Posts by Aristotle

با سلام خدمت تمامی بازیکنان سرور 1

با توجه به مشکلات زیرساختی و حمله های انجام شده به سرور ، امروز شاهد قطعی هایی بودیم.جا داره بابت این اتفاقات غیرقابل پیشبینی از شما عزیزان عذرخواهی کنیم و بابت صبوریتون ، کمال قدردانی را داریم

این‌مشکل‌برطرف شده و انشالله دیگه شاهد آن نخواهیم بود.

در این مواقع گندم منفی لحاظ نمیشود !

باتشکر

با سلام

مجددا جو فروم داره به سمتی میره که من لازم دونستم دوباره چند قانون که مکررا نقض شده است را خدمت شما یادداوری کنم

1. قرار دادن چت خصوصی ، اطلاعات تماس افراد و ... بدون رضایت طرفین ممنوع است..
    2. توهین به هر نحوی مستقیم یا غیر مستقیم ممنوع است.
    3. گفت و گو و کل کل های دو نفره ، آرزوهای سلامتی ، اخبار انتخابات امریکا و ... اسپم محسوب می شود.لطفا به عنوان تاپیک دقت فرمایید.
    4. صحبت پیرامون ادمین بازی به دلیل عدم مشاهده صحبت های شما توسط تیم مدیریت بازی ، در این تاپیک ممنوع است

اگرچه نکات فوق کل قوانین نیست و مطالعه و رعایت قوانین یک امر واجب برای شما خواننده و نویسنده گرامی بوده است.امیدوارم با کمک هم بتونیم تاپیک رو در مسیری درستی پیش ببریم.ضمنا خوانندگان با گزارش دادن تخلفات میتونن کمک شایانی انجام دهند.

با سلام

لطفا سعی کنید کل کل هاتون رو در چهارچوب قوانین پیش ببرید.حقیقتا تا بدینجای کار تمام سعیم رو کردم تا کمترین دخالت رو در روند تاپیک داشته باشم و منتهی برخلاف پیش بینیم نتیجه عکس داد و نه تنها احترام ها نگه داشته نشد ، بلکه حرمت شکنی هایی هم صورت گرفت.

از این به بعد دیگر به اخطار بسنده نخواهم کرد و کوچکترین بی احترامی (مستقیم ، غیر مستقیم) با مسدود شدن ۱ الی ۳ روزه مواجه خواهد شد.

پس لطفا سعی کنید کل کل هاتونو در چهارچوب احترام و نه توهین به یکدیگر جلو ببرید.

با تشکر از توجهتون