Posts by Gorzi Team

سلام البرز جان من افتخار آشنایی با شما رو نداشتم ولی بعد از پرس و جو فهمیدم یکی از برترین های این بازی مجازی هستین و امیدوارم موفق باشید هم در بازی و هم در تمام مراحل زندگی در مورد اون 30 تا مصری یه چیز بگم من فکر نکنید همیشه ثابت هستن درسته اسکوت ها نشون دهنده هستن ولی یه بازه زمانی کم و زیاد میشن این هیروها بک داده شده و باز از نژاد مصری یا یه نژاد دیگه ارسال میشه ولی 2 تا از اکان های مصری واسه شخص بنده هستش که پلیر دارن و داره بازی می کنن و فقط فقط جنبه دف سازی دارن اگه دنبال پلیر هستین من گفتم بهتون یه نژاد مصری و یه نژاد گول هم بازیکن داشته ولی الان داره با مریضی کرونا نبردش رو انجام میده و با پسورد جانشینی تحویل گرفتم و هیرو ها رو فرستادم اونور اما قبلش کلیه ماجراجویی ها انجام شد و فعلا کارایی ندارن .

در کل میخوام بگم که همه چیز اینور با هماهنگی کامل داره انجام میشه ( ولی از نظر بعضی دوستان یه شکل دیگه هستش ) الان اسکات بزنید 2 (دو روزه ) تا هیرو کم شده ( چون می خواستیم آبادی بگیریم ) ولی 3 تا فرستاده شده !!

پ.ن : 4 تا هیرو رو من گفتم بدون هیچ پنهان کاری بقیه هم خود بازیکنان اگه خواستن بیان توضیح بدن

با تشکر از شما دوستان

جسارتا محض کنجکاوی میپرسم:

شما از سرور حذف کردید یا هنوز تشریف دارید؟

سلام خدمت شما دوست عزیز ( شرمنده تمام پست ریپلای نشد ) اکانت اول بازی Gorzi team حذف شد به علت شرایطی که داشت و یه اکانت دیگه رجیستر شد و در خدمت شما بزرگان هستیم .

با تشکر

داداش همه شیرازی ها دوست داشتنی هستن و خدمتشون سلام دارم .

ولی خفت کردن ربطی به شیرازی بودن نداره خودش یه هنره ( راستی دیروز صبح همین ساعت ها بود که گروه تیزی بدستان پست گذاشتن ) فقط دفاعی خفت می کنیم حالا شما هم فکر دفاعی خفت کردیم و ربطی به فلج شدن نداره اصلا .

پ.ن : بازی همین زد خوردش قشنگه

سلام مصطفی جان

همشون در حد 2 تا نیرو پیاده بودن ... لینک خاصی نداره بزارم

ممنون از اینکه جواب دادی ولی من بیشتر دیوار شدم در حد 5 الی 10 نیرو پس به نظر من ( شخصی هست نظرم ) که 2 تا پیاده درسته قبلا غارت می زدین ولی اکانت های با پاپ 8 الی 22 سه الی 4 تایی که من چک کردم رو وقتی دیوار میشدین با نیروی بیشتر می زدین که مقدار دفاعی رو ببینید اگه مشخص می شد که دفاع فرستاده شده بعدا پست رو اوکی می کردین ( این پست رو دلیل بر دخالت ندونید کلا نظر شخصی بود ) من خودم گزارش های بعدی رو دیدم ولی بقیه دوستان رد شده بودن از دفاع حالا چه دفاع ریخته شده بوده و یا بازیکن برگشته روی اکانت )

با تشکر

سلام بهنام جان خوبي عزیز یه درخواست داشتم ازش شما میشه یه لینکی که دیوار شدین و به گفته شما دف از شمال غرب ریخته شده باز کنید ببینیم با چی اتک زده شده و چقد نیرو خورده و دیوار شده اخه دو تا اتک های منم یکی دوازده ظهر و یکی 14 دیوار شده بیبنیم شاید یکی این وسط داره خرابکاری میکنه و میخواد ما رو به جون هم بندازه ( این نظر شخصی بنده هستش ) محمد شما هم گفیتین دیوار شدین میشه لینک دیوار شدن رو بزارید ببینیم

پی نوشت : مواظب باشید ناتارها اینجور که بوش میاد با این سرعت کم کم دارن حاض میشن بیان واسه چیف دهکده ها

با تشکر

سلام خىمت فروم نويسان عزیز که فروم به نظر من از بحث سیاسی خارج شده و کم کم داره وارد حواشی میشه و در مورد غارت، مولتی زدن ، صنعتی بازی کردن و .... شمال غرب خاطر نشان کنم که شما وقتی می خواستین پلن بزنید به قول خودتون پوش سراسری انجام شده که بموقع کاتا بیادش بیرون و حرکتی زده بشه و سرور یه حالی پیدا کنه ( حالا ده با بزار یا با غارت ) خوب ما هم واسه پلن یه اکانت به قول شما مولتی غارت کردیم و پوش کردیم

ممنونیم ازتون بابت پلن ولی از ضرر زیان صحب شده بود ( درست ضرر و زیان دو طرفه بوده و در کل به قول شما شمال غرب بیشتر ضرر کرده ) ولی کاتا طول میکشه بیاد بيرون ولي هيرو با سطلزنده میشه ( اینو گفتم اخه یکی گفته بود هیروهای تلف شده از شمال غرب)

و یه خاطره بگم از زمانی که هنوز سنی نداشتیم

عضو یکی از تیم های باشگاهی بودم ( فوتبال) و هر جا مسابقه داشتیم یه مربی بود یه کمک مربی و یه داور وسط ( ولی در کل مسابقات ما دو تا داور داشت که داور دوم همون کمک مربی بود که همیشه یه سوت همراهش بود و جاهایی که داور وسط خط، هند و ... را سوت نمی زد، شخصا سوت میزد و باعث می شد که حرف حدیث پیش بیاد و حواشی زیاد

پی ن 1 : دوستان آمردادی نقش کمک مربی و سوت زدن بی مورد را نداشته باشید سرور خودش ادمین و مولتی هانتر داره اگه مشکلی بود قانون واسه همه یکسان هستش مطمئن باشید اجرا خواهد شد .

پ ن 2 : به قول یکی از پلیرها ( اکانت جانشینی داره ) دو تا جانشین میشی میاری بالا خدا رو شکر الان قانون 14 روزه هم اضافه شده .

با تشکر

بازم سلام خدمت شما بهنام جان

نظر شما درست به شیرازی میگن شیرازی و به بقیه عزیزانی که در شهرهای مختلف زندگی میکنن یه پسوند (ی) اضافه میشه بهشون و قابل احترام هستن ولی در مورد بازی مثالت درست نیست مثلا یکی که فوتبال بازی میکنه بهش میگن فوتبالی یا میگن بازیکن فوتبال و یا کسی که ورزش اسکیت رو انجام میده بهش میگن اسکیتی نه داداش من هر کجا یه پسوند و صفت خاص خودش رو داره ( میتونه رجوع کنی به کلیات ادبیات کهن فارسی ) به شخص من ( خودم رو مثال زدم ) که دژکوب بازی کردم تا الان بجز این فروم کسی نگفته دژکوبی و شنیدم پلیر یا بازیکن دژکوب و یا پلیر ir كه شمال غرب به شما دوستان داخل ُSE میگن و در ضمن دوستانی که تراوین حالا به هر اسمی رو شروع می کنن خودشون می دونن که لطافت روحی اثری نداره در کل یعنی یک سال زحمت می کشی وقت و هزینه ولی یه شبه تموم مشه یک مورد ( کراپ لاک ) میشه طرف پس خواهشا شما هم بجای کار بردن کلمه دژکوبی عزیزان رو بازیکن یا پلیر دژکوب صدا بزن که به روحیشون لطمه وارد نشه تا بتونن هدفی که شما نوشتی رو دنبال کنن (من نظرم اینه شما واسه هدفت که نبردن امرداد هست تلاش کنی به بقیه کاراش کار نداشته باشی )

با تشکر

داداش رجوع کن فروم سه ایکس خودتون جواب دادین این اکانت ها مولتفی نیستن پلیر ضعیف روشن داره بازی میکنه تاکید می کنم پلیر ضعیف و کم تجربه و تا به پای ما و شما برسن و بتونن اسم کپشون رو عوض کنن و از مولتی بودن بیان بیرون خیلی کار داره باید بهشون فرصت داد به این بازیکن های ضعیف !!! ( شرمنده کل مطلب رو ریپلای نکردم دلیل بی ادبی نیست ) 140 نفر خیلی زمان می بره که هماهنگ بشن با کل تیم امید خدا عمری باشه یاد می گیرن و در خدمتتون هستن .

با تشکر

خخخخ

اگه کسی پست این دژکوبی رو نخونده خلاصش اینه

سلام داداش میخواستم یه سوال بپرسم ازت مثلا اگه قبلا دژکوب اومده بود یا زمان تست سرور ir اومده بود و دوستانی که بازی می کردن اونجا بعد یه دفعه سایت بسته می شد الان بهمون می گفتی تستی یا بعدش دژکوب میومد به قول شما می شدیم دژکوبی خدایی بشین دو دو تا چهارتا کن ببین فرق بین سرور تست، ir ، دژکوب یا سروهای متفرقه بعد کمکی رفتم چندتا سرور com چی هستش کلا اصل قضیه یکی هستش اکانت بساز بازی کن، و لذت ببر از بازی و این نکته رو بگم من شخصا هم از زمان ir بودم سروهای متفرقه هم پلی دادم بعدشم رفتم دژکوب پلی دادم در اصل سرگرمی بوده واسم، ولی رفیقایی که پیدا کردم (دژکوب) رو با هیچ چیز عوض نمی کنم و به قول شما دژکوبی ها، پلیرهایی برونمایی شدن چه در سطح پلنر ، دفاعی، هجومی ، که اغراق نباشه از زمان ir بهتر بازیشون رو به رخ رقبا کشوندن پس خواهشا این مساله رو فاکتور بگیر بخاطر اینکه هر شخصی واسه خودش شخصیتی داره و مکان واسش فرقی نداره هر حرفی داری شما دوست عزیز و دوستان آمرداد ( خیلی هاشون رفیقیم مخصوصا سعید اقا اکانت molla اين سرور اشنا شدیم ) تو زمین و گود https://ts1.speedtra.com/ بزنید اگه اکانت امپریال اسم دهکده رو خودش دژکوب گذاشته بخاطر مسائلی هستش که بین دو تیم بوجود اومده ولی در کل نصف پلیرهای دژکوب همونایی هستن که معتاد ir بودن نتونستن ول کنن رفتن اونجا الان بک دادن .

موفق باشید

پی نوشت : به امید بازی پاک و به دور از کل کل و حواشی به درد نخور

سلام سعید جان خوبی برادر از اینجور اکانت ها کل سرور بگردین زیاده داداش نمیشه گفت اون داره ما نداریم یعنی این هم واسه میثم هستش ؟؟ که دهکده دومش اسم نداره ؟؟ فقط یکی رو گذاشتم عکسش رو زیاد هستن یه چک کنید متوجه می شید اما عکساشون رو نگه داشتم ببینم کی عوش میشه اسم دهکده جدید !!

پی نوشت : بازی پاک رو همه رعایت کنن خوبه نه اینکه بگردیم دنبال سوژه باشیم !!

سلام پرهام جان رفیق قدیمی امیدوارم هر جا هستی حالت خوب باشه و پرانرژی مثل قبل

من قشنگ شما رو یادمه ولی هیچ سروی من حذف نکردم امار رو بیار دقیق با سند هر سروی بودم تا تهش بودم حتی اگه باختم الانم بخوای بدونی سرور همسایه دژکوب همه زدن حذف ( بخاطر مشکلات پیش اومده ٍ مسائلی که شما گفتین همر زدن و کتیبه بردن و بازی کثیف ) من دوستانی که با هم پلی دادیم هنوز هستیم من بلند بالا ننوشتم توضیح هم دادم هر کسی یه رزومه ای داره و الان خبر ندارم رزومه هادی چی هستش و چی شده زئوسی در کار نبود فقط با تری دات می شناختم هادی رو و اون موقع کاری انجام نداده بود و تنها اعصاب خوردیش واسه حریف خفت های شبانه بود که انجام می داد ( عزیرانی که حضور داشتن خبر دارن )

پرهام جان قدیما یادمه خیلی بهتر پست می نوشتی فروم الان خیلی از پست ها چه انتقاد چه تحلیلی و چه سیاسی یه کم تند و کوبنده هستش !!

و به نظر من کسانی که پست من رو لایک کردن رو نباید گذاشت پای تایید تیم زئوس هر پستی که گذاشته میشه هر کسی می تونه حتی از یک کلمه خوشش بیاد و لایک کنه )

به امید موفقت تمامی دوستان

با سلام خدمت شما دوست عزیز در خصوص تیم زئوس و کتیبه خریدن و ... بنده هیچ اطلاعی ندارم ( اويلین سرورم هستش ) حرف شما در مورد یادگیری تراوین هم قبول ولی تنها حرفی که شما زدی و مورد قبول من نیست در مورد اینکه پیر ترواین شدین و ... برو سوال کن از هر کی که میشناسی تراوین IR همه هادی رو می شناسن و بازیکن بزرگی بود اون زمان و حرف واسه گفتن داشت و این رو بدون که تراوین الان با قبل خیلی فرق داره ( این رو از بزرگان تراوین هم می تونی بپرسی ( مرام - معرفت ) قدیمی ها خیلی بیشتر از الان بود ( الان هم خیلی از عزیران هستن که پابه پای قدیمی ها معرفت خرج می کنن واسه سایدشون و زحمت می کشن ولی هادی ( LEO ) نگاه به اسمش نکن یا الان چیکار کرده ولی مورد قبول خیلی از پلیرهای تراوین هستش !!

هادی رزومه خودت رو خراب کردی من در جریان نیستم ولی من همچنان دوست دارم شایدم یادت نیاد ولی یادمه آهنگ ( لیلا ) رو خیلی گوش می دادی !!!

پی نوشت : به امید بازی پاک و به دور از خرید و فروش اکانت - کتیبه و .... ( همیشه یه نفر کار یه تیم رو خراب می کنه نباید جمع بست )

با تشکر

Mostafa

با سلام خدمت دوستان همیشه در صحنه فروم ( چه قدیمی ! چه جدید ! تازه وارد ! و ... )

به نظر من بحث فروم کلا داره از تراوین خارج میشه ( دموکراسی ، دیپلماسی ، کره شمالی ، دیوار برلین، رهبر کره شمالی، زمین فوتبال و ... ) درسته تراوین بازی سیاست هاست و قرار نیست به دور از سیاست کاری انجام بشه چه داخل ساید و چه بیرون ساید ! ولی در مورد ساید شمال غرب و اکانت های موجود خیلی حرف ها زده شده و تصمیمات لیدرها مورد انتقاد قرار گرفت و بعضی جاها یه کم تند مطلب گذاشیتن ولی الان دیگه باید نشست و داخل زمین مربع شکل 10*10 ببینیم چی قراره بشه یا 300*300 . ( چه خوب و با برنامه و چه بد و بی برنامه ) ولی در کل پلیرهای شمالغرب مشکلی ندارن با تصمیم های گرفته شده !!!

من خودم به شخصه با پلیرهای بزرگی هم بازی بودم ( چه رقیب ، چه هم تیمی ) ولی اولین دفعه هستش که با تیمی که الان شمال غرب هستش همبازی شدم ( بازیکنان صاحب نامی هم هستن مثل بقیه سایدها که بازیکنان بزرگی رجیستر کردن و قابل احترام هستن ) و در کل به نظر من دیگه موضوع 15 کراپ ( در مورد گرفتن 15 کراپ هیچ اجباری در کار نبوده نظر شخصی من هستش و قبل از گرفتن 15 کراپ اکانت ها با تک تک دوستان صحبت میشه و مشاوره داده میشه و بعدا اگه اوکی بود مهاجر ارسال میشه ) و غارت یه اکانت دیگه خیلی داره کشدار میشه ( خوب بهتره از تجربیات و پلن اکانت مورد نظر استفاده بشه ) و جو فروم تکراری و کم کم احترام هایی که باید به بعضی از عزیزان گذاشته بشه ( سن - تجربه و ... ) کمی مراعات نمیشه و این خودش مسئله کوچکی نیست شاید دوستانی که الان به عنوان رقیب هستن سرور بعد ناخودآگاه داخل یه ساید رجیستر کنن و یا حتی همین سرور متا بسته بشه به قول ( آیدین عزیز).

آیدین جان شما تحلیلی در مورد دهکده سوم رو هم با تمام سختی هاش بنویس برامون من خودم شخصاً منتظر هستم و از آموزش ها کمال استفاده رو خواهم برد .

پی نوشت : دعا کن ! ولی اگر اجابت نشد ! با خدا دعوا نکن

سلام خدمت شما سعید جان

ممنون نسبت به لطفی که با ما داشتین ولی اکانت درسته ما رجیستر کردیم و قرار بود بازی کنیم ولی در کل تصمیمات رو لیدرها یا شورای شمال غرب گرفتن و ما هم باید تحت قوانین ساید بازی کنیم که بعدا مشکلی پیش نیاد .

شرمنده پست رو کامل ریپلای کردم

با تشکر

با سلام و خسته نباشيى خدمت عزیزان حاضر در سرور مخصوصا دوستانی که در فروم هستن

اکانت Gorzi team با صحبت هایی که با لیدرهای شمال غرب انجام شد و بخاطر برخی از مشکلاتی که فروم نویسا خیلی بهش پرداختن !! و اگه دوستان اجازه داده بودن خود تیم اکانت مسائل رو حل کرده بودن!! ( حذف اکانت )

ممنون از دوستانی که نامه زدن و پی ام دادن بابت اینکه اکانت حذف نشه و فقط برنامه و هدفی رو اکانت رو سایدهای دیگه دنبال نکنه !!

ولی با این تفاسیر این یک بازی هستش و به دور از رفاقت هایی که بجا میزاره و واسه اولین سرور خیلی دوستان قدیمی رو زیارت کردیم و دوستان جدیدی رو به لیستمون اضافه کردیم .

به اميد اینکه سرور جذاب و قشنگی رو پیش رو داشته باشید .

( و در اخر تراوین بهانه با هم بودن )

موفق باشید

Mostafa

با سلام خدمت تمامی پلیرهای عزیز

اگه تا الان جواب در مورد اکانتGorzi team داده نشد بعلت این بود که با گوشی پلی میدادم و دسترسی به پی سی نداشتم خدایی با گوشی کار سختی بود بازی

در مورد اکانت بگم یکی از دوستان پی ام داد که میای تراوین قدیم برگشته با رفقای قدیمی و بدون بات و ... اگه میای بیا و من گفتم در حد کمکی و قرار بود یه اکانت SE ( نژاد جدید مصری - که اصلا آشنایی باهاش ندارم ) رجیستر بشه ولی من طبق عادتم توتن ثبت نام کردم که از شانس ما ( دوستمون الان NE داره بازی میکنه ) افتاد رو خط مرزی و من شخصا قصد بازی نداشتم و تفننی پلی دادم .

در مورد اتحاد دعوت نامه از ساید SE داشتم

SW خودم نامه زدم ( دعوت داده شد ولی اشتباهی نامه زده بودم و علت وجه مشترک اکانت IMMORTAL از SW و اکانت ™I M P E R I A L از NW ) که سریع نامه زدم و معذرت خواستم در کل دنبال دوست و آشنا بودم تا ببینم با کدوم اتحاد بازی کنم .

این نکته را خاطر نشان کنم که از زمان IR کلا با اتحاد تری دات بودم و سایت دژکوب هم NW بازی می کردم و به همین علت بدون هیچ هماهنگی قبلی یا سیاست قبلی با سایدی که همیشه بازی می کردم نامه نگاری کردم و بعد از اینکه خیالشون راحت شد ( لب مرز بودن اکانت ) دعوت داده شد و امید خدا اکانت خوبی تحویل ساید بدم

و یه سلامی هم کنم خدمت علیرضا ایران که از دوستان قدیمی هستن (دادشمون افشین هم باهاته )

آقا سعید از اکانت MOLAA که این سرور آشنا شدم بابت دعوت به اتحاد ( سلام ما رو با آقا مازیار برسون )

و بقیه دوستان دور و نزدیک که قراره با هم آشنا بشیم و از بازی لذت ببریم .

در کل باید بگم کلا همه آشنا هستن دلیلشم معتاد بودن همه ما هستش که پای سیستم پیر شدیم ولی رفقای خیلی خوبی پیدا کردیم

موفق باشید

عزیزم من نمیدونم شما کی هستین ولی اشتب داری میزنی سرور 8 راند 1 تا اخر سرور مازیار تندر توتال ساید بود فقط تغییر در تیم پلنری ایجاد شد که به جای مملی وگنس مهدی پنتر و بنده وظیفه پلنری به عهده گرفتیم ولی در سرور 2 راند 3 اخرین سرور کلاسیک ایران تا اواسط سرور مازیار توتال بود بعد کنار رفت اردشیر توتال شد حتی ویس اون شبی که مازیار تری دات ترک کرد موجوده خواستی پیام بده بهت بدم

سلام هادی جان خوبی داداش حرف شما درست ویس هم نمی خواد بدی من خودم تری داتی هستم و غیرت خاصی هم دارم به اسمش اما اونی که شما فرمودی درست اما از حرف های بعضی دوستان شخصی که با هم حرف می زدیم من مثالم رو زدم و پست قبلی باید توضیح می دادم که درست منظورم رو رسونده باشم راستی واست آشنا هستم خیالت راحت اما فعلا شرایط و دوستان جدیدی که دارم باهاشون پلی میدم و دیپلماسی مهم هستش که دارم باهاشون پلی میدم راستی خبر از لانچرمون عرفان داری !!!

با اجازه مدیر فروم جهت تجدید خاطرات

سلام خدمت دوست عزيرمون RoBErto Carlos نسبت به پستی که دیشب گذاشتی ( حذف شد )شما در مورد پلیرهای IR و اسم بردی تک تک از آیدین و امیر king se و ... این رو شما بدون قدیمی های IR که هر جا هستن خدا پشت پناهشون باشه خیلی بازی متفاوت بود با الان ( از نظر سبك بازي ورژن 3.6 ) و در ضمن الان هم خیلی از اون عزیزان شاید دارن پلی میدن ولی بخاطر رفتار و فروتنی كه دارن شاید اسمی ازشون برده نشه ( ميدون رو به جوون ترا دادن در حاليكه همه پير شدن پاي سيستم )ولی در مورد لحن صحبت شما این نکته رو خاطر نشان کنم اگه اکانت و پلیر ساید هستی شما و از بازیکنان قدیمی بجای اینکه کسی رو زیر سوال ببری و متن های حاشیه دار بزاری خودت رو معرفی کن که همه بشناسن شما رو :!:و در مورد اینکه نوشته بودی که بهم لینک دادن گفتن بیا تراوین و ... این نکته رو خود شما که به قول خودت قدیمی های تراوین هستی وقتی داخل یه ساید رجیستر می کنی همیشه از قبلش یه تیم یا چند تا تیم هماهنگ میشن و بازی رو شروع می کنن ( توتال ، لیدر و بقیه اعضاء ) مشخص میشن و همه طبق قوانینی که ساید بتونه به هدفش برسه بازی رو انجام میدن شما هم خواهشا اگه داخل نقشه اکانت داری کسی رو زیر سوال نبر وقتي نميشناسي و از سابقه و توانايي كه اون فرد داره ( بازم تكرار ميكنم اون شخص رو يه مجموعه انتخاب كردن ) مثال بزنم كه بفهمي ( IR كلاسيك ورژن 3.6 سرور 8IR اگه شما حضور داشتي تا نصفه هاي راه مازيار از اكانت Tondar توتال بود كه بخاطر بعضي از موارد راي گيري شد و توتال اردشير شدي از اكانت Ardeshir با اينكه بعضي از دوستان مشكل داشتن و اينكه داخل سايد NW بودن ولي موضعشون رو عوض نكردن و ادامه دادن بخاطر ديپلماسي و شرايط سايد ( شايد اين مثال ربطي نداشته باشه ولي ميخواستم بگم كه بازيكن بايد با كل مجموعه جلو بره اگه شما داخل SE اكانت داري ) و الان خود منم كه دارم پلي ميدم شايد اصلا خيلي ها رو نشناسم اولين سرورم هستش ولي دارم اوكي ميشم كم كم چون قديمي هاي زيادي نيستن داخل سرور و اميدوارم بيان و تجربياتشون بقيه هم استفاده كنن هرچند كه بازيكنان جديد هم دست كمي ندارن و يا حتي بهتر هستن )-- از یادمه از قدیم پلیر تازه وارد(هرچند قديمي، منظورم سايدش رو عوض مي كرد) رجیستر می کرد نمیومد بگه لیدر قبلی کو من با فلاني صحبت كرده بودم :?:کجا رفت:?: الان چرا نیست:?: با لیدر و اتحاد جدید بازی می کرد .

باتشکر از همه دوستان شرمنده اگه دخالتی کردم و پستی گذاشتم