Posts by ChapDasT

کارو جان با این صحبت هایی که میکنی یعنی آرش نیومده این سرور؟

اینجور که از صحبت های شما مشخصه ظاهرا شما توتال شمال غرب هستید چون آرش شرط اصلیه بازی کردنش توتالیه

شایدم اینم یکی از سیاست های آرش باشه چون دو سروری که من دیدم شما کنار زیوس بودید آرش توتال بوده

نه تنها من اکثر بچه هایی که شمال شرق بازی میکنن تجربه متا با زیوس و دارن و در آخر بعد از اتمام سرور طبق صحبت های هادی شدن مستعمره زیوس

آخر سرور قبل زیوس نه تنها واسه شمال شرق بلکه واسه کل سرور شاخ و شونه کشید میخواست کل سرورو له کنه 100 کنه حالا شما میگی رو هیچ سایدی پلن نمیرید فقط دف میکنید ؟

مجید جان بنده تا حالا توتال نداشتم دوستانی که آشنایی دارن با من میدونن این قضیه رو . بنده لیدر فروهر 3 ایکس هستم زمانی که شاید شما اسپید نبودید و قطعا نبودید من اونجا بودم .

آرش دوست من هست و این سرور تیمشون جمع نشد به اون صورت بد قولی هایی انجام شد از جمله خود من که قرار بود کامل بیاییم و نیومدیم برنامه ی زئوس و برنامه ی تیم بچه های قدیم شمال غرب قدیمی دو برنامه ی جداس در یک راستا که الان دیگه بنده سیاست ساید رو تعیین میکنم .

من نگفتم بیاید باهم متا کنیم مجید عزیز گفتم چون فهمیدم سرور قبل چه اتفاقی افتاده این سرور ما به شمال شرق هیچ کاری نداریم شما بگو یک فیک خالی اتک اومد بگید من حتما برخورد میکنم .

تو فاز کل کل خیلی چیزا گفته میشه اما خودت میدونی منطقی ک باشیم هیچ سایدی نشده کلا صفر بشه یا همه زده بشن !!!!

ارادت /.

من میخواستم بگم چه سایدی با چه سایدی که مستقیم حرف میزدم (ماا به هیچ سایدی مشکل نداریم ) گناه ما نیست مجید جان موقع رجیستر یکی میوفته لب مرز شرق یکی جنوب . شما مطمن باش هیچ اتکی از شمال غرب نمیاد رو شمال شرق اگر اومد بنده پلی نمیدم . منظور از اتک ینی درگیری ساید با سایده یجا شما بشینید پلن برید یجام ما . نه همچین شرایطی پیش نخواهد آمد .

ارادت مجید جان /.

محمد کوماتسو دوس داشتنی آخرین باری که باهم بازی کردیم اولین باری بود که یک ساید پلی دادیم و صد کردیم ضمن اینکه ما حتی یک بار هم باهم حرف نزدیم اما نقش من و تو همیشه تاثییر خودشو داشته تا حالا به این قضیه دقت کرده بودی ؟ من چرا باید شمایی که بخاطر ساید همر واندر زنتو در اختیار بنده قرار دادی و نقش بسزایی در بردن ما داشتی رو تهدید کنم ؟
    پیام من واضحه عجیبه درک درست دریافت نمی کنید ، شمال غرب شروع کننده ی هیچ جنگی نخواهد بود اما تعیین کننده ؟؟ چرا فکر میکنم تعیین کننده باشه .

ارادت محمد عزیز /.

سلام

کارو جان از اون 3ساید شمال شرقو حذف کن که شمال شرق این سرور تحت هیچ شرایطی با شمال غرب متا نمیکنه حالا چه زیوس باشه چه نباشه

از یه طرف میگی پلنتون جنگیه از یه طرف دیگه صحبت از واندر و واندر مشترک میکنی

شما از همین الان شمال شرقو تارگت کن ما با آغوش باز استقبال میکنیم من بر خلاف شما با کنایه صحبت نمیکنم

چون ما منتظر روز 21 بازی هستیم دانیال همه رو آب پرتقال مهمون کنه

سلام مجید عزیز امیدوارم سرور خوبی رو تموم کنی !! و شما برنده ی بازی باشی ، قطعا سیاست جالبی نبود اینکه چون شما سرور قبل قوی ترین ساید بودید 3 به 1 کنن بازی رو البته طبق چیزی که شنیدم میگم .

خیر من منظورم شمال شرق نبود شما پلن اول رو برو رو شمال غرب باز اگه دیدی حتی یک فیک از شمال غرب رو شما اومد بعد میتونی بگی بنده اشتباه کردم.

در واقع منظور بنده با سایدی هست که میخواد صدرصد ۱۰۰ کنه و به یکی پیشنهاد نپ داده و به یکی وعده ی صد کردن حالا پیدا کنید پرتقال فروش را .

مجید جان شمال غرب زین پس هیچ مشکلی با شمال شرق نداره نه فقط شما با سایدای دیگم همینطور حالا شما میخوای مشکل داشته باشی ما مشکلی نداریم شما بزن ما دفاع میکنیم اما قطعا ما همری لانچ نمیکنیم خیالت راحت .

یک بار گفتم بازم میگم بدلیل کمبود پلیر و نداشتن مولتی درست حسابی نسبت به ۳ ساید یگر کل برنامه ی شمال غرب رو جنگی بازی کردن است . فقطم با یک ساید درگیر میشیم وقتشم دارم . دوستانی که اشنایی دارن میدونن جنگ فرسایشی ساید به ساید ینی خارج شدن اون دو ساید از بازی . برنامه ی اصلی صد کردنم بمونه برا سرور بعد وقت زیاده .

اردات مجید عزیز./

درود .

چقد این بازی عوض شده و چقد جوون گرا شده جوری که خیلیارو نمیشناسم .

این سرور به صورت کاملا فان و تفریحی اومدیم شمال غرب با تعدادی از دوستان در خدمت شما 3 ساید محترم هستیم تا بعد ببینیم چی پیش میاد .

سیاست شمال غرب رو هم بنده بزودی دو دوتا چهار تا میکنم خدمت شما اعلام میکنم با هیچ ساید ی هم در حال حاضر مشکلی نخواهیم داشت هنوز خیلی زوده برای خیلی چیزا یکم حرفه ای تر باشیم شاید متا بستن الان تو سرور منطقی نباشه آغوش ما باز می باشد برای هر گونه پیشنهادی از 3 ساید به هر حال شب دراز است و قلندر بیدار با توجه به اینکه ساید ما در کمترین پتانسیل خودش از لحاظ پلیری و مولتی قرار داره بزودی در مورد سیاست ساید بین 3 گزینه ی زیر یکی رو انتخاب میکنیم و خدمت شما عزیزانِ پروو پلیر اعلام میکنیم .

1_ ساید شمال غرب با یک ساید متا ببنده و واندر مشترک تو خاک ساید متا یا لب مرز بگیره . (قطعا با توجه به شرایط ما هدف اصلی مون 100 کردن نیست) .
    2_ یک ساید رو که زیادی از حد رو شمال غرب زوم کرده رو تارگت اعلام میکینم و 2 ساید دیگر رو تا آخر سرور هیچ گونه کاری نداریم حتی زمان واندر . و فقط به پلن و تارگتمون روی اون ساید محترم میپردازیم چون به تعداد بسیار بالایی همر جنگی قراره بپردازیم .
    3_مورد سوم ترکِ سرور با توجه به شرایط موجوده . دلایلشم بسیار و متعدد می باشد که در صورتی که رفتیم همه رو اعلام خواهیم کرد .

با تشکر/.
    کارو چپ دست /.