Posts by tiny

سلام

محمد knight حرف هاشو كامل زده مستنداتشو هم ارائه داده

حالا شما دليل و مدرك بيار و توضيح بده مابقيش مهم نيست

مهم و بحث اصلي اينه پلن تيم ما چيده شده نه مولتي اي تا ٥٠خونه اي اس اي ببينيم نه اكانت همر داري

سرور اينقد ب ما نچسبيده مثل رفيقاي نسخ شما توي قرنطينه

ما هم شروع ميكنيم ب زدن شايد نسخي بچه هاي شما هم تو كل كل پريد درست شدين

دوست عزيز

تجربه بازي كنار...يه بار هم روي دوشمون و ميكشيمش

بزرگتر از خودمون ميبينيم هم احترام ميزاريم بهش

شما هم قبل اينكه دستت رو بزاري روي جواب دادن و شروع كني حرفايي بزني كه من حتي وقتي براي خوندنش نميزارم و ب نشونه احترام ب بقيه ميام و جواب ميدم فكر نكني خيلي بزرگي

يه نگاه ب امار بازي كن

يه سوال از بزرگترات بپرس،اگه من بازي نميكردم و بازيكن همين سرور نبودم اون موقع بيا و ویرایش شد.

مخلص همه

mohamad.Tiny

سلام به همه دوستان

يا من مدت هاست توي بازي نبودم و يادم رفته بازي ب چه شكل بوده

يا مثل هر چيزي كه تغيير ميكنه ارزش ها و سبك بازي و نوع همرها و ديوار شدن ها عوض شده

عزيزم دوستي كه ميگي فقط٨٠ك تبر بوده ارزشي نداشته واسمون،واستون ارزشي نداشت دفتو نميريختي روش ميزاشتي اتك اول بياد و همون ٠كنه تارگت رو

و اينكه من احساس ميكنم الان بچه هاي ما يه دمپايي ٨٠ك تبر ديوار كردن،نه كه اخر بازي هستيم ٨٠ك تبر چيزي نيست الان بيگ همر سرور ٤٠٠ك تبريه

پ.ن١:دوستي كه ميگفت دو روزه ريكاوري ميشه ٢ ميليون دف اصلا ببين دو روز بعد نصف اين دهكده هاي دف سازت وجود دارن براي ريكاوري

پ.ن٢:دوستان اتك هايي كه لانچ شده نيازي هست روز چندم بازي هست؟و با كلاه خودهاي جديدي كه وارد بازي شده همين مقدار همر جنگي١٠روز زودتر ساخته خواهد شد؟البته بدون جنگ اموز

پ.ن٣:بجاي اينكه ب هم تبريك بگيد ك همچين همرها و دفاعي داشتين دو طرف لذت ببرين از بازي

جوري رفتار نكنيد كه اينگار سوراخي كه درست شده تا چند سال قبل نشون دهنده سرافكندگي بود براي بازيكن ها و الان نشونه قدرت

خسته نباشيد ب تيم دوست داشتني اس اي و همكاري مابقي دوستان

مخلص همگي

mohamad.Tiny