Posts by jingoolak

میشه از سابقت بهمون بگی؟

مارو همه میشناسن تورو چی میشناسن؟

من تو .کامشم مولتی میزنم خیالت راحت:D

من جای تو بودن بجای وقت گذاشتن توی فروم روی اکانتم وقت میزاشتم که حداقل ۴ نفر ازم حساب ببرن:D

۲بار روی اکانتم نامه گذاشتی حتی جوابتم ندادم اینجا دنبال مطرح شدنی؟:D:*

بخدا تراوین بازی کردن افتخار نیست ولی من وقتی بازی میکردم امثال شما حتی نمیدونستی استراتژیک چیه که بخوای بدونی تراوین چیه:!:

دژکوب هم ۱ سرور بازی کردم کلا خیالت راحت از بزرگترات بپرس میگن کدوم سرورا بودم:*

خدا روزیتو جای دیگه بده

یا حق

شهر که خلوت میشه قورباغه ۷تیر کش میشه

SepehR jingoolak

Farming Machine

راستی من یه توضیح راجب اکانت خودم بدم

من این سرور رو بخاطر مهدی لوسیفر و رفقای دیگمون اومدم و ثبتنام کردم و اصلا این سایت بعد از تجربه ی tx2 نمیخواستم بازی کنم

دلیل حذف هم وقتی رفیقام نباشن منم ترجیح میدم بازی نکنم چون تمام لذت بازی به دور هم بودنشه.

وگرنه خودتونم میدونید هم همرش رو داشتم هم دف سنگینی داشتم که همه ی اینا بعد از بحث داخلی که بین خودمون پیش اومد من non stop دفاع کشیدم و پوشی نزدم.پس من مشکلی بابت بازی تا اخر سرور هیچ وقت نداشتمو ندارم;)

اگه دقیق یادم باشه از سال ۸۷ این بازی رو شروع کردیم و تمام این سال ها یه درسی بهم داد،کل این بازی به رفیقایی هست که پیدا میکنی

نه واندرت یادت میمونه نه همرت نه پلن هایی که رفتی

فقط رفیقایی که پیدا کردی رو یادت میمونه

ایشالا باز موقعیتی پیش بیاد که بتونیم دور هم بازی کنیم و بازم شاهد رقابت باشیم;)

SepehR jingoolak

Farming Machine

اسم اکانت ما همیشه یا جینگولک هست یا فارمینگ ماشین

مولتیامون هم اتحادشو مشخص میکنم میفهمی کدومان خودت:D:D

۲تا سرور معتبر بیا در خدمتت هستم:D

هرجا اسممو دیدی یه نامه رو اکانتم بزار خوشحال میشم از رقابت توی بازی

ما چکمون رو نزدیم متاسفانه چون حقیقتا این سرور پلن دیگه ای داشتیم حذف هم که کردیم اگه دقت کنی هیچ همری لانچ نکردیم روی کسی که بخوایم بالانس سرور رو به هم بزنیم

شما رقیب قابل احترامی بودی چون اکانت خوبی ازت دیدم و توی بازی حرف برای گفتن داشتی

موفق باشی دوست من:thumbup:

SepehR jingoolak

Farming machine

خب ضمن عرض سلام خدمت دوستان

امروز توضیحات از طرف برادران داخل دیسکورد داده شد خدمت کسانی که بودن، استفاده کردیم و خاطرات سرور قبل tx2 هم بازگو کردیم.

وقتی داخل سایتی از قدیم اتفاقاتی میافته ما هم حق داریم بدبین باشیم.

از اونجایی که ساید داره حذف میکنه بر خلاف میل باطنیم اکانت ما Farming machine هم حذف میکنه

همر ده ۳ هم زدیم که ماشالا از خیلی دوستان که اینجا کری میخونن سنگین تر بود :D

واقع بینانه بگم دفاع پشم ریزونی کردید حلالتون باشه

در مورد همر ده ۱ هم تصمیم نگرفتیم کیو بزنیم هنوز

ایشالا اونم مست میشه مجددا بلند میشه:D

از اول این سرور هم واسه زد و خورد اومده بودیم(البته من به شخصه دوستان آمرداد رو نمیشناختم فقط یه سری از پلیر هارو میشناختم) همر ۳ سرور بودیم.

یکی از رفیقای قدیمیمون هم اینجا دیدیم تجدید خاطره هم کردیم (امیر dumenic داداش من پیر شدم حافظم واسه خیلیا کار نمیکنه ولی هنوز یادمه سرور۳ راند ۲ چقدر توی روم ریدکال ساید شما میگفتیم میخندیدیم :D)

از نظر همر هم توصیح بدم که همر ۶ اتحاد ما ۹ سرور بود پس نمیتونید به ساید nw بی توجهی کنید که الکی حذف کردن،ما نشون دادیم که در شرایط برابر و بدون الطاف چه توانایی داریم.

من خودم تا امشب که داخل دیسکورد مصطفی جان و محسن جان توضیحات رو دادن در جریان اتفاقات نبودم

اکانت ما از اول یاغی ساید بود و کلی دعوا اول بازی سر حضور ما بود که خدارو شکر ۲ بار بیگمون رو بلند کردیمو اینبار هم همر سوممون رو هم کوبیدیم تا بدونید یاغی وحشی بودیم :D:D

در آخر خواهش میکنم کسی اینجا کری بخونه که حداقل اکانتشم اندازه ی حرف زدنش گنده باشه

پ.ن:بخدا gb gs بیگمون خاموشه :))

پ.ن:تا دیروز با همر و کاتا دف میکردید امروز ۳۰۰ک دف خداییش از کجا اومد:D

پ.ن: ایشالا در دنیای بیرون دستاورد داشته باشید اینجا فقط یه بازیه

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

SepehR jingoolak

Farming Machine

insy_4.png

گلدتون رو هم که پس دادم دیگه

سلام

الان حس میکنم نظری رو اکانت ما اومده!

منظور از این پست چیه؟

شوخی ما مرتبط هست به داستان؟

متن کامل مسخره بازیمون رو بزارم؟

خوبه خودتون کامل متن نامه هارو در جریان هستید بهتر بود متن ها کامل گذاشته بشه

SepehR jingoolak

Farming machine

حاجی حلالت باشه :)))

آمار رو از کجا اوردی؟:D
    استیل ممدمونه پاور هم که امیر هست لایون هم یه پلیر ۶۰ ساله داره

اگه خواستی یه جلسه باهاشون تشکیل میدم واست آشنا شی باهاشون حاجی :D

دف که میسازن ولی غافل شی همینا با نیمچه میزننا حاجی:D

اره خلاصه حاجی ما بی شیله پیله ایم بازم سوال داشتی بپرس:D

اگه ما مولتی بازیمو مولتی میزنیم داستان چیه اکانتاتون تو تاپ رید مارو گرفتن با نصف همر ما؟:D

خداییش زشته حاجی:D

جمله ی معروفمم بگم

جینگول مستونت بود فکر زمستونت بود؟:D

SepehR jingoolak

Farming Machine

سلام مجدد

واقعا یه سری پست هارو میخونم خندم میگیره،ادعای قدیمی بودن میکنید ما هم بودیم فقط حافظمون یاری نمیکنه بیایم اینجا اسم ببریم ببخشید مارو

از سرور تست بودیم تا آخرین سرور قبل فیلتر ۱۴

اکانت جینگولک هم خدارو شکر همیشه تاپ رید بوده و جزو وزنه های ساید بوده(اسمای قبلیم رو همشون رو یادم نیست ولی سرور ۱ راند ۱ یا تست virus021 بودمو سرور۳ راند۳ kont gual)

با اکانت Farming machine هم فقط فینال با این اسم بودیم که اولین ایرانی که تاپ رید رفت ما بودیم (ممدمون تو ریدکال داد میزد اولین ایرانی توی تاپ :دی) که مولتی هانتر بی دلیل (به گفته ی خودش فحاشی) مارو بن کرد و با هماهنگی بچه های روسیه مارو جوری باز کرد بعد از ۲ روز که ۱۰ تا اکانت روس بلافاصله زدنمون و مجبور به حذفمون کردن

ولی..

دوست عزیزم من نمیام اینجا هی به اینو اون بگم،چون اهمیتی نمیدم به قضیه،سعی میکنم با امار اکانتم خودمو به بقیه بشناسونم

یه دوستی یه جمله ی قشنگ داشت میگفت تورو به چی میشناسن مارو به چی ...

فروم باز نبودیم ولی توی بازی خودمونو نشون میدادیم نه فروم

نصیحتم به تو هم اینه همینکارو کنی و تبل تو خالی نباشی

به خودت بگیر مرد ...

پ.ن:با دیال آپ وصل میشدیم خیالتون راحت :)))

پ.ن:آره ما هم تو پروفایلمون عکس شمشیر میزاشتیم اینو یادمه :)))

پ.ن:عکس میتینگ سرور۳ راند ۲ متای جنوب رو اگه کسی داشت بگه(شمال رو نمیخوام،عکسای ممد موکسی رو با سیبیلاش تو پردیسان نمیخوام ببینم :دی)،عکسای قدیمیم همه از دست رفت :(

پ.ن:توی سروری که رتبه ی همر مشخص هست لطفا خالی بندی نکنید ما آمار رو میدونیم :)))

پ.ن:sw چه خبره؟تاپ دفاع و مهاجمین از یه اتحاد اومدن تاپ!!!

کوچیک رفقا هم هستیم

SepehR jingoolak

Farming Machine

خب بریم سروقت پست اصلی

تبریک میگم به هم کوارتری های عزیز بابت این پلن گسترده و زیبا

واقعا جای دفاع برای دوستان ج ش نموند و حرفی هم نمیمونه

از جنبه ی مزاح موقعیت اکانتمون توی دفاع نوشته شده بود ما بیگناهیم و دوستان حال کردن به اون جمله الان هم حلالمون کنید :(

متاسفانه لینک من سبز نبود و لاست خورد همرم که یک پله سقوط کرد ;(;(;(

از جنبه ی فان قضیه بگذریم دوستان یه توضیح بدن دفاع رو کجا میفرستن؟بچه ها ترسیدن لاست جاسوس بخوریم دیگه جاسوسی نکردن ببینن دف کجا رفته (تقصیر شماس که مسخره کردید لاست جاسوس رو)

یک سری از دوستان هم چنج کپ مارو مسخره کردن که امروز علاوه بر پریدن ده هاشون چنج کپ هم کردن! کپ شما لول چند بود؟ من روراست گفتم ۱۴ ۱۵ بودم لطف کنید شما هم بگید.

در هر صورت این فقط یه بازیه و ما مخلص همه رفقا هستیم.

پ.ن:به یاد موش کاردان که تک دفاعمون بود:saint:

پ.ن: شیر خفته بیدار شد

پ.ن:لینکارو مصطفی میزاره

پ.ن:اون دوست عزیزی که میخواست منبع پوش کنه واسه ی خسارت لطفا بفرس واسم دمت گرم<3

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود

رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

SepehR jingoolak

Farming Machine

احسان دروغ نگو من ۱۱۰۰ تا گرزیم مرد;(

۲۵۰ تا تی کی هم مرد;(

این انصافه؟;(

SepehR jingoolak

Farming machine

با سلام خدمت همه عزیزان

1. از بین رفتن کراپ های یک 15 گندمی 16 یا 17 یک پایتخت به ۱۰ اکانت فارمینگ ماشین = 12 میلیون منبع

سلام اشکان جان

حقیقتا من تو این عمری که تراوین پلی دادیم دروغ نگفتم به خصوص موضوعی که حقیقت رو بدونم

کراپای ما حقیقتا ۱۴ ۱۵ بود

خسارت به اکانت ما بحث کراپا و منابع gb gs بود که از نظر من به ریسکش میارزید

پلن قشنگی بود مخصوصا با توجه به تعداد و حجم همر های بلند شده و اکانت مارو به شخصه گیج کرد.

البته انتظار بیشتری داشتم که حداقل یه همر سنگین رو بندازید ولی ایشالا توی پلن های دیگه

از نظر لینک سبز که گرفتید هم من داخل تیم لیدری و جلسات نیستم و اطلاعی ندارم ولی منطقیش هم این موقع سرور ترجیح به دفاع از همر ها هست تا کپ

پاینده باشید

SepehR jingoolak

Farming Machine

سلام ناصر جان

داداش قصد از زدن اون هیرو واقعا کشتنش بود و همینطور حمله غارت بود که به دوستان به عنوان جاسوسی کمک کرده باشه

قصدمم از گفتنش اینجا بی احترامی به شما نبود بچه های ما (شخصا تیم ما)دوستت دارن خودتم میدونی

من هدفم بیشتر تلنگر به لیدرا بود برای دف کشیدن،درسته اون ده یه فیدر سادس ولی خب هم اینکه من تا قبلش نمیدونستم اینو و هم اینکه احتمال ۷۰درصد دیفالت هون که لب مرز هست استپ سوار داره و بر اساس این احتمال شیطنت انجام شد.

خوشحالم که شما تو سرور هستید و متاسفم که ساید رقیب هستید،ما کوچیک رفقامونم هستیم

پ.ن: مارو دور ننداز ما اونقدا هم بد نیستیم :))

SepehR jingoolak

Farming Machine

سلام به همه ی دوستان

تبریک به دوستان هم سایدی بابت این پلن زیبا

همچنین به دوستان جنوب شرقی بابت اینسرت های زیبا

بعضی از دوستان نسبت به پلن مهاجم و مدافع کم لطفی میکنن که باید دید خودشون چه کاری ازشون توی این شرایط بر میاد.هردو ساید خوب کار کردن و باید به جفتشون تبریک گفت.

در مورد دوستان شمال شرقی نصیحت برادرانه ی من اینه که با ملاحظه ی بیشتر داخل فروم پست بزارید و ساید های دیگه رو از این اتفاق خوشحال نکنید،ایشالا مشکلات داخلی شما هم برطرف میشه.

نصیحت برادرانه به جنوب شرق هم این که خواهشا یکم دف بسازید با تک هیرو زدم که هیرو بمیره زندش کنم اومدم ۱۸۰تا جاسوس کشتم!!برای اکانت دم خاکستری خوب نیس ۱۰۰۰تا دف تو دهش نباشه.

قصد من جسارت به دوستان نیست.

تا اینجای کار سرور قشنگی بوده امیدوارم این روند ادامه داشته باشه.

SepehR jingoolak

Farming Machine

همان طور که میدانیم اکانتهایی معمولاً در برترین غارتگران حضور دارند که به شکل عملی و علمی فرآیند24 ساعته غارت اکانت را به پیش ببرند جز در مواردی که یکی از آنهاغارت توافقی نام دارد.

سلام دوست من

یعنی از نظر شما هیچ اکانت غارتگری نباید بخوابه؟!

الان 2 تا از غارتای اکانت منو زرد کردی که کم بوده یعنی اون ساعت بدشانس بودیم؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟

یادت باشه اکانتی که اصلا نمیخوابه یا پلیر خارجی داره یا بات!!!

یک نصیحت دوستانه برای دوستانی که سوال دارن: پاپ بازیو بزار کنار نیرو بساز ناتار بزن جواب میگیری:thumbup:( بخدا پاپ بازی نکردم یه ده چیف کردم اومدم بالا:D)

پ.ن1:جوون تر که بودیم اون زمانا که موش کاردان بود (چیز خاصی نیست قدیما ازین چرت و پرتا بود ) 24ساعته روشن بودیم الان دیگه حوصلمون نمیکشه!

پ.ن2: ساید شمال غرب پلیر فعال زیاد داره و نوسان غارت از بدشانسی هست که قبل از لند نیروهای ما به ناتار با فاصله ی اندک رفقا زود تر خالی میکنن:(

شادزی مهر افزون

SepehR jingoolak

Farming Machine

نمیدونم چندتا سرور با میثم بازی کردی که صحبت از آرمانهاش می کنی.

همین اندازه فقط میشه عنوان کرد که در وصف خلاقیتهای میثم حالا حالا باید دست و پا بزنند به گرد پاهاش برسند.

سلام دوست من

خدمت آقا میثم ارادت داریم و با افتخار سرورهای زیادی همراه تیم والس بودیم. اولین بارمون هست که شمال غرب بازی میکنیم.

پیشنهادم اینه که مثل پست های تحلیلی وقتی همچین حرکاتی زده میشه، عزیزان تحلیل گر مقداری چاشنی آموزشی (به دور از کل کل) هم به پست بدن یا دست کم میزان خسارت هر دو طرف رو مشخص کنن (حتی میشه از دلیل انتخاب اون اکانت رو گفت....مثل سرورهای قدیم IR.... که البته این انتخاب میتونه کاملا تصادفی بوده باشه

دوست من با این حرف موافقم ولی متاسفانه فضای تراوین بیشتر به سمت ادعا رفته و خیلی از دوستان ادعای تجربه و کلاسیک بودن دارن ولی ما که چیزی ندیدیم ازشون چه در سرور های v3.6 یا ورژن های جدید. برای همین اکثر پست ها برای دیده شدن فرد هست نه تحلیل درست!

ماشالا دوستان حافظه های قوی هم دارن!!!

پ.ن1: من یه سوالی واسم پیش اومد اینکه se و nw درگیرن ولی دوستان شمال شرقی هم داخل تاپ دفاع میبینیم. موضوع چیه؟با کی درگیرن؟ممنون میشم دوستان لینک های تکمیلی بزارن تا لذت ببریم

پ.ن2:دوستانی که به مولتی بازی گیر میدن باهاتون موافقم ولی زمانی این حرف منطقی میشد که کل تاپ10 از ساید ما بود و فقط ساید ما مولتی بازی میکرد نه این که بعضیا با تروپ نصف ما بالاتر از ما توی تاپ قرار دارن

1ساعت میریم فوتبال ببینیم برمیگردیم میبینیم از تاپ داریم میفتیم بیرون :)))

ولی در کل بازی بدون مولتی و بات بسیار زیبا تره امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه.

شادزی مهر افزون

SepehR jingoolak

Farming Machine

سلام خدمت همه ی دوستان

نمیدونم دلیل عجله ی دوستان برای بحث زدن و متا چیه!! خیلی از دوستان هنوز به 3 تا ده نرسیدن که تصمیم بگیرن همر کپ بکشن یا نان :))

هدفم از این پست این بود که ایشالا ادمین و مولتی هانتر هدف اصلی این سرور یعنی سرور بدون بات و مولتی اکانت رو فراموش نکرده باشن و وقتی اکانتی بن میشه بعد از 2 ساعت بدون پانیش باز نشه!!!

امیدوارم سرور خوبی شاهد باشیم

پ.ن1: دوست عزیزی که توی فارمامون دف میریزی حواست باشه خودمون سرور 14 ایران این کاره بودیم :)) اگه دغدغه ی کشتن 20 تا گرزی داری یه نامه رو اکانتم بزار بهت فیک بدم راحت مدال بگیری :)

پ.ن2:یه سری دوستان بودن سرورای قبل 40تا 40تا اکانت میساختن میزاشتن رو بات این سرور پیداشون نیس :)) مارو دور نندازید :))))

شادزی مهرافزون

Farming Machine

SepehR jingoolak