های ان ای بابت ساخت دف فوق العاده شون گرم الحق و النصاف که کارشون بیست بیست بود

زحمت زیادی برای شناسایی تارگت ها کشیدند و جاسوسی های بی نقصی انجام دادند که نشان ازبرنامه ریزی دقیق و بلند مدتشون بود

به شخصه بسیار لذت بردم نه تنها من بلکه از دیشب که با رفقا تو جنوب شرق هم کلام بودیم همه عزیزان بر عملکرد خوب شمال شرق صحه گذاشتند و از بازیشون بسیار تعریف می کردند

یه سری از حرف ها و صحبت ها هم باشه برای انتهای سرور

ببخشید که دیر تر جواب دادم خدمت دوستان شمالی هم دیشب عرض کردم که دست رسی به فروم نداریم ولی در بعد از دفاع جانانه ای که صورت گرفت خدمتشون تبریک گفتیم.

پ ن : بنا شد دوستان عزیز شمالی روایت گر اتفاقات پایانی سرور باشند و تا الان هم وضعیت به همین منوال بوده نه بنا داریم فرار کنیم و نه از اعتراف به عملکرد خوب حریفمون واهمه ای داشتیم

باشد که رستگار شوید

سلام خدمت همه دوستان عزیز

تشکر ویژه از محمد علی عزیر که این قدر با حوصله و تمیز اتفاقات انتهای بازی رو برای همه پوشش میده

تا اینجا شمال شرق بسیار منسجم و سازمان یافته عمل کرده و در انتهای بازی دست پیش رو دارند

شرایط پیش آمده حکایت از برتری مناسب شمال در این راند از زد و خورد ها داره

به نوبه خودم امیدواریم که جنوب بتونه این عقب افتادگی رو جبران بکنه

پ ن : محمد علی جان خودت داری می گی دف افسانه ای فرامرز تلفات گرفتن از این دف افسانه ای تلاش بیشتری لازم داره

سلام به دوستان عزیز و ارجمند

حقیقت داشتم این پست می نوشتم که آقا سعید بزرگوار و ارجمند زحمت کشیدن و لینک های مربوط به اون رو در پست بالا قرار دادند :

قبل از هر مطلب و نقل قولی از محمد علی عزیز تشکر می کنم که گام بلندی چهت تلطیف فضای فروم برداشتند و امیدوارم با رعایت متقابل دوستان جنوب این چند روز آخر شاهد روزگار آرامی در فروم باشیم

ماجرای پیش آمده اما حکایت جذابی داشت دوستان شمال شرقی یک اقدام ناموفق برای بردن کتیبه ای بی خاصیت در این تایم سرور داشتند که با دیوار مواجه شدند

تلاش دوستان برای زدن کتیبه احمق منحصر اینبار بی نتیجه ماند تا مقداری نیروی سواره دیواری در این راه قربانی شود

یقیناً بردن این کتیبه برای شمال شرق سودی نداشته با این تفاسیر علت انجام چنین عملی هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد :

لینک ها در پست قبل :دی

دوستان دیوار آقا سعید مثل شخصیت و جایگاهشون تو قلب بازیکنان حنوب شرق بسیار بزرگ و بلند مرتبه است دو سه باری تلاش نا موفق باید موید این موضوع برای شما خوبان باشد

پس بهتر است دام بر مرغ دیگری بنهید !

باشد که رستگار شوید

سلام به آقا رضای عزیز و محمد جواد گل

آقا بس نیست خدایی ؟!

من زورم به رضا و بچه های شمال شرق نمیرسه ولی می دونم که محمد جواد جان شما همیشه به من لطف داشتی خواهش می کنم این سبک بحث ها رو دنبال نکن لطفاً

یه بارم چند صفحه قبل گفتم به ما تازه واریدن تراوین رحم کنید که این سبک پست های شما برای ما حکم اسم فامیل به یه زبون بیگانه رو داره !

مایی که نه رضا انزلی میشناسیم، نه اسم امیر دریادار و تورج و خشایار رو شنیدیم نه دلاوری های تری دات و آمردادو ولس و الدرز رو دیدیم

خداییش تو واحد های قبل از شروع سرور هم بهمون پیش نیاز تاریخ تراوین رو ندادند! یعنی گفتن خوندنش خوبه ها ولی ما فکر می کردیم مطابق فرمایش حضرت امام ره ( امام هومن نه ها اون یکی ) ملاک حال آدم هاست نه گذشته اونها!

به نظرم اگر خیلی مهمه بررسی گذشته محمد جواد یه تاپیک بزنیم که محمد اولدراک که بود چه کرد و چه از او به یادگار ماند!

محمد جان شما هم بی خیال خاطرات دوران پارینه سنگی ات شو برادر من !

بزار این چند صباح اخر رو با آرامش و احترام بگذرونیم مطمئن باش اگر شما موضوع رو کش ندی ادامه دار نمیشه !

این قدر رو این که راجع به گذشته ی شما چی می گند حساسیت نشون نده بالاخره گذشته ها گذشته!

این همه دوستان محبت کردند از اول سرور گفتند که اسم من رو تا الان نشنیدن اتفاقی برای من افتاد ؟!

یقینا سرور که تموم بشه بخوان یا نخوان بالاخره آشنا میشیم

گذشته ها تموم شده امروزه که فرصتیه برای ما که بعد سرور چند تا رفیق جدید کنار خودمون داشته باشیم نه این که خیلی ها رو از خودمون رنجونده باشیم

بازم شرمنده بابت دخالت و جسارت

باشد که رستگار شوید

سلام مازیار عزیز

عرض ادب و احترام

چند تا نکته رو عرض کنم خدمتتون

نکته اول این که زمانی که جو به هر عنوان و وسیله ای مسموم میشه کنترل و هدایت اون در عمل کار سخت و تا حدی غیر ممکن میشه و این جریان فروم و تاپیک هست که به گفتگو ها جهت می ده

در خصوص فعالیت بازیکنان جنوب شرق در فروم از طرف تیم لیدری مرتبا و در مقاطع مختلف به بازیکنان تذکرات مکرری داده شده و یکی از دلایل فعالیت کم ساید ما در فروم درخواست تیم لیدری از بازیکنان منبی بر عدم فعالیت و یا حداقل کم کاری در فروم بوده که در اکثر مواقع این موضوع مورد توجه دوستان و همراهان جنوب شرق قرارگرفته و تعداد اندکی از دوستان در فروم فعالیت دارند و الباقی به زدن لایک و دیسلایک بسنده کرده اند

اما یقیناً این اعمال محدودیت ها صد درصدی نیست و هر کسی اختیار استفاده از ابزار قلم و برقراری ارتباط با سایر بازیکنان رو داره و هیچ قانونی نمیتونه این حق رو از کسی سلب کنه

ما تذکرات متعددی در خصوص نوع, میزان و نحوه فعالیت در تاپیک به دوستان خودمون دادیم ولی میزان همکاری دوستان مطلبی است که از دست من خارج است

با توجه به سابقه و نحوه تعامل این دوستان از سرور های گذشته تا امروز یقین دارم اگر جو فروم به نوعی به شکل مسموم کنونی در نیامده بود بلاشک تنش های طرفین بسیار کمتر از اون چیزی بود که امروز شاهد اون هستیم

در چند نوبت هم عرض کردم که چیزی به پایان سرور نمونده و به زودی برنده سرور مشخص میشه و به نظرم امروز برای خیلی از با تجربه های تراوین تکلیف سرور مشخص شده است و به قوای نتیجه کار از پیش تعیین شده مگر اتفاقاتی مسیر بازی رو به هم بزنه

پس این قدر تنش و توهین و درگیری در فروم از نظر حقیر پسندیده نیست و از زمانی که دوستان پیشنهاد فعالیت و حضور بیشتر در فروم رو به بنده دادند مدام بر این موضوع به صورت های مختلف تاکید کردم و اسرار داشتم

خاطرم هست در سروری که حضرتعالی لیدر تری دات بودید و فریار عزیز لیدر جنوب شرق تنش فراوانی بین دو ساید برقرار بود و در طول بازی و در فروم بحث های زیادی رو شاهد بودیم ( فکر کنم سرور ۵ بود) در همون زمان بسیاری از بچه های تری دات و والس بیرون از چهارچوب بازی رفاقت زیادی با هم داشتند مثلا خاطرم هست که صابر (افشاریان) فکر کنم وینگ لیدر تری دات بود و یا سمت دیگری در تیم حضرت عالی داشت و من هم در کنار دوستان والسی مشغول بودم در مواقعی که بحث بازی در جریان بود صابر رقیبی سفت و سخت برای ما بود و وقتی بحث بازی تمام می شد رفیقی صمیمی و عزیز

رفاقتی که تا امروز هم ادامه دارد و اصلا محدود به دایره تراوین نیست کما این که صابر به. از فیلترینگ سروری رو بازی نکرد.

باز مطابق فرمایش شما خاطرم هست در مینینگ انتهای سرور ساید جنوب شرق در پارک پردیسان بسیاری از عزیزان از همه ساید ها حضور داشتند

فرمایش شما بسیار متین و قابل احترام است و به نظرم شما به عنوان بزرگتر وظیفه آرام سازی جو و شکل گیری اتحاد و محبت و انسجام رو بین دوستان و بازیکنان جوان تر به عهده دارید نه این که با ادبیاتی تحریک آمیز خون این جوانان رو به جوش بیارید و باعث تحریک اونها باشید

به هر حال در هر جمعی توقعات از بزرگ جمع به صورت دیگه ای هست کما این که ما در جنوب شرق توقعی که از سعید خان از اکانت سعید اس داریم با توقعاتی که از جوانانی مثل خودم می‌ره فاصله ی بسیار زیادی داره

ببخشید کلام به درازا کشید امیدوارم که این چند روزه پایانی کم تنش تر و در محیطی دوستانه تر سپری بشه

پ ن : آخه خدایی این رنک همر چیست که برای بالا بردن اون به هر اقدامی متوسل می شید ؟!

خوب بگید اول سرور ما فلان رنک ها رو می خوایم سطح توانایی های خودتون رو هم اعلام کنید که آخر سرور به این حال و اوضاع نیفتید برای رسیدن به رنک دلخواه ! ما که گفتیم همکاری می کنیم مشکل از خودتونه که به قول مهدی قندیل عزیز سطح توقعاتتون از بازی فراتر از حد توانایی تون هست

بر فرض مثال هم که با دف ریختن رنک همره بالا اومد به نظرتون افتخار داره ؟!

باشد که رستگار شوید

سلام مجدد بر محمد علی خان

ابتدا که پست شما رو مطالعه کردم خواستم پاسخی ندهم، کمی بعد وسوسه شدم که بند به بند نقل قول کرده و جواب بدم ولی گفتم شاید برای باقی دوستان این گفتگوی دو نفره جذابیت زیادی نداشته باشه پس به پاسخی کلی بسنده می کنم آن هم به دلیلی در ادامه به اون اشاره خواهم کرد

امیدوارم که پاسخ مطالب مطرح شده رو در همین جواب اجمالی دریافت کنید اگر هم لازم دونستید اعلام بفرمایید که ریز مطالب عنوان شده رو با هم مرور کنیم

در چندین پست گذشته هم عرض کردم که اگر بنا باشه به شخصی پاسخی بدم پاسخی مودبانه ولی در خور اون شخص رو خواهم داد در مورد پستی که نقل قول فرمودید بهتر است که به چند پست قبل از این پست نیز نگاهی بیندازید و جریانی که به قول خود جناب مازیار ماهرانه توسط ایشان طراحی شده بود که فضای فروم (با توهین های مستقیم و گستاخانه ایشان به بازیکنان جنوب شرق) از پلن ناموفق تغییر کرده و سمت و سویی تازه پیدا کند را مد نظر قرار دهید (برای طولانی نشدن پست اقدامی جهت نقل قول مطالب نداشتم ولی تمامی مطالب قابل استنداد و نقل قول هستند)

خود مازیار خان چند صفحه بعد از این جریان این اقدام رو نشان از قدرت مسلم ایشون در مدیریت فضای فروم و توانایی ایشان در کنترل افکار فروم نویسان نوب جنوب شرق دانستند

پستی که شما نقل قول فرمودید پستی بود که به حضور مداوم و پرخاشگرانه ایشون در فروم برای چند روزی پایان داد

زمانی که شما با چنین پدیده ای مواجه هستید و مشاهده می کنید شخصی هدفمند (مطابق فرمایش خودشان) آگاهانه، با قصد و نیات قبلی اقدام به توهین، تمسخر و زیر سوال بردن تعداد زیادی از هم بازی های شما رو دارد به عنوان مسئول وظیفه دارید وارد جریان شده و ماجرا را ختم کنید که این دقیقاً فرایندی بود که صورت پذیرفت!

متاسفانه شما مطلب ابتدای پست رو دقیق متوجه نشدید که شما رو به مطالعه دقیق و بهتر مطلب نقل شده ارجاع میدم

از طرف دیگه از شما می خوام مجدداً نگاهی به پستی که ریپلای کردید داشته باشید

در ابتدای مطالب نقل قول شده با کلمه اگر رو برو هستیم

گزاره ای که چه در علم منطق و چه در ریاضیات هر گاه در ابتدای گزاره ای قرار می گیرد وقوع آن را مشروط می سازد به موضوع مورد فرض !

که شما زحمت ریپلای کردن اون قسمت از پیام رو به خودتون ندادید!

طبیعتا هر کسی در مقام توهین و تحقیر شما بر بیاد اقدام اون رو بی پاسخ نمی گذارید منتهای مطلب چگونگی این پاسخگویی از اهمیت بالایی برخورد است !

پس اگر فرض اول باطل باشد کلیه مفروضاتی که فرمودید باطل است . هیچ یک از موارد بالا به جناب مازیار بر نخواهد گشت !

اگر هم فرض مربوطه از نظر شما درست است که بهتر می بینم یک پست ارشادی برای مازیار خان در این تاپیک قرار بدید تا به ایشان یادآور شوید توهین مستقیم و گستاخانه به سایر کسانی که در این جستار پست می گذارند کار پسندیده ای نیست چون پست هر کدام از این نام کاربری ها انسانی نشسته که قابل احترام است!

نه جوگیر کلمه زشتی است و بار معنایی مرتبط با سن و سال داره نه به قول شما دعوت کسی به سکوت امر نکوهیده ای می تواند باشد و نه این که استنباط کنی سطح درک دو طرف را برای گفتگوی متقابل برابر نیست و گفتگوی طرفین راه به جایی نمی برد

حتی امیر الومنین علی ابن ابی طالب علیه السلام هم فرمودند تکلم الناس علی قدر عقولهم ( با مردم به قدر فهم آنها سخن بگویید ) این سخن امیر المومنین را توهین به خیل عظیمی از جمعیت انسان های روی زمین می دونید ؟!

در بسیاری از موارد انسان ها به نقطه مشترکی برای اغاز گفتگو بر قراری ارتباط با یکدیگر نمی رسند که این موضوع منافی وجود اشکال در ساختار عقلی هر یک از طرفین گفتگوست

در آخر من تنها در این پست به صورت خاص از شخص مشخصی نام بردم و برای مخاطبی خاص مطلبی رو پست کردم که شرح قبل و بعد ماجرا رو هم مبسوط برای خوانندگان منطقی این جستار توضیح دادم

نه از باب توجیه شخص خودم که واقعا نیازی به این موضوع نمی بینم فقط از باب جمله اخری که در پاسان فرمایشاتتون عنوان کردید :

احساس میکنم باید فروم برای بچه های شمال شرق بن بشه. دیگه فحاشی رو به Next Level بردن اینا. در کلمات مودبانه میگن و فکر میکنن نمیفهمیم !

بنده هرگز و در هیچ جمعی حتی خصوصی ترین محافل اقدام به توهین به دوستان خوبم در ساید شمال شرق نکرده و نمی کنم و اگر مطلبی در خصوص مازیار خان نوشتم در جواب سیاستی بود که خودشان فرمودند در پیش گرفتند و در سیاست گاهی افراد برای مقابله به مثل مجبور به رفتار هایی مانند طرف مقابل خود هستند و این اقدامات سیاسی به معنی زیر سوال بردن شخصیت حقیقی افراد نیست و این نوع دیالوگ بین سیاسیون عمری طبیعی است !

هر چند که همان طوری که در بند های مختلف عرایضم به ان اشاره کردم یقینا هیچ توهینی به مازیار عزیز صورت نگرفته است چون همانطوری که همه ما میدونیم شخصست مازیار بزرگ تر و قابل احترام تر از اون چیزی هست که بخواهد مشمول اگر های این پست نقل قول شده باشد

در واقع ایشون بنایی به توهین به کسی ندارند که بند های بعدی مطرح شده در پست حقیر محلی از اعراب داشته باشند

باشد که رستگار شوید

سلام بر مهران عزیز و بزرگوار

از نظر بنده این بحث مختومه است و در گذشته به صورت کاملا مفصل به این موضوع پرداخته شده

حقیقت مطلب اینه که شما شیپور را از سر گشاد اون به دست گرفتید ! طرز صحیح استفاده اون رو می تونید از شیپورچی عزیز سوال بفرمایید

پس از گذشت سه شب از اقدامات شمال شرق منبی بر ارسال نیروی دفاعی به اکانت های جنوب شرق و لاست دادن روی چند اکانت به وعده ای که از قبل داده بودیم عمل کردیم و انجام چنین عملی رو حق مسلم و غیر قابل کتمان خودمون می دونیم

این مبحث این قدر بی ارزش و حقیر شده که ادامه اون به نظرم از حوصله جمع خارج باشه

یقیناً ما شروع کننده جریانی نبوده و نیستیم ولی دست به سینه هم نخواهیم نشست که طرح و برنامه های تیم لیدری شمال شرق ( که رسما در همین فروم در خصوص جابجایی رنک همر ها صحبت کردند) با خیال آسوده و شب هایی آرام اجرایی بشه

توجه شما رو به عرض قبلی خودم در همین جستار در این زمینه جلب می کنم:

مطلب آخر هم این که جنوب شرق تا زمانی که این عمل از طرف دوستان شمالی صورت نگیرد اقدامی در خصوص ارسال دف نخواهد داشت اما در صورت وقوع چنین عملی کلیه عواقب آن متوجه این دوستان خواهد بود و هیچ گونه مذاکره ای برای توقف این جریان از طرف جنوب شرق صورت نخواهد پذیرفت

این بحث هم از نظر جنوب شرق تموم شده است و دوستان من به هیچ وجه دیگه در این مورد صحبتی نمی کنند چون احساس می کنیم شما کم کم دارید ذکاوت ما رو هم طراز خودتون در نظر می گیرید

پ ن 1: ظاهرا برعکس فرمایش دوست خوبم آقا مهران گل این یکی دو روز شرایط به گونه ای بوده دوستان عصبی شدند و دوباره به پلن قبلی دف ریختن برگشتند که از دید ما محترمه و به قول مهدی قندیل عزیزم ازهر گروهی به اندازه سطح بازی خودشون انتظار داریم نه بیشتر

پ ن 2 : مازیار جان سکوتت رو دوست دارم حقیقاً اما بدون که اون هم علامت رضای شماست برادر

پ ن 3 : مهدی قندیل عزیز بسیار خدمت شما ارادت دارم یعنی این ارادت از دیرباز برقرار بوده و انشا الله مستدام خواهد بود در مورد فرمایش های شما هم عارض بشم که متوجه محوای کلام شما هستم و امیدوارم که به مقصود پست حقیر را هم الطفات داشته باشید

پ ن 4: تایم ارسال دف ها در روز های گذشته و زمان ارسال دف از جنوب شرق موجود و قابل استناد است اگر مایل بوید در فروم قرار می دهیم (هر چند که دوستان یقینا آگاه تر اند)

پ ن اخر :

ویرایش شد ( توسط خودم )

باشد که رستگار شوید

سلام کسری جان

ما الان که همرها تا بیشتر از زمان سرور شارژ شده دفاع هم تقریبا تا ته سرور با کتیبه تو دهکده هایی که باید شارژ بشه تو شارژ هست نیازی به این کتیبه نداشتیم متاسفانه کسی هم کتیبه رو نمیخواست شخصا ترجیح میدم این زمان سرور دفاع روی واندر یا جاهای حساس باشه که ارزشمند هستن نه جایی که بودن و نبودنش ارزشی نداره.

اگه به صرفه هست پس پلیرهای شمال کلا نوب هستن که این کتیبه رو نخواستن و جنوب کلا پروو پلیر هستن.

سلام بر بزرگ مرد شمال شرق مازیار عزیز و ارجمند

معمولا توی سروری که اتفاق زیادی نمی افته و پلن خاصی اجرا نمیشه کوچک ترین تحرکاتی ارزشمند و قابل ملاحظه است

هر چند ماشا الله این حسین فستر ما یه نفری این قدر کتیبه ازتون زده که شایع شده عکسش رو همه جا پخش کردند و آگهی های Wanted با جایزه چند هزار دلاری برای مرده یا زنده اش بین بچه هاتون دست به دست می شه

هنوز حداقل 20 روز تا پایان سرور باقی مونده و با ارفاق و اتفاقات خاض شاید 30 روز تو این مدت استفاده از احمق به خاطر هزینه چیفر به صرفه نیست ؟!

واقعا بسیار مشعوف گشتیم از این تحلیل فوق العاده شما جداً مرز هایی که شما مدت هاست از اون عبور کردید برای ما دست نیافتنی است مازیار عزیز

فرمایش شما منبی بر شارژ بودن دف و همر ها تا اخر سرور را به دیده منت می پذیرم و می دونم با توجه به سطح بازی شما و پیشنه مثبت شما قابل پذیرش است

پس به تبع این اتفاق و با عنایت به مطلبی که خودتون در نقل قول زیر فرمودید شاهد حضور کتیبه احمق و جنگ آموز تا انتهای سرور روی اکانت شما نخواهیم بود

که امیدوارم به این فرمایش عمل کنید و رسما و عملا سطح بالای بازی خودتون رو به ما نوب های جنوب دیکته بفرمایید

ضمنا مگه پلن جنگ داریم که چکمه به دردم بخوره؟همر میخواد واندر رو بزنه کمتر یا بیشتر تو راه بودنش جز زحمت کمتر برای گندم دادنش تاثیر دیگه ای نداره مرتاض رو اکانت دارم و ترجیح میدم از کتیبه ای که 30 تا چیفر میخوره شاید مرتاض بزرگ یا منحصر بشه برای 8 ساعت و بعدش تاثیرش ممکنه منفی بشه استفاده نکنم برای مرتاض.

اگه اینا شما رو قانع نمیکنه احمق رو ببرید مرتاض کنید ببینم تو 8 ساعت چه کارایی براتون پیدا میکنه!!!!

با توجه به مردانگی و اقتدار و ثبات قدمی که از شما سراغ دارم بعید است که شاهد حضور این کتیبه ها روی اکانت شما باشیم چون شما به مردانگی شهره اید و مردان زیر حرف و کلام خود نمی زنند

اما اگر احیاناً در چک های بعدی متوجه شدید که نیاز است حسب اتفاقات سرور کتیبه به روی اکانت شما ببیاید خواهشاً علت حضور کتیبه رو برای ما هم روشن کنید تا از گنجینه علوم شما هم دری به روی ما باز بشه چون مطابق فرمایش شما در یکی دو پست اخیر عملا استفاده از این کتیبه تا انتهای سرور کاملا بی معنی خواهد بود!

مازیار عزیز شما بهتر از من و یقیناً بیشتر از من این مثل رو شنیدید که ذکات علم به نشر آن است برای من و دیگر دوستان نوبم در جنوب و به خصوص جنوب شرق یک سوال پس از مطالعه فرمایشات شما ایجاد شد و اون اینکه چه دلیلی وجود داشت که ( این کتیبه بلااستفاده و بی خاصیت در این تایم سرور با توجه به عدم توجیهاتی که فرمودید در خصوص چکمه و مرتاض دارد و شارژ بودن دفاع و همر های شما تا آخر سرور) شما از پاسی از شب تا سحرگاه قبل از زده شدن کتیبه مذکور اقدام به چیف نمودن کتیبه می کردید ؟!

این که دهکده هایی در اکانت شما وجود دارند که تا پایان سرور شارژ هستند برای هر پلنر و تیم طراحی نبردی بسیار وسوسه انگیز است امیدوارم که عمر ما به دیدن طرح و برنامه دیگری در این سرور کفاف بدهد و فقط شاهد خوردن همر ها به واندر نباشیم

اگر چنین اتفاقاتی رو شاهد بودیم نفسمان برای وصال این دهکده ها به شماره خواهد افتاد.

پ ن : مملی جان فتوشاب کار هست خدممتون که بدید شارژ همر های مازیار رو همگانی کنه

پ ن 2 : در اهمیت زدن این کتیبه های دو روز اخیر همین بس که این قدر حضور دوستان شمالی در فروم گر رنگ شده است

پ ن 3 : خدا رحم کرده به شمال شرق که حسین فستر این سرور اومده دف سازی وگرنه فکر کنم ساید پنجم رو تاسیس می کرد حسین جان تاثیر گذار کی بودی تو ؟!

پ ن 4 : هومن جان من کوچیک تر این ها هستم که بخوام کلاس برگزار کنم فکر کنم برگزاری کلاس زدن چهار کتیبه بدون همر مفید فایده تر باشه

باشد که رستگار شوید

سلام

آقا سری بعدی این همرها رو بدید به خودمون ما همر رو تصویری صفر میکنیم. حیفه والا...البته هم من و هم کل شمال شرق میدونن که اینا نون خورهای اضافه بودن. شما از اینا زیاد دارید. پلن بدون هماهنگی بوده. اصلا پلنی در کار نبوده و اتفاقی همشون یکجا فیک دادن و اتفاقی همشون توی یک ثانیه نشستن. همه اینارو ما میدونیم. البته همچنان منتظر فردین هستیم بیاد این وسط بگه من بودم من مسئولیتشو به عهده میگیرم (یاد طالبان میفتم که هرجا یه بمب گذاری میشد یه گندکاری میکردن یکیشون که تازه دوربین دیده بود میومد میگفت القاعده مسئول بمب گذاریه)

ادب و احترام دارم خدمت تمامی دوستان عزیز و سروران گرامی

تبریک می گم خدمت دوستان شمال شرق بابت دفاع خوبی که انجام دادند پلن یقینا مشکلاتی داشته ولی مطلبی که واقعا در این مقطع از سرور قابل تامل هست شانس اجرای موفق طرح و برنامه های جنگی است که با توجه به حجم دف بالای موجود در سرور علی الخصوص حجم وحشتناک و افسانه ای دف شمال شرق کار رو برای هر پلنری مشکل و سخت می کنه

همون طور که آرش خان فرمودند پلن قابل دفاع نبود اما محمد علی بزرگوار این قضیه پلن ها و همر های دیواری استارتش از فرمایش حضرتعالی خورد صرفاً جهت یادآوری نقل قول می کنم :

سلام دوستان

خسته نباشید میگم به تمام دوستان شمال شرق. همر سازهایی که یک ماهی میشه میگن بزنید. تبریک خیلی بزرگ به ساید جنوب شرق بابت دفاع عالی و محشرشون که تونستن دوتا از همرهای جنگی خوب مارو بگیرن و باقی همرهای دیواری. از کسری و یا کسانی که عکس حمله رو میزارن خواهش میکنم قشنگ بزارن که از لحاظ بصری خوانندگان لذت ببرن.

تبریک - شادزی

محمدعلی خان یقینا پسندیده نیست زمانی که از تاکتیکی برای گذر از شرایط پیش امده در بازی استفاده کردید و با درایت مازیار عزیز از بحران پیش امده در شمال شرق عبور کردید (مطابق فرمایش خودشون) استفاده از همان جملات و تاکتیک ها توسط حریف رو به سخره گرفته و با نیش خند زدن به رقیب استفاده از چنین جملاتی رو نشانه ضعف بدونید

فکر کنم در محافل ادبی که رعایت اصول نوشتار الزامی است از این نوع برخورد تحت عنوان مواجهه با تیغ دولب (دو دم) تعبیر می کنند که در محافل دوستانه و غیر رسمی تعابیر دیگری دارد که در این مقال نمی گنجد

امیدوارم که اگر قراره پلنی در سرور توسط جنوب به اجرا در بیاد با وسعت و هماهنگی بهتری صورت بگیره زیرا با توجه به حجم بالای دف شمال شرق دیوار شدن همر ها در دست رس ترین گزینه موجود خواهد بود ! مگر با برنامه ریزی و کستردگی بالای برنامه جنگی

هر چند جدا از بحث های کنایی و تحقیر و کل کل های رایج واقعا حجمی از همر ها وجود دارند که اینجای سرور کارایی زیادی ندارند نه توان مواجهه با دفاع واندر رو دارند نه قدرت لازم برای استفاده مناسب به صورت جنگی

پ ن : شایعاتی در خصوص کار ضعیف فوتوشاپ کار ده مطرح شده خصوصا این که یه سری از کادر های paste شده به صورت کم رنگ قابل روئیته

البته من تازه چشم هام رو عمل کردم شاید دچار توهم شدم

البته که نظر اینکاره ها رو به نظر خودم نزدیک تر دیدم حقیقتاً

ضمن این که ده مذکور قبلا مورد جاسوسی و تفحص قرار گرفته بود

حسین جان به زودی پستی در مورد پست های شما میزارم و قشنگ تحلیل میکنم که یه وقت فکر نکنی بچه های شمال شرق گول به ظاهر سفید بودن شمارو خوردن. خیر برادر. همه میدونن این صحبت های شما جز ماسک چیز دیگه ای نیست.

شادزی

از خوانندگان عزیز بابت پاسخگویی به این بخش شخصی ماجرا عذرخواهی میکنم امیدوارم این پاسخ ارزش وقتی که برای خواندنش صرف می کنید رو داشته باشه برای این که زمانی که می گذارید کاملا صرف کل کل بین دو نفر نشه مطلبی رو در پرانتز عرض می کنم

در همین جستار مطلبی رو از احمد کسروی نقل کردم که خیلی ها ایشون رو به خاطر نوشن کتاب شیعه گری و انتقاداتی که به مذهب تشیع دارند می شناسند به جز این اثر فعالیت های زیاد ایشان در خصوص ادبیات و شعر قابل تامل هست یقیناً نقل مطلبی از کسروی به معنی تایید همه گفته ها و نوشته های او نخواهد بود

در مذهب شیعه رئیس مذهب امام جعفر صادق در کلامی که نقل به مضمون می کنم می فرمایند:

شیعیان ما چنان در مسیر زندگی خود گام بر می دارند که اگر تمامی جهان به ستایش و تکریمشان اقدام کنند ذره ای از مسیر خود منحرف نمی شوند و اگر تمامی انسان های زمین در مقام مذمت و نکوهشان بر بیایند از راه خود بر نمی گردند

این که بزرگان و سروران من در شمال شرق چه نگرش و دیدگاهی به حقیر و نوشته های من دارند قابل احترام و مقبول است و اگر انتقاد منصفانه ای در خصوص نوع رفتار و برخورد من برابر دوستان و رقبای عزیزمباشه به دیده منت می پذیرم و گریزی از این نگاه ندارم اما از طرف دیگر این حق رو برای خودم محفوظ می دونم که بر رویه و نگرشی که دارم پافشاری کنم و از مسیری که در پیش گرفتم منحرف نشم

حقیقت مطلب بنده از نوع نگاه و نوشتار شما متوجهچیین معنایی نشدم

دوست خوبم بنده همواره سعی کردم در ظاهر و باطن به یک شکل عمل کنم و همیشه احترام به رقیب رو احترام به خودم و سایدم دونستم چه در چند سروری که افتخار خدمت به دوستانم رو داشتم چه در سرور هایی که بر منت منت گذاشتن و کنار دوستان حضور داشتم و در کنارشون از بازی لذت بردم.

ماسک رو معمولا کسانی استفاه می کنند که از اعتماد به نفس کافی برخوردار نبوده یا چیزی برای پنهان کردن داشته باشند الحمدالله من هم قیافه ام رو دوست دارم و به نظرم قابل تحمله هم از خودم رضایت نسبی ای دارم :دی

هر چند معمولا ما مردها وقتی چند سال از ازدواجمون می گذره دیگه اون اهمیتی که در جوانی به ظاهرمون می دادیم رو نمی دیم و حس همینی که هست خاصی درونمون ایجاد میشه و عملاً نیازی به استفاده از ماسک و تغییر چهره و . . . حس نمیشه

در بازی هم شکر خدا عملکرد تیمی و اکانتی خودم و بچه ها رو مثبت و قابل دفاع می دونم و در این خصوص هم نیازی به پنهان شدن نمی بینم

من احساس می کنم مشکل اینجاست که من سعی می کنم در کمال احترام و با رعایت اصول اخلاقی در مقابل دوستان شما و ادبیات کنایه امیز و تحقیر امیز اونها بایستم و جوابی در خور برخوردشون بهشون بدم و این مطلب برای شما ثقیل و گران میاد و آزرده خاطرتون می کنه تا این حد که ازش تعبیر به سفیدی یا استفاده از ماسک می کنید

سفید گندلف بود برادر عزیز من تازه اونم خاکستری بود اول با عنایات ویژه به درجه سفیدی رسید بنده خودم در چند پست اعلام کردم که برای تامین منافع سایدم اتفاق می افته که عدالت و نگاه عادلانه به مسائل رو زیر پا بگذارم.

به هر حال روح این بازی با کل کل و جنگ روانی و استفاده از ابزار های مختلف تخریب روحیه حریف گره خورده و یقینا من هم سعی در انجام این امور به بهترین شکل ممکن دارم اما نه با نگاه تحقیر !

استفاده از ابزار طنز، تیکه پرانی به دور از توهین، تخریب عملکرد حریف و روحیه دادن به بازیکنان خودی یقینا هدف هر شخصی است که پا به این تالار می گذاره و برای همه مشخص و واضح است که من در جهت منافع جنوب حرکت می کنم خواهم کرد

بی صبرانه منتظر تحلیل حضرتعالی هستم و حقیقتا بسیار برایش ذوق دارم سالیان درازی در جوانی دوست داشتم که کسی نوشته های من رو جدی بگیره و اونها رو تحلیل کنه ولی خوب ظاهراً بخث در میانسالی و در این بازی باهام یار بوده که بالاخره یک نفر قراره برای تحلیل نوشته های من وقت بگذاره از بابت این حس خوب و مثبتی که پس از سال ها در من ایجاد کردید از شما تشکر می کنم

خدا خودش بهمون رحم کنه

انشا الله که همه مشمول رحمت پروردگار باشیم

باشد که رستگار شوید

سلام بر فروم نشینان عزیز

هدف از ریپلای کردن شما مملی عزیزم علاقه ویژه ای بود که به این مسئله داشتید و درخواستی که از حقیر انجام دادید

در مورد مطبی که فرمودید خیلی کوتاه عارض بشم خدمتتون که بنده به هیچ وجه خودم رو از جرگه فروم نویسان خارج نکردم و در ابتدای پست قبلی هم عرض کردم که خود من هم برای دفاع از اقدامات و عمکرد سایدم گاهاً از مسیر اعتدال و حق پردازی خارج میشم

اما سوال من از شما اینجاست که نخونده به چه منطق و استدلالی بنده رو قضاوت فرمودید ؟! اگر پست های بنده مورد توجه شما نبوده با چه ابزاری به این ترکیب درصدی از صداقت، شیطنت و ریاکاری من رسیدید ؟!

اگر هم زحمت مطالعه به چشمان خود دادید منطقاً می پذیرم که برداشت متفاوتی از موضوعات مطرح شده توسط من داشته باشید

اما بنا به فرمایش خودتون بدون مطالعه بنده رو قضاوت کردید که مطلب پست قبلی حقیر دقیقاً موید این نوع نگرش حضرتعالی بود

اما تلاشم رو کردم که لااقل چهره میانه رویی ارائه کنم و قدرت حریف و عملکرد مثبت اونها رو کاملاً زیر سوال نبرم

در هر صورت بازی دو سر دارد و سر برد اون سر مستی و شکوه رو برای برنده به همراه داره اما اگر قرار باشه روی بد ماجرا برای ما اتفاق بیفته بهتره به تیمی ببازیم که قبلاً از قدرت اون تیم به بزرگی یاد کرده باشیم ! باختن به یک تیم منسجم با برنامه قوی بهتر از بردن یک تیم خموده و کوچک خواهد بود که اثری از بزرگی و بازیکنان بزرگ در اون به چشم نخوره

اینم نمک این پست برای خالی نبودن عریضه:

بعضی موقع ها این دهکده های بی هدف بی برنامه که یهو یکی میره میزنه و بی برنامه همه دف می زند روش و کاملا بی برنامه کاتا می کشه نزدیک یه دهی یهو بی برنامه از سر بی خوابی از این کار ها می کنه که باعث خنده حضار میشه

پ ن 1 : اقا کلا شاید بیست روز مونده باشه کلا خوددار باشیم یه کم بهتره شاید روزی دیگه در سرور و شرایط دیگه ای با هم چشم تو چشم شدیم :دی

پ ن 2 : خدایی قدیمی بودن چه امتیازی داره که این قدر سرش با هم بحث می کنید اصلا آقا من تراوین رو از همین اسپید ترا اونم سرور نرمال قبلی با آمرداد شروع کردم با این تقاسیر من فارم شدم ؟! رنک همر ها افتاد و رتبه دفاعی ام پایین اومد؟!

ول کنید این بحث ها رو اصلا همه دوستانی که در این بحث ها مشارکت دارند رو از زیر ستون های تراوین ir در حین بازسازی کشف کردن و قدمتشون به 10 هزار سال قبل از میلاد برمی گرده !

البته چند نفری هستند که کارشناسان هنوز نتونستند زمان دقیق ظهورشون رو تشخیص بدند و گمان می برند مربوط به دوران پارینه سنگی باشند

پ ن 3 : من بازی رو دو سه سروره شروع کردم ولی خدایی هیچ کدوم از دوستان فسیل پیش بینی ای، تحلیلی، بررسی احتمال بردی، برآوردی از سطح همر های سرور، تجمع همر ها در ساید ها یا قدرت دافعی ربع ها و . . . نداره ارائه بده ؟!

فقط کل کل و دعوا !؟

پ ن 4 : با تشکر از راهنمایی های مملی در خصوص نحوه اداره واندر در جنوب موارد در خواستی شما برابر نظر حضرتعالی انجام شد در صورت تامین نشدن نظرات حضرتعالی با کسری و یوسف تماس بگیرید

سپاس

باشد که رستگار شوید

سلام به دوستان عزیزم

آقا خدایی دوست باشید با هم چند روز دیگه این سرور تموم میشه تنها چیزی که ازش می مونه خاطرات این ایامی است که در کنار هم گذروندیم پس چه بهتر که به خاطر یه بازی دل کسی رو نشکنیم و به بهانه کل کل به هم توهین نکنیم

محمدعلی جان نمی دونم چه حکایتیه که ما لیدر ها گاهی کله مون رو می کنیم زیر برف ( واقعیت این یه ریشه اجتماعی داره که یاد گرفتیم زمانی که مسئولیت می پذیریم کبک درونمون شوق خود نمایی پیدا می کنه )یعنی به خاطر این که یه سری اتفاقات و رخداد های بازی رو به نفع خودمون مصادره به مطلوب کنیم از هر حربه ای استفاده می کنیم و چون گاهاً تمام زوایای قضیه رو نمی بینیم تو قضاوت هامون از مسیر اعتدال و عدالت خارج میشیم

همون طوری که گفتم این موضوع مختص حضرتعالی نیست و در سطوح مختلف جامعه عمومیت داره! حتی خود من هم که به عنوان پاسخگو پا به میدان میزارم شاید از ظن خودم به ماجرا نگاه کنم و دیدی تک بعدی به مسائل داشته باشم

در خصوص دهکده ای که دوست شما به صورت گذری جهت گشوده شدن حوصله خود در جنوب شرق و در چند خانه ای کتیبه احمق منحصر اکانت سعید خان تاسیس نمودند اشاره به چند نکته خالی از لطف نیست :

اول این که دهکده مذکور حداکثر ظرف 16 ساعت از زمان تاسیس به دیار باقی شتافت

دوم این که برای حذف دهکده مذکور هیچ گونه همری متحمل خسارت نشد و از نزدیک ترین نیروهای موجود که در کوتاهترین زمان ممکن قابل بازیابی هستند استفاده شد

در خصوص این موضع ذکر این نکته قابل تامل هست که شما چندین اقدام ناموق برای پاکسازی دهکده های بازیکنان ما در ربع خودتون داشتید که به عنوان نمونه می شه به دهکده 13 اکانت فستر اشاره کرد که دست اخر در خصوص آن دهکده همزیستی مسالمت آمیز را (بعد از تلفات بسیار جهت پاکسازی) بهترین راهکار ممکن دانستید

همین طور مورد اخیر در خصوص دهکده ربکا که با وجود زخمی شدن یک همر سنگین باز هم موفق به از میان برداشتن دهکده مذکور نشدید!

احتمالا با اصطلاح بهره وری و کاربرد آن در علوم مهندسی روز و بکارگیری آن در زندگی روزمره بشر امروز آشنا هستید که اگر متوجه این معنا نیستید با یک سرچ ساده در ایت الله گوگل مد ظله العالی می توانید نتایج قابل تاملی در این خصوص بدست بیاورید که مشخصا برای شما دلیل استفاده از ریشف های نزدیک ترین اکانت را روشن خواهد کرد

به نظرم این مطلب به قدری واضح و روشن است که توضیح این واضحات را توهین به دوستان وبزرگانی می دونم که برای خواندن این نوشتار وقت می گذارند

مطلب سوم اما در خصوص ارسال نیرو های دفاعی به دهکده مذکور با حجم قابل توجه بود که به نظر می رسید این دوست بی حوصله شما به حجم قابل قبولی از اکانت های دف ساز دسترسی سریع و لحظه ای داشتند که در مختصات مناسبی برای ارسال به دهکده هدف برخوردار بودند که این حجم از برنامه ریزی و دقت برای دوست بیحوصله شما شایان تقدیر است !

کاش در روزهایی که این فرزانه حوصله به جا و کیفی کوک داشتند از محضرشون جهت پیش برد اهداف ساید و برنامه ریزی در پلن ها استفاده می کردید که نتیجه ای به مراتب بهتر از امروز عاید شمال شرق می شد

و در اخر سوال بنده از این دوست فرزانه این است که چرا از سر بی حوصلگی و بی هدف خاص و برنامه مشخصی دهکده ای در ساید رقیب تاسیس نموده و باز هم بدون برنامه و هدف خاصی اقدام به تغییر پایتخت خود به دهکده جدید التاسیس نمودند ؟!

که این حجم از بی برنامگی و این حجم از فرزانگی که در بالا به آن اشاره شد پارادکسی جذاب در ذهن انسان های منطقی ایجاد می کند !!

محمد علی جان شما خودت ماشا الله نشون دادی که محاسبه گر و اهل به دست گرفتن ماشین حساب هستی پس کجاست آن همه درایت ماشین حساب طورت ؟!

الان دستور ماشین حساب قلاف صادر شده ؟!

یا دستور از جلو حرکت به کوچه علی چپ را مد نظر قرار داید ؟!

خدایی یه کم کمتر لطیفه تعریف کن به خدا جنبه های طنز ماجرا تا حدود زیادی لوس شده!

پ ن : همری با حدود 9 میلیون پوینت هجوم و 17 کی کاتا تا چه میزان قدرت تخریب دارد خود جای سوال و تامل است ! همری مثلا با 80 کی گرز یا 66 کی تیر انداز!

ما که در توصیف بار علمی عظیمی که شما در بازی تراوین به دوش می کشیم ناتوانیم ولی بد نیست خودتون یه تحقیق در خصوص حدود پوینت هجومی رنک 96 سرور انجام میدادید !

این بازم لطیفه است یا دوربین مخفیه این بار !؟

با کیریلوید که اشنایی دارید ؟!

محبت بفرمایید روی 5 میلیون دف محاسبه بفرمایید که این واندر زن متحیر العقول چه کاری که با واندر سطح 80 به بالا انجام نمی دهد !!!

کاش این روز های اخر بزاریم این تاپیک خلوت باشه و کمتر تخیلات روح های سیال و بی قید خودمون رو وارد بازی کنیم

باشد که رستکار شوید

سلام

چندتا مطلب اینجا باید بگم به نظرم:

اولا فروم نویسهای جنوب شرق(اگه باز نریزید تو فروم که ای میخوای متارو بهم بریزی) بسیار غیر حرفه ای و مبتدی هستن دلایلش رو ذکر میکنم.

شمال یک پلن رفت رو جنوب شرق اینکه پلن موفق بود یا نه در حد من نیست نظر بدم اما بنده با 3 یا 4 پست تونستم کاری کنم که اصلا در مورد پلن تو فروم هیچ صحبتی نشه و 4 5 تا فروم نویس مبتدی جنوب شرق جای تحلیل حملات و کارهایی که میتونستن تو فروم انجام بدن برای روحیه دادن به پلیرهای خودشون یا تضعیف روحیه شمال فقط شروع کردن به جواب دادن به من درسته من 4 تا ریچارد!!!!خوردم اما به چیزی که میخواستم رسیدم به همین راحتی میشه با مبتدی ها بازی کرد و اختیارشون رو گرفت تو دست شیک و مجلسی!!!

اینو گفتم چون مشخصه این سرور دیگه پلنی توش انجام نمیشه که مجدد لازم باشه بازی داده بشه کسی!!!

دومین دلیل غیر حرفه ای بودن فروم نویسهای جنوب شرق مگه شما با جنوب غرب متا نیستید؟

مگه این داستانها مربوط به دو ربع نمیشه؟

چرا جنوب غرب بدون پاسخ دادن و سینه چاک کردن دارن بازیشون رو میکنن و جوابی نمیدن اما تا یکی میگه پخ چاتاناگا رقصیدن جنوب شرق تو فروم شروع میشه؟

دلیلش دقیقا همونه که تو فکرتون هست که به زبون نمیارید اعتماد نداشتن خودتون به خودتون چون خودتون رو کامل میشناسید نه برای پاسخ دادن به دیگران بلکه برای اروم کردن خودتون باید کلاه فروم رو بدرونید که ای ملت ما محشریم ما همیشه بهترین طرف متای تراوین بودیم و....

خوب شما همه این چیزها هستید درست دلیل این همه تاکید روش چیه؟کمبود اعتماد به نفس؟نمیدونم قضاوت و نتیجه گیری با خوانندگان فروم.

وقتی حسن و اکبر با هم دوست هستن ایا لازمه پلاکارد اویزون کنن تو خیابون به گردنشون که ما دوستیم؟

کسانی که منتظر من تو فروم هستن بعد این پست همچنان منتظر بمونن اگر زمانی لازم شد باهاتون موش و گربه بازی کنم حتما خدمت میرسم در حال حاظر لزومی نمیبینم برای بازی باهاتون بقیه دوستان شمال به نحو احسنت دارن تو فروم و بازی کارهاشون رو انجام میدن و نیازی به بنده کمترین ندارن.

پ.ن.کسروی و کسروی گر شدن کار هر کسی مثل من نیست اما مخالف کسروی شدن با چوب و چماق و اسلحه و زور و قلدری کار هر قلچماقی که بجز راس بدنش از تمام جوارحش استفاده میکنه هست و خیلی هم راحته نتیجش هم مشهود هست دزدیها و چپاولی که میبینیم.

با سپاس

سلام به همه فروم نویسان نوب جنوب شرق و فروم نویسان خوب سایر ساید ها

دیشب اتفاقاتی افتاد که قصد داشتم به اطلاع دوستان عزیزم برسونم و چه شیرین و جذاب که دوست بسیار عزیز و بزرگوارم مازیار عزیز رو نقل قول کرده و از محضرشون بیاموزیم

مازیار جان سوالی که ذهن حقیر رو مشغول کرده اینه که شما که در حد اظهار نظر در خصوص پلن نبودید چه طور به این آگاهی رسیدید که لازمه فضا و جو فروم رو عوض کنید ؟!

وقتی تجربیات ارزنده شما به این حد کارآمد هست که چنین توانایی دارید یقینا بحث موفقیت یا عدم موفقیت پلن رو هم درک می کنید خواهشاً شکسته نفسی نفرمایید

یقیناً اگر در یک مهد کودک یه پسران در حال بازی جمله هیچ یک از سربازان شما بازنگشتند رو باز گو کنید و بپرسید به چه معنایی است بلاشک عنوان خواهند کرد که شما باختید و شکست را پذیرا شده‌اید

مازیار عزیز دوستان زیاد در تحلیل و تفسیر پست شما صحبت کردند من امیدوارم که در سرور های بعدی تحلیل هایی از کیفیت سرور داشته باشیم نه کل کل های بیهوده و بی معنی که آخر هم نه هدفشان مشخص شد و نه دستاوردی برای طرف متخاصم داشت

این که فروم رو دوستان شمال شرق به صورت شیفتی بین خودشون تقسیم کردند کاملا گویای ناتوانی فروم نویسان جنوب شرق هست و هر کس در حد توان خود عرض اندام می کند

اما دیشب دوست عزیزی با توجه به بی محافظ بودن دهکده ای از اکانت Avenger تصمیم گرفت مجدداً در جهت جابجایی رنک همر های سرور اقدام کنه

به این امید که در ساعت ۵ بامداد فقط خودش بیداره :)))

طراحی تعداد حملات بر اساس بیست و دو موج صورت گرفته بود که بیش از ۴ هزار منجنیق در این حملات از دست رفتن که به مدافع بایت دفاع خوب و مهاجم بایت همر زیبایی که ساخته بودند

بی خیال علیرضا بشید خداوکیلی یه نفری بد جوری پیگیر رهنمود های مجید برای جابجایی رنک همر ها شده !

خدا قوت به امید و علیرضای عزیز بابت سرعت عمل و موقعیت شناسی شایان تقدیرشون

در بابی که هیچ صحبتی درمورد دف ریزی نشده و این عمل خفت بار رو کسی دیگه توسط اسم اکانت شما انجام داده و من خیلی وقت پیش بنده به امید عزیز و کسرا عزیز گفتم اگر بخواهم که میدونید میتونم یک شب کاری میکنم رنک همرها کلی جابجا شود ولی نخواستم چون سرور یه تایمی داره میاد میره سرور های بعد میاد و میره اما هیچی مهمتر از اسم و اعتبار و شخصیت آدم و طرز بازی بخصوص بازی سالم نمیمونه برای کسی.من تا مدت زیادی جلوگیر این حرکت بودم از شمال شرق بخصوص کاوه که مدتها اصرار بر چنین کاری داشت اما دیگه چند روزی هست هیچ جلوگیری نمیکنم ولی در این عمل شرکت هم نمیکنم چون من همیشه سر حرفم میمونم و بخاطر بردن هرکاری نمیکنم برعکس خیلیها.در نتیجه بهانه لازم نداشت هرچند باید اینکارو میکردم تا چنین صحبتی برای من یا ما یا کل شمال شرق نکنید.

ارادتمند همگی

--مجید پرشیا

سلام بر مجید عزیز و دوست داشتنی

در پست دیروز شما هم این قسمت از فرمایشاتتون بسیار برام جذاب بود اما چون بنا نداشتم به بحث ریختن نیروهای دفاعی در اکانت های مولتی دامن بزنم و دست شما دوست بزرگوار رو همه جوره در پیش برد اهداف و برنامه هاتون باز بزارم ترجیح دادم بدون نقل قول فرمایشات حضرتعالی رو پاسخ بدم

اما از اونجایی که شیفته طرح و پلن شما بزرگوار برای جابجایی رنک همر ها شدم خواستم ضمن تاکید بر محترم بودن برنامه های شما و احترام به زاویه دید حضرتعالی به بازی چند نکته رو خدمت شما عارض بشم :

جنوب شرق با اعلام برائت از چنین طرح و برنامه های سطح پایین و چیپ همواره طرح و برنامه ویژه ای برای جابجایی رنک همر ها در سرور داشته و دارد

چه در دور گذشته بازی که با بهره گیری از نیروی جوانی عزیزانی مثل امام هومن عزیز، فرهاد و رضای دوست داشتنی به صفر کردن همر های شما مبادرت داشتیم چه در سرور پیش رو که به دلیل کهولت سن اکثر این پیرمرد های باقی مانده در جنوب شرق این بار قرعه به نام خفتر ها افتاده که با انجام جنگ های نامنظم نبض کار رو درست بگیرند

مثل شب گذشته که علیرضای عزیز تصمیم گرفتند کمی رنک همر های سرور رو جابجا کنند که نتیجه کار رو در ذیل ملاحظه می فرمایید

نکته جالب این اتفاق عدم حضور یک نیروی جاسوس در دهکده دوست بزرگوار مون بود که در طول بیست و چهار ساعت گذشته این نقصان در دهکده مذکور موجبات تحریک دوستان رو فراهم آورد :

از طرف دیگر با در اختیار داشتن ابزار مناسب و توانمندی تیم پر شیطنت دف کوردی جنوب گاهی این دست اقدامات نیز باعث جابجایی رنک همر های سرور می شود که در این خصوص از ذهن مریض دوستان کمال تشکر را داریم

امیدوارم شما هم با ارسال نیروی دفاعی به مولتی های جنوب شرق گامی موثر و در خور در جهت جابجایی رنک همر های سرور برداشته و سربلند و سر افراز لینک این افتخار آفرینی ها رو در تالار گفتگو قرار دهید

از نظر ما تفاوت دیدگاه است که فرق برنده و بازنده رو مشخص می کنه و الزاما کسی که واندر رو به هر قیمت و ترفندی به سطح آخر برساند برنده بازی نیست

پ ن : پس از پایان سرور جزوات چگونگی استفاده از جاسوس در دهکده های همر به تحریر اساتید مجرب به حضورتان ارسال خواهد شد

پ ن ۲ : در گذشته علما و فضلای تراوین بر این باور بودند که کشیدن رمر با اکانت رومن نسبت به قدرت کاتای این اکانت و در قیاس با قدرت رمر نژاد توتن می تواند محل بحث باشد !

آیا امروز نیز چنین است یا شرایط بازی تغییراتی کرده که ما از آن بی خبریم؟

بدینوسیله آمادگی خود را جهت فراگیری این علوم جدید در بازی تراوین اعلام نموده و حاضریم در کوتاه ترین زمان نسبت به پرداخت شهریه مصوب اقدام کنیم

از شما عزیزان نیز انتظار داریم همانگونه که ما جزوات مربوط به استفاده صحیح از جاسوس را در اختیارتان قرار می دهیم شما هم در برگزاری کلاس های مذبور کوتاهی نکنید

باشد که رستگار شوید

سلام بر همه دوستان عزیز و ارجمند

بعضی از پست ها رو که آدم می خونه چارشاخ گاردان می بره

مجید عزیزم قدیم ها توی فروم ای ار یک اصطلاح مشهوری که در جامعه بسیار رواج داشت خیلی مد شده بود اکثر بچه ها پای پست هاشون جای امضا می نوشتند

نیم کیلو باش ولی مرد باش !

حالا حکایت شماست دوست خوبم این که شما هدف گذاری کردید که دف ریزی رو روی مولتی های جنوب شرق شروع کنید هدف قابل احترامی است به شرطی که صراحتا و مردونه ازش به عنوان هدفتون یاد کنید

مطمئناً من و کسری و امید هم بهتون میگیم دمتون گرم که حداقل مردونه عمل کردید !

ولی این خاله زنک بازی ها و تهمت ها و افترا ها واقعاً زشت و سخیف و ناجوانمردانه است !

برید از دوستان قدیمی خودتون بپرسید که وقتی صحبت از دف ریختن رو مولتی ها در گذشته بوده جنوب شرق چه طور عمل کرده !

و قطعا اگر سیاست شما بر این موضوع باشد یقیناً ما هم از سابقه قبلی و تجارب اون بهترین بهره رو خواهیم برد !

در خصوص ارتباط اکانت Fun و مستر اسکری زحمت بکشید هم از طریق مولتی هانتر و هم ادمین بازی پیگیر بشید در صورتی که کوچکترین ارتباطی وجود داشته باشه شخصا تعهد می کنم کلیه مسئولیت جریان رو به گردن بگیرم ! که البته کاملا مشخصه چینین افترایی چقدر خنده دار و بی اساس است !

فکر کنم اگر از علی خان فلوید بپرسید زمانی که ما اقدام کنیم برای دف ریختن در مولتی ها داستان چگونه خواهد بود وارد مسیر صحیحی خواهید شد

اما جدای از این مطلب که شما تمام تلاش خود رو برای وجاهت بخشیدن به عمل قبیه به خرج می دهید

لازمه که این پیراهن عثمان رو با هم نگاه کنیم که بدونیم اصلا دعوای مسخره شما سر چه اکانتی هست

واقعیت من اصلا نمی دونستم این اکانت فان چه اکانتیه و شرایطش چیه و امروز بعد از پست شما پیگیر شدم ببینم اصلا این اکانت چی و کجاست !

این اکانت است :

اکانتی با پاپ دو که بیش از بیست و چند روز است که در همین وضعیت رها شده !

حالا چرا الان و در این شرایط سرور پاسخ گویی از جنوب شرق در خصوص این اکانت و حذف شدن این اکانت تا این حد برای دوستان شمالی اهمیت پیدا می کنه و چند صفحه از فروم رو به بحث در خصوص اون اختصاص می دهند و انواع تهمت ها رو هم در خصوصش متوجه این و آن می کنند خودش جای بسی تامل و پرسش و سوال داره !

الان شما جز نیروهای واکنش سریع طبقه بندی می‌شید !

دمتون گرم بابت سرعت عمل مثال زدنیتون

جالبه آخرین مکالمه که راجع به دف ریختن این اکانت صورت گرفته مربوط به پیش از یک ماه گذشته است که در نوع خودش جالبه !

این همه جنجال واقعا ز چه روست ؟!

آقا مجید عزیز الان چندین صفحه است که وقت خوانندگان فروم رو با زیر سوال بردن عملکرد لیدر جنوب شرق در خصوص یک اکانت که صفر شده گرفتید ؟!

شما خودتون نمی دونستید به چی اعتراض دارید ؟!

چه انتظاری از کسری داشتید ؟!

چی کار باید می کرد که انجام نداده ؟!

جدای از بحث های خنده دار دوستان در توجیه طرح و برنامه های آتی خودشون ذکر چند نکته خالی از لطف نیست

مجید عزیز آنچه مشخص و واضح است این است که شما هیچ قدرتی در جابجایی رنک همر ها ندارید که اگر داشتید این کار رو زودتر از اینها صورت می دادید !

طبیعتاً در جریان معمول بازی چنین قدرتی ندارید و الان با مشاهده رنک همر هاتون خودتون رو در موضع ضعف می بینید راه را در ریختن دف جستجو کردید و برای مشروع کردن جریان این همه داستان سرایی می کنید

گر مرد میدانید که بسم الله ما هم هماوردتان هستیم

همانطوری که شما گفتید چیزی که باقی می مونه فقط اسم و شخصیت و اعتبار انسان هاست که باقی می مونه

قطعا هم روسیاهی به زغال خواهد ماند

مطلب آخر هم این که جنوب شرق تا زمانی که این عمل از طرف دوستان شمالی صورت نگیرد اقدامی در خصوص ارسال دف نخواهد داشت اما در صورت وقوع چنین عملی کلیه عواقب آن متوجه این دوستان خواهد بود و هیچ گونه مذاکره ای برای توقف این جریان از طرف جنوب شرق صورت نخواهد پذیرفت

این بحث هم از نظر جنوب شرق تموم شده است و دوستان من به هیچ وجه دیگه در این مورد صحبتی نمی کنند چون احساس می کنیم شما کم کم دارید ذکاوت ما رو هم طراز خودتون در نظر می گیرید

هیچ عقل سلیمی این همه جارو و جنجال رو به خاطر مطلبی که بیش از یک ماه از جمع شدن پرونده اش می گذره نمی پذیره

پس به نظرم بهتره اجازه بدیم شما در جستجوی اهداف خود بمانید

ما هم برای شما آرزوی موفقیت داریم

طبق معمول باشد که رستگار شوید

پ ن : آقا ما هنوز لینکی از تلفات ندیدیم ها :)))

سلام بر شما دوست گرامی

رویه من پاسخ گویی کلی به فرمایشات دوستان در فروم نیست و عموما تلاش دارم نکته به نکته به پاسخگویی مطالب دوستان بپردازم اما متأسفانه یا خوشبختانه در حال حاضر شرایط خیلی نرمالی ندارم و این کمک می کنه که این بحث بیش از این ادامه دار نشه و بیش از این وصله جمع خارج نشه

باژ هم جاوید عزیز شما به دنیای زیبا و جذاب موازی خودتون سفر کردید !

حقیقتا من در دو پست مجزا صفحات قبل فروم و مراحل طب شده رو بازگو کردم

برام جالبه که توجهی به مطالب نقل شده ندارید

خواهش می کنیم در این سفر جذابی که در پیش دارید نیم نگاهی هم به جهان ما داشته باشید تا از یک قاب یه موضوع نگاه کنیم !

پاسخ لازم که هم نشانگر اقدام جنوب شرق و جنوب غرب بود توسط کسری عزیز داده شد روند رسیدن به این پاسخ هم در همین جستار و چند پست بالاتر مرور شد حال این که شما توجهی به موضوعات مطروحه ندارید و مرغتان یک پا دارد معقوله است که دوستانتان در جهان موازی باید تحقیقات بیشتری در خصوص علت بروز آن داشته باشند !

سوال اساسی من از شما اینجاست که چه انتظاری از کسری در مواجهه با این موضوع داشتید که رفتار ایشون رو نپسندید ؟

از طرف دیگر

باز هم ناچار به تکرار این معنا هستم که چگونه پرتغال فروش را یافتید ؟!

یوسف عزیز کند روزی هست که به فروم کمتر سر می زنند و از زمان مطرح شدن این موضوع فعالیتی در تاپیک نداشتند

این که شما مجذوب سرعت عمل و نحوه تعامل ایشون در فروم شدید و پست های کسری رو نقد می کنید احتمالا باز هم از دیدگاهی نشأت میگیرد که در جهان موازی پیدا کرده اید !

کسری در فروم و یوسف به لیدر های شما یک پاسخ مشترک دادند که در ذهن شما تعابیر متفاوتی دارد که برای من حقیر یقینا قابل احترام است

اما سوال اینجاست که از این نمد چه کلاهی قرار است برای شمال شرق بافته شود ؟!

اگر بحث شما ایجاد هرج و مرج و برانگیخته سازی احساسات رفقای من در ساید های شرقی و غربی جنوب نیست

اساساً پیش برد چنین بحثی با این دامنه و به قول خود شما وسعت نقد جه هدفی رو دنبال می کنه !

انتظار عدم فعالیت بچه های جنوب تا رسیدن شما به مقصود چه در بازی و چه در فروم انتظار بجاییست ؟!

بهتره خودتون به دنبال حلقه مفقوده ماجرا باشید دوست گرامی

جایی که از تلاش های جنوب شرق به گاو بندی تعبیر میشه و عدم حمایت از اکانت خاطی طرحی از پیش برنامه ریزی شده عنوان میشه

در مقابل رفتار مشابه جنوب غرب حرفه ای و قابل ستایش خوانده میشه

دوست خوبم به دنیای ما برگردید به خدا این جا جای قشنگی و جذابی است

جایی که در چند صفحه قبل وقتی حمله نافرجام شمال برای خفت با شکست روبرو میشه محمدعلی عزیز به دیواری بودن همر اشاره می کنند و ماشین حساب دست گرفتن برای محاسبه سود و ضرر این فعل و انفعال رو امری بوده عنوان می کنند و اقدام مشابه دوستان من ساده لوحانه خوانده میشه !

به دنیای ما بیایید و از یک منظرو یک قاب یه اتفاقات نگاه کنید شاید با تغییر نگاه ما را تا این حد ساده لوح نینگارید

پ ن ؛

عذر خواهی می کنم بابت تکرار مکررات شرمنده همه دوستای که وقتشون برای خواندن چندین مطلب تکراری گرفته شد سعی می کنم در صورت یه نتیجه نرسیدن موضوع از تکرار مباحث خودداری کنم

ارادتمند همه عزیزان

اجازه می خوام دوباره برگردم به پست حضرتعالی و مجدد نظریه حضور شما در جهان موازی را با هم مرور کنیم ؟!؟!

خوب همان طوری که تا اینجای کار واضح و مشخص شد کسری عزیز برخورد درخور و لازم را در این خصوص صورت دادند

اما سوال اینجاست که جاوید عزیز هنوز کسری ای را که در مقام پاسخگویی بر آمده مخاطب قرار می دهند و یوسف عزیر لیدر جنوب غرب مخاطب ایشان نیست و بلکه یوسف مورد حمایت و تشکر جاوید قرار می گیرد

پاسخ روشن است چون یوسف خوب میداند چه ادبیاتی را در مواجهه با شما به کار ببندد

کسری شخص صادق ماخوذ به حیا و آرام است که این خصوصیات موجب می شود به طعمه بهتری برای دوستان تبدیل گردد!

طی صحبتی که با یوسف عزیز داشتم متوجه شدم در اقدامی مشابه جنوب شرق و به درستی اکانت خاطی از اتحاد اخراج شده و هیچ حمایتی از جنوب غرب دریافت نخواهد کرد!

شرایطی مشابه اکانت جنوب شرق ( با این فرق که اساساً اکانت نام برده هیچ گاه وارد مجموعه جنوب شرق نشده است)

این مواجه ی دوگانه یک پیام روشن دارد :

ما سنگ رو مینداریم شاید گرفت یا به هم می پرند یا جو به هم میریزه یه کم تخریبشون می کنیم

می ریم جلو ببینیم خدا چی می خواد

و پروژه تخریب کلید می خورد !

فقط جای مازیار این بار خالی است و گویا میدان رو به جوان تر ها داده هر چند که جوان تر ها هم باید بدانند و همدلی و اتحاد جنوب را تجربه کنند و مطمئن شوند ار این حربه ها آبی برایشان گرم نمی شود !

این برخورد دوگانه نشان می دهد گویی این پست از جهانی موازی ارسال شده که در آن جهان پست های قبلی در فروم نوشته نشده و کسری پاسخ دوستان را نداده است

هر چند در آن جهان هم این دست عملیات ها ره به جایی نمی برد

به فول معروف این دام بر مرغ دگر نه برادر من

و اما چند جمله کوتاه با مجید عزیزم

پ.ن: کسرا جان، بقول خودت منم احترام زیادی برات قائلم.اینجا رقابت بینمونه خارج از اینجا رفاقت.منتهی هم سفسطه میکنی هم مغلطه و هم دروغ میگی.چسباندن اکانتی که زیر نظر خود شما و پلیر اکانت تک شاخ و اعتراف پلیر سایدتون به این شواهد، چسباندش به شمال شرق و سامان گرس و تهمت زدن تو روز روشن دور از انتظار بنده بود در جایگاهی که لیدر کل یک ساید هستی و صداقت و اعتبار حرف اول رو در این بازی 0 و 1 و بخصوص بخش فرومش میزنه.هرچند گفته بودم صداقتت خیلی وقته زیر سوال رفته منتهی امیدوارم تجدید نظر کرده و از زدن انگشت اتهام دست برداشته و فقط به همون ارسال دفاع تو اکانتهای شمال شرق و تکرار و تکرار این عمل چیپ بسنده کنید.

ارادتمنمد همگی

--مجید پرشیا

اول از همه بنده همیشه شما رو هم به خاطر سبک بازی و هم ادبیات شایسته ای که در فروم به کار می برید لایق احترام می دونم و خوشحالم که این سرور مقابل شما بازی می کنم

اما از اونجایی که از اکانتی صحبت به میون اومد که الان پلیر نداره و توسط من و آقا مهدی کلت اداره میشه و هر چند وقت یک بار پلیر اکانت که از بچه های تیم ما هست بهش سر می زنه لازم دونستنم که در بحث شما دخالت کنم

موقعیت قرار گیری ده های اکانت تک شاخ و شرایط جغرافیایی اکانت مشخص کننده ماهیت وجودی این اکانت هست و از اونجایی که این اکانت داره به دف ریختن به مولتی ها در سرور کانکت میشه و بهش گره می خوره لازم می دونم قویاً چنین موردی رو تکذیب کنم !

من خودم از کسانی هستم که به شدت این عمل رو نا شایست و نادرست می دونم کاملاً مطمئن هستم که هیچ یک از بچه های تیم ما تحت هیچ شرایطی وارد چنین بازی کثیفی نخواهند شد و به اطلاع شما می رسونم مجید عزیز که راوی شما مشکل داشته و روایت وارده به شدت مشکل سندی داره !

خواهشاً اگر اکانت تک شاخ پلیری داره که ما نمی شناسیم ما رو با ماهیت این عزیز آشنا کنید ! شاید حفره ای عظیم در شبکه امنیتی ما وجود داره تا همر هامون رو به هم نکوبیدن کلاه خودمون رو کمی بالاتر بگذاریم بسیار از محبت شما سپاسگزارم

نتیجه اخلاقی :

شما دیدید راه نمیده هر کاری می کنیم گفتید بریم تو خط درگیری انداختن بین جنوبی ها !

به این صورت که یکی رو می زنیم یکی رو بالا می بریم جواب نداد جا ها رو برعکس می کنیم اون یکی رو می زنیم زیر بقل این یکی رو می گیریم خلاصه از بین این همه حرف و حدیث و داستان و نقل قول و .... یه چیزی در میاد دیگه !

بالاخره یه کسی پیدا میشه یه حرفی حدیثی پیامی گفتاری چیزی !

بالاخره خدا بزرگه سنگ رو می ندازیم ببنیم چی میشه !

اما فکر کنم نمی دانید در این گور مرده ای نیست !

خوشبختانه دوستان ما در جنوب یوسف عزیر و کسری گرامی و سایر تصمیم سازان جنوبی متحد تر و یک صدا تر ار اینی هستند که این قبیل اقدامات اتحاد و هم دلی شان را زیر سوال ببرد

باشد که رستگار شوید

سلام بر جاوید عزیز

این بخش از صحبت هاتون رو تایید می کنم و کاملا با شما هم نظر هستم که همیشه در دیوار شدن و از دست رفتن همر ها از طرف تیمی که همر ها رو از دست داده از این دست فرار های رو به جلو صورت می گیره

اما یکی از مطالبی که در مورد استفاده از دمپایی ها باید مد نظر داشته باشیم فلسفه وجودی اونهاست که اساسا از روز اول برای ایجاد جنگ روانی و به هم ریختن تمرکز حریف پا به عرصه وجود می زارند و از دست رفتنشون اتفاق دردناکی تلقی نمیشه ای بسا با هدف قرار دادن همر های جنگی و واندر زن ها بتونند در تضعیف روحیه حریف با ایجاد برتری روانی به عنوان برگی برده ازشون یاد و استفاده بشه

شاید از این منظر هست که دیوار شدن این همر ها برای کسری عزیز و سایر دوستان چندان مایه نگرانی نیست و نگاه ماشین حسابی بهش ندارند چون اصولا برای ساخت اونها حسابی باز نکردند و از نیروهای اضافه بر سازمان جهت پیشبرد این نبرد های نامظم استفاده می کنند

یه تبریک بگم به توهمی عزیز

واقعیت اولین باری بود که من متوجه شدم چی میگی . و اینکه حرف آخرت در مورد علیرضا هم کاملا درسته چون منم باهاش توی واتس آپ صحبت میکنم و میشناسمش. علیرضا تو پلیر خیلی خوبی هستی ولی جبهه زیادی رو مملی داری. بنظر من از صحبت های مملی خیلی استفاده میتونی بکنی عزیز دل.

در خصوص اتفاقاتی که از دست در فروم رخ میده بین دوستان فروم نویس

مشخصا هر دو شخص تا حدودی در شکل گیری چنین شرایطی نقش دارند

ایجاد حساسیت بین دو نفر به نوعی جنبه های کری خوانی و مبارز طلبی رو گاها به سمت درگیری لفظی و گفتگوهای دوجانبه پیش می بره که بهتره ازش اجتناب بشه

هر چند به نظر من در پاره ای از موارد بسیار لازم و ضروری هست که به چنین مواردی پرداخته بشه و پاسخ گویی هایی قاطع و روشن به برخی از کاربران از جمله خصوصیات یک فروم نویس موفق و کار بلد هست

گاهی هم آتویی که ما خودمون دست طرف مقابل میدیم وسیله ای برای حرکت های روانی بقیه میشه که نمونه این اشتباه درسرور قبل توسط خود من انجام شد و تا مدت ها سوژه مناسبی برای کل کل های دوستان بود

پس تا حد زیادی می تونیم جریانی که شاهدش هستیم رو روالی عادی بدانیم به شرطی که دو طرف یک مقدار متعادل تر بقیه ماجرا رو دنبال کنند

فروم نویسی که تو حرف هاش تناقض داره بهترین گزینه رو برای عملیات روانی در اختیار سایر دوستان قرار میده و شکر خدا بچه ها در تراوین همیشه از همه گزینه های روی میز استفاده می کنند

میگین نه ؟!

نگاه کنید :

جاوید عزیز شما هم مثل ما تاپیک نقد و بررسی سرور 2 ایکس آغاز مرداد 1400 رو دنبال می کنید ؟!

فکر می کنم یا در جهان موازی حضور دارید یا بدون توجه و مطالعه روندی که این جستار دنبال می کنه به اظهار نظر صرفا به دلیل پیش زمینه ذهنی خودتون می پردازید که با این تفاسیر لازم می دونم چند پست رو به عنوان یادآوری از همین یکی دو صفحه قبلی مجدداً نقل قول کنم خدمت حضرتعالی

بحث در مورد دف ریختن داخل مولتی های شمال شرق با پست این دوست خوبمون آغاز شد :

که دو اکانت رو در این اقدام به صورت مشترک مقصر اعلام کردند اولی اکانت fun از جنوب شرق بود که کسری جان بلافاصله ضمن محکوم کردن چنین عملی راجع به این اکانت توضیحات لازم رو بیان فرمودند درست در یک پست پایین تر از پست مورد سوال :

من و یوسف عزیز بارها به تیم جنوب گفتیم که این کار درست نیست و میدونم که این کار از تیم جنوب رخ نداده

اتفاقا چندین بار شخصا مشاهده کردم که از اکانتthe endروی اکانت های جنوب تک جاسوس ارسال شده

درمورد اکانتfunصدبار با مجید عزیز حرف زدیم و گفتیم برای جنوب نیست و طی تحقیقاتی که انجام شد برای خود شمال بوده البته غرب و هیچ ارتباطی برای جنوب نداشته!

این اکانت پیشوا رو هم پیگیری میکنیم ببینیم چی به چیه! حتما اطلاع میدیم

حال این که شما از این موضوع و پاسخگویی ایشون قانع شدید یا نه مطلبی دیگری است که می تونه خودش محل مناقشه و اختلاف نظر طرفین باشه !

و می توان به هر طریقی با هماهنگی توتال لیدر های ساید نسبت به حل مشکل و بر طرف کردن موانع افداماتی رو صورت داد که شاهد بروز چنین اتفاقی نباشیم کمااین که دوست سوال کننده مون آقا محسن عزیز هم بر سرعت و صحت پاسخگویی کسری عزیز صحه گذاشتند !

جالب اینجاست که مسحن عزیز مجدداً پیگیر اکانتی است که از جنوب غرب مورد اتهام و افتراست و خواهان تعیین تکلیف روشن و ویژه این اکانت هست

که خب پیگیری این مورد فقط برای کسری عزیز از طریق دیپلماسی و اطلاع به ربع دوست و برادر جنوب غرب امکان پذیر هست که یقین داریم چنین اقدامی از جانب ایشون صورت گرفته است و با توجه به شناختی که از کسری عزیز دارم به خوبی به این موضوع واقف هستم که اهل پشت گوش انداختن هیچ اتفاقی نیستند !

ادامه در پست بعد

سلام بر مازیار محترم و جو گیر

نقل قول و پاسخ پست شما فقط به درخواست دوستان عزیزم بود که صبوری کردند و برای خراب تر نشدن جو فاروم منت گذاشتند و وارد حاشیه نشدند

ار طرف دیگر دلیل پاسخ گویی به شما برای حقیر حفظ احترام سن و سال، رسم ادب و احترام به بزرگتری است که از پدر و مادر آموخته ام

متاسفانه مازیار عزیز این دیدگاهی است که نه تنها در تراوین بلکه در سطح جامعه عموماً بین نسل جدید داره نمود پیدا می کنه که با فرهنگ اصیل و منش ایرانیان در سالیان دور تعارض فراوانی داره

مطلبی که می نویسم نقل به مزمون از یکی از نوشته های احمد کسروی است

کسروی در مطلبی می نویسد گروهی از افراد جامعه ما با فرهنگ لومپن معابی بزرگ شدند والدین لومپنی داشتند که تنها چیزی که برایشان به ارث گذاشته اند گزافه گویی هجو بافی، دور کردن شان از معیار های اصیل و تاثیر گذاری سیاسی و اجتماعی غلط در جامعه است گروهی که خود نتیجه تربیت نا صحیح والدین عموما بی سواد و بی قید هستند و تربیت کننده نسلی خواهند بود که مرز های بی قیدی را در هر دوران جابجا می کنند این گروه معمولا به شدت از خودشان تکثیر و مثل خودشان را تولید می کنند تا این کج اندیشی و افکار ناصحیح را برای ایندگان نیز به ارث گذارند !

همین گروه اند که در برخی به زنگاه های تاریخی زخم های عمیقی بر پیکر فرهنگ و سیاست این مرز زده اند و هیچ گاه نفهیدند که حال و روز امروز ما نشانه لومپن معابی اینان و پدرانشان است و اینده تاریک پیش روی این مرز بوم هم به دلیل تربیت نسل آینده توسط همین ها خواهد بود !

برای من همیشه دور شدن از معیار انصاف و اخلاق ولو در محیط بازی و فضایی غیر حقیقی حرکت قبیه بوده و نگاهم به این بازی بازتاب کوچکی از اجتماع بیمار و پر از مرض امروزمان هست

شاید برای شما سن و سال حرمت و احترامی به همراه نیاره و ادبیات طرف مقابل تاثیری در چگونگی استفاده واژه ها و عبارات شما نداشته باشه ولی به ما اینطور آموختند که همیشه جانب احترام و ادب رو حفظ کنیم و خودمون رو برای هم کلام شدن با هر شخصی در حد اون پایین نیاریم و تا جایی که می تونیم از لومپنیزم به دور باشید شاید بتونیم یک قدم کوچیک برای اصلاح این جامعه مریض برداریم

اکانت شما درش به روی ما بازه؟

اولا شما؟

به جا نیاوردم

دوست عزیز واقعا فکر می کنید روز 70 سرور بعد از گذشت 30 صفحه از این تاپینگ نیاز به معرفی باشه ؟!

اگر واقعا حقیر رو نمی شناسید که به عنوان یکی از بزرگان و صاحب نظران و تحلیل گران شمال شرق باید برای ربع متبوع شما تاسف خورد معمولا رسم بر این بوده که وقتی اکانت های ساید مقابل رو آنالیز می کنند نگاهی هم به پلیر های اکانت می ندازند که با توجه به پیشینه و سبک بازی تحلیل دقیق تری از اکانت داشته باشند

اگر قصد تحقیر و فرار به جلو رو داید که برای شما آرزوی موفقیت و اصلاح در امور رو دارم !

اگر به دلیل کهولت سن دچار مشکلات مشاعر شده اید بهترین پیشنهاد من به شما مراجعه سریع به پزشک معالج می تونه باشه چرا که در بیشتر موارد اقدام سریع از از دست دادن کامل مشاعر جلوگیری می کنه

یا اگر هم واقعا بنده رو نشناختید یا اکانتی که روی اون بازی می کنم به چشمتون نخورده قطعا کم سعادتی از من و سایر هم تیمی های من بوده که انشا الله به یاری خدا سعی می کنیم با عمل کرد بهتر طوری بازی کنیم که به چشم شما بیایم البته اگر همان طوری که قبلا هم اشاره ریزی کردم مجبور به استفاده از عینک نزدیک بین برای شماهده صفحه بازی نباشید

در اخر هم بله همانطوری که قبلا هم گفتم ما در خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار هستیم

دوما اگه من رو اکانت دیگه جز اکانت خودم لاگین کردم حتما دومیش شمایی منتظر باش فعلا.

شما هم رو تک شاخی؟(اسم اکانتت)

یقینا کج فهمی از بنده است !

مازیار عزیزم اگر بنده شما رو دعوت به حضور و پذیرایی در اکانت کردم منظورم ارائه پسورد جهت لاگین کردن نبود !

واقعا بعد از خوندن این فرمایش ما بسیار تلاش کردم که به معنی جمله بالا پی بردم !

خدا شاهده که از دوستان هم کمک گرفتم ( البته خود دوست عزیزمون هم هست ! ) یعنی در های اکانت بازه به معنی قرار دادن کلمه عبور خدمت شماست ؟! به قول مولانا ای عجبا من چه منم! برادر خوبم گوش بده عربده را دست منه بر دهنم!

گشوده بودن درب اکانت کنایه از این است که :

مشتاق مشاهده حمله شما بر روی اکانت خود هستیم !

امیدوارم موفق به تفسیر جمله بالا باشید هرچند که شما نه در حد خراش انداختن به دیوار های ما هستید نه ساید متبوع شما جرات نزدیک شدن به همین دیوار ها را داشته و خواهد داشت !

اسم اکانت رو هم بپرسید از رفقاتون گویا داره اذیتتون می کنه !

پ.ن:زین پس هرکی نمک دون بشه از نمکش استفاده میکنم برای شور کردن خیار و تبدیلش به خیار شور و به اندازه شعورش پاسخ میدم پس مواظب باشید شور نشید.

افتاد؟

از قدیم گفتند حفظ حرمت امام زاده به متولیش هست معمولا از هر دستی بدی از همون دست می گیری مازیار عزیز هر چند که در مورد شما به هیچ وجه نمیشه قسمت دوم جمله رو عمل کرد و به انداره شعورتون پاسختون رو داد

یا لااقل من سعی می کنم به بچه های جنوب شرق توصیه کنم که این طور عمل نکنند و در چهار چوب شان و شخصیت خودشون عمل کنند و فردیت و جایگاه خودشون رو حفظ کنند

کمااین که دیشب بعد از یکی دو پست و اعلامی که صورت گرفت بر من منت گذاشتند و کسی پاسخ شما رو نداد و اجازه دادند گفتگو مسیر دو نفره خودش رو حفظ کنه

البته حقیقت غیر قابل کتمان ما جرا اینه که هر چقدر هم تلاش کنند به سطح شما نخواهند رسید و این عمل فقط باعث تخریب خودشون میشه

عرض ادب احترام خدمت همه عزیزان ، دوستان و رقبای گرامی

قبل از هر نکته و مطلبی یه تبریک ویژه به بازیکنان لیدر ها و به خصوص تیم پلنری و لانچری شمال شرق عرض کنم واقعا زحمت کشیده بودند برای طراحی و اجرای پلن واقعا شب گذشته برای جنوب شرق شب سختی رو رقم زدند و واقعا بچه ها رو خسته کردند

بازم باید به شمال شرق یه تبریک دیگه بگم بابت طراحی و اجرای اولین پلن سراسری سرور در حالی که حدود 70 روز از سرور می گذره !!!!!

واقعا یادمون رفته بود داریم تراوین بازی می کنیم و حس بازی سیمز رو پیدا کرده بودیم

دمتون گرم که برای چند ساعت هم که شده حس بازی تراوین رو برامون زنده کردید !

امیدوارم جنوب هم به خودش بیاد و یه درسی از شما عزیزان بگیره پس بدون هیچ گونه محاسبه ای به نظر من برنده این پلن شمال شرق بود و براشون در ادمه سرور ارزوی موفقیت می کنم

و اما در خصوص پلن اجرا شده یکی دو تا نکته بگم هر چند این نکاتی که می خوام مطرح کنم کوچکترین خدشه ای به طراحی زیبا و ماهرانه دوستان وارد نمی کنه و پلن بسیار کم نقص و زیبا طراحی و اجرا شد :

شما که به این قشنگی می زنید اخه چرا اکانت های کمکی رو می زنید به قول کسری :دی

طولانی شدن زمان لانچ ها و تعدد زیاد فیک لیست و مشارکت بالای تعداد همر موجب شده بود برخی از دوستان در لانچ دقت کافی رو نداشته باشند که یکی از نقاطی بود که جای نفس رو برای تیم دفکوردی جنوب شرق باقی گذاشت و به محدود کردن تارگت ها کمک کرد

پلن اگر به درستی نشسته بود عملا بازیکن هدف از دور بازی خارج می شد که زدن چنین پلنی نشان از جسارت بالای تیم پلنری شمال شرق داره که شخصا این دیدگاه رو تحسین می کنم

امیدوارم این روند باعث جذاب تر شدن بازی بشه

پ ن 1 : با وجود این که دوستان خفتر جنوب میدونند که به شخصه احترام ویژه ای براشون قائلم و به هیچ وجه نمی خوام ارزش تلاش های این عزیزان رو زیر سوال ببرم ولی چقدر خوب میشه که لیدر های جنوب هم به فکر پلن زدن باشند !

خفت کردن اسمش پلن رفتن نیست !

پ ن 2 : کسری بازم که درصد شارژت رو گذاشتی برامون به خدا برامون چذاب نیست بدونیم چقدر گوشیت شارژ داره به نظرم در شرایطی که یه همچین اتک ها و همر های زیبایی لانچ شده و دفاع خارق العاده ای صورت گرفته جا داره که با دقت و حوصله ای بیشتر و سیمایی جذاب تر همچین لینک ها و عکس های در فروم کار بشه

خدایی من این قدر پیام بهداشتی دادم گفتم پیام های بهداشتی را جدی بگیرید ولی ظاهراً مقبول نیفتاد !

پ ن 3 : تشکر ویژه دارم از سه نفر یکی اشکان عزیر که دیشب هر چی می گفت هی می گفتم دستم بنده و صبوری می کرد و بار کم کاری من به دوش کشید

تشکر دوم هم از امید بزرگ که نیاز به تعریف و تمجید من نداره وزنه ای که اخرین سروره قراره با هم بازی کنیم : دی

و فرامز عزیر که همیشه سرور آخرشه و دیشب با وجود این که درگیر مشکلات شخصی اش بود ولی خیلی زحمت کشید و شرمنده کرد

پ ن 4 : دم همه اونهایی که احترا هم رو نگه می دارند و جو فروم رو به سمت فضای محترمانه و سالم پیش می برند گرم !

پ ن 5 : مهرشاد پسرم آروم باش بابا چرا اخه ؟! من کاری به کل کل تون ندارم ولی مازیار جان سن و سالی ازش گذشته از منم پیر تره ! عینک نزدیک بین می زنه برای این که پست ها رو بخونه و بتونه اکانت ها رو چک کنه خواهشا احترام پیر مرد ها رو نگه دارید!

پ ن 6 : مازیار جان داداش بیا عزیزم در های اکانت ما به روی شما هم همه بازدید کنندگان محترم بازه ! شما هم لطفا قبل از پر کردن لاتی نگاه کن ببین طرف با کی و کجا داره بازی می کنه ! ما به شدت از تلاش های شما جهت انجام فعالیت های نشان دهنده گندگی و خفنی استقبال می کنیم و از همین تیریبون یه بسم الله می گیم که انشا الله در خدمتت باشیم

علی علی ؟!

پ ن 7 : یه تبریک هم به خودمون بگم بابا !!! دم همه بچه های جنوب به خصوص جنوب شرق گرم که خدایی گل کاشتند و حسابی ترکوندند !