Posts by ChapDasT

تقدیم با عشق از طرف کارو فیکه به کارو اصلیه 😍😍

سلام کارن جان

والا ما که همون 2 ایکس 3 ایکس آی آر که نسختو پیچیدم همون موقع که رومن بودی اومده بودی خاکستری که اره مثلا جنگی بازی کنی بعد یهو صفرت کردیم و نموندی بعدشم که طرح رفاقت با رفیق ما فرزین ریختی و مولتی میدادی بهمون رید بریم مثلا معرفتی مام میگیم باشه معرفتی
    : ))))

بسیار خوشحالم که هم سطح خودتو ( داداش 13 سالم) رو خفت کردی این برگ برنده ی توِ که در این رقابت با اون فعلا پیروز شدی : ))))) متاسفانه ای دی فروم بلد نیست بسازه وگرنه خودش جوابتو میداد ولی الانم با خنده داره میخونه پستتو : )))) خلاصه که من رو حرفم هستم شمال شرق ارزش نداره بخوام درگیر شم ولی اگه خواستی دوست بشی با شمال غرب میتونی بهم پی ام بدی مشکلی نداره .

شاد باشی عزیزم و همیشه بخندی /.

کارو /.

درود /.

بسیار خوب مثل اینکه من باید هر چند روز یک بار بیام یک مطلب رو بازگویی کنم که نکنه یاد دوستان بره انگار مثلا سیاست مثل آموزش زبان زود از یاد آدم میره .

مجید دوستان اشاره کردن چند جا گفتی تک به تک با هادی همدیگه رو میزنید و کاری به چیزی ندارید حالا رفتی دارو دسته جمع کردی ؟ : ))))) والله تو عمر بازیم حتی تو فروم دژکوب هم تا الان نرفتم ماله کشی یک ساید دیگرو کنم بگم ما با هم میزنیم سلطان : ))) .

چند بار بگم ما اصلا به شما کاری نداریم من چرا باید اتک رو شما لانچ کنم ؟؟ به چه دلیلی ؟ مگه کل کلی با شما دارم نه جنگی نه بحثی نه پتانسیلی ... هیییچ .

خوبه خوشم میاد یکم موضعت عوض شده

نترس سرور 3به1 نمیشه چون جذابیتش کم میشه

خوبه ایشالله که همین که تو میگی مام نمیترسیم پس حواست باشه قول دادی 3 به 1 نمیشه شیطون بلا

دوست عزیز وقتی اون شخص معلوم الحال میاد تو فروم همین سرور اینجوری دهنش باز میکنه، خیلی باید توکلت بالا باشه که بخوای چهارچوب های سرور مطابق میل شما بسته بشه!

به قول لقمان ارادت ویژه ای خدمت تیم شما و کارو در جریان هست ولی شما هم عجالتاً باید تو چاه یک نفر دیگه برید.

ارادت نیما جان میثم سینیور کاملا میدونه تیم من استاد جنگ های چریکی و داخلی و جنگی هست پس اصلا نگران ما نباش میتونی بپرسی ازش نحوه ی جنگ تیم من چجوریه /.

دیگه هم باهات کل ندارم تا لینک زدنت یا خوردنم بیاد بیرون

اینقدر لات کوچه خلوت نباشید

ااا مجید خان اینجا گفتی دیگه با هادی کل کل نمیکنم و اسمشو نمیارم تا لینک زدنت نیاد . توتال یک سایدی رو حرفت بمونو چیزی نذار تا لینک صفر کردن رو نکردی /.

خب حالا که اینجوریه هادی جون اسم اکانت بده منم اسم اکانت بدم به سیاست های سایدها هم کاری نداریم

بله اینجام گفتی یجورایی تک به تک میخوایم بزنیم به سیاست ساید های دیگم کاری نداری پ این همه گیر دادن به جنوب که ما با هم میزنیم برا چیه؟؟ اینقدر بچه های سایدتو حقیر میبینی همش از ساید های دیگه اسم میبری ؟؟؟ کم از بقیه مایه بذار مجید خان درست نیست واسه یه یک توتال زشته بخدا .

ضایع شدن ،اخه کارو چپ دست تو دیگه چرا؟یک زمان ما پارشان بودیم تو فروهر ته قدرت ما یک اتحاد بود اینقدر عجز و ناله نمیکردیم .

ارادت میثم جان دلتنگتیم رفیق تو که میدونی فروهر سبک بازیش چطوریه پس نگران نباش شمال غرب یک تیم واحده . چیزی به اسم منم منم نداره البت میثم 7 سرور پلی دادیم و هر بار تو شمال شرق هم رو زدید ( اتحاد Brave) رو که یادته ./.

اما هدف نهایی موفقیت جنوب غرب و به ثمر نشستن زحمات بچه هاست.

ارادت کمیل خان /.

بنظرم اگر زحمت دوستان برات مهمه بهت توصیه میکنم اصلا وارد این بازی نشی چون به محض وارد شدن به بازی بهت قول مردونه میدم تمام همر ها از جنگی تا واندر زن های یکدونه سمت شمال شرق نمیره مطمن باش رو حرفم میمونم . !!!

تو بگو کل شمال شرق بریزه رو شمال غرب بهت قول میدم یک دونه همر روشون بلند نمیکنیم و کلا سپاه رو وارد سرزمین دوست و همسایه عراق میکنیم .

ساید بدا ؟؟ : ))))))

پ.ن : سارنگ یک خونه دوبلکس تو مختصات نزدیک خودت دارم اصن نگم برات ویو ابدی رو به جنوب غرب ودیعه 100 ماهی 200 تومان ناقابل : ))))
    پ.ن : میثم نمیدونستم میای وگرنه میاوردمت اینور :دی|
    پ.ن : البرز خرابه پروفایلت شدم : ))))))

با تشکر /.
    کارو /.

رفیق بیشتر از این خودتو قهوه ای نکن هیچ سایدی بلندت نمیکنه من بودم کلا دیگه پست نمیذاشتم . چرا (بعضی از) امردادیا فشار اومده بهشون ؟؟؟؟؟؟؟ من که اصلا مشکلی باهاشون نداشتم ؟؟ این همه فشااااااار واسه چی سلطان ؟؟

درود امین عزیز /.

کاملا موافقم و کار درستیه .

پس دوستانی که تو جریان سرور نیستن اصن دخالت نکنن و چرچیل بازی در نیارن .

امین جان خوشحال شدم که شمام اکانت فرومی رو به سیاست های شمال شرق اختصاص میدید این یعنی سرور جالبی رو پیش رو داریم و دل گرم کننده بود پستت .

لطفا هر کی تحلیل سیاسی میکنه بگه از کدوم سایده ما بدونیم چند چندیم !!!

ارادت /.
    کارو /.

درود .

یک سوال از شما دارم دوست عزیز الان یعنی شما میگی جنوب شرقم به متای شمال شرق ، جنوب غرب ملحق شده ؟ یعنی لیدرشون که اومد تو فروم اعلام کرد ما با هیچ سایدی مشکل نداریم و یک سری پیر مردیم دور هم بازی کنیم دروغ گفته ؟ شما شمال شرقی الان ؟ بعد شما از طرف چه کسی اومدی بجای جنوب شرق حرف میزنی که میگی سرور 3 به 1 ؟یعنی جنوب شرق لیدراش حرفشون درست نیست و شما طبق چیزی ک شنیدی حرفت درسته ؟

یک بار گفتم الانم میگم چون شما (شمال شرق) بعد ما ضعیف ترین ساید سرور هستید دلیل نمیشه با هر پست شما . همه بگن خوب فروم نویسای شمال شرق حرف از 3 به 1 میزنن پس بریم ک 3 به 1 کنیم .

دوستان خوبم من فکر میکنم آخرین باری باشه که خیلی شفاف و واضح حرفمو میزنم ساید شمال غرب با توجه به اضافه شدن تیم سارنگ و دوستان و تیم پلنری کاملا تو فاز هجومی (همر جنگی) بوده و درگیری با ما روی این سیاست پیش میره که یک ساید رو که اصلا ارزشی از نظر ما برای جنگیدن نداره رو بیخیال میشیم و تمام تمرکزمون رو فقط و فقط رو یک ساید میذاریم .

پس دوست خوبی که دم از 3 به 1 میزنی و داری شمال غرب رو به حاشیه میبری ، میخوای بزنی ؟ بسم الله ...

#ما_با_هیچکس_هیچ_مشکلی_نداریم شما چطور ؟

ارادت /.
    کارو /.

درود بر شما /.

بسیار خوشحالم که در مقابل فهمیدن مقاومت میکنید دوست عزیز .

این توهم شما که من جایی گفتم توتال رو نشون بنده بده ببینم کجا بنده از توتالی حرف زدم ؟ بنده فقط گفتم کلا چیزی به اسم توتال ندارم شما از طرف کدوم ساید پست میذارید دوست عزیز ؟؟

الانم شمال غرب چون از چند تیم تشکیل شده توتال نداره و توسط چند لیدر تصمیم گیری میشه بعد اعلام خواهیم کرد که چه خواهد شد !!!

سیاستی که سایدتون پیش گرفت تهش میشه Ne سرور پیش یه 3 به 1 تمیز که جلو چشمات 6 تا واندر میره بالا و پر هاتون میریزه...

این چرچیل بازیا قدیمی شده...

درود /.

دوست من چون خلوت ترین ساید بعد از ما هستید دلیل نمیشه با ماله کشی غیر مستقیم برای جنوب وااادار کنی همه رو که حتما باید 3 به 1 بشه : ))) .

ما اصلا هیچ کاری به شمال شرق نداریم دوست من نمیدونم چه اصراری دارید به حاشیه بکشونید شمال غرب رو . اما قطعا ما شمارو کلا تو آمار حساب نکردیم برای همینم هیچ مشکلی با بودن یا نبودن شما نداریم دوست خوبِ من . چه سودی برای ما داره که بخوایم اصلا با شما در گیر بشم ؟ با سایدی که تکلیفش مشخصه ؟؟؟

قطعا خودت میبنی شمال غرب در آینده اصلا کاری به واندر ها داره یا نداره بذار زمان بهت ثابت میکنه که آیا شمال غرب اصلا میخواد واندر آپ کنه یا نه به پینشهاد های ساید های دیگه در مورد واندر فکر میکنه تا اون روز فال بگیر شاید پیشگوییت درست در اومد .

6 تا واندر آپ کنید پر های ما بریزه ؟؟ مبارکتون باشه ما که گفتیم اصلا فکر به این قضیه نمیکنیم حتی چون اصلا واندر زنی نداریم بجز 1 2 تا از اکانتا که بهش فک کنیم اونایی که قرار بود بیان و 70% درصدشونم زئوسی بودن که بیان واندر زن بکشن وقت نداشتن و نیومدن خیلیا سربازین اما در مورد سرور بعدش ؟؟ چرا اون موقه شرایط خیلی فرق میکنه !!!

ارادت /.
    یاد بعضی سرور های بعد فیلتر بخیر .

پ.ن:سارنگ : هویج هارو چرا میکنی تو بستنی ها ؟

پارسا جان خیلی سادست تیم زئوس نتونست بیاد اما هادی و آرش چرا مشغول بازی هستن مثل بقیه اسم اکانتشونم که میدونید . فقط خودتونو گول میزنید که اعلام حضور نکردن بارها گفتن . به صورت تکی دارن پلی میدن اما تیمشون تشکیل نشد این سرور !!!

ارادت /.

مهراد جان لطفا پستی تو فروم دیگه نذارید نیما هم یجورایی حق داشتن تند برخورد کنن منم جای ایشون بودم حتما پاسخ میدادم .

لطفا تو سیاست و چیز هایی که به ما مربوط نیست دخالت نکنیم خواهشا به بازی بچسبید از اومدن به فروم و پشت گذاشتن خود داری کنید !!!

اخرین پست من راجع به شما :

من میدونم کجایی و چی تلاوت میکنی . فقط از امرداد عجیبه همچین پدیده ای (شخص شما) تو تیمش باشه منو بهنام از بهترین دوستای همیم چند سرور باهم بودیم صحبتی داشتی بگو لیدرت بیاد صحبت کنه نمیشه که من از وقتم واسه ی همچین پدیده ی نادری بزنم .

پ.ن: وقتی تیمت سرور رو نیومده الکی نیایم اظهار نظر کنیم و دخالت کنیم تو همه چی

پ.ن: قیمه ها رو چرا میریزی تو ماستا

دوستان اینکه پلیر بفرستید ساید دیگه و اون پلیر بیاد فروم و ساید های دیگه رو بکوبه و شما براش به به و چه چه کنید براش خیلی سناریو چیپ و قدیمی شده سبکیش میمونه برای اون ساید که پلیر فرستادن ساید دیگه .

از ما گفتن بود . خود دانید .

پ.ن: سارنگ پلن با خودت من دیگه نمیکشم :دی

سلام

خوب گویا بین علما اختلاف افتاده.
    مثلاً الان من بیام سارنگ بزنم، کل شمال غرب میشینه کنار و این دوستِ رابین هود که بنده معرف حضورشون نیستم، میان میزنن منو؟ بیخیال!

توصیه میکنم تا مقام و منصبی تو سایدت نگرفتی از منبر سایدت تو فروم بالا نری

نیما جان فکر نمیکردم اینقد ساده باشی که حرف منو جدی نگیری. عجیبه!! بنده لیدر ساید هستم و بهتره واضح تر بگم ساید شمال غرب با هیچ سایدی مشکلی نداره و شما میتونی بزنی من نگفتم نزن اگه میدونی اینقد پتانسیل داره ساید که هم درگیر شی هم صد کنی هم هوای مولتیاتو داشته باشی بزن من گفتم ترو خدا نزن ؟

برات جالب نیست اکانت فروم ملا سعید تو گروه تلگرام تو ساید دیگه میاد پیپ میخوره که اره عجب سیاستی دارم رفتم شمال غرب و شمال شرق رو بهم میزنم و اینقد ناشی میاد فروم دم از ازادی بیان میزنه درصورتی خودش ازیجا دیگه خط میگیره حالا مهراد خودشم میدونه ما جایی رو نمیزنیم فقط دید زیادی دارن میکبون خواست جواب بده به قول شما ازادی بیان هست .

دیشبم گفتم ملا جان یا تن فروشی یا از یک ساید دیگه نخ میگیری که دیگه دیشب دوستان پیپ خوری هاتو تو ساید دیگه فرستادن برام .

پ.ن : الحق که ملایی : ))))))

پ.ن۲ : ملا سناریو هادی رو زود تر اعلام کن . چرچیل زمانه ات را بشناس .

سلام کارن جان خوبی .

منم عرض کردم چند روز پیش قرار بوده بیان و حتی تیم منم کامل بیاد !!!!!! .

در خدمتم

فقط يادت باشه كسي بهت انتقاد ميكنه نفوذي ان اي نيست;)

يكم سعي كن انتقاد پذير باشي كارو

اين نصيحت از من پيرمرد بشنو

پیر مرد قوانین بازی رو نمیدونی مثل اینکه کسی که این همه تایم میذاره ، به خودش فشار میاره واسه تخریب شمال غرب بهش نمیگن چگوارا یا گاندی بهش میگن خود فروش . حالا از لایکا مشخصه از چه سمتی اومدی رفیق .

باعث افتخاره در کنار شما باشیم محمد عزیز .

اوه چقد سریع فهمیدید برناممون چیه ملا نصرالدین . ملا جان شما کدام سایدی که ما بیشتر با بازیکنای باهوشی مثل شما آشنا بشیم .

کارو جان ما هیچ مشکلی با اتک لانچ شدن نداریم اگه با اتک خوردن مشکل داشتیم چراغ خاموش میومدیم بازی میکردیم

گویا شما متوجه منظور من نمیشی در هر صورت این مشکلات و موضع گیری اکثر دوستان نسبت به ان دبل به خاطر حضور زیوسه

بری تاپیک اعلام آمادگی هم بخونی من گفتم زیوس قصد بازی نداره اعلام کنه ان دبل پلیرهای خودشو داره که سایدشو جمع و حور کنه ولی چیزی نگفتن

در نهایت تا زمانی که زیوس به صورت رسمی اعلام نکنه این سرور بازی نمیکنه موضع ما نسبت به ان دبل تغییری نخواهد کرد

وقت دوستان هم نگیریم

بنده حرفمو زدم حالا شما میخوای بزنی ، بزن . بسم الله .

کارو جان قبل فیلتر و بعد فیلتر من کلا اسپید بازی نکردم کلا اسپید بازها جدا بودن نرمال بازها جدا

شناخت من نسبت به شما در حد دوتا سروره یه سرور اسپید بعد فیلتر که محمد کوماتسو داشت بازی میکرد منم براش یه اکانت زدم توتال ان دبل هم فرشید پاستیل بود که آرش رفته بود اس دبل یه سرور هم دو ایکس آخری آی آر شما کنار تیم زیوس ان دبل بودی و /ارش توتال ان دبل و هر چی میگفت شما نه نمیگفتید حالا بگذریم

در کل چه تضمینی هست که روز60 بازی هادی لیو نیاد بگه این اکانته منه هیچکسی هم نمیتونه بزنه؟

چون چیزی که به ظاهر مشخصه مولتی هاشم استارت خورده آماده کپ گرفتنه

مجید جان چرا اینقدر درک این موضوع برای شما سخته که بنده تیم خودم رو دارم و توتالی ندارم همون سروری که شما میگی اگه همه چی دست زئوس بود که اسم اتحادا DSD نمیشد یا مثلا سرور بعدش ما شمال غرب نبودیم و جنوب غربم زئوس باشه و واندر هم دست بنده باشه دوست من .

ارش کلا چیزی نمیگه بقیه بگن چشم شاید سیستم ساید شما اینجوریه اطلاع ندارم .

تضمین ؟؟ هیچ نیازی به تضمین نیست خودتون متوجه میشید تا آخر باری اتکی رو شما لانچ نمیشه شما میخواید ساید رو درگیر کنی بکن اما از طرف ما اتکی لانچ نمیشه حتی 60 روز دیگه !!!

زمان بهت ثابت میکنه مجید عزیز /.
    ارادت /.

درود /.

خوشحالم که دوال های 2 3 سرور پیش تراوین (بعد فیلتر) تو این سایت توتال شدن این باعث میشه ما ، همدیگرو محک بزنیم که ببینیم طرفی که لقب فردی رو مورد تمسخر قرار میده چطوری روشنفکر شده .

در جواب پستت باید اعلام کنم که :
    تحت لیدر و دیپلمات منطقه خدمتت شما و دوستان عرض کردم /.
    مورد اول : بله هدف ما 100 کردن نیست و استقبال میکنیم سایدی بتونه پاش وایسه تا آخرش و واندر مشترک بگیریم هولدری و اکانت واندر هم با ساید متا ما دخالتی نداریم اومدیم خوش بگذرونیم .
    مورد دوم : خوشحالم که هم سیاستیم پس /.
    مورد سوم : چه ایرادی داره ساید اعلام کنه پتانسیل لازم رو برای صد کردن نداره ؟ و کاملا شفاف سیاست سایدشو براتون روشن کنه که بهتر تصمیم بگیرید چه کاری در ادامه ی بازی بکنید ؟

با احترام
    پارسا ی دل ها /.

پ.ن : دوستان اشاره میکنن سانچو مثل اینکه از جنوب داره میاد /.