Posts by OGHAB

نوچه عزیز

چرا اراجیف به هم می بافی ؟؟

با سند و مدرک همه چیو زدم تو صورتت ، خودتو پاره نکن هرچیم می خوای بگو ، ما که حذف می کنیم برین ، شما هاهم بشینید با اکانت هایی که مهدی جونتون اد میکنه بازی کنید

فقط مواظب باشید مثل برره از دشمن فرضی شکست نخورید

فرض بر این که همرا شما بر نگشته ، شما که کاتا ندارید ، واندر هم که ندارید ، چیو می خوای ببری ؟؟ حالت خوش نیست مثل اینکه

میگم دست و پا نزن مثلا بیای مارو تحریک کنی که بازی کنیم واسه همینه ، ما که مثل شما ها گاگول نیستیم داداش من

حذف میکنیم چون واقعا دیگه دست بردن ادمین تو بازی به گند کشیده بازیو

حتی اکانت اوکلاهاما توی nw برای خود ادمینه ، اقا من دارم میگم اکانت تو ساید خودما مال ادمینه

دیگه حضرت سلیمان نیستم بتونم با زبان خودت باهات صحبت کنم .

حاجی ما برنده بازی هستیم داریم حذف میکنیم.

فازت چیه ؟؟؟

هرچی دوست دارید بگید ، اون رسول جونتون خودش خوب می دونه که گندی با آورده

از همین تریبون اعلام می کنم ... هر کسی که همرای شمارو به فنا داد . خوبه ؟؟

تمام گفته ها رو گفتیم شما ها خودتونو به نفهمی بزنید

وقتی سرور هاش شده برهوت ، البته خودش بهتر می فهمه

یا علی

این پست منو یاد دیزی میندازه در حال سوت زدن این صحنه رو یک باره دیگه هم دیده بودم رن شدن آخرین سرور کلاسیک اونجا هم زیاد اول بازی هارت و پورت میکردن اما قبل کتیبه بای بای دادن

نمیدونم چرا هر سرور این زعوس با دارو دستش میرن اون سرور به فنا میره کلی گند کاری و در نهایت حذف میکنن میرن دقت کن 90 درصد سرورایی که این ها رفتن همین بساط شده

به به فحاش بزرگ زبونش باز شده

شما ادم کثیفی هستی یکی از کثافت های سرور تویی

که با فحاشی به قومیت ها نه تنها بنت نکردن بکله با پرویی تمام میای اینجا پست میزاری

کثافت هایی مثل دقیقا همون رفتار های ادمین این سروره

رکورد بزرگترین کلکسیون یویو +عکس - مشرق نیوز

در تصویر بالا رسول و یو یو او را مشاهده می کنید.

نوچه رسول دست و پا نزن

تمام شد ما حذف می کنیم میریم شما بشین بابا داداش رسولتو اون اقای 2000 که امار تمام اتک ها رو بهتون میداد

به مهدی هم بگو تو ساید های دیگه اکانت های واهی خودشو اد کنه با دشمن فرضی بازی کنید.

به اون ممد ام ام ان چی اشغلالی بود که اکانت پیرمردو چند تا اکانت دیگه رو از طرف رسول به ما فروخته

بگو چطوری روز 10 بازی 120 کی گرزی بدونه اصطبل بزرگ کشیدی ؟؟ اونم سه تا همر ؟؟

آرش برگتشه میگه اینا چه پلیر های خفنی هستن

مخصوصا اقای سیاوش که اکانت اوکلاهاما تو ساید ما هست هیچ کس ندیدش یا پلیر های دفساز آنبلیوبل تو جنوب غرب که هنوز علی فلوید بعد 4 سرور ندیدتش

بابا خودتونو مسخره کردید ؟؟

اگه دیدید این یارو شانیز دوباره با 5 میل دف تو nw واندر 100 کرده تعجب نکنید.

به اون رسول جونتون بگید این چرتو پرتا شو جمع کنه بره

مرد مرد راه ننداز حاجی ، با بچه که طرف نیستین ،

کثافت کل سروراشو گرفته ، نوچه هاشو فرستاده تو فروم که چی ، تو از این به بعد می خوای پول ماهی گیرشو بدی اومدی اینجا ؟؟

داداش شما بدونه کاتا روحیت خیلی خوبه برای برنده شدن

وقتی ما 100% بازی می بریم واسه چی باید حذف کنیم ؟؟

طرف با اسم آرش سروراش ادم توش جمع میشه وگرنه که به درد همین شماها می خوره بیان با اکانت های فرضی که اد می کنه براتون تو ساید های دیگه بازی کنید.

بابا بسه جمع کنید این بساط هوچی گریو

از بهشت اکانت امید گرفته تا بک شدن همرا ، پدیدار شدن یکباره پاپ 900 اکانت گاد وسط nw ، ارسال دف خودکار برای این اکانت به اندازه ای که هر اتک دیوار بشه ،

طرف از تاپ مهاجمین حذف میشه میگن باگه چیزی نیست که ، چرا ما از تاپ مهاجمین حذف نمیشیم ؟؟

چرا اکانتی که بهشت کاتا های جنوب شرق بوده گندم بینهایت داشته ، بهش تجاوز شده باید این باگ بهش بخوره ؟

چرا امید جونتون از پلن قبل از لانچ با خبره ؟

حالا مسائل اصلی بماند بعد از حذف اکانت ها

اکانت حتاک اولدارک باز میشه ولی اکانت های ما تو فروم بی دلیل بن میشه

دانیال موقع کتیبه ها زنگ زده به ادمین میشنونه که مهدی میگه اونجا ننداز کتیبه رو اونجا همر دارن

دست که کمه تا کمر خودشو وادر بازی کرده

دیگه از اون یارو به اسم پیرمرد براتون بعد از حذف میگم . که چطور میشه بدونه اصطبل 15 کی تی کی کشید.

از هادی می خوایم که از پل قرسو آویزونش کنه تا درس عبرتی بشه

چرا اکانت من باگ نمی خوره ؟؟؟

چرا همر حسین بر نمیگرده ؟؟

چرا احساس برد 100% در جنوب شرق موج میزنه وقتی اصلا کاتا ندارن ؟؟

فقط در جنوب باگ اتفاق می افته و امید از لانچ همرا باخبر میشه ؟؟؟

چرا اکانت کپسول بن شده بدونه اخطار ولی اون اولدارک باز شده با اون همه توهین به همه و فحاشی ناموسی ؟؟

جمع کن بابا

و یه سری چیزا که خودت بهتر میدونی

ما که حذف میکنیم برو با همون پلیرهای خیالیت سرور ران کن ;)

عوارض عوض کردن یک دفعه ای ساقیه که استاد بعد قرنی با خود ادمین به صورت هماهنگ میاد پست میزاره

داداش تو بنگت بالاست دیگه حسین می دونه چه اتفاقی افتاده ^^^^^^

حیف داداشم حسین پادگانه

منتظر حقاقیق جدید باشید.

یک افشاگری بزرگی در راه هست.

وضعیت ساید های شمال غرب هم اکنون ...

unknown.png

برگ های درختان تمام آبادی های جنگل بعد از افشا سازی خواهد ریخت.

دیگر دوران ماهی گیری و سپردن پنل به استاد 2000 تمام شده است.

فقط اونجا که دانیال شنید که میگه اونجا همر دارن یونیک رو اونجا ننداز

الان از اتاق فرمان اشاره می کنن امین لیدوکاینم متوجه موضوع شده میگه اسم دهاشو عوض نکردن حتی ...

خب مثل اینکه خبر ها هاکی از آن هست دست غیب به کمک تیم جنوب شرق اومده

خب روحیه مثال زدی ایشان هم می شد حدس زد از کجا آب می خوره

بله اکانت x3x با امتیاز 232 کی در تاپ حجوم تشریف داشتن که به صورت ناگهانی غیب میشن

این غیب مربوط به همون دست غیب هست و تمام همر های جوب شرق که به صورت ناجوانمردا به فنا رفته برگشته

در حال بررسی هسیتم اگر همچین اتفاقی افتاده باشه ، کسی که صاحب دست غیب هست برای این سرور و سرور های دیگه خودش باید دنبال پلیر های دیگه ای باشه

اگر این موضوع برای ما مسجل بشه مطمئنا حذف خواهیم کرد.

واقعا هم برای ما منطقی نبود چرا جنوب شرق می خواد به بازی ادامه بده که الان متوجه شدیم.

من خوشحال نیستم که این اتفاق افتاده (صفر شدن همر ها) و ناراحتم نیستم که چرا بک شده

مشکل من اینه که چرا باید برای جنوب شرق بک داده بشه ولی برای ما ها نمیشه ، برای مثال همر حسین تی ان تی که به همین روش کثیف صفر شد.

پس همرای مارو هم از سرور های دیگه اد کنید اینجا والا کی به کیه

اینا یه مشت پیر مرد بودن می خواستن یه گوشه بشینن واندر 100 کنن حالا به خاطر سن و سالشون همراشون بک شده دیگه چیزی نیست

بعید نیست همر های خفت شده جنوب غرب هم بک شده باشه ، اره دیگه اکانت گاد که با تمام nw ایپی داشته مشکل نیست ، مشکل اینکه یه سری پیر مرد باید همراشون بک شه

یه پنل هم بده دست همین پیر مردها دیگه خودت برو ماهی گیری

جالب تر اینکه اکانت capsol توفروم بن میشه بی اخطار و دلیل ، ولی اکات owldark با توهین و فحاشی به قومیت ها بعد یک روز باز میشه

به قولی بزرگی جالبه خیلی جالبه

اخر سرورتم میبینم چرا زور بی خود میزنی جای که ما جلوی امسال تو امید بازی میکنیم شانسی نداری. تو بچه دیروزی چرا لات بازی در میاری یه گوشه بشین بازیت کن به این حرف ها نمیخوری

بابا ولش کن هادی اینو ، به خدا یکم دیگه قهر میکنه مثل بچه ها میگه اینا پنل دارن فلان دارن اینجوریه اونجوریه میره میزاره حذف

یعنی اگه اون 5 اکیس با اون مهندسی ادمین محترم اونجوری نمی اتفاد تا الان 5 بار قهر کرده بود.

الان 5 -6 سرور رفته تو جنوب غرب ، به خاطر سیاسیت ها و بچه بازی های این یارو اون ساید به هیچ نتیجه ای نرسیده

از تراوین فقط بلده بره خاله زنک بازی کنه اینور و اونور دنبال سه به یک کردن یکم وجود نداره، یعنی اگه واندر جنوب شرق رو لاک نمی کردیم ، این االن امید امید نمی کرد.

این سرور هرکی صد کنه واسم مهم نیست تمام همر های شمال غرب و میکنم تو واندر سایدی که این یارو توش بازی میکنه

ببینم پشما کی قراره بریزه ، فقط ببینم 5 ایکست برنده بازیه یا دف 180 میلیونی شمال

هر واندر 60 میل دف

بدو تا برسیییی

پ ن: حسین T.N.T وی لاو یو :love:

از غارت درومدی ؟؟

اون خفت هایی که تو کردی همر لکنته بود و بی صاحاب ، بهشون می گفتن دمپایی

ما سه تا واندر زن کاتا رو بدونه تلفات دادیم دستت

اره میرسه ، حتما میرسه ، بدو تا برسسییی ، همین چیزا رو به اون بچه های جنوب غرب میگی که چیزی نشده ؟؟

3 تا کاتا واندر زن به همین راحتی خفت شد.

به خدا جنوب غرب به خاطر تو هر سرور داره به فنا میره

گفته بودیم که حسین میاد ....

یعنی در حدی هستی حتی فرق خفت واندر زن و دمپایی رو نمی فهمیی

ایشالا دو روز دیگه قهر کردنتم می بینم

علی یویو بیا سرور بعد پیش خودم ، تا وقتی این یارو تو جنوب غربه ، وعض همینه

الفرار الفرار! هادی آمد شکار… ●♪♫

الامان الامان! از خشمِ کاتانا ●♪♫

آمد میدان آرش ؛توتال شیر سوار ●♪♫

یک تنه، یکه تاز، با هیبت، با وقار… ●♪♫

گرز میکوبد زمین؛ بر گرز گرد و غبار ●♪♫

تی ان تی دلاور؛ یک تنه لشکر ●♪♫

صاحبِ خفتی ●♪♫

یا تی ان تی! ●♪♫

قدرتِ حسین؛ خالقِ خفتی ●♪♫

اول و آخر ●♪♫

یا تی ان تی! ●♪♫

یک ضربه میزنه؛ صد واندرزن بر زمین ●♪♫

هر جا رو بنگری؛ میبینی تی ان تی رو در کمین ●♪♫

کاتا یه همر واندر زنو خفت کنی بعد سواره های یه هم ردیگه رو

به این میگن خفت

این تازه اولین کابوس تی ان تی بود.

منتظر بعدی هاشم باشید سوپرایز های زیبایی در راه است.