Posts by kaspersky

:))))))

سلام و درود خدمتت ابوالفضل جان و خدمت باقی فروم خوانان محترم

یه سلام ریزم خدمت مهدی عشقی اگه واقعا هست تو فروم ^^

تحلیلتو به شدددددددت دوس داشتم :)))

به نظرت اگه واسه ما بود روش تلفات میدادیم که بیاد تو تاپ۱۰ بُلد بشه؟ عزیز دلم دقیقا رو همشون لینک اسکات خود ما هست و همچنین لینک تلفات دادن بچه ها روشون ، اگر خواستی پیوی تو بازی پیام بده واست میفرستم همشو ببینی .

این که واسه کیه رو من تا جایی که میدونم و حتی از تیم لیدری هم پرسیده شده مال بچه های ما نیست قطعا ، در حدی که اجازه رنده کردن داده شده :D حالا واسه خراب کاری زده شده یا هرچی خدا میدونه ما نسبت بهش بی اطلاعیم !!!

پ.ن ۱ : سال ۱۹۷۰ اگه میخواستی تک مهاجم بازی کنی همه بت میخندیدن سیستم غالب ۴۳۳ بود ، در جریانم هستی که بچه ها از ۳.۶ به بعد اپدیت نشدن؟ حالا اینو تعمیم بده به تحلیلایی که میشه ;)

پ.ن ۲ : یه تحلیل خوشگل تو راهه ، لایک کنین تا بیاد :))) مال من نیستا من اینجا دلالیشو میکنم :))))

سلام دوستان

من باز دوباره مزاحمتون شدم D: البته این دفعه داستان ندارم به بزرگیه خودتون ببخشید ;) ولی خب براتون اخبار کشاورزی آوردم :P .

از همسایه دورتره پرسیدن شما چرا داری ستونای خونتو کج جا میذاری اینطوری خونت خوب شکل نمیگیره ها ، اونم برگشته گفته که چرا نگران منید من دارم خراب کاری میکنم پس برید خوشحال باشید کاری بهم نداشته باشید دیگه بذارید بازیمو کنم :))

ولی خب یکم بعدترش خبر رسید که اینطوریا هم که ما فکر میکردیم نیست همسایه دورتره داره میزنه تو کار باغ های میوه سرمایه گذاری کنه گویا و باغ هاشون مثل اینکه زود میوه میدن D: البته خودشون که تکذیب میکنن ولی امار و ارقام چیز دیگه ای داره میگه

بگذریم حالا ، همینطور که مستحضر هستید الان فصل خوبی واسه کشت و زراعت نیست فصل فصلِ آفته ، از انواع اقسام حشره مثل کنه بگیر تا مریضی و خشکسالی (از نوع مولتی هانتر) حتی! این بود که گفتم خدمتتون عرض کنم که حواستون باشه حتما سیستم آبیاری قطره چکانی و سم پاشی یادتون نره که محصولاتون بدون این کارا ثمر نمیده.

راستی اگه خواستین بچه های ما تو کار سم پاشی مزارع غیر صنعتی یا به عبارت بهتر مزارع سنتی هستن ، به خصوص فربد که اصلا کارش سم فروشیه با تخفیف ویژه 8o خواستید بگید دیگه تعارف نکنید D:

پ.ن صاحب خونه اون خونه قبلیه رو که یادتونه ؟ قبل شروع سرور گفته بود ما با خودمون باغ میوه نمیاریم ، ولی خب چیزی که نگفته اینه که تخصص زیادی تو خرابی محصولات زراعی صنعتی و سنتی داره 8|=O:S

ای بابا ای بابا :)))))))

خب اولا امیدوارم که از داستانی که براتون گفتم خوشتون اومده باشه ، اگه بچه های خوبی باشین بازم از این داستانا براتون تعریف میکنم حالشو ببرید D:

این چنتا پستی که اومده به شدت جذابه ولی پر از نکته که نمیدونم سهوی زدن دوستان یا عمدی بوده :/

اوضاع خیلی خوب بود قشنگ داشت پیش میرفت که یهو یه قسمتی از جنوب میشه خاک شمال (حالا بعدا با این قسمت کار داریم) . بعد میایم میگیم که اقا این داستانش چیه یکم مارو توجیه کنید ببینیم چی شده . جوابی که میگیریم اما خیلی قشنگه :

هیسسسس جنوب شرقیا فریاد نمیزنند .

:))))))))))

مثل این میمونه بری خونه طرف مهمونی بعد بگن تا کی هستی اینجا تدارک شام ببینیم یا نه بعد تو جواب بگه به شما ربطی نداره تا کی هستم ولی به همسایتون گفتم تضمین دادم خیالش راحت باشه :D:D:D

حالا بگذریم از این اتفاقای بعدیش قشنگتره :P

اون قسمته که باهاش کار داشتیم الان میاد :

صاحب خونه میاد میگه اقا تحقیق و تفحص(فکر کنم درست نوشتم!) کردیم دیدیم واسه ما خطری نداره بودنش بذار باشه واسه خودش ولی واسه بقیه خطر داره یا نه رو دیگه ما نمیدونیم به خودشون مربوطه 8)

حالا بازم این وسط یه چنتا اتفاق قشنگ میفته ، چنتا از بچه های همون همسایه که مهمون بهش تضمین داده بود میان میگن اقا چرا خاله بازی میکنید برید بزنیدش بندازیدش بیرون از خونتون ، بعد که واکنش صاحب خونه رو میبینن میان میگن که شما خودت جرات نداری بندازیش بیرون میترسی ازش حالا اومدی به ما میگی ممکنه خونه شما تلپ شه حواستون باشه بعد انتظار داری ما ازت تشکرم بکنیم خودتون باید بزنیدش ، اصلا ما قهریم دیگه مرسی اَه .

:))))))))

اما جواب صاحب خونه اینجا قشنگه 8)

همسایه عزیزم شما اگه تضمینی که گرفتی تضمین باشه که با یه پخ گفتن بچه ما نباید بترسی که قشنگم ، اگرم که فکر میکنی خیلی درست حسابی نیست که برو یه تضمین جدید بگیر D:

پ.ن : یوسف ریتالین عزیز خودت میدونی چقدر ما اینجا دوست داریم ولی خب بچه هاتون زیاد مارو دوس ندارن D:

پ.ن ۲ : مهمون خودش صاحب خونرو مشخص کرده بود تو حرفاش به عنوان جایی که ثبت نام کرده سوء تعبیر نشه .

پ.ن ۳ : گل من وایسا حمایت تموم شه بعد بیا بگو چرا سیاسی بازی میکنین ، نگران نباش اسیاب به نوبت

پ.ن ۴ : پرتقال فروشم که به سلامتی پیدا شد :S کیلو چند حالا؟

از همون جمله قشنگا که دوستان میگن براتون ، من بلد نیستم بگم خودتون تصورش کنین ;)

براتون یه داستان آوردم :))

زمانی که پاکستان سعی داشت به سلاح های هسته ای دست پیدا کنه سازمان ملل و اژانس انرژی اتمی خیلی روش حساس شدن و گفتن که شما حق دستیابی به سلاح هسته ای ندارید‌ ، پاکستان هم اومد به اژانس تضمین داد که در صدد رسیدن به سلاح هسته ای نیست و قصدش استفاده سالمه ، حتی اومد راکتور و نیروگاهاشو به روی بازرسان آزانس باز کرد واسه دادن اطمینان :/ حالا این وسط یه ادمی بود به نام عبدالقدیر خان (شما میتونین به یه نام دیگه بخونید D:) این ادم واسه کار میره تو یه شرکتی تو هلند (اینجا هم میتونین بخونین یه ساید خاص) که کار این شرکت تامین سوخت راکتور های اروپا بوده . ایشون سعی میکنه از اونجا نقشه ها و اطلاعات غنی سازی رو بدزده و واسه کشورش پاکستان (دیگه اشاره نمیکنم خودتون بهتر میدونید کجا :)) ) بفرسته که بعد از دو سال به هدفشم میرسه .

حالا این وسط پاکستان میاد به مراجع بین المللی اطمینان میده که همچین خبری نیست و اصلا دنبال رسیدن به سلاح هسته ای نیست (الکی D:) بعد از چند سال ازمایش بالاخره وقتی به تکنولوژی لازم دست پیدا میکنن و خیالشون راحت میشه میان بلند داد میزنن که اره ما هم داریم ازینا حواستون باشه . دیگه اون موقع واسه سازمان ملل و اژانس انرژی اتمی زیادی دیر شده بود که بخوان جلوی پاکستانو بگیرن .

حالا شما به من بگو کی پرتقال فروشه؟ ;)

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون که یه سری توضیحاتی دادید ولی متاسفانه کامل نبود ^^

دوست من شما توضیح دادی که چرا الان تو اتحادای شمال غرب هستی ولی توضیح ندادی که الان خط مشی اکانت در ادامه چیه ، کپ و دهای دیگشو کجا قراره بگیره و همچنین اینکه دیفالتو قراره چیکار کنی؟

ممنون میشم توضیح بدی

شاد باشید

خیلی خوشحالم که میبینم ساید های مجاور ما هر دو یکپارچه هستند و روند رو به رشدشونو ادامه میدن که باعث میشه بازی جذاب تری رو در ادامه شاهد باشیم .

اما در جواب شما دوست عزیز

در مورد این که یه اکانت از ساید دیگه وسط ساید ما زده شده به شخصه جوابی که داده شد برای من کاملا روشن بود ، حالا این که شما از جواب داده شده خوشت نیومده و دنبال ایجاد تنش بین دو ساید هستی رو من درک نمیکنم به چی میخوای برسی!

اما در مورد اکانتی که تو مرز ساید ما هست ولی عضو یک ساید دیگه اتفاقا کاملا به ما مربوطه و باید بدونیم ساید مربوطه چه سیاستی در قبال این اکانت داره ، یا گردن میگیره یا نمیگیره از این دو حالت خارج نیست .

به هر حال از قدیم گفتن چیزی‌که عوض داره گله نداره .

موفق باشید

فکر کنم ایشون هم بدون اینکه جزو 3 نفر هجوم باشه تو تاپ غارت اوله که به نوبه خودش جالبه

با کسب اجازه از دانشمندان کف فروم (اطلاعات من خیلی سطحی و مبتدیانه هست و پیشاپیش از مظهر این دوستان با سواد عذرخواهی میکنم که امیدوارم مقبول واقع بشه ;()

نکته جالب تر که اشاره نکردی اینه که اون دوست بزرگوارمون حتی جزو ۱۰ نفر برتر حجومی هم نیستن ! حالا سوال پیش میاد چطوری همچین چیزی امکان داره که من که از قضا خیلیم تازه کار و نوب هستم به ۲ مورد زیر رسیدم ( بازم از اون دوست با اطلاعمون طلب بخشش میکنم که در حضور این اساتید دارم حرف میزنم :()

مورد اول اینه که حتما ابادیای محلشون حیوون نداره ، بنده خدا ها خشک سالی شده رفتن از محل :P (یاد حرف یه دوست عزیز و گران قدری افتادم که میگفت بیاید محل ما میوه بخرید :D )

یا مورد جالب تر اینه که به صورت کاملا شانسی و اتفاقی ایشون تا میاد جاییو خالی کنه غارت بزنه قبلش یه از خدا بی خبری خالیش میکنه و نمیذاره دوستمون پوینت حجوم بگیرخ بنده خدا و خیلیم از این موضوع ناراحته و فقط ممابعش به ایشون میرسه :( شنیده شده هر چقدرم تلاش میکنه بازم زودتر یکی دیگه میاد میزنه ;( چقدر اذیت میکنن این دوستمونو X(

پ.ن شنیدم میگن هرچقدر از ؟! استفاده کنی میگن طرف خیلی شاخه . با اجازه حضار منم یه چنتا بذارم الکی مثلا منم گنده لات محلم ^^؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟

سلام دوست عزیز جویای نام من (چون خودت گفتی گفتما وگرنه جسارت نباشه^^)

ببین الان چنتا مسئله وجود داره ، شما میای اشاره میکنی که چطور حمله سیم سکند که تو تراوین کام هم وجود داره کسی بهش اعتراض نمیکنه ولی رید خودکار یا هوشمند یا بات سر خود یا هر اسم دیگه که میخواین روش بذارین از طرف یه تیم خاص این همه باهاش مخالفت میشه !

۱ - قبول داری که این سرور ما اومدیم که تراوین بازی کنیم؟ اصلا با سرعت نرمال یا اسپید بودن بازی کار نداریم الان فقط بحث ماهیت بازیه که میخوایم تراوین بازی کنیم ، یعنی جایی واسه مولتی بازی و بات نیست و کسی هم بخواد زیرابی بره پانیش سنگین میخوره! پس عملا باید با وجود هرگونه ابزار تسهیل کننده بازی برخورد‌ و مخالفت بشه .

۲ - امیدوارم با من موافق باشی که تو تراوین کام هر کاری که میکنن یا هر قانونی که اضافه میکنن یا هر امکاناتی مثل حمله سیم سکند که به بازی وارد میکنن پشتش یه تیمی وجود داره که راجع بهش تحقیق و مطالعه میکنن که بازی در مسیر‌خودش بمونه و حق کسی این وسط ضایع نشه و بازی رو اصول خودش بمونه . حالا بحث اینجاست که وقتی اونا میگن یه چیزی نباشه حتما ۴تا دلیل دارن واسه خودشون که اضافه نمیکنن . من خودم به شخصه فکر میکنم حمله سیم سکند برای این اضافه شده که شما اگر با گوشی موبایل بازی میکنی‌هم بتونی کاراتو خودت انجام بدی به کامپیوتر حتما محتاج نباشی . حالا ممکنه فردا روزی خود تیم تراوین به این نتیجه برسه و رید اتومات رو قرار بده تو سرور ولی چیزی که الان هست اینه که فعلا تشخیص ندادن این کارو انجام بدن . تمام حرفیم که ما میزنیم همینه ابزاری که مرجع بالاتر وجودشو مضر میدونه چرا باید اینجا وجو داشته باشه !

امیدوارم که تونسته باشم قانعت کرده باشم .

چقدر حقایق جالبی راجع به امرداد وجود داشت و ما خبر نداشتیم ! دمت گرم دوست عزیزم خیلی روشنگری های جدید و جذابی بود من که به شخصه نظرم در مورد امرداد عوض شد :))))

دوست من این حرفا و تهمتایی که میزنی به بچه ها لیدرای نیزه خفت کنت نتونستن اثباتش کنن ، به نظرم گفتن این چیزا هر دفعه تو هر سرور بدون هیچ مدرکی فقط اضافه گوییه و از لحاظ اخلاقیم فکر نکنم اصلا درست باشه گفتن این تهمتا!!!!

واقعا هنوز برای شما و دوستا و لیدرات درس نشده که این کارا هیچ تاثیری‌رو ما نداره بازم هر سرور میاید یه سری تهمت میزنید میگید ایها الناس امرداد اخه کوفته سمتش نرید :))))

ولی خدا رو شکر رزومه ما کاملا مشخصه و تعداد زیادی از بچه های الان از سرورای قبلی اومدن پیش ما و موندگار شدن مثل بچه های شمال شرق راند ۳ ، دیگه اسم نمیبرم چون خیلی زیادن شما که اینقدر اطلاعاتت زیاده باید واست راحت باشه دراوردن اسماشون ;)

پ.ن بیاید لب و دهن نباشیم اگر چیزی میگیم اثباتش‌ کنیم اگرم نمیتونیم اثباتش کنیم پس اخلاق‌خودمونو حداقل نبازیم ، بیاید مثل بعضی از دوستان نباشیم!

دوست عزیز من ممنونم ازت که حداقل داری محترمانه حرف میزنی

ولی بیا با خودت روراست باش حداقل نمیخوادم اینجا بگی ، تو خلوت خودت با خودت بشین فکر کن ، تنها دلیلی که شما الان داری دیسلایک میشی یعنی این که داری حرف حق میزنی ما هم بهمون فشار اومده داریم دیسلایکت میکنیم؟ :)) الان اصلا حرفایی که زدی نشونه فشار اومدن به شما نیست حتما؟ هنوز نذاشتی سرور شروع شه داری میگی ۳ به ۱ بشه D:

من نمیدونم این رقیبای امرداد چرا واسشون عقده شده این چیزا ، این که شما سیاست نداشتی تقصیر ما بوده؟ این که شما نتوستی ساید همسایتو جذب کنی تقصیر ما بوده؟ این که شما میخواستی تو ساید حریف خراب کاری کنی نتونستی از بی کفایتی ما بوده؟! این که شما توهم جاسوس داشتید تو گروهتون تقصیر ما بوده؟

ببین دوست عزیز این که شما سیاست نداشتی هیچ وقت و اینجوریم که دارم میبینم هیچوقتم نخواهی داشت دلیل بر بودن امرداد نمیشه ، هنوز نمیدونی الان تک امرداد چند نفر میخوان بیان این سرور بعد از الان جون میکنی ۳ به ۱ بشه ، یهو دیدی رو ساید خودت ۳ به ۱ شدا حواست باشه دیگه ;)

خوشبختانه یوسف ریتالین عزیز این سرور هست میتونی بری ازش بپرسی امرداد با ساید متا چجوری برخورد میکنه ، البته اینو برا کسی میگم بخواد با عقل و منطق فکر کنه و تصمیم بگیره نه واسه کسی که تو خواب تشریف داره

پ.ن راستی مثل لیدر قشنگت میخوای نیزه خفت کنی این سرور؟! :))))

ناصر جان از شما دیگه بعیده این حرفا :)))

به نظرت وجود سیم سکند اتومات باعث میشه شما در روز بازیو بذاری کنار دوبار کلا سر بزنی؟! نه عزیزم مثل اینکه خیلی از بچه ها ارزش های بازی تراوینو فراموش کردن :( یکی از مهم ترین مولفه های بازی وقت گذاشتن رو بازیه و وجود رید اتومات عملا داره این ارزشو از بین میبره ! اگر نمیخواید تراوین بازی کنید تکلیف مارو روشن کنید ، این همه زور زدیم یه سرور موازی با اسپید بدون مولتی و بات ران بشه که بعد بیان توش رید اتومات بذارن؟! X/ هر کسی که فکر میکنه وقت نداره میتونه دوال بیاره چند نفری با هم بازی کنن مثل کاری که خیلی از بچه های ما دارن انجام میدن ، نه اینکه بخواد بره دنبال امدادای غیبی :|

فکر نکنم لازم باشه بگم ولی برای بار هزارم باید بگم که تیم امرداد قرار نیست از هیچ گونه بات ، مولتی ، اسکریپت و هر چیز دیگه که باعث از بین رفتن ارزش های بازی میشه در این سرور استفاده کنه و توقع داره تیم های روبروش هم همین کارو کنن ، میخوایم تراوین بازی کنیم نه چیز دیگه

دوست عزیز چرا فرافکنی میکنی شما دنبال عوض کردن بازی هستی معلومه ما باهاش مخالفت میکنیم شما دنبال دیکتاتوری هستی اتفاقا ، سر در تاپیک امادگی نوشته شده بدون هیچ گونه بات بعد شما میخوای نیمچه بات و به صورت قانونی وارد کنی؟ :| اگر دنبال همچین امکاناتی هستی سرور بغلی واست فراهم شده همه چیم توش ازاده خودتو اذیت نکن!

مولتی هانتر محترم وقتی سرورو بدون بات ران میکنه مطمئن باش تو سرور کسی اسکریپت استفاده کنه هم پانیش سنگین میزنه بهش ، شما نگران تیم خودت و اَبَر غارت گران خودت باش که بدون رید اتومات چیکار میکنن ابراز نگرانی واسه ما نکن ما خودمون دنبال بازی سالم بودیم قطعا به هیچ وجهی کسی دنبال دور زدن نمیره . حتی در این حد ما دنبال بازی یکسان هستیم که نمیخواستیم به تیمای جدید که وارد سایت میشن که خودمون هم شمالش میشیم هیچ گونه تخفیف یا چیز دیگه ای داده بشه چون میخوایم همه چی برای همه یکسان باشه .

پ.ن کسایی که نگران ترسیدن ما بودن مراقب باشن قبل کتیبه بیابون نشن فیک رفتن پیشکش

جالبه چون من شنیدم تیم شما این پیشنهادو داده!!! البته که باور نکردم ولی گزینه بدی هم نبود!!!! حتی شنیدم هر30 مین یک بار رید میزنه!!!

درسته امرداد تیم خسته ای هست و اکثر بچه ها با اینکه شیرازی نیستن ولی بهشون سرایت کرده ولی این که همچین چیزی باشه تو سرور اصلا باهاش کسی موافق نیست ، ولی سیم سکند چون تو کام هم اومده بوده میتونه باشه البته این یکی نظر شخصیه منه

اشکان ولی من هنوزم سر اون قضیه پسورد ازت دلگیرم نباید بت میگفتیم پسورد دستمونه :D حسینم با من موافق بود که نباید پس میدادی اینا قدر جوانمردیتو نمیفهمن کما اینکه هنوزم میبینی به رو خودشون نمیارن اصلا همچین کاری کردی ، حداقل میزاشتی واسه جاسوسی ازش استفاده کنیم :D:P

رفع اسپم : دوستان شمالی ما هر کاری میکنیم این اشکان نم پس نمیده چه خبره کی میاد کی نمیاد لطفا خودتون بیاید بگید اعلام امادگی کنید ;)

مقاومت در برابر فهمیدن از مشخصات بارز ایرانیان است :D:D:D

سرور به خواست بچه های پاکباز داره ران میشه ، به خواست همون بچه ها هم تایم استارت سرور عقب افتاده ، حالا شما مشکلت چیه من واقعا نمیدونم ؟! نمیشه سرور بدون پلیر‌ استارت بشه اگه قرار باشه سایت از راه اندازی این سرور ضرر کنه خب کاملا معلوم دیگه همچین سروری ران نمیشه ، اگه واقعا دوست داریم تو همچین بستری که مدیریت محترم برامون ایجاد کرده بازی کنیم باید به فکر سود و ضرر سایت هم باشیم ، و گرنه که باید بریم قاطی مولتی بازا بازی کنیم که اخرشم هرچقدر زحمت بکشی پشیزی ارزش نداره .

دوست عزیزم واقعا فکر کردی که اینقدر بیکارن بچه ها که به خاطر عقب افتادن تایم سرور برن اکانت فیک بسازن؟! اونم تازه با سرعت نرمال !!!

الان منم باید فیک باشم احتمالا چون پست ادمینو لایک نکردم ^^^^^^

یه سری دوستانی که به زور مولتی و بات احساس خود بزرگ بینی مزمن پیدا کردن میتونن خیلی راحت برای اثبات توانایی بازیشون بیان تو سرور بدون بات نشون بدن چیکارن

عمو جون ، استاد تاپ غارت ، قدیمی (بابا خفن) بدون مولتی اگه فارم نمیشی و اینقدر به خودت مطمئنی میتونی تو سرور بدون بات حرفتو بزنی

مگه اینکه به زور پول خرج کردن و بات لات شده باشی که دیگه حرفی توش نیست

ما حرفامونو تو زمین میزنیم شما کجا؟!

^^^^^^

نظرسنجیتو خیلی دوس داشتم مخصوصا گزینه ۲ :D

اخه مرد مومن واقعا فکر کردی از دست اشکان یا بهنام چیزی میچکه اخه کدوم هزینه ، داری اچتبا میزنی داداچ ، اخبارو بت اشتباه رسوندن

مطمئن باش خیلی تیما بودن یه موقع زیاد بودن ولی الان چی شدن؟! این که تیم پلیر زیاد داره رو حسودی نکنید رقبای عزیز :*

ایشالا که قسمت میشه خودت این سرور بازی میکنی میبینی جواب درست کدوم گزینس ;)

سلام دوست من

دقیقاخیلی از مشکلا سر بات هست ، وقتی باتی در کار نباشه دیگه کسی نمیتونه ۱۰۰ تا مولتی بکشه در نتیجه خبریم از پوش نجومی که عرض کردی نخواهد بود ، به هر حال تو کام هم مولتی بازی هست بالاخره یجوری آیپی دور زده میشه ولی وقتی باتی در کار نباشه بعید میدونم کسی بتونه دسترسی به منابع نا محدود داشته باشه و خبری از پوش نجومی نخواهد بود به امید خدا . ^^

سلام کارو جان

عذر میخوام اگه دارم چیزی میگم ، من کاری به اینکه زئوس اومده نیومده چه خبره ندارم ولی فکر نمیکنم منتشر کردن چت شخصی با کسی بدون رضایت طرف مقابل در یک مکان عمومی کار درستی باشه

اگر میخوایم همه به اخلاق پایبند باشن از خودمون شروع کنیم .

#فرهنگ_سازی

شما انقدر در توهم مولتی بازی و اینایی که فکر میکنی همه مولتی بازی میکنن

تمام بچه های ان ای میتونن بیان بهت بگن که من شخصا تا الان که بازی میکنم حتی اکانت دوم هم نداشتم چه برسه به مولتی اونم ۱۰تاLooooL

عجب به قول خودت ۱۰ تا loool که کمه ۱۰۰ تاش کن ^^^^^^

حداقل یکیتون میومد اینو میگفت که تو مولتیش دف نشده باشه اخه با چه رویی میای میگی مولتی نداری واقعا؟ :D

ناصر جان از قدیم گفتن نرود میخ آهنین در سنگ . شما خودتو خسته نکن اونی که باید میفهمید فهمید اونیم که نفهمیده تا الان بعدا هم نمیفهمه ، بقیش فقط مصرف و اسراف انرژیه .

پ.ن : یه تحرکاتی تو تاپ مدافعین و مهاجمین دیده میشه لینکشونو بذارید ببینیم

شاد باشید